Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

EP v nogometu 2012


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
53 komentarjev na to temo

#1 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 9. junij 2012, 09:58

odpiram temo za EP v nogometu 2012...

tukaj lahko komentirate in objavljate vse kar se bo dogajalo sedaj na EP v nogometuObjavljena slika

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. junij 2012, 09:59

x8Dx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. junij 2012, 10:00

odpiram temo za EP v nogometu 2012...

tukaj lahko komentirate in objavljate vse kar se bo dogajalo sedaj na EP v nogometuObjavljena slika

a so te forumske dekline le toliko sprovocirale, da si res šla odpret temo x:o)x
ne vem za letos, a občutek imam, da imajo tokrat Nemci največ šans za prvaka, da se jim bo končno poklopilo x:px
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#4 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 9. junij 2012, 10:05

a so te forumske dekline le toliko sprovocirale, da si res šla odpret temo x:o)x


cashy, nč me niso sprovocirale, sam zakaj ne bi imeli te teme, če je sedaj aktualnaObjavljena slika, pa mislm da bodo lunatiki z veseljem komentirali dogajanje v nogometuObjavljena slika

#5 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 9. junij 2012, 10:12


evo dans sta na sporedu dve tekmi, in sicer :

ob 18.00 Nizozemska Danska
ob 20:45 Nemčija Portugalska





#6 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. junij 2012, 10:20

Z veseljem + žalostjo vam Razložim, da je Nogomet nekoristen + škodljiv za Dušo Objavljena slika

Ja, pa res je šla odpirat to temo, ... za "kao športnike" , ha, ha, ha, he, he, heh :wOOt: :fool: xg:Dx :fool: xg:Dx :fool: :wOOt:

Heh, pa to je :sick:

Ampk', ste pa face klele, res, ni kejjj' xzobkox

Kao "duhovniki/ce" - športniki x;)x x:o)x

Zgleda, da je moj tuzemski fotr' pol tud "ExtreEeEemno" hud "športnik" , ko z vampom gleda motoristične dirke po televiziji x:o)x

( pa itak pol zmer zaspi pred koncem x:Dx x;)x )

hi, hi, hi :P :wacko: :D

Nič pol, ... lepo se imejte ob "gledalniškem" "športanju" x;)x ker itak drugega zgleda da ni za počet :wacko: :blink: hih x;)x

Ajd', čaw , lep pozdraw iz Športnih Dobraw x8Dx

B. + #

(jaz pa nazaj delat, ker sem spet v zaostanku :o|o: )

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. junij 2012, 10:37

Ja, pa res je šla odpirat to temo, ... za "kao športnike" , ha, ha, ha, he, he, heh :wOOt: :fool: xg:Dx :fool: xg:Dx :fool: :wOOt:

Heh, pa to je :sick:

Ampk', ste pa face klele, res, ni kejjj' xzobkox

Kao "duhovniki/ce" - športniki x;)x x:o)x

Zgleda, da je moj tuzemski fotr' pol tud "ExtreEeEemno" hud "športnik" , ko z vampom gleda motoristične dirke po televiziji x:o)x

x:Dx

ja, s kokicami, čipsom in pirom bomo besno in srdito navijali pa še džumbus zganjali z vuvuzelami. x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. junij 2012, 16:09

Kdo je pa igral včeraj na otvoritvenih? :8):

govorim bolj na pamet, a misilm, da Poljska-Grčija, kjer je bilo neodločeno 1:1 in Rusija-Češka, kjer je Rusija poteptala Čehe, mislim da 4:1
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#9 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 9. junij 2012, 18:33

:palec: Kot žal že prevečkrat.

Pod vsem bliščem je pač kri in beda.


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#10 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 9. junij 2012, 20:52

Objavljena slika

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#11 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. junij 2012, 21:55

Za druge ne vem, a tole ga je. Zaradi EP 2012 so pobili enih 80.000 psov. (Podobna zgodba se je odvijala okoli Eurosonga)
Menda odpeljali tudi brezdomce.
FEMEN protestirajo zaradi prostitucije.
Pod vsem bliščem je pač kri in beda.

Ja jaz šele zdej izvedla, groza, mi je ker slabo, pa kaj je z nami, da nam ni prov nič težko pobijat pse.
Še vedno želim vsem ljubiteljem nogometa veselje, sej niste vi odgovorni za smrti teh psov.
Oh groza... men gre kar na jok... groza... kdaj bomo razumeli, da so tudi živali bitja, ki čutijo.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#12 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 9. junij 2012, 22:14

:palec:
koga briga, sam da dogaja :sori:

Ja jaz šele zdej izvedla, groza, mi je ker slabo, pa kaj je z nami, da nam ni prov nič težko pobijat pse.
Še vedno želim vsem ljubiteljem nogometa veselje, sej niste vi odgovorni za smrti teh psov.
Oh groza... men gre kar na jok... groza... kdaj bomo razumeli, da so tudi živali bitja, ki čutijo.



Objavljena slika

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#13 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. junij 2012, 08:11

Ja jaz šele zdej izvedla, groza, mi je ker slabo, pa kaj je z nami, da nam ni prov nič težko pobijat pse.
Še vedno želim vsem ljubiteljem nogometa veselje, sej niste vi odgovorni za smrti teh psov.
Oh groza... men gre kar na jok... groza... kdaj bomo razumeli, da so tudi živali bitja, ki čutijo.



Ma, KAKOOO da Ne xcivx Objavljena slika x?x Objavljena slika xcivx

Saj oni tud podpirajo ves nogomet, ko jim nosijo denar za vstopnice na ta "dogajanja" .

Kot je Dobr Reku Sin : "koga briga, važn' da dogaja" , kajti to je vse navadna Brezbrižnost in Brezvestnost .

Ni dovolj , da se samo pobija nedolžne živali, temveč je treba tudi pustit lačne brezdomce , samo da jim ni treba pomagati, ... najrajš' bi še njih kar "odstrelil" , samo da bi se šli "kruha in iger" .

No, takšnole stanje je odraz resnosti Človeštva in njegovega Duhovnega Stanja, ki je žal porazno.

Zato pa Bo Potrebno to Krizo Pojačati do onemoglosti, da se bednim ljudem "izbije iz glave" takih "kruha in iger" Objavljena slika

Samo čakajte in glejte, Kajti Kar je Pripravljenega v Ozadju, se Človeštvo Sploooh Ne Zaveda xcivx Objavljena slika xcivx

Žal pa se vse to - kar Še Bo - Mora Zgoditi , ker drugače nebomo sposobni Sprejetja Svetlobe iz Nebes (iz Nebeških Duhovnih Sfer)

Pa spet ; ma, koga to sploh brigaaa, ane, ... važn da dogaja, , a ne , ... pa četud nedolžni umirajo in trpijo na račun naših iger , ane x?x xcivx x:o)x x;)x :o|o: :C: :V:

Mal se vprašte, kakšen Smisel ima taka nogometna igrica , zaradi katere morajo trpeti nedolžna Bitja , od Živali do Ljudi Objavljena slika

Pa potem povejte, če se to "Izplača" x?x

Lp do vašega Spoznanja o Pravi Ljubezni in o "neljubezni" , oziroma pomanjkanju Ljubezni .


xsrcx

#14 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 13. junij 2012, 18:58

uffff...tole je bla pa čist nora tekma med Dansko in Portugalsko...oba polčasa sta bla napeta, na koncu pa so bili Portugalci boljši, mi je pa všeč to, da se Danci niso predali do konca...tko da res je bla super tekmaObjavljena slika

#15 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 14. junij 2012, 11:23

tut js sm si ogledala tekmo med NIZ: NEM, morm rečt, da sem bla zelo vesela ko so NIZ izenačili, se mi pa zdi, da so NEM boljša ekipa.. u glavnem uživala sem v gledanju tekme...tako da komaj čakam na naslednje tekme ki bodo:palec:

mislm, da danes igrata IT:CRO...se mi zdi, da bo tut zelo zanimiva tekma...uživajte v gledanju, bom pa vesela še kakega komentarja....

Lili Mai fajn se mi zdi, da si gledala tekmo pa da si komentirala:palec:x:)x

#16 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 15. junij 2012, 14:38

evo učer mi je uspel pogledat tekmo ŠPA: IRS....Španci so res full dobr igral, pa tut žogo so mel več v posesti kot Irci....gre pa vsa pohvala Irskim navijačem, ki je svoje moštvo kljub temu, da je zgubljalo spodbujalo do konca....

tko da je bla zanimiva tekma, sem res uživala, komi čakam naslednjo tekmo, še bolj zanimive pa bodo tekme 8mi in 4tin finala...

uživajte v nogometu še naprejObjavljena slika, bom pa zelo vesela še kakšnega komentarjaObjavljena slika

#17 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 15. junij 2012, 20:04

uffff...Francozi so pa prou poskrbeli za akcijo, sploh v drugem polčasu...je pa res, da so boljša ekipa, pa tudi bolje so igrali...tko da so zmagali 2:0...

#18 tekmovalen

tekmovalen
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 18. junij 2012, 14:12

Pozdravljeni vsi ljubitelji športa.
Smo mlad team športnih navdušencev, ki je pred kratkim ustanovil športni portal: www.tekmovalen.si
Bi nam pa zelo prav prišla še kakšna pomoč, predvsem pri nogometu, košarki in moto športih, tako da če se kdo počuti sposobnega pisati športne članke in ga to delo veseli, naj nas kontaktira na info@tekmovalen.si
Bi pa še dodali, da kjer bo možno, bomo imeli akreditacije za raznorazne športne dogodke, ter vam jih posredovali, da bo naše poročanje na še višjem nivoju.
Ostanite tekmovalni in berite www.tekmovalen.si
Objavljena slika

#19 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 27. junij 2012, 19:07

dans bo pa full nora tekma med Španci in PortugalciObjavljena slika

jutr bo pa tut nora tekma med Nemci in ItalijaniObjavljena slika

me že kar firbec matra kdo bo igral v finaluObjavljena slikaObjavljena slika

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. junij 2012, 19:10

dans bo pa full nora tekma med Španci in PortugalciObjavljena slika

jutr bo pa tut nora tekma med Nemci in ItalijaniObjavljena slika

me že kar firbec matra kdo bo igral v finaluObjavljena slikaObjavljena slika

u sej res!
Navijam za Špance danes.

pa za Nemce jutri.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 27. junij 2012, 19:13

u sej res!
Navijam za Špance danes.

pa za Nemce jutri.


Marsa, js tut navijam za te k tiObjavljena slikaObjavljena slika

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. junij 2012, 19:21

xokx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. junij 2012, 22:27

xsuperx

(ampak jedva! :switz: - sem mislila da bodo Španci boljši)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. junij 2012, 08:24

ja, dost dolgčas, ampak v bistvu pa tud logično, po eni strani... pač da se mal taktizira itd., pol pa ni tolk atraktivna tekma.

aja jaz tudi skoraj nikoli ne navijam za Nemce, vendar za Italijane pa res nikoli. x:o)x
vedno so se sšlepal do kakega finala oz. so bli predolg v igri...
skratka, pri fuzbalu imam pa do Italijanov nek predsodek.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. junij 2012, 20:09

heh, prejle sem prešaltala na fuzbal (sem kar malo pozabila da je), pa malo gledam, pa si mislim, no sej pravzaprav pa Italijani čisto dobro igrajo in to... pol pa v petih minutah dajo gol. :palec: x:)x

(to se mi filkrat zgodi; da glih ko prešaltnem, pa je to glih nekako na gol, ga kar *zavoham*...)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0