Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

EP v nogometu 2012


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
53 komentarjev na to temo

#26 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 29. junij 2012, 17:35

js sm bla pa lih u centru učer, golov na žalost nism vidla, mi je pa oči reku da sta bla 2 supr gola...sedimo pr cacao pa slišm noro navdušenje iz enga lokala, pa nč jasn kdo je dal gol, pol sm zvedla, da so dal Italijani še enga, tko da bo u nedelo supr zanimiv finale med Španci in ItalijaniObjavljena slika

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. junij 2012, 17:38

ja, kar 2:0 je bilo in to v redni tekmi!! (in ne na kake enajstmetrovke oz. neka šlepanja)
tko da si že zaslužijo. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. junij 2012, 08:36

..Italijani so mi šli vedno najbolj na kurac od vseh, ker so bli zmeri taki šleperji... ampak tokrat pa moram priznat, da igrajo res hudo dobro... :palec: :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#29 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 08:54

pa smo dočakali finale v nogometu, danes se bodo za evropske prvake borili Italijani in ŠpanciObjavljena slika...

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 09:44

Jaz bom za Špance (za Italijane nikol ne navijam), ampak se mi zdi, da utegnejo celo Italijani enkrat končno pošteno zmagat in v tem primeru jim bom čist privoščila.

Za Špance je morda tud že malo psihološkega momenta tule, ki je vprid Italijanom.
Bomo vidl. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 18:05

nogometna vročica že narašča...tko da še mal, pa se bo začela tekma med Španci in Italijani...

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 18:58

ja, samo vprašanje, kakšna bo tekma, mogoče ne bodo tolk na polno igral, bolj kej taktiziral ipd.... ker tele tekme so pol včasih že tolk nekako... kaj jaz vem, pol včas sploh niso tolk dobre, kot bi človek pričakoval in si želel.
No upajmo da bo današnja dobra in napeta in pestra in zanimiva in da bodo Španci zmagal. x:)x

xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 19:01

No upajmo da bo današnja dobra in napeta in pestra in zanimiva in da bodo Španci zmagal. x:)x

xcrossfingx


se strinjam s taboObjavljena slika, Objavljena slika da Španci zmagajo

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 19:10

a smo mi takrat s Španci igral a ne? Ko sem jaz prejšnji dan napovedala tekmo, kakšna bo približno? x:)x
a je bilo 2. ali 3. junija mensezdi...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 19:15

hehe, dol v sosednji bajti imajo pa čez okno italijansko zastavo obešeno! x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 19:18

Marsa, ti pa lohk Špansko zastavo obesš na bajtoObjavljena slika, če jo mašObjavljena slika

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 19:22

Marsa, ti pa lohk Špansko zastavo obesš na bajtoObjavljena slika

xokkx

itak, vedno imam za vsak slučaj na broju enih par španskih zastav. Nikol ne veš, kdaj ti prav pride. x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:01

xsuperx 1:0
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:02

yes, yes...ufff kakšn supr gol je bilObjavljena slikaObjavljena slika

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:17

mater kakšen car je Casillas. x^x
Španci so boljši (zaenkrat?), ampak tudi Italijani v bistvu niso slabi.
Saj je pa kar zanimiva tekma. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:29

U, hudo! Zdaj pa že kar 2:0, tik pred koncem polčasa! xokx
res lep gol (tudi ta, meni je bil še lepši kot prvi)! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:29

2:0, špica kakšni goli padajo tle, čist noro...

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:30

a ne, ful dobra tekma v bistvu.
ups, aha ok... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:41

res je, prvi polčas je bil zakon, Casillias je pa res car, Španci nej sam tko naprej igrajo pa jih zmaga ne uideObjavljena slika

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 20:48

ja, sam zdej bodo Italijani mal energijo morda iz pete potegnili pa kake nove strategije ubodli itd.
Sicer pa imajo danes pač Španci očitno tudi več energije (ne sam da so itak boljši)... V bistvu vse obvladajo, obrambo, vse... Italijani so pa menda sam 1x pošteno streljali na gol.
Jaz sem prej, ko se je tekma začela, pomislila, da bi lahko bil rezultat morda 2:1..

No upam da bo 2. polčas tudi tako fajn. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 21:27

3:0, kakšn gol, uff končno jim je uspelo

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 21:27

a dej!!!!!!! :eek:
3:0!!! :palec: :palec:

(joj saj se mi kar smilijo Italijani)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 1. julij 2012, 21:32

yes, bravo Španci, 4:0.....

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 21:33

o joj, pa sej to pa ni res, 4:0, mater so jih zgazili...
gladka zmaga.

sva čist sekundni Larisa. x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2012, 21:36

Španija, :medal: :palec: :palec:

...

zdej bodo še uni najbrž govorili v studiju, samo niso nič dinamični pa taki, okej Jerkovič je simpatičen, ampak za Udoviča pa sploh ne bi rekla, da je ex nogometaš... tako zaspan in tak zgleda... pa kot se spomnim, ko je že kdaj komentiral, da je bil pa kul...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0