Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Soncev mrk 4. Decembra 2002


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
98 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

... a smo plutonovci al' nismo... Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

ja valda... ; ) Zdaj bi moral po pravem že spat, pa mi tako dela po želodcu, da je joj. Najbolj me utesnjuje (zdaj vem, da so to ti dnevi), ko se nič ne premakne, če ni pravih odgovorov, nerešene situacije, skratka, neuslišana vprašanja, jaz bi pa najraje kr skakal in vriskal (sreče in žalosti), reševal stvari ipd... Izkaže pa se vedno, da jih samo bolj žakompliciram ali najhuje, čisto razturim in uničim.

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#28 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Jaz tud danes sploh ne prenesem, da bi mi kdo pamet solil ali kaj svetoval ali sploh kaj cisto malo negativnega ali proti meni rekel... Sem se ze skor skregala s starsi, pa sem se na sreco zavedla kaj delam... In sem jima rekla, ej mrk je, jaz grem kar v svojo sobo na varno, pa sta me samo cudno gledalaObjavljena slika... Ampak je res... nestrpna, netolerantna...Objavljena slikaObjavljena slika Jutri se bom potrudila bit cimbolj tihoObjavljena slika
Nocko!



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#29 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Imam še eno vprašanje v zvezi z mrki in astrološko postavitvijo. Kot sem že rekel sem rak/škorpion/škorpion in mi s škorpionom v luni ali ascendentu (zdaj nisem prepričan), bi naj imeli malce bolj "razvit tisti notranji glas", pa me zanima, če se ta z mrki kaj potencira in ali je ta šesti čut z mrki lahko tudi zaveden in zato tudi zmoten ali pa je še bolj jasen? Imam včasih občutek, da me ta šesti čut tud precej "nategne", čeprav mi velikokrat tudi pomaga.

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ja - takole jo godejo te stvari..
Ali celo - vsem tezis za mrk, vsi tozijo, klicejo, pisejo, se locujejo, noro skratka... a ti lepo vse stekas, razumevajoce etc.. ja, ja, znalsko, saj je samo mrk..
POL PA POF!!! BUMSALA!!! TRESK!
Ko ze kao mine (aja - saj sploh ni bilo nic takega - torej sem se zmotila v napovedi) - bumf - zlomljeni zobje, crkavanje vsega, se skregas, meces stvari okoli, jaz sem trobila in se nekaj razburjala (sicer tako zelo redko potrobim) - sami nesposobnezi okoli mene - vsi bedasto nekaj se pocasi premikajo, dajmo, dajmo, sibajmo, kaj je zdaj to!!!! :)))
Meni pa mudi, mudi, mudi, mudi....
Saj vcasih sploh ne ves kam, samo nekam begas - hecno pa je, da v vsej zmedi se celo kaj zrihtas (ce si seveda pravi tip za delovanje v tezkih in negotovih casih) Objavljena slika

O-Ouch!!! [V]
Kaj sem se pa ta moment spomnila.... :((((
JOJJ!
Danes sem videla pretep... dva sta se spravila na enega mladega... tega ne morem gledati, v bistvu je pa tecno se vmesati v ene agresivneze, ki so ga celo na tleh brcali...
A predno sem se odlocila, da zavpijem proti njim (bili so dalec), so se spametovali in sta onadva agresivneza jo ucvrla proc. Pa res! To je se bilo danes...
tezko gledam agresijo, najhuje pa mi je gledati, kako lezecega na tleh brcajo.. Oh. Br.
Pa kaj res folk ne more malo pogledat okoli....
Vsec mi je, ko pa vseeno vedno vec ljudi steka vse to... Dobim semintja mail - odziv na te dogodke - pa mi je fino, ko dejansko ugotavljam, da se da kaj resit, ce se VE.

Samo enim se pa cisto blede.... :)))

Aja... omenjala sem tudi zivali nekaj v napovedi...
Mimi je vceraj se tako cudno obnasala, da sem bila prepricana, da bo potres... nemirna, na balkon silila, na okno, ven, mijavkala, vohala po zraku, divjala, kot da lovi muho ali vesho, pa ni bilo nicesar, kar nekaj pihala, divjasko bezala pod posteljo ipd... [?]
Sploh ne vem, kaj je bilo...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Mipo - tistole sem spet odgovarjala vzajemno... tako je bil moj post misljen po tvoji prejsnji objavi...
Jaz bi tole pripisala tvojemu Raku - ki sicer intuitivno steka vse, a se prehitro ustrasi, ker veliko tega s strahom in skrbjo jemlje, ker pa se slutnje veckrat izkazejo kot resnicne, se potem boji vsake slutnje.. Pa se s Skorpijonom, ki rad koplje po temacnih globinah... ker pa se Rak hkratno umika, je vedno prisotno nekoliko strahu oz. zadrzkov (in ti ravno zato na mrke to koncno privre tudi na dan - recimo - moznih je seveda vec razlag).
Seveda pa je povezano s temi vplivi - jasno je, da bodo bolj obcutljivi ljudje v napetem ozracju pac se bolj obcutljivi. Tako tudi na vibracije iz okolja in tako torej tudi na vse te vplive.
Sploh Raki - saj so ravno ti "lunini".

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Sem že našelObjavljena slika
It's better be dead and cool than alive and uncool

#33 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Marsa, a se je že začelo?



Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Uh, Zirosi - tokrat moram nabrati moci (me caka "lov"), pa ga ne bom tako entuzijasticno spremljala vec ur prej (kot prejsnjega, Luninega), a itak se ni... okoli 5h ali kdaj se zacne...
Jaz bom vsekakor "dezurala" kot sem tam obvestila...

Mipo - kako - ali jih nimas zraven? Smajlckov? Cele palete?
Ce ne (sicer ne stekam, kako to) - pa das zgoraj na vrhu strani link "faq" - tam imas vse to...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Pa to ni res...
Preden odgovorim, ze vsi zanalasc na hitrico mnozicno odgovorite! :)))
kaj sem danes najbolj pocasna tule?

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Dobro spite - ce boste lahko spali.... danes bo namrec precej premetavanja...
Bomo ze preziveli....
Slisim pa, da se res povsod frke dogajajo - neka onesnazenja spet Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikazdaj špila. Nisem še najbolj veščObjavljena slika Če že ne za kaj drugega, je ta mrk pomagal da sem smeškote našel. Ej, pa še otročji sem na puno se mi zdiObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika. kak jih je fino klikatObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika[V]Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika[?]Objavljena slika[V]Objavljena slika Iz ene skrajnosti v drugo. Jutri, ko se zbudim in bom prebtal o čem sem vse pisal, bom mel moralni mrk.

mipo
It's better be dead and cool than alive and uncool

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Eh, no ja, ni sile, kaj zdaj naenkrat rakovski korak nazaj ze vnaprej? Objavljena slika
Potem bi kakor jaz pravzaprav nekako ali kaj morala imeti kar veckrat tale tvoj mrk... :)))))))

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

aja, mipo - P.S.:
Lahko pa bos tudi zbrisal svoje odgovore Objavljena slika - pa bomo samo mi izpadli ful bedasti, ti bos pa lep izpadel in nic kriv... ;))))))))))))))
Jaz pa bom iz konteksta tam nekaj nakladala (kot da ne ze itak, a ne?) :))))))))

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ali nisem deset postov nazaj nekaj solila, da se ne prepustimo bluzenju in ali ne pocnem tocno tega [?]
Mislim!
Lahko noc! Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Lahko bi šli na chat




Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#42 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

quote:
zirosi pravi:

Lahko bi šli na chat

Uživajte!



Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#43 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slika Dobro jutro Slovenija z Luninim netom vred! Objavljena slika

Evo mene!
Jaz sem že pokonci!

Sanjala SEM INTENTIVNO.
Naceta in še pred tem mojega sodelavca, ki je bil pred pol leta še moj šef!

Sanje da dol padeš!

Tale Objavljena slika Mrk Objavljena slika pa mene "fajn drma" in to v pozitivnem smislu,
energije inam full,
govorim kot strgan dohtar,
nove ideje dobivam, kar pod tušem!

Objavljena slika Skratka, dejmo izkoristit POZITIVNO moč mrka Objavljena slika
Objavljena slika za naš osebni razvoj in našo rast! Objavljena slika


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#44 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slika Pokorno javljam, da sem že v službi,
pripravljena na Mrk! Objavljena slika

Objavljena slika Kje ste vi vsi [?]

Objavljena slika A samo jaz bedim ali kaj [?]


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena


#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ma - ti rajsi glej, da ne zamudis mrka...
Sicer pa si nas ze docakala - v Chatu...
Jaz sem direkt iz postelje ...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ali ste ze vedeli, da je Kristof Kolumb na enem svojih raziskovanj, na nekem otoku, sovrazno nastrojene domorodce prestrasil ravno z mrkom in jih tako ukanil?
So mislili, da je on kaksno bozanstvo ali kaj podobnega, pa so mislili, da ima magicne moci, in so ga tako dojeli -in njegov prihod- s strahospostovanjem...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 evya

evya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

zdej pa tko...kokr berm ste vsi polni nekih novih idej,pozitivne energije,mate ful inspiracije...jz en vem a sm jst izjema al kaj sam name ta mrk vpliva tko močno(če je to zard njegovih vplivov)da sem totalnona tleh,nobenih idej,prov prazno se počutim kot se nisem ze dolg casa...Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikavse kar poskusam zrihtat konc prejsnega tedna in ta teden mi pade v vodo in mi ne uspe,zdi se mi da mi gre najslabs na vseh moznih področjih,in da (ceprov sem drugace komunikativno bitje)kar ne morem navezat enga normalnega stika z ljudmi,trenutno mam res same konflikte...k se kr nočjo&nočjo rest....
sicer ne vem a je to odvisno od soncevga mrka,ker ce na vse vpliva tko pozitivno...
no en pozdravcek v upanju na cim hitrejsi odgovor
(k ne zdrzim vec!!)



špela novak

#48 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Videla sem gaObjavljena slika
Marsa zdaj pa eno vprašanje....
Kaj pa bolezen? Če izbruhne v tem času? Saj ima čas izbruhnit v katerem koli drugem času. Zakaj zdaj? Pluton(neke krvavitve si omenjala tam?) šit, vseskupaj. Tako po domačeObjavljena slika

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#49 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slikaKaj je že mal popustil pri meni je že malo tudi

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

malo pa še


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#50 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slika Meni je pa tale Mrk pisan na kožo! Objavljena slika

Danes zjutraj ravno v času mrka sem "pospravila" z bolečo preteklostjo in poklicala dotičnega,
ki je bil tako mlačen, da ne morem verjeti,
jaz pa mu suvereno ponudim Lunine koledarčke 2003,
za njegove zaposlene!

"Ne, mi nebi to vzeli!"

"Prav, želim ti lep dan! Adijo!" odvrnem samozavestno
in zadovoljno,
Objavljena slika ker sem DOKONČNO TUDI V MISLIH OPRAVILA Z NJIM! Objavljena slika

Objavljena slika SEJ PLUTON NI TAKO GROZEN, Objavljena slika
včasih sem se ga full bala,
Objavljena slika sedaj pa čutim, da je Objavljena slika
Objavljena slika SAMO V + JE POTREBNO NJEGOVO ENERGIJO OBRNITI! Objavljena slika


Objavljena slika Elena Objavljena slika

Helena





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0