Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Olimpijada 2012


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
56 komentarjev na to temo

#51 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. avgust 2012, 07:20

Bravo Kozmus...bravo naši...

Objavljena slika


Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#52 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 6. avgust 2012, 08:05

hehe, sem gledala zdaj intervju s čopom, ki se mu je zelo razvezal jezik. x;)x
Hehe zdaj pa še Špik. xDDx

Sem se pa tud Staretu narežala, kakšne sta ga biksala s Kavčičem. x:Dx x:px

Na koncu je rekel: 'šport se je zažrl v slovenskega gledalca'. x:px
Zažrl! :D

Tko da je bilo prav kul vzdušje.

(aja ko sem prej uro omenila - mensezdi da je glih se zamenjala, ko je Kozmus vrgel zadnja uspešna meta :))



Ko si že omenila kakšne komentarje sta imela.... Stareta je včasih precej težko poslušat, tisti njegov cinizem, a sinoči sta bila pa zelo zanimiva in sta se dobro dopolnjevala.

Eden sinočnjih Staretov o moderni tehnologiji.....

".... nekateri se je ne morejo navadit in je ne odobravajo in imajo še vedno računalnike na premog in drva.... "

Prav od srca sem se nasmejala Objavljena slika



Predvsem sem pa uživala ob gledanju sinočnjega tekmovanja, s sinom sva glasno navijala... Objavljena slika

Navdušujoči uspehi naših športnikov, res Objavljena slika Objavljena slika
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#53 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 6. avgust 2012, 08:42

ja res vse pohvale našim športnikom, so se res izkazali...legende so res...

#54 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 7. avgust 2012, 09:25

- baje, da turistov ni in bodo velike izgube s temi OI.
- naši spet do medalj. Kozmus najboljši, ko je treba, škoda za Kauzerja, vendar se mi kajak res taka disciplina, kjer te napaka v trenutku zelo veliko stane. Bravo Urška.
- Američani v košarki premočni. Predvsem je neverjeten Durant, ki je že na zadnjem EP bil tisti, ki je američanom dal tisto dodano vrednost. Saj so tudi drugi dobri, ampak prav Duranta bi izpostavil, če bodo američani osvojili zlato.
- Murray! Ne navijam zanj, ampak mu pa JASNO ZELO PRIVOŠČIM. iGRA FENOMENALEN TENIS IN RES JE BILO SAMO VPRAŠANJE ČASA, KDAJ SE BO ZGODIL ŠE TISTI ZADNJI PREBOJ. (ups, velike črke) Zdaj je dokončno v špici in se je pridružil najboljšim štirim, zna pa bit, da pride kdaj tudi do št. 1. Čist komot.
- Užitek je bil pogledat badminton. Kak igrajo ti najboljši! OI so res fajn prav zaradi tega, ker je toliko dogodkov naenkrat in lahko vidiš tudi nekatere športe, ki jih sicer zelo redko. Velika izjema je žal nogomet, ki je nezanimiv, ker lahko igrajo le trije igralci nad 23 let. A je Fifa premočna?

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2012, 10:58

...
Tae kwon disti bi nam verjetno, če ne bi bilo tistega psihološkega loma pa sodniških kraj, verjetno priborili še tri odličja, tko pa ne vem... Verjamem da bo Trajkovič osvojil bronasto danes, vsaj glede tega kar je pokazal v prvi borbi..

A ni zanimivo, medalje pobiramo, oziroma smo več kot konkurenčni v borilnih športih.. a nismo s Trstenjakom ugotovil, da pa to ni za Slovence?

a ne? jaz sem tud to razmišljala, da pravzaprav smo pa totalni carji v borilnih?
Slovenci? :eek: x:o)x :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2012, 11:38

x:Dx

(sem se pol prec spomnila, da bo kakšen *tak* komentar x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. avgust 2012, 20:27

blišč + beda :o|o:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0