Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PLUTON na pomembnih tockah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
265 komentarjev na to temo

#251 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 27. september 2008, 16:07

Vidi se jim v očeh. Pokažejo pa ne. Butne, ko jih nekaj spravi ob živce. Takrat pa bolš da te ni zraven, ker ne izbirajo sredstev.
Pluton ruši, transformira, manipulira tako, da ljudje še vedo ne. Podtalno. Huje kot scorpio asc. Sam pluton na asc je veliko bolj surova energija. In ta folk to energijo težko obvladuje. V bistvu ona njega. Prisilna dejanja, nehotena, težko obvladljiva. Če pa jo zna krotiti (kundalini joga,šport) jo lahko uporablja zase in še za druge.
Če nisi pripravljen da preobrazi tudi tebe bolš da se spokaš. Še hujše če ga ima v 12 hiši v con z asc.



Jah, to mam jest ja. Pa še res je, čeprav ma post že nekaj let. Tisto kar se kuha notri je surova energija, od ljudi pa je odvisno, če se bo vulkan zlil na njih ali ne. Lahko so priča ognjemetu, samo surovi ljudi se pač opečejo bolj kot mislijo.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#252 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 28. september 2008, 03:25

Pluton se mudil v Serpens Cauda (( ascendent U.S.A. )) Ophiuchus in WR104 killer galaxy, ta hip je na Stargete of Hell v Sagittarius.

#253 JOnas

JOnas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 4. oktober 2008, 11:59

Hm, jaz sem sicer se mladic v vsem tem, ampak gledam trenutno moj chart. Upam da bom pravilno prepisal tole...

Plutona imam v 12. hisi v blizini ascedenta. Je v zamenju tehtnice, hkrati pa je v konjunkciji z ascedentom, ki je v znamenju skorpijona.

Hkrati tvori se konjunkcijo z Saturnom, ki ga imam prav tako v 12. hisi (poleg Plutona) v znamenju tehtnice in sekstil z Soncem, ki je v 10. hisi v zamenju leva.


Kaksna bi bila razlaga vsega skupaj? Sicer malo premisljujem in tuhtam sam pri sebi, ampak pravijo da vec glav, vec ve :)

LP

#254 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2008, 17:47

Hm, jaz sem sicer se mladic v vsem tem, ampak gledam trenutno moj chart. Upam da bom pravilno prepisal tole...

Plutona imam v 12. hisi v blizini ascedenta. Je v zamenju tehtnice, hkrati pa je v konjunkciji z ascedentom, ki je v znamenju skorpijona.

Hkrati tvori se konjunkcijo z Saturnom, ki ga imam prav tako v 12. hisi (poleg Plutona) v znamenju tehtnice in sekstil z Soncem, ki je v 10. hisi v zamenju leva.


Kaksna bi bila razlaga vsega skupaj? Sicer malo premisljujem in tuhtam sam pri sebi, ampak pravijo da vec glav, vec ve :)

LP



Pluton na asc. so kar dobri psihologi.
Za plutona v 12. vem, da predstavlja moč nezavednega. In hkrati moč nad nezavednim (dobro bi bilo definirat kaj vse to je, ampak ne znam)... banalni primer:lahko si zdravilec.
Laično mnenje:saturn po moje malo omeji moč plutona in mu da trdnost. Tko da ...zaupaj najglobji intuiciji, slutnjam in boš uspešen ...?


Kaj pa pluton na MCju?

Jaz poznam 3 osebe: - nekoga ki ima na mcju mars pa plutona v škorpijonu v konjunkciji, sonce sicer tudi škorpijon. Ko je bil majhen, je bil veliko xsrcbumx , zdaj pa misli, da bi lahko bil mesar! Absurd skratka.
-manipulativno kozoroginjo z plutonom na mcju v devici, ki nekako vse dela v smislu da bi obvladala ljudi okrog sebe
-sebe

#255 JOnas

JOnas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 26. oktober 2008, 12:55

Pluton na asc. so kar dobri psihologi.
Za plutona v 12. vem, da predstavlja moč nezavednega. In hkrati moč nad nezavednim (dobro bi bilo definirat kaj vse to je, ampak ne znam)... banalni primer:lahko si zdravilec.
Laično mnenje:saturn po moje malo omeji moč plutona in mu da trdnost. Tko da ...zaupaj najglobji intuiciji, slutnjam in boš uspešen ...?

Hvala za tvojo mnenje. Nekaj ze bo na tem :)

LP

#256 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. november 2009, 13:29

A ste opazili, da je bil 11 septembra 2001 pluton v eksaktni konjunkciji z ASC karte Amerike na 12 stopinj strelca?

#257 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. november 2009, 13:48

A ste vedeli, da je imela Slovenija tak položaj (pluton ekstaktna konjunkcija ascedent v kozorogu na 0 stopinj in to 3. povratek (tu se izrazi v vsej moči)), ko je SD prevzela oblast (konec leta 2008). Ta aspekt pomeni napadena (Amerika, Slovenija).

Če verjamete v astrologijo, potem je to dokaz teorije zarote. Začelo se je v januarju 2008.

Kaj menite?

Link na karto: http://members.tripo.../a_slovenia.htm

#258 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. november 2009, 07:35

A ste opazili, da je bil 11 septembra 2001 pluton v eksaktni konjunkciji z ASC karte Amerike na 12 stopinj strelca?


Tak položaj precej pretransformira narod, ljudi, deluje precej na mase, vnaša strah, temno energijo, če pa je mogoče še v precej slabem aspektu z marsom, uranom, saturnom, potem lahko sledi tak rezultat.

#259 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. november 2009, 12:13

preveri pri mami....tudi kaka popkovina ovita okoli vratu je dost huda težava...
nasplošno je pač tak da, če je pluton na asc ali pa sco podznak....pomeni težek porod...mogoče za mamo(prihično tudi) mogoče za otroka ali pa obobje...
moja nečakinja ima sco asc.....porod je bil težek in tamala se je rodila z popkovino okoli vratu in rahlo plava.....od nečaka(tudi asc sco) tudi težek porord ..sploh za mamico in potem nujen carski rez...pri bratu tudi(asc sco) težka nosečnost in potem mama kljub carskem rezu komi preživela


zanimivo...moj brat je asc škorpijon in tudi plutona ima na asc...pa ni bilo nobenih težav razen, da je mami omenila, da je težje njega rodila kot mene oz. je bil daljši porod...dopoldan je šla v porodnišnico, rodila pa zvečer...nič kaj nenavadnega...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#260 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 27. november 2009, 00:15

preveri pri mami....tudi kaka popkovina ovita okoli vratu je dost huda težava...
nasplošno je pač tak da, če je pluton na asc ali pa sco podznak....pomeni težek porod...mogoče za mamo(prihično tudi) mogoče za otroka ali pa obobje...
moja nečakinja ima sco asc.....porod je bil težek in tamala se je rodila z popkovino okoli vratu in rahlo plava.....od nečaka(tudi asc sco) tudi težek porord ..sploh za mamico in potem nujen carski rez...pri bratu tudi(asc sco) težka nosečnost in potem mama kljub carskem rezu komi preživela



Moja tavečja hči ima Pluton na Ascendentu v Strelcu. Porod je potekal dolgo časa, voda odtekla, na koncu so se vlegli name, da je prišla ven, jo je kar "lansiralo" ven. Vse je bilo okej z njo in mano. Pa niti ni toliko bolelo , kot pri drugem porodu, ki je bil časovno ful krajši. Oba poroda pa na žalost sprožena. S tem, da so mi pri tamalem mehur predrli, bolelo ku matr. Pa nima on Plutona na scendentu. je devička asc.
Edino bi izpostavila težave z dojenjem, me je bolelo, ker ni prav pila (jaz pa nisem znala, vedela kako jo popravljat), sem bila čist krvava.

#261 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 27. november 2009, 07:36

Moja tavečja hči ima Pluton na Ascendentu v Strelcu. Porod je potekal dolgo časa, voda odtekla, na koncu so se vlegli name, da je prišla ven, jo je kar "lansiralo" ven. Vse je bilo okej z njo in mano. Pa niti ni toliko bolelo , kot pri drugem porodu, ki je bil časovno ful krajši. Oba poroda pa na žalost sprožena. S tem, da so mi pri tamalem mehur predrli, bolelo ku matr. Pa nima on Plutona na scendentu. je devička asc.
Edino bi izpostavila težave z dojenjem, me je bolelo, ker ni prav pila (jaz pa nisem znala, vedela kako jo popravljat), sem bila čist krvava.


O Saša

Kako kej ti in tvoja sončka? A te grejeta? A ste se ujel?

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#262 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 30. november 2009, 22:31

O Saša

Kako kej ti in tvoja sončka? A te grejeta? A ste se ujel?

xsrcx



Oj, butl!

Ma je mimo očitno tisto najhujše. Tamala ni več tako ljubosumna na bratca in ne išče več nadomestka zame, tako, da lahko rečem, da smo se ujeli.
Kako si ti?

#263 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 1. december 2009, 10:06

Oj, butl!

Ma je mimo očitno tisto najhujše. Tamala ni več tako ljubosumna na bratca in ne išče več nadomestka zame, tako, da lahko rečem, da smo se ujeli.
Kako si ti?


O fajn. Me veseli. xsrcbumx

Jst tud fajn. xDDx

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#264 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. december 2009, 10:33

Moj pluton je na blazno pomembnih tockah!

Kako to vem!?

Ja zato, ker sem jaz tako zelo samopomemben. x:Dx

#265 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 3. december 2009, 14:07

Kakšne izkušnje imate s plutonom v konjunkciji z luno?

#266 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 3. december 2009, 14:19

Bi se to lahko navezovala na neko sovraštvo s strani mame ali s strani te osebe, da sovraži mamo? Ali to lahko pomeni, da ga je mama ali neka ženska oseba čustveno zlorabljala in sedaj on čustveno zlorablja druge?

Ali to lahko pomeni, da čustveno napada druge, ali pa je podvržen čustvenim napadom? Ali to lahko pomeni, da se nekje globoko v sebi odziva izrazito sovražno do vseh, ki ga upajo izzivati? Pač plutonova maščevalnost in ljubosumnost.

Plutonova energija je v planetu pač surova, neobdelana. In glede na to, da luna pomeni odziv, instinkt. Pluton pa deluje nevidno in globoko. Se pravi, na zunaj reagira mirno, na zunaj se nič ne vidi, a globoko v sebi doživlja vulkan čustvenega izbruha.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0