Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PLUTON na pomembnih tockah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
265 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Hojla! To je cisto OK, kar imas... Vladarja Sonca IN ASC v dobrem aspektu z ASC - kaj se hoces? x;)x
Pomembno je, kje imas Luno, ker je velika verjetnost, da se ti energija Charta tako skoncentrira na tocko, kjer je Luna (ali pa v opoziciji Luni)... to je tudi eden od nacinov, kako naredimo "izvlecek".. nekaksen povzetek Charta.
Sicer pa... ves, kako je.. vse je lahko pomembno..
S takim polozajem... ni vseeno, ali je venera v Sco ali v Tehtnici ali v Strelcu -in, manj moznosti- v Devici ali Kozorogu (predvidevam, da ni v Sco), pomembno je, kako je postavljen Mars glede na Pluton in v katerem znamenju je. Kaj pocne Merkur - ali je tudi ta v Sco in ce je tako, ali je v konjunkciji s Soncem - ali morda z ASC?
In seveda - ali sta Sonce in ASC v konjunkciji?
Pomembno je, ali je Sonce v 1. ali 12. hisi...
Vse to da drugacne nianse....
A seveda lahko govoimo o zelo mocni Plutonovski noti (*a vseeno je lahko v ozadju zelo mocen vpliv npr. Lune ali Saturna ipd - ...samo ugibam..., pac, primer) pri tebi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 bauca

bauca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Luno in Venero imam v Devici, Mars pa je v Kozorogu. Za ostalo se pa še trudim, da bi pravilno razbrala iz karte (aspekti, hiše ...).
(29.10.1967 ob 8:20 v Ljubljani).

#53 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Bobnar,na, pa imaš še en podatek, kakšni so ljudje z asc sco...

Zmedeni...hehe

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#54 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

mmmmm Scorpia hehe prava in "lazna" v enem paketu... GO BAUCA!

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#55 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Na vidis, hehe tukaj govorimo o Plutonu na ASC, in potem pa malo pogledam in ce citiram nekaj besed, ki bi kar ustrezale: "PIZDENJE", "Daj si duška kolikor ti je volja, če ja to tvoj ventil", "lazna" in "pa sranje delajo".... hehe nevem kam bi se lahko dal to kot pod pluton

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#56 Vagica

Vagica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 10. januar 2003, 01:00

Js sem nova na forumu in zato najprej EN LEP VELIK POZDRAV VSEM... :)

Pluton me v bistvu zelo zanima, tudi sama ZELO ZELO dobro poznam njegov vpliv , ker ga imam v 1.hiši. V 1.hiši imam tudi jupiter konjunkcija saturn x8Dx hudo a ne?? :) No ascendent sem pa tehtnica, pa sonce mam v vodnarju, luno pa v ribah...

Zanimajo me vaša mnenja o tej poziciji in če ima še kdo v prvi hiši saturna in jupitra zelo skupaj??

Vagica.

#57 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. januar 2003, 01:00

Oh hvala Bobnar ...

Vagica, a vraga kaj si rojena tam okrog leta 80 ? no recimo da ja... hehe podobno zadevo razen da mi je jupiter pobegnu v tretjo hiso imam tudi jaz le da v skoprijonu... hm hm hm, kaj naj ti recem, good luck :) s tem aspektom.

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#58 Vagica

Vagica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 11. januar 2003, 01:00

El nino...jap x:)x rojena leta 81...

o joj, zej pa si me prestrasu... a je tuk hudo?? :O:
mislim, zavedam se, da so kr dost močni planeti (saturn, jupiter in PLUTON!!) v prvi hiši... :)

vem, da sem dokaj razpoloženjska, a je še kej hujšega??

lep pozdravček, vagica

#59 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. januar 2003, 01:00

Joj, to ni nic hudega, glede na to da mas stvar v tehtnici... tako bos morda namesto serijski moriliec, serijska klepetalka... all pa kaj takega.. :)

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#60 Vagica

Vagica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 12. januar 2003, 01:00

serijska klepetalka:) uf... ja no, sem drugače bolj miroljubno bitje, sem pa baje zelo vpadljiva:)) a ni to ql?? sicer pa, kdo z plutonom v 1.hisi pa ni opazen???????? x8Dx malo hecka...

zate bobnar pa x:Dx pazi, da ne boš moja prva stranka x:Dx
ŠALA! (da me ne bos resn jemal)

lep pozdravcek,
vagica

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2003, 01:00

In to glih v tebe, Bobnar - kar takole iz nica, takorekoc... brez da bi ti karkoli imel prste zraven... x:)x x:)x x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. januar 2003, 01:00

Hja nekateri ljudje imamo radi pozornost, recimo jaz pa bobnar... bobnar kaj mas MC?

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#63 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Lunca je krasno zastavila vprašanje. Vplivi Plutona - rušilni očitno. E pa bogami, da sem jaz očitni primerek tega x;)x. Telebneš na tla in se vstaneš. Brez dodatnega bremena. Hm, me pa res zanima, kje sta bila Saturn in Pluton lani junija in začetek julija?
Uh,mogoče pa res včasih poskušam nezavedno nadvlaodovati ljudi. Nekako jim celo sugeriram. :vragec:

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#64 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Nataly, Saturn je bil lani 15 junija na 19 dvojčka, Pluton je bil retro na 16 strelca.

Astra
Per aspera ad astra

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Nataly - to tudi najbrz pomeni, da je bil Saturn v opoziciji tvojemu Soncu, Pluton pa v njegovi blizini (morda celo v konjunkciji)... Sicer pa so bili tudi mrki tedaj - samo najbrz se nisi bila tako pozorna na vse tole...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Res ne. Sem imela druge opravke takrat :vragec: Hvala. Se mi je zdelo, da bo to tako ja. :)

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Pravzaprav kar fascinantno, a ne, Nataly... kako se takole neverjetno poklapa tale vesoljni mozaik, ko se malo oddaljimo od zadev...
Ker - Pluton je pri tebi se posebej dejaven, ker je gonilna sila tvojega horoskopa.. In je tako vladar ASC delal frko tvojemu Soncu... kar prepleteno torej, in ce pogledas v taki luci, nic kaj posebej cudnega, kar se ti je v tem obdobju dogajalo...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. januar 2003, 01:00

Hehe, ja jaz sem mel tud en kazin, lanskoleto... matruantski izlet, haha in take zadeve, popravni, pa to...

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#69 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 15. januar 2003, 01:00

Marsa! Veš, da si pravi MAHER na svojem področju! Svaka čast!


natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. januar 2003, 01:00

Ha. Odkod pa zdaj tole, Nataly... x:Ix
HVALA! x:)x
Sem ti dala mislit ocitno malo danes... x;)x
Ziher veselo rises, pises ali pa celo pleses... x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. januar 2003, 01:00

Rišem ne! Razen, če bi tista skropucala, ki nastanejo lahko poimenovala "umetnost" x:Dx.
Plešem rada. Full.
Pišem pa. Ko je - tisto v meni, je ni žive sile, ki me premakne. To sem že itak rekla. Ko pišem se odklopim. Evo ga Neptuna, ki se je prilepil na moj x:)x

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2004, 16:54

Tako, ta tema je tudi popravljena, urejena in osvezena.
Tale komentar je namenjen samo osvezitvi teme (je veliko novih clanov, pa ima morda kdo kaj dodati ipd.).

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2004, 17:06

Pa se link na seznam tem, ki obravnavajo Pluton (10).
(ker je debata stekla predvsem v tejle, nekatere pa so specificne, da pa imamo vse povezano iz tele teme, kjer je najvec komentarjev in je tudi najbolj obiskana).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:21

Hm me prav zanima kaj bodo tile novi clani povedali novega... :) sploh pluton, saturn mi nikoli ni prevec disal...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#75 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:57

hm, mam pluton v prvi hiši :C: in ker to še ni bilo dovolj, mu dela družbo še uran :C:

je nataly nekje pisala o spotikanju :xx!: , ja nekaj bo na tem :C: :inocent: :O:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0