Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj si po horoskopu 1 - (voda in zemlja)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
16 komentarjev na to temo

Anketa: Kje je tvoje sonce (13 Skupaj glasov:)

Kje je tvoje sonce

  1. Glasoval Riba (4 glasov [30.77%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 30.77%

  2. Glasoval Rak (1 glasov [7.69%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 7.69%

  3. Glasoval Škorpijon (2 glasov [15.38%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 15.38%

  4. Bik (1 glasov [7.69%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 7.69%

  5. Devica (0 glasov [0.00%])

    Odstotek glasov: 0.00%

  6. Glasoval Kozorog (5 glasov [38.46%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 38.46%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#1 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 4. oktober 2012, 21:04

Anketa prvi del.
Anketa ima lahko samo 10 možnih odgovorov, zato sta 2 dela oz. 2 temi.

Povezava na anketo 2 (ognjena in zračna znamenja)

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#2 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 11. oktober 2012, 12:56

Zaenkrat naječ rib in vode x;)x x:)x

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#3 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 11. oktober 2012, 15:32

Po horoskopu sem božji čudež Objavljena slika

Objavljena slika


#4 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 11. oktober 2012, 15:46

ja to si itaq; ni pa tega v kontektstu 12 sončnih znamenj x:o)x

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2012, 10:20

ja to si itaq; ni pa tega v kontektstu 12 sončnih znamenj x:o)x

Pravzaprav je; taki majceni zmixani čudežki. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 12. oktober 2012, 11:44

da xDDx :palec:
pa tut penasti pa zeleni, pa še vse sorte x:Dx

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#7 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 13. oktober 2012, 19:57

kaj to pomeni?

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. oktober 2012, 23:30

nevarna kombinacija xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 14. oktober 2012, 00:27

x:Dx he he , sprašujem namreč kaj pomeni nevarna kombinacija!? ne pa, kaj pomeni prevod.
namreč lahko bi napisala recimo čudna kombinacija, pa bi kdo sploh vedu za kaj gre oziroma kaj točno ima v mislih? I gues not, razen če bi "slučajno" uganili. x:o)x

ribe in sploh vode smo še zmer v večini x:Dx

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#10 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 14. oktober 2012, 10:20

Objavljena slika

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2012, 10:26

Kozli smo izenačili x:px

x:Dx x:px :palec:

Objavljena slika

x:px podobna je riba škorpijon (ki je pravzaprav lepo po domače škarpena :)) - samo da je oranžkasta.

(saj vem da si mislil, kaj to pomeni, in jaz vem vse 3 Candline položaje, samo ne morem jaz pisat, če ona ne, se pravi bo že napisala, če bo želela)

No moja kombinacija je pa čist nenevarna. xDDx

pravzaprav pa lahko pišem samo v tej temi, kajti ogenj in zrak imam samo v sledeh x:px
(od 12-ih položajev, ki jih upoštevam, imam 6 vod in 4 zemlje)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 14. oktober 2012, 10:44

ugibam, sem že parkrat razmišlajl, ko sem se opazoval... če posplošim, se mi zdi glavna naloga vodnih znamenj bit v flowu na zemlji, glede na hišo kjer sonce je. torej hiša postavlja okvir delovanja kjer se je potrebno največ učit in izražat. predvsem sam sebi govorim x:o)x
ogenj tudi "teče", ampak drugače, bolj po zraku. zrak je še bolj povsod, razen v vodi in zemlji ga je manj. zemlja pa je malo bolj statična in zato morda bolj stabilna. I gues.
ascendent se mi je vedno zdel skor mal neumesten v vsem, češ pojavnost navzen, kolkr sm zastopu...

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2012, 10:56

Tudi, več je teh variant, iztočnic za interpretacijo oz. sploh porivov za samo osnovno furko posameznika.
recimo lahko je polna hiša ta, ki zahteva več posvetitve, lahko pa je ravno nasprotno; da je prazna hiša v bistvu ta izziv.
Kot pri postavitvi planetov v čartu; recimo imaš vse 'spodaj', težit pa moraš ravno k tistemu opozicijskemu 'zgoraj' (pa mislim čisto dobesedno, ne samo simbolično), kjer je pravzaprav prazno.
Če ima nekdo vse v Levu oz. 5. hiši, je fajn usmerjat energijo v nasprotno stran: v 11. hišo, v Vodnarja... itd.

Ja, tudi tako lahko gledaš, so si pa tudi na videz nekompatibilni znaki vseeno podobni, sorodni, recimo če gledaš kvaliteto znaka; recimo stalne znake, ki imajo skupno stabilnost, pa tudi odločnost, tako sta si lahko tudi lev in škorpijon podobna, pa tudi oven in kozorog... itd.

...

jaz zelo pašem svojim položajem oz. oni meni :) sem točno to, kar govori moj horoskop, torej najbolj se vidim v ribah, škorpijonu, devici in biku, bi pa dodala še vodnarja (v bistvu se pogosto počutim kot bi bila vodnar); slednje morda zato, ker Uran, njegov vladar, deluje v paru z vladarjem ascendenta (se pravi nikoli ne deluje ločeno od njega, samostojno), pa tudi zato, ker je (hkrati z vladarjem asc) na 'vrhu' čarta, se pravi v zenitu - na MCju.
Sploh sem pogosto ugotavljala, da planeti na kotih (še zlasti na asc in mc) neverjetno vplivajo, celo na videz (kar je dost logično za asc, ne pa tudi za mc)! xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 14. oktober 2012, 15:05

Invazija Rib...Objavljena slika

#15 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 5. november 2012, 21:19

Uterine little Aries! Not only you don’t rise at east for the epoch, but are also wet with stars! Most zodiacal watery constellations like Capricornus (T1 & T2), Aquarius (t), Cetus (I, II & II), Pisces (I & II), Taurus and Eridanus are ruled by Pegasean Salacia and Aquarian Neptune. As Salacia happens to await for Venus in Pegasus, we present the Age of Pegasus as encapsulated within the present AEon of Cetus. In the year 2011, Jupiter went through Cetus along with a majority of planets (Libya, Odyssey Dawn). On spring equinox 2012, Uranus is with the Sun in Cetus.

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2012, 22:16

sej so ga še celo meni enkrat. xyesx (kozoroga)
frajersk. x;)x

ja itak, nisem mislila da praviloma bolj vplivajo koti na izgled kot luna al pa asc, samo da presenetljivo lahko izjemoma tudi bolj vpliva kej takole.

Jaz sem pr enem frendu (sco/koz/dvo) v začetku ga skoz spraševala: pa kje imaš ti kaj v levu? ful mi je ta lev ven hodil...
pa se izkaže da ima sonce na mc. samo to. xyesx

al pa moja sošolka: tehtnica/lev/oven... in ona meni čist saturnovska... in sem ji skoz kozoroga popala in ji ful ni šlo v račun, kje sem tega kozla našla.
No pol pa usput enkrat ugotoviva, čist tko, da ima saturna 'gor'.

pa ful je blo teh primerov.

Pri meni je tudi tako (da mi pol sco bolj dela menda včas), ampak je težko rečt, ker itak sem v asc, pa še neptun je na asc, kar je sicer tudi ribji štos, po drugi strani pa je vladar sonca (in stelija) in lahko še dodatno vpliv se potegne na sco...

pol ko 'za nazaj' gledaš, je vse jasno, ne more se pa nikol vedet, kaj bo prevladalo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 5. november 2012, 23:56

dobro sem tole slikco podal! xcivx x^x

Objavljena slika


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0