Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LuNina uStvArjalnica /naredimo sami ali v družbi :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
577 komentarjev na to temo

#76 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 8. januar 2013, 12:33

čista konoplja, zelo mehka špaga, res prijetna ful


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. januar 2013, 12:38

superička! OK-thumb.gif

Tale konoplja je pa res zakon! icon_smile_cool.gificon1_biggrin.gificon_smile_wink.gif
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 8. januar 2013, 12:44

ja, sicer sem jo iskala povsod(tudi na lnf) za neko normalno ceno in ne za €3.00 po m, kot se prodaja po slo...ker tle rabiš ful metrov,

pol sem jo pa v trstu našla v eni starinski lekarni čist 'slučajno' w00t.gif , ko sem iskala čist neki druzga icon_smesko.gif

sem celo vrečo kolutov kupila, pol take natur in pol v beli brvi, skor vse vzela kar so imeli ylsuper.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#79 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. januar 2013, 13:26

zanimiv stil

hvala



bom probala zdaj sama popat mogoče bo zdaj delal k je vse novo



#80 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. januar 2013, 18:58

cigančica koliko pa stane tista srebrna masa k si mal postov nazaj govorila???



#81 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. januar 2013, 09:52

mayita, precej - 10g stane cca 25€ +poštnina iz tujine...iz nje pa narediš en obesek ali pa dva majhna in tankcena.

mas je nekaj na tržišču, ene se več skrčijo pri pečenju in ene manj, podajam link da malo vidiš ....

 

http://www.artclaywo...st.asp?scat=417

 

http://www.silver-clay.com/

 

http://www.silver-clay.com/how.html

 

 

 

meni je uspelo iz 5g naredit takele dva tenkcena kvadratka za uhančke recimo ,full tankcena, velikosti enega kvadratka cca 1,5x1,5cm...


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#82 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2013, 17:41

Dekleta, zaslužite si same pohvale! rainbow.gif

 

Pa še tukaj moje vprašanje - ali kdo dela uhane, za katere ne rabiš lukenj? 

 

p.s. Silvija, jaz pa upam bolj, da koga še vzpodbudi k ustvarjanju bolj, kot pa to, da sam 'kuka'icon_smile_wink.gif

morda s 'kukanjem' dobi voljo, idejo, morda privre spet 'stara' želja ali kaj podobnega.

 

Ehh, ko človek vidi tako čudovite stvaritve, ga lahko še bolj mine do dela, sploh če nima ravno talenta za toeekblue.jpg


Life begins at the end of your comfort zone. 


#83 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. januar 2013, 19:10

mayita, precej - 10g stane cca 25€ +poštnina iz tujine...iz nje pa narediš en obesek ali pa dva majhna in tankcena.

mas je nekaj na tržišču, ene se več skrčijo pri pečenju in ene manj, podajam link da malo vidiš ....

 

http://www.artclaywo...st.asp?scat=417

 

http://www.silver-clay.com/

 

http://www.silver-clay.com/how.html

 

 

 

meni je uspelo iz 5g naredit takele dva tenkcena kvadratka za uhančke recimo ,full tankcena, velikosti enega kvadratka cca 1,5x1,5cm...

ja sej srebro je full drago,hvala jaz sem si uvozila srebrno žico iz srebra iz amerike ker je vseeno cenejša kot tukaj,sam jaz sem potovala po ameriki zato ni bilo treba plačati poštnine.jaz jo imam za posebne stranke drugače kar uporabljam posrebreno žico ali alpako alpaka je fina sam ima nikelj notri



Dekleta, zaslužite si same pohvale! rainbow.gif

 

Pa še tukaj moje vprašanje - ali kdo dela uhane, za katere ne rabiš lukenj? 

 

 

Ehh, ko človek vidi tako čudovite stvaritve, ga lahko še bolj mine do dela, sploh če nima ravno talenta za toeekblue.jpg

ja sej ni težko dokupit nastavek in pol nanaj narediti uhan a si na kaj alergična ali je lahko navaden.bom naredila par modelčkov uhanov z sponkam a imaš ti kakšne v mislih



#84 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2013, 20:23

ja sej ni težko dokupit nastavek in pol nanaj narediti uhan a si na kaj alergična ali je lahko navaden.bom naredila par modelčkov uhanov z sponkam a imaš ti kakšne v mislih

 

Ooo, kako lepo, hvala! love3.gif

 

Pač nekaj bi imela, da me malo poživi, sedaj nič ne nosim. Kaj konkretnega pa sedaj težko rečem. icon26.gif Je bilo pa vse, kar sem tukaj videla, res lušno flirt.gif

 

Doma imam kar nekaj parov, vendar jih ne morem nositi. Luknje namreč imam, vendar sem pred leti kupila ene kičaste uhane in odkar sem jih prvič nosila, se mi pojavljajo problemi tudi z vsemi ostalimi, naj bo zlato, srebro ali čisto navaden kič.ukid.gif Ne vem, ali je slučajno sovpadlo s čim drugim ali kajOo.gif

Uradno sem sicer alergična na brom, imam pa nekaj težav s kožo, ampak se mi ob nošenju ogrlic ali zapestnic nikoli ni nič pokazalo, četudi niso bile ravno plemenitega izvora.ochko.jpg


Life begins at the end of your comfort zone. 


#85 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. januar 2013, 20:51

Ooo, kako lepo, hvala! love3.gif

 

Pač nekaj bi imela, da me malo poživi, sedaj nič ne nosim. Kaj konkretnega pa sedaj težko rečem. icon26.gif Je bilo pa vse, kar sem tukaj videla, res lušno flirt.gif

 

Doma imam kar nekaj parov, vendar jih ne morem nositi. Luknje namreč imam, vendar sem pred leti kupila ene kičaste uhane in odkar sem jih prvič nosila, se mi pojavljajo problemi tudi z vsemi ostalimi, naj bo zlato, srebro ali čisto navaden kič.ukid.gif Ne vem, ali je slučajno sovpadlo s čim drugim ali kajOo.gif

Uradno sem sicer alergična na brom, imam pa nekaj težav s kožo, ampak se mi ob nošenju ogrlic ali zapestnic nikoli ni nič pokazalo, četudi niso bile ravno plemenitega izvora.ochko.jpg

 

verjetno imaš nečesa preveč v telesu takrat se uporabi kirurško jeklo oziroma titan ali plastika tudi je zelo estetska,bomo našli nekaj zate ni blema.me zanima imaš raje daljše ali krajše uhane bolj masive ali ne masivne.



#86 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2013, 21:04

Dolžina tam nekje 2-4 cm optimalno, max 6 (gledam na ravnilu zraven icon27.gif ). Ne pretežke. viola-sm.jpg

 

Jupi! flowerface.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#87 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. januar 2013, 21:09

ok zmenjeni bom naredila nekaj uhančkov pa ti jih pol napopam tukaj.



#88 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. januar 2013, 21:23

joj ne vem kaj je to sem spet hotela popat pa ne morem imam jih nekaj na zalogi,res ne razumem tega



#89 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. januar 2013, 08:40

anne, vidim da sta se z mayito že zmenili glede uhančkov brez lukenj,

klip-klap ali kirurško jeklo ja.

 

jaz imam nekaj narejenih unikatov s kirurškim jeklom in muranskim steklom, če boš hotela....

take majhne, niso viseči....

 

 

mayita, ja srebrno žico jaz od francozov kupujem, brez niklja...v bistvu noben kos mojega nakita ne vsebuje niklja,

ful pazim na to, da nima.

srebro v j ameriki je itak ceneje ...sam jaz sem pač tu wink.png tako da večinoma s francije naročam, nekaj pa z italije.

meni ni problem za tisto malo žice, ki jo rabim.

pri tebi pride cena že ful bolj do izraza, ker uporabljaš v kosih nakita ful žice....

 

 

no lepo, da teče tema....ylflower.gif

 

 

mayita, a ti kje to prodajaš, imaš trgovino al štant mogoče?


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#90 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:07

da dodam še jaz nekaj.

Je pa narejeno že veliko več, samo čakam svojo "dvorno fotografinjo", da pofotka - v bistvu mi do konca manjka kakšen kvadratni meter..pa fugiranje seveda.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:09

Hudo, Nataly, bravo! icon_smile_approve.gificon_smile_cool.gificon1_thumbup.gif
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:19

waw nataly, big lajk....



#93 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:32

hey nataly, to pa veliko zgleda..svaka čast, da si se lotila tegaicon1_thumbup.gif

je treba kar živcev met za tole, jaz sem enga na verandi delala en dan, pa tko v počepu sem bla ...matr živčna ratala,

ko te vse začne boleti v taki pozi, pa padat z rok, pa še kej....

 

svaka čast za tole!


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#94 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 10. januar 2013, 11:49

No, hvala smile.png

Še vedno nisem zmerila, ampak nekje 12 m2 pa sigurno je. Pa glede na to, da sem se odločila, da bo iz čim manjših koščkov, tole res dolgo traja.

Pa nekak nočem več delat, ko me začne kaj bolet - ko sem čisto spodnji del delala, sem si kartone podložila in občasno kar ležala poleg. Potem sem privlekla pručko in sedela - takrat sem še največ naredila..zdaj, ko pa treba stati na lestvi, pa delam, dokler me ne začno boleti noge. In to je ziher po uri, uri in pol.

(glede na to, da nisem časovno omejena, si tole lahko privoščim )


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#95 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 10. januar 2013, 12:14

anne, vidim da sta se z mayito že zmenili glede uhančkov brez lukenj,

klip-klap ali kirurško jeklo ja.

 

jaz imam nekaj narejenih unikatov s kirurškim jeklom in muranskim steklom, če boš hotela....

take majhne, niso viseči....

no lepo, da teče tema....ylflower.gif

 

No, kakih slikic se definitivno ne bi braniliicon27.gif

 
Drugače pa lahko povem, da ste me včeraj s to temo malo spodbodle in sem si končno vzela čas ter sestavila eno ogrlico (že od poletja me čakajo rekviziti).icon_smile_wink.gif

Life begins at the end of your comfort zone. 


#96 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. januar 2013, 12:17

to anne! ylsuper.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#97 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. januar 2013, 13:00

anne, vidim da sta se z mayito že zmenili glede uhančkov brez lukenj,

klip-klap ali kirurško jeklo ja.

 

jaz imam nekaj narejenih unikatov s kirurškim jeklom in muranskim steklom, če boš hotela....

take majhne, niso viseči....

 

 

mayita, ja srebrno žico jaz od francozov kupujem, brez niklja...v bistvu noben kos mojega nakita ne vsebuje niklja,

ful pazim na to, da nima.

srebro v j ameriki je itak ceneje ...sam jaz sem pač tu wink.png tako da večinoma s francije naročam, nekaj pa z italije.

meni ni problem za tisto malo žice, ki jo rabim.

pri tebi pride cena že ful bolj do izraza, ker uporabljaš v kosih nakita ful žice....

 

 

no lepo, da teče tema....ylflower.gif

 

 

mayita, a ti kje to prodajaš, imaš trgovino al štant mogoče?

prodaja po trgovinah, sem imela trgovino sam sem jo morala zapreti, sem bila v domžalah pa še rodila sem in sama sem bila noben mi ni hotel pomagat prodajat,prvo so vsi rekli odpri odpri bomo ti pomagal jaz noseča in vse to, pol pa sem rodila nisem glih mogla jaz delat,pol so pa kr vsi izginil noben ni imel časa biti osem ur notri, sem jo morala zapret. sem imela štan sam z malim je zdej kriza delat mogoče bom spet poleti. drugače pa kar tako prodajam malo kažem okoli in internet....

koliko pa pride žica pri francozih k jaz tudi zdaj nekaj časa nisem potovala pa imi zmanjkuje?



#98 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. januar 2013, 13:22

    žal še vedno ne morem popat slikic tko da ne vem kaj naj naredim.....



#99 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. januar 2013, 13:29

mayita tule mal prebrskaj,ker  ne vem kere debeline uporabljaš....http://www.perlesand...22.html?sort=2a

 

 

 

pa na etsy-ju sem parkrat od  vzela...in je ok  http://www.etsy.com/...tion_id=7436576


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2013, 13:45

    žal še vedno ne morem popat slikic tko da ne vem kaj naj naredim.....

 

Mogoče dodajaš končnice .img ali kaj podobnega; probaj tako, da vstaviš v obrazec za lepljenje fotk v komentiranju samo naslov oz. mesto fotke in bo kratice sam prilagodil


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0