Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Hišni ljubljenčki

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4221 komentarjev na to temo

#4201 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 855

Objavljeno: 13. april 2017, 21:35

Master Osho je car. ylflower.gif 

#4202 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 217

Objavljeno: 14. april 2017, 16:09

res je car  hypnodisk.gif 

Tigra se pa hojsa na zavesah icon_smile_approve.gif

včeraj skoraj ponorena ... jst wink.png  ... uletela osa  ... mačka pa takoj v akciji icon1_wink.gif

sledi nalepka na okensko steklo ali rolo , če bo kaj pomagalo pevc.jpg

v wc-ju sem jo tud že skopala inno.gif

pri jutranjem obredu se je tako mudilo, da je izbrala bližnjico ... in padla v črno luknji v trenutku, ko sem dvignila pokrov ... še dobro, da se še nisem usedla, ker bi imela čisto spraskano rit laugh.png

#4203 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 325

Objavljeno: 17. april 2017, 18:05

S tem našim Tačekom se je grdo ravnalo. maček ne prenese božanja oz. carljanja. ga dvignem v naročje pa takoj obrambna drža, pa popraska in grize kot zmešani. ker pa sem trmaste sorte, ga počasi privajam...pet potegov z roko po telesu že prenese, brez da dvigne tačke in odpre gobček. oz..preden napade roko. tako, da potem preneham, ga odložim, celo ignoriram, nato lazi za mano...pa bi se carljal...pa se boji, da bo tepen očitno...skratka....mačka s travmo smo posvojili. Danes je prinesel miš v jedilnico (jaz čisto v risanje padla, mi tam svetloba ful odgovarja), mačkonar nori sem in tja, pa skače kot podivjan, pol pa le pogledam....in imam pri nogah že mišjo drobovino, pa revico razkosano vsenaokrog....prinesel mi južino torej, jaz pa zijala vstran...no, nisem bila pretirano navdušena...

Lina pa - no ona mu vsakodnevno odmeri prostor. če slučajno pozabi, začne opozorilno pihat vanj in kar zaleže... 

mačji posli....

ni še čas za novega psa...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

#4204 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 011

Objavljeno: 30. april 2017, 08:38

Cat people will understand

Tako nekako, ja. In ker ni dovolj imeti mačka in delat vse to, je treba še posnetke po netu gledat. Nikoli dovolj!

(razen takrat, ko polomijo rože. takrat je pa dovolj.)

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

#4205 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 28 643

Objavljeno: 30. april 2017, 12:17

prikupne živalce ...

https://www.facebook...36081516565944/

#4206 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: 2. maj 2017, 15:56

končno ima frend čas ... torej ... končno naročila zaščitno mrežo za balkon ... obljubil, da poišče in montira drevesno deblo

Tigra vse bolj lena ... mačja ... večino dneva prespi po vseh mogičih kotih in luknjah ... še vedno igriva, ko paše njej ... vedno bolj razmišljam še o enem mačkonu ... kaj vem ... občutek imam, da morda pogreša družbo sovrstnika ... vse bolj pa prepričana, da pogreša prosto naravno okolje ... včasih se mi prav zasmili ... zaprta med 4 stene ... še jst grem ven, ko se mi zahoče ... odkrito ... ne vem kaj bom storila glede nje

#4207 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 325

Objavljeno: 4. maj 2017, 09:10

moje dlani zgledajo, kot da so dnevno v vojni. Mačkersona Tačka učimo catljanja...če je dobre volje zdrži božanje za celih deset minut. 

sicer pa lazi za nami, nam nosi svoj ulov - v glavnem so miši na meniju, ugotovil je, da ne rabi vse pojest, kar mu damo...in da lahko že izsiljuje...ne bi konzerve...ampak bi vrečko..ne bo briketov...tudi mačje klobase ne več. Še vedno ima blazno skrb, da zvečer prišiba not in se skrije v škatlo z mojo zračno folijo. Lina pa - no ona je še vedno dama in bo dama ostala. na živce ji gre njegovo poskakovanje in nagajanje, in ko ga ima dovolj, ga tresne in sikne vanj. On pa še kar rine vanjo..skratka..mačji posli:)

besna sem pa na sosedovega mačkonarja...ki misli, da nas osrečuje, ko prišiba in zmarkira kjer se le da. ko mu vsaj to sranje ne bi tako zelo smrdelo..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

#4208 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 4. maj 2017, 18:50

Jeti, a si pol probala dat Tigro na mačji povodec al ne?

#4209 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: 7. maj 2017, 15:37

hm ... sem ... pa ga ornk usrala huh.png ... skupaj z M uspeli nadeti oprsnico

Tigra se branila s vsemi štirimi in zobmi

šele potem šla raziskovati in brati kako mačko privadiš na povodec

no ... zdaj ima oprsnico in povodec v bližini svoje postelje ... na svojem kavču ...

občasno se z njo igra ... ponovno je še nisem poizkusila nadeti wink.png 

#4210 U-poštevanka

U-poštevanka
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 7. maj 2017, 18:28

končno ima frend čas ... torej ... končno naročila zaščitno mrežo za balkon ... obljubil, da poišče in montira drevesno deblo

Tigra vse bolj lena ... mačja ... večino dneva prespi po vseh mogičih kotih in luknjah ... še vedno igriva, ko paše njej ... vedno bolj razmišljam še o enem mačkonu ... kaj vem ... občutek imam, da morda pogreša družbo sovrstnika ... vse bolj pa prepričana, da pogreša prosto naravno okolje ... včasih se mi prav zasmili ... zaprta med 4 stene ... še jst grem ven, ko se mi zahoče ... odkrito ... ne vem kaj bom storila glede nje

Točno take dileme sem imela jaz. Da rabi družbo iz bataljona svoje vrste in izhod iz stanovanja. (Ker, ojoj, mačka je v depro padla. Tko sem takrat razmišljala ...)  Glede na to, da se veliko selim, sva imeli priliko tudi to izkusit. Polomija!! Kot prvo sovraži mačke in mačkone. Kot drugo je postala neskončno znervirana, če je imela možnost it ven. Nujno it ven nadzorovat teren! Hkrati pa nujno notri na varno. Kadar je imela oboje na razpolaga nikoli ni znala (ne enega ne drugega) izkoristit. Še najbolj srečna je bila v malih, predvsem pa zvočno prečiščenih garsonjercah. Je pač notranja mačka, nima smisla forsirat. Spijo veliko. Z leti vedno več. Če se prav spomnim rabijo okol 14 ur na dan. Tko da, ni panike. Si imela ti prej psa, če se prav spomnim? Če nisi prepričana jo čim prej oddaj. :)

#4211 Ceres

Ceres
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 240

Objavljeno: 7. maj 2017, 19:58

Našla mačjo sužnjo za en teden našega dopusta, iščem še za en teden, sicer bomo pač prej prekinili dopust. Ne gre drugače. Gustav je bil veliko bolj asocialen, cele dneve se je poleti potepal, tudi po dva dni ga nisem videla.... in sem samo prosila sosedo, da ga je vsak dan hranila, pa mi je za to še danes žal in imam slabo vest. Ko smo se vrnili, je bil popolnoma užaljen, dlake so mu odpadle v šopih in zrasle nazaj, ko smo prišli. 

Drug drugemu smo poligon, da se lahko ljubimo sami s seboj! (Ceres)

#4212 Ceres

Ceres
  • Lunatik

Objavljeno: 8. maj 2017, 15:07

Donald je jasno pokazal, da ni za foto session. 

18401919_1469315996452909_53084251995062

18278656_1469316633119512_31822314527736

#4213 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 11. maj 2017, 21:49

hm ... sem ... pa ga ornk usrala huh.png ... skupaj z M uspeli nadeti oprsnico

Tigra se branila s vsemi štirimi in zobmi

šele potem šla raziskovati in brati kako mačko privadiš na povodec

no ... zdaj ima oprsnico in povodec v bližini svoje postelje ... na svojem kavču ...

občasno se z njo igra ... ponovno je še nisem poizkusila nadeti wink.png

Hehehe biggrin.png to so pa mačke.  

Ne prenesejo povodca.

Jp ... je način kako mačko privadiš na povodec, sam ne vem, če deluje. 

Ena moja frenda je imela mačkona v stanovanju in pri vhodnih vratih je imela prenosno košaro in vsakič, ko se je odpravljala ven, je mačkon šibnu v košaro, ker je hotel it z njo ven pohajat ... no, če ga je le lahko, ga je vzela s sabo. wink.png Ne vem pa, če je uporabljala vrvico, mislim da ne.

#4214 Ceres

Ceres
  • Lunatik

Objavljeno: 17. maj 2017, 12:48

Moj fatalc!

18556329_1478604542190721_52169568177163

#4215 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: 12. junij 2017, 17:34

moja fatalka že skoraj mesec dni uživa na balkonu wink.png

praskalnik ji je uspelo uničiti, ko je skakala za mrčesom ... mreža ... hb ... še drži, kljub vsakodnevnem vzpenjaju po njej ... na naravni praskalnik, drevo, še čakava

kaj je to mačja trava ali mačja metaTigri ni jasno ... ne šmrigla in pka ... travo samo razkopala, se z njo igrala in po njej valjala ... bolj kot na meto odreagira na svežo govedino ali jetra

tabletki ... zdaj, ne vem kakšni ... vitaminske ali z mačjo travo ... dam med brikete in pohrusta ... s pasto proti zajedalcem je pa mal kriza ... morava biti dve, da jo obrihtava wink.png

v" naročje" pride zjutraj ... me pomasira ...vrnem ji z izdatnim čohlanjem ... osebna nega, tanek mijav za odprtje balkona ... ko je čas za priboljške, še zna za trenutek skočiti v naročje in dati eskimčka ... potem pa želi svoj mir ...postala je skoraj preveč umirjena in nezahtevna ... glede na to kar po pripovedovanju špičijo nekatere mačke in mačkoni

#4216 Silica

Silica
  • Lunatik

Objavljeno: 12. junij 2017, 19:00

Ja saj Za kaj pa je trava, ce ne za valjanje po njej? Tigri je to cisto jasno ;) Pogricka se jo pac sem ter tja malo.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

#4217 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: 12. junij 2017, 20:02

Ja saj Za kaj pa je trava, ce ne za valjanje po njej? Tigri je to cisto jasno wink.png Pogricka se jo pac sem ter tja malo.

laugh.png ta tud pogrickana ni bila ... mislim, da se ne bom več trudila z vzgojo travce ... čisto lepo pogloda tabletke

#4218 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 12. junij 2017, 21:42

love3.gif  ko bom jaz velika zrasla, bo tudi mela muckaheartpump.gif Veš Jeti, tvoja je pa umirjena , zato ker je po tebi

v" naročje" pride zjutraj ... me pomasira ...vrnem ji z izdatnim čohlanjem ... osebna nega, tanek mijav za odprtje balkona ... ko je čas za priboljške, še zna za trenutek skočiti v naročje in dati eskimčka ... potem pa želi svoj mir ...postala je skoraj preveč umirjena in nezahtevna ... glede na to kar po pripovedovanju špičijo nekatere mačke in mačkoni

Kdo ti je skvačkal tole pregrinjalo?love3.gif

18401919_1469315996452909_53084251995062

18278656_1469316633119512_31822314527736

Poskrbi, da dobiš, kar imaš rad .. sicer boš prisiljen imeti rad, kar imaš ..

#4219 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: 13. junij 2017, 17:07

biggrin.png Lia ... si imela zopet težave s citiranjem inno.gif

dekco je kupila Ceres ... kar nanjo se obrni za info ... jst sicer vem, pa ne povem icon_smile_approve.gif

#4220 Ceres

Ceres
  • Lunatik

Objavljeno: 13. junij 2017, 18:33

Lia, dobila sem jo na dražbi "pomagajmo živalim", ker sem dala najvišjo ponudbo. Ko sem jo zagledala, sem se odločila, da bo moja. Deset let v svoji spalnici sem se spraševala, kaj ji manjka, dokler nisem ugotovila, da točno tale dekca. 

#4221 Silica

Silica
  • Lunatik

Objavljeno: 15. junij 2017, 20:25

Matilda. Tilda. Grozilda.

#4222 Ceres

Ceres
  • Lunatik

Objavljeno: 16. junij 2017, 05:55

Matilda. Tilda. Grozilda.

Lepa muca.... pa fajn opis Matilda, Tilda, Grozilda... si jo komot v lovski preži predstavljam. 

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0