Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

OOB. - planeti "out of bounds "


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
35 komentarjev na to temo

#1 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. november 2012, 19:09

Torej planete gledamo najpogosteje, kako potujejo vzdolž sončeve poti imenovane ekliptika, temu rečemo dolžina. Gledamo pa jih tudi glede na odklon od nebesnega ekvatorja ( to je kot da bi zemljski ekvator razširili v vesolje). Gledamo severno in južno. Če se dva planeta najdeta skupaj po deklinaciji rečemo da sta v paraleli. Če se najdeta vsak na eni strani imamo kontraparalelo. Parela je sorodna konjunkciji in je njena imterpretacija odvisna od tega kako se planeti v osnovi dobro ali slabo povezujejo. Kontraparalela je kot opozicija in je nekoliko zahtevnejše dve energiji medseboj povezati.
Pogosto gre tudi za dejasnko usklajenost s konjunkcijami in opozicijami.
Torej ko gledamo na nebu na primer Luno, ki se rečno približuje v konjunkcijo z Venero, nista na isti točki, sta vzporedni, nista pa skupej, če bi bile poleg konjunkcije še v paraleli, bi se prekrivale.
V glavnem planet je OOB, ko gre preko Sončevih obratov ( imamo kozorogov in rakov povratek), to je na 23,5° severno in južno od nebenega ekvatorja. Ostal planeti gredo lahko orng preko tega, Venera je pri tem najbolj izrazita in gre tudi do 28°. Ko je planet tako zunej tega polja, kamor Sonce ne gre, rečemo da je zunaj meja in ko je zunaj deluje drugače, posebno. Če gre za sevrni del, je lahko nek višek, nek vrhunec, ko gre za južnidel, nek padec, neka globina. No ko gre Mars preko, je najbolj zoprno. Mars OOB prinaša borbenost , ki je nadpovprečna, tako da v tem času lahko opazimo kake športnike, ki podrejo rekord. V negativnem smislu pa je prekoračena, pretirana tudi borbenost, agresivnost, vročekrvnost... nekaj preveč.
V novembru ( 13. novembra) se bo zgodil še mrk na eni močni zvezdi Unuklhajm, kar vse kaže na neke velike, podtalne moči, ki se zbujajo, lahko je tudi narava. To ni zdej vezano na OOB, je sam pojasnitev zakaj je november 2012 tako zelo zahteven mesec.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#2 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 1. november 2012, 19:28

Hvala za pojasnilo in za zanimivo novo temo Objavljena slikaObjavljena slika Je pa to vsaj v mojem primeru tudi zelo resnicna in strasljiva tema!

Ko bi vi vedeli, kaj sama prezivljam v resnicnem zivljenju in nic ne smem povedat...
Premoc mocnejsega in krivica zmaguje nad pravico...
Od mene in mojega uspeha je odvisno nekaj na novo vzpostavljenih pravil!
In prav novembra bom imela tranzitni Saturn v kvadratu na osebni Merkur, na vladarja 10. hise, ki mi lezi na vrhu 3. hise. Ocitno bodo moji boji zaman.



#3 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. november 2012, 20:25

Hvala za pojasnilo in za zanimivo novo temo Objavljena slikaObjavljena slika Je pa to vsaj v mojem primeru tudi zelo resnicna in strasljiva tema!

Ko bi vi vedeli, kaj sama prezivljam v resnicnem zivljenju in nic ne smem povedat...
Premoc mocnejsega in krivica zmaguje nad pravico...
Od mene in mojega uspeha je odvisno nekaj na novo vzpostavljenih pravil!
In prav novembra bom imela tranzitni Saturn v kvadratu na osebni Merkur, na vladarja 10. hise, ki mi lezi na vrhu 3. hise. Ocitno bodo moji boji zaman.

Oh ne tako hitro sklepa, po enmu tranzitu se ne sklepa na najhujše. Okej. Premalo je. Ne zgubljat volje, čeprav ni nič čudno, da negativno razmišljaš ob tem tranzitu, je nekako logično. Sam ne se pustiti.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#4 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. november 2012, 20:37

V novembru ( 13. novembra) se bo zgodil še mrk na eni močni zvezdi Unuklhajm, kar vse kaže na neke velike, podtalne moči, ki se zbujajo, lahko je tudi narava. To ni zdej vezano na OOB, je sam pojasnitev zakaj je november 2012 tako zelo zahteven mesec.


Tole ni pa čist nič fajn prebrat Objavljena slika bo zgleda zame tole kr močna zadeva Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#5 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. november 2012, 20:39

Tole ni pa čist nič fajn prebrat Objavljena slika bo zgleda zame tole kr močna zadeva Objavljena slika

Zdej sem vas pa prestrašila, nič hudga ni, kolko mrkov je že blo in koliko jih še bo. Maš kej na 21 stopinji škorpije, bika, vodnarja ali leva?

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#6 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. november 2012, 21:01

Zdej sem vas pa prestrašila, nič hudga ni, kolko mrkov je že blo in koliko jih še bo. Maš kej na 21 stopinji škorpije, bika, vodnarja ali leva?



Ja sonce v škorpijonu, zato sem pa to omenila Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. november 2012, 21:33

Matr pa sem mislil, da je OOB kakšen out of body experience, ki velja za planetke...Objavljena slika

Itak bolj malo štekam kaj je napisan pod razlago...sta mi pa padla v oči tale dva linka...predpostavljam, da je o tem kao govora...opet neki engleski, ampak pomembno je, da so slikce... Objavljena slika

The Out of Bounds Moon | General Astrology

http://www.evolvingd.../glossary_o.htm

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#8 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. november 2012, 23:34

Ja sonce v škorpijonu, zato sem pa to omenila Objavljena slika

če ni na teh stopinjah ni problem, in tudi če je in je dobro aspektiran, ne bo hudga, lahko so lepo novi začetki :)

Matr pa sem mislil, da je OOB kakšen out of body experience, ki velja za planetke...Objavljena slika

Itak bolj malo štekam kaj je napisan pod razlago...sta mi pa padla v oči tale dva linka...predpostavljam, da je o tem kao govora...opet neki engleski, ampak pomembno je, da so slikce... Objavljena slika

The Out of Bounds Moon | General Astrology

http://www.evolvingd.../glossary_o.htm

Ja prvi članek govori o Luni, ker se hitro premika je večkrat preko meja. :) Super, da si to našel in si prov hecen s tem samo pomanjševanjem :)

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#9 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 2. november 2012, 01:36

:OO!: :ukid: x:o)x


:palec: itaq.
fajn bi se mi zdelo ob tem prebrati kakšne konstruktivne rešitve okoliščine. recimo, mogoče je takrat najbolje da mrknemo nekam in si vzamemo čas za samorefleksijo in delo na sebi, ali pa energije uporabimo za neko konkretno konstruktivno delo, reševanje določenih okoliščin, ki se tičejo določenega dela. Torej da se izpostavi tudi prednosti tranzita; saj imajo vsi tranziti svoje "prednosti in slabosti". Eventuelno to pomeni celo to, da več kot je potenciala za slabosti, več je potenciala za prednosti, saj določen tranzit govori o poudarjanju določenih energij, ki jih potem individualno razumemo kot prednosti ali slabosti. Dejansko pa gre zgolj za potencial določene energije in volja posameznika je tista, ki bo z njo storila kar pač bo in jih kot take tudi razumela.
V kolikor ljudi "strašimo" pred določenim trazitom, je torej smiselno, da jim omogočimo oprijem, na katerega se lahko naslonijo in hrkati orodje s katerim lahko nekaj zgradijo oz porušijo za nadaljevanje in s tem tako razumejo situacijo kot potencial in ne kot dramo.
in ne gre za dajanje lažnega upanja, temveč v kolikor sami vidimo potencial, ga lahko tudi podamo naprej.

Zdej sem vas pa prestrašila,

kolko mrkov je že blo in koliko jih še bo.


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#10 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. november 2012, 08:04

:OO!: :ukid: x:o)x


:palec: itaq.
fajn bi se mi zdelo ob tem prebrati kakšne konstruktivne rešitve okoliščine. recimo, mogoče je takrat najbolje da mrknemo nekam in si vzamemo čas za samorefleksijo in delo na sebi, ali pa energije uporabimo za neko konkretno konstruktivno delo, reševanje določenih okoliščin, ki se tičejo določenega dela. Torej da se izpostavi tudi prednosti tranzita; saj imajo vsi tranziti svoje "prednosti in slabosti". Eventuelno to pomeni celo to, da več kot je potenciala za slabosti, več je potenciala za prednosti, saj določen tranzit govori o poudarjanju določenih energij, ki jih potem individualno razumemo kot prednosti ali slabosti. Dejansko pa gre zgolj za potencial določene energije in volja posameznika je tista, ki bo z njo storila kar pač bo in jih kot take tudi razumela.
V kolikor ljudi "strašimo" pred določenim trazitom, je torej smiselno, da jim omogočimo oprijem, na katerega se lahko naslonijo in hrkati orodje s katerim lahko nekaj zgradijo oz porušijo za nadaljevanje in s tem tako razumejo situacijo kot potencial in ne kot dramo.
in ne gre za dajanje lažnega upanja, temveč v kolikor sami vidimo potencial, ga lahko tudi podamo naprej.



Modro sin.

Ko je Mars OOB je potrebno narediti neki presežnega, koristno je za vse fizične napore, za to da dobiš moč, da se za nekaj izboriš, za vse presežke, ki so potrebni, Torej,d a zbereš pogum in greš korak dalje, ker je ognja in moči za lomljenje, moči za bitko, veliko. Vendar moraš biti zavesten, najpomembneje je , kar sem že v dnevniku napisala, da ne mečemo ognljenje korgle na druge, da ne iščemo vzrokov za svojo jezo zunaj sebe. Da se zavedamo lastne odgovornosti , za lastni odziv in se naučimo uporablja moč jeze, moč te silne energije.
Vsak to zna po svoje. Jaz vedno predlagam knjigo Kdo sem in kaj lahko postanem od Piera Ferruccia, poglavje Besni tiger, se mi zdi njegov način soočanja z jezo in praktična uporaba jeza za delo, zlo zanimiva, meni zlo pomaga.
Najpomembneje pa, ko se močno odzovete, se mejčknu umaknite in preglejte kje so vztroki, analizirat od kje jeza in se je zavedat čim prej ( manjša kot je, lažje je z njo delat, bolj ko ji pustimo rasti, težje jo kontroliramo) in seveda čim prej prenehati z notranjim samogovorom, ki spodbuja tovrstne občutke ( on je tak,ona je taka.... to ni poštevno in sorodno).
OOB Mars nam da nenormalno voljo, moč da se upremo, pogum, da se postavimo zase, postavimo meje in se borimo. To je vsekakor super.
Sam pazit, da ne gre za napade.
Pri mrkih je tko , da je isti mrk lahko za nekoga konstruktiven, prinaša neko koristno novost, za nekomu drugemu pa vzame nekaj, kar je imel rad, tko da na žalost ne morem pisati enako spodbudno, bi morala videti vsako karto posebej.

Upam, da sem zdej to vsaj malj bolj predstavila. Da ljudi ne bo strah.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#11 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. november 2012, 08:35

Ob Mrkih se preštelajo Energije prihajajoče iz Vesolja, in takrat ob Zasenčenosti potujejo tudi precej Škodljivejše Energije-Duhovi skozi Osončje čez Planete .

In Tega se ljudje sploh ne zavedajo , zato še podlabšajo takratne slabše (slabe) stvari (dogodke, obdobja , itd ) .

In, na vseh drugih Planetih našega osončja, ki so itak Vsi Poseljeni z Ljudmi kot smo tu mi, se ob takih Škodljivih mrkih tam ljudje umaknejo v hiše, kajti Vedo, da je Vsak Mrk le Škodljiv, Nikoli pa dobrodejen, ali koristen .

Zato je najmodreje tem Zgledom Slediti, kajti najkoristnejši so za nas .

Ampak, kot je rekla Mihela : Nikakor ne obupat , kajti najslabša je kaka panika .

In to velja tudi za mantis, kajti Vse nas pred temi negativnimi vplivi varujejo Stvarnikovi Angeli z vsemi njihovimi Pozitivnimi Energijami .

Pomembno je le, da se jim dovolj odpremo , da lahko delujejo .

kajti brez naše privolitve nebojo nič naredili.

Če pa kaj delajo brez naše privolitve, potem so pa že na delu njihovi nasprotniki (satanovi pomagači) , ki nas hočejo le uničiti .

Zato Pogumno , ker Ni še vse konec .

Bo pa prišlo do " Velike Zamenjave" nekaterih Ozvezdij , v tem " Prehodnem - Očiščevalnem Času " ki Bo kmalu prišlo nad Človeštvo , začenši z to Krizo .

Kdor bo Odprt za te "Spremembe" in se jim prilagajal, bo Dobro prešel skoznje .

Za bolj otrdele ( trmaste ) bo pa to pač težko , ali pa celo nemogoče .

Tisti bodo pod vsemi pritiski žal morali oditi dol z Planeta , kajti nebodo zmogli tega " Duhovnega Koraka/Tempa " .

Kot rečeno : brez panike x:)x

Lep pozdrav do tedaj, ajd', čaw .

Lp + #

#12 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. november 2012, 15:14

če ni na teh stopinjah ni problem, in tudi če je in je dobro aspektiran, ne bo hudga, lahko so lepo novi začetki Objavljena slika




Je točno na 21 stopinji v separativni konjukciji z Uranom in Venero(široka), ter separativni opozicija z Luno. Nima nekih dobrih aspektov. ups popravek aplikativna opozicija z Luno

Kok časa pa bo Mars OOB? Zanimivo, da sem se ravno spraševala, kako to, da čutim v sebi neko borbenost in moč. Objavljena slika

To temo je popravil/a Pinka: 3. november 2012, 09:06

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#13 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. november 2012, 15:18

Modro sin.

Ko je Mars OOB je potrebno narediti neki presežnega, koristno je za vse fizične napore, za to da dobiš moč, da se za nekaj izboriš, za vse presežke, ki so potrebni, Torej,d a zbereš pogum in greš korak dalje, ker je ognja in moči za lomljenje, moči za bitko, veliko. Vendar moraš biti zavesten, najpomembneje je , kar sem že v dnevniku napisala, da ne mečemo ognljenje korgle na druge, da ne iščemo vzrokov za svojo jezo zunaj sebe. Da se zavedamo lastne odgovornosti , za lastni odziv in se naučimo uporablja moč jeze, moč te silne energije.
Vsak to zna po svoje. Jaz vedno predlagam knjigo Kdo sem in kaj lahko postanem od Piera Ferruccia, poglavje Besni tiger, se mi zdi njegov način soočanja z jezo in praktična uporaba jeza za delo, zlo zanimiva, meni zlo pomaga.
Najpomembneje pa, ko se močno odzovete, se mejčknu umaknite in preglejte kje so vzroki, analizirat od kje jeza in se je zavedat čim prej ( manjša kot je, lažje je z njo delat, bolj ko ji pustimo rasti, težje jo kontroliramo) in seveda čim prej prenehati z notranjim samogovorom, ki spodbuja tovrstne občutke ( on je tak,ona je taka.... to ni poštevno in sorodno).
OOB Mars nam da nenormalno voljo, moč da se upremo, pogum, da se postavimo zase, postavimo meje in se borimo. To je vsekakor super.
Sam pazit, da ne gre za napade.
Pri mrkih je tko , da je isti mrk lahko za nekoga konstruktiven, prinaša neko koristno novost, za nekomu drugemu pa vzame nekaj, kar je imel rad, tko da na žalost ne morem pisati enako spodbudno, bi morala videti vsako karto posebej.

Upam, da sem zdej to vsaj malj bolj predstavila. Da ljudi ne bo strah.


Objavljena slika že tako preveč analiziram bom pa še to Objavljena slika se s tem prov zadnje čase ukvarjam...le od kje ta jeza, ki jo čutim v sebi...neke stvari so mi že bolj jasne Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#14 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. november 2012, 20:06

Je točno na 21 stopinji v separativni konjukciji z Uranom in Venero(široka), ter separativni opozicija z Luno. Nima nekih dobrih aspektov.

Kok časa pa bo Mars OOB? Zanimivo, da sem se ravno spraševala, kako to, da čutim v sebi neko borbenost in moč. Objavljena slika

kontaktiraj me na os, bova pogledali. Pomeni pomembne spremembe, zdej bova sam dorekle na katerih področjih.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#15 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 2. november 2012, 21:37

Na 15* sko sev. lunin vozel, na 24* sko pa asc. Zame verjetno ne velja.

Mihela, imas prav, NE VDAM SE, ne pustim se ! Objavljena slika

#16 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. november 2012, 21:45

Na 15* sko sev. lunin vozel, na 24* sko pa asc. Zame verjetno ne velja.

Mihela, imas prav, NE VDAM SE, ne pustim se ! Objavljena slika


Ne zamerit vendar zna delovati, mrk je v bistvu na 21° in 57' torej zelo blizu 22 in to je v konjunkciji na 2°na ascendet, kar pomeni da še vedno deluje, ni pa nujno slabo , pomeni veliko spremembo, vendar bi morala karto videti, včasih pride tudi do kake kratkotrajne bolezni (prehlada), kot znanilca preobrata, ki prihaja kasneje. Če gre na asc zna biti povezano tudi s selitvijo ali kakimi drugače pomembnimi novimi začetki. Če želiš bolj natančno veš kam se obrnit. Valja se ne vdaš--- sej smo borci, vi z asc v škorpjonu pa še toliko boljši...rojeni borci :) Samoraji...

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#17 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 2. november 2012, 22:23

Jao, se ena nova stvar, ki sem jo izvedela.
Ja in takoj sem sla gledat, ce imam tudi jaz kaksen OOB planet v natalni karti... Seveda, le kaj drugega kot Luna je OOB in se celo tako mocno na 26°40' South :o|o: Saj ne, da je ze tako ali tako v najslabsem moznem znamenju, in da nima niti enega lepega aspekta - same kvadrate in opozicijo na AC ... In pol se clovek sprasuje ze pol zivljenja, zakaj se pocuti kot vesoljec v tem svetu xnckrivx

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#18 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. november 2012, 07:54

No, nekateri se že celo tokratno življenje počutimo kot " vesoljci " zato, ker Dejansko Smo Inkarnirani na ta Planet iz Drugod po Vesolju , tko, da ni vse v natalnih kartah ...

Torej, nas ta občutek "tujca" ne vara , in prav možno je, da tudi ti nisi Duša iz tega Planeta .

Lp + #

#19 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 3. november 2012, 08:13

Jao, se ena nova stvar, ki sem jo izvedela.
Ja in takoj sem sla gledat, ce imam tudi jaz kaksen OOB planet v natalni karti... Seveda, le kaj drugega kot Luna je OOB in se celo tako mocno na 26°40' South :o|o: Saj ne, da je ze tako ali tako v najslabsem moznem znamenju, in da nima niti enega lepega aspekta - same kvadrate in opozicijo na AC ... In pol se clovek sprasuje ze pol zivljenja, zakaj se pocuti kot vesoljec v tem svetu xnckrivx

Malo nenavadno toroštvo je OOB, v osnovi da pa zelo skrbne ljudi. Pri nas doma ( prvotni dom) so imeli vsi razen mene OOB Luno in sem je jaz z navadno luno počutila kot vesolc :) No v glavnem ni nujno slabo, otroštvo je drugačno, ma sposobnost človeka za skrb in nego drugih je res večja, bolj izražena. To je lahko dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#20 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. november 2012, 09:06

Možno, da si tudi ti Duša "Od Zgoraj" , torej da je tvoja Duša Inkarnirana iz kakega drugega Planeta , in si se zato počutila kot vesoljka ... x:)x

Ni pa nujno, ... za To, za preveriti ta izvor svoje Duše potrebuješ pa že malo več časa .

Lp + #

#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. november 2012, 10:05

Jaz imam marsa na 21.stopnji - tehtnice.
Moram pa pogledat kako je kaj s tem moja vodnarka.
(bi pa bilo fino, da v novembru tale izpit za avta naredi).

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 3. november 2012, 10:05

Možno, da si tudi ti Duša "Od Zgoraj" , torej da je tvoja Duša Inkarnirana iz kakega drugega Planeta , in si se zato počutila kot vesoljka ... x:)x

Ni pa nujno, ... za To, za preveriti ta izvor svoje Duše potrebuješ pa že malo več časa .

Lp + #


Nisi razumu fore, gre za to da so oni OOB, oni posebni, jaz pa navadna in če je navaden med posebnimi je tudi poseben... x:Dx

Sploh ni važno od kje prihajaš, važno je kaj iz tega kar imaš nardiš.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#23 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 3. november 2012, 12:17

:palec:

važno je kaj iz tega kar imaš nardiš.


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#24 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. november 2012, 08:41

Nisi razumu fore, gre za to da so oni OOB, oni posebni, jaz pa navadna in če je navaden med posebnimi je tudi poseben... x:Dx

Sploh ni važno od kje prihajaš, važno je kaj iz tega kar imaš nardiš.



Ja, res, ampak, če si Od Zgoraj, potem lahko Več Narediš, in v Tem Si Že lahko Posebna .xDDx

Je pa tud Res, da imamo "v osnovi" Vsi enake Možnosti/Danosti .

Lp + #

#25 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 4. november 2012, 08:43

Ja, res, ampak, če si Od Zgoraj, potem lahko Več Narediš, in v Tem Si Že lahko Posebna .xDDx

Je pa tud Res, da imamo "v osnovi" Vsi enake Možnosti/Danosti .

Lp + #

sej ti pravim, da to ni bistveno. Tko kot v šoli, ni bistveno biti odličnjak, bistveno je dati vse od sebe in biti najboljši kot si možen, pritem pa ne pretiravat, da še vedno ohraniš prijetno otroštvo, igro zabavo in greš z lahka, da ni vse ena bitka. In potem ni važno kake ocene maš... in ni važno ali so od zgorej ali si odspodej, važjo je kam boš šel po tem gor ali dol, ali se boš vračal sem :vio:

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0