Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nadgradnja foruma


  • Prijavi se, če želiš komentirati
128 komentarjev na to temo

#26 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 17:00

jp ... odjava ne dela prav ... tud men pevc.jpg



#27 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 30. december 2012, 17:38

Uff, sem mislila, da sem že slepa (al pa blesavainno.gif). Gumba za dizajn še vedno ni. 

 

Pogrešam pa še prejšnjo možnost Predogled objave, kjer si lahko popravil razne stvari, sploh kakšne dodatke pri kopiranih vicihedoom16.gif

 

Se pa še navajam in trenutno se mi zdi, da je bil stari forum bolj pregleden.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#28 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 18:33

Za vse, ki vam odjava ne dela....

 

pri prijavi imate po pod okencem za geslo tudi odkljukan kvadratek "zapomni si me". Tukaj snemte kljukco dol in bo naslednjič v redu...t.j. prijavljeni boste kot gost. 

je pa treba ob vsaki prijavi to  ponovit...morda bi bilo bolje, da je default brez kljukice 

oj silver smile.png

 

nikoli se ne prijavim kot "zapomni si me" ... vedno odkljukam! ... ker ne uporabljam pc samo jst ... nekje v nekih nastavitvah mora bit težava ... ker se težava pojavja pri večih uporabnikih pevc.jpg

 

bom videla , če se bom lahko odjavila tokrat ( včasih je bilo obvestilo ... vaša odjava je bila uspešna) ... drugače  grem potem  brisat v zgodovino icon_smile_approve.gif

 

***

smeški mi delajo partyy.gif ... da preizkusim popravljanje pevc.jpg

 

***

tudi to mi dela OK-thumb.gif



#29 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 18:39

odjava ne dela!

 

ok ... ne bom več čivkala ... počakam do naslednje nedelje ... bo Mitja že porihtal wink.png



#30 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 30. december 2012, 18:43

Minuskov ni več... okoli česa se bomo pa zdej pričkali? icon_smile_clown.gif  icon_smile_big.gif

Smeškoti mi ne delajo (razen kod), niti tule na Mozilli, niti na Chromu (tam niti urejevalnika ne pokaže). Ne vem zdej, ali je problem pri meni ali tule, ker tole s smeškoti smo že imeli.  

Na svoj profil tudi ne morem, razen če kliknem z desno in "odpri v novem zavihku".

Linka "spremeni dizajn" ni nikjer.

Fajn, da se vidi, kdo lajka. Pa recimo, piše "Micka, Janez, Jože in trije drugi lajkajo to objavo". A se da pogledat, kdo so tisti trije drugi ali samo meni spet ne dela?

Avatarja vidim da mi ne prikaže pri komentiranju. Vidim ga normalno, če grem na svoj profil, zamenjat ga pa ne morem - "nastavitev fotke ni uspela".

Ja, zdej ni več minuskov, lahko sam označiš, če ti je objava všeč.

 

Smeškoti že delajo?

 

V profil se da priti?

 

Ne vem, če se da točno videti, kdo vse je lajkal.

 

Za avatar - poskusi zbrisati staro sliko in šele nato dodaj novo.


Mitja

#31 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 30. december 2012, 18:57

Edino gumba za design ne najdem...niti spodaj levo, niti nikjer... 

 

Mora delat, porkaduš.... ;-)) Preverite še enkrat, prosim

Priponka  Screen Shot 2012-12-30 at 18.40.42.png   26,48K   0 Število prenosov

 

Še to bi dodala: ko kdo nekoga citira, ne piše kdo je bil citiran.

 

Upam, da naši predlogi oziroma opažanja pomagajo. Sicer pa design ni napačen. Mal se ga že navajam. Sam, če je pa že NAD-gradnja, bi blo pa fajn čim več funkcij, ne pa da tiste, ki so že, izginjajo.

 

Hm, meni lepo citira objave in tudi napiše avtorja... samo tega ne vidiš v urejevalniku, šele ko objaviš, oziroma v predogledu.

 

Predlogi in opažanja so več kot dobrodošli... vprašanje je samo, katere lahko zrihtam wink.png

 

Nadgradnja pomeni, da je aplikacija, ki jo imamo za forum, nadgrajena. Mi s tem nimamo veliko, še manj s tem, kakšne funkcionalnosti so/niso v novih verzijah.

Moramo pa nadgrajevati: zaradi varnosti in zaradi funkcionlanosti.

 

Na brzino prečekiral...probal tri brskalnike IE, Mozilla, Chrome...samo pri prvem mi je odprlo profil, ostala dva ništa...

Pa še neka čudna fora...ko sem se odjavil, kao zaprl browser, odprl novega in pritisnil "favorites"- LNF, bil kar avtomatično prijavljen, kot da se prej sploh ne bi odjavil...probal parkrat na vseh browserjih...

 

Ta profil je očitno večji problem, se mu posvetim prioritetno.

Enako velja za odjavljanje.

 

Uff, sem mislila, da sem že slepa (al pa blesavainno.gif). Gumba za dizajn še vedno ni. 

 

Pogrešam pa še prejšnjo možnost Predogled objave, kjer si lahko popravil razne stvari, sploh kakšne dodatke pri kopiranih vicihedoom16.gif

 

Se pa še navajam in trenutno se mi zdi, da je bil stari forum bolj pregleden.

 

Preveri še enkrat za gumb dizajna, prosim.

 

Predogled objave seveda obstaja, kako da ne... Ampak samo na celem urejevalniku, ne na hitrem odgovoru (kar je v bistvu logično, hitri odgovor je hitri ;-) ne rabi predogleda)

 

Se boš tudi na ta novi dizajna navadila hitro ;-))))))

 

Za vse, ki vam odjava ne dela....

 

pri prijavi imate po pod okencem za geslo tudi odkljukan kvadratek "zapomni si me". Tukaj snemte kljukco dol in bo naslednjič v redu...t.j. prijavljeni boste kot gost. 

je pa treba ob vsaki prijavi to  ponovit...morda bi bilo bolje, da je default brez kljukice 

 

Ta odjava je očitno večji problem, se mu posvetim prioritetno.


Mitja

#32 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 30. december 2012, 19:07

Na lastnem profilu ne delajo levi meniji.

 

A zdaj že dela tole?


Mitja

#33 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 19:11

Ja, zdej ni več minuskov, lahko sam označiš, če ti je objava všeč.

 

Smeškoti že delajo?

 

V profil se da priti?

 

Ne vem, če se da točno videti, kdo vse je lajkal.

 

Za avatar - poskusi zbrisati staro sliko in šele nato dodaj novo.

super, da jih ni ... minusov icon_smile_big.gif

 

delajo ... men

 

da ... men

 

da ... pa ne povem ...naj se kar sami znajdejo icon1_wink.gif

 

aha ... sem že



#34 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 19:40

Meni pa...smeškoti sploh ne reagirajo

 

V profil pridem samo, če kliknem moj avartar.

 

No, saj odjava pa je sedaj uspešna...smile.png Hehehheeh...smeško se je pojavil samo zato, ker sem dala dvopičje in zaprt oklepaj! (torej dela tudi predogled)

 

Sicer pa meni ne paše ta smeško...preveč mil!!! Torej ne morem uporabljati samo tega... sad.png (in tega)



#35 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 30. december 2012, 19:46

Takole, sedaj dela:

- profil na strani zgoraj

- spremeni dizajn spodaj je viden (mi je pa bolj všeč lunin)

- dodaj komentar sem našla zgoraj v temi, ga pa pogrešam tudi spodaj

 

Ne dela pa levi meni v profilu, odprto je na podatki, potem naslednjih (vsebina, lajki, frendi ipd) pa ne morem odpreti, ni nobene aktivnosti, ko kliknem. 

 

Smeškoti pri meni so, Hekate zgoraj klikni na enega in potem se spodaj odpre okence z njimi, premikaš se s puščico desno-levo, nižje pa je še opcija prikaži vse.

 

Ja, jaz vedno rabim nekaj časa, da se privadim na spremembeicon1_blush.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#36 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 19:50

Ja sej klikam na tega smeškota!!! Pa se mi samo hudomušno smeje...



#37 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2012, 20:26

Aha! Samo browser sem morala zamenjat. Za enkrat to dela: biggrin.png tongue.png wink.png ylflower.gif partyy.gif

 

Za ostalo, če sploh dela, bom pa drugič poskusla...Lep večer in hvala za spremembe. Včasih kar pašejo! laugh.png



#38 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 30. december 2012, 20:45

Ja, zdej ni več minuskov, lahko sam označiš, če ti je objava všeč.

 

Smeškoti že delajo?

 

V profil se da priti?

 

Ne vem, če se da točno videti, kdo vse je lajkal.

 

Za avatar - poskusi zbrisati staro sliko in šele nato dodaj novo.

 

 

Evo takole - sem pobrisala vso zgodovino, cookije, updejtala vse možno in restartala računalnik in zdej dela. Čisto vse icon_smile_approve.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#39 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 30. december 2012, 20:50

- dodaj komentar sem našla zgoraj v temi, ga pa pogrešam tudi spodaj

 

Oh joj no jazukid.gif  Sem videla, da je treba klikniti prikaži celoten urejevalnikWhatever_anim.gif

 

lischy.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#40 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. december 2012, 20:58

Marsaaa. ---- ... , , ,  a veš, ... da je ona prejšnja barva Z D R A V I L N A ??? !!! ???

 

In, ja, ... ta zdajšnja "nadgradnja" je Boljš samo zato, ker maš spodaj tipko "forumi" , za "na vrh" , ki te takoj popelje nazaj na začetek. Prej jo ni bilo , ampk je bila samo "na vrh" , za na vrh teme , ne pa za na začetek , torej na Glavno stran Foruma .

 

Torej, ... če gremo v Dobo Svetlobe , ... je tud ta farba kul, ... čeprav eni pravijo, da bela barva sploh ni barva , ... in si jaz pol več tolk ne upam avta š3hat na Belo , ker mi preostane le še - Modra .

 

Če boš pa opazila, ... da se je pojavilo povečano število obolelih na tem forumu ( po opaznih infekcijah , boleznih , okužbah, itd ) , ob zmanjšanju števila obiskov zaradi Bolniške, pa TakoooOoooj - Nemudoma zamenjaj tole nedolžno farbo za Zdravilno , tkao kot je bila prej , in kot jo je še ostalo po robovih ki se kažejo izpod nove farbe !!!

 

Hvala :-)

 

... u, če bi le te smešote najdu, da mi jih nebi blo treba pisat , ... ker , ... so eni extra, ki jih neznam n/z-apisat , ...  :-/

(pa slike si tud nemorem naložit gor ... )

 

Ah, ... lp + #

 

 

 



#41 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 30. december 2012, 23:05

ful bi mi bilo všeč, če bi se lahko tko zrihtalo, da bi pod vsak objavljen post bila puščica za na vrh strani, tko kt je bilo pri starem dizajnu.

včas se mi ne da več brat komentarjev in bi šla v kako drugo temo, pa moram scrolat čist do dna, da skočim pol na vrh.

 

no, če bi se dalo to uredit, bi bila ful vesela :)

 

pa nek morm svoj star avatar zbrskat bucktooth1.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#42 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 31. december 2012, 02:34

Wow lep dizajn. Super.

 

Sem bila kar prijetno presenečena, ko sem ga vidla, ker nisem vedla, da imate namen narediti spremembo.

 

Vidim, da ni več minusov. Odlično. icon1_thumbup.gif



#43 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 31. december 2012, 08:42

Meni je nova podoba tudi barvno všečna in mali detajli se bodo itak poštimali sprotno. smile.png Vse gre bolj gladko, če verjameš, da si rojen pod srečno zvezdo. smile.png



#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. december 2012, 13:32

a tako, dobro da si povedala, ziher sem, da se bo dalo uredit, saj je tako zelo sodoben in vse. :)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 31. december 2012, 18:02

Lep nov dizajn :)

 

Ampak meni polno stvari zdaj ne dela.... ne da se profilne slike zamenjat in povezave na profilu mi sploh ne delajo.... tudi do profila ne morem normalno dostopat s klikom -> forum rabi se nekaj optimizacije za Maxthon brskalnik ;)


byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#46 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. december 2012, 19:52

Men tud nemore profilne slike naložit, ... :-P

 

Pa smešoti , ... so dead still :-/

 

Ma, bo že , a ne ? :-)

 

Lp + #



#47 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 31. december 2012, 20:55

Men pa zdej vse šlihta! Prov vesela...ylflower.gif



#48 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 31. december 2012, 23:59

Haha po novem se ne da odjaviti

lep izgled drugače

hypnodisk.gif 

smeški so bolje pregledni



#49 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2013, 09:06

Haha po novem se ne da odjaviti

lep izgled drugače

hypnodisk.gif 

smeški so bolje pregledni

Ja, odjava je še zmeraj problem...

 

Meni pa, recimo, sploh ne piše koga sem citirala. mellow.png



#50 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. januar 2013, 09:29

jaz se pa sploh ne odjavljam, ... le zakaj se bi ? Smešotov pa še zmer ni :-P






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0