Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Klicanje duhov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#1 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. december 2002, 01:00

Ojla
Lep pozdrav celotnemu debatnemu klubu. V rubriki “izvor dus” je bilo zapisanega marsikaj zanimivega vendar moja radovednost vendarle ni bila potesena. Zanima me predvsem kako se klicejo duhovi (tabla za klicanje duhov je po mojem cisto komercialno fora), na kaj je potrebno biti pozoren, ali pozna prihodnost in kako ga v koncni fazi odpoklicati?
O klicanju duhov je bilo veliko povedanega, vendar se mi zdi da je to se vedno nekaj v kar ljudje vec ali manj ne verujejo. (ce ga ne vidis, se ne pomeni da ne obstaja Objavljena slika)
ajdi
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#2 senca

senca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

Hojla oblačekObjavljena slika
Predvsem upam, da si jih ne želiš klicati.
Imaš prav, ni nujno, da jih vidiš. Sama jih nisem še nikoli, razen v sanjah. Kako grozno pa zna to biti pa ne znam povedati drugače kot s temi besedami, namreč (ja nekateri bodo temu rekli nočna mora, ok.) ko sem se po sanjah v katerih so imeli meni znani ljudje demonski videz (kakšen pa je to, boš vprašal:), zbudila, je bila moja prva misel, da tudi vojna ne more biti tako polna strahot, kot sem jih sama doživela v sanjah. Takoj za tem sem si prišepnila "ja seveda, ti pa veš kakšne nepopisne grozote se dogajajo v vojni, sej je še nisi okusila" - odštejmo tisto v Sloveniji..sem si spet odgovorila "ne, to je neki drugega, to je povsem nezemeljsko..in ko pomislim, da sem v rani mladosti tudi sama s sošolkami poskušala takšne stvari...hvala, da mi ni uspelo...
oh, zdej sem se še spomnila, kakšen je filing ko se zbudiš po takšnem pretresu, popolnoma prestrašena, kot majhen otrok, nisem se upala premakniti, zelo dobro se spomnim, da me je bilo tako hudo strah, da si tudi svojih bližnjih, ki so takrat spali, nisem upala poklicati, otrpnila ja..

Vse se ujema

#3 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

Klichesh ih lahko v poldne. Danes sem nekaj podobmnega v LČjubljani naredil.
Lahko uporabish likerno chasho in plansheto. Mi smo imeli dve varijante velikih
planshet, eno za enega posebnega meksicheka boga (diktiral nam je metajezik).
Pogovarjal sem se tudi z avterjem I Ching-a. Franz Bardon nasvetuje metodo. Tle
en pravkar prispeli odgovor kar se tiche dushe (in kloniranja), zelo koristen:
http://www.escribe.c...puck/m3741.html (puck.dhs.org je magijski site,
vidi magar she http://puck.dhs.org/usenet.html pa drzhi se seveda kristijana.

http://puck.dhs.org/slovenija

#4 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

P.S. Anorganska (neorganska?) bitja so itak vsepovsod, ne moramo jih klicat, sploh; skauti, vech ali manj razlishni entiteti; ... seveda niso antropomorfni angeli pa to; oni sploh teshko vejo kaj naj bi to zlo ali dobro bilo v nashem interesu in smislu. Pravzaprav so patuljchki pa tudi angeli nevarni tudi za treniranega (nih ih velik) magusa (evokacijskega), saj bojo predlagali pakte.

http://puck.dhs.org/slovenija

#5 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 4. januar 2003, 01:00

Oj senca…Objavljena slika
Vesel sem tvojega odgovora in izpovedane izkusnje a imam tudi vprasanje. A si tisti vecer preden si sla spat in kasneje tudi imela nocne more klicala duhove oz. kakorkoli razmisljala o osebah, ki so se ti v sanjah prikazovale kot demoni? Sprasujem zato, ker je tu lahko kljucna povezava in kratko malo nima nic opraviti z pojavom duhov, ali pac...!? Hec je v tem, da velikokrat sanjamo stvari za katere smo dobili inspiracijo dan popreje cisto nakljucno, a nasi mozgani to povezejo z cisto drugo vsebino (ki nam v zavestnem stanju ni cisto logicna) in rodijo se sanje. Tudi jaz imam neko iskusnjo in sicer:
S kolegi smo prisli na debato duhov in ker sem zelo malo vedel o teh zadevah sem se poducil s knjigami. Tako sem prebral knjigi Potovanje dus in Usoda dus ter se nekaj podobne literature. Vse skupaj se mi je zdelo zanimivo in predvsem novo in tako sem neke noci, ko sem ravno prebral zadnjo vrstico Usode dus, preprosto zaprl oci in skusal vzpostaviti komunikacijo s svojo »vodnico«. Bila je popolna tisina in tudi sam sem bil zelo miren in sproscen, ceprav so mi bila obcuja tuja (a vendar prijetna). Ponavadi zvecer padem v posteljo in zaspim in z menoj tudi moji mozgani, ki so sedaj delovali s polno paro... To pocnem mogoce kaksnih 15 min (nisem gledal na uro) brez kakrsnih posebnosti, nakar si nataknem walkman in poslusam radio. Kar naenkrat se v ozadje glasbe prikrade enakomerno udrihajoc takt – kot neke vrste sum. Najprej me malo zacudi, saj je bil sprejem te radijske postaje vedno brez vsakrsnih sumov, zato tudi ugasnem walkman, nakar glasba kajpak utihne. In glej to: sum ostaja. Ker nisem verjel svojim usesom in ker poznamo tudi tehnicne skrate, ki nam jo marsikdaj zagodejo, sem potegnil slusalke iz walkmana. In se vedno je bil tam, nekje v ozadju. Kaksno minuto poslusam in iscem potencialno razlago, ki jo seveda nisem nasel. Potem potegnem slusalke dol (nic posebnega) in ko si jih trenutek za tem spet nataknem je sum ze izginil. Potem skusam z zehanjem, premikanjem celjusti in raznimi tovrstnimi gibi, poustvariti prej omenjeni sum in mi niti priblizno ne uspe.Objavljena slika
In tisto noc sem imel tudi »cudne« sanje. Ne spomnim se jih, a bile so definitivno cudne – to je tezko opisati (ko nekaj ves a se ne mores spomniti). Mogoce sem vse dogodke pri poslusanju radia strnil v te cudne sanje, mogoce sem pa vendarle kontaktiral z vodnico. Kakorkoli ze, nekaj je na tem!!!
ajdi
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#6 senca

senca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 6. januar 2003, 01:00

Pozdravljen, Nimbus!
Hm, mi boš še kej povedal v zvezi z vodnico? Sicer se kr ne morem spravit, da bi se trudila okoli vodnikov, ker premalo vem in zato nimam motivacije..
Hja, to je bilo mislim da pred dvema letoma, ko so v Ljubljano prišli gjoto (kako se to napiše..) menihi, in sem jih skoraj vsak dan v tednu občudovala pri izdelavi mandale. Slišala sem jih tudi peti v tistem čudežnem akordnem? glasu, s katerim so, če se prav spomnim klicali eterska seveda pozitivna bitja in odganjali slaba..in po tistem sem tri dni zapored imela res hude sanje (med drugimi sem v enih sanjah zelo jasno čutila ugriz-zobe na svoji dlani, ki je kar nekaj časa trajal)
Tretji dan enkrat popoldne sem se zamislila nad tem, kako je to možno, da kar tri dni zapored takšne groze, in se spomnim, da mi je šlo na jok ob dejstvu, da me je kar strah spet zaspat, tako zelo, ja..

Vse se ujema

#7 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Zirosi lahko kliče duhove kadarkoli (tudi prdne lahko, če je - samo zdaj ni).



Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#8 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Objavljena slika

nooo....
jst duhove bl preganjam kokr klichem (predvsem po dobrem prdcu)Objavljena slika

Objavljena slikama vas raaaaad

chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#9 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Ja, močnim duhovom se je najbolje izogniti.




Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#10 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Objavljena slika

z magichnega stalishca je tehnichno gledano prdec formula za klicanje duhou Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika ma vas ................rad

chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

ej pazi, odvijem si popek in pade mi rit d0lObjavljena slika

P0k0wc

#12 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Iz tehničnega vidika je prdenje ena redkih 100% uuspešnih tehnik za klicanje duhov.




Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#13 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 8. januar 2003, 01:00

Cao sencka...
Ves tudi jaz nisem ne vem kaksen strokovnjak za »vodnice«, vendar sem kar nekaj stvari zvedel iz literature. Vodnice so duse, ki zate skrbijo, te usmerjajo skozi zivljenje in koncno tudi pospremijo v vecnost, ko se zivljenje konca. Vendar tu ne smemo biti egoisticni in misliti, da smo dodeljeni ali kakorkoli ze eni dusi in, da smo sedaj njen zivljenski cilj. Duse vodnice imajo »pod sabo« (ni pravi izraz, ker tam kjer duse prebivajo ni prave hierarhije) vec reinkarniranih dus za katere skrbijo pri cemer so ene potrebne vecje in druge manjse pomoci. Kako kontaktirajo z duso, ki je trenutno uclovecena na zemlji (npr. ti Objavljena slika), je lahko zelo zanimivo. Eno so naprimer sanje, ki jih imas ti – ceprav ti jih ne privoscim (vse dosedaj opisane so grozljive), lahko je pa to tudi inspiracija. Gotovo si ze bila v polozaju, ko si bila navdahnjena in nisi imela pojma od kje, in si si koncu koncev lastila vse zasluge. No, mogoce te je oplazila tvoja osebna vodnica in te usmerila.
Zivljenje na tem svetu je edinstvena sola. Je konflikten, kontradiktoren, crnobel in potrebno je kar nekaj spretnosti in moci, da odpeljes zivljenski slalom do konca. Ali nam pri tem pomagajo vodnice, ali ne, ali sploh resnicno obstaja onostranstvo, ali smo konec koncev le posledica evolucije in drobcena bitjeca v sirnem vesolju in »se okoli nas nis ne vrti« so resnicno filozofska vprasanja in ne samo ezotericna. Fascinira me misel na zgodnje astronome, ki so govorili da je zemlja okrogla itd., pa jim takrat nobeden ni verjel, in imam obcutek, da se njim smejimo (kako so bili tako neumni, da tega niso vedeli) sami pa enako samozavestno razmisljamo o novodobnih problemih in nerazkritih pojavih.
Lepo se imej
ajdi
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#14 Anais

Anais
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

Lep pozdrav!

Senca tudi jaz sem imela podobno izkusnjo kot ti. Ko sem bila se majhna, me je ponoci nekaj prebudilo. Bila sem obrnjena na bok in gledala sem v steno, ko sem naenkrat na svojem vratu zacutila leden dotik roke. Drzala me je kar nekaj casa. Nisem se mogla premakniti. ila sem hroma. Niti poklicati nisem mogla nikogar. Bilo me je groza! Se danes ne vem, kaj je to pomenilo. Sem pa ze nekajkrat sanjala smrt neke osebe in naslednji dan, so te tudi umrle. Ne nasilno ampak je pac prisel njihov cas. Ocitno. Groza! Najhujse sanje so bile to! Brrrrr...
Nimbus tebe bi pa prosila, ce mi lahko kaksne naslove in avtorje knjig napises in ali si se kdaj stopil v stik z vodnico.

Lepo se imejte!
Objavljena slika

CIAO,

Anais

#15 senca

senca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 24. februar 2003, 01:00

Pozdravljena Anais s svojo prvo objavoObjavljena slika
No, ti ljudje, ki si jih videla pred njihovo smrtjo. Bilo ti je ful grozno, ampak z eteričnega stališča je pa v bistvu ful lepo, namreč, duše, ki so odhajale, so te še prej obiskale, in se tako poslovile. Če jih nisi osebno poznala, pomisliš, kaj veš o njih in si tako razlagaš njihovo sporočilo, ki pa je vedno - zate. Kot duše brez telesa imajo namreč boljši pregled nad trenutnim stanjem in dogajanjem in ti tako lahko malo namignejo, kje lahko rešiš kakšen problemčekObjavljena slika

Vse se ujema

#16 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 24. februar 2003, 01:00

Lahko klichesh zdaj, predvsem v 12:00 poldne. Najlazhje z plansheto, vstavi mantre, i ching ba gwa in podobno; che so posebni duhovi prilagodi (denimo mayanski glifi za mayance). Vpichi v dnevnik vse. Srechno!

#17 Anais

Anais
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. februar 2003, 01:00

Obema se zahvaljujem za odgovor. :) THNX. Intruder tvoje sporocilo je sicer bolj strokovno in mislim, da bo treba se malo ucenja, da bom popolnoma razumela. Ampak vseeno hvala.
Senca - Hvala za dobrodoslico. ;) Mi je zal, da nisem ze prej videla te strani, ker vcasih je dobro govoriti o teh stvareh z ljudmi, ki te razumejo.
Vse tiste ljudi sem poznala. In vsi so umrli naravne smrti. Mi je pa umrla oseba, ki sem jo imela blazno rada. Prejsnji teden. In tokrat nisem sanjala nicesar. Morda sem podzavestno cutila, da se bo to kmalu zgodilo, nisem pa sanjala. In ce bi, bi lahko stvar spremenila!!! Jezna se! Zakaj se mi to sploh dogaja, ce samo takrat, ko se tako nic ne da naredit. Zakaj ne, ko je potrebno??? Ta oseba je namrec sama zelela umreti. Ni bil se njen cas - bioloski mislim. ah...
Sem pa spet danes sanjala, da se mi bo nekaj zgodilo, kar se ti ne dogaja npr. vsak dan... in evo...! jasno, da se mi je! Mislim... in to spet neka taka bedarija!
Po moje se moram naucit ravnat s tem in naucit kontrolirat...
No anyway... hvala za posluh... malo vec pisem, ker sem pac novinka! :)

Ajd

CIAO,

Anais

#18 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Ojla Anais!
Tudi od mene pozdravcek. Hmm, vodnice ja... no glede knjig priporocam Potovanje dus in Usoda dus od Michaela Newtona. Zanimivo branje. Sej pravim, potem sem pa skusal priti v stik s svojo vodnico. Veliko ljudi ti marsikaj pove in marsikaj se dogaja nasploh, pa sem si rekel dejmo preverit. Trenutno sem tudi sam v neki slepi ulici in se ze nekaj mesecev »iscem«. No, prvi dogodek sem pod to rubriko ze opisal... je pa se vec. Namrec, dobil sem samoregresijo na kaseti (z njo lahko komuniciras s svojo vodnico) in seveda sem jo preizkusil. Moram reci, da prej se nikoli nisem dozivel hipnoze in je bilo vse skupaj prvic. No, med hipnozo sem kaj kmalu zacutil mravljince po okoncinal in imel obcutek, da se lahko gibljem (»obcutek«) prostovoljno neglede na to, da sem mirno lezal. In ko jaz takole »muvam« pridem pri regresiji do dela, kjer naj bi svojo vodnico vprasal, kaksen obcutek mi bo poslala, ko se bom odlocal o svojih poteh na kriziscih zivljenja. Preden sem vprasal (v mislih, itak) sem bil z obcutki prakticno izven telese... pigalo me je ven kot silhueto na prepogibavajocem se ogledalu. No, ko vprasam me pa s polno silo udari nazaj v telo... kot da bi vame udarila neka sila. Po telesu sem dobil taksno kurjo polt, kot se nikoli – ampak resno... to je zdaj verjetno tisti »filing«. Skratka, premocenega me je vrglo v napol sedec polozaj... nakar sem kae nekaj casa buljil v steno in ne vedel kaj zgodilo. Sem si obljubil, da bom se enkrat poizkusil... cakam pravi cas – ves, tisti klik.
Kaj pa ti? Tisto z ledeno roko se slisi grozno. A si ga videla kaksen je bil? Kljub temu, da si brez problema predstavljam ta prizor kot kader kaksne grozljivke, je tudi varianta ki jo je senca napisala. Poslusas, pa ne slisis... gledas, in ne vidis. Kakorkoli ze, veliko uspeha pri odkrivanju same sebe.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Vse kar je, bezi!
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#19 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Intruder, poznas kaksno literaturo ali pa internet stran, kjer je klicanje duhov bolj podrobno opisano[?]

Vse kar je, bezi!
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

No, svetujem,da se s takimi stvarmi lahko ukvarjajo samo mediji.To so ljudje, ki so ali jasnovidni, jasnoslišni, jasnočutni,ali ljudje, ki imajo inspirativne misli.
Priporočam knjigo medija JAMESA VAN PRAAGHA POGOVORI Z NEBESI.
Knjiga na vodi tudi kako prebuditi lastno sposobnost za sporazumevanje s tistimi, ki so se vrnili tja - domov.
Tu je tudi opis seans. Želim prijetno branje,s klicanjem duhov pa raje mal počakte.Ni še čas.

#21 Anais

Anais
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

[red]Objavljena slika Hvala nimbus. Te knjige pa je takoooo tezko dobit tukaj v Mb... Objavljena slika Ne da je tezko... mislim, da jih sploh nimajo. Bo treba malo globlje pobrskat!

Objavljena slika[/red]

CIAO,

Anais

#22 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Pojdi pogledat v knjižnico. Je dobra tudi za tiste, ki so izgubili najbližje, ker pomaga razumeti vse skupaj.

Se strinjam , da ni pomena klicati duhove.

Zakajbi jih klicala? Za zabavo?



Tisto o vodnici pa je tako, da itak ima vsak svojega. Jaz se nisem še spuščala v to da bi ga/jo videla, ampak če prosiš da pride in poveš kaj bi rada, in se zahvališ, se ti zgodi. Ne zdaj vse, ne moreš reči daj mi 1000000 sit, pa kar čakat. O tem bi lahko veliko povedala, a se mi zdi zaenkrat smiselno le to, da če prisiš, se zahvališ in je res nekaj iz srca in ne golega koristolubja, in ti je namenjeno, dobiš. V taki ali drugačno obliki. Zato je potrebno biti pazljiv kaj hočeš, ker to potem dobiš, in moraš znati s tem tudi živeti.

Lep dan

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#23 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Vsem, ki bi se radi ukvarjali s tem, močno odsvetujem. Prej ali slej to pripelje do satanizma.Objavljena slika[V] Zakaj[?] S tem mučiš duše! To ti da navidezno moč in te pripelje v zaprt krog temnih sil iz katerega ne prideš ven!Objavljena slika[V] Ravno tako je s črno magijo!Objavljena slika Prej ali slej prideš tudi sam do tega, da boš tudi ti moral dati odgovor za tako početje in zaradi svojega napuha sam prišel v večno mučenje. Ni v človekovi domeni, da bi mučil duše!

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#24 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Kljuka, ali si ze klical duhove[?] Mogoce poznas nekoga, ki jih je ze in so ga prevzele temne sile[?] Sam jih se nisem poskusal klicati. Se moram prej poduciti... zato sem tudi odprl to temo na forumu. Tudi ljudje nasploh neradi govorijo o tej temi, ali pa si mislijo »ah, to je larifari«, ali pa ti samo svetujejo »nikar ne pocni tega«. Ampak nekaj je na tem. Ko se zjutraj se zalepljeno pogledam v ogledalo vidim percepcijo sebe mojih znancev... fizicno. Ampak, to nisem jaz... jaz sem neviden, moje misli so prozorne in moje sanje izmuzljive. Kot v reklami... ime mi je Hay... in tezko me je ujeti.Objavljena slika

Vse kar je, bezi!
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#25 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Pred kratkim je bila na TvSlo oddaja "Padli angeli". Škoda, da nisem gledal cele, ampak že to, kar sem videl, je povedalo zelo veliko.

Probaj pokontaktirati s kom iz ljubljanske TV, so prijazni in mislim, da bi dobil posnetek zastonj ali pa za minimalno odškodnino (verjetno kaka pijača ipd.)

Imam izkušnje z nadnaravnim. Da bi koga poznal, ki se je s tem ukvarjal? Osebno ne, oziroma da. Samo ne bi rad govoril o tem, te mimogrede potegne noter in potem je hudič.

Če čutiš, da te kdo hoče doseči po taki poti, "pokaži ogledalo", t.j. zaustavi energijo kot z ogledalom in ta se bo vrnila izvornemu mestu.

Ravno iščem naslov knjige, da bi dodal novega znamenitega Slovenca. Ko ga bom objavil, me spomni na to pa ti bom posredoval naslov knjige.

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0