Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Klicanje duhov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#51 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 1. november 2006, 10:54

joj podmornice :switz:


Ne, to ni podmornica... x:Dx
Podmornica je štamperl ruma v krigli pira... x:px :vragec:
Štamperl MORA OSTA POKONCI dokler na spiješ do dna... x:Dx x:o)x
Ne priporočam za klicanje duhov, ker po parih sam postaneš duh... :vragec: xrolleyesx x:Dx x:Dx x:o)x x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#52 opat

opat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 8. december 2006, 10:14

Kdor se spušča v globine neznanega neredko prepozno izve, da se je tudi globina neznanega spustila vanj.
Kdor kliče prikliče!

AMEN

#53 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. december 2006, 15:15

Kdor se spušča v globine neznanega neredko prepozno izve, da se je tudi globina neznanega spustila vanj.
Kdor kliče prikliče!

AMEN


:palec:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#54 cindy

cindy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 18. februar 2007, 14:30

Že dolgo časa mi prijatelji govorijo da duhovi res obstajajo,...da so jih že klicali,...da so jih videli.Nikoli nisem vedela,ali imajo prav.Mislim,da vsaj nekdo iz forumo ve,ali je to res.Če je res,me zanima tudi,kako se jih pokliče.
Pesmi
Otroci
Zdravje
Drevesa
Rožice
Aktivni
Veseli


V moji družbi se imejte lepo...srečni bodite in tako naprej.

#55 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. februar 2007, 14:35

klicanje duhov
duhovi
paranormalni pojavi-duhovi


malo prvo poišči, če že ostaja kakšna tema
obrazec za iskanje
x;)x :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#56 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 18. februar 2007, 14:35

Cindy dobrodošla x:Dx

tema že obstajaja,
malce pobrskaj x;)x

#57 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. februar 2007, 14:37

Cindy dobrodošla x:Dx

tema že obstajaja,
malce pobrskaj x;)x

ponavlaš x:px xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#58 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 18. februar 2007, 14:42

ponavlaš x:px xcivx


:frog: x:Dx
sn te šibnala za stotinko sekunde
sam ko nimamo stotink da bi ti dokazala x:px x:Dx x:o)x

#59 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. februar 2007, 14:55

:icon17:
sam ji pa nisi poiskala linkov, pa tega..plus da je moj odgovor prvi :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#60 cindy

cindy
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 18. februar 2007, 21:56

Sam ti ne svetujem klicanja duhov, saj s tem ustvariš povezavo na astralnem nivoju z umrlo dušo, ki te lahko močno zavede, če imaš srečo ostane "samo" pri zavedenosti. Odločitev je seveda tvoja.

Ok.Sej jih ne bom raje poklicala.Me je strah!:)
No...hecam se.
Pesmi
Otroci
Zdravje
Drevesa
Rožice
Aktivni
Veseli


V moji družbi se imejte lepo...srečni bodite in tako naprej.

#61 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 18. februar 2007, 22:09

Mi smo včasih (kot mladostniki) klicali duhove za foro. Bilo je kar zabavno, pa mal strašljivo. Ne vem, jaz nisem čist popolnoma verjela v resničnost priklica, kljub temu da se je kozarec premikal. Sumljivo sem tipala pod mizo in iskala magnet (kajti kolegice so me zvabile, ker naj bi to redno počele, jaz pa nisem verjela v možnost klicanja duhov). No magneta ni bilo, sem pa si premikanje kozarca razložila kot našo energijo, ki smo jo sprožale na premikajoč kozarec.
Spomnim se, da se je enkrat ponavljala sunkovito beseda INRI, INRI, INRI. To naj bi pisalo nad Jezusovem križu. To je bilo kar grozljivo.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#62 aleks123

aleks123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 10. januar 2009, 18:40

Tudi jaz odsvetujem to in se strinjam z Lunco, Tejo in Kljuko.

Ja - poznam nekoga, ki se mu je skegljalo.
Ja - bila sem ze tudi zraven in torej to poznam.

Marsa

<font color="blue"><font size="2">Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci.</font id="size2"> </font id="blue"><font color="purple"><font size="1">Latinski pregovor</font id="size1"></font id="purple">


To temo je popravil/a aleks123: 10. januar 2009, 18:42


#63 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. januar 2009, 11:54

Meni ni treba klicati duhov,.... pokojno babico in druge pokojne ljudi stalno čutim ob sebi,...

#64 aleks123

aleks123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 11. januar 2009, 15:57

Že dolgo časa mi prijatelji govorijo da duhovi res obstajajo,...da so jih že klicali,...da so jih videli.Nikoli nisem vedela,ali imajo prav.Mislim,da vsaj nekdo iz forumo ve,ali je to res.Če je res,me zanima tudi,kako se jih pokliče.

pozdrav
glede klicanja duhov in ali obstajajo je pravilo tega da prvo moreš vrjet kod drugo pa se moreš malo pozanimat okoli kake so lahko posledice
saj vsak misli da klicanje duhov je sam tko mau za šalo vendar ni tko
marsikaj je rs vendar nekateri ničejo govorit o tem tko da je marsikaj res in v marsikaj se vrjame
res pa je da učas nekateri najstniki pretiravajo in pišejo stvari katere si ne da človek razlagati ali pa so prenapihnjene
drgač pa kod se ve da duh kot mu pravimo mi je sam pokojna duša ki tava in ne najde mesta ker ga negdo drži nazaj vsakemu pokojniku se more oprostit tisto kar je storil ali kaj je prekršil tko da mu pol duša odpotuje in tako ga je pol teško preklicat
res pa je če želiš poklicat DUHA ga pol moreš znat tud ODPOKLICAT saj to so dve stvari katere more KLICATELJ vedet
ni sam DUHA POKLICAT TREBA GA MOREŠ ZNAT TUD ODPOKLICAT v tem je stvar
in če tega človek nezna naj ne poskuša
saj pol nastanejo problemi in loh se začnejo NOČNE MORE
to bi bilo zaenkrat dovol
upam da bo gdaj drugič kaj več
lep pozdrav aleks

#65 aleks123

aleks123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 11. januar 2009, 18:14

Jz pa moji prijatli bi radi klical demone, pa me zanima, če obstaja kakšen enostaven in čim manj nevaren poskus

pozdrav
preden ko ti kaj napišem in pojasnim te morem opomnit na eno stvar
koliko opažam neveš kaj je DEMON in neveš v kaj se spuščaš
če malo prebereš in malo pogledaš okoli pol lahko vidiš da DEMONI kot ti praviš obstajajo sam ne tako kot misliš
DEMON je iz kurana kjer ga opisujejo kod DŽINA ki ima 7 svojih postoljev in vsak ima svoj namen in učinek
tako da če misliš da je DEMON nekaj kar misliš ti se motiš
saj za vsad DEMON katerega misliš klicat ima svoj izrek in svoj namen nikoli ne počni tega v slabe namene saj ti lepo piše
ČE UPORABLJAŠ DEMONA V SLABE NAMENE SE TI SLABO POVRNE 100X MOČNEJE KOT PA TI DAŠ
to je eno kod drugo pa ti lahko povem da z tem ni šale ker kako ga misliš poklicat ga moreš pol tud znat odpoklicat in rabiš tud določene stvari in bit samozavesten v kaj se spuščaš
vsak misli da je to sam LARI FARI da je NERESNICA v saki stvari je 50%-50% resnice ali laži
za vsako stvar se more človek sam odločiti kaj misli z tem naredit ko začne z ceremonijo ali obredom za priklic DEMONA in kaj pričakuje od njega
ne počnite stvari če ne veste kako delujejo in kake so posledice
pa drugič kaj več
lep pozdrav aleks

#66 aleks123

aleks123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 11. januar 2009, 18:34

ni vse tako kot mislimo da je
vse ima svoje meje tud ta za katere mislimo da so enostavne vendar ni tako
za vsak poskus moremo bit popolnoma zbrani in samozavestni nikoli ne pričakuj nečesa kar je nemogoče
a zavedaj se posledic ki pridejo za teboj in te spremljajo skoz
preden ko začneš z nečim premisli v kaj se spuščaš in kaj nameravaš z tem doseči
ne sklepaj prehitro ker te lahko prevara in potopi globoko globoko v ..........
aleks

#67 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 12. januar 2009, 17:34

preden ko začneš z nečim premisli v kaj se spuščaš in kaj nameravaš z tem doseči


ja, in to velja za vse, tudi za lakiranje nohtov

#68 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 12. januar 2009, 20:17

Aja, pa še nekaj, nisem šla od začetka brat. Malo moram posvarit pred klicanjem demonov, namreč kar nekaj jih je pristalo v psihiatričnih bolnišnicah, nekaterim se je pa zgodilo še kaj hujšega.
Npr. nekdo je od klicanja duhov potem stalno videl žensko, ponoči, podnevi, na postelji, skratka zelo strašljivo in če ne veš v kaj se spuščaš zna biti zelo hudo.
Potem nekateri kričijo, ko se kaj začne dogajat in so čist out, sej ni čudno, da sem jim potem strga itd.

Pa še nekaj, če zares želiš videt mrtve ljudi, pokojne, potem si rajši poglej "near death experiences". Npr:

http://www.youtube.com/watch?v=UGpxfoF3SYg



Najbrž se boš spraševal kaj ima to izkušnje z duhovi? VSE. Ti ljudje na drugi strani niso več živi, pa vendar so tam. Lahko bi jim rekli tudi duhovi. Če boš pozorno poslušal, boš videl, da so tam pokojni ljudje,....
Torej, ko boš v srcu hotel govoriti s pokojnim prijateljom, bogom, komurkoli, ti bodo prisluhnili in videl boš znamenja, rekel jim boš naključja, a ne bodo,.... a morda si še premlad,.... da bi to zares razumel. Ne vem.

#69 aleks123

aleks123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 12. januar 2009, 20:32

Aja, pa še nekaj, nisem šla od začetka brat. Malo moram posvarit pred klicanjem demonov, namreč kar nekaj jih je pristalo v psihiatričnih bolnišnicah, nekaterim se je pa zgodilo še kaj hujšega.
Npr. nekdo je od klicanja duhov potem stalno videl žensko, ponoči, podnevi, na postelji, skratka zelo strašljivo in če ne veš v kaj se spuščaš zna biti zelo hudo.
Potem nekateri kričijo, ko se kaj začne dogajat in so čist out, sej ni čudno, da sem jim potem strga itd.

Pa še nekaj, če zares želiš videt mrtve ljudi, pokojne, potem si rajši poglej "near death experiences". Npr:

http://www.youtube.com/watch?v=UGpxfoF3SYg



Najbrž se boš spraševal kaj ima to izkušnje z duhovi? VSE. Ti ljudje na drugi strani niso več živi, pa vendar so tam. Lahko bi jim rekli tudi duhovi. Če boš pozorno poslušal, boš videl, da so tam pokojni ljudje,....
Torej, ko boš v srcu hotel govoriti s pokojnim prijateljom, bogom, komurkoli, ti bodo prisluhnili in videl boš znamenja, rekel jim boš naključja, a ne bodo,.... a morda si še premlad,.... da bi to zares razumel. Ne vem.


pozdravljena
preden ko ti na to odgovorim te morem opomnit da nisem premlad da imam dovol let in da sem dal tud kaj skozi in tud marsikaj probal zato pa vem kaj pišem in kaj govorim
drugič pa ko nekaj človek piše ve kaj z tem želi sporočiti ali nekoga obvestit tako da se res dogajajo razne stvari če v to vrjameš ne sam da pogledaš na določene strani in poiščeš stvari ki se MOGOČE NISO ALI PA SO SE ZGODILE
vrjemi tisto kar si v resnici doživel in občutil ne vrjemi pa tistega kar drugi govorijo ker je več ko polovica stvari prenapihnjena tako da če gdo reče da so PADALE KNJIGE PRIŽIGALE LUČI HOJA PO OKOLICI ALI VETER V SOBI to lahko VRJAMEŠ ker se to res dogaja saj gdo zna POKLICAT zna tud ODPOKLICAT in pol ve da imam mir in da učas ostane sam delček nečesa ki te upozarja da je negdo prisoten in da te negdo varuje ali opazuje
tako da ti še 1X povem nisem najstnik in ne govorim v tri dni
poznam stvari in vem kaj je možno in kaj ni možno tako da upam da me razumeš
vem pa da si ena ki vrjameš vendar se tega v sebi tud zavedaš a po drugi strani te je strah dejanja saj ti po glavi roji strah
upam da bova gdaj kaj več o tem spregovorila če te zanima kje me najdeš se boš potrudila in poiskala odgovore
lep večer aleks

#70 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 13. januar 2009, 11:01

Jaz vem, ne verjamem. Prej še, ko nisem vedela, tudi nisem verjela. Sem doživela tudi obsmrtno izkušnjo, čeprav jo razumem šele danes, ko pač te zadeve poznam.
Sem tolk stvari preštudirala,... da mi mora bit jasno.

Pa ja, zakaj sem sploh šla te zadeve študirat? Ja zato, ker me je bilo strah smrti, ker sem sama sebe videla mrtvo, pokrito, vse je bilo preveč realno, svetlo, skratka takih sanj nisem imela ne pred tem, ne po tem. Ja, prestrašila sem se v nulo.

In potem je trajalo ogromno časa, da sem sploh prišla na NDE in jih začela preučevat,.... in zelo, zelo, zelo, zelo sem vesela, da se je to zgodilo, ker hvala bogu, me sedaj tega ni več strah.

Res sem zelo hvaležna tej višji sili, da sedaj stvari dojemam take, kot so in da se je zgodilo kar se je.

#71 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 13. januar 2009, 11:05

V "tunelčku" je pa ja "cool feeling". -)

#72 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 14. januar 2009, 13:42

mrtvih se ne kliče

v nobenem primeru

1.
sploh če še niso opravili prehoda

se prilepijo nate ker jim daješ upanje

2.
pokojni če je potrebno sami kontaktirajo ponavadi na posreden način

ker je NAMEN


ČE STE NEUMNI IN GLUHI ZA ZGORNJA OPOZORILA, PA KAR DAJTE, BOSTE ZAPRAVILI DENAR ZA ČIČŠENJE AVRE IN STANOVANJA

#73 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. januar 2009, 15:21

Em ja pa tud drugače lahko pogledamo; bi tebi blo všeč, če bi te po smrti klicali. Jaz bi si mislu - xrolleyesx kva ta zej če..., pejt na sprehod, igraj igre, dihaj, se valaj po pojstli, glej filme, uživaj življenje - ne pa, da mrtve kličeš. Zakaj ne kličeš sosede po telefonu, lahko tudi prijazno pozvoniš, če meniš, da te bodo manj čukasto gledali, probej klicat policiji : D

A veš, IMO duhove kličejo tisti, ki so dovolj otročji, da to počnejo. Sploh kakšna korist od tega, ki ni pogojena z egoistično pridobitvijo ?
Brez podpisa

#74 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. januar 2009, 08:37

še enkrat kot stokrat do zdaj:

ne kliči umrlih! ker jim daješ upanje kjer ga ni (telo je mrtvo)

verjami kar hočeš, samo ne počni teh neumnosti. KER BOŠ PLAČAL V DENARJU PROFESIONALCU DA TE OČISTI; PA PROSTOR KJER BOŠ POČEL POSMRTNE NEUMNOSTI.

Da ne govorimo o vplivu na tvoje telo (slabljenje organov, ...)

#75 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. januar 2009, 09:10

za tvoj konkreten primer ne morem povedati, te nisem videl v živo

so metode samo če ne zaznavaš kje je duša prilepljena potem sam ne zmoreš

pazi, ponavadi je to da se duša prilepi na telo zavestna odločitev duše v sili, še posebej če je slučajno naletela na nekoga ki je klical duše. Zakaj? ker se malce odpreš energetsko, ne more se duša kar tak prilepiti a katerokoli telo. Sem zasledil da si napisal da si kombiniral drogo z meditacijo tretjega očesa. je to res ? Torej 1+1=2. Sam lahko sklepaš.

So še bolj zanimive variante samo ... če ne veš se ne sekiraš.

To kar sem napisal lahko pri tvojem primeru drži ali pa ne. NIKOLI VEČ PA NE KLIČI DUHOV ALI SE ENERGETSKO ODPIRAJ POD VPLIVOM DROG, ker boš pristal v norišnici!!!!!!!!!!!!! ME SLIŠIŠ !!!!!!!!!!!! TO NI ZAJEBANCIJA S KATERO SE LAHKO VSAK MULEC IGRA!!!!!!!!!!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0