Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj je resnica o Bogu?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
387 komentarjev na to temo

#376 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2015, 16:42

želel 

no, zato sem te prej citiral, k si se slovnično izražal v obeh spolih

 

še dobr, da te nisem začel pecat laugh.pnglaugh.png



#377 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 27. julij 2015, 17:15

no, zato sem te prej citiral, k si se slovnično izražal v obeh spolih

 

še dobr, da te nisem začel pecat laugh.pnglaugh.png

Žal so smeškoti vsi enko veliki izbral pa sem jih, ker z besedami se ne da izrazit izkušnje.


Če je kdo doživel nevtralizacijo polov verjetno to razume.biggrin.png



#378 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 28. julij 2015, 07:32

Žal so smeškoti vsi enko veliki izbral pa sem jih, ker z besedami se ne da izrazit izkušnje.


Če je kdo doživel nevtralizacijo polov verjetno to razume.biggrin.png

 

Hm...prouzaprou...besede so kr močne in izrazne...tud za opisovanje izkušenj

 

smile.png


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#379 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 28. julij 2015, 16:05

Hm...prouzaprou...besede so kr močne in izrazne...tud za opisovanje izkušenj

 

smile.png

Besede so močne prav v tem je problem opisat direktno izkušnjo doživljanja sebe. Ker ko jaz napišem besedo ali jo izrečem me poslušalec lahko razume kaj hočem povedat ali pa ne oz. poslušalcu na nek način lahko vsiljujem svojo izkušnjo, ki ni njegova...?

smile.png



#380 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. julij 2015, 07:33

Jah...če se dva res pogovarjata, pol tud preverjata, a sta prou razumela drug druzga in tko prideta do konsenza. Če pa en prav drugmu, da ma izkušnjo, ki se je ne da opisat in mu je tud ne opiše, pol je vseen, če ne reče nč, ker tadrug itak ne ve in ne more vedet, kva je prvi doživel

 

icon_smesko.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#381 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 29. julij 2015, 22:15

Kaj smo pol ugotovili...A je Bog al ga ni?tongue.png

A ma kdo izkušnjo da ga je direkt vidu?wink.png



#382 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 15:33

Kaj smo pol ugotovili...A je Bog al ga ni?tongue.png

A ma kdo izkušnjo da ga je direkt vidu?wink.png

vsakokrat, ko je na meni kakšna  boginja, vidim nebesa biggrin.pngbiggrin.png



#383 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:03

No, tu se strinjam...nebesa in še naprej. Sam na meni ni boginja, da se razumemo wink.png



#384 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:23

čist razumemo... da eni Boga še niso vidl



#385 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 4. avgust 2015, 00:10

Kaj smo pol ugotovili...A je Bog al ga ni?tongue.png

A ma kdo izkušnjo da ga je direkt vidu?wink.png

Seveda in to na različnih nivojih direkt sem jo vidu, direkt sem se vidu...?

 

wink.png smile.png



#386 lily rose

lily rose
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 6. oktober 2015, 01:57

Jaz bom delila moj problem z vami, ker nimam komu povedat razen Bogu, a on se dela gluhega. Mogoče mi bo kdo znal pomagat al pa dal kakšen nasvet. Res ne vem, če ima še kdo na tem svetu podobne probleme ali izkušnje. Sem še kar dober in normalen človek, ki veliko moli. Nobenemu živemu bitju ne želim nič slabega, pravzaprav se bolj brigam zase in druge pusti na miru. Ampak problem je, da drugi mene ne pustijo na miru. Ampak vse to se ne dogaja na fizičnih ravneh. Na fizičnih ravneh poteka moje življenje precej normalno. Te stveri o katerih pišem se dogajajo na nekih drugih ravneh. Ne morem se tega rešit, čeprav sem Boga že neštetokrat prosila za pomoč. Pa je malo boljše, pa potem spet začnejo. In to niso demoni, ampak so ljudje demoni, ki mi to delajo. Vdirajo v moje spomine in življenje, čarajo in čarajo in gledajo kaj delam. Da ne bi naštevala česa vsega so ti ljudje sposobni. Ne morem jih prijavit in ne morem dokazat. To kaj delajo ti ljudje vidi in ve samo Bog. To je ena sekta, ki dela take stvari, da če bo Bog to kdaj odpustil, pol pa tudi. Fora je v tem, da ta sekta deluje kao da so Božji ljudje, a v resnici so hujši od najhujšega hudiča. Sprevrženi, zlobni in nesramni ampak se mi zdi da tudi tako zelo neumni, da tega da so zlobni niti ne vedo. Oni celo mogoče mislijo, da delajo dobro. Uglavnem fora je v tem, da živijo v istih krajih kot jaz in da enostavno zaradi njih ne more nihče normalno živet. Dogajajo se zelo hude stvari, ampak ljudje ki niso toliko subtilni tega pač ne vejo in ne čutijo in si stvari razlagajo po svoje. Jaz pa točno vem in čutim vse, ker sem malo bolj dojemljiva za te stvari na mojo žalost in ne morem pomagat....moja molitev je očitno premalo proti tolikšnemu zlu. Ta človek, ki povzroča to zlo, vodi tudi hojo po žerjavici in neke tantrične meditacije. Zanimiv je podatek, da se vsem okoli nekaj slabega dogaja. Sosedom . Ali končajo v umobolnici ali pa v bolnici. Ta človek povzroča in je povzročil toliko zla in nereda v kozmosu, da ne razumem Boga, zakaj tega ne ustavi. On in njegovi pomočniki delajo tak nered in kažin, da to kar jaz doživljam samo zato, ker živim v bližini, ni za povedat, ker mi nihče ne bi verjel. Grozno ljudje moji. Resnično žalostno in grozno to kar se dogaja.

 

Hvala vam, ker sem lahko to delila z vami. Sem samo normalen človek, ki bi rad živel normalno življenje.



#387 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. oktober 2015, 11:42

Jaz bom delila moj problem z vami, ker nimam komu povedat razen Bogu, a on se dela gluhega. Mogoče mi bo kdo znal pomagat al pa dal kakšen nasvet. Res ne vem, če ima še kdo na tem svetu podobne probleme ali izkušnje. Sem še kar dober in normalen človek, ki veliko moli. Nobenemu živemu bitju ne želim nič slabega, pravzaprav se bolj brigam zase in druge pusti na miru. Ampak problem je, da drugi mene ne pustijo na miru. Ampak vse to se ne dogaja na fizičnih ravneh. Na fizičnih ravneh poteka moje življenje precej normalno. Te stveri o katerih pišem se dogajajo na nekih drugih ravneh. Ne morem se tega rešit, čeprav sem Boga že neštetokrat prosila za pomoč. Pa je malo boljše, pa potem spet začnejo. In to niso demoni, ampak so ljudje demoni, ki mi to delajo. Vdirajo v moje spomine in življenje, čarajo in čarajo in gledajo kaj delam. Da ne bi naštevala česa vsega so ti ljudje sposobni. Ne morem jih prijavit in ne morem dokazat. To kaj delajo ti ljudje vidi in ve samo Bog. To je ena sekta, ki dela take stvari, da če bo Bog to kdaj odpustil, pol pa tudi. Fora je v tem, da ta sekta deluje kao da so Božji ljudje, a v resnici so hujši od najhujšega hudiča. Sprevrženi, zlobni in nesramni ampak se mi zdi da tudi tako zelo neumni, da tega da so zlobni niti ne vedo. Oni celo mogoče mislijo, da delajo dobro. Uglavnem fora je v tem, da živijo v istih krajih kot jaz in da enostavno zaradi njih ne more nihče normalno živet. Dogajajo se zelo hude stvari, ampak ljudje ki niso toliko subtilni tega pač ne vejo in ne čutijo in si stvari razlagajo po svoje. Jaz pa točno vem in čutim vse, ker sem malo bolj dojemljiva za te stvari na mojo žalost in ne morem pomagat....moja molitev je očitno premalo proti tolikšnemu zlu. Ta človek, ki povzroča to zlo, vodi tudi hojo po žerjavici in neke tantrične meditacije. Zanimiv je podatek, da se vsem okoli nekaj slabega dogaja. Sosedom . Ali končajo v umobolnici ali pa v bolnici. Ta človek povzroča in je povzročil toliko zla in nereda v kozmosu, da ne razumem Boga, zakaj tega ne ustavi. On in njegovi pomočniki delajo tak nered in kažin, da to kar jaz doživljam samo zato, ker živim v bližini, ni za povedat, ker mi nihče ne bi verjel. Grozno ljudje moji. Resnično žalostno in grozno to kar se dogaja.

 

Hvala vam, ker sem lahko to delila z vami. Sem samo normalen človek, ki bi rad živel normalno življenje.

 

Spet pozravljena lily rose. Tole je identicno kot si na tem forumu pisala že lani 28. feb. Tvoj citat :

 

Se je že kdaj komu zgodilo, da ga je Bog pustil na cedilu?

...Ti je že kdaj bilo tako težko, da se ti je zdelo da je beyond believe?

Rada bi odprla temo, kjer lahko poveš stvari, ki jih še samemu sebi ne upaš!

Poveš svojo resnico, težave...itd

Meni se dogajajo zelo čudne in take stvari, ki jih ne razumem in to je tako ne fer. Full verjamem v Boga, neprestano molim mislim Nanj in ponavljam Njegovo ime itd. Ampak nekateri ljudje čarajo, počnejo vse mogoče na ravneh ki so " nevidne " in potem ne moreš povedat, ne moreš tožit, ne moreš dokazat. Nenazadnje še sam ne veš, a veš da je nekaj in veš da ni ok.

Sama sem ful dobra, vsem želim dobro...itd. Zase pa samo normalno življenje. A neprestano me nekaj nekdo muči psihično maltretira z mislimi..itd in moja nenehna večkotdesetletje trajajoča molitev sicer pomaga a nikoli se dokončno ne "rešim". In pri vsem tem nisem nič kriva.....to "mučenje" traja velikokrat toliko časa, največkrat ponoči, ker podnevi pač delaš druge stvari, da po desetih urah truda molitve mantre in ne vem česa še vse, velikokrat prosim Boga za smrt. Velikokrat mi je tudi zelo lepo in čutim Božjo bližino in milost a morala sem povedati. A takšnih stvari se ne da povedati, ker ni kaj povedati. Če te nekdo fizično napade lahko to poveš, dokažeš,itd. Če te nekdo fizično ubije sicer ne moreš več povedati, a se vsaj ve. Osebi se sodi,itd. Ko pa se stvari dogajajo na nefizičnih ravneh in niti sam ne veš kaj, ker niti nočeš vedet, ker se nočeš s tem ukvarjat, hočeš samo da te pustijo na miru. Ampak kdo. Ne vem. In ker se mi zdi, da se te stvari ne bi smele dogajati. A Bog ni mogel narediti napake, toliko že vem.

Sedaj ko sem povedala, mi je lažje. Hvala

 

Res je da Bog vse vidi in ve. Zakaj ti ne pomaga, ceprav ga prosiš za pomoc? Se lahko slišiva (jaz klicem) ali dobiva v živo, ker bi ti rad konkretno razložil in s tem se ti bo pokazala tudi trajna rešitev?



#388 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 28. oktober 2015, 19:35

Lily,kot sama vidiš  boga ni ,morda je nekoč davno živel dober človek,katerega so njegove vrline vsi občudovali ,toda ta, ki mu vsak dan moliš ni bil ta,ker ga nikoli ni ko ga rabiš.

Najbolje je ,da se zaneseš sama nase in ne na tistega,ki ne obstaja.Če hočeš imeti mir v fizičnem življenju se izogibaj pokvarjenih ljudi z tem ,da jih ne pogledaš  v oči,kajti takrat se zlobni človek dobesedno prilepi na tvojo energijo,samo še vprašanje časa je ,kdaj ti bo energijo posesal.Pokvarjenci ,kateri so povezani in delajo škodo drugim ljudem se samo spogledajo in si z očmi dogovorijo v kakšnem stanju je duša žrtve in kako se jo bodo lotili.

Oči so kanal za sprejemanje naravnih in nenaravnih sil, so pa tudi okno v dušo,že sam pogled ti vse pove..

Z očmi vidiš in občutiš več ,kot z vsemi drugimi čutili, zato glej samo tisto,kar želiš.

Ko je človek mlad ga zanima vse ,toda zaradi mladosti in neizkušenj ne dobi odgovora na vsa vprašanja,odgovore  dobiš z leti.

 

Kot razberem imaš ti nezavedno povečano zaznavanje telepatije oziroma branja misli drugih ljudi, to pomeni ,da zaznavaš misli za katere misliš ,da so tvoje osebne pa v resnici niso.Če bi znala oziroma vedela več, kako uporabljati to moč bi se usmerila z drugačno taktiko teh zaznavanj oziroma mislim.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0