Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

EZO

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
297 komentarjev na to temo

#276 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 30 401

Objavljeno: 20. avgust 2017, 10:35

močna simbolika ...

20882024_1911373239129826_59466387567664

#277 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 19. september 2017, 05:39

eksperimenti ...

https://www.youtube....h?v=0QD2xmE1478

#278 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 21. september 2017, 19:08

Jim Carrey On The Power Of Intention

https://www.youtube....h?v=8qSTHPABoHc

#279 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 21. september 2017, 20:26

IZVEN TELESNA POTOVANJA

... vse je tukaj zdaj ...

zato ne rabiš potovat nikamor
ne rabiš zapustit telo, ker tvoje telo je samo pogojno kvazi resnično ...
zato spreminjaš samo svoj pogled na resničnost
opazuješ to ali katero drugo fizično kvazi resničnost
to ali drugo nefizično kvazi resničnost
opazuješ variante
opazuješ potencial
navidezno premikaš svojo pozornost in opazuješ ta ali drugi dogodek na navidezni časovnici, ker nobena časovnica ni resnično resnična ... ker vse je samo tukaj in zdaj ...

... in vse je ENO z vsem ...
... in "druge dimenzije" so samo drugačen pogled na ENO ...

Sh........

#280 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 362

Objavljeno: 22. september 2017, 19:55

IZVEN TELESNA POTOVANJA

... vse je tukaj zdaj ...

zato ne rabiš potovat nikamor
ne rabiš zapustit telo, ker tvoje telo je samo pogojno kvazi resnično ...
zato spreminjaš samo svoj pogled na resničnost
opazuješ to ali katero drugo fizično kvazi resničnost
to ali drugo nefizično kvazi resničnost
opazuješ variante
opazuješ potencial
navidezno premikaš svojo pozornost in opazuješ ta ali drugi dogodek na navidezni časovnici, ker nobena časovnica ni resnično resnična ... ker vse je samo tukaj in zdaj ...

... in vse je ENO z vsem ...
... in "druge dimenzije" so samo drugačen pogled na ENO ...

Sh........

Če je vse ENO z vsem in obstaja le ENO:

1. Na kakšen način je ta, ki ne potrebuje, opazuje, spreminja, navidezno premika ENO s kvazi resničnostmi? 

2. Na kakšen način je drugačen pogled na ENO ENO z npr. drugim pogledom na ENO?

3. Na kakšen način so različne variante med seboj ENO?

4. Na kakšen način je navidezna časovnica ENO tu in zdaj?

#281 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 08:14

v svojem bistvu si ENO z vsem in si VSE

v svojem bistvu si ENO in VSE, VIR in PRAVIR , ki se razvija naprej, ker vse kar se ne razvija naprej začne stagnirat ...

učiš in razvijaš naprej se v sklopu samega ENO sebe

ENO (VSEGA) ne rabi neskončnega univerzuma in neskončno dimenzij in ločenosti z neskončnimi razdaljami ... ENO vsega je TUKAJ IN ZDAJ ... je zavest o vsem, je potencial, ki se uči razširit svoj potencial skozi učenje naprej ...

in od tod tisto poučevanje : materialni svet je iluzija, maya ... virtuala ... učilnica z namenom ...

torej :

torej "kao resničnosti" so maye, virtuale

maye so navidezno materialne ali nematerialne ... take in drugačne učilnice

šaman :

princip šamana je princip spreminjanja pogleda na ENO iz različnih pogledov ... princip sprehajanja med mayami ...sprehajanja med učilnicami ...

princip šamana ima več stopen :

- princip sprehajanja med sobami ... torej sprehajanje med različnimi navideznimi resničnostmi ... vzporednimi in bivšimi lajfi ... med kvazi dimenzijami ... o tem poskuša govorit rudi.rudi , čeprav še ne ve ravno kaj mu dogaja ... za samo sprehajanje ne rabiš uporabljat visoke zavesti ... in zato lahko potuješ tudi s samo 3. stopnjo zavesti kot v primeru rudija ...

naslednja stopnja je:

- sprehajanje po zavesti ... odvisno od stopnje zavedanja ...

in potem :

- sprehajanje po spoznanju enega in drugega

ecetera ...

šaman je lahko vsak ... šaman tudi je vsak ... ker VSAK je samo navidezni del iz ENO (VSE) ...

in potem se dotaknimo še razsvetljenosti :

predvsem si jo narobe predstavljamo, razsvetljenost ni neka eksplozija vsega v trenutku

primer :

inkarniraš se kot miš ... in ob koncu mišjega lajfa prideš do razsvetljenosti miši ... in ni smešno, če se komu zdi smešno ...

vsako bitje lahko doseže svojo stopnjo razsvetljenosti ...

ecetera ... da ne zakompliciram preveč ... ali poenostavim preveč ...

#282 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 09:29

v svojem bistvu si ENO z vsem in si VSE

v svojem bistvu si ENO in VSE, VIR in PRAVIR , ki se razvija naprej, ker vse kar se ne razvija naprej začne stagnirat ...

učiš in razvijaš naprej se v sklopu samega ENO sebe

ENO (VSEGA) ne rabi neskončnega univerzuma in neskončno dimenzij in ločenosti z neskončnimi razdaljami ... ENO vsega je TUKAJ IN ZDAJ ... je zavest o vsem, je potencial, ki se uči razširit svoj potencial skozi učenje naprej ...

in od tod tisto poučevanje : materialni svet je iluzija, maya ... virtuala ... učilnica z namenom ...

torej :

torej "kao resničnosti" so maye, virtuale

maye so navidezno materialne ali nematerialne ... take in drugačne učilnice

šaman :

princip šamana je princip spreminjanja pogleda na ENO iz različnih pogledov ... princip sprehajanja med mayami ...sprehajanja med učilnicami ...

princip šamana ima več stopen :

- princip sprehajanja med sobami ... torej sprehajanje med različnimi navideznimi resničnostmi ... vzporednimi in bivšimi lajfi ... med kvazi dimenzijami ... o tem poskuša govorit rudi.rudi , čeprav še ne ve ravno kaj mu dogaja ... za samo sprehajanje ne rabiš uporabljat visoke zavesti ... in zato lahko potuješ tudi s samo 3. stopnjo zavesti kot v primeru rudija ...

naslednja stopnja je:

- sprehajanje po zavesti ... odvisno od stopnje zavedanja ...

in potem :

- sprehajanje po spoznanju enega in drugega

ecetera ...

šaman je lahko vsak ... šaman tudi je vsak ... ker VSAK je samo navidezni del iz ENO (VSE) ...

in potem se dotaknimo še razsvetljenosti :

predvsem si jo narobe predstavljamo, razsvetljenost ni neka eksplozija vsega v trenutku

primer :

inkarniraš se kot miš ... in ob koncu mišjega lajfa prideš do razsvetljenosti miši ... in ni smešno, če se komu zdi smešno ...

vsako bitje lahko doseže svojo stopnjo razsvetljenosti ...

ecetera ... da ne zakompliciram preveč ... ali poenostavim preveč ...

Ok. Na kakšen način so tvoje bistvo, virtuala, tukaj in zdaj, učenje naprej, šaman, različni pogledi, vsi šamani ENO (VSE)?

#283 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 10:46

jaaa, vse izhaja iz celote

dokler ne razvijemo dovolj osebne zavesti, gledamo vse skozi ta pogled iz te točke opazovanja in tako dobimo delno sliko, ki si jo potem narobe razlagamo ...ali drugače rečeno : celoto si narobe razlagamo ...

kako in po katerih pravilih je zgrajena in deluje ta "kvazi resničnost ali virtuala" pa je naslednja zgodba ...

potrebno je vedeti, da v vseh sobah - učilnicah ne delujejo enaka pravila in kao fizikalni zakoni ... in zato potem tem drugačnim pravilom določenega pogleda pravimo ali jih opisujemo kot druge višje ali nižje dimenzije, kar ni ravno res ...

mi oz. veliki JAZ (ENO) postavljamo pravila in zakone v neki sobo, učilnici, virtuali ...

#284 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 10:55

jaaa, vse izhaja iz celote

dokler ne razvijemo dovolj osebne zavesti, gledamo vse skozi ta pogled iz te točke opazovanja in tako dobimo delno sliko, ki si jo potem narobe razlagamo ...ali drugače rečeno : celoto si narobe razlagamo ...

kako in po katerih pravilih je zgrajena in deluje ta "kvazi resničnost ali virtuala" pa je naslednja zgodba ...

potrebno je vedeti, da v vseh sobah - učilnicah ne delujejo enaka pravila in kao fizikalni zakoni ... in zato potem tem drugačnim pravilom določenega pogleda pravimo ali jih opisujemo kot druge višje ali nižje dimenzije, kar ni ravno res ...

Ok. Pol virtual izhaja iz in je del celote. Zakaj pa ji praviš "kvazi" resničnost, če pa je resnična, tj. obstaja, saj izhaja iz in je del celote? In če si ti v svojem bistvu vse, si pol tudi ves virtual ti? In ti si tudi jaz mgd? 

#285 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 15:45

jaa ... vsi smo virtual ... potencial ... možnost z zavestjo ...

vse dogaja v umu ... um je kot playstation ... biggrin.png

#286 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 16:37

jaa ... vsi smo virtual ... potencial ... možnost z zavestjo ...

vse dogaja v umu ... um je kot playstation ... biggrin.png

Zakaj virtualu praviš "kvazi" resničnost, če pa obstaja? 

#287 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 17:04

Zakaj virtualu praviš "kvazi" resničnost, če pa obstaja? 

maya je privid ... navidezna resničnost ...

sicer pa jo dojemamo zelo realno ...

kvazi je kot navidezno ...

#288 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 17:31

maya je privid ... navidezna resničnost ...

sicer pa jo dojemamo zelo realno ...

kvazi je kot navidezno ...

In ti tole na forumu pišeš iz virtuale?

#289 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 18:12

In ti tole na forumu pišeš iz virtuale?

seveda ... biggrin.png

#290 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 19:02

seveda ... biggrin.png

Aha, pol so tvoje izjave, da si ti v svojem bistvu VSE, v resnic le privid, virtuala, kvazi resničnost, navidezna resničnost, maya in v resnic sploh ne držijo, niso resnične? In ker gledaš skozi virtualo imaš le delno sliko in si celoto potem narobe razlagaš?

#291 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 19:24

opažam, da se bojiš novih spoznanj ... ali pa drugačnih spoznanj ... spoznanj, da vse skupaj deluje drugače kot so ti razlagali ... ampak mimo tega spoznanja ne moreš ... nihče ne more ...

#292 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 19:31

oglej si razlago bejbe na 5,9

odprtost ...

https://www.youtube....h?v=9Kp_PlHHbrw

#293 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 20:08

Bejba tako kot ti pravi, da je VSE. Ok, če si ti VSE, zakaj mi pol ne moreš povedat kaj stoji za mojim računalnikom na mizi? 

#294 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 20:23

Bejba tako kot ti pravi, da je VSE. Ok, če si ti VSE, zakaj mi pol ne moreš povedat kaj stoji za mojim računalnikom na mizi? 

to kar stoji tam na tvoji mizi, je stvar tvoje kvazi resničnosti in je pomembno samo tebi ...

v bistvu pa tam ni ničesar ... le tvoja iluzija ... pa še to le, dokler ji posvečaš svojo pozornost ...

#295 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 20:28

to kar stoji tam na tvoji mizi, je stvar tvoje kvazi resničnosti in je pomembno samo tebi ...

v bistvu pa tam ni ničesar ... le tvoja iluzija ... pa še to le, dokler ji posvečaš svojo pozornost ...

Ja, ampak tudi to je del tebe, ki si VSE, zato me zanima kako to da mi ne moreš povedat kaj konkretno to je?

#296 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 20:41

Ja, ampak tudi to je del tebe, ki si VSE, zato me zanima kako to da mi ne moreš povedat kaj konkretno to je?

težava je, dokler želiš vse gledati in videti absolutno ...

čeprav sva oba del VSEGA, živiva vsak svoje izkušanje in vsak svojo resnico ...

in kot pravim : tisto tam nekje vzadi po čem sprašuješ, konkretno dojemaš samo kvazi TI, dokler temu posvečaš svojo pozornost ...

in s tem ali podobnim primerom je imel težave celo kao velepametni Ajnštajn, ki se svoj "čas" ni mogel sprijaznit s tem, da je Luna tam na nebu samo dokler jo opazuje, ker ko je ne opazuje, ni potrebe, da bi bila tam ...

torej, če bi želel vedeti kaj je tam o čemer sprašuješ, bi se moral poglobiti v tvoj um ...

priznam, da sem se v nekem obdobju ukvarjal tudi s tem ... recimo s pogledom skozi nekoga oči ... pa so nekateri forumaši grozno revoltirali zaradi tega, ker baje kao nimam njihovega dovoljenje za take fore ... ecetera ... biggrin.png

#297 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 21:10

težava je, dokler želiš vse gledati in videti absolutno ...

čeprav sva oba del VSEGA, živiva vsak svoje izkušanje in vsak svojo resnico ...

Ja, ampak ti praviš, da si ti v svojem bistvu VSE. In kako to, da mi iz svojega bistva (VSEGA... v kar je pol vključeno tud to) ne moreš povedat kaj je tam?

Če se recimo jaz dotaknem morja v Ankaranu, sem se res dotaknil celega jadranskega morja, a hkrati se ga nisem, npr. ne morem rečt kakšno temperaturo ima jadransko morje pri Riminiju. Zakaj bi pol povdarjal samo to da sem se dotaknil "celega" jadranskega morja, če je pa hkrati tudi res, da se ga nisem, ampak le del njega in bi ta drugi del resnice zanikal? To pomen da le delno gledam in si celoto narobe razlagam, a ne?

In če se jaz zavem, da sem del vsega in v tem smislu sem tudi vse ja, zakaj bi pol povdarjal le to, zanikal pa resnico, da sem le del vsega? S tem bi delno gledal in narobe razumel celoto.

Če pa si ti recimo spoznal, da si res dobesedno VSE, ok, pol pa lahko to spoznanje tudi demonstriraš tako, da poveš kaj stoji za mojim računalnikom. Drgač se lahko izkaže da je ta tvoja izjava, da si VSE, le tvoja napačna razlaga celote zaradi tvojega delnega pogleda oz. nerazvite osebne zavesti. Najbrž pa ne pričakuješ naj ti ljudje kar na slepo verjamejo vse kar rečeš, ali pač? 

in kot pravim : tisto tam nekje vzadi po čem sprašuješ, konkretno dojemaš samo kvazi TI, dokler temu posvečaš svojo pozornost ...

Ja, sam v svojem bistvu naj bi bil ti VSE, v kar je vključeno tudi to zadi in tudi jaz sem vključen v VSE, torej bi iz tvojega bistva, če bi bil VSE, lahko zlahka povedal kaj je zadi in mene zanima zakaj ne moreš? Si res VSE ali je lahko to le tvoja napačna razlaga celote?

in s tem ali podobnim primerom je imel težave celo kao velepametni Ajnštajn, ki se svoj "čas" ni mogel sprijaznit s tem, da je Luna tam na nebu samo dokler jo opazuje, ker ko je ne opazuje, ni potrebe, da bi bila tam ...

Tudi če je Ajštanj ni opazoval, je še vedno bila tam in še vedno je bila del VSEGA in še vedno je imela svoj vpliv.

torej, če bi želel vedeti kaj je tam o čemer sprašuješ, bi se moral poglobiti v tvoj um ...

priznam, da sem se v nekem obdobju ukvarjal tudi s tem ... recimo s pogledom skozi nekoga oči ... pa so nekateri forumaši grozno revoltirali zaradi tega, ker baje kao nimam njihovega dovoljenje za take fore ... ecetera ... biggrin.png

Ni nujno, da bi se moral poglobiti v moj um, ker tisto zadaj je del VSEGA kar naj bi bil ti v svojem bistvu, tko da bi lahko vedel direkt. Razen če... 

Po drugi strani pa, dam ti tudi svoje dovoljenje, da pogledaš skozi moje oči in napišeš kaj stoji za mojim računalnikom.

#298 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 21:35

biggrin.png ... upiraš se spremembam svojih miselnih vzorcev ...

najin pogovor pa pada v krožno zanko ...

izhod iz zanke je pogojen ... EXIT IF ... in dokler ne sprejmeš nobenega drugačnega pogoja od pričakovanega ne moreš ven, ker si ne dovoliš ...

torej je smiselno, da daš svojemu umu več avtonomije pri svobodnem premišljevanju ...

ne sprašuj po odgovorih ... sam najdi odgovore, ki jih rabiš ... in potem jih preizkusi ...

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0