Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pluton kvadrat Mars


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#26 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 8. september 2004, 09:32


Pozor in previdno za vse, ki imate  kaksne planete na 19° Device, Rib, Strelca ali Dvojcka!  :palec:

Nevarnost nasilja proti tebi ali da si ti nasilen do drugih? :inocent:


Jaz bi temu rekel raje takole:

Čisto odvisno je od horoskopa. Če vzamem precej skrajno, je pri npr. Ribi čisto mogoče, da gre akcija navznoter (se pravi, da bo nasilje doživela oziroma trpela), pri Ovnu pa bo zaradi teh energij trpel nekdo drug.
Ampak to je bila samo ponazoritev. Sploh ne drži za vse Ribe ali Ovne. Samo princip velja. Odvisno od horoskopa.

x:)x

#27 asonce

asonce
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 8. september 2004, 13:48

Pozor in previdno za vse, ki imate  kaksne planete na 19° Device, Rib, Strelca ali Dvojcka!  

Jaz pa imam na 20 st. planet venera in sicer v znamenju rib, kar je čisto blizu 19 st.
Sicer pa je moj ascendent tehtnica, katere mislim da je vladar ravno venera v ribicah. Kaj bi to pomenilo?

Lep dan in hvala
xsrcx xsrcx

#28 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 8. september 2004, 18:04

Ta aspekt se bo pri vsakemu od nas odrazil drugace. Natalni chart je svojstvena umetnina, tezko je napovedati do pikice natancno.
Asonce, mislim tudi na tvojo karto, pa je to premalo podatkov, da bi vsaj nakazala zakaj gre. Vedeti je treba, kam pade Mars, kam Pluton, katerim hisam vladata, kje so zdaj tranzitni planeti... Vsekakor bo povezano s tabo. x;)x
Dum spiro, spero.

#29 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. september 2004, 18:58

Zato sem tako prepirljiva zadnje čase :vragec:
Danes jo je še skoraj pes skupil - in se me pametno izognil na 50 metrov. Ko je neurje minilo pa prijazno prišel nazaj(kao nič kriv in to x;)x )

Na 19 nimam, pač pa na 22. device imam luno v družbi s plutonom

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#30 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. september 2004, 19:03

po nekem čudežu me še kvadrat marsa in plutona ne spravi iz tira...pa še v natalni karti sta v kvadratu.....ja, čudeži se čisto ZARES dogajajo x:Dx x:px :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#31 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 8. september 2004, 22:42

Hmm ... :o|o: Al si se jih naucila obvladovat, ali pa ne gre za sorodna znamenja ... :palec:
Dum spiro, spero.

#32 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. september 2004, 12:37

Amis, saj ne da sem spet črn, ampak ne hvali dneva pred večerom.

Misel, da je tranzit pomemben le v točki, ko je aspekt točen, je mimo. Če Mars kvadrira Plutona, je stvar hitro skozi, če je pa kontra, se pa ni kaj dosti veseliti.

Nasvet: ozavesti ta aspekt iz več zornih kotov in vanj vlagaj pozitivno energijo z afirmacijami vred.

Oonina misel, da si tega "itak že navajena", je zelo natančno ignoriranje prvega pravila predikcije, o katerem sem, že pisal, pa naj je še tako dobro mislila. Tako da to preprosto ne drži. Žal.

Če rabiš kaj o tem, imaš na voljo OS. Kak čas se bo pa tudi našel.

Pozdrav!

:palec:

#33 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. september 2004, 13:34

ponudba sprejeta :palec: ....THX
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#34 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 9. september 2004, 23:56

Oonina misel, da si tega "itak že navajena", je zelo natančno ignoriranje prvega pravila predikcije,

..ni ignoriranje. kaj bi rad, da tule gor vse preplasim? :eek: Ne morem, ne smem... x:)x
Dum spiro, spero.

#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2004, 06:13

oona, zdaj sem šele postala radovedna....no, kako je torej s tem :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. september 2004, 07:17

Oona, punca, saj ne misliš slabo, le ne iti preveč mimo.

O "preplašenju" ljudi je treba imeti stvari pošlihtane. Če se spraviš pisat vse tole, mora ročna delovat dobro. V lastnih postih lahko najdeš marsikatero zelo pogumno in presenetljivo direktno napoved.
Jaz ne sodim o tem, ali je to narobe ali ne. Če je, boš plačala sama - to je vedno tako.

Mogoče je moj princip bolj praktičen, nemara tudi uporaben - ker se (na netu) srečujeva na astroloških temah in jih spremljava oba, si gotovo že našla primer, da sem komu omenil, naj kaj po želji zapiše na OS.
Če ti (ali kdo drug, to je vseeno), misli, da je to zato, ker bi jaz RAD dobival OS in da mi primanjkuje dela, je to čista pomota. Največje težave v zadnjem času imam prav s časom. Gre torej natančno za to, da imam občutek, da je treba nekaj še povedati, kar sicer ni za na forum, a je istočasno TREBA reči.
Kakor tudi podatkov NIKOLI ne prosim na forumu. Meni je jasno, zakaj.

In s "preplašenjem" je še takole: če zadeve astrologi vidimo, jih moramo povedati. To je odgovornost. Če se tega ne držimo, je to samo frajerisanje ter izigravanje ljudi, kar pa je karmično zelo kazniva zadeva. Kako povedati, to je drugo vprašanje.
Primer iz prakse: kako jokajoči materi, ki visi točno na tisti nitki, da bo sin napravil šolo, povedati, da bo sin v resnici totalka pogrnil in da s te šole ne bo nič, je veliko vprašanje. Lahko je ne preplašiš in ji rečeš, da bo vse v redu in celo jokati bo nehala. Pa je to v redu?

Pogosto ni lahko biti astrolog. In tisti, ki misli, da je to frajersko, je butelj ali pa nima pojma o stvari in je bolje, če bi gojil kalifornijske gliste, ki bojda tudi nesejo dober denar.

Okoli prvega pravila predikcije sva pa tudi že dostikrat kaj mimogrede rekla, glede na čas, kolikor se poznava. In v tem tudi tiči tipična zmota v napovedovanju. Pa ne tvoja, ampak vseh tistih, ki kar šibajo po teh tranzitih, češ "kaj mi bo tole naredilo", ne da bi vedeli, kako zadeva v bistvu deluje.

Pozdrav do naslednjič!

:palec:

#37 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. september 2004, 08:37

In s "preplašenjem" je še takole: če zadeve astrologi vidimo, jih moramo povedati. To je odgovornost. Če se tega ne držimo, je to samo frajerisanje ter izigravanje ljudi, kar pa je karmično zelo kazniva zadeva. Kako povedati, to je drugo vprašanje.

Hej, Bern, zategni rocno ! :o|o:

O tem smo ze debatirali. KAKO povedati? Ce sploh povedati? To je zdaj vprasanje. xscratchx
Dum spiro, spero.

#38 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. september 2004, 09:38

Zanimiva VI2 :eek: x:)x :palec:

#39 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 10. september 2004, 09:58

od sile!!!!, kako močno čutim tega Marsa točno na asc in Plutona tamle in še Jupitra, zdaj še Luna za dodatek, vam povem, tako imam energije, da me kar raznaša in namesto, da bi cool down, bom v taki akciji, da ... samo da še Uran kje pride zraven...in sem imela v planu Saturna it poslušat, seveda me to vleče na Mavrično, a prišel mi je ves cirkus zdajle...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#40 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. september 2004, 10:35

 

Jaz pa imam na 20 st. planet venera in sicer v znamenju  rib, kar je čisto blizu 19 st.

xrolleyesx Povezano bo s čustvi, močna reakcija, lahko rahla posesivnost, ljubosumnost, v glavnem močna čustva, v zvezi s čim pa je odvisno od hiš, vladarjev....

#41 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2004, 10:54

čustva :wOOt: ....ja, saj... :sori: ...zmešano :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#42 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. september 2004, 11:03

čustva :wOOt: ....ja, saj... :sori: ...zmešano :inocent:

xrolleyesx Amis nč :sori: saj gre vse mimo, če se s tem sprijazniš, veš, da pride še kakšen lep trigonček in ti to venero postavi tko kot je treba. :palec:

#43 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. september 2004, 11:11

Pluton kvadrat Mars. Marsov povratek (Mars konj Mars). Mars opozicija Luna.

Krasno se pocutim. :wacko: :wOOt: w:Iw :blackeye: xNNx
Dum spiro, spero.

#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. september 2004, 11:19

Pluton kvadrat Mars. Marsov povratek (Mars konj Mars). Mars opozicija Luna.

Krasno se pocutim. :wacko:  :wOOt:  w:Iw  :blackeye:  xNNx

xrolleyesx Očitno obvladaš notranjo moč in fizično energijo. Če ti to uspe uravnotežit potem gre krasno, sicer pa razturaš na drgačen način. :vragec: :V:

#45 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2004, 11:35

čustva :wOOt: ....ja, saj... :sori: ...zmešano :inocent:

xrolleyesx Amis nč :sori: saj gre vse mimo, če se s tem sprijazniš, veš, da pride še kakšen lep trigonček in ti to venero postavi tko kot je treba. :palec:

ja itak da gre mimo...saj nisem slabo...ful energije...bo treba usmerit v ustvarjalnost čez vikend...hm...tako nekako :inocent: x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#46 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. september 2004, 11:39

Očitno obvladaš ,  razturaš

Razturam ja ... sebe. :OO!: :o|o: :sick: :xx!:
Dum spiro, spero.

#47 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. september 2004, 11:52

Razturam ja ... sebe. :OO!:  :o|o:  :sick:  :xx!:

xrolleyesx Danes je še konjukcija marsa in sonca v devici in 90 s plutonom. Me zanima, če bo tale kvadrat šel mimo brez kakšne večje agresije. Joj, sem pomislila na jutri 11.september? Upam, da bo mirno morje.

#48 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. september 2004, 11:56

Meni se pa zdi, da je ponovitev 11. septembra ze mimo ... z zrtvami v Rusiji. Vladar Marsa, Merkur je bil retro v Levu. Lev je vladar 5. hise, otroci. Zdi se mi, da bomo samo izvedeli za kako podrobnost, morebiti pa se pod pritiskom najde kak terorist.
Dum spiro, spero.

#49 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 10. september 2004, 12:09

Jaz bi temu rekel raje takole:

Čisto odvisno je od horoskopa. Če vzamem precej skrajno, je pri npr. Ribi čisto mogoče, da gre akcija navznoter (se pravi, da bo nasilje doživela oziroma trpela), pri Ovnu pa bo zaradi teh energij trpel nekdo drug.
Ampak to je bila samo ponazoritev. Sploh ne drži za vse Ribe ali Ovne. Samo princip velja. Odvisno od horoskopa.

x:)x

Hm, Bern a to pomeni,da bom spet "nasilna"?? x:Dx
V Ribah imam Luno na 24stop.31`32``v 11 hiši
Soncu gospodari Škorpijon na 24stop.22`51``v 7 hiši
Strelca imam v Merkurju na 12stop.23`57`` v 7 hiši
in v Neptunu na 04stop.35`21``v 7 hiši
Dvojčka pa v Saturnu na 18stop.51`51` v 1 hiši


In kaj praviš zdaj? x;)x x8Dx

Luna inkonjunkcija Mars
Luna opozicija Pluton
Mars kvadrat MC
Jupiter kvadrat Pluton
Neptun sekstil Pluton
Pluton trikotnik MC
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. september 2004, 12:32

:palec: Tko kot se vpliv polne lune ali mlaja čuti vsaj dva dni prej (po številu nesreč sodeč in po muhavosti pri ljudeh), verjetno tudi ta agresivni aspekt marsa in plutona drži malo prej, kot je čista konjukcija in želim, da se taka agresija ne ponovi več.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0