Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Svet računalniških igric


  • Prijavi se, če želiš komentirati
71 komentarjev na to temo

#1 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 11:33

*
POPULARNO

Vse kar je povezano na to temo, vaše izkušnje, kaj trenutno igrate,

lahko se tudi zmenimo za kako skupinsko preko neta in podobno.....biggrin.png

Tu pa ena slikca iz spomina:

lsl310.jpg


dReAM

 

 

 


#2 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 11:41

Tu pa ena zanimiva preko spleta, čisto zastonj...

 

http://his.gamescampus.com/


dReAM

 

 

 


#3 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 13:09

Ne nisem...A ta ti je najboljša?

 

******************************************************************************************************************************************
 

Tole ste igrali? smile.png To je A MUST!

 

http://en.wikipedia....arker's_Undying


dReAM

 

 

 


#4 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 13:40

Jap, men tud, The Longest Journey je nekaj posebnega...

Pa tud Black Mirror je izjemno lepa pustolavščina, bolj v smer horror...

Od ne klasičnih point and click, mi pa v spominu ostal indiana jones in tomb raider...em45.gif

Tole je tko mešanica med streljačino in paranormalno pustolovščino. Res dobra, no.

 

Če maš pa raje point and click igre, pa ni zate smile.png

 

Od tipičnih adventures mi je ostala tale v res lepem spominu smile.png

http://en.wikipedia....Longest_Journey


dReAM

 

 

 


#5 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 24. junij 2013, 13:54

iz prvega posta je zanimiva, ja, Leisure suits Larry smile.png

 

iz časa najstništva sem najraje igral Warcraft in Starcraft, Age of empires, tudi Grand theft auto. Kasneje pa kake krajše igre, kot so Worms, Diablo, ta trenutek pa je edina igra, ki jo igram, spletna vojaščina World of tanks.

 

The longest journey je pa izgleda nekaj, kar bo treba poskusit, ker jo vsi hvalijo :)

 

Pogrešam pa nove pustolovske igre, kot so bile Monkey Island serija, kak Grim fandango, Sam and max hit the road ipd...


ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 14:12

iz prvega posta je zanimiva, ja, Leisure suits Larry smile.png

 

iz časa najstništva sem najraje igral Warcraft in Starcraft, Age of empires, tudi Grand theft auto. Kasneje pa kake krajše igre, kot so Worms, Diablo, ta trenutek pa je edina igra, ki jo igram, spletna vojaščina World of tanks.

 

The longest journey je pa izgleda nekaj, kar bo treba poskusit, ker jo vsi hvalijo smile.png

 

Pogrešam pa nove pustolovske igre, kot so bile Monkey Island serija, kak Grim fandango, Sam and max hit the road ipd...

 

Saj imaš novo različico Sam & Max 2007

600full-sam-%26-max%3A-season-one-cover.


dReAM

 

 

 


#7 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. junij 2013, 18:33

Tole ste igrali? smile.png To je A MUST!
 
http://en.wikipedia....arker's_Undying

 

A je scary? Ker potem ne bom :D


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#8 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 19:59

JAp black mirror 2 je full huda, 3 pa nisem še igral...

Drugače pa še full lušna Broken sword 1 in 2...tudi still life 2 je fulllll...

Ahhh pa ne pozabit na Perry Rhodan in The moment of Silence...Runaway....Yesterday...Lost Horizon...The Book of Unwritten Tales...

 

 

Pa ja ... biggrin.png

 

portrait_after.png

 

 

 

 

 

Seznam, prekopiran iz druge teme:

Pa še Prince of Persia1, 2


Under a Killing Moon, King's Quest VII: The Princeless Bride, Full Throttle, Zork Nemesis, The Lost Files of Sherlock Holmes: The Case of the Rose Tattoo,


Riven, Zork: Grand Inquisitor, The Longest Journey, Myst III: Exile, Syberia I in 2, Dark Fall, Dreamfall in Silent Hill, Escape from Monkey Island, Post Mortem, The Black Mirror, Ankh, Still Life

 

 

Pa dodajam še:

Simon the Sorcerer II: The Lion, the Wizard and the Wardrobe

Rama

Sanitarium

Broken Sword: The Sleeping Dragon

 

none, a Black Mirror 2 in 3 sta tud kej vredna? smile.png


dReAM

 

 

 


#9 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 20:52

Nicewink.png....to tudi za mano že dolgo nazaj...biggrin.png

Kaj pa vampire The Masquerade - Bloodlines??? Verjemi mi, ta ti bo všečyes.gif

897120830_8b820794fc_o.jpg

 

Broken sword sm tud že ...

biggrin.png

 

Z bratom pa z bivšim smo imeli maratonske boje v Need for speedu tudi biggrin.png cele noči haha


dReAM

 

 

 


#10 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. junij 2013, 20:55

em119.gif

nou nou, pa zgleda da bi blo aktualno tongue.png


dReAM

 

 

 


#11 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 25. junij 2013, 09:39

Še ena tukaj, pustolovščine Broken Sword, Syberia. The Longest Journey si ne znam inštalirat. Pa miselne, včasih rebuse in križanke, zdaj pa to. Pa take čist otroške, kot je Strelka rekla, to dojemam podobno kot čečkanje po papirju, za izklop. Strategije. Všeč so mi tudi katerekoli, ki so lepe, z lepimi scenami, to pa je namesto razstave pokrajin, tak pravljični svet. Sicer pa fuč računalnik zaradi tega. Obdobja odvisnosti. Me sram peljat na servis.

#12 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 25. junij 2013, 09:42

Z bratrancem Runscape, sam da sem z njim v njegovem svetu, sem se kar vživela. Zdaj ni več tega, zrastel. The Sims, si lahko gradil sanjske hiške.

#13 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 25. junij 2013, 15:16

Oogle_anim.gif A je vaš dan daljši od mojega? Kdaj vam vse to uspe?ukid.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#14 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. junij 2013, 15:36

Ponoči, pa podnevi...ali pa sploh nimamo lifa, pol pa cel dan...laugh.png

Oogle_anim.gif A je vaš dan daljši od mojega? Kdaj vam vse to uspe?ukid.gif


dReAM

 

 

 


#15 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. junij 2013, 16:02

Oogle_anim.gif A je vaš dan daljši od mojega? Kdaj vam vse to uspe?ukid.gif

 

Kakšne pol urice na dan (če sploh) res ni nič takšnega.... nekdo drug gre pa knjigo brat, pohajat, film pogledat.... Tudi igre so fajn za malo sprostit se smile.png

Tu jih je res naštetih cel kup, jaz jih lahko dodam še precej, samo je treba tud vedet, da se je to nabralo skozi 20 let wink.png

Je bilo pa včasih res tako, kakor none pravi - cel dan (in noč) brez problema. Padeš noter.... zdaj pa ne bi več, je kaj drugega bolj zanimivo.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#16 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 25. junij 2013, 16:26

Saj jaz sem tudi kakšno igrala, ampak tisti Mysticin seznam je reeees dolgbiggrin.png. Eni v študentu so po ves dan viseli za računalnikom, pa mislim, da ne morejo takšnega spraviti skupwink.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#17 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. junij 2013, 16:37

Potem pa bolje, da ne dam svojega gor :D


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 25. junij 2013, 16:47

biggrin.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#19 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. junij 2013, 21:05

Tak je tao...zdaj je pa v službi pa tam na druge gumbe klači...tongue.png.....pa svet vseeno ostal enak...scratchchin.gif

Sem doštudirala in ŽURAAAAAAAAAAAAAAALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA in dobila službo, veš biggrin.png

 

partyy.gifbiggrin.png


dReAM

 

 

 


#20 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. junij 2013, 22:02

A to je kdo igral? Lula :)

 

13253-lula-the-sexy-empire-windows-scree


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#21 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. junij 2013, 22:08

Pa ja...se mi zdi...kaj je to erotic adventure???

A to je kdo igral? Lula smile.png

 

13253-lula-the-sexy-empire-windows-scree


dReAM

 

 

 


#22 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. junij 2013, 22:19

Ne nisem....Sem pa pogledal, pa imaš zdaj LULA 3D,

poglej;

 

Pa ja...se mi zdi...kaj je to erotic adventure???


dReAM

 

 

 


#23 Lemurian

Lemurian
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 25. junij 2013, 22:40

fajn tematika

 

 

Sicer imajo špili precej negativno konotacijo, a meni so v določenem obdobju precej pomagali. Na splošno je precej malo znano, da imajo nekateri špili precej globoko sporočilo oz. hočejo nekaj povedati svetu, in je možno marsikaj potegniti iz njih - za tistega, seveda, ki ve na kaj biti pozoren.

 

Eden od takšnih špilov je sigurno 'vampire The Masquerade - Bloodlines' (od Troika games, Tin Cain in kompanija)

 

 

Nicewink.png....to tudi za mano že dolgo nazaj...biggrin.png

Kaj pa vampire The Masquerade - Bloodlines??? Verjemi mi, ta ti bo všečyes.gif

 

Ta je na primer zanimiva, kjer igraš vampirja v modernem svetu, v svetu, ki takšne reči zavrača. In potli imaš recimo radijsko oddajo, kjer na primer en kliče in pravi da ga je vampirka napadla, pa se potli voditeljica s tega norca dela.. 

Je pa na tranutke ta špil precej srhljiv, sploh tista hiša na obali na začetku...

 

 

 

Potli eden takšnih izrednih špilov je na primer Deus Ex (2000) (Warren Spector - verjetno bil precej blizu zakolisnega dogajanja), igra narejena pred 9/11; glavna tema je globalna zarota, fema kampi, skrivne družbe: illuminati, majestic 12,...; martial law, policija in vojska na cestah; smrtonosni virus (siva smrt) za katerega ni zdravila (oz. ga imajo le izbranci)....

Začneš kot specialni agent (bionic man - JC Denton), delaš za protiteroristično organizacijo (UNATCO), in kmal ugotoviš, da je ta organizacija pristala v rokah psihopata (Bob Page - bivši illuminati), ki hoče UNATCO uporabiti za to, da bi vzpostavil globalno vlado. ...

youtube.com/watch?v=Ovmm10oW4-I (Deus Ex - Confronting the NSF Commander at Liberty Island
) !!!!

youtube.com/watch?v=WdwMexdjiaQ

itd

 

 

potli je pa še 'Arcanum of Steamwork and Magick Obscura (2001)', ravno tako od Troika Games;

igra postavljena v 18./19. stoletje, industrijska revolucija, hkrati je pa v tem svetu še vedno dovolj magick-a; 

tk da na eni strani miselnost, ki poveličuje tehnologijo in zavrača magick, in hočejo živeti neko sodobno industrijsko mestno življenje, in na drugi strani ljudje, ki še so še vedno predani čarovniji in življenju brez parnih strojev in podobno.

Obstoj "duhovne" tematike se kaže že v začetku, pri kreaciji karakterja: 8 statistik, razdeljene na dva dela, telesnega: 'moč, spretnost, konstitucija, lepota' in mentalnega/duhovnega: 'inteligenca, zaznavanje okolice (perception), moč volje, karizma'

Fajn muzka, fajn svet, fajn igralnost, fenomenalna glavna zgodba (vsaj 4/5 le te) in nekatere stranske zgodbe....

"Let's Play - Arcanum : Of Steamworks and Magick Obscura (Part 1) - The living one" (GrimoireGaming)

!!!! "Let's Play Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, Part 35 (interview with Loghaire Thunder Stone, king of the Wheel Clan)"

 

 

"There are many reasons. Humans, in comparison with the other races, live such short lives. Because of this, I believe that every human action is motivated through fear... the fear of death. You would think that this was a relative issue... that humans would learn to live with this limitation and accept it. This is not true...

And, therefore, humans, when confronted with any situation, see it through the veil of their own mortality. Achieve, advance, perform... humans are constantly driven by the shadow of their own death. This fear, unfortunately, clouds their judgment, deadens their sense of right and wrong. Humans act first, think later, and feel last of all... "


"Dwarven technology in human hands has propelled Arcanum into an industrial revolution, which has led to the destruction of Morbihan Forest and rendered Tarant the world's most polluted city. Dwarves and elves offer several reasons for why this trope is in effect; Humans have much shorter lifespans than other civilised races, so they don't live long enough to develop wisdom, they are driven by fear of their own death to make their mark upon the world before they die, and they rarely live long enough to see the destructive consequences of their actions."

 

~ Loghaire Thunder Stone

 

http://lparchive.org...anum/Update 35/

 

 

Imam narejenih nekaj screenshotov (serije sem dal v PDF obliko), jih enkrat (mogoče) objavim.

 

 

 

  Če bi izbral top 3 šplile vseh časov, bi bili zgornji 3je (čeprav bi se še kakšen lahko našel za izbor).... na katere, zanimivo, sem naletel v zadnjih treh letih.

 

 

 

 

Priponke (datoteke)


človek, zbudi se..

 

"Velika Pot je lahka, vendar imajo ljudje raje stranske poti." Tao Te Ching, 53

 


#24 Lemurian

Lemurian
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 25. junij 2013, 22:47

"Za urejanje te teme nimaš dovoljenja"

 

manjkata tale dva linka:

 

youtube.com/watch?v=-kUWMpJ5Vso "Let's Play - Arcanum : Of Steamworks and Magick Obscura (Part 1) - The living one" (GrimoireGaming)

youtube.com/watch?v=DXm7-vkPsuw  !!!! "Let's Play Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, Part 35
(interview with Loghaire Thunder Stone, king of the Wheel Clan)"

 

 

jep... konec sveta ----> veliko stvari ne dela tako kot "bi morale"...


človek, zbudi se..

 

"Velika Pot je lahka, vendar imajo ljudje raje stranske poti." Tao Te Ching, 53

 


#25 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 26. junij 2013, 10:47

tongue.png Eh, čisto narobe smo se razumeli.

 

Hočem samo reči, svaka vam čast, da vam pri vsem ostalem (študij, delo, pa na kaj vse se spoznate in naštudirate....) ostane čas še za toliko računalniških igric!


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0