Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

entitete


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 tanananda

tanananda
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. julij 2013, 14:04

zdravo,

zanima me, ali kdo pozna koga, ki ima izkušnje z duhovi, demoni oz. entitetami in s čiščenjem le teh. sama sem že brskala po netu, vendar je toliko zdravilcev in bioenergetikov, želela pa bi nekoga, ki se resno ukvarja s tem.

hvala in lp



#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. julij 2013, 15:04

Kakor je meni znano je na netu zares koristnih informacij o temu zelo malo...Skoraj vsak zdravilec ali bioenergetik bo rekel, da dela tudi to, čeprav se večini od njih o teh stvareh bolj malo sanja, kaj šele da bi se res znali z njimi ukvarjati- "čekiranje", telepatska komunikacija z njimi, odstranjevanje...V temi "duhovi za moje pojme piše vse bistveno kar je treba vedeti...  http://www.lunin.net/forum/index.php/topic/4287-duhovi/page-29?

 

S tem se lahko ukvarjajo tudi napredni meditanti in duhovno bolj razvite osebe, ki ne spadajo pod pojem zdravilci ali pa tega naziva ne uporabljajo...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 tanananda

tanananda
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 14. julij 2013, 20:15

hvala za uporaben link, sem prebrala.

verjamem, da je malo zdravilcev, ki bi se s tem ukvarjali; ali poznaš mogoče koga drugega (omenjaš napredne meditante in duhovno bolj razvite osebe), ki bi bil pripravljen pomagati? res bi bila zelo hvaležna.



#4 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. julij 2013, 20:46

Povej kakšen je tvoj problem, bo mogoče lažje najti kak odgovor na tvoje vprašanje. wink.png



#5 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 14. julij 2013, 21:07

ja sam res dej malo več povej zakaj? ker jaz tudi ne bom kar tuki dajala imen pol se bo pa izkazalo za kr neki.....



#6 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. julij 2013, 21:54

Dokler se vsaj približno ne ve o čem se gre nima smisla karkoli govoriti...Je pa dobro razčistiti najprej določene pojme...nekateri pod duhove smatrajo tudi astralna bitja...Entitete so pa tudi zelo širok pojem in se lahko med njih uvrsti svašta...od energijskih lupin (ostankov) mrtvih ljudi ali različnih bitij, vesoljčkov do ne vem kaj še vse...

 

Da povem še bistvo...informacije katere ne vem, če so znane javnosti...vse ostalo kar je za javnost pa itak piše na netu...biggrin.png

 

"Darkerski duhci"


Delimo jih v več kategorij.


Eni so taki, ki se prilimajo na podzavestne vzorce, ki jih ima človek v sebi. Tako imenovani darkerski duhci, entitete, ipd. se v naših življenjih pojavijo zato da prej začnemo procesirati vzorce, ki jih imamo v sebi.


Drugi so taki, ki se hranijo z negativno energijo in nas skušajo spraviti na "temno stran". Tem bi se lahko reklo tudi glasilci dark side. 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. julij 2013, 23:02

Pozabil sem omeniti, da obstajajo tudi pozitivne entitete, ki lahko pomagajo človeku- nevtralizirajo oz. omilijo posledice negativnih...tako da se ne sme metati vseh v isti koš...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0