Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Podjetje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
59 komentarjev na to temo

#1 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 13:56

Živijo,

Imam kar nekaj izkušenj z bioenergijo(radiestezija, zdravljenje prostorov, radionika), pa tudi nameravam narediti zdraviteljski tečaj pri Zdenku Domančiču.

Rad bi odprl s.p. za bioenergijo.

Kako je kaj s strankami?

Kje bi dobil stranke?

Se vam zahvaljujem za pomoč.

Luka



#2 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:25

laugh.png ... stranke so prvo vprašanje vsakega podjetnika ... 

a bi rad zdravil al biznisiral ... scratchchin.gif  ???

ker, če želiš biznisirat, potem sigurno ne boš zdravil ... ker bo tvoja prva misel denar ...

in kmalu boš umrl, ker boš deloval v nasprotju z univerzumom ...

Moj cilj je zdravil in ne biznisiral.



#3 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:31

Moj cilj je zdravil in ne biznisiral.

 

Samo da po vsem šolanju ne pristaneš na žalah police321.gif



#4 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:39

Zakaj bi pristal na žalah?



#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:40

Beri še druge teme wink.png



#6 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 17:18

Bioenergetikov je danes v SLO malo morje...kako ločiti dobre od slabe...tukaj se ljudi dosti izkaširajo preden ugotovijo...biggrin.png

 

In kot je rekel šaman...nekaj je zdraviti, nekaj pa biznisirat...marsikdo ni pripravljen na tapravo zdravljenje- delo na sebi, da tudi sam kaj naredi in ne čaka limun (da to naredi nekdo drug namesto njega)...

 

In ne pričakovat, da bodo v poplavi ovakvih ili onakvih zdravilcev ljudje kar takoj letali k tebi...država bo pa vsak mesec hotela svoje...metoda po Domančiču ima svoje omejitve- ne gre na vzroke...kaj to pomeni...odgovor leži- zakaj so vsi znani bioterapevti v preteklosti umiral pred 50. letom oz. v svojih najboljših letih...ponavadi zaradi težkih bolezni...kar pomeni beri ostale teme...

 

Samo da ne boš podoben nekaterim zdravilcem...neka zdravilka, ki je delala tečaj po Domančiču je izjavila- zdravljenje z bioenergijo je močnejše kot theta healing...icon1_exclaim.gif...in to samo zato ker se sama ni znala povezat navzgor...HALOOO...vsako delo z energijami je v bistvu bioenergija...ime metode je samo pristop katerega se ubere...

 

In če imaš res vsaj malo pojma o radiesteziji potem nam lahko poveš po kakšnih enotah se kao meri in kaj je fizikalna osnova za to...icon1_question.gif Če boš rekel, da se meri v "bovisih" potem si padel na izpitu...icon_smile_clown.gif

 

Kakšne gluposti sem slišal od radiestezistev, raje jih ne omenjam...samo en banalen primer...tukaj v spalnici imate "kozmično" sevanje (podobno kot zemeljsko)...ampak fora je bila, da če je res bilo kozmično sevanje, to ne more biti omejen samo na en prostor, ampak seva na dosti večjo površino...in seveda ni bilo nobenega takega sevanja...tako da ne vem kaj je on izmeril...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#7 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 18:57

Bioenergetikov je danes v SLO malo morje...kako ločiti dobre od slabe...tukaj se ljudi dosti izkaširajo preden ugotovijo...biggrin.png

 

In kot je rekel šaman...nekaj je zdraviti, nekaj pa biznisirat...marsikdo ni pripravljen na tapravo zdravljenje- delo na sebi, da tudi sam kaj naredi in ne čaka limun (da to naredi nekdo drug namesto njega)...

 

In ne pričakovat, da bodo v poplavi ovakvih ili onakvih zdravilcev ljudje kar takoj letali k tebi...država bo pa vsak mesec hotela svoje...metoda po Domančiču ima svoje omejitve- ne gre na vzroke...kaj to pomeni...odgovor leži- zakaj so vsi znani bioterapevti v preteklosti umiral pred 50. letom oz. v svojih najboljših letih...ponavadi zaradi težkih bolezni...kar pomeni beri ostale teme...

 

Samo da ne boš podoben nekaterim zdravilcem...neka zdravilka, ki je delala tečaj po Domančiču je izjavila- zdravljenje z bioenergijo je močnejše kot theta healing...icon1_exclaim.gif...in to samo zato ker se sama ni znala povezat navzgor...HALOOO...vsako delo z energijami je v bistvu bioenergija...ime metode je samo pristop katerega se ubere...

 

In če imaš res vsaj malo pojma o radiesteziji potem nam lahko poveš po kakšnih enotah se kao meri in kaj je fizikalna osnova za to...icon1_question.gif Če boš rekel, da se meri v "bovisih" potem si padel na izpitu...icon_smile_clown.gif

 

Kakšne gluposti sem slišal od radiestezistev, raje jih ne omenjam...samo en banalen primer...tukaj v spalnici imate "kozmično" sevanje (podobno kot zemeljsko)...ampak fora je bila, da če je res bilo kozmično sevanje, to ne more biti omejen samo na en prostor, ampak seva na dosti večjo površino...in seveda ni bilo nobenega takega sevanja...tako da ne vem kaj je on izmeril...

Jaz sem drugače fizik, z bioenergijo se ukvarjam ljubiteljsko, ker pa fiziki ne dobimo tako lahko službe sem mislil da bi mogoče začel z bioenergijo. Službo sicer imam, ampak samo začasno.

Fizikalna osnova radiestezije naj bi bila temna snov.



#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 19:38

Jaz sem drugače fizik, z bioenergijo se ukvarjam ljubiteljsko, ker pa fiziki ne dobimo tako lahko službe sem mislil da bi mogoče začel z bioenergijo. Službo sicer imam, ampak samo začasno.

Fizikalna osnova radiestezije naj bi bila temna snov.

 

Tega pa še nisem slišal, da bi radiestezisti povezoval pojem "radiestezija" s temno snovjo...zanimivo...1book.gif

 

Torej si že v štartu zgrešil bistvo...kar se bioenergije tiče...s tem bi v bistvu reševal eksistenčno stisko...če že misliš kaj mutit v tej smeri potem se raje drži radiestezije, sevanj, nihal, biorgonskih topov in teh zadevic...ne pa kaj preveč posegat v aurična polja ljudi, ker nimaš ustreznega znanja...ostalo ti je špa že šaman nakazal v drugi temi...pa pozabi, da te bodo na tečajih naučil kakšne cake vse prežijo pri temu...jih je malo morje...še celo izkušeni zdravilci morajo uvijek biti na oprezu...in tudi oni še zmeraj kaj skasirajo...

 

Lahko pa se s čira čara malo igraš na kolegih in znancih...in se učiš na lastnih napakah ali uspehih brez kakšnih večjih negativnih posledic...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 20:23

No, če je tako, se bom zdravljenju ljudi bolj izogibal.

Se bom raje držal radionike:

http://www.salomon.s...sluzbe/13.46PPP


To temo je popravil/a Luka1231: 7. avgust 2013, 20:27


#10 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 21:00

začni pri sebi in preizkušaj kako deluje ... 

bodi sam svoj poizkusni zajček ...

če že kaj zafuraš, potem pač sebe ...

 

in če ne znaš, boš itak imel tako močne reakcije, da te bo zvijalo in stiskalo ...

Na sebi sem že preizkušal nihalo.



#11 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 21:05

Kakšno ?



#12 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 21:12

Kakšno ?

Nihalo kapljica.



#13 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. avgust 2013, 22:23

kokr jaz poznam zdenkota v vseh teh letih jih je naredilo totalni izpit pri njemu samo malo čez trideset in njegov kodeks je nikoli ne postavi cene ljudje ti pač dajo kolikor pač oni želijo.

in čisto tako zdenko je krepko čez pedeset in ima res res dobre rezultate k jih do zdaj še noben ni znal pokazati več.

pa še to tako je zaseden da ne moreš kar priti in reči jaz bi se pa učil pri tebi



če koga spoštujem od zdravilcev je to on



Bioenergetikov je danes v SLO malo morje...kako ločiti dobre od slabe...tukaj se ljudi dosti izkaširajo preden ugotovijo...biggrin.png

 

In kot je rekel šaman...nekaj je zdraviti, nekaj pa biznisirat...marsikdo ni pripravljen na tapravo zdravljenje- delo na sebi, da tudi sam kaj naredi in ne čaka limun (da to naredi nekdo drug namesto njega)...

 

In ne pričakovat, da bodo v poplavi ovakvih ili onakvih zdravilcev ljudje kar takoj letali k tebi...država bo pa vsak mesec hotela svoje...metoda po Domančiču ima svoje omejitve- ne gre na vzroke...kaj to pomeni...odgovor leži- zakaj so vsi znani bioterapevti v preteklosti umiral pred 50. letom oz. v svojih najboljših letih...ponavadi zaradi težkih bolezni...kar pomeni beri ostale teme...

 

Samo da ne boš podoben nekaterim zdravilcem...neka zdravilka, ki je delala tečaj po Domančiču je izjavila- zdravljenje z bioenergijo je močnejše kot theta healing...icon1_exclaim.gif...in to samo zato ker se sama ni znala povezat navzgor...HALOOO...vsako delo z energijami je v bistvu bioenergija...ime metode je samo pristop katerega se ubere...

 

In če imaš res vsaj malo pojma o radiesteziji potem nam lahko poveš po kakšnih enotah se kao meri in kaj je fizikalna osnova za to...icon1_question.gif Če boš rekel, da se meri v "bovisih" potem si padel na izpitu...icon_smile_clown.gif

 

Kakšne gluposti sem slišal od radiestezistev, raje jih ne omenjam...samo en banalen primer...tukaj v spalnici imate "kozmično" sevanje (podobno kot zemeljsko)...ampak fora je bila, da če je res bilo kozmično sevanje, to ne more biti omejen samo na en prostor, ampak seva na dosti večjo površino...in seveda ni bilo nobenega takega sevanja...tako da ne vem kaj je on izmeril...

verjetno pa ta zdravilka ni delala tečaja pri domančicu ampak samo po domančiču.



#14 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. avgust 2013, 07:50

kokr jaz poznam zdenkota v vseh teh letih jih je naredilo totalni izpit pri njemu samo malo čez trideset in njegov kodeks je nikoli ne postavi cene ljudje ti pač dajo kolikor pač oni želijo.

in čisto tako zdenko je krepko čez pedeset in ima res res dobre rezultate k jih do zdaj še noben ni znal pokazati več.

pa še to tako je zaseden da ne moreš kar priti in reči jaz bi se pa učil pri tebi


če koga spoštujem od zdravilcev je to on

verjetno pa ta zdravilka ni delala tečaja pri domančicu ampak samo po domančiču.

 

To je pa zanimiva informacija...whistling.gif Hm, v tej smeri pa nisem razmišljal...mogoče pa res ni delala pri Domančiču, ampak samo po njegovi metodi, ki se jo je naučila pitaj Boga kje...whistling.gif

 

Zdenko je najbolj znan pri nas, v praksi pa to ne pomeni da je najboljši (sem ga malo čekiral zaradi določenih stvari)...njegova metoda ima pri nekaterih stvari omejitve...a sedaj uči še kakšne dodatne "trikove", tega ne vem...kar se pa ukrivljanja tiče je pa čista telekineza, ki sploh nima veze z zdravljenjem, ampak lahko samo pomaga malo razrahljat um, da začne verjame v energije Pponavadi to uporabi pri kakšnih skeptikih al pa kao demonstracijo s takim ili onakvim razlogom...

 

Glede cene je pa tako da se pri večini ljudeh, ki imajo njegov papirček (potrdilo) terapije ne zaračunava, ampak se zaračuna samo neke administrativne stroške...če se pa na koncu sešteje prispevek+ administrativne stroške (povečini dajo v kuverto vsaj 50 eur), je pa to že cena ene ali dveh terapij...Po njegovi metodi se dela čira čara 4 zaporedne dni po približno 10-15 min...kar znese ena ura...povprečna cena bioterapije v SLO je pa 50-60 eur/ h...in nekateri morajo pač na več tretmajev...ni nujno da vedno pomaga...Tudi nekateri ljudje, ki so delali po njegovi metodi so marsikaj skasirali od drugih...nekateri so se ravno zato nehali ukvarjat s tem...

 

In ja, ima dobre rezultate zato ker je medijsko znan kar pa še ne pomeni, da ga kakšen neznan bioterapevt ne šiša...Tako bom rekel- glede na njegovo duhovno razvojno stopnjo uči ljudi pač tako kot misli, da je najbolje...In ja iz določenega razloga si zasluži spoštovanje...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#15 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 8. avgust 2013, 09:04

Moj cilj je zdravil in ne biznisiral.

Zakaj bi potem rad prišel do strank? Tako kot se razvija zdravilec, se širi tudi krog ljudi, ki vedo zanj - to gre postopoma eno z drugim. Ti samo dobro delaj, pa bo, najprej pomagaj bližnjim, tistim, ki že vedo zate, če bo dobro se bo širilo ... Tistega, ki predano in dobro dela in res zdravi, ne pa biznisira, ga ljudje že poiščejo, še preveč.



#16 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:09

Zakaj bi potem rad prišel do strank? Tako kot se razvija zdravilec, se širi tudi krog ljudi, ki vedo zanj - to gre postopoma eno z drugim. Ti samo dobro delaj, pa bo, najprej pomagaj bližnjim, tistim, ki že vedo zate, če bo dobro se bo širilo ... Tistega, ki predano in dobro dela in res zdravi, ne pa biznisira, ga ljudje že poiščejo, še preveč.

Tako je v pravljici.

V resničnem svetu, je treba plačati položnice, bencin in hrano.



#17 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:19

res je treba plačat položnice ... nihče pa te ne sili , da se greš zdravilca

 

vse kar smo ti želeli povedat je, podajaš se na tanki led ...

in ne primerjaj se z zdravnikom medicine ...

želiš posegat globje ... zato so vse posledice napak dosti močnejše ...

 

zdravnika medicine lahko greš tožit za napake, kaj dosti pa ne boš dosegel

kot naravni zdravilec, pa boš dobil naravni opomin ali dva, če boš preslišal ali ne boš vedel za kaj gre, pa boš plačal z življenjem ... garantirano in brez pardona ...

Od koga bom dobil opomin?

Sicer mi je pa za moje življenje prav malo mar.


To temo je popravil/a Luka1231: 8. avgust 2013, 10:20


#18 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:23

Bit zdravilc je danost...ti je dano al pa ti ni...in je blagoslov /al pa prekletstvo/, pr ktermu ti nimaš nč. Vsekakor pa ni poklic.

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#19 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:37

Še vedno ne razumem od koga lahko dobiš opomin.

V univerzum ne verjamem. Sem katoliški človek.



#20 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:40

Nisem zdravilka in povem:

Padel si na prvem izpitu, da bi sploh lahko začel delat kot zdravilec.
Tvoje položnice niso odvisne od zdravilstva in zdravilstvo v svojem bistvu nima kaj dosti opravit z denarjem.

A navadni zdravniki pa lahko dobijo plačo?



#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:56

res je treba plačat položnice ... nihče pa te ne sili , da se greš zdravilca

 

...kot naravni zdravilec, pa boš dobil naravni opomin ali dva, če boš preslišal ali ne boš vedel za kaj gre, pa boš plačal z življenjem ... garantirano in brez pardona ...

 

Zato pa ima večina tapravih zdravilcev še kakšen back up zaslužek- službo ali kaj podobnega s čimer lahko preživijo, če ni strank...

 

Tehnično gledano ni glih tako...človek lahko presliši 10 opominov potem ga pa lahko Kozmos malo brcne v rit in človek resno zboli za kakšno težko ozdravljivo boleznijo ala rak...

 

 

Sicer mi je pa za moje življenje prav malo mar.

 

Potem pa upam da ne boš obremenjeval našega zdravstvenega sistema, ko boš zbolel al pa doživel kakšno nesrečo...ampak boš prostovoljno odšel na oni svet...biggrin.png

 

Če ti ni mar za svoje življenje potem ti tudi ni mar za druga življenja...če tega človek nima v sebi razvito, tega ne more izražati navzven...s tako izjavo mogoče bolje, da se tudi z radiestezijskimi čarolijami ne ukvarjaš pri tistih katerih ne poznaš...lahko pa se igraš z njimi na samemu sebi, sam svoj poskusni zajček...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 10:59

Meni je mar za denar.

To je vse.



#23 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 11:03

Jaz ne verjamem v kozmos.

Sem prepričan katolik, ki hoče preživet v tej krizi.



#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. avgust 2013, 11:05

Še vedno ne razumem od koga lahko dobiš opomin.

V univerzum ne verjamem. Sem katoliški človek.

 

Univerzum= Bog= Jezus Kristus...itd...bioenergija in katolištvo ne grejo skupaj...vsaj ne po modernih učenjih krščanskih človečkov...biggrin.png

 

Nima se vsak človek za kristjana...torej je tudi določene besede in razlage treba znat prilagodit miselnosti drugih ljudi...pa čeprav so ateisti...ponavadi te ne verjamejo v Boga, verjamejo pa v Najvišjo silo oz. skupek vseh sil...kar je isti klinac, samo drugače povedano...In večina novodobnih zdravilcev ima podzavestni vzorec "odvisnost od denarja". V praksi to pomeni, da se pri njih ljudje full izkaširajo, učinkov pa niti približno takih kot so pričakovali...

 

Tipičen primer je bila prodaja neke kamene soli...pomaga za ne vem kaj vse...že samo vpogled v biopolje pa je nakazal vzorec "odvisnost od denarja"...torej je bil glavni motiv marketing in čedalje večja prodaja, ne pa zdravje ljudi...in karmične posledice so bile temu primerne...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 8. avgust 2013, 11:09

Škoda, da smo se skregali.


To temo je popravil/a Luka1231: 8. avgust 2013, 11:09





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0