Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zgodovina planeta Zemlja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#26 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 25. avgust 2013, 11:30

ja, seveda. bucktooth1.gif


Objavljena slika

#27 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. avgust 2013, 21:02

Živjo, 

 

mi lahko kdo od vas na hitro po vrsti opiše, kaj se je po njegovem dogajalo na našem planetu? flirt.gif  V mislih nimam točno tistega kar piše v šolskih učbenikih - kam bi vključili Atlantido in druge civilizacije? Brala sem knjigo Odkrivanje preteklih in prihodnjih življenj, in nek človek se je spominjal, da je na zemlji bila vojna med nezemljani (nekateri so nas napadali, nekateri so nam pomagali).

In kam potem uvrstiti začetek neandertalcev in našo vrsto homo sapiens? Smo v tisti vojni (če je sploh bila) izgubili in so nas nato naredili primitivne? In zakaj  je vedno več delavnic "aktivirajte svojo DNK"? - je to kako povezano? Nekaj že piše v Prinašalci svita a ne piše preveč "razločno".

Smo mi morda, le še eden od "poskusov"?

In kaj je glede piramid in podolgovatih lobanj ki so raztresene po celi zemlji? Kdo so bili prvotni Oni? In zakaj nekaterih dejstev (ki so vsekakor zanimivi in pomembni), kot so te lobanje, pri urah zgodovine ne omenjajo, čeprav so že odkrite?

 

Vse je tako pomešano huh.png Ima kdo od vas o tem kaj več pojma? Že nekaj let skupaj sestavljam delce, in mogoče ja niti ni tako pomembno, je pa še vseeno zanimivo in je lažje živeti če imaš v glavi neko zgodovino svojega planeta, četudi je morda napačna biggrin.png 

 

Torej ljudje, če kaj veste oziroma mislite, da veste, kar na dan z besedo wink.png 

 

Bil je veliki bum, nato zemlja in kaj potem? ... biggrin.png 

 

In še .. če ima kdo kaj pojma o zgodovini ozemlja kjer se danes nahaja naša draga Slovenija? Še pred krščanstvom smile.png 

Natančno Tako Je Bilo :

 

Pred to zdajšnjo , našo raso, so na tem planetu živeli "Predadamiti" , razviti še iz daaaaavnih časov skrbno Vodene-Načrtovane Evolucije.

 

Ko so izumrli, zaradi pomanjkanja določenih specifik v atmosferi, je bil čas za materializacijo Prvega Človeškega Para - v Dveh Stopnjah .

 

Zatem se Človeštvo takooo pokvari, da si pripravi "vesoljni potop" ...

 

Preostali pre



#28 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. avgust 2013, 22:04

blaaaa ... 

 

zemlja je bila poligon za nove vrste ...

in vedno, ko so kreatorji malo bolj zajebali situacijo, so naredili potop ...

potop ni bil samo eden ...

 

premakneš zemeljsko os in vse gre u tri krasne ...

 

to izgleda nekak tako, kot bi imel žogo v žogi; notranja žoga( gledano kot skorja zemlje, katera gleda na površje) se premakne, zunanja ( morje ) pa ostane na istem mestu.........in potem izgleda kakor vesoljni potop wink.png

ne me zdaj držat za jajca, ker drugače ne znam razložit, lažje je pokazati . wink.png



#29 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. avgust 2013, 22:14

Ko se je nazadnje menjala rasa, sta zemljo po katakizmi počistila do konca prejšnjo raso anakonda in leopard.

Ne vem, če je kdo od vas prišel do teh ali podobnih podatkov.. wink.png



#30 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. avgust 2013, 22:16

Bili so manjši potopi, ki so zajemali samo nekatere kontinente in bilo je samo par potopov, ki je zaobjel cel planet...Večina civilizacij je propadla zaradi ognja in ne vode...premik osi namreč povzroči tudi eruptivne pojave, izbruh vulkanov in te scene...pepel, zadušitve, zakritje sončne svetlobe...

 

Kot drugo pa ni tako simpl...nekateri predeli se potopijo, drugi se dvignejo...in tako imamo na področju himalaje visoke gore kjer se lepo vidijo posledice slane vode (morja). Najbližje slano morje je pa okol 1000km stran po današnji geografiji...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#31 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 26. avgust 2013, 22:29

Ko se je nazadnje menjala rasa, sta zemljo po katakizmi počistila do konca prejšnjo raso anakonda in leopard.
Ne vem, če je kdo od vas prišel do teh ali podobnih podatkov.. ;)



Poznam. Videla te stvari na pred - inkovskih kamnitih stebrih v Peruju

#32 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. avgust 2013, 22:31

Je še nekaj stvari, katere si ljudstvo in literatura interpretira drugače.

Izvedel sem dosti in premalo, da bi lahko podal kaj več informacij. Če mi bo dano izvedeti toliko, da se lahko okvirno naredi neka slika , mogoče pišem tukaj .

To je tko, ko v nekaj minutah izveš za pol knjige stvari in na koncu ostane bore malo v glavi. Ma ostane, samo je vse pomešano. wink.png

Če so mene peljali na led, potem vas peljem tudi jaz.

Zemlja je prepolna skrivnosti....................wink.png



#33 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 26. avgust 2013, 22:41

Ja, Zemlja prepolna skrivnosti, ljudje pa imamo bujno fantazijo Do Znanja najbolje prideš s neposrednim spoznavanjem tega, kar imaš pred nosom , bajke o davnih civilizacijah vsebujejo vse mogoče ....

#34 mile82

mile82
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 30. avgust 2013, 10:10

Klaus Dona je avstrijski raziskovalec zgodovinskih artefaktov, ki jih ne moremo umestiti v trenutno "main stream" zgodovino...



#35 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 31. avgust 2013, 12:01


dReAM

 

 

 


#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. avgust 2013, 12:09

Ma kakvi alienčki...piramide so gradili "obični" človečki iz preteklosti...No ja, razen če se ne upošteva tudi njihovih preteklih lifeov kjer so bili mogoče tudi na kakšnem drugem planetku...Torej bi bilo treba malo bolj definirat pojem "alienček"...Mi smo za marsovčke tudi neke vrste alienčki...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 31. avgust 2013, 19:25

To glih nevem, če bo držalo, človek,

kot ga poznamo danes, dvomim,

da je bil sposoben tega podviga takrat in ne danes...!

Ma kakvi alienčki...piramide so gradili "obični" človečki iz preteklosti...No ja, razen če se ne upošteva tudi njihovih preteklih lifeov kjer so bili mogoče tudi na kakšnem drugem planetku...Torej bi bilo treba malo bolj definirat pojem "alienček"...Mi smo za marsovčke tudi neke vrste alienčki...tongue.png biggrin.png



A nismo vsi Alienčki, do neke mere....

Po moje boljša beseda je nezemljani,

pa še to je relativno,

tudi mi smo verjetno nezemljani...

 

                                       ani-oneeyeddancinggreena.gif


dReAM

 

 

 


#38 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. avgust 2013, 21:19

To glih nevem, če bo držalo, človek,

kot ga poznamo danes, dvomim,

da je bil sposoben tega podviga takrat in ne danes...!

 

Kako si upaš dvomit..heretik...a dvomiš v človeške sposobnosti...tongue.png

 

A se nisi nič naučil iz bajk...Človek pred recimo 100.000 leti je bil večji (okol 4m)...v grških bajkah so omenjeni kot titani....in bajke celo lepo omenjajo, da so poznali moč zvoka, manter s katerimi so izničili gravitacijo...Torej je treba samo seštet 1+1=2...take zgodbice je omenjalo tudi par šamanov in vračov iz različnih koncev sveta...Le kaj oni vejo, mi pa ne...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#39 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 1. september 2013, 08:30

biggrin.png

Torej ni bil človek to o čem pišeš...

Titani so bili nekaj drugega, sorodno človeku, vse je sorodno...

Ne, to nima kaj dosti z logiko Brezo,

človeški logos danes, je popačenka 1+1=3 ali??

 

Poglej si Conan iz časov titanov....

 

Kako si upaš dvomit..heretik...a dvomiš v človeške sposobnosti...tongue.png

 

A se nisi nič naučil iz bajk...Človek pred recimo 100.000 leti je bil večji (okol 4m)...v grških bajkah so omenjeni kot titani....in bajke celo lepo omenjajo, da so poznali moč zvoka, manter s katerimi so izničili gravitacijo...Torej je treba samo seštet 1+1=2...take zgodbice je omenjalo tudi par šamanov in vračov iz različnih koncev sveta...Le kaj oni vejo, mi pa ne...tongue.png biggrin.png


dReAM

 

 

 


#40 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 1. september 2013, 09:41

in vedno, ko so kreatorji malo bolj zajebali situacijo, so naredili potop ...

potop ni bil samo eden ...

Ampak v čem je keč potopov, če (če prav razumem) potem naselijo gor spet iste duše, iste bebce, ki samo še bolj uničujejo planet? Nimajo pa tega zgodovinskega spomina oziroma jim ni dan vpogled v pravo zgodovino, da bi se iz tega nekaj naučili? 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#41 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 09:57

Potopov je res bilo kar nekaj, popolno čiščenje rase iz planeta pa so naredili trikrat...



#42 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 10:29

odkar postoji naseljen planet zemlja, je trajal pravi mir brez vojn/nasilja samo pet minut wink.png

 

šlo je za dogovor 12 galaksij, ki pa je bil kršen že po petih minutah....



#43 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 1. september 2013, 10:45

odkar postoji naseljen planet zemlja, je trajal pravi mir brez vojn/nasilja samo pet minut wink.png

 

šlo je za dogovor 12 galaksij, ki pa je bil kršen že po petih minutah....

In od kod tebi ta informacija? Dogovor  12 galaksij? A si bil zraven, ko se menili? Oogle_anim.gifPredvidevam sicer, da bo odgovor nekak v stilu "ste še preveč glupi, da bi kaj o tega sploh bili sposobni štekat ..." Ampak ok, useglih uprašam  icon14.gif icon16.gif



#44 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:02

če si brala nekaj postov nazaj, sem omenil, da bom povedal, kar sem izvedel.

kje ? recimo da je to za enkrat še skrivnost. ( če je mene kdo peljal na led, potem vas peljem tudi jaz..)

ko izveš en kup informacij in iz njih začneš zlagati mozaik, se vse čudovito ujema wink.png



#45 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:09

z nami se igrajo bolj, kot lahko človeška pamet sploh kapira.

12 galaksij, 12 spiral dnk-ja, vsaka galaksija je dala svoj dnk za ekspiriment imenovan človek.

Davno nazaj, ko so bile vse spirale povezane in aktivirane, so lahko ljudje delali nam nepojasnjene fenomene, katere je Brezo že nekaj omenjal. s časoma so bili interesi nekaterih galaksij drugačni od načrtovanih in človek je postajal čedalje večji suženj in delavec kot podaljšana roka bagrov za kopanje rude ipd.

Že kar nekaj tisočletij smo v fazi ti. spanja, seveda zaradi lažje kontrole in manipulacije.

Tudi vere so del ekspirimenta s strani nam neznanih civilizacij. ...............................



#46 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 1. september 2013, 11:12

če si brala nekaj postov nazaj, sem omenil, da bom povedal, kar sem izvedel.

kje ? recimo da je to za enkrat še skrivnost. ( če je mene kdo peljal na led, potem vas peljem tudi jaz..)

ko izveš en kup informacij in iz njih začneš zlagati mozaik, se vse čudovito ujema wink.png

Seveda se ujema, če iz tega izločiš tisto, kar se ne ujema in dodaš zraven kaj iz svojega zelnika ... Ko pa kdo postavi kako vprašanje, ki zahteva konkreten odgovor, je pa seveda takoj skrivnost, pa nedostopno neposvečenim in podobne nebuloze ...  



#47 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:18

nimam se za posvečenega, zaradi spoštovanja nekakšne pandorine skrinjice pač ne dajem stvari naprej.

sem čisto navadna tuna, tko kot večina nas. wink.png



to je dejstvo ... in o tem sem že pisal tukaj ...

in ostale dnk spirale se da reaktivirat na več načinov ... 

 

seveda se jih da, ko se človeku da wink.png



zadnji verski ali na nek način religijski ekspiriment je bil naprimer Sai Baba, sedaj pa se pripravlja naslednji, ki bo znan čez nekaj let.



#48 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:21

naš um je še preveč zaslepljen, da bi razumel nekatere stvari  wink.png 



#49 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:28

da boš lažje razumela- duša nabira izkušnje wink.png



#50 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. september 2013, 11:30

ne gre toliko za nedostopnost in nebuloze ... 

raje se vprašaj ... ali si pripravljena na več resnice ... ?

 

saj poznaš stavek : učitel pride, ko je učenec pripravljen poslušat ...

in tudi, ko si pripravljen poslušat, še ne pomeni, da slišiš ...



 

ne rabiš sai babe ... 

 

jaz ne, potrebuje jo ljudstvo ki ni pripravljeno poslušati sebe wink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0