Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se odvadim kajenja?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
668 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

srečen sem, ker nisem nikoli podlegel temu vragu; vedno sem pravil, če kadiš je tko kt ,da bi glavo pod aspuh vrgu

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

Ne strinjam se z vama, Andrej in BigM...
Menim, da si ravno s tem, da se ne upiras tako zagrizeno, dokazal, da to ne more vec prevladati nad tabo.
Zame ozdravljen od cigarete ne pomeni, da zdaj strastno tezis v obratno smer - torej kot si prej strastno kadil, si zdaj strastno proti... tudi iz strahu, da "spet ne pades not".
A ce "nisi not", tudi ne mores pasti not.

Torej mislita, da se tudi tistemu, ki se je odlocil za asketsko zivljenje, kar trga in povsem mescha, in bognedaj, da bi se kdaj v zivljenju videl zensko osebo in se je -o groza!- dotaknil! Potem gre k vragu ves njegov desetletni trud! x:o)x

Gre za razlicne nacine.
Nekateri (moj oce, moja sestra) so pokadili 4 skatle cigaret dnevno in so od danes na jutri povsem in dokoncno prenehali. To se mi zdi najboljse.

Da pa je za nekaj "nevarnost" (BigM: "Marsina praksa, da tu in tam pokadi kaksno cigareto, pa je lahko nevarna"), govorimo pa v drugacnih primerih in ne tedaj, ko nekdo z uzitkom pokadi enega ali 5 cigaret - morda pa tudi nobenega.

Ker tisti en cigaret, ki si ga kao privoscim, ni nekaksna strogo, a dobrohotno odmerjena nagrada za trud, ampak csit in preprost uzitek.
Ker - saj nisem rekla, da bom nehala, niti nimam namena.

Meni se ni treba z vsemi stirimi upirati necemu... da ne bi tisto prevladalo nad mano.

Saj sem tudi bila debela, kar tretjino svoje teze sem imela dodane, pa sem zdaj suha, in nekdo bi dejal, da je moje prehranjevanje "nevarnost", da se spet zredim, jaz pa mu lahko zatrdim, da ni tako.

Torej - jem, kar in kadar mi pase, kadim pa ravno tako, ce in ko mi pase.

Kot bi dejal "ozdravljeni" od sladkarij, da je nevarno zame, ker si sem pa tja kaksno cokoladko pa le privoscim...


Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

Marsa, saj te razumem.

Gre se zato, zakaj kadiš ali ješ čokolado. Pa četudi samo eno na mesec.

Kaj škoduje zdravju vsi vemo, verjetno ena čokoladica na mesec parv gotovo ne. Amapk če cel mesec živiš za to, da boš na koncu pojedel eno čokolado, potem je problem. Če pa si vsake toliko rečeš, no zdej bom pa pojedel eno čokoladico ker je dobra in mi paše, tako malo za crklanje. No, to se mi pa zdi vredu.

Bolj gre za psihične vidike. Tisti prvi primer pomeni, da si še vedno odvisen. Če si jaz sedaj rečem, no saj bo, bom pa čez eno leto eno prižgal nisem naredil nič. Tako problem samo časovno malo raztegnem, nikakor pa ga ne rešim.

___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika
>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

Saj - seveda, ravno o tem govorim, Andrej...
In da ne bos mislil - ABSOLUTNO te podpiram v tvojem prizadevanju in pametni odlocitvi...

Samo podala sem svoj odnos do tega... kako jaz vse skupaj furam... kaksen teden ne pokadim niti ene cigarete, ker mi preprosto ne zadishi.. mi celo smrdi...
Vcasih pa mi prav zapashe in takrat si jo z uzitkom privoscim. Objavljena slika


Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

Marsa, vse čestitke tvojemu uspehu. Vendar pa moraš upoštevati, da tak sistem uspeva le redkim. Večina se mora žal držat popolne abstinence, sicer gre vse po starih tirnicah. Še bolj nevaren (za večino, ne za vse) je tvoj način potem, ko si že shujšala. Pri večini bi pri tvojem načinu prišlo do takoimenovanega jojo efekta, če bi pričeli ponovno "normalno" jesti. Nazaj bi dobili vso prvotno težo in še malo pribitka. To, kako tebi uspeva, ti pa kar zavidam, čeprav zavist ni lepa čednost. Ker pa priznam, se mi bo malo odpustilo, upam?!

Želim ti, da bi ti še dolgo uspevalo brez posledic uživat v posameznih dimčkih in v pregrehah pri hrani!

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!


bigm
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

Hehe, BigM... Kaj naj ti recem? Lepo si tole povedal... Objavljena slika
Ampak - ali res mislis, da je to tako redko?....
Morda gre za prevelike zahteve in pricakovanja - ker res gre v najvecji meri za psiholoski dejavnik...
Ampak prav zaradi tega pravim, da je primerno ze v osnovi zato zastaviti tako: da si sem in tja bos pa le lahko privoscil, da si ne bos tako dokoncno odrezal in odsekal, kar imas tako rad...
Ker ce ne, ti ze v osnovi pade dol, ko ne vidis pozitive v tem, eno samo odrekanje....
ZATO ti potem tudi vec pomeni tista "nagrada", ali kakorkoli ze pac jemljes cigareto (ali dodatne skodljive obroke)....
Bolje je zato nic taksnega zganjati.
Ce si v vsem umirjen in zmeren, se ti tudi odvajati od nicesar ni treba. x:)x
Saj ne pravim, da sem zmerna in umirjena x:o)x ... a vseeno... treba se je pac poslusati... nauciti se sam igrati na ta svoj instrument - telo...

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

Ce si v vsem umirjen in zmeren, se ti tudi odvajati od nicesar ni treba.
Saj ne pravim, da sem zmerna in umirjena ... a vseeno... treba se je pac poslusati... nauciti se sam igrati na ta svoj instrument - telo...

Marsa

Ni kaj dodat.To je to.Objavljena slika
Navade in razvade smo si itak sami izmislili.Kako in koliko se jih držimo je "problem" vsakega posameznika.


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. oktober 2003, 19:55

Sonce mam v ovnu, asc v škorpijonu, lunco pa v tehtnci

vržem v iskalnik, Kajenje(poskušam odvadit babico kajenje pa sem skoraj odpru novo temo pa sem se spomnil uboge marse ki bi me morala spet opominjat (heh že sam s tem bi ji vzelo pol ure na dan, pa da pride par el ninotov... sej ne rečem svet bi bil lep ampak marša bi morala dobit svojo namestinico..), zdaj pa tisto uh fak fak, a je to res, dobil sem oven asc scorpio, lunca v tehtnici, aleluja nebesa se odpro lučka posveti DAS BIN ICH, khm TISTO SEM JAZ ;)))))) pa me strže, sem kar nekaj časa iskal to, mislim ej to je že drugi primer v dveh tednih da sem združil dva astrološka dvojčka.... morem rečt... sem kar priden

Torej mislita, da se tudi tistemu, ki se je odlocil za asketsko zivljenje, kar trga in povsem mescha, in bognedaj, da bi se kdaj v zivljenju videl zensko osebo in se je -o groza!- dotaknil! Potem gre k vragu ves njegov desetletni trud!


Prmejdunej pa tko sem se trudil z askezo, no alko no drugs no meat, heh, jebat ga od nečesa pa morem umret torej naj bodo to ženske :) hehe,

ampak nazaj k problemu, lady or no lady, if she smokes she's a bitch, sori marsa, tko je, res kadiš, ok kul, saj si kul in to, ampak cigaret, ej, to ti takoj vzame 50% lepote, vsaj na moji lestvici, je pa res to tvoje razmišljanje, v bistvu ti maš čist alternativen pogled na življenje, zasvojenost, kajenje magar, in če premislim tvoj pogled, vidim da v bistvu moja zlata pravila, vsekakor niso tako zelo smiselna, predvsem pa zelo pretirana, in nihče še ni bil tako blizu (ne delajmo si utvar še vedno predaleč) da bi me prepričal da bi spet začel jest meso, pa kakšen šampanjc, pit, pa to..... saj kadit najbrž nebi začel, bi pa seveda probal... kaj zamujam, hehe, ajd, spet se morem vrnit nazaj k mojem prvotnem problemu....

Jaz pa moj tata, sva sklenila eno tako prijazno pogodbo, pripravim babico(njegovo mamo) do tega da tri mesece ne kadi (z drugimi besedami po treh mesecih verjamemo da je nehala kadit), pa dobim eno tako lepo kitarco, vseno kero, ampak 180k, v roke, da lahk grem kupit, pogodba je pač za vse strani dobra, družinski proračun si opomore v plus ker cigareti so dragi, jaz dobim kitaro, tata dobi zdravo mamo.... seveda situacija je krizna, ker babica kašlja je na psu s svojim zdravjem (strokovnjaki pravijo da še ni slabo, ampak men se zdi da bo čez kak mesec umrla, jasno pa sem čisti amater na tem področju, ampak kašlja pa ker naprej.... pač uničena pljuča), kadi že 40 let, od tega najbrž se poskuša odvadit zadnjih deset dvajset let.... mislim ej tolk sem jaz star... ??!??, bonus je da dedek, ki se je vmes že odvadil pa je spet začel kadit (češ če zraven njega babica kar naprej kadi je itak brez veze da sam ne kadi) je pripravljen tudi sam opustit kajenje če tudi babica neha, imel je že raka ki pa so ga uspešno pozdravili.... tak da tud pri njemu je situacija drzna, torej kje sem ostal, aha seveda, nujno je da se ju odvadi kajenja, to ni tista situacija kot pri Marsi, ki je fit in kul, tukaj gre za resno nevarnost zdravju, sta že stara mal čez 60, za dedka ne vem kolk kadi, ampak njemu zaupam da bo takoj nehal, ker ma jajca in bo naredil kar reče, tak je trmast enkrat mu je že uspelo, babica pa pokadi tam par cigaret na dan, pravi ene pet, ampak to je lahko kolkr jaz vem tud deset, sedaj pod mojim vplivom par dni sicer ni kadila, pol je spet začela pol nekaj ja nekaj ne, pa neke čudne mučke, zagotovo ni sposobna reči konec, ne bom več, in nehat, na tlesk prstov, in nikoli več kadit, heh, sam vem da bi se odvadil kadit zelo enostavno in takoj, mam ogromn willpowerja, ampak ona pa nič, sploh ne vem kaj naj še poskusim, tukaj je v igri velik dnar, meni pa zmanjkuje idej, kako prepričat stranko, naj že neha delat škodo sebi in okolju s škodljivimi plini,....

Kar me spomni Marsa, kritična masa je 3 cigarete na dan, to že škodi, kar je manj, bojda se da preživet, tak da če enga na dan, je kt če bi en kozarček domačga med kosilom.... praktično nič, telo absorbira.... pa je kul, najbrž je to tvoja skrivnost ekstremna zmernost...... hehe.....

Ajd če ma kdo kako koristno idejo, ki pripelje do konca kadilske razvade moje babice, mu dam vse pakete cigaret ki so še ostali pri babici... če je kadilec, če pa ni, pa gajbo pira.... (laško al union, bojda da je prvi boljši....) hehe, če ne pije, ne kadi, pol pa dobi stisk moje roke, pa še objemček če je treba, in če ma adsl, mu lahk pošljem par komadov.... zaigranih na za zdaj stari kitari....... ajd res prosim pomagajte, ne delam tega sam zase, delam to tud za tata in za mojo babico, babici mam dve, tata sam enega, nočem da bi bil dečko žalosten, brez mame, k je dober dec, takih ne delajo več....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 17. oktober 2003, 12:30

Čebela...
jaz sem nehala kadit sredi dneva... pri opoldanski kavi... in to popolnoma nenamerno... doma sem imela še 14 škatel cigaret, ki sem jih potem prodala bivšemu možu x:Dx x^x ...
Me je pa zelo matralo, da bi po tisti kavi prižgala še "zadnjega, poslovilnega takorekoč"... pa mi je prijateljica rekla... pa saj tistega si že pri kavi x;)x ... Bila je kriza kakšen teden, ko sem si še vedno želela občasno prižgat tistega "zadnjega"...
Danes po skoraj dveh letih abstinence pa nimam več nobene želje po cigaretih... v hudih kriznih trenutkih pa samo pomislim na to, kako bi me zabolela pljuča in kako bi me dušilo ob prvem dimu :xx!: :xx!: , pa me mine x:Dx ...
Moja mama pa je po 7 letih abstinence prešla zopet na dve škatli dnevno,potem ko se je afnala z dimom pri tem in pri onem :xx!: .
Vsaj po svoje neha čebela.... vsi pa smo nehali takrat, ko je bil pravi čas za nas, da to naredimo x:Dx
Ne obupaj... tudi zate bo prišel, medtem pa uživaj :palec:

nada
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2003, 12:35

Bravo, Nada! :palec:

Tako pa je nehal kadit tudi moj foter - ki pa je predtem bil strasten kadilec - po vec skatel dnevno.
Pa je ze umrl (seveda pa ne od chikov, saj vec kot 15 ali 20 let ni kadil)... pravzaprav ravno na danasnji dan.
Pac pa je bil moj ded, ki je kadil kot turek, bister in zivahen do svojega kakega 90. leta. x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Trubica

Trubica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 268

Objavljeno: 17. oktober 2003, 13:14

Ravnokar uničila en cigaretek .. xsmokex , je pa res , da jih pokadim veliko, bveliko manj kot včasih, ko smo v službi še lahko kadili.. danes pa tega ne smemo več.. tud kadilnice nimamo.. tako , da si včasih (ko se mi pritisk dvigne na 200 x:Dx x:Dx ... grem na WC .. en eno zdrem..


Mislim, da se taki "razvadi, navadi,.. odvisnosti" odpoveš šele takrat , ko se moraš..

#37 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2003, 16:20

:vragec:


hehe
:vragec: je strasten kadilec...2-3 na dan....
pa sm biu enkrat pr pluchnem zdravniku in mu razlozhu svojo teorijo o zdravilnosti cigaret...
gre pa tkole:
v chikih je katran, ki naredi nekak filter po pljuchih in bacili se ne morjo zaredit na tkivu... x:Dx
pa me je poln nerazumevanja vrgu iz ordinacije... xnckrivx x;)x


:vragec: x:)x x:px x:px x:px x:o)x x:o)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#38 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 17. oktober 2003, 17:43

Jaz pa sedaj 5 mesecev ne več. Zadeva je enostavna: ko se eno jutro zbudiš in kar naenkrat zelo težko dihaš, je pač treba nehati. x;)x

Čeprav, pomoje nekje v podzavesti vsak, ki je več let kadil več kot 10 cigaret na dan, za vedno ostane kadilec. x:Ix

#39 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:12

Kadil 15 let(2 škatlici),sedaj že 13 let ne,kaj imam od tega...boljše počutje in manj kilogramov(zanimivo kontra učinek)in še marsikaj boljšega,lepšega...
Po trditvah strokovnjakov rabiš 15 let potem,da prideš spet na raven nekadilca(uh še dve leti,menda bom ja zdržal,seveda bom-če bi vedel za razliko v počutju,bi že nehal 20 let prej).

Vsak naj uživa po svoje,samo da ne moti preveč okolice...
:palec:

#40 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:24

:vragec:


najhujshi so konvertiti (spreobrnjeni kadilci :xx!: )
ja, dragi moji.....kdo klele vzdrzhuje zdravstvo pa drzhavo na sploh...KADILCI!!!
ergo?....
dejte nam mir...


:vragec: x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#41 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:33

Vzdrževanje,hja-če gledaš na svoje počutje,boš že nekaj ukrenil,če si pa "slabič" ali "uživač"pa kako se reče "ugoden dim"...

Sicer pa kolikor jaz poznam kadilcev,proti katerim nimam NIČ,edino me moti v avtomobilu,je pa skoraj sigurno da je več kadilk kot kadilcev,ampak to si pa ne znam pojasniti(mogoče kadilke igrajo na karto daljše življenske dobe)

Evo,maš mir!


#42 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:34

:vragec:


k si ti dobr... x:Xx


:vragec: x;)x x;)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#43 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:39

Kdor molči,devetim odgovori.
Sicer jaz se ne hvalim,poznam pa svoje kvalitete.

Aahut,generacija maš mir-lep večer
x!x

#44 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:40

:vragec:


THC.....ups.....hehe...THX x:Dx


:vragec: x:)x x;)x x:Xx x:o)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. oktober 2003, 22:35

14. pakov, pol pa sem jih prodala bivšemu možu

Ni kaj to pa je darilo, hehe ala "hope you burn in hell.... :) hehe

Sicer pa brez cigaret mislim da bi bil svet lepši kraj, tud moj dedek je bil strasten kadilec, pol je pa pač nehal, takoj ko je zvedu da je stvar škodljiva.... hehe, pol pa umru, kolk tam 65, neki tazga, že kar neki časa nazaj, letnik 26, hehe, pravi car, bojda da mam njegovo frizuro, in hm vzkipljivost, sicer pa je bil dec pravi casanova, rojen drugega aprila kot seveda tisti pravi italian, pol pa je bolj redko pri babici spal, baje zato sta se tudi ločila, drugi je najbrž tudi kadil, heh, pa ga nikoli nisem videl, zapustil je (drugo babico in mojega očeta) zelo zgodaj, niti ne vem sigurno če je še živ, babica si je pol druzga dobila ta je zdej kao moj dedek.... tako da mam v bistvu po očetovi strani dva, po mamini pa nobenga več... :C: sicer pa tak je life, saj če nimaš te nesreče da te rak pobere, lahko s cigareti dolgo živiš, sam maš zjebana plučka, in pol k ne moreš več normalno dihat, heh, konec, če pa ti to uspe navkljub kajenju, v devetdeseta leta, hehe, odlično, itak je življenska doba najbolj pogojena s prehrano, če ne ješ preveč (pozor vstat od mize takoj ko si sit ne pa ko je krožnik prazen, jest počas da ugotoviš kdaj si sit, pravočasno.... ipd)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 18. oktober 2003, 00:35

Jaz sem bil 10 let kadilec. Zadnja leta tudi po dve škatlici na dan, odvisno od dneva. Največ cigaret sem pokadil prav službi. Takrat sem bil več ali manj na terenu. Še posebej ko je bilo mrzlo je cigareta pasala. Potem pa sem bil v finančni krizi, pa še prehladil sem se. Ko je prišel vikend nisem prižgal niti enega, nisem šel ven, zdravil sem se s čajčki. potem pa v ponedeljek v službo. Sodelavec mi je ponudil cigaret, pa sem v tistem momentu doživel preblisk. Rekel sem si, če sem zdržal vikend, bom poskusil zdržati še en dan. Zdržal sem še en, še en, še en dan, potem je to bil že en teden. Že en teden nisem prižgal niti enega. Vauuu sem si rekel, dajmo še dva tedna. Potem en mesec, dva meseca, pol leta, en let, dva, tri in zdaj že peto leto ne kadim. Hvala ne kadim. Odvadit se kajenja ni kratkoročna zadeva, ampak dolgoročna. Iz principa ne smeš prižgati cigarete, niti ko si pijan. Imel sem krizo ne v družbi, ampak najbolj v službi, ko sem po vsakem opravljenem delu, prižgal cigaret, potem ko sem se odvajal mi je nekaj manjkalo. Takrat se lotiš dela, da premakneš misli drugam. Za las je manjkalo da sem po treh mesecih abstinence prižgal cigareto na morju, med lepimi dekleti, pod gasom. Lahko se zahvalim bratcu, ki je takrat pazil name, da ne prižgem cigareta. Moj bratec mi je na nek način rešil življenje. V glavnem recept za odnehanje je samo to, ne prižigaj niti enega cigareta več, tudi tistega ki je kao ''zdaj sem samo pijan'' NE, odvajanje pa bo trajalo leta in leta. Odvajanje od kajenja je kot hribolazenje. Ni važen cilj, važno je tisto kar počenjaš na poti do cilja. Cilj ti ne bo pobegnil. Na koncu sploh ne boš vedel da si že na cilju.
20.3.1999 je bil moj prvi nekadilski dan... x:)x
Ja sam ka mali pao s lipe

#47 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 04:45

Pa res,da si nekdanji kadilci tako zapomnijo dan"D"!
Pri meni je bilo to 18.september 1990!

Ja,kavica pa res ni več tako dobra,kot pa takrat s cigareto!


#48 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. oktober 2003, 08:31

GO!!! Odvajeni kadilci!!!, hehe, carji res carji, sej najbrž je teže nehat, kot sploh ne začet, tako da praktično sem jaz boljši od vas, sam v moralnem smislu, volja in to pa eh tak nebom nikoli :) carji, en aplavz (plosk, plosk, plosk,....)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#49 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 08:44

Sanjalica upam,da veš kaj si napisala "seks brez moškega",ti imaš zmeraj slabe izkušnje izgleda,ali pa kaj pogrešaš?

Kar pojdi ven na teraso in ko si zamišljaš,globoko vdihni vsaj prijeten svež jesenski zrak,pardon razen če nisi poleg kakšne idustrijske cone!

Glej jaz sem par mesecev kadil na uro,da bi zmanšal oz.prenehal ,pa ni šlo,tist je še slabše,ker potem,kar gledaš kdaj bo tista ura za cigareto,uh muka je tko.

Ampak,zakaj? ženske(veliko njih)povečini prižgejo nazaj,a so res takšne užitkarice ali "slabotnejše",da se ne morejo upreti?


#50 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 09:58

Tale Sanjalica,ah ne znam se te predstavljati,o izkušnjah...nekaj jih je že,svoje kvalitete pa poznam!

S teboj se ni za hecat,al pa saj zjutraj ne?!

Se bom malo odkupil,zato preberi tole v nadaljevanju:

Letos sem na spletu zasledil zanimiv ameriški koledar,prepisal sem si ga in v njem za letošnji oktober piše,da lažje PRENEHAJO KADITI tisti,ki se za to odločijo 19,20,23,24 oktobra(torej v tem tednu)!
Zanimivo,da so v oktobru isti termini za ZAČETEK DIETE,če bi kdo rad SHUJŠAL!
Mislim,da bi ta koledar veljal tudi za Evropejce.Sicer pa,poskusiti ni greh,mogoče bo še kdo kdaj omenil kakšno zanimivo izkušnjo!

Lep dan in še pri ribici držim pesti zate/za vas!
x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0