Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se odvadim kajenja?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
668 komentarjev na to temo

#651 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 2. november 2011, 15:17

ja sej. x:o)x x:Dx
tko tud ena frenda, k vsakič gre ven v takem primeru z nami in se vsakič zraven ful pritožuje. x:)x


ma mene pa ne mot, da uletim z družbo k kadi med žurom vn na čik pauzo, pač se bol oblečem, če vem, da bomo šli z njimi kmObjavljena slika

#652 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 2. november 2011, 19:18

:palec:

čist spodoben irc (čeprav že skoraj post x;)x)


a si opazila, da so irci bl opaženi kot posti?
zrd guinnessa mogoče? :inocent: in predvsem... gines prime-irc pa ne... žou. žou... morm rečt :inocent:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#653 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2011, 16:54

Zdaj,ko tako malo razmišljam tut moja 2 sta kadila in pol s časom sta oba nehala.Moj oče je nehal zaradi zdravja.Je pa pokadil škatlo za škatlo.Ni blo konca.Zdaj pa videt cigaret ne more.Moja mama je pa tut kadila sam tko 1-krat se je odločla,da pač od jutri naprej ne bom več kadila in tko je tut blo.

Drgač pa v moji družbi smo večina nekadilci.So pa postali s časoma nekadilci,ker včasih jih je večina kadila.Me pa v družbi cigareti ne motijo.Sem navajena.Pa tut ven za tisto minuto,da gre kdo čik skadit ni mi težko it ven z njo.No problem.

Mene ne moti,če mi v družbi kdo kadi sam,če mi pa fant kadi pol zna bit pa problem,ker to me pa zelo moti.

Imam pa eno vprašanje za vse kadilce.Kaj vidite v tistemu vlečenju cigaret?Mislim kje je tle fora,da neki vlečeš?Tisti wow v temu je kaj?

#654 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. november 2011, 17:06

Zdaj,ko tako malo razmišljam tut moja 2 sta kadila in pol s časom sta oba nehala.Moj oče je nehal zaradi zdravja.Je pa pokadil škatlo za škatlo.Ni blo konca.Zdaj pa videt cigaret ne more.Moja mama je pa tut kadila sam tko 1-krat se je odločla,da pač od jutri naprej ne bom več kadila in tko je tut blo.

Drgač pa v moji družbi smo večina nekadilci.So pa postali s časoma nekadilci,ker včasih jih je večina kadila.Me pa v družbi cigareti ne motijo.Sem navajena.Pa tut ven za tisto minuto,da gre kdo čik skadit ni mi težko it ven z njo.No problem.

Mene ne moti,če mi v družbi kdo kadi sam,če mi pa fant kadi pol zna bit pa problem,ker to me pa zelo moti.

Imam pa eno vprašanje za vse kadilce.Kaj vidite v tistemu vlečenju cigaret?Mislim kje je tle fora,da neki vlečeš?Tisti wow v temu je kaj?


Če hočeš vedeti, kaj je tisto v cigaretih, boš morala probati. :mex:

#655 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2011, 17:12

Če hočeš vedeti, kaj je tisto v cigaretih, boš morala probati. Objavljena slika

Ne,ker jaz ne kadim in glih zaradi tega,ker jaz ne kadim sprašujem tiste,ki kadijo.

#656 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2011, 17:31

Mislim, da je to nemogoče obrazložit. Pač očitno imajo nek užitek, ne?
Meni bi se tudi blesavo zdelo razlagat nekomu o tem, ki že s tako aroganco nastopa .. češ, razložte mi, kje je fora, k itak smrdi, je ogabno in blabla.

Tud pitje kave ni zdravo. Pa eni imamo to razvado pač.

Morda z moje strani res deluje to malo arogantno sam me pa res zanima.Jaz sem se od vedno spraševala,da zakaj folk kadi?Me zanima.

#657 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 3. november 2011, 17:40

Imam pa eno vprašanje za vse kadilce.Kaj vidite v tistemu vlečenju cigaret?Mislim kje je tle fora,da neki vlečeš?Tisti wow v temu je kaj?


Nisem sicer kadilec, ampak tisti "wow" se imenuje nikotin in povzroča eno hujših poznanih odvisnosti.

#658 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 3. november 2011, 18:09

Nisem sicer kadilec, ampak tisti "wow" se imenuje nikotin in povzroča eno hujših poznanih odvisnosti.


to... pa je največja zabloda... zelo zlorabljena kot izgovor.
ta nikotinska odvisnost traja nekaj ur.. po nekaj dneh... kot, da je nikoli ni bilo.
ponavljam... govorim o nikotinski odvisnosti, ne o čisčenju telesa od posledic kajenja
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#659 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2011, 18:24

Jaz pa imam samo kratek in jedrnat odgovor na tvoje vprašanje: če nikoli nisi kadila, tudi nikoli ne boš vedela. Lahko ti pišemo vije vaje čez n-strani pa ne boš dojela.
Tako samozavesten nastop v tem odgovoru si jemljem zato, ker sama najbolje poznam obe strani. Nekadilca, ki ne zastopi kaj je ''wow'' pri kajenju in kaj pomeni nehat, kot kadilca, ki ve kaj je kaditi in kaj pomeni ne nehat. Sem precej pozno začela kadit in dobro poznam obe strani. Objavljena slika

Ok Lili Mai fajn,da si se oglasila kot kadilka.Nekak poskušam pogledat zadevo še z vašega obzornega kota.

#660 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 3. november 2011, 18:25

Ne,ker jaz ne kadim in glih zaradi tega,ker jaz ne kadim sprašujem tiste,ki kadijo.


skozi več generacij so nam v podzavest namontirali idejo, da je kajenje stvar prestiža, svobode in obilja.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#661 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 3. november 2011, 18:31

A resss?? Jutri grem k psihologu razčistit kaj je prestiž x8Dx


sej ne ve... on te bo samo rajcou, da ti njemu poweš x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#662 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2011, 18:38

Pa tko,ko sem se vprašala v moji betici,da zakaj folk kadi sem si rekla,da morda zato,ker pač njim z razliko od nas nekadilcem cigaretni dim diši,kaj pa vem?Ugibam.Pa morda tut zaradi okusa.Jaz namreč pojma nimam,da kakšen okus ima tole vse skupaj,ker nikoli nisem kadila.

#663 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 3. november 2011, 18:49

Pa tko,ko sem se vprašala v moji betici,da zakaj folk kadi sem si rekla,da morda zato,ker pač njim z razliko od nas nekadilcem cigaretni dim diši,kaj pa vem?Ugibam.Pa morda tut zaradi okusa.Jaz namreč pojma nimam,da kakšen okus ima tole vse skupaj,ker nikoli nisem kadila.


zanimiv način razmišljanja. :palec: in težko dilemo si se spravila razčistit :inocent:
še dobr, da se ne lotiš razjasnit, čemu kondomi, ko pa je fuk namenjen za otroke delat xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#664 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 10. november 2011, 14:32

Proti kajenju po avstralsko :wOOt: :cry: :sick: x:Dx

Osebno močno dvomim da bo to koga odvrnilo od kajenja.
Bo pa zanimivo sledit kako bo na to reagirala tobačna industrija... :devil:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#665 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. november 2011, 15:47

sem vidla, blazota!

ampak prodajajo jih pa vseeno, absurdno!

folk si bo kupil cigaretnice, ki jih bo kar naenkrat ful...
škatlo bojo pa stran vrgli. x:o)x x;)x xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#666 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 10. november 2011, 16:33

folk si bo kupil cigaretnice, ki jih bo kar naenkrat ful...
škatlo bojo pa stran vrgli. x:o)x x;)x xcivx


xrolleyesx x:Dx

Lahko jih bodo nekateri začeli celo zbirati.
Kot en moj bivši sodelavec takrat ko so se pri nas pričele prodajati cigarete z opozorilnimi napisi na škatlicah... :vio:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#667 Borut25

Borut25
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 26. januar 2012, 16:51

Pozdravljeni

Meni je pomagal izdelek elektronska cigareta. Kadim jo tudi v lokalu ob kavi, čeprav se še vseeno malo smešno počutim saj vsi mislijo da imam pravi cigaret. Električna cigareta je nekaterim že znana, a mislim da še večina za njo ne ve. Sem pa mišljenja da je e-cigareta tudi prihodnost in bo nadomestila prave cigarete, vendar verjetno še ne v bližnji prihodnosti, saj mnogi prisegajo na originalne cigarete.

LP

#668 mikha

mikha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. maj 2012, 00:58

ecigarete kadim ze cca 3 mesece. ful dobro. ful dober dizajn imajo te nove naprave. kupil sem jo tukaj

#669 mikha

mikha
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. maj 2012, 01:06

meni je pri odvajanju od cigarete pomagala elektronska cigareta. ne govorim, da je to nek univerzalni recept. sigurno je pa bolje od klasicne cigarete. nadomesti mi ubcutek v rokah, ustih in grlu. kupil sem jo pred tremi meseci v spletni trgovini in se vedno dela BP. Baterija drzi vec kot dan in tudi okuse tekocin lahko prilagajam svojemu razpolozenju.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0