Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reiki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#26 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 15:06

Brezo, pravo učenje potrebuje neusmiljeno roko, ...kar pride ven iz božanja  potrebuje samo po sebi še naprej božanje,.wink.png

Gold,duhovitosti ali duhovnosti .....moja slovenščina pravi da to ni je isto.....

Kaj pa če bi pokazal tvojo duhovno stran tud.....mogoče iz tega lahko bi kaj naučili....tvojo duhovito plat že vsi spoznamo,celo že JAZwink.png tongue.png



#27 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 15:06

Brezo, pravo učenje potrebuje neusmiljeno roko, ...kar pride ven iz božanja  potrebuje samo po sebi še naprej božanje,.wink.png

 

Mlado drevo se mora najprej privezat na količke, ga negovat, pazit, itd...šele potem lahko kljubuje vetru, mrazu, dežju...to pravijo svete bukvice...in Agnes je bolj mlado drevo (planetarna posvečenja)...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#28 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 15:12

Če je kdo tu, ki ni dorasel si to edino in izključno ti. Bluziš v tri krasne.......

 

Gospod Omar ali ste mogoče spregledali, da je danes polna luna...Če pa imate slučajno kaj javno za povedat in za skritizirat mene pa lahko to mirno poveste. Seveda pa pričakujem dobre argumente...Isto bi lahko jaz in še marsikdo rekli za vas v astro temah...In če sem jaz prav prebral je tema "reiki", torej se mi najprej pojavi logično vprašanje ali sploh veste kaj to je, ste bili inicirani, ipd....?

 

Upam da vam ne bo bilo neprijetno odgovoriti na ta mini vprašanja...V pričakovanju vašega odgovora vas lepo pozdravljam...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#29 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 15:23

Mlado drevo se mora najprej privezat na količke, ga negovat, pazit, itd...šele potem lahko kljubuje vetru, mrazu, dežju...to pravijo svete bukvice...in Agnes je bolj mlado drevo (planetarna posvečenja)...tongue.png

Privezat????laugh.png potrdim da učenje rabim,vezat pa netongue.png

zicer pa sem res mlada z mojo 35tongue.png

opravičujem se kaj bom rekla.....ampak kaj pa bi če namesto nakladanje ,vsi napišete mi nekaj pametnega.....kaj lahko bi naučila...saj sem mlado drevo.....tongue.png stare bukvice wink.png ....pišite.....



#30 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 15:27

Gospod Omar ali ste mogoče spregledali, da je danes polna luna...Če pa imate slučajno kaj javno za povedat in za skritizirat mene pa lahko to mirno poveste. Seveda pa pričakujem dobre argumente...Isto bi lahko jaz in še marsikdo rekli za vas v astro temah...In če sem jaz prav prebral je tema "reiki", torej se mi najprej pojavi logično vprašanje ali sploh veste kaj to je, ste bili inicirani, ipd....?

 

Upam da vam ne bo bilo neprijetno odgovoriti na ta mini vprašanja...V pričakovanju vašega odgovora vas lepo pozdravljam...

Omar,jaz te tud lepo pozdravljam.....sem mojstrica in učiteljica:Usui reiki,Kundalini reiki,Karuna reiki,Aikido reiki,Imara reiki,Shamballa reiki,....itd.....mislim da dovolj reikitongue.png



#31 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 15:29

Privezat????laugh.png potrdim da učenje rabim,vezat pa netongue.png

zicer pa sem res mlada z mojo 35tongue.png

opravičujem se kaj bom rekla.....ampak kaj pa bi če namesto nakladanje ,vsi napišete mi nekaj pametnega.....kaj lahko bi naučila...saj sem mlado drevo.....tongue.png stare bukvice wink.png ....pišite.....

 

Govora je o razvojni stopnji duše...tisto je pa metafora, ko se posadi rastlinco oz. drevo v zemljo...tongue.png

 

 

Misliš dobronamerni nasvet? smile.png

 

To je pa tako, če človek kupi diplom za slovenački...pa kakor je meni znano je baje Janko nek slavist...V glavnem, če se človek ne zatipka, če nima disleksije, ga pa kakšen piši kao što govoriš malo jebe...tongue.png

 

Jap, dobronamerni...yes.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#32 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 15:33

če boš pričela poučevat tukaj na luni ... boš mogoče pristala med fanatiki ... scratchchin.gif

 

torej, če misliš resno : dobrodošla v klubu biggrin.png

Ups,tako torej...praviš da si fanatik.....zdaj mi je vse jasno OK-thumb.gif

Vsekakor pa hvala za dobrodošlicaedoom16.gif



#33 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 15:41

tako pravijo nekateri ... 

 

in tvoja kitajščina se je od momenta izboljšala ... laugh.png

 

najbrž pomaga polna luna ... grem se učit swahili

jaz pa grem jesti dat moji dvojčki,kako slišim glih zdaj sta budla....lep pozdrav vsem



#34 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 15:41

Omar,jaz te tud lepo pozdravljam.....sem mojstrica in učiteljica:Usui reiki,Kundalini reiki,Karuna reiki,Aikido reiki,Imara reiki,Shamballa reiki,....itd.....mislim da dovolj reikitongue.png

 

Tisti moj citat je letel na Omarja, ker mu grem malo na živce in zgleda da ne samo jaz...on naj se raje igra v astro dječjem vrtiču...nas naj pa pusti na miru u dječjem vrtiču z duhci, magičnimi kuglami, ipd...pa bo vse v redu...biggrin.png

 

Včasih treba pazit koga se citira, ker so nekateri včasih malo preveč razdraženi, zlasti ob kakšnih čudnih luncah, planetkih, ipd...potem se pa nikoli ne ve kakšen odziv se lahko pričakuje...

 

Evo theta...

http://www.lunin.net...entry1055689170


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#35 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 18. september 2013, 15:42

scratchchin.gif hmmm

Prepričana sem, da se globoko motiš. Kolikor te je poznati, zate tukaj ni eden izključno nedorasel. Bubmarji so vsaj trije wink.png

 Iste sorte tiči vkup letejo, pravjo pri nas. tongue.png  Vzajemno si potrjujejo grandiozne iluzije o samih sebi, in  v tem prov lepo sodelujejo wink.png



#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 15:53

scratchchin.gif hmmm

Prepričana sem, da se globoko motiš. Kolikor te je poznati, zate tukaj ni eden izključno nedorasel. Bubmarji so vsaj trije wink.png

 

Mogoče si mislila "bubamara"...tongue.png biggrin.png

 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. september 2013, 16:08

Omar,jaz te tud lepo pozdravljam.....sem mojstrica in učiteljica:Usui reiki,Kundalini reiki,Karuna reiki,Aikido reiki,Imara reiki,Shamballa reiki,....itd.....mislim da dovolj reikitongue.png

 

pošlji mi malo energije, da vidim če res vse te mojstrske nazive tudi obvladaš wink.png



#38 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 18. september 2013, 16:08

Ja, Šamano, zelo dobro vidiš, jaz skrbno gojim iluzijo, da če človek pobira konjske dreke  je prav zagotovo na zelo visoki stopnji in kajpada dobi zelo visoka univerzalna pooblastila. Moji prjatli pobirajo tudi medvedje in volčje dreke, ti so še par stopenj višje od mene, ki sem samo pobiralka konjskih drekov. Moj cilj je postati pobiralka tovrstnih drekov. Čeprav me že pobiranje konjskih postavi par stopničk višje od onih treh človečkov, zlatkov in šamanov, ki pobirajo samo človeške dreke.wink.png



#39 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. september 2013, 16:10

Z vsem dolžnim spoštovanjem do vseh sodelujočih v tej temi - kaj točno imate napisano že na svojih spletnih straneh? 

 

Polna luna je jutri. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#40 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. september 2013, 16:18

Očitno tudi meni ne uspeva marsičesa na tem forumu dobro ubesediti...

 

Tudi shamannamo ima na svoji strani reiki. Saj podpisi se lahko odstranijo in posti popravijo, a spomin včasih ostane...


Life begins at the end of your comfort zone. 


#41 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 18. september 2013, 16:19

Jaz tudi nimam spletne strani. Če bi jo imela bi pisalo gor "Pobiranje konjskih drekov vas zanesljivo reši vseh negativnih vzorcev, karmičnih tegob in odžene še tako trdovratne entitete in ćupakabre."



#42 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. september 2013, 16:28

Mislim, zadnje čase samo še čakam, karkoli kdo napiše, kako ga boste napalili, si med sabo metali polena s svojimi mnenji, potem ponovno malo napalili osebo, ki je predstavila svojo dejavnost in težavo, ji povedali, za katere nivoje je to primerno (in vi ste itak nad njimi).

 

Jz pa pravim, Agnes, če si začela neko svojo pot, veliko uspeha in iskrene, dobre volje za delo z ljudmi. wizard.gif

 

Osebno delam v računovodstvu, daleč stran od svojega srca in upam, da bom nekega dne stopila na novo pot, z novo dejavnostjo, v kateri bom prekipevala od ustvarjalne energije, pa zaradi tega lahko to delila z ljudmi in lahko bila še boljša oseba. Mislim, a to je višji nivo, če onemu na t.i."nižjem nivoju" takoj vsekaš, kako je samo neka začetniška amaterska poza...

 

Ja, pa kaj pol, ok, pač vsakemu svoje. Kar nekdo na določeni stopnji "išče", to dobi. No, če se tu ne izpostavljam s kakšno drugo dejavnostjo kot kuhanjem in vrtičkarstvom (pa to ni edini moj adut, ane), bom pa zato tak primer navedla: kakšna vodja kuhinje pa bi bila, če bi začetnika napizdila, da sem itak več od njega, da jz lahko kuham za častne goste, oni pa še za pomočnike v kuhinji niso? Tako meni zveni vaše pisanje, ne morem drugače povedat tongue.png .



#43 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 16:28

Jaz tudi nimam spletne strani. Če bi jo imela bi pisalo gor "Pobiranje konjskih drekov vas zanesljivo reši vseh negativnih vzorcev, karmičnih tegob in odžene še tako trdovratne entitete in ćupakabre."

 

Z vsem dolžnim spoštovanjem gospa Iknee a bi to napisali pred tem ko ste šli na postavitev družine po Hellingerju al po tistem...a ste prepričani, da ste svoje "ćupakabre" že poštimali (VSI nesprejeti družinski člani)...torej bi bilo praktično, če bi najprej vi sami to sprobali pa da vidimo...praksa zaenkrat tega ne potrjuje...tongue.png

 

 

Polna luna je jutri. 

 

Kaj pa če se Zemlja prepočasi vrti al pa luna malo prehiteva...če je že cel svet zmešan, ima to pravico tudi luna...tongue.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#44 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. september 2013, 16:36

če je že cel svet zmešan, ima to pravico tudi luna...tongue.png  

Problem je, da se na tem forumu jemlje pravico biti nesramen, aroganten, vzvišen, žaljiv. Luna gor ali dol, praktično ves čas ima neko čudno fazo. 

 

In s tem se zastraši morebitne nove in odbija stare člane. Jaz po pravici nimam več želje določenih stvari spraševati, ki me mučijo, in vem, da bi dobila pametne odgovore... Kdo sedaj pridobi?

 

Žalostno, kajne? 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#45 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 16:39

Osebno delam v računovodstvu, daleč stran od svojega srca in upam, da bom nekega dne stopila na novo pot, z novo dejavnostjo, v kateri bom prekipevala od ustvarjalne energije, pa zaradi tega lahko to delila z ljudmi in lahko bila še boljša oseba. Mislim, a to je višji nivo, če onemu na t.i."nižjem nivoju" takoj vsekaš, kako je samo neka začetniška amaterska poza...

 

Ja, pa kaj pol, ok, pač vsakemu svoje. Kar nekdo na določeni stopnji "išče", to dobi. No, če se tu ne izpostavljam s kakšno drugo dejavnostjo kot kuhanjem in vrtičkarstvom (pa to ni edini moj adut, ane), bom pa zato tak primer navedla: kakšna vodja kuhinje pa bi bila, če bi začetnika napizdila, da sem itak več od njega, da jz lahko kuham za častne goste, oni pa še za pomočnike v kuhinji niso? Tako meni zveni vaše pisanje, ne morem drugače povedat tongue.png .

 

A bi ti dala neko pripravnico, glihkar iz šole obračunavat plače...Če se nekomu podeli iniciacijo to pomeni tudi odgovornost za nekaj časa...če ga učenec serje kasira tudi učitelj (določen čas)...itd...

 

In ne višji- nižji nivo je samo zaradi orientacije...kaj se mora človek še naučiti, čemu dati več pozornosti, kaj je že naučil...Pa sem mislil, da smo to že dal skozi...ampak eni še zmeraj vidite samo negativen prizvok...Zakaj pa starši ne dajo otroku ključe od avta in ajde miško vozi na AC...in naj potem ne stokajo če ga bojo čez 500 metrov vlekli iz razbitin...kaj bolj jasne metafore...tongue.png

 

Učenci na višjih nivojih naj bi pomagali tistim na nižjih...a je to razumljivo al se bomo šli nebuloze še čez 50 strani in ponavljali zgodbice še iz časov partizanov in nemcev pa mogoče lahko še kakšne praljudeke in dinozavre ubacimo, če se bomo naveličali rdečih zvezd in križev...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#46 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 16:43

In s tem se zastraši morebitne nove in odbija stare člane. Jaz po pravici nimam več želje določenih stvari spraševati, ki me mučijo, in vem, da bi dobila pametne odgovore... Kdo sedaj pridobi?

 

Najbolje da vprašaš Omarja ali Iknee...oni so stručkoti...ne ubadaj se z otkačenci, oni so prfuknjeni total...tongue.png biggrin.png

 

Od prvega vtisa, ki ga naredi človek je odvisno kakšen bo odziv...zato pa metafora o drevesu...tongue.png

 

Pridobi država in farmacija, ker zdravijo depresivce, bolane človečke zaradi stresa, itd...a ni logično...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#47 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 18. september 2013, 16:45

Z vsem dolžnim spoštovanjem gospa Iknee a bi to napisali pred tem ko ste šli na postavitev družine po Hellingerju al po tistem...a ste prepričani, da ste svoje "ćupakabre" že poštimali (VSI nesprejeti družinski člani)...torej bi bilo praktično, če bi najprej vi sami to sprobali pa da vidimo...praksa zaenkrat tega ne potrjuje...tongue.png

 

 

 

Kaj pa če se Zemlja prepočasi vrti al pa luna malo prehiteva...če je že cel svet zmešan, ima to pravico tudi luna...tongue.png  

No, tkole je s tem: če je tale Ćupakabrca res moja sorodnica, se pa že ne bo pustila odgnat enim konjskim drekom - mal si pa že morava bit podobni, a ne? wink.png Jaz je kajpada v tem primeru ne odganjam, ampak jo prijazno povabim na skupno pobiranje drekov - v tem primeru verjetno raje kozjih, se prilagodim njej v veselje. Vidim Brezo, da se na zdravljenje s konjskimi dreki bolj slabo spoznaš, najbrž še nisi na tej stopnji. To deluje selektivno, veš - odžene, kar ma za odgnat in povabi, kar ma za ostat.



#48 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. september 2013, 16:48

Brezo, valjda da bi ga prvo naučila. S tem, da bi ga najprej potipala, koliko zna, nato začela uvajat glede na predznanje. Ne pa prvo napizdila, ko ga še sploh ne poznam. Ja, pa vi poznate delo in znanje Agnes? Kar nekaj na splošno napizdevate. Howhg. tongue.png



Hahahaha, Iknee, da crkneš od smeha. V bistvu sva podobno povedali, na nivoju konjskih drekov, Čupaka(da)bre in obračunu plač ter kuhanju. laugh.png



Anne, Iknee, lajkam, lajkam, sam zmanjkalo pluskov biggrin.png



#49 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. september 2013, 16:50

Pa sem mislil, da smo to že dal skozi...ampak eni še zmeraj vidite samo negativen prizvok...

Mogoče pa bi bilo premisliti o načinu podajanja. Citiram tebe, mislim generalno. 

 

Tudi jaz kdaj kaj napišem na hitro ali nepremišljeno, pa najbrž komu izpadem agresivno, napadalno, živčno, zblojeno.... Če/ko to ugotovim, se trudim naslednjič drugače zapisati. Nekatere pa smo že jasno in nedvoumno opozarjali na besede, ton, pa vsakič isto.

 

Forum naj bi bil poleg izmenjave mnenj namenjen tudi podaji nasvetov. Jaz osebno sem jih tukaj našla kar nekaj. Sedaj zgolj posredno, kar mi vzame bistveno več časa in odvzame to osebno noto. Še vedno trdim - žalostno.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#50 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 16:53

No, tkole je s tem: če je tale Ćupakabrca res moja sorodnica, se pa že ne bo pustila odgnat enim konjskim drekom - mal si pa že morava bit podobni, a ne? wink.png Jaz je kajpada v tem primeru ne odganjam, ampak jo prijazno povabim na skupno pobiranje drekov - v tem primeru verjetno raje kozjih, se prilagodim njej v veselje. Vidim Brezo, da se na zdravljenje s konjskimi dreki bolj slabo spoznaš, najbrž še nisi na tej stopnji. To deluje selektivno, veš - odžene, kar ma za odgnat in povabi, kar ma za ostat.

 

Gospa Iknee, ker predpostavljam, da ste seznanjeni s čira čara od Hellingerja potem mi pa lahko razložite kako to da še niste povabili vseh članov v svojo družinsko matrico in zakaj konjski drek ne ščiti pred njihovo jezo, karmičnimi negativnostmi, itd...ali bi morda raje predlagali kakšen drug drekec...tongue.png

 

Kam pa potem spada človeški drek- bolnice, DSO...višje, nižje od živalskega...icon1_question.gif biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0