Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reiki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#51 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 17:04

Brezo, valjda da bi ga prvo naučila. S tem, da bi ga najprej potipala, koliko zna, nato začela uvajat glede na predznanje. Ne pa prvo napizdila, ko ga še sploh ne poznam. Ja, pa vi poznate delo in znanje Agnes? Kar nekaj na splošno napizdevate. Howhg. 

 

Jaz bi tudi ubral podoben pristop...čeprav sem njeno stran prečekiral že ne vem kdaj, se do danes nisem vpletal...zato sem pa podal metaforo o dreveščku...samo zgleda da bo treba dajat malo boljše primerjave, meni se pa ne da preveč razmišljat...tongue.png

 

A nisi naredila domače naloge...theta healing scaning...se hecam...jaz sem flashe dobil že ob prebiranju njene web stranice, samo za razvojno stopnjo nisem vedel kam približno bi jo dal...ponavadi variirajo ajde rečmo 0, 3 gore dole...meni so bolj pomembne približne cele brojke in polovičke...

 

In sedaj me zanima koga se smatra pod "vi"...to je množina...in če sem jaz slučajno med njimi, me zanima kje sem koga napizdil...v tej temi valjda...kakor imam jaz feeling, sem skušal pomiriti zadevce...mogoče se pa motim...tongue.png biggrin.png

 

 

Mogoče pa bi bilo premisliti o načinu podajanja. Citiram tebe, mislim generalno. 

 

Ja sam naučio neke lekcije od ovoga...ima drugačiji smajliji nego dve godine nazad...bolj prijazni...toliko o razumevanju malo otkačenega ali črnega humorja...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#52 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. september 2013, 17:21

Gospod Brezo, zdaj vas vikam, ker ste tudi vi začeli druge vikat tongue.png . Ne, no, šalim se. Ma, sej ti res ne napizdevaš, samo pač vključiš se tako, da sori no, meni zveni kot: ja, jz vem, sam ti človeček še ne veš.

 

Ne, jz če se ne glih vame kdo "ftakne", ne čekiram, ne fleširam, se sploh ne ustavljam. Želim dobro in pozdravljam tiste, ki se odločijo za svojo pot, sicer pa prepuščam, bomo že vsak prišli tja kot bo treba. Če ne milom, pa silom.



#53 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 18:19

pošlji mi malo energije, da vidim če res vse te mojstrske nazive tudi obvladaš wink.png

lahko ti pošiljam energijo....a ti dovolj obvladaš da boš lahko čutil kdaj te pošiljam in da to sem jaz????wink.png



#54 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 18:32

Mislim, zadnje čase samo še čakam, karkoli kdo napiše, kako ga boste napalili, si med sabo metali polena s svojimi mnenji, potem ponovno malo napalili osebo, ki je predstavila svojo dejavnost in težavo, ji povedali, za katere nivoje je to primerno (in vi ste itak nad njimi).

 

Jz pa pravim, Agnes, če si začela neko svojo pot, veliko uspeha in iskrene, dobre volje za delo z ljudmi. wizard.gif

 

Osebno delam v računovodstvu, daleč stran od svojega srca in upam, da bom nekega dne stopila na novo pot, z novo dejavnostjo, v kateri bom prekipevala od ustvarjalne energije, pa zaradi tega lahko to delila z ljudmi in lahko bila še boljša oseba. Mislim, a to je višji nivo, če onemu na t.i."nižjem nivoju" takoj vsekaš, kako je samo neka začetniška amaterska poza...

 

Ja, pa kaj pol, ok, pač vsakemu svoje. Kar nekdo na določeni stopnji "išče", to dobi. No, če se tu ne izpostavljam s kakšno drugo dejavnostjo kot kuhanjem in vrtičkarstvom (pa to ni edini moj adut, ane), bom pa zato tak primer navedla: kakšna vodja kuhinje pa bi bila, če bi začetnika napizdila, da sem itak več od njega, da jz lahko kuham za častne goste, oni pa še za pomočnike v kuhinji niso? Tako meni zveni vaše pisanje, ne morem drugače povedat tongue.png .

Hvala Silvija za lepe besede,jaz ti želim tud veliko uspehe na tvoji potiylflower.gif

V vsakem od nas je središče modrosti, veliko globlje in mogočnejše, kot se zavedamo. 

Ko lahko vidimo življenje s širšega vidika, vidimo tudi, kako nepomembne so mnoge manjše težave, ki jih imamo. 

V nas so vsi odgovori, odgovori na vsa vprašanja.

Moj moto je:

Vsak od nas se lahko nauči živeti srečno in mirno.

Vsak od nas lahko spremeni svoje življenje na bolje,

Vsak lahko odpre svojo notranjo modrost in zaživi na novo.

 



#55 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 18:55

Jaz bi tudi ubral podoben pristop...čeprav sem njeno stran prečekiral že ne vem kdaj, se do danes nisem vpletal...zato sem pa podal metaforo o dreveščku...samo zgleda da bo treba dajat malo boljše primerjave, meni se pa ne da preveč razmišljat...tongue.png

 

A nisi naredila domače naloge...theta healing scaning...se hecam...jaz sem flashe dobil že ob prebiranju njene web stranice, samo za razvojno stopnjo nisem vedel kam približno bi jo dal...ponavadi variirajo ajde rečmo 0, 3 gore dole...meni so bolj pomembne približne cele brojke in polovičke...

 

In sedaj me zanima koga se smatra pod "vi"...to je množina...in če sem jaz slučajno med njimi, me zanima kje sem koga napizdil...v tej temi valjda...kakor imam jaz feeling, sem skušal pomiriti zadevce...mogoče se pa motim...tongue.png biggrin.png

 

 

 

Ja sam naučio neke lekcije od ovoga...ima drugačiji smajliji nego dve godine nazad...bolj prijazni...toliko o razumevanju malo otkačenega ali črnega humorja...biggrin.png

Brezo,tvojo metaforo sem razumela....samo sem te pohecala.....Imam pa zate eno resno vprašanje....Na kakšnem nivoju pa ti prestaviš sebi?Eno stvar pa ima Silvija res prav.Nepoznate me....lahko me čekirate kak čete a nemorate vedet na kakšem nivoju sem.....To govorim za vsi,ni samo tebe Brezo.Eno stvar je izraževanje,(da na kakšem nivoju sem)drugo stvar pa moč znanje delat z  energijami.Najbolj važno pa pristop pri ljudmi.Kdo nima rada ljudi,sebe tud nemara....potem ta oseba ni na nikakšen nivoju...da bo jasno vsem....kak dugo samo kritizirate drug drugega.....nimaste nikakšne nivoja.Najbolj enostavno stvar ste pozabili.....vsi smo tu da učimo....(to morate vedet vsi)vsi imamo isto cilj,samo pot je drugače.....vedno so stvari kaj drugi bolj zna.....celo od začetniki da se časih kaj naučiti.....wink.png

Tolk energija je tu na forumu da človek postane čisto zadet biggrin.png tongue.png

Bi bilo lepo to uporabit na dobro namene.....drugače nove člane bojo mislili da so pršli v cirkusu.



#56 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 19:07

mačji kašelj ...

potem pa kašli ven biggrin.png tongue.png



#57 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 18. september 2013, 19:45

najbrž je dovolj takih, ki bi jih sigurno napizdla ... ma neee napizdla ... najbrž res ozdravla ... prerodili bi se ... scratchchin.gif yes.gif

A dej, jest pa res zelooo redko koga napizdim, pustim, da se ljudje prerodijo, kt jim ustreza, z reikijem, .... al pa nabiranjem drekov po lastni izbiri. Napizdevanje in gledanje zviška na ljudi kot "terapiji " pa prepuščam tebi.



#58 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 19:47

juniorček, kot večina tukajšnjih forumašev .... 

ne glede, kaj si misliš o sebi ...

in ne pozabi, mimogrede lahko zdrsneš nazaj, če narediš kako nepremišljeno ko čaraš z raznimi energijami ... ne boš prva in ne zadnja ... 

tukaj je kar nekaj takih ...

Verjetno imaš prav,nepoznam še tu ljudi.....jaz samo to vem da ne čaramlove3.gif

magija je ni mojo osnovowink.png sem zdravilkaylflower.gif

Jaz verjamem ko ima človek čisto srce in vse dela za najviišje in najboljše dobro ni podrsaj.....kot bi šel na stopnice.....moraš iti počasi ne pa leteti.....razno nivoje moraš zaslužiti z znanjem......če dobro sem razumela od mene pametnejše......in potem nemoreš podrsniti in negreš na psihijatrični odelek wink.png

Zicer to sem že znala,lepo je pa bilo dobiti potrdilo od vas.

Med badanjem učite me vsi......saj vem......wink.png

Bi bilo pa presneto enostavnejši če me bi svetovali konkretnotongue.png

Lepo je mi z vami,prav uživambiggrin.png



#59 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 18. september 2013, 20:19

Jaz pa ti priporočam, da napizdevanje, grožnje," svarila" in gledanje zviška najprej preizkušaš na sebi.

#60 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 20:43

ko okusiš možnost moči, je ni težko zlorabit ... in točno zato še nimaš veliko kozmičnih pooblastil, kot ti je že brezo povedal ...

šambala reiki pa daleč presega tvoja pooblastila ... niti slučajno nimaš pooblastila rovarit ljudem po DNK ... ker boš naredila veliko škode ...

to je delo za posvečence ...

in tega se ne počne kar tako, ko si nek klient to izmisli in zaželi ...

naslednja zadeva pa je ponovno aktiviranje razstavljenih DNA spiral ...

nadaljne spirale posegajo na duhovno področje o katerih in za katere pa zopet še nimaš dovolj zavesti ... pravzaprav je imaš še zelo malo ...

reiki ni duhovna tehnika in se jo lahko nauči skoraj vsak ... za uporabo pa rabiš precej zavesti ... zato se ponavadi zakomplicira

Hvala ti shamannamo,prvič da me svetuješ konkretno.Reiki res lahko nauči vsak-ta osnovo-to je res.Zakaj pa rečeš da reiki ni je duhovno tehnika.....vedno pravijo da mojsterstvo že na duhovno ravno.....pomaga razviti duhovno-seveda če znaš na kakšne smer uporabi......moje mnenje da za začetnike za samorazvoj Usui reiki idealno.-je pa treba njih malo več naučiti otem kot ponavad dobijo na reiki tečaji-

Mislim če osebo komu delaš ni je pripravljen nemoreš spremeniti nič.....To pomeni da ti ne strinjaš z Theto tehniko.....

ok,tolko ste že vsi pravli da sem začetnica,mogoče da več veste kot jaz,ampak sem na pravi poti....tudi zato sem tu,,,,,to pomeni nekaj....a ne?wink.png

Še enkrat ti hvalalove3.gif



#61 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 20:59

če si reiki mojster, to še nič ne pomeni ... recimo le , da si uglasil 3 simbole ... to je možno v 15 minutah ... to nima nobene veze z duhovnostjo ... 

tudi moj 11 letni vnuk je reiki mojster ... sem ga pač naučil ...

 

reiki mojstra zamenjuješ z duhovnim mojstrom ... primerjaš nekaj, kar se ne da primerjat ...

Nisem mislila da reiki mojster isto kot duhovno mojster.....je pa z reikim možnost samorazvoj.......pozabljaš da noče biti vsak človek duhovno mojster......vsak dosežek je dobrodošlo .....vsak ima svojo meje.....mogoče nekdo rabi samo obvladanje jeze.....ali najti svojo notranji mir.....-seveda to da kdo kdaj ima notranji mir to je tud odvisno od osebe....-a ne?nisem ti govorila o sebi ali o tebi.....samo o ljudi ki so pripravljeni narediti nekaj zase.....



#62 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 21:11

duhovni mojster ... pot do tja je proces ...

ne samo, da si ga nekateri ne želijo, celo prezirajo duhovne mojstre ... ker še ne razumejo ... 

nekateri so že postajali mojstri in so zdrsnili nazaj ....

variant je veliko in nihče jim ne uide ... 

 

tudi jaz govorim splošno ... 

potem pa sva na istem mnenjuylflower.gif



#63 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. september 2013, 21:12

tongue.png

 

Ena , tista najpogostejša varianta je...da nekdo misli, da je duhovni mojster..

vse je le proces, ki mu nihče ne uide sing.gif

Zdej..tisti tapravi mojster bo vedel..da ima vsak svojo pot..in svoje ne bo povzdigoval kot edino pravo..

 

Mojster Miha bi znal bolj povedat biggrin.png


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#64 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. september 2013, 21:16

lepo, ker veš ... scratchchin.gif

 

ne samo da vem, jaz se tega zavedam...


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#65 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. september 2013, 21:18

dvojčici ?

 ammmm..kaj pa pogled..a se megli???biggrin.png tongue.png


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#66 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 18. september 2013, 21:20

sokolovo oko

 

s sivo mreno


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#67 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 21:27

Kak dugo človek lahko nekaj novo nauči.....ni je duhovno mojster......sploh je kdo?

Saj celo živlenje se učimo.....lahko nekdo samo več zna,zato še ni mojster.....

Vedno moramo se zavedat da živlenje je pot,cilj je isto....samo vsi drugače  prehodimo ta pot.....



#68 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 21:30

in agnes najbrž ni več agnes ... izgubila je sliko in najbrž še ego ... laugh.png laugh.png laugh.png

sliko nisem izgubila,samo tako probam kazati da STE VSI MOJEM SRCU.....nekdo probal me 1 uro prej se zmotit.....čutla sem.....ni je mogel predugo ker sem pošiljala njemu ljubezen.....



#69 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 21:31

sliko nisem izgubila,samo tako probam kazati da STE VSI MOJEM SRCU.....nekdo probal me 1 uro prej se zmotit.....čutla sem.....ni je mogel predugo ker sem pošiljala njemu ljubezen.....

in z moja Ego je vse vredibiggrin.png love3.gif



#70 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 21:59

uživajte večer polne lune ...

 

slecite gate in se igrajte mojstre ... laugh.png laugh.png laugh.png

upoštevali so tvoj nasvet....vsi so odišli  em119.gif



#71 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 22:06

Brezo,tvojo metaforo sem razumela....samo sem te pohecala.....Imam pa zate eno resno vprašanje....Na kakšnem nivoju pa ti prestaviš sebi?Eno stvar pa ima Silvija res prav.Nepoznate me....lahko me čekirate kak čete a nemorate vedet na kakšem nivoju sem.....To govorim za vsi,ni samo tebe Brezo.Eno stvar je izraževanje,(da na kakšem nivoju sem)drugo stvar pa moč znanje delat z  energijami....

 

Lestvica od 1-10 ali 1-5 pove vse...planetary initiations...te bajke smo že šli čez...in se mi ne da še 1x razglabljat, zlasti s takimi, ki še osnov ezoterike ne poznajo (ne leti nate)...mogoče je jasno samo par ljudem na LNF...

 

Razvojna stopnja vpliva na vse to...zlasti kakšen power dobi človek...ali drugače povedano...vse te iniciacije, ki jih človečki potalajo so "ništa" v primerjavi s tistimi, ki jih poda človeček v belem oz. za naš planet na višji stopnji Sanat Kumara (gospodar sveta)...samo on lahko poda zadnje tri šuse na Zemlji (planetarna posvečenja)...potem je pa človeček itak že razsvetljen...biggrin.png

 

Vsi reikiji delujejo iz istega nivoja (astral), razlikujejo se samo po spektru (širini) delovanja...še zdaleč pa se ne morejo primerjat z iniciacijo, ki se jo dobi od Kreatorja...ampak to so že druge bajke...

 

Halo Kreatorček, koliko je razvojna stopnja tega in tega človečka...al se pa prekliče energijsko telo, opazuje barve, zaznava energije in se približno določi...to je prava ezoterika...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#72 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 22:16

Gospod Brezo, zdaj vas vikam, ker ste tudi vi začeli druge vikat tongue.png . Ne, no, šalim se. Ma, sej ti res ne napizdevaš, samo pač vključiš se tako, da sori no, meni zveni kot: ja, jz vem, sam ti človeček še ne veš.

 

A bereš stavke in gledaš skozi filtre osebnosti...ali čutiš tudi energijsko ozadje...ker če bi prakticirala drugo, bi bila presenečena...nad svojimi filtri namreč, kako lahko popačijo stvari...tongue.png

 

 

potem pa kašli ven biggrin.png tongue.png

 

Manj kot drugo planetarno posvečenje...tako kot je šaman rekel po njegovi terminologiji...na kratko povedano naučila si manj kot 40% "zemeljskih" lekcij...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#73 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 22:19

Lestvica od 1-10 ali 1-5 pove vse...planetary initiations...te bajke smo že šli čez...in se mi ne da še 1x razglabljat, zlasti s takimi, ki še osnov ezoterike ne poznajo (ne leti nate)...mogoče je jasno samo par ljudem na LNF...

 

Razvojna stopnja vpliva na vse to...zlasti kakšen power dobi človek...ali drugače povedano...vse te iniciacije, ki jih človečki potalajo so "ništa" v primerjavi s tistimi, ki jih poda človeček v belem oz. za naš planet na višji stopnji Sanat Kumara (gospodar sveta)...samo on lahko poda zadnje tri šuse na Zemlji (planetarna posvečenja)...potem je pa človeček itak že razsvetljen...biggrin.png

 

Vsi reikiji delujejo iz istega nivoja (astral), razlikujejo se samo po spektru (širini) delovanja...še zdaleč pa se ne morejo primerjat z iniciacijo, ki se jo dobi od Kreatorja...ampak to so že druge bajke...

 

Halo Kreatorček, koliko je razvojna stopnja tega in tega človečka...al se pa prekliče energijsko telo, opazuje barve, zaznava energije in se približno določi...to je prava ezoterika...biggrin.png

in ta prava ezoterika ti znaš?kaj po tvojem mnenju pomeni če ti Kreator da belo kroglo.....ko si v Theta stanju......



#74 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. september 2013, 22:20

A bereš stavke in gledaš skozi filtre osebnosti...ali čutiš tudi energijsko ozadje...ker če bi prakticirala drugo, bi bila presenečena...nad svojimi filtri namreč, kako lahko popačijo stvari...tongue.png

Bom se bla potrudla Hydrogen.gif



#75 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 22:21

Ajde tukaj imate malo ezoterike...mogoče bo bolj razumljivo zakaj uporabljam lestvico...

 

Bistvo...popravljat se mi ne da...razlagat še manj...tongue.png biggrin.png

 

Èloveštvo postopoma dviguje sedež zavesti, splošno raven, na
kateri deluje èloveška zavest – z astralnih na mentalne ravni. V prvi
rasi, lemurijski, ki je trajala šest milijonov let, je bila zavest èloveštva
usmerjena na fizièno raven. Danes na svetu ni nikogar veè, ki bi
imel le fizièno zavest. Te ravni se zavedamo, zato je za nas resniènost,
ni pa sedež naše zavesti.
 
Za veèino èloveštva se je sedež zavesti dvignil na astralno raven.
Ta premik osredotoèenosti je èlovek dosegel v atlantidski korenski
rasi, ki je trajala dvanajst milijonov let. Atlantidski èlovek je dolgo
èasa izpopolnjeval astralno telo, to nalogo je opravil tako dobro, da
je veèina èloveštva še vedno polarizirana na astralni ravni; astralno
telo je najmoènejše telo povpreènega èloveka.
 
Mi smo predstavniki pete ali arijske korenske rase (ta naziv nima
niè skupnega s Hitlerjevo idejo o arijskem èloveku). Naš razvojni
cilj je izpopolnitev mentalnega izraznega sredstva. Èlovek ta cilj
doseže, ko ima zavest na vseh štirih mentalnih ravneh (mentalna
raven ima štiri podravni, tako kot ima astralna raven sedem podravni).
Ko dosežete polarizacijo na teh štirih ravneh in svojo zavest
dvignete do kavzalne ravni (najvišje podravni mentalne ravni), ste
na zaèetku duhovne polarizacije.
 
V smislu posveèenj je èlovek astralno polariziran in ima zavest
osredotoèeno na astral, dokler ne doseže polovice poti med prvim
in drugim posveèenjem – to razvojno stopnjo imenujem 1,5. Z Mojstrom
sva se za tako natanèno opisovanje posameznikovih razvojnih
stopenj dogovorila zaradi pripravnosti – tako opisovanje omogoèa
zelo natanèno gradacijo, ki predstavlja raven zavesti.
Prehod z astralne na mentalno polarizacijo se zaène približno
pri 1,5. Èe ste na razvojni stopnji 1,5, ste verjetno še vedno astralno
polarizirani, obèasno pa ste polarizirani nekoliko mentalno. To nihanje
med astralno in mentalno polarizacijo traja kar dolgo èasa,
do stopnje 1,6. Takrat lahko reèemo, da je èlovek mentalno polariziran,
èeprav je šele na zaèetku mentalne polarizacije. Zanimiv je
podatek, da je veèina sedanjih svetovnih voditeljev na razvojni
stopnji 1,6, torej na zaèetku mentalne polarizacije. Ti voditelji so
oèitno razvitejši predstavniki èloveštva, s stališèa Mojstrov pa so
šele v zaèetni fazi uèenstva.
 
Pri 1,6 lahko zaènete veliko moèneje delovati v svetu. Takoj ko
dosežete mentalno polarizacijo, takoj ko lahko zaènete inteligentno
delovati na mentalnih ravneh, se vaš vpliv, moè in vložek v svetu
stokrat poveèajo, pravi Mojster D. K. Taka je razlika med astralno
in mentalno polarizacijo: z dvigom z 1,5 na 1,6 postanete stokrat
moènejši, vplivnejši in uèinkovitejši – tako moènejša je mentalna
raven v primerjavi z astralno.
 
Mentalna polarizacija traja do polovice poti med drugim in
tretjim posveèenjem. Na tej toèki se polarizacija dvigne z mentalne
ravni na raven duše in povezovanje se konèa. Nekaj èasa lahko še
niha, sèasoma pa se duhovna polarizacija utrdi. Èlovek je potem
ves èas naravnan avtomatièno: za naravnanost se mu ni veè treba
truditi. Za pozornost na fizièni in astralni ravni se nam ni treba truditi:
saj je to naše naravno stanje. Problemi nastopijo le takrat, ko je
treba pozornost dvigniti na mentalno raven. Duhovna raven je za
veèino ljudi samo ideja, ki se jo lahko dotaknejo med meditacijo, in
niè veè kot to.
 
Kako lahko zagotovite pravo naravnanost? Postanite mentalno
in sèasoma seveda duhovno polarizirani – z drugimi besedami, postanite
posveèenec/ka.

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0