Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zajtrk - najpomembnejši obrok!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
175 komentarjev na to temo

#51 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 19. maj 2004, 17:32

Dajete mi misliti, mogoče bi tudi jaz preklopila na sadje in nehala s "packarijami" na kruhu. Nekaj časa, ene dva mesca sem jedla samo sadje za zajtrk, pa sem zato zvečer več pojedla. Ful bi mi pasala ena prečiščevalna kura, saj sem sita težke hrane.

Pa kombiniraj oboje!
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#52 lustna oddana blond bejba

lustna oddana blond bejba
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 19. maj 2004, 17:54

Za zajtrk rada pojem sadje ali spijem kavico, kozarec mleka ali sadni sok.
Ponavadi si kaj vec privoscim za malico, ker mi takrat bolj pase.
rumena!

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2004, 18:48

- pol čajne žličke cvetnega prahu + žlička medu

Zelo pametno!!! Energetska bomba, vse je notri, pa lahek si in kul... dobro si si to ubodel! :palec: x8Dx
Super so kaksni krhlji v medu ali orehi - hudo in zdravo ko shus! x^x

Zadnjic sem ze nekje napisala, pa ni odvec tudi tu: ugotovila sem, da je prav tako ali celo bolj kot to, kaj jemo, pomembno to, cesa ne. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. maj 2004, 11:46

- 1 uro po vstajanju kava iz kafetjere,  z mlekom, nesladkana


Majčkena radovednost: ali tudi ti vlečeš kafetjero sabo na dopust npr? Nam namreč brez kafetjere Bialetti, tiste klasične z možičkom živeti ni (zadeva odpade, ko se gre po Italiji)

Ruby72, za vikend, ko dam glavo malo na pašo, pa prav rad kaj pozajtrkujem. Pozimi bakala na belo, tudi gorgonzola-mascarpone ali gorgonzola dolce se maže na bel kruh.

Bakala' x:px  x:px
-samo obvezno "maintecato", da ne smrdi po česnu, tu pod mojim domom je ena mega delikatesa, sami delajo bakala', si ga večkrat kupim ene dve žlici, potem pa stostiram belo žemljo..... x:px  x:px

Piko :palec: :palec:

#55 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 24. maj 2004, 08:33

Majčkena radovednost: ali tudi ti vlečeš kafetjero sabo na dopust npr? Nam namreč brez kafetjere Bialetti, tiste klasične z možičkom živeti ni (zadeva odpade, ko se gre po Italiji)

Bakala' x:px  x:px
-samo obvezno "maintecato", da ne smrdi po česnu, tu pod mojim domom je ena mega delikatesa,

Ja, Bialetti z možičkom, za 3, tega imam v službi (za 2 pivca), hodi pa tudi z nami na dopuste...

Bakala' kupimo skoraj na koncu Via Roma (pri Marchesich?). Najboljši. Mislim, da imajo delikateso tudi na začetku via Udine, na vogalu.
Njam! x:px
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#56 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. maj 2004, 09:04

Hm, zanimivo, za zajtrke in proti. Imam tudi jaz že iz OŠ slabo vest, ker ne zajtrkujem :inocent: , so nam vseskozi vtepali v glavo, da bi bilo treba.

Pa zdaj tako zgodaj vstajam,d a mi je odveč še tistih dodatnih 15 minut, čeprav se v tistih 15 minutah glih ne naspi človek ne vem kako.

Zajtrk si pa privoščim za vikend, začela zadnji 2 leti to prakticirat, ko si lahko privoščim easy start. Jem različno, včasih domača ocvrta jajca, ki so praktično oranžna, pa margarino in med, pašteto, ajvar na kruhu, sardine, kruh in sir, karkoli mi v tistem momentu zadiši. Potem sledi še kava, pa pogled na krasno sončno jutro x:)x :palec: .

Mi je vseeno nekak bolj logično, da se zjutraj najem (zdaj si, ko pridem v civilizacijo x:Dx , kupim žemljo in jo po poti grizljam x:)x ), kot da bi se ob kakšnih 22h spravila kaj konkretnega jest. Najbolj mi res paše tja max. do 18h kaj ornk pojest, pa potem zvečer največ še kakšno sadje ali nič, da ne grem s sfilanim želodcem spat.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#57 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. maj 2004, 09:55

Jupi, dons sem se potrudila zase, si pripravila en easy zajtrk - kruh z margarino in medom in skodelico mleka, pa še kavico že doma privoščila, yesssssssssss.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#58 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 25. maj 2004, 13:34

Pazi, pujska, da ne boš preveč shujšala! x:)x

#59 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. maj 2004, 13:37

Me bojo pa mal kasnej za koline ponucal x:Dx x:o)x x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#60 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 25. maj 2004, 13:44

Bo premalo ocvirkov in masti!!!
Ne zdaj neke diete furat, ti si kar privošči!


#61 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 7. september 2004, 09:37

Evo sem spet uvedla zajtrk. Sem dobila eno slastno domačo slivovo marmelado :yumy: :yumy: :yumy: , pa si posladkam dan že zjutraj. Eno mickeno rezinico toasta, pa margarino koleno x:Dx aja, rama, pa marmeladica, pa mleko :palec: . Prej pa tibetančki, pa ma da je lep dan po takem jutranjem razvajanju xsrcx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#62 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. september 2004, 16:55

js sem si pa speku eno jajce na oko, pa vrgu čez sirček pa paprike xyumix
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#63 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. september 2004, 17:53

Jaz sem zjutraj se vedno na sadju. Baje je to v redu.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#64 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 7. september 2004, 18:57

Najprej zlijem vase vodo iz rdečega energijskega kozarca x:Dx . Ne vem sicer, če kej nuca, zdi se mi pa, da mi je uspelo se prepričati, da je učinkovit in zdaj se že par mesecev super počutim x:Dx Potem zmaham (vedno) sezonsko sadje in do kosila ga sploh ne neham jesti.
Zvečer se pa itak prepričujem, da sem jedla samo kosilo, odkod neki se meni nabirajo kilogrami? Bom nehala vodo pit, mrbit bom pa shujšala?! :eek:

#65 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. september 2004, 08:12

x:Dx x:Dx x:Dx

ziher zarad rdečga kozarčka, Dolci x:Dx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#66 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 8. september 2004, 08:15

Jaz pa danes vase tankam eno novo "svinarijo" - MLEKO&SADJE (0% m.m.) iz Zelene doline z vitamini ACE in sadnim sladkorjem....tega je 0,75L pa da vidmo če bom lahko to spravla vase...k grist se mi pa dans res nč ne da...

(aja, pa obvezna kava in čik seveda :xx!: )
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#67 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. september 2004, 08:20

Kam pa pridemo, če bi samo zdravo jedli, pa za dušo tule na LNFju skrbeli, je treba mal s čikcem pogiftat x8Dx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#68 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 8. september 2004, 08:31

What can I say....temu se reče ravnotežje... xrolleyesx ...
sej ni da bi si zdej grickala čike za kosilo in večerjo, ampak zjutri ob kavi...uf uf ....
sej skadim cc 4 - 5 čikcov/dan kar je :palec: dovolj za zdravo uravnoteženo prebavo..hahahah....
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#69 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. september 2004, 08:35

What can I say....temu se reče ravnotežje... xrolleyesx ...
sej ni da bi si zdej grickala čike za kosilo in večerjo, ampak zjutri ob kavi...uf uf ....
sej skadim cc 4 - 5 čikcov/dan kar je  :palec: dovolj za zdravo uravnoteženo prebavo..hahahah....

Mah, jst zjuti enostavno nisem lačen, tako da je moj zajtrk običajno le sadje. Jah, pa čik :xx!: in kava, kapučino, kakav ipd........grrrrrrrrrr xrolleyesx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#70 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 8. september 2004, 08:45

jst zjuti enostavno nisem lačen


Hrane, a ne? x:Ix

Jah, pa čik  in kava, kapučino, kakav ipd........


JEAH, JEAH.... x:Dx to vedno paše po ....ups... x;)x
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#71 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 8. september 2004, 09:32

jest sm pa zjutraj, ko vstanem vedno lačna, tako da skoraj vedno zajtrkujem.. kak jogurt pa sirovo štručko, obvezen zeleni čaj..za malco, okol 10h pa sadje in spet čaj..
DON'T PANIC

#72 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 13:08

Dons je šel pa v nič moj zajtrk x:Dx x:Dx x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#73 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 15. september 2004, 13:13

A zaradi brk mogoče x;)x x:)x

#74 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 13:15

Ne, ne, kr tko se je odločil po eni drugi poti ven it x;)x x:Dx x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#75 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 15. september 2004, 13:18

x:Dx gor ali dol ? x:Dx x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0