Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako bi se vi odločili ozdraviti/premagati raka?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#26 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 7. avgust 2014, 18:48

Rekel bi prave besede le v drugem vrstnem redu ;)

Ljudje dosegajo ravnovesje z notranjim miru. Kajti vsi odgovori se nahajajo v nas. In vse kar se nam dogaja je odsev tega kar se dogaja v nas.

Za dosego notranjega miru pa se uporabljajo različne metode. Pohanje, pitje, meditiranje,... Vsakemu svoje. Men sicer zadnja sede...

 

Silvija. Upam da sem jasn je bil mišljen kot začetek pogovora z ljudmi, saj naj bi zastavili nova vprašanja...

 

(Pogovor vodi tisti, ki sprašuje in ne tisti, ki odgovarja...)



#27 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. avgust 2014, 12:13

Rekel bi prave besede le v drugem vrstnem redu wink.png

Ljudje dosegajo ravnovesje z notranjim miru. Kajti vsi odgovori se nahajajo v nas. In vse kar se nam dogaja je odsev tega kar se dogaja v nas.

Za dosego notranjega miru pa se uporabljajo različne metode. Pohanje, pitje, meditiranje,... Vsakemu svoje. Men sicer zadnja sede...

 

Silvija. Upam da sem jasn je bil mišljen kot začetek pogovora z ljudmi, saj naj bi zastavili nova vprašanja...

 

(Pogovor vodi tisti, ki sprašuje in ne tisti, ki odgovarja...)

Jst na te metode gledam kt da maš grd boleč gnojni tur in se ga lotiš tko, da daš flajšter čez, da ga ne vidiš in poješ aspirin, da ne čutiš bolečine in misliš, da ga ni več in da je vse ok in da si ok.

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#28 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 8. avgust 2014, 16:12

Jaz sicer meditiranja ne bi dala v isti koš s pitjem in pohanjem. Po mojih izkušnjah se v meditaciji sploh ne moreš umirit, dokler so v tebi nerazrešene napetosti, notranjih konflikti, potlačena čustva ... in podobne zadeve. Ampak kljub temu, al pa prav zato, je meditacija fajn pristop k notranjemu miru. Ima namreč več stopenj. Na začetni stopnji je lahko odlična metoda za opuščanje obrambnih mehanizmov beganja, umikanja v razne zasvojnosti (delo, flirtanje, zajebavanje folka, fitnesiranje, visenje na LNF ipd.). Ko si vzameš cajt, se ustaviš in poskušaš meditirat, te zalije nemir, in če mu ne pobegneš, ampak se odločiš soočit z njegovimi vzroki - vztrajaš v meditaciji in se zavestno predaš temu, kar ima za prit na dan, je lahko zadeva zelo pestra... in zdravilna. V meditaciji se da te stvari zelo fajn ozavestit, predelat in odpustit - dobesedno. No, potem pa vedno lažje zares meditiraš, se poglabljaš v notranji mir ... in ta mir se potem postopoma vedno bolj seli tudi v vsakdanji lajf. In to je temelj ravnovesja in zdravja.



#29 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 11. avgust 2014, 08:56

Jaz sicer meditiranja ne bi dala v isti koš s pitjem in pohanjem. Po mojih izkušnjah se v meditaciji sploh ne moreš umirit, dokler so v tebi nerazrešene napetosti, notranjih konflikti, potlačena čustva ... in podobne zadeve. Ampak kljub temu, al pa prav zato, je meditacija fajn pristop k notranjemu miru. Ima namreč več stopenj. Na začetni stopnji je lahko odlična metoda za opuščanje obrambnih mehanizmov beganja, umikanja v razne zasvojnosti (delo, flirtanje, zajebavanje folka, fitnesiranje, visenje na LNF ipd.). Ko si vzameš cajt, se ustaviš in poskušaš meditirat, te zalije nemir, in če mu ne pobegneš, ampak se odločiš soočit z njegovimi vzroki - vztrajaš v meditaciji in se zavestno predaš temu, kar ima za prit na dan, je lahko zadeva zelo pestra... in zdravilna. V meditaciji se da te stvari zelo fajn ozavestit, predelat in odpustit - dobesedno. No, potem pa vedno lažje zares meditiraš, se poglabljaš v notranji mir ... in ta mir se potem postopoma vedno bolj seli tudi v vsakdanji lajf. In to je temelj ravnovesja in zdravja.

 

Hojla Iknee

 

Če daješ ob bok meditaciji odklop s pohanjem in pitjem in razumevanje ravnovesja kt "jebe se mi za vse"...je meditacija samo flajšter.

Mrbit si mal pozabila, ampak meditacija na začetku /pa ne sam na začetku...tud pr takih meditantih, ki to počno leta/ prnese, poleg umirjanja, samo odklop iz rl-ja v namišljena občutja, v namišljene svetove.

Učinki so: al umirjenost, evforija, pretirana čustvenost...al pa vse skupej. Značilno za učinke je tud, da hit minejo.

 

Meditacija, ki ti pomaga prit do sebe, je pa vedno povezana z ostalimi metodami dela na seb. Sama meditacija ni dost.

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#30 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 11. avgust 2014, 23:43

Drži.

#31 NASA

NASA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 13. avgust 2014, 14:25

Živijo,

 

Sama predlagam vsem ki se soočate z rakom, da si preberete knjigo RAK NA DUŠI, avtorice Nele Sršen, zdravnice in kirurginje katera v knjigi predstavlja tako alternativni način zdravljenja in iskušnje ljudi,  kakor konvencionalni način  zdravljenjem raka, njegovo delovanje in posledice.

V njeni knjigi najdete zelo veliko odgovorov na vaša vprašanja.

 

Poleg tega pa priporočam da raziščete in si preberete kar se da o KALIJEVEM ASKORBATU IN KONOPLJINI SMOLI in olju (RICK SIMPSON)

 

Vsem ki se ste se srečali s to boleznijo želim da bi dobili pravi način zdravljenja za vas in da bi premagali raka.

 

Pozdravček Nasa


ylflower.gif

 


#32 Damjan1

Damjan1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 18. oktober 2014, 09:32

Mayan, kar veliko ljudi je zavrnilo kemoterapijo in pozdravilo raka s pomočjo polnovredne rastlinske hrane, pozitivnim razmišljanjem in športno vadbo. Zelo nazoren primer je dr. Ruth Heidrich, ki je svojo navdušujočo zgodbo iz pekla do raja opisala v knjigi "Tekma za življenje".



#33 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 20. oktober 2014, 08:24

Men je pa izginila ena boleča bula na prsih po nekaj letih... Ko se nisem upala na ultrazvočni pregled oziroma, sem se prepričevala, da nič ni. Če pogledam nazaj, kaj se je v tem obdobju dogajalo - mal se mi je spremenilo življenje, v določenem smislu na bolje, izgubila sem nekaj kg in sicer nenamenoma, ampak uporabljam res velik kurkume prii kuhanju... Ne vem, če je kaj na tem, tudi znanki so izginile ene ciste na prsih, odkar zjutraj namenoma dnevno popije žlico kurkume...

 

Če bi se mi zgodilo kaj takega, pa bi sigurn takoj vpeljala zraven še alternativno zdravljenje in eno homeopatsko zdravilo, ki je pomagalo znancu. Poleg uradne medicine, kar se pa tiče kemoterapije - to pa ne vem, najraje je ne bi, sam vprašanje, če bi si upala v tistem trenutku zavrnit, ker vseen je ena od možnosti.



#34 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 20. oktober 2014, 21:24

ja kurkuma uničuje rakaste celice



#35 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. oktober 2014, 08:14

Meni je zanimiva serija TQTC - The Quest for The Cure. Preimenovali so jo v TTAC - The truth about Cancer.

Še vedno si laho ogledate prvo in drugo nadaljevanje - nato pa danes od osmega naprej.

 

povezava: http://thetruthabout...ve/episode1.php

 

Lp, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#36 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 24. oktober 2014, 16:05

Če je zastrupljanje močnejše kot zdravljenje, potem nič ne pomaga.

Mi imamo že naravna sredstva, ki zaustavljajo rast rakavih celic in jih tudi uničujejo, pa vseeno pomaga samo tistim, ki se celostno zdravijo.

Kdor pa naprej greši, temu ne pomaga nobeno čudežno zdravilo.

Jaz sem zdaj brez greha wink.png, meni je pomagalo.


Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#37 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 25. oktober 2014, 10:36

Mi ne verjameš?

 

Kdo je "nas"?

Če spada v to kompanjo še kak jasnovidec, ti naj pa on pove, da je res partyy.gif


Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#38 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 28. oktober 2014, 16:32

kako je to dolgočasno, ko vse vema en o drugmu in si nimama kaj povedati wink.png


Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#39 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 11. marec 2015, 20:45

 

Ja ful se je za smejat ob tej temi...

V resnici pa bi verjetno zgledalo tako...

pregled!

Zdravnik pove šokantno novico

Tebi se v sekundi spremeni življenje, poruši se ti svet, srce se ti strga na pol, prime te neznanski strah, kaj bo s tvojimi bližnjimi, kam boš pustil otroke, kaj vse ne boš videl ko bodo odraščali

 

Popade te totalna melanhonija, bolečina, kateri sledi običajno depresivna vdanost v usodo

 

 Tkole verjetno, bl realno zgleda situacija ko se ti to zgodi

 

jaz vem, da bi me že vest tako prizadela, da bi rak napredoval za stadij že samo zaradi šoka ..

 

Tak da lahk tle pametujemo kaj bi in s čim bi se zdravili sto na uro..

Bolje pa nam je moliti da se nam to nikoli, ne bi zgodilo, ali vsaj tolk cajta ne, da bi bil pa res cajt da ne obremenjujemo več ZZZSja

 

Tako je bilo pri moji mami. Šla je na mamografijo in čez nekaj dni so jo klicali, da nekaj vidijo. Začela je jokat, da ima raka in, da bo umrla.

Ležala je v dnevni sobi kot kip in gledala v strop. Z glavo ni bila več med nami. Pač vdala se je v usodo.

 

Govorila mi je, bojim se, joj kako se bojim, pa, da moram bit močna in, da ji je žal, da ne bo nikoli vidla svojih vnukov. 

 

Mislim, da straha, ki takrat preplavi človeka, če tega ne doživiš osebno, ne moreš razumeti. To mora bit grozno.

 

Pa sploh še noben ni vedel kaj sploh ima. Dala je skozi vrsto pregledov in vse je bilo negativno. Zdravniki niso znali podat diagnoze, ker je bilo vse zelo čudno. Pol se je izkazalo, da je bila le cista.

 

Sam to je bila živa kalvarija za njo in za vse tiste, ki smo ji stali ob strani.

 

Raka jih ima vedno več. Tukaj 100 m od mene so trije. Sosed ima raka na pljučih. Zdravniki se morajo odločit med operacijo in kemoterapijo. Po mojem bo moral dat skoz oboje. Pol eden je imel raka na prostati. Zdaj je z njim vse v redu, in ta tretja gospa, pa nevem kje ga ima. Nosi pa lasuljo in je zelo suha, in kadi kot turk. 

 

Jaz ne razumem takšnih ljudi, ki imajo raka in kadijo. Tega ne razumem.



#40 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 31. maj 2015, 16:31

iščem prepovedano smolo



#41 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. maj 2015, 19:51

iščem prepovedano smolo

ti, ti grešnica biggrin.png



#42 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 31. maj 2015, 20:08

ti, ti grešnica biggrin.png

ne ... za leva je ... dovoliva da preveriš






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0