Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moj dragi zmore


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2 komentarjev na to temo

#1 kristijana

kristijana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 18. april 2014, 20:26

Na kaj pomislite ob tem naslovu? Ugibam - na oddajo, ki pravkar poteka z Nino Osenar. :)
Pa vendar vas bo nadaljevanje zapeljajo popolnoma drugam. Ob branju tega simpatičnega članka sem se pošteno nasmejala, čeprav bi mi ob takšnem partnerju zelo pogosto dvigovalo pokrovko. Preberite ga, obljubljam vam smeh in zgražanje obenem :)
Kako je pa pri vas doma?



#2 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 18. april 2014, 20:35

Hej,

dobrodošla...

Meni osebno je to čist mimo, sicer pa duh časa je takšen kakršen pač je...

Če že tekmujemo pa naj na celi črti...Še dobro, da ni oddaja kasneje,

pol bi lahko tudi tekmovali v igri gasilec Samo, torej vsebina bi lahko bila kateremu dlje nese...

Sicer pa mi ime oddaje ni všeč, bi bilo lepše MOJ PES ZMORE!

 

Na kaj pomislite ob tem naslovu? Ugibam - na oddajo, ki pravkar poteka z Nino Osenar. smile.png
Pa vendar vas bo nadaljevanje zapeljajo popolnoma drugam. Ob branju tega simpatičnega članka sem se pošteno nasmejala, čeprav bi mi ob takšnem partnerju zelo pogosto dvigovalo pokrovko. Preberite ga, obljubljam vam smeh in zgražanje obenem smile.png
Kako je pa pri vas doma?


dReAM

 

 

 


#3 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 18. april 2014, 21:49

"Zakaj bi se trudil, če pa ima mene, ne?"

 

Res je.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0