Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

P.D.M. ocenjuje, kritizira, komentira


  • Prijavi se, če želiš komentirati
95 komentarjev na to temo

#1 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. maj 2014, 10:57

Odpiram temo kjer bom ocenjeval, kritiziral, komentiral in pljuval po drugih udeležencih tega foruma, takih ki si po mojem subjektivnem mnenju to zaslužijo. Še več, pljuval jih bom,brez kakršengakoli cenzuriranja besed, pritožb na  vedenje, izražanje in vse ostalo ni možna nikomur, in nikamor, niti administratorju..

 

vsak ki vstopa v tole temo, mora torej biti  seznanjen  z morebitnimi posledicami vstopa.

 

 In se lahko v izogib konfliktnim in neljubim situacijam  vstopu v temo izogne

 

 

prepovedan vstop je tudi za internet trole, ki pa jih  tako ali tako imam v funkciji ignore..

 

Pravila pri ignoriranju

 

prvi ignore za nedopustno pisanje, nevmestna pičkaranja, poveličevanje zločinov, traja 1 -2 tedna

drugi ignore sledi, če  ignorirani ne bo drastično spremenil svetonazorstvo ali obnašanje ali bo še naprej nedopustno sikal ignore 1-3 meseca

 

 sledi poizkusna doba 2 tednov brez ignora, nato sledi dokončni suspenz

 

Tko opozorjeni ste bili...

 

Ne berite, če nimate smisla in posluha za kritiko tudi v vaši smeri..

 

 

 

 

 

 



Tukaj bom pisal tudi pravnomočne obtožnice in obsodbe in razlage le teh..

 

Uvajam pa tudi institut skesanca, spreobrnjenca, ritoliznika..


prenos.jpg


#2 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:12

Kritika št.1

 

 Silvija

 

 Če lajkaš stavek, Adolf Hitler je bil zločinec prve kategorije impotentni kriminalc, sramota za Evropo.

ne moreš lajkat stavka; Možicelj iz zgornjeavstrijskega z črnimi brkci in predirnim pogledom je pa ta pravi dec, virilni ponos Evrope..

 

ker namreč to počenjaš ti.

 

 al lajkaj stališče A

al lajkaj stališče B

 

oba stališča hkrati ne moreš ker sta si izključujoča..

 

 Tole je ustno opozorilo

 

 

 

 v vednost, 

 

pred ignorom

 

 1. ustno opozorilo

2. pisno opozorilo

3. graja

4. ukor

5 ignore


prenos.jpg


#3 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:22

kritika št.2

 

Karolina S

 

 

 Na forumu ne obujamo zlajnanih tem, niti v cilju ekonomsko propagandega sporočila, ali drugače povedano, reklame ne!

Tko da nam za vodne filtre dol visi, predragi so in povečini njuejdžerski nateg!

 

Poleg tega so tu na forumu pismeni ljudje in bodo. če že bodo se vodno filtrirali, 

"vodni filtri" vtipkal v strica Googla..

 

  izrekam grajo


prenos.jpg


#4 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:31

jebela, a bo spet polna luna idea.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#5 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:33

ne, sam iz filantropskega navdiha bom raj pljuval, tu, kjer me velik ljudi itak ne bo bralo, tko si bom dajal duška a nobenega ne užalil, prizadel, razpalil, Vi ostali pičkaroši ste pa itak dobrodošli!


prenos.jpg


#6 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:34

A misliš? Po moje bo tole najbolj brana tema :P


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#7 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:37

ne, sam iz filantropskega navdiha bom raj pljuval, tu, kjer me velik ljudi itak ne bo bralo, tko si bom dajal duška a nobenega ne užalil, prizadel, razpalil, Vi ostali pičkaroši ste pa itak dobrodošli!

kakšna bo uporabna vrednost te teme?

bo svet zaradi tega lepši?

bodo ljudje zaradi tega boljši, veselejši, jim boš polepšal dan?


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#8 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:42

 To bo avtoterapevtska tema, neke vrste privatni dnevnik ki ga pa dajem v vpogled kot javno dobro za vse tiste, ki hočejo iskreno pohvalo in tudi sprejmejo grajo kot konstruktivni prispevek za njih boljši jutri!

 

ker  tut pohvale bom pisal izključno samo sem

 

 V ostalih temah ne bo sodb in mnenj ampak samo sodelovanje v debati..


prenos.jpg


#9 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. maj 2014, 11:50

 Shanamano ti si  ravnokar v postopku drugega ignora, ker te tretiram kot internet trolla, ker pa imaš včasih, žal preredke trenutke modrosti, sem do tebe bolj milosten kot bi moral sicer biti. Po svoje si mi pa tudi zanimiv primerek, ker, kaj pa vem, maš neke pointe tut kadar so glupi, pa nisi nek kronični užaljenec kar je tut znak neke čustvene inteligence, ki pa jo, moram takoj dodati izjemno uspešno skrivaš..

 

 seveda, pa velja, da je lajkanje napačnih postov pri meni razlog za ignore, brez poprejšnjih opozoril in odredb...

 

Tko da, tole sem napisal, zdej  pa si do nedelje na ignoru, 

 

na katerega si bil postavljen

 

 zaradi lajkanja neprimernega posta   z namero rušenja duhovne mirnosti moje osebnosti.


prenos.jpg


#10 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 13. maj 2014, 12:01

Zemi si Bronhi....lakše se diše

 

 

 

icon_smile_kisses.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#11 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 13. maj 2014, 15:11

Kritika št.1

 

 Silvija

 

 Če lajkaš stavek, Adolf Hitler je bil zločinec prve kategorije impotentni kriminalc, sramota za Evropo.

ne moreš lajkat stavka; Možicelj iz zgornjeavstrijskega z črnimi brkci in predirnim pogledom je pa ta pravi dec, virilni ponos Evrope..

 

ker namreč to počenjaš ti.

 

 al lajkaj stališče A

al lajkaj stališče B

 

oba stališča hkrati ne moreš ker sta si izključujoča..

 

 Tole je ustno opozorilo

 

 

 

 v vednost, 

 

pred ignorom

 

 1. ustno opozorilo

2. pisno opozorilo

3. graja

4. ukor

5 ignore

Ne rabiš ti mene ignorirat. Kot si verjetno že iz svojega psihološkega testa in vsesplošnega poznavalstva človeških karakterjev ugotovil na osnovi udejstvovanja v športu in pitja kave, da bom odreagirala tako, da se bom umaknila. Že dalj časa kolebam na tem forumu med plus in minus. Plus zaradi ...bla bla...saj veste. Trenutno pa je zmagal minus.

 

Byeeeeeeeeeee.

 

Please, nobene debate v mojem imenu, manj kot se razpravlja še o meni, toliko boljše... uzela me magla.



#12 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 13. maj 2014, 15:32

Ma dej no.

A je res, prav RES tega treba?

 

Osebi A.

Glede na to, da so na forumu tudi občutljive osebe, bi se lahko tudi malo prilagodil.

Pa saj ni potrebno vse v svoj kalup spravit, pa jih učit, s prstom kazat na vse minuse tega sveta ... Ne gre to. Saj dosti ljudi tu gori zaveda bolezni v današnji družbi, sistemu...

Nekatere bi lahko tudi preprosto sprejel, pa je rešen problem, ne moreš vseh ljudi spremenit, sploh pa ne na tak način. Enim se zrcalo drugače podrži, če bi že rad efekt. In nikoli si ne bomo vsi všeč, pa če bomo še tako popolni.

Pa tudi, saj se da še kam drugam usmerit energijo, ne samo v svojo zabavo, al kako.

 

Osebi B

Da mi prideš takoj nazaj!!

Saj nihče ne mara, če se ga javno izpostavlja in kritizira (osebno ali pa pod nickom, saj je vseeno), pa tudi dvomim, da bo šlo glede prošnje po nekomentiranju, forum je pač živ organizem ...

Smo si pač različni, prezri, naj gre skozi eno uho notri&skozi drugo ven in pokaži pa ti nekaj več tolerance.

 

 

 

 

Tako icon_smile_evil.gif


... Say what you mean
And mean what you say ...

#13 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 13. maj 2014, 18:03

Meh, a spet sleepy.gif Zmer bolj me Pico spominjaš na freeja. Zgubljen v svojih blodnjah, misleč, da je treba drugim stalno špegu kazat.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#14 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 13. maj 2014, 19:17

Silvija, ne ga biksat!

Saj veš, da gre nekako tako - če se kdo spravi nate, je to njegov problem... ;)

Life begins at the end of your comfort zone. 


#15 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 13. maj 2014, 20:11

jaz lajkam tud tako- kao- "vzeto na znanje", "prebrano", "i hear you", "ok", ko ne vem kaj naj rečem. ful fajn je dobit lajk. Pa talala bi jih ful, sam jih je premalo, pol pa te scene je a to je tale lajkala, to pa ne. mislim, jaz pa to skoraj sa levom rukom. tak da to z lajki vse skupaj je preveč komplicirano, tak da sem se kar odpovedala raje
pa ful bi kaj rekla osebi b pa ne smem, in ker niti ne vem prav, kaj, bi namesto tega ji kar lajk stisnila, kao, aj lajk person, ali aj hir ju al ooooj, pozdravček al nee ipd.,,,, sam pol bi lahk to al skoraj ziher to blo razumljeno kot"podpiram v odločitvi" al še huje"pravsseodločla" al morebiti celo, "yeess" JAOJAOJAO če to ni komplicirano pol pa newm
to je takkk primer glede lajkanja

#16 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 13. maj 2014, 21:14

Jao, pa kaj vam je, ljudje. Pico odpre temo, pošteno in direkt pove, kaj namerava (z dobršno mero samo-ironije in humorne distance celo - vsaj jaz sem to tako dojela), celo čist jasno pove, da je zadeva avtopsihoterapevtske narave - nekateri pa hop v temo, potem pa osebna prizadetost, pa ven pa ... Kaj vam je tega treba? Resno - vsak, ki ima na tem mestu težavo s Picotom, ima problem - ampak ne z njim, ampak sam s sabo. Koliko ljudi si samih pri sebi misli o nas marsikaj,vsak dan, pa tega pač iz obzirnosti, vljudnosti, strahu, sramu ... ne povejo. Pico je temu odprl posebno temo, ljudi posvaril in povedal, kar ima za povedat, zato, da se lahko vsak sam odloči, ali hoče vedet, kaj si Pico o njem misli, ali noče. Pa saj ni tako usodno pomembno, kaj si drugi mislijo o nas, to je pravzaprav bolj njihova stvar, stvar njihovega pogleda na svet.  In me niti ne zanima, zakaj Pico čuti potrebo, da svoje mnenje o nekom obelodani. Avtopsihoterapija, mogoče je  pa razlog isti, kot če nekdo čuti potrebo, da obelodani, da je njegov maček dobil drisko ali pa da je cel dan nabirala konjski drek za gnojilo wink.png  No hard feelings. bucktooth1.gif



#17 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. maj 2014, 23:59

Mah....že teden, al pa več, se odpravljam nabrat borove vršičke, da bi pol naredu borov liker. Zdej če pustimo ob strani da niti nimam prou preveč pojma kako se sploh naredi borov liker, je najbrž predpogoj da se ga lotim delat to, da naberem borove vršičke.tongue.png

 

Sam jeba, k ne vem točno kake vršičke je treba nabirat. scratchchin.gif

 

K eni pravjo da čimmanjše, sam oki, tisti majhni majo sam ku en štor na koncu, iglic skor še ne, al une večje, k majo že iglice, a so trši........Oogle_anim.gif

 

What the fuck? whistling.gif

 

Al borov liker itak ni fin in najboljš da pozabim na vse skupi? icon1_blush.gif

 

A? whistling.gif



#18 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 05:49

 Vidim,da sem večini uspel odpret srčno ali anahata čakro, ko bom uspel odpreti še muladhara čakro bom na konji..

 

Danes zjutraj ne bom nikogar posebej kritiziral, bi pa dal napotek lepem delu komentatorjev

 

Poiščite si strokovno pomoč, kajti vaša podzavest je sila nestabilna in kljub veliki empatiji ki jo premorem do neuravnovešenih oseb, 

Življenje do vas ne bo prijazno če boste tako funkcionirali tudi v realnem svetu

 

Par nasvetov,

 

preberite vsako pogodbo, ki vas zavezuje k nečemu, ne samo preletet pa se podpisat

Tudi kadar sodelujete na forumu ali ko boste nekoč sodelovali na sestanku , briefingu, workshopu, seminarju, dejte brat točke dnevnega reda, vprašajte če kej ne razumete, kajti ljudje razumejo če nekdo nekaj ne razume, ne odobravajo pa če se nekdo dela da razume, a mu že na kilometer daleč vidimo da ne razume nič

 

aneks k postu

 

Odhajanje s foruma in razglašanje le tega, akta sta v tej temi  striktno prepovedana, odprite si lastno temo za teatralne odhode..

 

 

 Lep pozdrav


prenos.jpg


#19 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 06:02

aneks k napovedani nekritičnosti za današnji dan

 

kritika številka 3

 

Aeval

 

 Omenjam tebe, k si včer zvečer postnila en tak globok post enega Podgurca..

 

velja pa bl za druge, ker kot veš, ti sodiš v kategorijo posebej privilegiranih, tako imenovano forumsko kasto brahmanov..

 

Ni vam treba skrbet za moje aure, onečiščene, za besede ki bodo meso postale in podobne karmične kazni,  na katere namigujete da me bodo doletele, ker bom pisal nekaj kar človeške mimoze požene k ovenitvi

 

Človeška mimoza bo ovenela saz ali brez mene, in to kar vam jaz tukaj povem zastonj vam bo nekdo v realnem življenju povedal proti plačilu ali vsaj doplačilu..

 

 

 Tak da namesto da tle poslušam ujetega tiča tožbe, pokažite nu malo hvaležnosti


prenos.jpg


#20 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 06:22

 vas  bodo tukajšnje koalicije hitro proglasile za, ali neprištevne, ali za potrebnice, skratka nč kej pozitivnega  se vam ne piše, eno malo morje Boudik boste priklical in pol bo hudič.

 

Zajebano se je bosti z intelektom, ki ga notranje razžira strastni ogenj ljubosumja...


prenos.jpg


#21 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 07:12

Sem tudi to, hotel dati pod opazko, toda,če stranka sama ugotovi da je prišlo do napake v postopkovnem redu, lahko na to opozori  priskledno sodiše,

lahko pa napako tudi sama odpravi.


prenos.jpg


#22 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 07:15

 aha čak, koga ste lajkali?

 

Vi ste lajkali lastno interpretacijo Podgurčevih besed, interpretacija ki jo je imela Aeval pa je bila ponotranjena grožnja s karmično kaznijo tistemu, ki piše nevšečno, torej meni!

 Vi ste to interpretiral bl na splošno za realne grešnike...

Eni pa pač ohranjajo verbalni delikt, kot residuum socijalistične jugonostalgičnosti


prenos.jpg


#23 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 14. maj 2014, 08:00

Jao, pa kaj vam je, ljudje. Pico odpre temo, pošteno in direkt pove, kaj namerava (z dobršno mero samo-ironije in humorne distance celo - vsaj jaz sem to tako dojela), celo čist jasno pove, da je zadeva avtopsihoterapevtske narave - nekateri pa hop v temo, potem pa osebna prizadetost, pa ven pa ... Kaj vam je tega treba? Resno - vsak, ki ima na tem mestu težavo s Picotom, ima problem - ampak ne z njim, ampak sam s sabo. Koliko ljudi si samih pri sebi misli o nas marsikaj,vsak dan, pa tega pač iz obzirnosti, vljudnosti, strahu, sramu ... ne povejo. Pico je temu odprl posebno temo, ljudi posvaril in povedal, kar ima za povedat, zato, da se lahko vsak sam odloči, ali hoče vedet, kaj si Pico o njem misli, ali noče. Pa saj ni tako usodno pomembno, kaj si drugi mislijo o nas, to je pravzaprav bolj njihova stvar, stvar njihovega pogleda na svet.  In me niti ne zanima, zakaj Pico čuti potrebo, da svoje mnenje o nekom obelodani. Avtopsihoterapija, mogoče je  pa razlog isti, kot če nekdo čuti potrebo, da obelodani, da je njegov maček dobil drisko ali pa da je cel dan nabirala konjski drek za gnojilo wink.png  No hard feelings. bucktooth1.gif

 

A dej nehej, avtopsihoterapevtsko je, da redno pljuvaš po vseh (z redkimi izjemami, vsaj zaenkrat, dokler ne zmanjka ostalih spet), s katerimi se pravzaprav dnevno, izključno po lastni izbiri družiš? 

Meni se sliši tole bolj kakor aktivno izogibanje soočenju s samim sabo.

 

Pa kolikor razumem Silvijo, je bila to tista zadnja kaplja čez rob. Ne pa da je bil ta komentar en in edini problemčič tule, zaradi katerega naj bi tolk 'užaljeno' odreagirala in šla. Če sprejemate Picota, potem bi lahko tudi to, da je komu dovolj. Vsak pač ne doživlja 'duhovnih rasti in katarz' na lnf.

 

V zadnjega recimo pol leta se je umaknilo (stalno ali začasno) kolk, 6 ljudi? Zdej al so to same neke pičkice in itak nimajo kaj delat tule, ker to je taf plac laugh.png ali pa neko splošno vzdušje ni glih v + . (govorim nasplošno, ne krivim zdej direkt Picota)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 08:11

A dej nehej, avtopsihoterapevtsko je, da redno pljuvaš po vseh (z redkimi izjemami, vsaj zaenkrat, dokler ne zmanjka ostalih spet), s katerimi se pravzaprav dnevno, izključno po lastni izbiri družiš? 

Meni se sliši tole bolj kakor aktivno izogibanje soočenju s samim sabo.

 

Pa kolikor razumem Silvijo, je bila to tista zadnja kaplja čez rob. Ne pa da je bil ta komentar en in edini problemčič tule, zaradi katerega naj bi tolk 'užaljeno' odreagirala in šla. Če sprejemate Picota, potem bi lahko tudi to, da je komu dovolj. Vsak pač ne doživlja 'duhovnih rasti in katarz' na lnf.

 

V zadnjega recimo pol leta se je umaknilo (stalno ali začasno) kolk, 6 ljudi? Zdej al so to same neke pičkice in itak nimajo kaj delat tule, ker to je taf plac laugh.png ali pa neko splošno vzdušje ni glih v + . (govorim nasplošno, ne krivim zdej direkt Picota)

 preberi prvi post v temi love3.gif

vse ostalo je brezpredmetno..

 

 

 aja definiraj besedo pljuvanje?

 

 pa jo poveži s tistim kar sem napisal Silviji...

 

Ker če je to pljuvanje potem ne vem, kaj na tem svetu ni pljuvanje. ker namreč ravno v tem trenutku si pljunila mene ker pljuvam in srečo imaš da sem taf, če ne bi bila to zadnja kaplja čez rob, v tem hudem preklemanem lajfu, ki vam ga diktira en forumski polanonimnež

 

resno ljudje težave imate, tut vi, ki se od teh distancirate in jih samo pavšalno komentirate

 

 resne težave

 

 zato sem odprl tole temo, da vas lahko analiziram, spravim na prava pota, da mi preživite še dolga leta, k vas v bistvu imam rad.


prenos.jpg


#25 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 14. maj 2014, 09:10

Je ratalo dosadno in nadležno tole prepucavanje - vsake dva tedna; NE glede na prvi post, zapisan v tej temi.

In se strinjam s Silico.

 

Teb smo pa tut že n-krat povedali, napisali, da tvoj način komunikacije NI v redu, predlogov za ustreznejšo je bilo malo morja, hendlanje moške menopavze tudi. Pa ti moram prec rečt, da si bolj naporen, kot marsikatera baba z fejst izraženimi menopavzalnimi težavami.

 

Zdej pejt pa v sobo, pa razmisli 1book.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0