Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Popolnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#26 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. december 2014, 17:42

Ja možno, ampak kaj pa, ko zapustimo našo Zemljo ... ne zares, ampak mentalno v predstavi. Vesolje je velika stvar, iz vidika naše majhnosti tako velika, da lahko rečemo kar neskončna. Torej, da zakoni fizike veljajo za celo vesolje, kakšna je tu kolektivna zvest? Ali brez živih bitij vesolje neha obstajati? 


Brez podpisa

#27 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. december 2014, 18:41

Seveda, doživljamo znotraj svojega zdaj. 

 

Ampak, a praviš, da drevo ne pade, če ga nihče ne vidi pasti? 


Brez podpisa

#28 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 3. december 2014, 19:51

Ja že res, da ni važno, če ga ne vidiš ... ne dogaja. Ampak ali to pomeni, da tisti del res ne obstaja? 

Torej ali drevo pade tudi, če se tega prav res nihče ne zaveda? (izključujoč stvarnika)

 

Sicer pa ... naši možgani so res takšni, da izkrivljajo realnost - realnost v tem konkretnem primeru kot nekaj kar mehansko izmerimo, preverimo. npr. na spodnji sliki sta dva kvadratka na plošči a in b, ki sta popolnoma enako svetla. Nista? Fizikalno gledano so fotoni, ki pridejo do naše mrežnice iste jakosti, torej iste moči svetlobe, pa vendar se verjetno vsi strinjamo, da vidimo, da je eden svetlejši od drugega.

 

Za test naredite, da vzamete papir skozi katerega se ne vidi in na območju kvadratka a in b naredite luknjo, pa bosta iste barve. Ali pa jih programsko ločite in postavite na belo ozadje in bosta spet iste barve. Ampak, ko ju pa gledamo na sliki pa nista iste barve, čeprav gre za iste piksle in del iste slike. Naši možgani prilagodijo fizično podobo slike, da jo vidijo po svoje na tak način, da odgovarja našemu dojemanju sveta in funkcijam, ki jih v svetu opravljamo.

 

brez-naslova.png

 

 


Brez podpisa

#29 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 3. december 2014, 20:27

Malo bolj kompleksno je od vse je v naših glavah ... ne gre samo za percepcijo, interpretacijo uma. Lahko se mečeš na tla in si predstavljaš karkoli hočeš, pa se bodo atomi, molekule itd. še vedno držale skupaj. Da presežemo našo stvarnost je potrebno veliko več od vem, da je vse iluzija.

 

Kar si omenil zgoraj bi samo pomenilo, da bi porušil omenjene vezi med atomi, molekulami ki sedaj dajejo vidno obliko predmetom. 

 

btw: ne dotikamo se predmetov, ampak lebdimo nad njimi. Kot dotik čutimo odbojno silo med atomi, dejansko pa do stika ne pride. 

 

Ne, napačno si interpretiral. Nisem napisal, da je vse v naših glavah. To si rekel sedaj ti. Jaz sem govoril o (omejeni ali pogojeni) percepciji možganov. Pomisli recimo o temu kakšen spekter barv zaznava človek in kaj bi se morda lahko nahajalo izven tega vidnega spektra. 

 

In če smo že pri definiciji realnosti in njenega preseganja; res je, ni dovolj zgolj zavedanje da je nekaj iluzija, potrebno je še videti alternativo, torej drugačno realnost. Ko se boš ti metal na tla bo edina stvar ki jo boš zatrdno vedel ta, da si boš polomil kakšno kost, lahko si poskušaš predstavljati nekaj drugega, ampak dokler boš globoko v sebi bil prepričan o splošno sprejeti resnici potem se boš obnašal v skladu z njo. 



#30 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. december 2014, 13:14

glej ... če je vse princip iluzije ... potem ni relevantno ali nekaj res obstaja ali ne ... pomembna je tvoja izkušnja ...

tukaj si, da imaš izkušnjo ...

težava je, ker so nas naučili mislit zakomplicirano ...

kreacija ... iluzija kreacije, pa deluje po principu  sprememba energije je nič ... v iluziji energije sploh ni ... vse je miselna zgodba in miselno dogajanje ...

prostor in čas sta enaka nič ... univerzum nima razsežnosti in se lahko nahaja v neskončno majhni točki ... hawkinov izraz je univerzum v nut shell ( univerzum v orehovi lupini) ...

zadevo na posreden način potrjujejo kvantnomehanski izsledki, ko opazujemo delec in njegov zelo oddaljen dvojnik ...

zdi se, da ni časovnega zamika med dogajanjem enega in drugega ...

pomeni, informacija med njima potuje hitreje od svetlobe, kar pravijo, da ni mogoče biggrin.png ali pa med njima ni razdalje ... vse je singularna točka ... 

 

v bistvu ... zanimivo se je igračkat z osvobojenimi miselnimi vzorci ... 

ni ga tipa, ki bi ti lahko dokazal, da se motiš ... in ti ne moreš dokazat, da imaš prav ... 

v iluziji pa to itak ni pomembno ...

 

Čigava miselna zgodba in miselno dogajanje? Meniš, da smo sami stvarniki te iluzije ....a ni to nekoliko tipično vase zagledano človeško pojmovanje realnosti, ki spregleda, da smo samo del nečesa, četudi iluzije? Torej, da tvorba iluzije presega nas same. 


Brez podpisa

#31 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 5. december 2014, 13:19

Ne, napačno si interpretiral. Nisem napisal, da je vse v naših glavah. To si rekel sedaj ti. Jaz sem govoril o (omejeni ali pogojeni) percepciji možganov. Pomisli recimo o temu kakšen spekter barv zaznava človek in kaj bi se morda lahko nahajalo izven tega vidnega spektra. 

 

In če smo že pri definiciji realnosti in njenega preseganja; res je, ni dovolj zgolj zavedanje da je nekaj iluzija, potrebno je še videti alternativo, torej drugačno realnost. Ko se boš ti metal na tla bo edina stvar ki jo boš zatrdno vedel ta, da si boš polomil kakšno kost, lahko si poskušaš predstavljati nekaj drugega, ampak dokler boš globoko v sebi bil prepričan o splošno sprejeti resnici potem se boš obnašal v skladu z njo. 

 

to si pisal ...

 

Vse je energija in gostota energijske vibracije, ki jo samo naš um percepira kot trdno materijo. 

 

In kaj pomeni, da se začneš obnašati v skladu z ponotranjeno (drugačno) resnico. Kakšne spremembe to sploh prinaša v življenje? 


Brez podpisa

#32 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 5. december 2014, 18:19

https://www.youtube....h?v=4hmu5WW147U

jaz sem se fajn nacmerila ob gledanju, sta čudovita. <3 Vzor, inspiracija, moč mr. Powell je zakon. ekstremno.

#33 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 6. december 2014, 21:30

Joj, to je res preveč, škoda ju je. Nikoli ne popraviš popolnoma take zlorabe telesa. In vsa čast, da nekdo izgubi tako težo.

 

 



#34 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 12:22

Vsa čast.

 

Sodelavka je mojih let, vitka in ima sladkorno. Vsakič ko kaj poje skoraj, si mora dati špunjo torej inekcijo, razen če ima nizek sladkor. In si mora merit. (kot opozorilo za nas ki se nažiramo in še kaj)

 

jaz sem pa presnožerka, edino kar laufa zaenkrat. Pa molim Oče naš tudi v spanju.

 

 

In gre, dopoldan sadje (ogromno), popoldan zelenjava, in gre.

 

kar se tiče popolnosti duha in telesa v praksi, a ne... jaz sem plavala v deroči reki, se topila, iskala oprijem in nikakor, dokler me ni reka pripeljala do sinjega morja. In to je to zdaj. Tu je vsaj mir, rib pa ne jem.



#35 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 12:25

Aja, debata vsaka je dobrodošla. Prosim, kar brez panike. ?(?)



#36 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 13:10

samo, da se me ne dotaknejo kakšne črne magije spet, ... sej ni nič narobe z naravo, ... ampak tako ko gre za noč ima svojo moč ali pošlji mi sliko ali ...ker tisto.- maš črno mačko in delaš zeliščne napoje in pomagaš ljudem je že super, ampak na svetu je veliko satana. in proti temu-slabemu-je Jezus (Bog) in nihče drug zame... vse drugo je coprnija neka.



#37 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 13:14

Oče naš, ki si v nebesih,

 

posvečeno bodi tvoje ime,

 

pridi k nam tvoje kraljestvo,

 

zgodi se tvoja volja,

 

kakor v nebesih tako na zemlji.

 

Daj nam danes naš vsakdanji kruh in odpusti nam naše dolge

 

kakor tudi mi odpuščamo našim dolžnikom

 

in ne vpelji nas v skušnjavo

 

temveč reši nas hudega.

 

Hvala jezus, da lahko vzamem Helex in se soočim s tistim, kar bi pa se bojim too much. Včasih ga rabim, hvala Jezus za tablete, ki so mi bergle na ful, boljše kot da kličem spet Hekate in dobim kake norce na glavo...

 

Jezus meni se ne, da več delati napak. In vse je napaka, kar ni TI:



#38 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 13:18

Jesus is cooking his love potion :D, medtem ko jaz tuki jamram. To je Jezus. jaz znam fajn blodit, drugače.



torej : po tvoji logiki ... če imaš črno mačko in bognedaj, da še kuhaš čaj (zelišča) ... si čarovnica ...

 

Bi znalo bit, da smo na vezi s takšno, ja :D Mi je že všeč... me privlačijo te reči, prav hudo... ampak Jezus vse to zbriše... greš pol k maši in odpadejo vse te vibre čarovniške... jaz bi jezusa in žensko naravo, katero najdem v čarovnicah.



#39 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 13:23

Ko bom imela svojo belo maltežanko in ne bova na morju... bova v gozdu pili čaj in objemali drevesa. Črna mačka je že pri sosedu... in je že vibra... takoj ko začnem razmišljati o njenih očkah... wiii... mucek, muc muc... ampak je en neženček, nevsiljivček, zlatiček...mucek... lepi, pepi... ni ogromen... je prav zlati...



Aja- bova nuni... Oz High Priesteses po tarotu... ampak to je že magija? Tarot? Jaz se tudi v to blodnjo zatekam... ker GA ni ob meni .



#40 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 8. december 2014, 13:32

Aja, od tega se mi kar trga, to je moja norost... vibre, glasovi, halucinacije.

 

Sem si nakopala na glavo.



#41 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. december 2014, 13:52

Tudi Jezus je slišal glasove, videl halucinacije (po merilih današnjih psihiatrov), se ukvarjal z magijo, ipd...torej se pojavi naslednje vprašanje v čem se je on razlikoval od današnjih "shizofrenikov", vještic, da ga sedaj nekateri človečki častijo na veliko....biggrin.png

 

Kot če bi vprašal kaj je razlika med vernikom in nevernikom...Vernik pač verjame v neke stvari in pravila, ki so napisana v knjigah...medtem ko nevernik kao ne verjame v to, kar pa ne pomeni, da ne verjame v druge stvari...skratka to je kot dve plati kovanca- cifra ali grb...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#42 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 8. december 2014, 21:11

Jaz verjamem v določene stvari, ker so se mi določene stvari zgodile in ne more bit naključje. Z vsem spoštovanjem do kristjanov, sam moje mnenje je, da vas že 2000 let vlečejo za nos... (nate******). Cerkev izkorišča tisto nekaj, v svojo korist... In men so vse ti pajaci v črnih pa rdečoh pa ne vem katerih haljah, eni taki satanisti. Razen papež, je pa faca. Pa Janez Pavel je tud bil.

 

Grozno mi je bilo, ko so na pogrebu nedavno nazaj, na maši prosili za denar. In da mora organist prostovoljno igrat orglje, vse za Boga, župnik se pa vozi z Mercedezom...

 
 


#43 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. december 2014, 22:30

Jaz verjamem v določene stvari, ker so se mi določene stvari zgodile in ne more bit naključje. Z vsem spoštovanjem do kristjanov, sam moje mnenje je, da vas že 2000 let vlečejo za nos... (nate******). Cerkev izkorišča tisto nekaj, v svojo korist... In men so vse ti pajaci v črnih pa rdečoh pa ne vem katerih haljah, eni taki satanisti. Razen papež, je pa faca. Pa Janez Pavel je tud bil.

 

Grozno mi je bilo, ko so na pogrebu nedavno nazaj, na maši prosili za denar. In da mora organist prostovoljno igrat orglje, vse za Boga, župnik se pa vozi z Mercedezom...

 

za vsak primer, če ga slučajno ob cesti štopa sam bog :D

valda ga ne bo fural v jugecu :D :D



#44 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 9. december 2014, 09:51

tudi jaz bi ga furala v mercedesu :D



#45 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. december 2014, 10:05

Kaj je pa z jugecom narobe... dobri stari časi. Jaz imam več kot deset let star avto, pa je doma še en čist nov, prav šminkerski, sam men je moj star zakon... Nič hudega ni, ko se ne sekiram, če kdaj kako bankino povozim al pa ga mal počoham :)) Enkrat sem se zaletela, ko sem parkirala med našega novega in še enega starga, na srečo nekomu v tistega starega :)) Sreča je rekel, da ni panike in mi ni bilo treba napisat listka...

 
 


#46 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 9. december 2014, 11:16

Tu berem,kako punce jejo samo presno hrano in veliko sadja in potem začnejo moliti ,to pa ne vedo,da se pri obilnem hranjenju z tako hrano v telesu ustvarjajo alkoholi,kateri te lahko opijanjajo,da se tega sploh ne zavedaš ;

 

Saj potem ni čudno,da prekomerno moliš in se hočeš z bogecom voziti v Mercedezu.

 

mačky je vsaj na realnih tleh,ker vmes poje tudi kakšen zrezek mesno živalskega porekla.

 

 

 

 



#47 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. december 2014, 11:55

Sem imela obdobje, ko nisem jedla mesa, tam od 14. do 16. leta. Pol me je mama prislilila, ker je nekje brala, da odmirajo možganske celice... In to je njej bil največji strah zame :D Že res, da se mi smilijo živali, ampak so tud indijanci spoštovali naravo in so jedli meso v določenih količinah. In zato jem meso, prvič zaradi tega, ker kak tofu, ki ga kupiš v trgovinah, mi je še bolj sumljivega izvora, pa sploh teh stvari ne maram. Beljakovine pa moram dobit. Tako da pač poskušam dobit meso s kmetij, ki jih poznam. Res pa, če bi imela doma prašiče, bi jim menda postavila igrala... Ne vem, a se je sosed norce delal al je res, da je zakon za vzrejo tako strog, da moraš živalim zagotovit neko zabavo, če jih imaš več kot tri... Če imajo konji v štali žogo, bi tud moji prašiči imeli igračke :)

 

Drugače pa poznam nekoga, ki je imel raka v zadnjem stadiju. In je šel k eni priznani nutricistki. Ko je izvedel za raka, je šel na vegetarijasnko prehrano brez mesa. Ta nutricistka je rekla, da si je s tem naredil škodo, ker hrana brez mesa pospeši rast tumorjev. Mogoče je to odgovor, zakaj je moj stric, vegetarijanec, maratonec in na splošno aktiven športnik, zbolel za rakom. Ker ta znanec, ki ga poznam in je pri nas sigurno enkrat mesečno, si je uspel s pomočjo diete zmanjšat tumorje iz par cm na samo nekaj mm, z dieto in še enimi alternativnimi zdravili. In tumorji so postali neaktivni. Hodi tud k bioenergetiku.

 
 


#48 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. december 2014, 12:18

Da vam čiko crnogorac, ki živi v betonski džungli pove malo o zdravi kmečki pameti...

 

Večinoma rak nastane zaradi podzavestne agresije, razen če ni človek pod vplivom fizičnih dejavnikov kot so radioaktivno sevanje, škodljive kemikalije, ipd...Hrana ima v takih primerih samo 25% vpliva...mogoče pa glih teh par procentov prevaga tehtnico med umreti- živeti...tongue.png

 

Kdor je nekaj časa na presni hrani prečisti telo...kar pomeni, da pride v stik s svojo notranjostjo...kjer ležijo notranji demončki...in pojavi se vprašanje ali se zna z njimi soočiti ali ne...in če se ne zna je prva rešilna bilka molitev...skratka zgodbice o alkoholu so za dječji vrtič...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#49 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 9. december 2014, 13:05

Skratka, ne mi govorit o nekem prečiščevanju telesa ,če uživaš presno hrano kajti to je za dečji vrtič ;

 

Neumno razmišljanje ;Pri hrani taki ali drugačni je prečiščevanje telesa enako,odpadki morajo čimpreje iz telesa.

 

Razlika je v tem kako je prebavljiva ;če je obilna oziroma težje prebavljiva imaš v želodcu tesnobo vklučno z več prdci ;če pa ješ presno hrano jo želodec lažje prebavi ,ker je že delno razgrajena ,ker ni bilo napenjanja in ostalih stvari ti daje občutek,da imaš telo očiščeno ....? ,

Po presni hrani si tudi prej lačen in ker vnašaš čez dan vedno več obrokov zaradi lakote je rezultat to,da ti želodec dela skoraj neprekinjeno oziroma nima potrebnega počitka.

Za moje pojme je tudi tako opevani zajterk najpomembnejši dnevni obrok zgrešen,ker ,ko si že zjutraj ti potem to lagodje da občutek,da si že vse v tem dnevu naredi,samo še par malic in kosilo in večerja pa si za danes končal ;zato pa ni čudno,da ljudje zbolevajo.

 

Vedno jej po potrebi raznoliko,toda samo, kadar si lačen ? ne jej po urniku !

 

Tudi,ko se ti ustvari neka želja po neki hrani,jo čimprej kupi in pojej,ker tvoje telo ve,kateri vitamin mu primankuje in tudi ve v kakšni hrani se nahaja,ker dela namesto tebe in te lepo opozori. Ko si v življenju pojedel raznoliko hrano si je to shranil v podzavesti; če ga ubogaš in ne ješ samo presno hrano,ti bo povrnil z zdravim telesom.

 

Videl sem tudi že žirafe,ki so pojedle preveč plodov drevja in so se pozneje začele obnašati,kot da so pijane.



#50 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. december 2014, 13:08

ljudje žal nismo prežvekovalci....






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0