Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#826 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 00:52

a ni to tko vsaj malo poniževalno ... tudi, če je zate samo šala. v empatičnem smislu vživljanja v sogovornika, bo večina človečkov vsaj malo užaljena?

 

Kdor se bo oziral samo na besede ja, kdor pa bo upošteval to kar sem omenil že več kot ne vem kolikokrat pa ne...tongue.png

 

Kdor bo užaljen, naj se vpraša zakaj je užaljen...in potem lahko malo začne delat na temu...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#827 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. marec 2015, 08:02

Tu in zdaj je samo sticisce ...balast prej-potem dodajamo sami in se izmika sticiscu. Zgoraj dodajas balast in vrednosti.

V sticiscu ni "casa" niti ni smrti ... ne rabis danih predstav. Zato tudi ne delujes v konceptu razlicnih zivljenj. Zato zgoraj pisem o slepilih ...
Brez podpisa

#828 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. marec 2015, 08:28

in bodi prepričan da to ves "čas" dogaja v realnem tukaj zdaj ... in realni tukaj zdaj je kreativni potencial vseh možnosti ... 
a si ga znaš predstavljat ali te takoj pregreje ... ??? yes.gif scratchchin.gif tongue.png biggrin.png laugh.png laugh.png laugh.png

Definitivno se vse dogaja tukaj in zdaj.

Naj se malce obrazložim. Minljivost ... ena dobrih stvari v castanedinih knjigah je nasvet, da naj smrt posamezniku vedno sedi na levi ali desni rami, ne vem več. To pomaga temu, da se osebek ne ujame v slepilo giba od točke a do b enega življenja in hkrati, da premik od a do b enega življenja ceni, izkoristi in živi kot eno življenje. To, da ga živi kot eno življenje je slepilo, ampak samo, če je v eno življenje tudi ujet. V nasprotnem primeru je orodje. Enako je lahko orodje kalup, da to eno življenje ni tako pomembno, ker je samo del večjega sklopa. Važno je le to, da se osebek kalupov zaveda in ne postane njihov ujetnik ...ko se jih zave jih lahko začne uporabljat, ko jih ne rabi več uporabljat ... o tem pa ne bom nič rekel, ker me stvarno presega.
Brez podpisa

#829 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 14. marec 2015, 08:31

Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi
bez starih drugova i ovih nakaza sto su me stalno pratili.........
 



#830 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. marec 2015, 08:31

"čas" sem dal v narekovaj, ker je samo priučen / privzet način dojemanja
prej ali pozneje izgubi smisel kot ga poznamo, ko razumemo princip tukaj zdaj ...
resnična smrt ne obstaja, ker je lajf virtual ... gre za prehajanje ... 
čeprav, z  virtualom imaš ravno ti precej težav, ker želiš čutit bolečino, ko treskaš z glavo v zid ... laugh.png
 
in z več od tega te ne bom pregreval ... biggrin.png

To kar razlagaš o času je osnova ane, tko da ...

Ne jaz ne želim čutit bolečine in tudi ti jo ne želiš, pa jo oba čutiva. Tko da ne vem zakaj se tolk obdajaš z namišljenim znanjem? Namišljenim, ker nima praktične realizacije = čutiš bolečino ob butanju v steno, pa če hočeš ali ne.
Brez podpisa

#831 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. marec 2015, 08:37

Pa tko no shamanno spet si se ujel v en loop pametnih dognanj o drugih, pa to se ti res skoz ponavlja ... in ti ful jemlje kredibilnost. Če bi uporabil tvojo terminologijo bi rekel nekaj v smislu "slabša se ti" ... 8.6 -> 8 -> 7 -> 6 -> 5 -> 4 ... ja je res je.
Brez podpisa

#832 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. marec 2015, 09:31

Pote pa dobro, ce si pri tem zavesten ali pa ce vsaj kaj potegnes iz tega ...

edit: ce si o tem zavesten, namesto pri tem ; )
Brez podpisa

#833 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 14. marec 2015, 09:46

Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi
bez starih drugova i ovih nakaza sto su me stalno pratili.........
 

Uporabi jih zase in ustvarjaj ljubezen ;)


Pa tko no shamanno spet si se ujel v en loop pametnih dognanj o drugih, pa to se ti res skoz ponavlja ... in ti ful jemlje kredibilnost. Če bi uporabil tvojo terminologijo bi rekel nekaj v smislu "slabša se ti" ... 8.6 -> 8 -> 7 -> 6 -> 5 -> 4 ... ja je res je.

Men je pa čist logično to, kar Shamm govori.


Kdor se bo oziral samo na besede ja, kdor pa bo upošteval to kar sem omenil že več kot ne vem kolikokrat pa ne...tongue.png

 

Kdor bo užaljen, naj se vpraša zakaj je užaljen...in potem lahko malo začne delat na temu...biggrin.png

Nisem užaljena, sam debata k jo zastavi v smislu: a ti sploh znaš meditirat? Zgubi kredibilnost, nima vrednosti, ker imajo te besede zadaj en vzorec, na vzorce, ki jih prepoznam pa reagiram z ničemer. 



#834 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 14. marec 2015, 09:53

Sej ne gre zato, da bi se različne oblike zavesti videle ločeno od enosti. Ne vem kje je prišlo do tega mišljenja. Ločeno je v istem smislu kot je ločeno moje in tvoje gibanje, če se srečava na cesti. Ne glede nato, da sva povezana bova šla en mimo drugega, zej mogoče bom pijan in bom pozabu da mam doma ženo in otroke, pa te bom zagrabil za rit in ti začel predavat o enosti, pol boš pa ti s klofuto poskrbela, da ta enost ne bo preveč enostna, če veš kaj čem rečt....

Skozi tvoje pisanje sem dojel, da zavračaš možnost obstoja bitij, ki nimajo fizičnega telesa in tudi možnost interakcije z njimi. Mam ti še namen odgovor na zastavljena vprašanja, ko se mi bo več dalo, ampak a ni tvoje izhodišče to, da "kontakte" povezuješ z nekim potlačenim delom posameznikovega življenja, ki se potem izrazi na videz ločeno? Kar je zame čist legitimno razmišljanje, ampak ne edina možna razlaga ... to je en možen pojav.

Ločenost mojega/tvojega gibanja je iluzija kot so tudi vse ostale stvari v fizičnem svetu zgolj prenos in manifestacija notranjega sveta. Če pozabiš, da imaš ženo in zgrabiš drugo za rit, je to zato, ker v tvojem notranjem svetu ni razmejitev in te se kažejo potem v fizičnem svetu in ti omogočajo, da vidiš na čem je treba še delat (ko dobiš mojo, ženino, otrokovo reakcijo)... 

 

Ne zavračam obstoj bitij, zavračam Brezovo idejo, da je nekaj prilepljeno nate in to vpliva nate zunaj tvoje možnosti vpliva... 


Ker je možno, da si po lastni debilnosti nakoplješ drek s katerim sicer nič nimaš. Noben univerzalni bozji zakon ne bo poskrbel, da si po lastni neumnosti ne nakoplješ več sranja kot bi ga moral prestati.

edit: ne bo poskrbel v smislu, da smo bulletproof, ker nismo

Zakaj bi bilo to smiselno?



#835 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 14. marec 2015, 09:59

Moj vzorec poniževanja je na manj kot 1%...kar je zelo zanemarljivo...tongue.png 

 

Raje se vprašaj, če ti razumeš to kar jaz govorim in če razumeš globino in širino...A ni logično, če je človeček v 4. razredu, da ne more razumeti matematike za 6. razred...Kaj ko bi začela malo brati poučne basni ali pa kitajske pravljice za otroke, ker zgleda da metafor ne razumeš...tongue.png 

 

Šel sem skozi te lekcije skozi katere greš trenutno ti...in to ni še nič v primerjavi s tistim kar pride kasneje...

Primer iz prakse...človeček je imel bolečine v hrbtenici, vedno je bil malo sklonjen...ko je poštimal določene stvari z družinskimi duhci in odvrgel breme družine- tisto kar ni bilo njegovo- se je kar nenadoma zravnal, bolečina je kar izginila...breme karme se najhitreje opazi na hrbtenici...tongue.png 

 

Zakaj pa lahko človečki zapravijo več denarja kot imajo na banki ala kredit, limit, ipd...a misliš da v Kozmosu ni nekaj podobnega...a misliš da nisem tega v redu prečekiral, zato ker se v praksi marsikaj ni skladal s tem kar so govorili duhovnjaki al pa je bilo nakladan v new age bukvicah. In seveda sem povprašal še za drugo in tretje mnenje...zaključki so bili zelo podobni..tongue.png  

 

Kaj ko bi se ti naučila malo preverjati stvari, da ne postaneš podobna kot mgd...recimo kupi si nihalo...s tem se ponavadi začne v 1, razredu...tralala...No ja, razen če ti ni všeč, da se vrtiš na ringlšpilu še pa još vremena. Samo pazi, da ti ne postane slabo... biggrin.png 

Boš pa moral mal reflektirat na tvoje vzorce pa ne samo poniževanja drugih, ampak hkrati tudi: poveličevanja sebe in spoštovanja najprej sebe ... ker je zdej že več kot očitno, da jih kažeš tukaj, pa vmes malo popraviš in spet itd... če imamo v Slo take zdravilce, pol sem jaz resno zaskrbljena, ker pri takem dobiš zraven še manjvrednosti kompleks... in dozo narcizma... oprosti, ampak teh tvojih postov ni mogoče jemati več resno. 



#836 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 10:16

Nisem užaljena, sam debata k jo zastavi v smislu: a ti sploh znaš meditirat? Zgubi kredibilnost, nima vrednosti, ker imajo te besede zadaj en vzorec, na vzorce, ki jih prepoznam pa reagiram z ničemer. 

 

A si ti kdaj brala kakšne pogodbe, drobni tisk in te scene...tongue.png

 

Jaz nisem spraševal ali znaš meditirati, ampak ali razumeš pojem "meditacija"...že parkrat se je izkazalo, da nekaterih izrazov sploh ne razumeš ali pa jih razumeš samo delno...vsaj kar se ezoterike tiče...

 

 

Ne zavračam obstoj bitij, zavračam Brezovo idejo, da je nekaj prilepljeno nate in to vpliva nate zunaj tvoje možnosti vpliva...

 

A mi lahko poveš kje sem jaz to trdil...človek ima vedno vpliv...vprašanje je samo v kakšni meri...a misliš da ima petletni otrok kaj veliko izbire, če ga hoče mama malo našamarit...tongue.png

 

 

Boš pa moral mal reflektirat na tvoje vzorce pa ne samo poniževanja drugih, ampak hkrati tudi: poveličevanja sebe in spoštovanja najprej sebe ... ker je zdej že več kot očitno, da jih kažeš tukaj, pa vmes malo popraviš in spet itd... če imamo v Slo take zdravilce, pol sem jaz resno zaskrbljena, ker pri takem dobiš zraven še manjvrednosti kompleks... in dozo narcizma... oprosti, ampak teh tvojih postov ni mogoče jemati več resno. 

 

Kaj pa če sem ti stopil na živce- tiste vzorce, ki tega ne prenašajo...tongue.png

 

Zdaj pa malo pomeditiraj koliko imaš ti tega kar meni očitaš...vključno s podzavestjo...potem pa pametuj dalje...jaz sem angelček v primerjavi s tabo...Pa preden to zanikaš preveri...tongue.png

 

Mene prav boli đoko a moje poste jemlješ resno ali ne...in čez par let boš mogoče rekla, šele zdaj mi je jasno kaj mi je tista budala govoril...po vsej verjetnosti takrat ko te bojo okoliščine malo bolj sesule...ampak brez skrbi, temu jaz pravim učenje na malo hard način...saj smo vsi šli oz. gremo čez take ali drugačne faze...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#837 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 10:29

Evo majhen test za take pametnjakoviče kot je Zala...in za druge, ki mi očitajo ne vem kaj vse...kakšna je energijska razlika med 1. in 2....Prvi je obični tekst kot ponavadi ostane v postu, drugi je pa navibriran toliko kot jaz energijsko prenesem...

 

1. na planini je lepo ijaijaooo

 

2. tralala hopsasa

 

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#838 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 14. marec 2015, 10:36

A si ti kdaj brala kakšne pogodbe, drobni tisk in te scene...tongue.png

 

Jaz nisem spraševal ali znaš meditirati, ampak ali razumeš pojem "meditacija"...že parkrat se je izkazalo, da nekaterih izrazov sploh ne razumeš ali pa jih razumeš samo delno...vsaj kar se ezoterike tiče...

 

 

 

A mi lahko poveš kje sem jaz to trdil...človek ima vedno vpliv...vprašanje je samo v kakšni meri...a misliš da ima petletni otrok kaj veliko izbire, če ga hoče mama malo našamarit...tongue.png

 

 

 

Kaj pa če sem ti stopil na živce- tiste vzorce, ki tega ne prenašajo...tongue.png

 

Zdaj pa malo pomeditiraj koliko imaš ti tega kar meni očitaš...vključno s podzavestjo...potem pa pametuj dalje...jaz sem angelček v primerjavi s tabo...Pa preden to zanikaš preveri...tongue.png

 

Mene prav boli đoko a moje poste jemlješ resno ali ne...in čez par let boš mogoče rekla, šele zdaj mi je jasno kaj mi je tista budala govoril...po vsej verjetnosti takrat ko te bojo okoliščine malo bolj sesule...ampak brez skrbi, temu jaz pravim učenje na malo hard način...saj smo vsi šli oz. gremo čez take ali drugačne faze...biggrin.png

Ker meditiram že nekaj let, bi rekla, da je tvoja domneva mal brezvezna..., in nima veze katere ezoterične pojme jaz razumem ali pa jih ne in kot se ti morda že lahko dozdeva, to sploh ni pomembno, ker različni ljudje dosežejo različno brez istih izkušenj ali znanja, ampak če se nekdo želi držat svojih kalupov kot edino možnih, je pač pol to njegov problem.

 

Moja "identiteta" ni vezana na nobeno ezoterično znanje, s čimer pride fleksibilnost in sem brez strahu, da bi v tem smislu lahko kaj izgubila (npr. sebe). Torej odpadejo vzorci: poniževanja, (ne)spoštovanja, vzvišenosti itd (za katere mi niti meditirat ni treba, da bi jih videla, se dobro in jasno vidijo iz postov in ne samo iz moje strani). Mogoče jih je težko videt, ampak vsak vidi takrat ko dojame, da mora in da je to dobro zanj.

 

Zakaj bi mi stopil na živec?Gre za tvoje vzorce, men je vseeno, če so al pa jih ni. Mene se ne dotikajo. Tu je moja izkušnja močna. Pred meseci, bi se zagotovo me. Nekaj časa nazaj bi se zagotovo me. 


Evo majhen test za take pametnjakoviče kot je Zala...in za druge, ki mi očitajo ne vem kaj vse...kakšna je energijska razlika med 1. in 2....Prvi je obični tekst kot ponavadi ostane v postu, drugi je pa navibriran toliko kot jaz energijsko prenesem...

 

1. na planini je lepo ijaijaooo

 

2. tralala hopsasa

 

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png

heh sej ne misliš resno :D



#839 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 12:19

Ker meditiram že nekaj let, bi rekla, da je tvoja domneva mal brezvezna..., in nima veze katere ezoterične pojme jaz razumem ali pa jih ne in kot se ti morda že lahko dozdeva, to sploh ni pomembno, ker različni ljudje dosežejo različno brez istih izkušenj ali znanja, ampak če se nekdo želi držat svojih kalupov kot edino možnih, je pač pol to njegov problem.

 

Moja "identiteta" ni vezana na nobeno ezoterično znanje, s čimer pride fleksibilnost in sem brez strahu, da bi v tem smislu lahko kaj izgubila (npr. sebe). Torej odpadejo vzorci: poniževanja, (ne)spoštovanja, vzvišenosti itd (za katere mi niti meditirat ni treba, da bi jih videla, se dobro in jasno vidijo iz postov in ne samo iz moje strani). Mogoče jih je težko videt, ampak vsak vidi takrat ko dojame, da mora in da je to dobro zanj.

 

Zakaj bi mi stopil na živec?Gre za tvoje vzorce, men je vseeno, če so al pa jih ni. Mene se ne dotikajo. Tu je moja izkušnja močna. Pred meseci, bi se zagotovo me. Nekaj časa nazaj bi se zagotovo me. 


heh sej ne misliš resno biggrin.png

 

A si ti razumela zgornji post...??? 

Po mojih informacijah si razumela samo 30%...ni čudno, da je potem tvoj reply skoraj čisto mimo...

 

Trditev je okoli 10% pravilna...le kje so se izgubili ostali procenti...a si prepričana da niso tvoji obrambni mehanizmi od egota v igri...tongue.png

 

Zakaj prfoksi dajejo učencem domačo nalogo v šoli pri matematiki...sigurno zato da bi se prfoksi dokazoval pred učenci...tongue.png

 

Test oz. vaja...te lekcije se mora naučiti vsak človeček slej ko prej...temu se reče možnost razločevanja...pravih gurujev od fake...po drugi strani pa tudi lahko pokaže ali ima človek A v sebi res tisto kar se mu očita iz strani drugih človečkov...Če človek izžareva preveč srčne energije potem ne more glih biti kao negativec ali na na egotripu. Mišljeno je na splošno...Te lekcije so samo osnova za vse tisto kar šele pride tam okoli prve magične meje...

 

Resno ali ne...meni je vseeno...bližajo se trije najmočnejši duhovni prazniki (v naslednjih treh mesecih na polno luno)...energije se bodo potencirale, tako dobro kot zlo...in nekateri bodo spet iz "neznanega vzroka" bolj živčni, nervozni, črnogledi...skratka biče veselo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#840 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 14. marec 2015, 13:26

Spet nekdo prodaja mentalne fore.......model nič ni čutiti-samo močne mentalne projekcije..........ne moreš da belivaš......lp



#841 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 13:31

-zakaj bi te nekdo poučeval zastonj

-zakaj bi ti nekdo govoril stvari, ki jih ni v new age knjigah, jih ne učijo na duhovnih delavnicah, seminarjih...

-zakaj bi ti nekdo govoril stvari, ki jih še novodobni guruji ne vejo, ne poznajo ali nočejo govoriti...

-zakaj bi ti nekdo govoril stvari katerih zaenkrat sploh ne razumeš, na katere sploh nisi pripravljena, itd...

-zakaj bi ti pravi Guru sploh pokazal kakšno pot, če pa hočeš furat sama...

 

Zala...a misliš, da sem ta vprašanja napisal kar tako...icon_smesko.gif

 

Sem si vzel prav malo časa za meditacijsko stanje...tralala...

 

Če na kratko napišem bistvo...ne spoštuješ pravih duhovnih učiteljev, njihovih namigov in učencev preko katerih delujejo...izpolnila si samo 10% kriterijev, ki so potrebni, da se informacije začnejo dobivati na pladnju (minimalni pogoj je okoli 70%)...Podano ti je bilo preveč namigov, tudi določeni tehnični detajli...ali znaš te informacije izkoristiti v svoj prid in nadgraditi svoje znanje ali ne, to je drugo vprašanje...Pri vzorcih si začela spoznavati šele zgornje plasti, misliš da veš več kot tisti ki so to pot že prehodili. Vklopili so se obrambni mehanizmi, ki so značilni za ego posameznikov. Ego se bo upiral. Ali bo Kozmos oz. njegovi predstavniki na Zemlji uporabil lahke ali trde načine, da posamezniku sesuje miselnost in poniža ego, je odvisno od reakcij posameznika in njegovega odziva na določene stvari...

 

S tem se v večji meri strinja tudi tvoj duhovni učitelj, ki ga ti še ne poznaš...kateri te spremlja in poučuje že preko več življenj...pod vpliv katerega spadaš...

 

Eno življensko poglavje se zapira, odpira se drugo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#842 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 13:42

Spet nekdo prodaja mentalne fore.......model nič ni čutiti-samo močne mentalne projekcije..........ne moreš da belivaš......lp

 

Sem šel prav čekirat...Mentalne projekcije so samo okoli 10% pa še to se gre bolj za miselne ukaze...se boš moral malo bolj poglobiti v meditacijo in ne govoriti nekaj na pamet...raje povej energije katere čakre so najbolj izražene...tongue.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#843 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 14. marec 2015, 13:50

Spet nekdo prodaja mentalne fore.......model nič ni čutiti-samo močne mentalne projekcije..........ne moreš da belivaš......lp

I agree. 

 

Zala...a misliš, da sem ta vprašanja napisal kar tako...icon_smesko.gif

 

Sem si vzel prav malo časa za meditacijsko stanje...tralala...

 

Če na kratko napišem bistvo...ne spoštuješ pravih duhovnih učiteljev, njihovih namigov in učencev preko katerih delujejo...izpolnila si samo 10% kriterijev, ki so potrebni, da se informacije začnejo dobivati na pladnju (minimalni pogoj je okoli 70%)...Podano ti je bilo preveč namigov, tudi določeni tehnični detajli...ali znaš te informacije izkoristiti v svoj prid in nadgraditi svoje znanje ali ne, to je drugo vprašanje...Pri vzorcih si začela spoznavati šele zgornje plasti, misliš da veš več kot tisti ki so to pot že prehodili. Vklopili so se obrambni mehanizmi, ki so značilni za ego posameznikov. Ego se bo upiral. Ali bo Kozmos oz. njegovi predstavniki na Zemlji uporabil lahke ali trde načine, da posamezniku sesuje miselnost in poniža ego, je odvisno od reakcij posameznika in njegovega odziva na določene stvari...

 

S tem se v večji meri strinja tudi tvoj duhovni učitelj, ki ga ti še ne poznaš...kateri te spremlja in poučuje že preko več življenj...pod vpliv katerega spadaš...

 

Eno življensko poglavje se zapira, odpira se drugo...biggrin.png

Bs... 

 

A to, da je treba it na plačljivo delavnico, da dobiš neko znanje? To je kapitalistična ideja in nič drugega... Brezo vem, da ne sprejemaš drugačnih pogledov, ampak bo že čas, ko boš videl, da ni vse tako kot je zapisano v bajkah, ki jih bereš. V procentih, ki jih tvoj um proizvaja po subjektivnem izračunu... 

 

Jaz nikjer ne trdim, da vem več kot ti ali kdorkoli drug... delam na vzorcih, zato tudi vidim pri tebi vzorec, ki nič ne kaže na kakšen poseben napredek/razvoj.... Vklopila se mi je jasna presoja o tem, da nekdo, ki me pošilja v vrtec, ne zaupa v moj način meditacije, ki je menda vprašljiv in na splošno a priori ve, kaj je najbolje zame, pač ne more bit kredibilen. 

 

Heh Brezo, kdo naj bi bil moj učitelj? Come on... mal se ti res preveč dogaja... 



#844 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 14. marec 2015, 13:59

Pa kako da ti kažem.......ne vem če obstaja možganska čakra......ylflower.gif .........pol je to to.......nobene globine......žalim slučaj......


To temo je popravil/a ARISTOTEL: 14. marec 2015, 14:03


#845 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 14. marec 2015, 14:05

......sej se boš že spravil v red......mlad si ti i perspektivan....ne bojim se jaz zate......love3.gif


To temo je popravil/a ARISTOTEL: 14. marec 2015, 14:07


#846 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 14:22

Bs... 

 

A to, da je treba it na plačljivo delavnico, da dobiš neko znanje? To je kapitalistična ideja in nič drugega... Brezo vem, da ne sprejemaš drugačnih pogledov, ampak bo že čas, ko boš videl, da ni vse tako kot je zapisano v bajkah, ki jih bereš. V procentih, ki jih tvoj um proizvaja po subjektivnem izračunu... 

 

Jaz nikjer ne trdim, da vem več kot ti ali kdorkoli drug... delam na vzorcih, zato tudi vidim pri tebi vzorec, ki nič ne kaže na kakšen poseben napredek/razvoj.... Vklopila se mi je jasna presoja o tem, da nekdo, ki me pošilja v vrtec, ne zaupa v moj način meditacije, ki je menda vprašljiv in na splošno a priori ve, kaj je najbolje zame, pač ne more bit kredibilen. 

 

Heh Brezo, kdo naj bi bil moj učitelj? Come on... mal se ti res preveč dogaja... 

 

Na plačljivih delavnicah tega ne učijo, ker presega njihovo znanje...tam učijo povprečne new age zadevce...tongue.png

 

Da te nekdo pošilja v vrtec je tvoja interpretacija...v bistvu si v 4 ali 5 razredu OŠ, če se že gremo tehnične detajle...tongue.png

 

Mediatcija ali tehnika pri meditaciji...to sta dva različna pojma...tongue.png

Če misliš, da imaš dovolj dobre pristope potem ne vem kaj se pritožuješ...

 

Meni se itak dogaja...na slikci, ki sem jo ubacio je vse narisano in napisano...kot ciciban varianta, tudi za polupismene...tongue.png

 

Lahko pa greš za foro v meditacijo...z namenom da se ti prikaže tisti res tapravi učitelj katerega sem imel v mislih...ali pa da se ti vsaj malo namignejo informacije...in če se slučajno kaj čudnega zgodi...welcome to the club of lunatic...biggrin.png

 

 

Pa kako da ti kažem.......ne vem če obstaja možganska čakra......ylflower.gif .........pol je to to.......nobene globine......žalim slučaj......

 

......sej se boš že spravil v red......mlad si ti i perspektivan....ne bojim se jaz zate......love3.gif

 

Koliko nickov uporabljaš...a je to edini forum...tongue.png

 

Ostalo bi pa lahko veljalo tudi za tebe...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#847 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 14. marec 2015, 14:47

Na plačljivih delavnicah tega ne učijo, ker presega njihovo znanje...tam učijo povprečne new age zadevce...tongue.png

 

Da te nekdo pošilja v vrtec je tvoja interpretacija...v bistvu si v 4 ali 5 razredu OŠ, če se že gremo tehnične detajle...tongue.png

 

Mediatcija ali tehnika pri meditaciji...to sta dva različna pojma...tongue.png

Če misliš, da imaš dovolj dobre pristope potem ne vem kaj se pritožuješ...

 

Meni se itak dogaja...na slikci, ki sem jo ubacio je vse narisano in napisano...kot ciciban varianta, tudi za polupismene...tongue.png

 

Lahko pa greš za foro v meditacijo...z namenom da se ti prikaže tisti res tapravi učitelj katerega sem imel v mislih...ali pa da se ti vsaj malo namignejo informacije...in če se slučajno kaj čudnega zgodi...welcome to the club of lunatic...biggrin.png

 

 

 

 

Koliko nickov uporabljaš...a je to edini forum...tongue.png

 

Ostalo bi pa lahko veljalo tudi za tebe...biggrin.png

Joj, Brezo dragi, kolk ga ti pihaš :D. A veš, ko je prejšnji teden al kdaj dva dni tolk pihalo zunaj, se je gotovo vreme odzivalo na tvoje pihanje v teh postih hehe... 

 

Glede znanja, sej veš, da stalno prihaja k men, neki si mi ga še sam nalinkal... 

 

Verjemi, da če bi obstajal kak moj duhovni učitelj, zagotovo ne bi ZDRŽAL z mano enega življenja kaj šele več življenj heh :D

 

Kje se spet jaz neki pritožujem, konstantno me vlečeš v to slabo energijo (pritoževanja, nemira, živčnosti), jaz sem pa že ne vem kje vse (vsaj v besu, lol ) :D.Brezo let go... love3.gif

 

Sej veš, da je nekdo "stalno z mano", to sem ti tko že povedala in da se mi že itak dogaja preveč, ne rabim meditirat za to laugh.png

 

Mlad si... zanimivo love3.gif ylflower.gif hypnodisk.gif  :D



#848 ARISTOTEL

ARISTOTEL
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 14. marec 2015, 15:18

Samo tle se oglašam dragi moj........malo sem prisel v tvoj peskovnik da vam nastavim ogledalce........jebiga uvek se nađe luđi od luđeg......všeč mi je da ne štartaš takoj z jezo......upam samo da je nisi le dobro zapakiral.........ne brini odoh ja uskoro.....nimam cajta za don-kihotovske variante.....pusa.......flirt.gif



#849 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 15:45

Joj, Brezo dragi, kolk ga ti pihaš biggrin.png. A veš, ko je prejšnji teden al kdaj dva dni tolk pihalo zunaj, se je gotovo vreme odzivalo na tvoje pihanje v teh postih hehe... 

 

Glede znanja, sej veš, da stalno prihaja k men, neki si mi ga še sam nalinkal... 

 

Verjemi, da če bi obstajal kak moj duhovni učitelj, zagotovo ne bi ZDRŽAL z mano enega življenja kaj šele več življenj heh biggrin.png

 

Kje se spet jaz neki pritožujem, konstantno me vlečeš v to slabo energijo (pritoževanja, nemira, živčnosti), jaz sem pa že ne vem kje vse (vsaj v besu, lol ) biggrin.png.Brezo let go... love3.gif

 

Sej veš, da je nekdo "stalno z mano", to sem ti tko že povedala in da se mi že itak dogaja preveč, ne rabim meditirat za to laugh.png

 

Mlad si... zanimivo love3.gif ylflower.gif hypnodisk.gif  biggrin.png

 

Kako se vpliva na vreme je snov višjih razredov...pihanje ni imelo veze z mojimi nebulozami...tongue.png

 

To znanje je samo uvertura... tongue.png

 

Vsa živa bitja na Zemlji so pod okriljem enega od duhovnih učiteljev...tudi preko več življenj...ali se tega zavedajo ali ne, to je pa drugo vprašanje...tongue.png

 

Tema je "nemir"...torej moram od časa do časa omeniti tudi to besedo...tongue.png

 

Vsak človeček ima občasno družbo...če že zemeljski človečki ne morejo priti na kavico, naj pa vsaj duhci pridejo ala Casper- friendly ghost...partyy.gif

 

Če te že zanima...starost mojega fizičnega telesa je 35- 40 let...starost duše pa med 15-20 milijard let...ali je to mlad ali star, odvisno od perspektive gledanja...bolj pomembno je nekaj drugega...tralala...biggrin.png

 

By the way...tisto vprašanje, ki se nanaša kao na plačilo, je večplastno...mistično znanje se lahko dobi z nekim namenom...plačuje se pa lahko drugim kao z dobrimi deli...površinsko se pa lahko nanaša tudi na denar...pravih mističnih stvari se ne more ovrednotiti z denarjem...in preden se človečku - učencu preda res pravo znanje se ga v redu testira...to je pač samo eden od načinov ki ga uporabljajo Guruji...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#850 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. marec 2015, 16:54

Men je pa čist logično to, kar Shamm govori.

Verjetno si zgrešila kontekst v katerem je odgovor bil napisan.

Ločenost mojega/tvojega gibanja je iluzija kot so tudi vse ostale stvari v fizičnem svetu zgolj prenos in manifestacija notranjega sveta. Če pozabiš, da imaš ženo in zgrabiš drugo za rit, je to zato, ker v tvojem notranjem svetu ni razmejitev in te se kažejo potem v fizičnem svetu in ti omogočajo, da vidiš na čem je treba še delat (ko dobiš mojo, ženino, otrokovo reakcijo)... 
 
Ne zavračam obstoj bitij, zavračam Brezovo idejo, da je nekaj prilepljeno nate in to vpliva nate zunaj tvoje možnosti vpliva...

Eno je govoriti o iluzijah, drugo je imeti prenos znanja v obstoj.

Če nisi razumela kaj sem ti želel povedat bom uporabil drug primer: splezaj na najvišje drevo, ki ga najdeš in skoči dol. Potem poročaj o tem kako je bilo, rezultat bo sam za sebe pričal o tem kakšna je razmejitev med tvojimi dojemanji iluzije in stvarnem prenosu teh dojemanj v prakso. Upam stavit kaj konkretnega, da boš imela več zlomov.

Ne zavračam obstoj bitij, zavračam Brezovo idejo, da je nekaj prilepljeno nate in to vpliva nate zunaj tvoje možnosti vpliva...

Brezovo pisanje ima čisto dober smisel, ker če je nekaj pripopano nate, ker imaš do tega karmični dolg, zna tam tudi ostati dokler se energija ne izmenja. Tvoj vpliv je pri tem dokaj omejen in zahteva podreditev namenu in vzroku dogajanja.

Zakaj bi bilo to smiselno?

Zakaj pa ne bi bilo?

Kakšna je tvoja pozicija? Da lahko počneš še tako velike neumnosti in če karma ustreza bo to dovoljšen razlog, da neumnosti tvojih dejanj ne bodo imele posledic, ker te ščiti karma?
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0