Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sprememba se lahko zgodi čez noč

tretma življenje proces sprememba access bars glava termin namen

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
119 komentarjev na to temo

#26 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 22. junij 2015, 10:02

Aja čemu je pa potem namenjen tale forum, če ne duhovnim temam.

 

Lajkanju, zajebavanju in ' ohhhhhhhh ti Pico ti, kako si danes nagajiv love3.gif'  komentarjem

 

Ti nisi za sem. Lahko sodeluješ, kakopak, ampak boš posledično verjetno sama potrebovala kakšno terapijo laugh.png  


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#27 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 10:08

 joj kok si ti kjut Silica.. a to da sta pa Brezo in Šamanček takoj zraven k pride kaka taka zalutala duša.. te pa ne moti?

Gor sem prpopal cenik, za sekice in iztjerivanje džavolčičev...

 

 Pa če se ti to zdi normalno... pol res nimava kej dost skupnega .. 

 

razen seksa


partyy.gif


Lajkanju, zajebavanju in ' ohhhhhhhh ti Pico ti, kako si danes nagajiv love3.gif'  komentarjem

 

Ti nisi za sem. Lahko sodeluješ, kakopak, ampak boš posledično verjetno sama potrebovala kakšno terapijo laugh.png  

 ki ti jo bodo tukajšnji samozvani mojstri ponudili poizjemno konkurenčnih cenah....


prenos.jpg


#28 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 22. junij 2015, 11:10

joj kok si ti kjut Silica

 

Ane, ane inno.gif

 

Ne, mi ni normalno, kot mi tudi ni normalno, da se ljudje 'obešajo' na skalovje v vesolju in mu pripisujejo krivdo za lastne muhe in tegobe, sam - takle mamo ylflower.gif

 

 

p.s. čeprav to, da smo škorpije tanarbl fajn, pa 100% drži wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#29 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 11:12

okej zdej me sam še odblokiraj pa bomo spet stari frendi kot nekoč...

 

ylflower.gif


prenos.jpg


#30 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. junij 2015, 11:57

Gor sem prpopal cenik, za sekice in iztjerivanje džavolčičev...

Poglej še enkrat kaj si prpopu. 404 Not Found. Ni prou preveč jasno al za 404,00€ ne najdejo sekic in džavolčičev, al pod 404,00€ ne najdejo sploh nič, in šele od 404,00€ dalje iščejo? Skratka....zavajaš. tongue.png



#31 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 12:00

http://www.myantahkarana.com/?co=10531

 

 

 spodaj imate zainteresirani delni cenik,kompletni samo ustno..


prenos.jpg


#32 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. junij 2015, 12:02

http://www.myantahkarana.com/?co=10531

 

 

 spodaj imate zainteresirani delni cenik,kompletni samo ustno..

Again....... 404 Not Found........huh.png Non funziona.....



#33 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. junij 2015, 12:11

Res je ,da mladi možgani razmišlajo oziroma štartajo v svojem obdobju svojega življenja in to iz pozicije in časa, kjer je nakopičena razna škodljiva energija, kot so strupi ,ki so sproščeni iz recimo plastike,novih zdravil toplivih v vodi in pitje te vode,ki kroži in je slej kot prej spet pitna toda nakopičena z nesnago,da ne govorim o zraku ,ki ga vdihavamo.

Zato imajo mladi ljudje probleme z raznimi razmišljanji in begom v neke čudodelne terapije.Vedno se vse spremeni po vsaki noči je sprememba in to zato, ker se tem strupom telo ne more izogniti ,možgani pa tudi ne morejo tako hitro spremeniti genov oziroma mutirati in ustvariti obrambo,ker nam civilizacija prehitro ponudi z nekim novim izumom ali strupom.

Ste pač otroci plastike in rešitev za vas je, da bežite preko raznih zavedljivih terapij zato je vedno več nepravilno usmerjenih razmišljanj in s tem posledično več fobij.

Obstaja samo pravilno in napačno vse vmesno prinese stranske učinke.



#34 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 12:21

Again....... 404 Not Found........huh.png Non funziona.....

zanimivo :D


prenos.jpg


#35 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 22. junij 2015, 12:31

Again....... 404 Not Found........huh.png Non funziona.....

...Goggle history is forever:

Cenik od prejle

 

pa še cela imena so se trudili poskrit, Elvis (upam, da ni zapustil stavbe icon_smile_clown.gif  ) pa un tadrugi tudi

 

Cela imena od prejle, spodaj



#36 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:01

zanimivo biggrin.png

 

 

...Goggle history is forever:

Cenik od prejle

 

pa še cela imena so se trudili poskrit, Elvis (upam, da ni zapustil stavbe icon_smile_clown.gif  ) pa un tadrugi tudi

 

Cela imena od prejle, spodaj

Waw Krokič, viš ku lahko razturaš če češ. tongue.png

 

Res postaja zanimivo počasi........sej včeri je še vse odpiralo in sm tut jst to vidu, ma pol je kar naenkrat od celga cenika in polnih imen ostalo sam še 404. Kdo ve zakaj se stvari kar naenkrat skrivajo? scratchchin.gif



#37 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:03

Kdo ve, kaj imate vi od tega naslajanja? huh.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#38 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:14

Hja naslajanje... težko bi temu rekel naslajanje, čeprav priznam da sta krokodil in Omar tuki hudobca in eno mjčkeno tut Pico, čeprav gre tu za 4, 7% udeležbe pri hudobčevstvu..

 

ampak a nimate ve dečve iz reda potencialnih sester usmiljenk nobene empatije, do teh žrtev ki nič hudega sluteč pridejo na forum in padejo v roke dveh božjih odposlancev posrednikov božanske zavesti, ki jih seveda ne za 20 evrov ker je to dampinško in šarlatansko, ampak za par stotakov popeljejo v svet mistike in enostavčne ezoterike?


prenos.jpg


#39 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:22

Vsak se sam odloči, kam bo dal svoj denar. Tu gor smo najbrž odrasli in tudi približno prisebni osebki. Tudi posledice si moramo sami pripisati, za takšna in drugačna dejanja, takšne in drugačne besede, takšne in drugačne izdatke.

 

Noben od aktivnih članov tu ne reklamira svojih storitev, še manj koga sili v njihovo uporabo. Kvečjemu obratno. In če že, omenjena poudarjata, da moraš sam narediti veliko, če  hočeš spremembe. Se pa najde na spletu ogromno drugih takšnih in drugačnih ponudb. 

 

In ne pozabite: 

Ne stori drugemu to, kar ne želiš, da drugi storijo tebi.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#40 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:32

Vsak se sam odloči, kam bo dal svoj denar. Tu gor smo najbrž odrasli in tudi približno prisebni osebki. Tudi posledice si moramo sami pripisati, za takšna in drugačna dejanja, takšne in drugačne besede, takšne in drugačne izdatke.

 

Noben od aktivnih članov tu ne reklamira svojih storitev, še manj koga sili v njihovo uporabo. Kvečjemu obratno. In če že, omenjena poudarjata, da moraš sam narediti veliko, če  hočeš spremembe. Se pa najde na spletu ogromno drugih takšnih in drugačnih ponudb. 

 

In ne pozabite: 

Ne stori drugemu to, kar ne želiš, da drugi storijo tebi.

jst se držim reka

 

 ne zatiskaj si oči pred nasiljem opozori nanj prijavi ga..

 

 Anne eno je javno drugo pa očem zakrito po osebnih sporočilih...

 

Očitno je trg zasičen in je treba najti druge kanale po katerih priti do žrtev

 

duhovni forumi so najlažja pot...

 

sam problem je ker so na drugih forumih razni ogorevci, nosorogi itd itd, ki ta naša dva wanabeja peljejo lulat in kakat s plenico na riti..


prenos.jpg


#41 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:35

Kdo ve, kaj imate vi od tega naslajanja? huh.png

 

 

... Ehhhh.....kaj .....konkurenčnost v egu....tongue.png

Veš kuk se bo komu fajn zdelo, ko bo mogu zdej nekdo tle telefonsko spremenit, pa mogoče tud naslov firme, pa pocenit storitve...ipd....

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

A ma foušija tud kej procentov na duhovni lestvici ?....flirt.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#42 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:36

Glede na to, da meni osebno nihče od omenjenih ni ponujal svojih storitev po OS, prihajam do dveh zaključkov:

- sem na dosti visokem nivoju partyy.gif

- ni mi pomoči... ohmy.png

 

 

In pri omenjanju nasilja bodi najprej pozoren na svoje verbalno izražanje. 

Saj veš, tisti rek - Pometi najprej pred svojim pragom. 

 

Se ga grem zdaj držat ylflower.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#43 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 13:49

tudi meni nista pa ne prihajam do takih zaključkov kot ti..

 

ker če meni ne, še ne pomeni da nobenemu ne.. Oziroma za tiste ki predstavljajo center univerzuma mogoče ta trditev velja..


prenos.jpg


#44 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 14:13

Mislim, da se nihče od nas ne brani denarja (ne mislim s tem umazanega, da ne bi zdaj šla debata v to smer). Se mi ne zdi nič narobe, da človek računa za svoje storitve, pa marsikaj sama naredim brez plačila. 

 

Zate vem, si že napisal, da delaš na daljavo in ne za denar.

 

Kolikor se spomnim, je samo ena forumašica, ki ima svojo šolo, predavanja. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#45 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 14:19

Ni bilo sploh tako razumljeno, samo pravim pač, denar rabimo in ga služimo, na takšne in drugačne načinewink.png.

 

Kot seveda tudi porabljamo v skladu s svojimi prihodki, potrebami, prioritetami.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#46 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 16:03

Mislim, da se nihče od nas ne brani denarja (ne mislim s tem umazanega, da ne bi zdaj šla debata v to smer). Se mi ne zdi nič narobe, da človek računa za svoje storitve, pa marsikaj sama naredim brez plačila. 

 

Zate vem, si že napisal, da delaš na daljavo in ne za denar.

 

Kolikor se spomnim, je samo ena forumašica, ki ima svojo šolo, predavanja. 

Napisal je da seksa s svojo lepo ženo, dajem samo kot primer..

da če nekdo nekaj napiše, še ne pomeni da je res.. Sicer pa, to izkušnjo morte dat skoz..


Sicer je pa v dobi interneta zlahka preverljivo kaj kdo dela, a dela to zastonj ali proti plačilu, za kaj se ima in se predstavlja..

na žalost ali pa na srečo, internet omogoča pametnim da preverijo v kaj se spuščajo , malo manj pametnim pa da nasedajo vsak teden novi bližnjici do prekinitve kroga rojstev in umiranja proti plačilu..

 

In še mojih 50 centov, tudi šverc droge je za marsikoga preživetje..


prenos.jpg


#47 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 22. junij 2015, 18:59

Negativna propaganda je menda najboljša propaganda laugh.png



#48 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 22. junij 2015, 19:09

pomembno je, da se govori o tebi ... karkoli že ...

Točno,poveča zanimanje...



#49 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 22. junij 2015, 19:32

naslov teme je : sprememba se lahko zgodi čez noč ... v bistvu pa : nič se ne zgodi čez noč ... vse se pripravlja dalj časa ... le ven butne od danes na jutri ... scratchchin.gif

Spremembe se stalno dogajajo, ... ne sam čez noč- ponoč se pr meni sam v sanjah. V bistvu to je itak posebna sprememba vsako noč... 


Pa disleksija nima nobene veze z napačnim postavljanjem ločil... 



#50 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 22. junij 2015, 19:59

Dragi Janko!

 

Hvala za tvoj iskren komentar. Res je, da mi slovnično malo spodleti po vejico in besedo. Kljub temu se rada pisno izražam in me to veseli. Čeprav delam napake mislim, da to ne bi smela biti ovira, da to ne bi počela. Zdaj, če je tebi to smešno in me zato primerjaš z disleksijo je to tvoj pogled, ki ga kljub nekako sovražni nastrojenosti proti meni (resnično ne razumem zakaj si je nekoga sploh treba privoščiti in delati norca iz truda) spoštujem in poskušam razumeti. Če ti moje početje ni všeč v redu. Ne vem zakaj ljudje enostavno ne ignorirate stvari, ki vam niso po godu. Jaz grem tam kjer ni zame enostavno mimo in pustim drugim živeti na način kot želijo brez, da se jih lotim z nekimi svojimi mnenji. Smo si pač različni.

 

Vidim pa, da je ta zavihek DUHOVNOST IN OSEBNA rast brez pomena, če se razvijajo taki pogovori, ki se daleč stran od tega. Lahko skoraj gotovo rečem, da tu ne bom več nič objavljala.

 

Želom vam vse dobro in lep pozdrav!

 

joj zala, se mi zdi, da mal velik delaš zaključkov za nekoga, ki naj jih ne bi.

seweda se ne bom poglabljal v to in tega komentiral, kot nisem komentiral niti vsebine tvojih postov.

ne bom uprašal niti, na osnovi česa sklepaš, da sem sovražno nastrojen, ali da sem si te privoščil.

sem prebral na tvojem blogu, da si praktik mtvss in bars. jaz tudi, pa še mal več tudi. 

za vsemi svojimi komentarji stojim in bi jih z lahkoto argumentiral. skratka... še vedno se strinjam z njimi, pa se ti komot tut surlaš naprej. če pa moje komentarje prebereš še 1x, pa ni hudič, da bi ti mogl kej kapnit no.

o slovnici sem se pošalil na swoj račun, ker sem točno jaz tisti, ki se s tem ne obremenjuje. na forumih pa res ne.

namig na disleksijo pa je bil tut mišljen kot kompliment.

disleksija ni po moje namreč nič drugega kot lastnost, da se že  čist intuitivno v piko ne drži dogovorov, ki so si jih namesto nas, a za nas... izmislili drugi. da je pa to kompliment, pa nej še powem, da do ljudi, ki imajo uradne diagnoze ala disleksija, shizofrenija,...gojim posebne simpatije. tut to bi komot argumentiral, pa ne bom, ker se mi zdi  preneumno karkoli pretirano resno pisat po forumih in s tem izpostavljat oz. napajat razne wannabije. ne, to se mi absolutno ne zdi noben doprinos.

in če si res tolk napaljena na tole access sceno, boš pa itaq slej k prej naletela tut na kej o x-menih, pa boš mogoče kasneje mal manj občutljiva tut na tem terenu, ker ima namreč tudi access do takih ljudi meni čist spodoben pristop oz. odnos.

sam še neki... da ne bi blo spet prehitrih zaključkov.

ne, nisem slepi access vernik, čeprav ga res neki malega poznam in tudi vsakodnevno uporabljam... sicer v kombinaciji z še cel kup drugimi stvarmi.

fajn bod.

al pa tut ne.

kuker glih hočeš :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0