Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sprememba se lahko zgodi čez noč

tretma življenje proces sprememba access bars glava termin namen

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
119 komentarjev na to temo

#51 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 22. junij 2015, 20:19

Pa disleksija nima nobene veze z napačnim postavljanjem ločil... 

 

kot rečeno... želel sem ji podeliti kompliment, kar pa nepoznavanje slovnice ne bi bil glih, se mi zdi.

disleksija kot diagnoza, pa mene milo rečeno ne moti. u resnici je res kompliment.

samo tega vi, k nimate v razmišljanju nič skupnega z ajnštajnom, seweda naute zastopli biggrin.png

 

 

 

*********************************************

 

Disleksija
Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Disleksija
Klasifikacija in zunanji viri
MKB-10  R48.0
MKB-9  315.02
OMIM  127700
DiseasesDB  4016
MeSH  D004410

Disleksija je motnja sposobnosti branja ali razumevanja prebranega, poleg ohranjene senzorne in splošne sposobnosti. Je motnja veščin branja in pisanja, pogosto s tendenco, da se pomeša med seboj črke ali besede med branjem ali pisanjem, ali da se ne opazi določenih črk ali besed. Oseba z disleksijo drugače rešuje probleme kot ostali, saj razmišljajo z desno polovico možganov. Strokovnjaki ugotavljajo da je primerov te motnje vedno več in se je odstotek v zadnjem desetletju kar precej zvišal (5−10 % otrok). Osebe z disleksijo imajo lahko probleme tudi s splošnim razmišljanjem, saj drugače razmišljajo in se zadev lotijo nekoliko drugače, vendar v večini problemov je to lahko zelo koristno saj nas je drugačen način razmišljanja ponesel v sedanjost. Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Walt Disney, Galilejo Galilej, Steve Jobs, William Shakespeare, Hipokrat in Agatha Christie so med drugimi tudi imeli disleksijo, zato je vredno to motnjo sprejeti in jo obrniti sebi v korist.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#52 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. junij 2015, 09:07

Sprememba na vsedobro se lahko zgodi tud takoj. Takoj ko se obrnemo h Krišni.



#53 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. junij 2015, 09:20

In potem nekateri pravijo, da je šamano psihotik, da govori o teorijah zarote in ne vem kaj še vse...kaj naj si potem človek misli o drugih...tongue.png

 

Nekatere stvari na spletni strani so bile v v fazi brisanja, popravljanja, dodajanja še preden sem jaz sploh prišel nazaj v SLO ta mesec (pred 18.6)...v tujini jaz osebno pač nisem imel dostopa do compa tako kot doma... error 404 je lahko tudi posledica tega...kako pa google refresha strani pa ne vem...prav tako naj bi se vse to že pred enim letom preneslo na nek drug server in nadgradilo neke stvari- kako je trenutno s tem pa ne vem...

 

Pameten človek najprej vpraša kaj je v ceno zaobjeto- koliko obiskov, individualno poučevanje, vaje, prevoz, bencin...koliko stanejo listi, fotokopiranje, skripta...mislim da so nekateri zelo dobro seznanjeni koliko je ena ura privat učenja joge ali borilnih veščin...in če se vse to odšteje koliko je potem realni izkupiček...In če to primerjamo s samoplačniško uro psihoterapevta katerih cena se vrti okoli 100 €/ ura...kdo je potem oderuh...Farmacija, valjda...tongue.png

 

A sem že povedal zgodbice kako sem med "šihtom" kofetkal in pričal s par ljudmi, ki so se zdravili že par let zaradi ne vem kakšnih psihičnih diagnoz, obiskali psihiatre ne vem kolikokrat...in potem se je "usput" med fofetkanjem odstranilo par bitjec, pokazalo in dalo par vaj...in človečki so bili čez par mesecev kot novi...ko sem jih spet videl...cel zaslužek od tega je bil pa par kavic...so mi sami priznali par stvari...

 

Skratka od teh čira čara zadevic še stroškov in položnic ne morem pokrit...preživljam se iz drugih stvari, to je samo usput podobno kot "dopolnilna dejavnost"...Koliko ljudi me je ta teden ali zadnje leto videlo na obali, Kočevju al pa NM kot človečka, ki dela x posel...A google pozna te podatke...

 

A mi zna kdo pripopat link koliko varnostne službe računajo za svoje storitve- cenik...? Objasniti zakaj imamo pri nas preko 200 varnostnih firm, v Avstriji pa samo par....A google pozna te podatke...Zakaj vem da bo v kratkem neka prireditev na obali, da bodo rabili ljudi in so mi že kar ponudili 5-6  €/h, če bom glumil redarja, lahko delam pa tri dni non stop, če se mi da oz. če zdržim...In ja plačuje se na roke (keš)...Tako da mi lahko prihranite bajke da google vse ve...

 

A mislite da ne vem ali nisem slišal koliko so nekateri ljudje zmetali denarja za razne vedeževalce, zdravilce, prehranske dodatke in ne vem kaj še vse...kar se uradno ne govori, tudi nekateri "eksorcisti" v SLO imajo svoje tarife, kdo plača je pa drugo vprašanje- človeček ali verska ustanova. Seveda niso bili kaj dosti učinkoviti, ker je obstajal karmični dolg do temačnih bitjec al pa so bile v ozadju še bolj jeba stvari...Govorim lahko samo za tiste človečke, ki so bili pri njih in na katere sem naletel...kako se je razpletlo pa ne bom govoril...lahko rečem samo, da lahko pozabite na tisto kar ste videli v filmu...In potem se mi čez nekaj časa zahvali starejši par, ker sta hotela že narest samomor...nič jasn...

Al pa ko sem bil "turistično" v Bosni in smo ravno pil turško kafico. Pride neki čiko, reče da je zmenjen z neko žensko, da ga je ona naročila, še njegov spremljevalec ni nič vedel...poštimalo zadevce s temačnimi bitji za džabe...in čiko okoli 80 let kar poletel ven, prej je pa komaj prišepal. Ga je mogel še spremljevalec malo loviti. Ampak o ženski pa še noben ni vedel nič, prav tako ne kako je prišel do nas, kako je vedel da smo dol...seveda se je zgodilo še par "weird" stvari kjer je res odpovedal cel razum...tako da tudi nekaterim drugim osebkom v bližini ni bilo čist nič več jasno, kaj šele meni...

Da o bolj "otkačenih" stvareh sploh ne govorim...Mogoče se pa to dogaja čisto vsakemu "šarlatanu" in to ni nobene omembe vredno...

 

A se je kdo vprašal zakaj je Ogorevc začel delovati v Srbiji...zato ker SLO in slovenci niso odprti za nekatere stvari, ker je SLO trg prenasičen z vikend zdravilci, ki ponujajo sve i svašta...v resnici se pa potem izkaže čisto drugače...tudi jaz sem dobil informacijo naj v SLO ne govorim o nekih stvareh...Z nosorogom sva pa nazadnje imela prav "prijeten" chat, se je prav ustrašil, da mu bom prevzel del posla...Ampak to ni bil moj namen, se je pa lepo videlo koliko ima zares prepucano pri sebi...

 

A ni zanimivo, da nihče ni omenil delni prevod v slovenščino knjige od Alice Biley kjer so napisane nekatere stvari, ki jih ne omenjajo na delavnicah in ki so ključnega pomena za pravi napredek...in jaz jo imam javno objavljeno...čeprav je knjiga že prevedena, jo še ni v knjigarnah, ker se lektorira...

 

E Picolo a misliš, da ne vem, da si šel že pred časom čekirat moje frende na FB-ju in še marsikaj drugega...da sta mysti, strelka in mogoče še kdo drug glih zaradi tebe zbrisala profil, nekateri se pa ne javljajo več ali pa občasno...da svoje frustracije prenašaš na druge, da so te glih zaradi tega nekateri zbrisal al pa blokiral na FB-ju...da me je par ljudi opozorilo na tebe...zdaj si se pa iz nekega razloga spravil še na mene...A imaš v svoji beležki napisane vsa imena ljudi, ki ti grejo na živce al pa imaš z njimi kakšne nerešene stvari...Mislim da ti je anne dobro razložila nekatere stvari. Ljudje se sami odločajo kako bodo trošili denar. Jaz nobenega ne silim, nekaterim sem celo v faco povedal stvari, ki jih niso hoteli slišat in ni jih bilo več na spregled, niti nimam namena propagirat. Jaz se trenutno ne preživljam s čira čara, ampak z drugimi stvarmi. Se ne hvalim kaj vse znam, vem, ker so mi bili dogodki zadnji mesec zadosten dokaz, da je bolje šutjet o nekaterih stvareh...Mah, škoda besed...Skratka vsak vidi samo tisto kar hoče...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#54 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 09:44

In potem nekateri pravijo, da je šamano psihotik, da govori o teorijah zarote in ne vem kaj še vse...kaj naj si potem človek misli o drugih...tongue.png

 

Nekatere stvari na spletni strani so bile v v fazi brisanja, popravljanja, dodajanja še preden sem jaz sploh prišel nazaj v SLO ta mesec (pred 18.6)...v tujini jaz osebno pač nisem imel dostopa do compa tako kot doma... error 404 je lahko tudi posledica tega...kako pa google refresha strani pa ne vem...prav tako naj bi se vse to že pred enim letom preneslo na nek drug server in nadgradilo neke stvari- kako je trenutno s tem pa ne vem...

 

Pameten človek najprej vpraša kaj je v ceno zaobjeto- koliko obiskov, individualno poučevanje, vaje, prevoz, bencin...koliko stanejo listi, fotokopiranje, skripta...mislim da so nekateri zelo dobro seznanjeni koliko je ena ura privat učenja joge ali borilnih veščin...in če se vse to odšteje koliko je potem realni izkupiček...In če to primerjamo s samoplačniško uro psihoterapevta katerih cena se vrti okoli 100 €/ ura...kdo je potem oderuh...Farmacija, valjda...tongue.png

 

A sem že povedal zgodbice kako sem med "šihtom" kofetkal in pričal s par ljudmi, ki so se zdravili že par let zaradi ne vem kakšnih psihičnih diagnoz, obiskali psihiatre ne vem kolikokrat...in potem se je "usput" med fofetkanjem odstranilo par bitjec, pokazalo in dalo par vaj...in človečki so bili čez par mesecev kot novi...ko sem jih spet videl...cel zaslužek od tega je bil pa par kavic...so mi sami priznali par stvari...

 

Skratka od teh čira čara zadevic še stroškov in položnic ne morem pokrit...preživljam se iz drugih stvari, to je samo usput podobno kot "dopolnilna dejavnost"...Koliko ljudi me je ta teden ali zadnje leto videlo na obali, Kočevju al pa NM kot človečka, ki dela x posel...A google pozna te podatke...

 

A mi zna kdo pripopat link koliko varnostne službe računajo za svoje storitve- cenik...? Objasniti zakaj imamo pri nas preko 200 varnostnih firm, v Avstriji pa samo par....A google pozna te podatke...Zakaj vem da bo v kratkem neka prireditev na obali, da bodo rabili ljudi in so mi že kar ponudili 5-6  €/h, če bom glumil redarja, lahko delam pa tri dni non stop, če se mi da oz. če zdržim...In ja plačuje se na roke (keš)...Tako da mi lahko prihranite bajke da google vse ve...

 

A mislite da ne vem ali nisem slišal koliko so nekateri ljudje zmetali denarja za razne vedeževalce, zdravilce, prehranske dodatke in ne vem kaj še vse...kar se uradno ne govori, tudi nekateri "eksorcisti" v SLO imajo svoje tarife, kdo plača je pa drugo vprašanje- človeček ali verska ustanova. Seveda niso bili kaj dosti učinkoviti, ker je obstajal karmični dolg do temačnih bitjec al pa so bile v ozadju še bolj jeba stvari...Govorim lahko samo za tiste človečke, ki so bili pri njih in na katere sem naletel...kako se je razpletlo pa ne bom govoril...lahko rečem samo, da lahko pozabite na tisto kar ste videli v filmu...In potem se mi čez nekaj časa zahvali starejši par, ker sta hotela že narest samomor...nič jasn...

Al pa ko sem bil "turistično" v Bosni in smo ravno pil turško kafico. Pride neki čiko, reče da je zmenjen z neko žensko, da ga je ona naročila, še njegov spremljevalec ni nič vedel...poštimalo zadevce s temačnimi bitji za džabe...in čiko okoli 80 let kar poletel ven, prej je pa komaj prišepal. Ga je mogel še spremljevalec malo loviti. Ampak o ženski pa še noben ni vedel nič, prav tako ne kako je prišel do nas, kako je vedel da smo dol...seveda se je zgodilo še par "weird" stvari kjer je res odpovedal cel razum...tako da tudi nekaterim drugim osebkom v bližini ni bilo čist nič več jasno, kaj šele meni...

Da o bolj "otkačenih" stvareh sploh ne govorim...Mogoče se pa to dogaja čisto vsakemu "šarlatanu" in to ni nobene omembe vredno...

 

A se je kdo vprašal zakaj je Ogorevc začel delovati v Srbiji...zato ker SLO in slovenci niso odprti za nekatere stvari, ker je SLO trg prenasičen z vikend zdravilci, ki ponujajo sve i svašta...v resnici se pa potem izkaže čisto drugače...tudi jaz sem dobil informacijo naj v SLO ne govorim o nekih stvareh...Z nosorogom sva pa nazadnje imela prav "prijeten" chat, se je prav ustrašil, da mu bom prevzel del posla...Ampak to ni bil moj namen, se je pa lepo videlo koliko ima zares prepucano pri sebi...

 

A ni zanimivo, da nihče ni omenil delni prevod v slovenščino knjige od Alice Biley kjer so napisane nekatere stvari, ki jih ne omenjajo na delavnicah in ki so ključnega pomena za pravi napredek...in jaz jo imam javno objavljeno...čeprav je knjiga že prevedena, jo še ni v knjigarnah, ker se lektorira...

 

E Picolo a misliš, da ne vem, da si šel že pred časom čekirat moje frende na FB-ju in še marsikaj drugega...da sta mysti, strelka in mogoče še kdo drug glih zaradi tebe zbrisala profil, nekateri se pa ne javljajo več ali pa občasno...da svoje frustracije prenašaš na druge, da so te glih zaradi tega nekateri zbrisal al pa blokiral na FB-ju...da me je par ljudi opozorilo na tebe...zdaj si se pa iz nekega razloga spravil še na mene...A imaš v svoji beležki napisane vsa imena ljudi, ki ti grejo na živce al pa imaš z njimi kakšne nerešene stvari...Mislim da ti je anne dobro razložila nekatere stvari. Ljudje se sami odločajo kako bodo trošili denar. Jaz nobenega ne silim, nekaterim sem celo v faco povedal stvari, ki jih niso hoteli slišat in ni jih bilo več na spregled, niti nimam namena propagirat. Jaz se trenutno ne preživljam s čira čara, ampak z drugimi stvarmi. Se ne hvalim kaj vse znam, vem, ker so mi bili dogodki zadnji mesec zadosten dokaz, da je bolje šutjet o nekaterih stvareh...Mah, škoda besed...Skratka vsak vidi samo tisto kar hoče...icon_smesko.gif

 

 

laugh.png

 

Zanimivo a vsak dan sva na vezi...


prenos.jpg


#55 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 09:54

 Drgač pa lejta frajerja zarad mene...

sam ne mi prodajat buč, meni ne...

 

Za Šamana vem, da blefira sto na uro..

Bil je na forumu že velik prej preden je začel.. aktivno sodelovat

 

Tako je prebral nekaj mojih štorijic tukaj ki sem jih objavil, recimo o spolni zlorabi in mi jo sedaj prodaja kot njegovo jasnovidnost

 

 Bajdvej,,,, 

 

Šaman nisi odgovoril na vprašanje ali se je ta zloraba res zgodila ali sem si jo izmislil, da dobim za fukat? ker vemo da ženske kadar so raznežene prej dajo..

 

Dejta to prečekirat za foro, pa se bomo potem naprej pogovarjal o vaših mističnih močeh..

 

Poznam ozadje informacij... in lahk rečem, da pač babje tercialstvo ni enako jasnovidnosti..

 

 

wink.png


prenos.jpg


#56 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. junij 2015, 10:37

stvar je v bistvu zelo enostavna, neskončno možnosti je in vir se uči in razvija skozi nas... drgač ne bi blo neskončnih možnosti



#57 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 23. junij 2015, 12:20

Sprememba je mogoča le takoj zdaj v tem trenutku,

vse drugo je iluzija.....Tudi ta tehnika se bojim je le zabava!

A misliš, da bo človek čez eno leto manj nasilen ali podobno???

Si ti kaj manj agresivna? Ali si pa le v trenutku na varnem,

kjer ti ego daje občutek modrosti in razsvetljenosti....Čakaj le čakaj prihaja tudi deževno vreme,

kaj boš pa pol....? No, zanima me tvoj komentar?????


dReAM

 

 

 


#58 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. junij 2015, 12:39

skoraj ne morem verjet, da uporabljaš moje besede ... priden poba ... iz tebe še bo nekaj ... biggrin.png

 

Je pač neskončen.



#59 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. junij 2015, 16:31

huh.png

 

Ma bejži, spolno zlorabljene osebe so si same krive?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#60 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 23. junij 2015, 16:36

Ne gre toliko za krivdo kot za to, da se vse dogaja z razlogom,

prav zaradi nas, ker smo takšni kot smo v "notranjosti".....

Tudi ti si to kar si z razlogom!

 

GO WITH THE FLOW....

 

 

huh.png

 

Ma bejži, spolno zlorabljene osebe so si same krive?


dReAM

 

 

 


#61 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 16:47

laugh.png laugh.png laugh.png laugh.png


prenos.jpg


#62 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 17:02

saj me ne zanima tvoje spolno življenje in koliko šivov imaš od takrat na riti ...

sicer pa, kaj si iskal, to si dobil ... nič ne dogaja brez razloga ... scratchchin.gif

 

 

 lepo da veš kaj te čaka 

 

flirt.gif

 

Ne sam da si blefer ampak si tudi retardiranc..

 

In ja vem, nič se ne zgodi brez razloga..

 

partyy.gif partyy.gif


Škoda da ni Boudike da ga lajka.....

 

flirt.gif


prenos.jpg


#63 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 23. junij 2015, 17:44

joj zala, se mi zdi, da mal velik delaš zaključkov za nekoga, ki naj jih ne bi.

seweda se ne bom poglabljal v to in tega komentiral, kot nisem komentiral niti vsebine tvojih postov.

ne bom uprašal niti, na osnovi česa sklepaš, da sem sovražno nastrojen, ali da sem si te privoščil.

sem prebral na tvojem blogu, da si praktik mtvss in bars. jaz tudi, pa še mal več tudi. 

za vsemi svojimi komentarji stojim in bi jih z lahkoto argumentiral. skratka... še vedno se strinjam z njimi, pa se ti komot tut surlaš naprej. če pa moje komentarje prebereš še 1x, pa ni hudič, da bi ti mogl kej kapnit no.

o slovnici sem se pošalil na swoj račun, ker sem točno jaz tisti, ki se s tem ne obremenjuje. na forumih pa res ne.

namig na disleksijo pa je bil tut mišljen kot kompliment.

disleksija ni po moje namreč nič drugega kot lastnost, da se že  čist intuitivno v piko ne drži dogovorov, ki so si jih namesto nas, a za nas... izmislili drugi. da je pa to kompliment, pa nej še powem, da do ljudi, ki imajo uradne diagnoze ala disleksija, shizofrenija,...gojim posebne simpatije. tut to bi komot argumentiral, pa ne bom, ker se mi zdi  preneumno karkoli pretirano resno pisat po forumih in s tem izpostavljat oz. napajat razne wannabije. ne, to se mi absolutno ne zdi noben doprinos.

in če si res tolk napaljena na tole access sceno, boš pa itaq slej k prej naletela tut na kej o x-menih, pa boš mogoče kasneje mal manj občutljiva tut na tem terenu, ker ima namreč tudi access do takih ljudi meni čist spodoben pristop oz. odnos.

sam še neki... da ne bi blo spet prehitrih zaključkov.

ne, nisem slepi access vernik, čeprav ga res neki malega poznam in tudi vsakodnevno uporabljam... sicer v kombinaciji z še cel kup drugimi stvarmi.

fajn bod.

al pa tut ne.

kuker glih hočeš :-)

A to si pa mal pomešal uporabnice? laugh.png biggrin.png ylflower.gif


kot rečeno... želel sem ji podeliti kompliment, kar pa nepoznavanje slovnice ne bi bil glih, se mi zdi.

disleksija kot diagnoza, pa mene milo rečeno ne moti. u resnici je res kompliment.

samo tega vi, k nimate v razmišljanju nič skupnega z ajnštajnom, seweda naute zastopli biggrin.png

 

 

 

*********************************************

 

Disleksija
Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Disleksija
Klasifikacija in zunanji viri
MKB-10  R48.0
MKB-9  315.02
OMIM  127700
DiseasesDB  4016
MeSH  D004410

Disleksija je motnja sposobnosti branja ali razumevanja prebranega, poleg ohranjene senzorne in splošne sposobnosti. Je motnja veščin branja in pisanja, pogosto s tendenco, da se pomeša med seboj črke ali besede med branjem ali pisanjem, ali da se ne opazi določenih črk ali besed. Oseba z disleksijo drugače rešuje probleme kot ostali, saj razmišljajo z desno polovico možganov. Strokovnjaki ugotavljajo da je primerov te motnje vedno več in se je odstotek v zadnjem desetletju kar precej zvišal (5−10 % otrok). Osebe z disleksijo imajo lahko probleme tudi s splošnim razmišljanjem, saj drugače razmišljajo in se zadev lotijo nekoliko drugače, vendar v večini problemov je to lahko zelo koristno saj nas je drugačen način razmišljanja ponesel v sedanjost. Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Walt Disney, Galilejo Galilej, Steve Jobs, William Shakespeare, Hipokrat in Agatha Christie so med drugimi tudi imeli disleksijo, zato je vredno to motnjo sprejeti in jo obrniti sebi v korist.

 Se strinjam, dislektiki razmišljajo čisto drugače, pa avtisti tud, velik med njimi, jih je bilo inventivnih...

Je pa res, da ločila nimajo veze s tem :D



#64 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 17:49

mislit, da veš, je premalo ... dokler ne boš pričel drugače, ti bo dogajalo ...

pa ne samo tebi ...

dogajalo bo tudi tvojim otrokom, ki bojo žal odplačevali zate družinsko krivdo (karmo) ...

pa saj o tem si lahko veliko prebereš ...

 

dej ugani kater sadež bi ti zdej dal k si tko pameten

 

opičnjak podpohorski

 

partyy.gif


prenos.jpg


#65 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 23. junij 2015, 17:53

In potem nekateri pravijo, da je šamano psihotik, da govori o teorijah zarote in ne vem kaj še vse...kaj naj si potem človek misli o drugih...tongue.png

 

Nekatere stvari na spletni strani so bile v v fazi brisanja, popravljanja, dodajanja še preden sem jaz sploh prišel nazaj v SLO ta mesec (pred 18.6)...v tujini jaz osebno pač nisem imel dostopa do compa tako kot doma... error 404 je lahko tudi posledica tega...kako pa google refresha strani pa ne vem...prav tako naj bi se vse to že pred enim letom preneslo na nek drug server in nadgradilo neke stvari- kako je trenutno s tem pa ne vem...

 

Pameten človek najprej vpraša kaj je v ceno zaobjeto- koliko obiskov, individualno poučevanje, vaje, prevoz, bencin...koliko stanejo listi, fotokopiranje, skripta...mislim da so nekateri zelo dobro seznanjeni koliko je ena ura privat učenja joge ali borilnih veščin...in če se vse to odšteje koliko je potem realni izkupiček...In če to primerjamo s samoplačniško uro psihoterapevta katerih cena se vrti okoli 100 €/ ura...kdo je potem oderuh...Farmacija, valjda...tongue.png

 

A sem že povedal zgodbice kako sem med "šihtom" kofetkal in pričal s par ljudmi, ki so se zdravili že par let zaradi ne vem kakšnih psihičnih diagnoz, obiskali psihiatre ne vem kolikokrat...in potem se je "usput" med fofetkanjem odstranilo par bitjec, pokazalo in dalo par vaj...in človečki so bili čez par mesecev kot novi...ko sem jih spet videl...cel zaslužek od tega je bil pa par kavic...so mi sami priznali par stvari...

 

Skratka od teh čira čara zadevic še stroškov in položnic ne morem pokrit...preživljam se iz drugih stvari, to je samo usput podobno kot "dopolnilna dejavnost"...Koliko ljudi me je ta teden ali zadnje leto videlo na obali, Kočevju al pa NM kot človečka, ki dela x posel...A google pozna te podatke...

 

A mi zna kdo pripopat link koliko varnostne službe računajo za svoje storitve- cenik...? Objasniti zakaj imamo pri nas preko 200 varnostnih firm, v Avstriji pa samo par....A google pozna te podatke...Zakaj vem da bo v kratkem neka prireditev na obali, da bodo rabili ljudi in so mi že kar ponudili 5-6  €/h, če bom glumil redarja, lahko delam pa tri dni non stop, če se mi da oz. če zdržim...In ja plačuje se na roke (keš)...Tako da mi lahko prihranite bajke da google vse ve...

 

A mislite da ne vem ali nisem slišal koliko so nekateri ljudje zmetali denarja za razne vedeževalce, zdravilce, prehranske dodatke in ne vem kaj še vse...kar se uradno ne govori, tudi nekateri "eksorcisti" v SLO imajo svoje tarife, kdo plača je pa drugo vprašanje- človeček ali verska ustanova. Seveda niso bili kaj dosti učinkoviti, ker je obstajal karmični dolg do temačnih bitjec al pa so bile v ozadju še bolj jeba stvari...Govorim lahko samo za tiste človečke, ki so bili pri njih in na katere sem naletel...kako se je razpletlo pa ne bom govoril...lahko rečem samo, da lahko pozabite na tisto kar ste videli v filmu...In potem se mi čez nekaj časa zahvali starejši par, ker sta hotela že narest samomor...nič jasn...

Al pa ko sem bil "turistično" v Bosni in smo ravno pil turško kafico. Pride neki čiko, reče da je zmenjen z neko žensko, da ga je ona naročila, še njegov spremljevalec ni nič vedel...poštimalo zadevce s temačnimi bitji za džabe...in čiko okoli 80 let kar poletel ven, prej je pa komaj prišepal. Ga je mogel še spremljevalec malo loviti. Ampak o ženski pa še noben ni vedel nič, prav tako ne kako je prišel do nas, kako je vedel da smo dol...seveda se je zgodilo še par "weird" stvari kjer je res odpovedal cel razum...tako da tudi nekaterim drugim osebkom v bližini ni bilo čist nič več jasno, kaj šele meni...

Da o bolj "otkačenih" stvareh sploh ne govorim...Mogoče se pa to dogaja čisto vsakemu "šarlatanu" in to ni nobene omembe vredno...

 

A se je kdo vprašal zakaj je Ogorevc začel delovati v Srbiji...zato ker SLO in slovenci niso odprti za nekatere stvari, ker je SLO trg prenasičen z vikend zdravilci, ki ponujajo sve i svašta...v resnici se pa potem izkaže čisto drugače...tudi jaz sem dobil informacijo naj v SLO ne govorim o nekih stvareh...Z nosorogom sva pa nazadnje imela prav "prijeten" chat, se je prav ustrašil, da mu bom prevzel del posla...Ampak to ni bil moj namen, se je pa lepo videlo koliko ima zares prepucano pri sebi...

 

A ni zanimivo, da nihče ni omenil delni prevod v slovenščino knjige od Alice Biley kjer so napisane nekatere stvari, ki jih ne omenjajo na delavnicah in ki so ključnega pomena za pravi napredek...in jaz jo imam javno objavljeno...čeprav je knjiga že prevedena, jo še ni v knjigarnah, ker se lektorira...

 

E Picolo a misliš, da ne vem, da si šel že pred časom čekirat moje frende na FB-ju in še marsikaj drugega...da sta mysti, strelka in mogoče še kdo drug glih zaradi tebe zbrisala profil, nekateri se pa ne javljajo več ali pa občasno...da svoje frustracije prenašaš na druge, da so te glih zaradi tega nekateri zbrisal al pa blokiral na FB-ju...da me je par ljudi opozorilo na tebe...zdaj si se pa iz nekega razloga spravil še na mene...A imaš v svoji beležki napisane vsa imena ljudi, ki ti grejo na živce al pa imaš z njimi kakšne nerešene stvari...Mislim da ti je anne dobro razložila nekatere stvari. Ljudje se sami odločajo kako bodo trošili denar. Jaz nobenega ne silim, nekaterim sem celo v faco povedal stvari, ki jih niso hoteli slišat in ni jih bilo več na spregled, niti nimam namena propagirat. Jaz se trenutno ne preživljam s čira čara, ampak z drugimi stvarmi. Se ne hvalim kaj vse znam, vem, ker so mi bili dogodki zadnji mesec zadosten dokaz, da je bolje šutjet o nekaterih stvareh...Mah, škoda besed...Skratka vsak vidi samo tisto kar hoče...icon_smesko.gif

Še nisem srečala terapevta, ki bi računal 200-300 eur za eno seanso, tud 100 eur je mal huda, velja mogoče za analitike, ki imajo ogromno prakse za sabo in so dejansko res pri večini primerov uspešni... Večina cen je pa tam med 40-80 eur, kar spet ni tolk veliko. Seveda pa je treba ločit psihiatre, ki brez zamere, ampak nimajo pojma kaj delajo in naredijo terapevtom preveč škode, s svojim predpisovanjem zdravil in 15- minutno obravnavo (med katero zgolj izpolnijo osnovno anamnezo, pa še to v celoti...). 

 

Cene na ponujenem linku so pomanjkljive z mojega stališča, premalo specifične...pri vseh terapevtih lahko preveriš, katero smer/smeri uporabljajo pri delu in kaj približno lahko pričakuješ od terapije. Takle cenik kot je na linku je pa primeren za nekoga, ki se ukvarja s tem področjem- ne pa za laike... pač moje mnenje. 


Tema je pa sprememba :D al kako že... 



#66 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. junij 2015, 18:01

saj ni važn, kje se zgodi sprememba

ali na žolču, ali v kasi

važn, da se zgodi biggrin.png



#67 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 24. junij 2015, 11:59

********************

Na tem mestu bi pozvala Boudiko v sodelovanje, oziroma, da ji vrnem njena vprašanja, zakaj hudiča se ne oglasi in ne graja obnašanja. Samo pluske dajat baje ni dovolj. No, Boudi kje si?? Zakaj se ne javiš, ko je treba? Treba je zdaj, ker sem jaz ocenila, da nekateri rabijo obrambo, ko jih drugi serijsko blatijo.
Nimaš časa brat?
Bereš in nimaš časa odgovatjat?
Bereš in se ti zdi nesmiselno odgovarjat?
Po tvoje, servirano meni, to baje ni dovolj! Ajmo, zmigaj prste! Drži se svojih zapisov, kar prav Pico spet blati in klati po forumu in nekateri rabijo obrambo! (ali je zdaj kar na enkrat ne rabijo več)

 

Res je sicer, da nimam časa komentirat in me zdaj najbrž tudi en teden ne bo.

 

Pa tudi, če bi ga imela - sem se umaknila, da lahko večina uživa v tej farsi in  v medsebojnih primitivizmih in naslajanjih. Da vas pri tem ne motim. Ne vem, kje si bila, ko sem nazadnje branila sebe in sem dobila od Iknee servirano, da so naše reakcije vzrok za Picotove primitivizme. Torej - sem se umaknila, da ubogi nedolžni revež ne bo več primitiven. Je še kje kakšen problem? Ali sem tisti manjkajoči člen za gladiatorske igre? Se komu kolca po krvi? Vam je dolgčas? 



#68 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 12:08

Res je sicer, da nimam časa komentirat in me zdaj najbrž tudi en teden ne bo.

 

Pa tudi, če bi ga imela - sem se umaknila, da lahko večina uživa v tej farsi in  v medsebojnih primitivizmih in naslajanjih. Da vas pri tem ne motim. Ne vem, kje si bila, ko sem nazadnje branila sebe in sem dobila od Iknee servirano, da so naše reakcije vzrok za Picotove primitivizme. Torej - sem se umaknila, da ubogi nedolžni revež ne bo več primitiven. Je še kje kakšen problem? Ali sem tisti manjkajoči člen za gladiatorske igre? Se komu kolca po krvi? Vam je dolgčas? 

zakaj nisi lajkala Šamanovo, danes sicer že zbrisano izjavo, da so si ljudje ki so bili spolno zlorabljeni sami krivi, da jim je to namenjeno, pa neki o šivih na riti je bilo govora?

 

zakaj?flirt.gif


prenos.jpg


#69 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. junij 2015, 12:13

mogoče zato, ker je ni videla.

 

evo...sem vedela, da moram prebrat - tisto na 3. stran, ko razpravljate o reklami....

drži tudi zame..

zato, bom se nenehno in non stop brez slabe vesti reklamirala. raje dobro kot slabo :P

 

sam, da se ve


kot rečeno... želel sem ji podeliti kompliment, kar pa nepoznavanje slovnice ne bi bil glih, se mi zdi.

disleksija kot diagnoza, pa mene milo rečeno ne moti. u resnici je res kompliment.

samo tega vi, k nimate v razmišljanju nič skupnega z ajnštajnom, seweda naute zastopli biggrin.png

 

 

 

*********************************************

 

Disleksija
Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Disleksija
Klasifikacija in zunanji viri
MKB-10  R48.0
MKB-9  315.02
OMIM  127700
DiseasesDB  4016
MeSH  D004410

Disleksija je motnja sposobnosti branja ali razumevanja prebranega, poleg ohranjene senzorne in splošne sposobnosti. Je motnja veščin branja in pisanja, pogosto s tendenco, da se pomeša med seboj črke ali besede med branjem ali pisanjem, ali da se ne opazi določenih črk ali besed. Oseba z disleksijo drugače rešuje probleme kot ostali, saj razmišljajo z desno polovico možganov. Strokovnjaki ugotavljajo da je primerov te motnje vedno več in se je odstotek v zadnjem desetletju kar precej zvišal (5−10 % otrok). Osebe z disleksijo imajo lahko probleme tudi s splošnim razmišljanjem, saj drugače razmišljajo in se zadev lotijo nekoliko drugače, vendar v večini problemov je to lahko zelo koristno saj nas je drugačen način razmišljanja ponesel v sedanjost. Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Walt Disney, Galilejo Galilej, Steve Jobs, William Shakespeare, Hipokrat in Agatha Christie so med drugimi tudi imeli disleksijo, zato je vredno to motnjo sprejeti in jo obrniti sebi v korist.

nataly


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#70 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 12:23

mogoče zato, ker je ni videla.

 

evo...sem vedela, da moram prebrat - tisto na 3. stran, ko razpravljate o reklami....

drži tudi zame..

zato, bom se nenehno in non stop brez slabe vesti reklamirala. raje dobro kot slabo tongue.png

 

sam, da se ve


nataly

zagotovo jo je videla,če je videla objavo od Lili..

flirt.gif


prenos.jpg


#71 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 24. junij 2015, 12:38

Ko si sam v fajtu, vedno drugače, subjektivno in bolj čustveno dojemaš zapise kot kadar si samo opazovalec. Te debate, kdo se v takšnih primerih oglasi in na kakšen način, smo že imeli. Vsak ima svoje razloge za pisanje ali molk, predpostavljati nekaj na podlagi tega je kvečjemu zapis naših pričakovanj, delati celo zaključke pa cela zabloda.

 

Morda je čas, da končno enkrat to razumemo in ne mislimo, kaj drugi mislijo, ali še več, si celo domišljamo, da to vemo... 

 

Sem pa mislila napisati:

 

zrno na zrno pogača

kamen na kamen palača

ego na ego

krastača? 

 

linktongue.gif  


Life begins at the end of your comfort zone. 


#72 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. junij 2015, 13:25

Res je sicer, da nimam časa komentirat in me zdaj najbrž tudi en teden ne bo.

 

Pa tudi, če bi ga imela - sem se umaknila, da lahko večina uživa v tej farsi in  v medsebojnih primitivizmih in naslajanjih. Da vas pri tem ne motim. Ne vem, kje si bila, ko sem nazadnje branila sebe in sem dobila od Iknee servirano, da so naše reakcije vzrok za Picotove primitivizme. Torej - sem se umaknila, da ubogi nedolžni revež ne bo več primitiven. Je še kje kakšen problem? Ali sem tisti manjkajoči člen za gladiatorske igre? Se komu kolca po krvi? Vam je dolgčas? 

 

No, tole pa bom mal pokomentirala, čeprav mi ni dolgčas. 

Prvič, nimam pojma, kdo ste to "vi", kot tudi ne, kdo naj bi bili "mi". Jaz se ne grupiram nikamor in mi je to vsiljevanje grupiranja čist mim - pravzaprav je že to svojevoljno grupiranje podtikanje in ustvarjanje napetosti.  Drugič, nikoli nisem pisala o vzročno - posledični zvezi med tvojim pisanjem in Picotovim primitivizmom. Vidim vaju kot dva konca iste palce, gresta se eno igro medsebojnega prepucavanja, vsak v svojem slogu sicer, ampak kljub temu te v nobenem primeru ne vidim kot žrtev ali na kaj višjem nivoju kot je Pico, čeprav imaš bolj prefinjen besednjak.  



#73 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 13:28

a si tudi ti zaznala mojih 23 točk božje razuzdanosti

te smem poimenovat jasnovidna?

 

partyy.gif partyy.gif

 

Ja je pa tko, na jetra ji greste, predvsem ti Iknee in Ceres.. pa še ktera bi se našla, mene sam zlorablja za napad na vaju, vi ste tarča.. jst pa kao dokaz vaše negativnosti, čeprav tut sam ne najdem vzročne zveze med nami..

 

 razen seksa...love3.gif


prenos.jpg


#74 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. junij 2015, 13:53

********************

Na tem mestu bi pozvala Boudiko v sodelovanje, oziroma, da ji vrnem njena vprašanja, zakaj hudiča se ne oglasi in ne graja obnašanja. Samo pluske dajat baje ni dovolj. No, Boudi kje si?? Zakaj se ne javiš, ko je treba? Treba je zdaj, ker sem jaz ocenila, da nekateri rabijo obrambo, ko jih drugi serijsko blatijo.
Nimaš časa brat?
Bereš in nimaš časa odgovatjat?
Bereš in se ti zdi nesmiselno odgovarjat?
Po tvoje, servirano meni, to baje ni dovolj! Ajmo, zmigaj prste! Drži se svojih zapisov, kar prav Pico spet blati in klati po forumu in nekateri rabijo obrambo! (ali je zdaj kar na enkrat ne rabijo več)

 

Lili, ne računaj na pomoč, nisi sprejeta med "njihove", nisi taprava Žrtev wink.png



#75 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. junij 2015, 14:19

Tukaj se nisem poglabljala v vsebino linkov in brala bolj po diagonali, vendar pa moram pokomentirat ta del.

Ne bo držalo!
Zdaj ali je 1) laž, ker se lepše bere, 2) bajka za izkrivljanje resnice, 3) senilnost, 4) nesamokritičnost,.... karkoli, ni na meni presojat, AMPAK Mystica niti slučajno ni zapustila foruma zaradi Picota.
V resnici so ji debate šle počasi že na živce. Pika na i si bil TI Brezo, v sodelovanju z Goldom in Šamanom, ko ste se spravili na Jankota v vsej svoji bedi in en drugega podpirali pri vedenju vsega v njegovem ozadju. Tusto je bila pika na i. Prosim, da si dvakrat prebereš in vse vzameš z mero samokritičnosti.

Se popolnoma strinjam. Mystica nikakor ni zapustila foruma zaradi Picota, temveč zaradi razkrivanja določenih stvari s strani Brezota, katere je izvedu od nje. In jih pol še mal po svoje prikrojil. sleepy.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0