Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Odvisnost

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#76 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. julij 2016, 17:08

Na kratko povedano..."praznino", ki nastane zaradi takih ali drugačnih vzrokov, se mora zapolniti s "svetlobo"...po domače povedano to pomeni, da se začne človek povezovati s svojim Višjim Jazom...ali je to preko plesa, glasbe, športa, dela z ljudmi, filantropije, meditacije, petja Hare Krišna ali bilo kaj drugega sploh ni pomembno...sam ali s pomočjo...na koncu itak šteje samo rezultat...ta del je najbolj pomemben in najbolj zanemarjan pri skupinskih srečanjih, tudi psihoterapiji...

Kdor je sposoben zavednega ali nezavednega telepatskega stika, "sevanja" na drugega samo če stoji ali se nahaja zraven njega+ stvari, ki grejo avtomatsko zraven, taka oseba lahko drugi skrajša pot že za 1/3...Že samo s svojo prisotnostjo, tudi če se drugi osebi ne reče nič ali ne naredi nič, ji lahko naredi kakšen "klik" v glavi, lahko celo tudi kaj več...lahko je to v budnem stanju, sanjah ali polsnu....V primerjavi z ustaljenimi praksami in psihoterapijami se s takim načinom lahko za parkrat pospeši stvari...Ampak pustimo male tajne velikih "kuharjev" na miru dokler ne bo kakšen Buda- kuhar napisal kakšne kuharske uspešnice in jo posvetil človeštvu...biggrin.png

Ne bi se strinjala v tem, da skupinska/sistemska terapija ne deluje v tem smislu, nasprotno poudarja pomen povezovanja z višjo silo, že sam "laični" program 12 stopnic A.A., to poudarja... vsaj moja izkušnja je taka ;). Terapije tiste, ki so res dobre so postale precej bolj "široke", seveda pa govorim samo o tistem, kar sem sama poskusila in je pač "priznano", oz. velja za kakovostno. 

#77 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 039

Objavljeno: 29. julij 2016, 19:24

Ne bi se strinjala v tem, da skupinska/sistemska terapija ne deluje v tem smislu, nasprotno poudarja pomen povezovanja z višjo silo, že sam "laični" program 12 stopnic A.A., to poudarja... vsaj moja izkušnja je taka wink.png. Terapije tiste, ki so res dobre so postale precej bolj "široke", seveda pa govorim samo o tistem, kar sem sama poskusila in je pač "priznano", oz. velja za kakovostno. 

Bom povedal malce drugače...to kar sem jaz mislil v razmerju proti temu kar ti misliš je približno 1:35...zdaj pa to pretvori v časovne enote ala mesec ali leto in mogoče se ti bo začelo sanjati kakšna je razlika...tongue.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#78 Zanija

Zanija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 478

Objavljeno: 30. julij 2016, 13:28

https://www.youtube....h?v=yWbf1gpzqqo

To sem si pogledala in jokala kot dež ... :)

Razumet samga sebe, razumet tudi to, da si nagnjen k odvinosti in da najdeš moč živeti po svojih najboljših močeh, ne gled ena to kar ti je dano, s čimer si tu na svetu.

Pogum živeti svoje zgodbe. <3

#79 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 1. avgust 2016, 17:36

Ja, res je pogum sprejeti vse to in se odločati vsak dan znova za drugačen način življenja. Dober film, hvala, da si ga prilepila ;)

#80 Zanija

Zanija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 478

Objavljeno: 10. avgust 2016, 11:50

https://www.youtube....h?v=x9cvEa5qFQc

otroška travma : odvisnost

zanimivo za poslušat

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0