Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Predzakonska spolnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
309 komentarjev na to temo

#301 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 7. julij 2015, 13:04

ja, žal si si ti izbrala... taka dejanja da je zdej to posledica. tud te "nastavitve" so posledica naših prejšnjih izbranih dejanj

seveda sem si izbrala ravno to sem hotela, zdaj pa imam,  kaj pa sem si izbirala ta dejanja v otroštvu. jebi ga, če bi vedela da me bodo mlatili se ne bi tako lepo jim rodila, mogoče sem vedela , da bom ... pristala v Idriji tudi, da mi ni dolgčas.. tam gor v luftu... kaj sem zmešana, upam, da so mi vsaj dobro plačali, če so hoteli, da se tle razdam.



#302 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. julij 2015, 14:47

seveda sem si izbrala ravno to sem hotela, zdaj pa imam,  kaj pa sem si izbirala ta dejanja v otroštvu. jebi ga, če bi vedela da me bodo mlatili se ne bi tako lepo jim rodila, mogoče sem vedela , da bom ... pristala v Idriji tudi, da mi ni dolgčas.. tam gor v luftu... kaj sem zmešana, upam, da so mi vsaj dobro plačali, če so hoteli, da se tle razdam.

 

noben ni hotu da se razdaš... sama si hotla



#303 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. julij 2015, 06:39

Ne bi rad zapravljal časa za tole tvoje intervjujanje za tvoj intelekt kot sem ti enkrat že povedal. Ko boš mel željo spoznat Boga, pa z veseljem.

 

Slab izgovor, da se še naprej slepo držiš tekstov. 


Brez podpisa

#304 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. julij 2015, 06:56

Tvoje razumevanje še ne pomeni, da je enako mojemu ali od drugih...tongue.png

 

Pri razumevanju pojma "poduhavljanje materije" procenti igrajo določeno vlogo...od tega je odvisno še marsikaj drugega...to o procentih smo tudi že dal čez...In če še enkrat ponovim, niso vsi procenti od mene, nekatere informacije so bile že dane človeštvu, jaz sem samo malo preračunal...Tako kot "lestvica" ki jo uporabljam ni moja...In to po tistem ko je mgd malo preveč pametoval s svojimi guruji in omenil še nekatere druge gluposti....In če imajo nekateri probleme s tem potem naj razčistijo pri sebi...Pravi guruji namreč pravijo, da raje vidijo, če jih učenec preverja na različne načine, kot pa da jim iz ovakvega ili onakvega razloga slepo sledi...Ko pa dobi dovolj potrditev, izkušenj, mu pa nobena stvar ne more več omajat zaupanja v guruja...

 

Na testu ni bil samo mgd, bil sem tudi jaz in še nekateri ostali...pred kratkim je spet je nekaj izbruhnilo pri drugih stvareh, isti vzorci...potem se pa vprašaj kdo je naredil teste, kdo ni...kdo je naredil premik, kdo ni...

 

For the record...že samo informacija o nečemu lahko sproži v podzavesti marsikaj...in aktivira se karma iz preteklosti...ali bo človek to razčistil ali pa bo živčen še nekaj časa po tistem...potem pa ali se bo to razrešilo (vprašanje v kolikšni meri) ali pa se bodo stvari polegle...do naslednjič...biggrin.png

 

Napisu sem neki dost očitnega, da folk odklonilno dojema tvoje procente. Kolk bralcev pa misliš, da procente vzame resno, da imajo neko znatno težo pri tvojem argumentu? Če nimajo teže potem so sami sebi v namen oziroma tebi v namen, a ni tko ...? 


Brez podpisa

#305 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. julij 2015, 07:30

Sej ne, sam ti si pisal tako kot da ja.

To si samo moje nestrinjanje s kategorizacijo grehov razumel tako.
 
 

Božji predstavnik po pooblastilu Boga podaja Njegovo sporočilo, tko da ni razlike med tem ali ti Bog direktno da ali ti Bog daje preko svojega predstavnika ali sveti spis, ki je prav tako dan od Boga, direkt ali preko pooblaščenega predstavnika. Če maš odnos z Bogom, ga maš tudi z njegovim predstavnikom in svetim spisom in če ga maš s predstavnikom Boga ga imaš tudi z Bogom in svetim spisom in če ga imaš s svetim spisom ga imaš tudi z Bogom in predstavnikom Boga.

Bom drgač vprašal ....

Imaš dva para, katerih odnos lahko opišeš kot odnos ljubezni.

En živi na koruzi.

Drugega pa je poročil pedofilski duhovnik.

Kateri od parov živi v grehu nečistovanja in sedi na isti zatožni klopi kot morilci?
 

Strinjanje.

Kaj?

Pisal si, da zdravi spolni odnosi kot jih omenjam niso toliko zdravi kot si predstavljam da so in sedaj si pristal na tem, da je sestavni del zdravega spolnega odnosa strinjanje. Povej raj kaj razumeš pod zdrave spolne odnose, brez da napišeš 'odobreni od boga'
 
 

Notranje stanje ali definicija dana od Boga, njegovega predstavnika ali svetega spisa je eno in isto.

Vse kar piše v svetih knjigah je pravilno tako kot je zapisano?
 
 

Kaj misliš s tem "dogaja bog" in "priklic"?

Sprašujem ali se ti bog pojavlja spontano skozi tvoje vsakodnevne dejavnosti, tako kot npr. čustva? ampak ne na tak način/vzorec kot čustva. Da počneš stvari (ni važno kaj) in se v tem pojavlja prisotnost boga brez, da nanj nekaj mantraš, moliš, delaš, karkoli.
Brez podpisa

#306 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. julij 2015, 11:21

:)



#307 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. julij 2015, 11:26

Se prav sva pri tem ostala, da predzakonska spolnost in umor hodita z roko v roki.
Brez podpisa

#308 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. julij 2015, 11:44

Se prav sva pri tem ostala, da predzakonska spolnost in umor hodita z roko v roki.

 

Sem ti že odgovoru.



#309 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 14. julij 2015, 12:11

Odgovori si, da si ujet v kalup 'svetih pravil', ki pa jih lahko jemljemo kot smernice in ne kot dejstva.

Lahko razumeš kot namig zakaj je nečistovanje v isti skupini kot umor, ampak res kot namig in ne dejstvo?
Brez podpisa

#310 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. julij 2015, 12:42

:)






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0