Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Spolnost in duhovnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
94 komentarjev na to temo

#26 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. julij 2015, 10:54

tako bo spolnost opravla svoj namen da te vzpodbudi za duhovnost



#27 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. julij 2015, 10:59

lekcija bo ta ja, da boš lahko na konc iz srca rekla bog pomagaj 

crying.gif in najboljši del seksa je cigarette after... 

 

jaz mislim, da nimamo več kaj bluzit. nas bodo celo življenje vodili hormoni in domišljija. ker prav vsi pridejo v paketu z napakami, tudi mi. zdaj koliko se bomo ujemali paket na paket....je naša stvar... KER... boli me srce in bog pomagaj... lahko celo umremo med razmerjem... kaj bom jokala pol cele dneve in noči od obupa, kje je moja polovica paketa. 

 

zato swinganje, trojčki... to je vse terapija za naš ego, da zakapira, kdo je. in če te med seksom zaboli... se vsaj zaveš, da bo ta ista pizda brez filinga v pač temu, mogoče ranil še kdaj in kako. jaz in moja mama tudi pravi, da ga ne rabim sploh. čeprav ... enga za žurat in v izy seksat, da ne boli... da samo uživamo. na njemu pa je da vzdihuje bog pomagaj zaradi mene... jaz sem to že dala skozi... in Bog je rekel, da mi ni spasa.



#28 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 3. julij 2015, 11:05

ima spas



#29 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. julij 2015, 11:10

tako bo spolnost opravla svoj namen da te vzpodbudi za duhovnost

 

itak, ... smo že tam ;) samo je nekaj v nas... mogoče v trebuhu trenutno pri meni... da hrepeniš... 

 

M. gre z eno pupo na morje... prej je zatrjeval, da ima samo mene, jaz pa ga ne šmirglam... jaz bi ga objela od sreče... ker to je tako zdravilno za me in zanj... da se losa tiste čustvene elektrike, ki se mora filat.... da se naučiš se filat sam in ne rabiš objekta kamor bi vsmeril svoje kanale... ampak ...

 

tudi v Boga ne... ali Boginjo.... ker človek vse uniči pol, ...da ne sovražiš Boga v njem... mislim bog nima veze s seksom.... ali Sonce... sonce je sramežljiv žareč moški pol...... luna je čustvena bleščeča Boginja... in v tej uniji je vsa moč unije m+ž spol.... ta fuzija dveh nasprotujočiš si energij... v resnici je lahko ž. sonce in m. luna... lahko luna v troje in sonce na plakatu :D

 

mislim... samo spusti se z vajeti............................................................in glej v nebo......... take erotike pa še ne :D


ima spas

 

im so happy now... ker sem pogruntala to z luno in soncem kot obliž za mojo trebušno rano............... to je vse kar rabim.... bom trenirala :D

 

 

HVALA, ČAW

 

sodelavke so se nabasale s picami zdaj med mojim pisanjem, sem jim prinesla... jaz sem terenski tip trojnega človeka :D


ima spas

 

cool.png ima, ima... love3.gif



#30 Zanija

Zanija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 478

Objavljeno: 3. julij 2015, 11:14

dve meni najljubši temi v enem

vse te razprave intektualizirajo duhovnost

spolnost je ne intelektualizira, jo izkusti

in obratno duhovnost ne intelektualizira, ne tlači, ne nadzira splolnosti, ampak jo prepoznava kot to kar je

in jo živi na najboljši možen način

 

kaj je spolnost brez duhovnosti

in kaj duhovnost brez spolnosti

šele ko sta skupaj imata kaj dati ROSE1.gif



#31 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. julij 2015, 11:18

je rekel, da ne bosta seksala.. M in ta pupa... napredek je v tem... da se jaz sploh nisem ponudila da bi mi dva kam šla... ona pa...in ...jaz bi itak šla...tudi... samo me ni noben povabu.:P ker sem sramežljiva in bi me prizadelo, če bi rekel ne.... in to avgusta... mogoče se nalimam... Lahko pa grem z E... ona je tudi sonček...

 

to je vse čisti seks... samo unih dveh ne bom motila... me je itak sram... 

 

zgleda da ima spas... je odletel zdaj arhetip mama- šefica mojega bitja z mene... nič samo da si zapolnim čas v dem dolgčasu.... še arhetip tata odleti... samo pred M. me je sram, ker on ni v izy... in bi že tam me izžemal s svojo ribjostjo....

 

jaz rabim iskrenost, ogenj, glava beseda in srce-duša... in če bi s takim seksala... bi že mogoče pripomogla k dvigu zemeljske energije, namesto, da skačem po njej z vso težo.



#32 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. julij 2015, 11:24

med seksom... ... namreč... :D 

 

z zemeljsko energijo...:D

 

noben mi ni všeč, če povem po pravici bi šla arhetipom Sonce in peljala  Lolo s sabo. 


Upam, da ne napiham.



#33 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 3. julij 2015, 11:49

dve meni najljubši temi v enem

vse te razprave intektualizirajo duhovnost

spolnost je ne intelektualizira, jo izkusti

in obratno duhovnost ne intelektualizira, ne tlači, ne nadzira splolnosti, ampak jo prepoznava kot to kar je

in jo živi na najboljši možen način

 

kaj je spolnost brez duhovnosti

in kaj duhovnost brez spolnosti

šele ko sta skupaj imata kaj dati ROSE1.gif

 

 

Eeee...sej za spolnost še nekak mislm da vem, ampak...kva pa je to duhovnost?

 

icon_smile_shy.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#34 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. julij 2015, 12:28

http://phenomena.nat...nt&sf10516190=1

 

Bil sem v dvomu kam to postnt, al v vrtiček al sem..


prenos.jpg


#35 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. julij 2015, 12:40

biggrin.png Vem, a kovtra vseeno ne dampartyy.gif

 

(Točka manj?) 

jaz tut povštra ne rolleyes.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#36 Tomas de Torquemada

Tomas de Torquemada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 3. julij 2015, 13:20

Bogokletna tema, v skladu s pooblastili Papeža Inocenca  izrekam in zapisujem excommunicatio capiendo..

 

ali v vulgarnem jeziku.... izobčena je po gospodovi volji..


Mens sana in Inquisitio hispana
Gloria in excelsis Deo

Glória in excélsis Deo
Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.
Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,
Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,
Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.
Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,
Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:
Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;
Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,
Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.
Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,
Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

#37 Zanija

Zanija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 478

Objavljeno: 3. julij 2015, 13:23

Eeee...sej za spolnost še nekak mislm da vem, ampak...kva pa je to duhovnost?

 

icon_smile_shy.gif

zame ... tisto kar teče skozme, ko sem povsem odprta :)

to je najboljši približek, ki ga lahko izrečem

vse ostalo, bolj kot razlagam, manj povem :)



#38 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 3. julij 2015, 13:56

zame ... tisto kar teče skozme, ko sem povsem odprta smile.png

to je najboljši približek, ki ga lahko izrečem

vse ostalo, bolj kot razlagam, manj povem smile.png

 

icon_smile_big.gif

 

A ne...zajeban za definirat. In če pomislš, da ma vsak eno svojo predstavo in da ma verjetn vsak zase tud prou.

 

icon_smile_kisses.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#39 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 550

Objavljeno: 3. julij 2015, 14:15

crying.gif in najboljši del seksa je cigarette after... 

 

jaz mislim, da nimamo več kaj bluzit. nas bodo celo življenje vodili hormoni in domišljija. ker prav vsi pridejo v paketu z napakami, tudi mi. zdaj koliko se bomo ujemali paket na paket....je naša stvar... KER... boli me srce in bog pomagaj... lahko celo umremo med razmerjem... kaj bom jokala pol cele dneve in noči od obupa, kje je moja polovica paketa. 

 

zato swinganje, trojčki... to je vse terapija za naš ego, da zakapira, kdo je. in če te med seksom zaboli... se vsaj zaveš, da bo ta ista pizda brez filinga v pač temu, mogoče ranil še kdaj in kako. jaz in moja mama tudi pravi, da ga ne rabim sploh. čeprav ... enga za žurat in v izy seksat, da ne boli... da samo uživamo. na njemu pa je da vzdihuje bog pomagaj zaradi mene... jaz sem to že dala skozi... in Bog je rekel, da mi ni spasa.

 

 Angelit ti pa znaš sprovocirat feminizem sexa.....laugh.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#40 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 13. julij 2015, 12:22

boljše to, kot da tulim v luno: teške boje.. in strašim moški princip  z nedosegljivimi globočinami svojega neuma. zdaj sem obdelala psihofiziko Axla Rosea... ampak thats not the shape of my heart, ker se ga bojim oz. njegove sorte. To bi jaz občudovala samo na daleč in sanjarila, če bi si upala. Ne upam si ker glasovi vse vidijo in slišijo tako, da niti srčne želje niso več privatne.

 

Ampak... wiiiii... takšne noge v vročih hlačkah... pa rdeča čupa... wiii... enga bjondota obdarjenega s pametjo, da ni pritlikav, in simpatičnega. Moraš pač napisat črno na belem, če ne ne bo učinka. Lev po horoskopu in da ima kakšen čustvenn podton, da bi ga crkljala do nezavesti in ne bala njegove surovosti... slin, slin....


Duhovnost sexa je v temu, da te rajca v duši... ker tako prekleto dobro zgleda :lol: moram shujšat, da bom pametovala, kakšnega točno bi rada :lol: in bo prišeel :lol:



#41 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 13. julij 2015, 12:32

to je tisto, ko žariš od tiste topline ognjene, ko najdeš svoje sonce, in gre za levji seks in gre za suho-topžlahtni metal. v principu seksualnosti v duhu... in tako se jaz borim s svojimi glasovi... da jim pokažem stairway to heaven in se osrečim s tisto vatro suhega zraka v duši.

 

aja, drugače sem pa notri puma, zunaj tiger, ampak cilj mi je lev - to je top of the pops. izvor - moje izvenzemeljske raziskave oz. občutja različnih seksualnih podtonov iz česar sem filala svoj kundalinček in še pol sveta zraven...p.t. pred tabletami... recimo ville valo... je (črna sado pička)... to so moje fantazije... z njim umreš... v najboljšem scenariju... si ups... sem ful pozabila odkar se ne ukvarjam več s spolno enenrgijo za obvezen hoby, da preživim kako to muko.

 

zakaj jaz moram delati doktorat iz seksa pismo..


to bi morala govorit s skom, ki se ukvarja z Vama Marga potjo... mislim, da bi lahko marsikaj razčistila. 


aja pa seksualno magijo sem študirala in se srečala s kundalini kačico tam, samo praksa ni štimala, ker mi je bil tipo malo anti. pa ni šlo, ne... ne palim kar tako... na suho pa ne moreš delati ljubezen. to si ...wow, komaj čakam :lol:  upam, da ga najdem



#42 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 14. julij 2015, 09:51

vse, da ne prevlada spolna vulgarnost in ni vse tako plehko.. ga maš rad in nimaš težav s spolno vzburljivostjo sam po sebi in se daš dol. jaz sem svojo spolno energijo akumulirala in sem zdaj lahkotna glede tega kot ptiček na veji, ki ne seksa sploh. torej pomislim fino na villeja, pride v obliki nevidne prisotnosti, če mi zapaše ga v mislih malo začutim, kako on "čuti" in sem srečna. samo še pogum rabim, ker ni kar tako...včasih pride prav vsak k meni, ki mi pade v OKO...npr s TVja... od kim kardashian do tistega kuharja znanega iz 24 kitchen. to so po mojem nerazrešene zadeve... ????? ne vem... 

 

(sem se pobrala iz depre skupaj z glasovi, ne znam razložit prav dobro. npr ful jim ni všeč, da bi jaz kar naenkrat spet ratala suha in za kaj. kar me še bolj razbesni in športam, delam asane za hujšanje, nimam basalnih pohodov po trgovinah, ne sanjam več o okusu pizze... in njim vse to ne paše. v glavnem sem se pobrala!) ne vem kaj je cel svet kar naenkrat moj m-učitelj. I DONT THINK SO.  ima da puzi lazi.



#43 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 14. julij 2015, 12:24

Spolnost je duhovnost današnjega časa....Kaj pravite?


dReAM

 

 

 


#44 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. julij 2015, 12:25

kr tolaži se

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png


prenos.jpg


#45 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. december 2015, 14:09

https://www.youtube....h?v=s1RzYjJ6YCo

 

zanimiv je pogled na  znano osebnost z mehiškim sombrerom na betic.. točno ob 3:36 minuti

 

le kaj mi je bilo, da sem njega dni tako globoko padel pod vpliv takega samovšečnega egotriparja..

 

Upam da se ne boste spraševal zakaj sem to postnil v temo spolnost in duhovnost..

 

biggrin.png biggrin.png

Hare Krishna.


prenos.jpg


#46 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. december 2015, 16:18

Upam da se ne boste spraševal zakaj sem to postnil v temo spolnost in duhovnost..

 

biggrin.png biggrin.png

Hare Krishna.

Meni bi blo bl ......khm...... fajn....., če bi nam to Domy razložila. icon_smile_tongue.gif



#47 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 2. december 2015, 17:14

Vem, da obstajajo tehnike, ki so sposobne pretvorit spolno energijo v duhovno energijo oz. če se bolje izrazim, preobrazijo spolni energijski potencial v duhovnega.

In potem najbrž obstaja tudi obratna pot. Tako da mislim, da eno drugega ne izključuje temveč dopolnjuje. Dokaz je baje tantrični spolni odnos.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#48 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 7. januar 2016, 14:12

V današnjem času spolnost ni več tisto, za kar je človeško telo narejeno in, kar je sposobno  "izločiti " iz telesa in duše.Preveč smo pod vplivom strupov, kot naprimer kozmetika ,plastika narejena iz nafte enostavno smo v času ,ki nas kar bombandirajo z vsem tem sranjem.

Spolnost ni več nagonska ,samo mislimo,da imamo spolnost ;prava spolnost pride po naravni telesni kemiji ,ki jo telo samo sprošča.

Ko začutiš,da ti je nekdo všeč ,ga začutiš v zraku in ni potrebno,da je tisti človek namočen v umetne kamikalije in skrit v drage cunje.

Vse ostalo je potrpljenje , razumevanje in kompromisno življenje,katerega deliš z nekom.

Ko ti nekoga ljubiš in prenašaš ne potrebuješ neke posebne duhovnosti razen te,da to osebo čim dlje občutiš v zraku in s tem tudi po duhovni strani.Ni treba ,da sta si podobna v vsem ,ker je to že preveč kičasto ,če sta si bolj različna veza traja dlje časa.



#49 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 10. januar 2016, 20:23

 V zraku začutiš a  ima pocen parfum al tistga 100 evriča pa na gor.. in kakopak ti gonada takoj pove, kdo ima osnove pošlihtane by Cookie.


prenos.jpg


#50 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. januar 2016, 20:11

https://www.youtube....h?v=dvtTpbZUeio


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0