Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Iskanje sebe- nebuloze ;) in razmišljanja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#1 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 5. julij 2015, 13:30

Ljudje se iščemo, vzpostavljamo stik sami s sabo preko različnih duhovnih tehnik, ampak a ni življenje samo na sebi edina in zanesljiva pot izražanja sebe- medtem ko vse te tehnike poskušajo umetno ustvarit nek stik... ta kvazi Bog itak deluje skozi posameznikovo življenje, brez da bi mi poskušali umetno poiskat neko pozornost - conscious living... Zavedanje pomen resnično videt, kaj delam, razmišljam v korelaciji do dogodkov, ki se dogajajo, v čem je smisel... saj je doživljanje samo že življenje, ki ga živimo... laugh.png . Tole zmedeno napisano, mogoče bo kdo razumel kaj hočem povedat, mogoče pa tudi ne... 



#2 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 6. julij 2015, 07:46

Ljudje se iščemo, vzpostavljamo stik sami s sabo preko različnih duhovnih tehnik, ampak a ni življenje samo na sebi edina in zanesljiva pot izražanja sebe

 

Običajno je tako, ja. Malo heca na to temo: https://www.youtube....h?v=kp1akYpIXLU



#3 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 6. julij 2015, 10:59

Če mi bo nekaj uspelo? Eight of Staves

staves8.jpg
Yes.

Card divinitory meaning: 
The suit of staves is related to Freyja, the Norse goddess of creativity, fertility, and beauty. Like conduits of the sun’s procreative force, staves channel energy to areas where it can encourage growth. Staves bring movement to a reading, much like the movement displayed by Freyja as she rides through the sky in her chariot drawn by magical gray cats. Pragmatic goddess that she is, Freyja is associated with the Aesir, a group of Norse gods and goddesses who came into existence with the Iron Age, when the first tools and weapons were developed with forge and fire. 

MEANING:
Energetic movement. Quickness and suddenness. Important communications, such as unexpected telephone calls, surprise letters, which release uncertainties and end waiting.


#4 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 6. julij 2015, 15:33

jaaa razumem ... lajf je itak kaos ... ne vem zakaj ga tako zelo želimo uredit ... biggrin.png ???

ali pa gre za kaj popolnoma drugega ... ??? laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

Za to in še za velik drugega :D


Če mi bo nekaj uspelo? Eight of Staves

staves8.jpg
Yes.

Card divinitory meaning: 
The suit of staves is related to Freyja, the Norse goddess of creativity, fertility, and beauty. Like conduits of the sun’s procreative force, staves channel energy to areas where it can encourage growth. Staves bring movement to a reading, much like the movement displayed by Freyja as she rides through the sky in her chariot drawn by magical gray cats. Pragmatic goddess that she is, Freyja is associated with the Aesir, a group of Norse gods and goddesses who came into existence with the Iron Age, when the first tools and weapons were developed with forge and fire. 

MEANING:
Energetic movement. Quickness and suddenness. Important communications, such as unexpected telephone calls, surprise letters, which release uncertainties and end waiting.

To pa nekak ne štekam, kako je povezan s temo laugh.png , bom se poštrihala na blond, da ne bo tko čudno izpadlo biggrin.png .



#5 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 6. julij 2015, 15:54

To pa nekak ne štekam, kako je povezan s temo laugh.png , bom se poštrihala na blond, da ne bo tko čudno izpadlo biggrin.png .

Seveda je povezano s to temo. In to ful. Prvič ker je tema o nebulozah, drugič ker je v pojasnilu napisano :  Tole zmedeno napisano, mogoče bo kdo razumel kaj hočem povedat, mogoče pa tudi ne... Alora štima? Oogle_anim.gif  Štima. yes.gif 



#6 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 6. julij 2015, 16:07

Seveda je povezano s to temo. In to ful. Prvič ker je tema o nebulozah, drugič ker je v pojasnilu napisano :  Tole zmedeno napisano, mogoče bo kdo razumel kaj hočem povedat, mogoče pa tudi ne... Alora štima? Oogle_anim.gif  Štima. yes.gif 

Lol, ok sem pač blond, k ne vidim povezave, al mam pa tolk možgane na off :D.



#7 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 6. julij 2015, 17:19

biggrin.png

 

Si pač blond. Ne prva, ne zadnja, še manj edina. wink.png

 

Sicer pojma nimam o tarotu a na netu najdeš komot razlago kaj eight of Staves, al pa Wands pomeni. In boš prebrala da je njen pomen da je zdej cajt, da se odpreš, predstaviš, da se deklariraš. Vsi pogoji so dani in delujejo tebi v prid dokler vztrajaš in ne omahuješ. No inu naša vrla Angelitka ti je na tak način dala vedet, da si pač odprla neko temo v smislu iskanja sebe, tvojih nebuloz, whatever pač in ti je prilimala simbolno tarot karto, da pač že k si odprla to temo, da se pač deklariraj. inno.gif



#8 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 6. julij 2015, 18:23

biggrin.png

 

Si pač blond. Ne prva, ne zadnja, še manj edina. wink.png

 

Sicer pojma nimam o tarotu a na netu najdeš komot razlago kaj eight of Staves, al pa Wands pomeni. In boš prebrala da je njen pomen da je zdej cajt, da se odpreš, predstaviš, da se deklariraš. Vsi pogoji so dani in delujejo tebi v prid dokler vztrajaš in ne omahuješ. No inu naša vrla Angelitka ti je na tak način dala vedet, da si pač odprla neko temo v smislu iskanja sebe, tvojih nebuloz, whatever pač in ti je prilimala simbolno tarot karto, da pač že k si odprla to temo, da se pač deklariraj. inno.gif

Heh, aja deklaracijo rabim, tko k majo v trgovini izdelki :D, lepo si napisal, to pa zdej razumem ;)



#9 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 6. julij 2015, 18:46

Berem to na netu- angelitka me je zadela :D



#10 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. julij 2015, 21:27

Ljudje se iščemo, vzpostavljamo stik sami s sabo preko različnih duhovnih tehnik, ampak a ni življenje samo na sebi edina in zanesljiva pot izražanja sebe- medtem ko vse te tehnike poskušajo umetno ustvarit nek stik... ta kvazi Bog itak deluje skozi posameznikovo življenje, brez da bi mi poskušali umetno poiskat neko pozornost - conscious living... Zavedanje pomen resnično videt, kaj delam, razmišljam v korelaciji do dogodkov, ki se dogajajo, v čem je smisel... saj je doživljanje samo že življenje, ki ga živimo... laugh.png . Tole zmedeno napisano, mogoče bo kdo razumel kaj hočem povedat, mogoče pa tudi ne... 

Jz sem pa za tole malo blond in ne štekam najbolj. Kateri kvazi Bog? Zavedanje? Kakšno zavedanje? To kar si mislimo, da se zavedamo, a vendarle projiciramo skozi sliko svojega notranjega sveta, kjer imamo  prepričanja, vzorce, mnenja... Kako resnično videt, skozi katero resnico, s katere plati?

 

Kaj pa meni pravijo tarot karte okrog zavedanja? biggrin.png

 

Tole sem dobila 

http://www.shadowsca...p?suit=2&card=8

 

Olala, napredek na tem področju bo icon_smile_wink.gif



#11 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 7. julij 2015, 07:54

nikar se ne pustite motit, tole s tarotom je damo orožje zame, da zarežem v to katastrofo ki jo prenašam.


Samo


drugače bi se blo treba kako "fentat" sad.png N pravi, da nimaš kaj, ker nimaš s kom.


mama pravi, da se bo že kateri nalimal, če shujšam še par kilc... :palec:


mislim vsak ma svojo vizijo.............................. in se te oklepajo kot muha na drek.


mislim tišči me v trupu, zablokiralo mi je vse čakre... poleg tega sem še obupana... jezna... kje so mene dobili pismo, od vsega folka na tem svetu, ... bueeeeeeeee šmrc šmerk eeeeeeeee


juhuuuuu, šefica je prinesla hostijo izpisek plače: je rekla: Plača danes... si moram dat v okvir in na palčko.. da binglja pred očmi izpisek, vsaj to, pismo. jeeeeeeee soudi, toooooooooo stari. ni boljšega afrodizijaka.


soudi so vse, ljubezni ne rabim, samo še da me spustijo na mir


npr. tudi Lola bi lahko popiz. in me ugriznila. me ima rada? en k.


Lola glej, da daš mir......

 

Sori ker sem zamutila temo, ki je bila tako lepo zamišljena, ampak upam, da nisem povsem vse zgrešila.

 

 

PIŠKote imajo! :D najslabše kar ti lahko kdo reče, da saj bo kosilo.... da te vse mine.



#12 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 7. julij 2015, 18:56

Jz sem pa za tole malo blond in ne štekam najbolj. Kateri kvazi Bog? Zavedanje? Kakšno zavedanje? To kar si mislimo, da se zavedamo, a vendarle projiciramo skozi sliko svojega notranjega sveta, kjer imamo  prepričanja, vzorce, mnenja... Kako resnično videt, skozi katero resnico, s katere plati?

 

Kaj pa meni pravijo tarot karte okrog zavedanja? biggrin.png

 

Tole sem dobila 

http://www.shadowsca...p?suit=2&card=8

 

Olala, napredek na tem področju bo icon_smile_wink.gif

Ne vem kaj nej na to napišem. Seveda so vse projekcije našega notranjega sveta- ampak od kje pa pride ta notranji svet? Najbrž je del sveta, ki ga mi moramo tako videt...


nikar se ne pustite motit, tole s tarotom je damo orožje zame, da zarežem v to katastrofo ki jo prenašam.


Samo


drugače bi se blo treba kako "fentat" sad.png N pravi, da nimaš kaj, ker nimaš s kom.


mama pravi, da se bo že kateri nalimal, če shujšam še par kilc... icon1_thumbup.gif


mislim vsak ma svojo vizijo.............................. in se te oklepajo kot muha na drek.


mislim tišči me v trupu, zablokiralo mi je vse čakre... poleg tega sem še obupana... jezna... kje so mene dobili pismo, od vsega folka na tem svetu, ... bueeeeeeeee šmrc šmerk eeeeeeeee


juhuuuuu, šefica je prinesla hostijo izpisek plače: je rekla: Plača danes... si moram dat v okvir in na palčko.. da binglja pred očmi izpisek, vsaj to, pismo. jeeeeeeee soudi, toooooooooo stari. ni boljšega afrodizijaka.


soudi so vse, ljubezni ne rabim, samo še da me spustijo na mir


npr. tudi Lola bi lahko popiz. in me ugriznila. me ima rada? en k.


Lola glej, da daš mir......

 

Sori ker sem zamutila temo, ki je bila tako lepo zamišljena, ampak upam, da nisem povsem vse zgrešila.

 

 

PIŠKote imajo! biggrin.png najslabše kar ti lahko kdo reče, da saj bo kosilo.... da te vse mine.

Hja kaos, očitno paše temi in stanju...



#13 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. julij 2015, 19:39

Ne vem kaj nej na to napišem. Seveda so vse projekcije našega notranjega sveta- ampak od kje pa pride ta notranji svet? Najbrž je del sveta, ki ga mi moramo tako videt...


Hja kaos, očitno paše temi in stanju...

Hja Zala. Pa menda ja ne misliš da ti bom jst zej razlagalec vsakega posta tu not k ga kdo napiše. Dej se mal potrudi razumet kaj ti sporočajo, al pa ukini temo s katero zgleda nisi najbolj na Ti. wink.png Dej se mal sprosti pa začni mal nebulozno razmišljat, že k je taka tema. inno.gif



#14 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 7. julij 2015, 19:52

Hja Zala. Pa menda ja ne misliš da ti bom jst zej razlagalec vsakega posta tu not k ga kdo napiše. Dej se mal potrudi razumet kaj ti sporočajo, al pa ukini temo s katero zgleda nisi najbolj na Ti. wink.png Dej se mal sprosti pa začni mal nebulozno razmišljat, že k je taka tema. inno.gif

Hehe, kakor želiš... sem to, kar sem... razmišljam tko k razmišljam..., ne bi blo smiselno, da bi bilo drugač- smisel teme?!



#15 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. julij 2015, 19:56

Hehe, kakor želiš... sem to, kar sem... razmišljam tko k razmišljam..., ne bi blo smiselno, da bi bilo drugač- smisel teme?!

biggrin.png

 

No, vidiš.... si kar si in tisti k pišejo v to temo so tut to kar so in razmišljajo tko ku razmišljajo. tongue.png In če si sprejela sebe tako kot si, bi komot lahko tut njih in se mal potrudla jih razumet, k jst ne mislim več bit tu prevajalc. wink.png



#16 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 7. julij 2015, 20:01

biggrin.png

 

No, vidiš.... si kar si in tisti k pišejo v to temo so tut to kar so in razmišljajo tko ku razmišljajo. tongue.png In če si sprejela sebe tako kot si, bi komot lahko tut njih in se mal potrudla jih razumet. wink.png

Hm zanimivo doživljanje- da jih nisem ... imam pa feeling, da ta kaos niti ni bil napisan z namenom, da bi kdo razumel, ampak z namenom "čiščenja" in vedno tud ni treba vsega razumet, hm na zanimivo poanto si me napeljal tnx love3.gif



#17 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. julij 2015, 21:56

Ne vem kaj nej na to napišem. Seveda so vse projekcije našega notranjega sveta- ampak od kje pa pride ta notranji svet? Najbrž je del sveta, ki ga mi moramo tako videt...


Hja kaos, očitno paše temi in stanju...

Tudi jz ne vem. Sem šla za hec zdaj iskat na netu, kaj nebuloza sploh pomeni. Nek občutek ob tej besedi imam, ampak kaj vem, če pravi. 

Nisem prva ne zadnja, ki se o tem sprašuje. Na primer, tale članek: 

https://dronyx.wordp...04/17/nebuloza/

 

Tole mi pa še nekak najbolj diši na smiselno: 

http://www.vecernji....nebuloza-544829

 

Ok, pa dejmo malo meglit inno.gif

 

Objavljeno: Včeraj, 22:27

Zala_, on 05 Jul 2015 - 14:30, said:snapback.png

Zavedanje pomen resnično videt, kaj delam, razmišljam v korelaciji do dogodkov, ki se dogajajo, v čem je smisel... saj je doživljanje samo že življenje, ki ga živimo... laugh.png . Tole zmedeno napisano, mogoče bo kdo razumel kaj hočem povedat, mogoče pa tudi ne... 

Vidiš, jz sem se "ftaknila" v ta resnično videt... Ker sama se tudi slučajno ne zanesem, da nekaj resnično vidim, ne v smislu neke logičnega nevtralnega pristopa. Recimo, nisem distancirana do sebe. Sem skupek čustev, po svoje obarvanih prepričanj, slik, delno tudi razuma in bogvečesa še vse. Razmišljam, ali je dovolj življenje samo (brez duhovnih tehnik), ki ga živim in si rečem: ajd, taka sem kot sem, živim kot sproti prinese, vi pa, če me sprejmete ali ne, recimo v smislu "go with the flow"? Kar je po moje najboljše. Ker pa se seveda skušamo spreminjat, izboljšat, napredovat, karkoli že, pri tem posegamo tudi v različne duhovne tehnike. No, do konc življenja jih bomo že naprobali, mogoče celo odkrili, da katera učinkuje wink.png

 

Omar, boš kaj dodal? (beri prevedel) flirt.gif icon_smile_wink.gif



#18 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. julij 2015, 22:38

v vsakem primeru gre za meglico ... meglo ... bluzenje ...

ko nekdo nima pojma in se dela kunštno ... uporablja tujke po nepotrebnem, da bi izgledal bolj pameten ... biggrin.png

Misliš kunštnega tongue.png



#19 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 8. julij 2015, 13:00

Tudi jz ne vem. Sem šla za hec zdaj iskat na netu, kaj nebuloza sploh pomeni. Nek občutek ob tej besedi imam, ampak kaj vem, če pravi. 

Nisem prva ne zadnja, ki se o tem sprašuje. Na primer, tale članek: 

https://dronyx.wordp...04/17/nebuloza/

 

Tole mi pa še nekak najbolj diši na smiselno: 

http://www.vecernji....nebuloza-544829

 

Ok, pa dejmo malo meglit inno.gif

 

Objavljeno: Včeraj, 22:27

Zala_, on 05 Jul 2015 - 14:30, said:snapback.png

Vidiš, jz sem se "ftaknila" v ta resnično videt... Ker sama se tudi slučajno ne zanesem, da nekaj resnično vidim, ne v smislu neke logičnega nevtralnega pristopa. Recimo, nisem distancirana do sebe. Sem skupek čustev, po svoje obarvanih prepričanj, slik, delno tudi razuma in bogvečesa še vse. Razmišljam, ali je dovolj življenje samo (brez duhovnih tehnik), ki ga živim in si rečem: ajd, taka sem kot sem, živim kot sproti prinese, vi pa, če me sprejmete ali ne, recimo v smislu "go with the flow"? Kar je po moje najboljše. Ker pa se seveda skušamo spreminjat, izboljšat, napredovat, karkoli že, pri tem posegamo tudi v različne duhovne tehnike. No, do konc življenja jih bomo že naprobali, mogoče celo odkrili, da katera učinkuje wink.png

 

Omar, boš kaj dodal? (beri prevedel) flirt.gif icon_smile_wink.gif

S pojmom nebuloza sem mislila bluzenje na osnovi doživljanja, brez premisleka (neprizemljeno razmišljanje)... nisem našla boljšega izraza za to... če je to zdej kumnštno, pa naj bo, vseen mi je.

 

Zadnjič sem bla zunaj in sem opazovala ljudi, ki so ga žurali, plesali, se objemali, pogovarjali in večina se jih je zdela v neke vrste bliss stanju, pa ne bi mogla rečt, da so bli zadeti, pijani... in takrat me je prešinila ideja, da te ljudje ne uporabljajo nobenih duhovnih tehnik, da so tukaj in sedaj se prepustili temu trenutku, toku življenja, glasbi in ljudem okoli sebe... in to sem pač napisala. 

 

Zdele pa dobivam občutek, da se ljudje identificiramo tudi z duhovnostjo in če jo nekdo postavi pod vprašaj, pride do zanimivih interakcij. To je pa tud osnovano na egu. Hočem nekaj izboljšat, pomen, da tega še ni v men... ne vem glasno razmišljam. 



#20 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. julij 2015, 13:04

eee....kva je že to duhovnost in duhovne tehnike /poleg unih za gluhe/?

 

icon_smesko.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#21 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 8. julij 2015, 13:13

eee....kva je že to duhovnost in duhovne tehnike /poleg unih za gluhe/?

 

icon_smesko.gif

Poglejmo kaj wiki pravi...

 

Duhovnost
Iz Wikipedije, proste enciklopedije
 
 

Duhovnost je pojem, ki se lahko nanaša na nematerialno resničnost, na stanje zavesti, v katerem se človek predaja odkrivanju svojega bitja in duha. Duhovne prakse, med katere sodijo meditacijamolitev inkontemplacija, so namenjene razvoju posameznikovega notranjega življenja. Tovrstne prakse pogosto vodijo k izkustvom povezanosti s splošno resničnostjo, z naravo in kozmosom. Duhovnost je pogosto pojmovana kot vir navdiha ali orientacije v življenju. Lahko vsebuje verovanje v nematerialne resničnosti ali doživetja transcendentne narave sveta.



#22 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. julij 2015, 13:29

Poglejmo kaj wiki pravi...

 

Duhovnost
Iz Wikipedije, proste enciklopedije
 
 

Duhovnost je pojem, ki se lahko nanaša na nematerialno resničnost, na stanje zavesti, v katerem se človek predaja odkrivanju svojega bitja in duha. Duhovne prakse, med katere sodijo meditacijamolitev inkontemplacija, so namenjene razvoju posameznikovega notranjega življenja. Tovrstne prakse pogosto vodijo k izkustvom povezanosti s splošno resničnostjo, z naravo in kozmosom. Duhovnost je pogosto pojmovana kot vir navdiha ali orientacije v življenju. Lahko vsebuje verovanje v nematerialne resničnosti ali doživetja transcendentne narave sveta.

 

 

tko wiki...kva pa ti?

 

Mal blj resno

 

Ukvarjanje s čemerkol, ki ma za posledico, da maš bolšo samopodobo, da se maš rajš, da sprejemaš sebe in druge in situacije čimblj take kt so z manj drame... je fajn in se pozna v vsakdanjem življenju tko, da si blj zadovoljen, umirjen, sočuten, odgovoren.....je fajn.

 

Če se z istimi stvarmi ukvarjaš iz istih razlogov, obenem pa se sekiraš, ker ti ne uspe kuj al pa tolk kt enmu drugmu in se ob tem počutš še blj zagrenjeno, ti pa daje filing, da si še večji luzer kt si pa že itak mislš o seb. To pa ni fajn. Če si pa ob tem /pa seveda si/ še tlačš te občutke manjvrednosti in se delaš da si ...kva že...hepihepi...čeprav nisi...je pa še manj fajn

 

In pol se matraš še blj in se sprašuješ, a ma sploh smisel delat karkol na seb, sej je tko še slabš in si fouš unim, k se smejejo iz srca.

 

Pa tko

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#23 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 8. julij 2015, 13:42

tko wiki...kva pa ti?

 

Mal blj resno

 

Ukvarjanje s čemerkol, ki ma za posledico, da maš bolšo samopodobo, da se maš rajš, da sprejemaš sebe in druge in situacije čimblj take kt so z manj drame... je fajn in se pozna v vsakdanjem življenju tko, da si blj zadovoljen, umirjen, sočuten, odgovoren.....je fajn.

 

Če se z istimi stvarmi ukvarjaš iz istih razlogov, obenem pa se sekiraš, ker ti ne uspe kuj al pa tolk kt enmu drugmu in se ob tem počutš še blj zagrenjeno, ti pa daje filing, da si še večji luzer kt si pa že itak mislš o seb. To pa ni fajn. Če si pa ob tem /pa seveda si/ še tlačš te občutke manjvrednosti in se delaš da si ...kva že...hepihepi...čeprav nisi...je pa še manj fajn

 

In pol se matraš še blj in se sprašuješ, a ma sploh smisel delat karkol na seb, sej je tko še slabš in si fouš unim, k se smejejo iz srca.

 

Pa tko

 

icon25.gif

To je lepo zapisan in vse lepo in prav. Ampak mislim, da vsak, ki "dela na sebi", spoznava vedno več delov "sebe", veliko truda je treba, da se kej spremeni, uvidi itd... tko da ukvarjanje s tem zna biti dolgotrajno, naporno, depresivno... Fovš pa js nisem, nasprotno, privoščim ljudem, da se znajo prepustit toku...



#24 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. julij 2015, 13:49

To je lepo zapisan in vse lepo in prav. Ampak mislim, da vsak, ki "dela na sebi", spoznava vedno več delov "sebe", veliko truda je treba, da se kej spremeni, uvidi itd... tko da ukvarjanje s tem zna biti dolgotrajno, naporno, depresivno... Fovš pa js nisem, nasprotno, privoščim ljudem, da se znajo prepustit toku...

Pol je pa fajn, če jim nisi fouš.

 

Itak da je delo na seb delo za celo življenje ali dva, možda tri, možda sto...neznam vam broj...ali znam da biču tvoj. Kupit ču si top, kad tad kad taaad...

 

je ena pesmica...od knofkov

 

inno.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 9. julij 2015, 17:02

Pol je pa fajn, če jim nisi fouš.

 

Itak da je delo na seb delo za celo življenje ali dva, možda tri, možda sto...neznam vam broj...ali znam da biču tvoj. Kupit ču si top, kad tad kad taaad...

 

je ena pesmica...od knofkov

 

inno.gif

Res je... 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0