Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Enake številke na uri


  • Prijavi se, če želiš komentirati
3 komentarjev na to temo

#1 Tombre

Tombre
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 26. julij 2015, 18:09

Hejla

Na vas se obračam z enim vprašanjem na katerega res želim najti pravi odgovor in če sem slučajno temo pričel na napačnem forumu se opravičujem, a tu bi moral najdi odgovor. Stvar je taka. Že kakšnih 6 mesecev se mi DNEVNO na uri (Ročni, telefonu, Satelitski, v avtu) prikazujejo enake številke (11:11, 12:12, 13:13, 14:14, 15:15, 16:16, 17:17, 18:18, 20:20, 21:21, 22:22, 23:23, 1:1) Na začetku se nisem toliko obremenjeval, a ker se stvar ne neha res rabim vedet, kaj bi bilo to... mogoče to kaj pomeni? Kakšen znak, sam namreč res ne vem. Ne gledam skozi na uro, tako da smo si na jasnem, da nisem obsedenec z gledanjem na uro, ampak pride moment, ko me kar potegne, kot nekakšna sila, in pogledam in vidim npr 22:22... Mogoče kaj kdo ve? Hvala za odgovor/e vnaprej



#2 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. julij 2015, 21:37

Naključje...podzavestne želje, hrepenenja da je v ozadju nekaj več...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#3 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 27. julij 2015, 07:54

Si v tem obdobju izpostavljen kakšnim stresom, je kaj drugače kot običajno? Se mi je to dogajalo nekaj let nazaj (trajalo je mogoče nekaj mesecev, ne vem) - sicer je šlo za čisto določene številke. Sem pa bila energetsko zelo obremenjena, zverinsko neprespana, psiha je takrat preobčutljiva na dražljaje iz okolja, zelo odprta za razne vibre. Če mene vprašaš, vse skupaj ne pomeni nič. Poglej, če si mogoče s čim preobremenjen, številke pa lahko preprosto ignoriraš in se prepustiš življenju. 



#4 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 1. avgust 2015, 12:19

Si v tem obdobju izpostavljen kakšnim stresom, je kaj drugače kot običajno? Se mi je to dogajalo nekaj let nazaj (trajalo je mogoče nekaj mesecev, ne vem) - sicer je šlo za čisto določene številke. Sem pa bila energetsko zelo obremenjena, zverinsko neprespana, psiha je takrat preobčutljiva na dražljaje iz okolja, zelo odprta za razne vibre. Če mene vprašaš, vse skupaj ne pomeni nič. Poglej, če si mogoče s čim preobremenjen, številke pa lahko preprosto ignoriraš in se prepustiš življenju. 

 

Točno to .

Mam enga frenda, ki je to teorijo pomenskih kazalcev razvil tako močno....da je ni zadeve na svetu v katere ne bi vključil te pokrivajoče kazalce...

Ima zaprmajano mnenje, da je takrat, ko se mu dogajajo in jih opazi ...vse skupaj velikega pomena....kot nekakšno sporočilo Boga, višje sile ...da je v tachu, da je pravilno naravnan, da mora takrat izpeljati in narediti točno to- kar v tistem trenutku počne...D!?ohmy.png

 

In to izgleda tako; laugh.png

Že ves teden sva napr. domenjena, da v soboto popoldan greva po robide, ajd recmo  na Karteljevski grad....

To potrdiva še ob devetih zjutraj....

Nato ob 16h krene od doma....

Na poti sreča kolega, ki ga povabi na breskov sok...(ne bom rekla pir....ker ga ne pijebiggrin.png  )

Ker razmišlja podzavestno, da bo zamudil....pogleda na uro....in eto ....kazaljke kažu 16:16.....

 

In prevod ; 

Uuuuu....na kazalce sem srečal frenda, ta me je povabil....prav je da grem, ker mam cagre... sem čist usklajen z univerzumom ....

Nič hudga tud, če takoj ne pokliče ....ker je tako najbolj prav....bo že potem pojasnil....se ne mudi....

Prioriteta ; simbol in znamenje...to je božji cahn....

 

Mama mija...kulk enga žolča je blo med nama ....in še zmeri ni dojel, da si vsak teh simbolov ne zna razlagat pravilno....

V bistvu... se to lahko vse skupaj  razvije v pravo obsesivno kompluzivno motnjo...

 

Mi je prav žal...ampak, če ni druge se raje sama s seboj za te robide domenim...wink.png

 

in bolš, da ne povem kakšne finte, na ta račun cagrov, lahko s takšnimi - sobivajoči doživimo...laugh.png

 

Tako, da ja ....Boudi se strinjam....če opaziš in znaš morda mim grede povezat na zdrav način ok....sicer je pa bolš....da se sproščeno prepustiš lajfu...in se s tem ne obremenjuješ....


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0