Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energije in odmik

energije

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
125 komentarjev na to temo

#76 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 10:45

ampak kaj te dve besedi pomenita? :D za zaščito ali za kaj drugega? :D



#77 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 10:50

vse stvari so mi nekako zdaj ratale logične... včasih znam kontrolirati sile včasih ne tongue.png pri meni ta občutljivost včasih koristi včasih pa škoduje.velikrat sem imel probleme ker sem poslušal jamranje drugih ljudi in sem posrkal vase vso njihovo negativno energijo kar me je totalka sesulo sad.pngtako da sem potem mogel hodit na razne seanse da so me sčistili( thetahealing, prana terapija ipd...).

teta in mama hiling ne pomagajo nič

najboljša metoda je bejbahiling

te olajša vseh pritiskov, tudi očistit zna npr. denarnico ipd... biggrin.png



#78 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. julij 2015, 10:54

To ti pa lahko mgd "strokovno" razloži...vprašanje je samo ali hočeš kratko ali daljšo verzijo...samo potem se ne pritoževat, če boš na koncu moral brat cele romane čez ne vem koliko strani...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#79 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 10:58

vidim, da dnar ni problem  ... biggrin.png

priporočam še teto pehto ...

morda dobi kapljice za oči, da bo lažje prestajal bejbahilinge laugh.png



#80 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:17

teta in mama hiling ne pomagajo nič

najboljša metoda je bejbahiling

te olajša vseh pritiskov, tudi očistit zna npr. denarnico ipd... biggrin.png

hahaha se strinjam ja :D sploh glede denarnice :D 


To ti pa lahko mgd "strokovno" razloži...vprašanje je samo ali hočeš kratko ali daljšo verzijo...samo potem se ne pritoževat, če boš na koncu moral brat cele romane čez ne vem koliko strani...biggrin.png

haha ti tudi uporabljaš te izreke? :D



#81 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:20

vidim da ne podpirate ravno alternativne medicine kot so thetahealing, reiki, NLP, prana; ipd... :D



#82 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:26

vidim da ne podpirate ravno alternativne medicine kot so thetahealing, reiki, NLP, prana; ipd... biggrin.png

tetahiling ni nobena medicina, pač pa programirano pranje tambure

zdej, ko smo vsi bolj pametni, bi se lahko spomnili kake novosti za prodajat vedoželjnim raziskovalkam in radovednežem

sej v končni fazi gre pri vseh bučkah le za filanje lastne kase

dnar pa imamo itak vsi radi

 

mogoč bi se dobro prodajal posušen kravji drek, le zgodbo o novem čudežu se treba zmislit

 

bit če para biggrin.png



#83 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:30

kaj pa potem ti predlagaš? :D



#84 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:35

kaj pa potem ti predlagaš? biggrin.png

stran od vseh, ki nekaj glumijo in prodajajo

ker

bojo podaljšali tvoj čas napredka

 

poslušaj svojo intuicijo in prakticiraj po namigih, ki se pojavijo v umirjenem stanju

taka pot je sigurna in brez hujših posledic

ni pa v nobenem primeru lahka, zato ne odnehaj wink.png


saj ... precej tehnik je kravji drek, samo reče se mu drugače

in večina tega dreka najbolj prodajajo ravno krave yes.gif



#85 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:36

Seraphim hojla

 

Mam en recept, kako shendlat energije, ki te driblajo.

 

Evo.

 

Povež se s Silico, da ti pokaže svoj novi plac, vzem s sabo popkar, lopato in lonc fest slane vode.

Začni s popkarjem odstranjevat vse akacije, ki ti jih bo odkazala, nared iz njih butare in drva, popul vse korenine, vmes pa razmišljaj, kva bi rad. Če boš prej ugotovu al pa če mislš, da že veš kva bi rad, preden boš odstranu vse akacije, začni razmišljat še enkrat. Če ti bojo popokal žulji med tem cajtom, namoč roke v lonc s slano vodo za ene dve minuti in nadaljuj z delom.

Ko boš z akacijami zaključil, vzem lopato in preštihaj cel plac, odstran ves plevel s placa, vmes pa razmišljaj, zakva bi rad, kar si ugotovu da bi rad. Če boš ugotovu, zakva bi rad, kar si ugotovu da bi rad, prej, preden bo plac preštihan in plevel pobran, začni razmišljat še enkrat.

Če slučajno ne boš ugotovu zakva bi rad kar bi rad, plac bo pa že brez akacij, preštihan in oplet, se povež še s Silverjem...ampak mislm, da ne bo treba.

 

Ta recept je preverjen in ti bo prnesu vsaj dve fajn stvari.

Noben te ne bo več driblal in ratal boš tak dec, da se bojo lule na trepalnce metale, k te bojo vidle.

 

Garant

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#86 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:41

Gold, kaj pa misliš o angelih in angelskem zdravljenju? :) se kdaj povezuješ z angeli? 



#87 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:53

angel je energija ljubezni.angeli se nam prikažejo tako kot si jih sami želimo videti (lahko v obliki svetlobne krogle, iskrice, človek s krili, ipd...) videl sem ga v meditaciji.poznam njihov namen in fukncije, z njimi se ukvarjam vsaj 2 leti.delno poznam tudi njihovo hierarhijo.vem pa tudi da ne smejo posegati v našo svobodno voljo razen v primeru smrtne nevarnosti.



#88 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 11:59

scratchchin.gifbiggrin.png  ... dete

haha dete? :D zakaj? ohmy.png



#89 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. julij 2015, 12:29

Malo prebrskaj LNF...o angelih imaš bolj slabo predstavo...kaj šele o njihovi hiearhiji...

 

Angeli so lahko na nižji, isti ali višji duhovni stopnji kot človečki...a znaš "čekirat" s kakšnim angelčkom imaš opravka...Pa pozabi, da lahko kar tako priklicuješ nadangele...Nekateri nižji angeli, ki so sami po sebi nenevarni, ampak nagnjeni k vragolijam lahko namerno ali iz zabave vzamejo v posest neko drugo telo (kao obsedejo človečka). Podobni so malim bebicam, ki se radi igrajo...Sigurno nisi tega vedel...

 

Zato ti šamano pravi dete...še veliko boš moral preštudirati...pa ne po netu kjer je polno gluposti glede tega...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#90 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 12:38

Malo prebrskaj LNF...o angelih imaš bolj slabo predstavo...kaj šele o njihovi hiearhiji...

 

Angeli so lahko na nižji, isti ali višji duhovni stopnji kot človečki...a znaš "čekirat" s kakšnim angelčkom imaš opravka...Pa pozabi, da lahko kar tako priklicuješ nadangele...Nekateri nižji angeli, ki so sami po sebi nenevarni, ampak nagnjeni k vragolijam lahko namerno ali iz zabave vzamejo v posest neko drugo telo (kao obsedejo človečka). Podobni so malim bebicam, ki se radi igrajo...Sigurno nisi tega vedel...

 

Zato ti šamano pravi dete...še veliko boš moral preštudirati...pa ne po netu kjer je polno gluposti glede tega...biggrin.png

bral sem veliko knjig o angelih ki jih je napisala doreen virtue. vem da so tudi nižji angeli oziroma demoni.pravijo da pa nadangele zmeraj ko izrečeš njihovo ime pridejo in ti pomagajo tako velja tudi za vnebovzete mojstre.vem da se velikrat padli angeli našemijo v dobre angele in nas poskušajo zavesti.Ob koncu šole se mi je šlo da bi zdelal letnik brez popravcev zato sem prosil jezusa da mi pomaga da me samo še čudež reši. slišal sem nato tudi besede naredil boš šolo to ti obljubimo(prosil sem tudi angele). šolo sem naredil uspešno.nato pa je čez nekaj dni jezus prišel v moje sanje.vsaj tako se je predstavil.in rekel je kar obljubimo to izpolnimo. vaše mnenje glede moje izkušnje?


če pravite da je težko priklicati prave nadangele in angele vas pa prosim za pravi način... V življenju se nenehno učimo pa še zmeraj neumni umremo :P 



#91 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 12:43

Gold, kaj pa misliš o angelih in angelskem zdravljenju? smile.png se kdaj povezuješ z angeli? 

si videl kdaj angela ?

če si, si siguren da je bil angel ?

ali mogoče vrag preoblečen v belo haljo ???

 

mene so scat pelal, k sem bil naiven, kot si sedaj ti.



#92 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 12:47

enkrat sem imel zares močan občutek da so okoli mene 4 osebe.sem mislil da so angeli varuhi sam nisem bil prepričan.

kako to mislš scat pelali? jaz zmeraj sledim samo pozitivnemu vodstvu.kako si se potem naučil razlikovati med dobrimi in slabimi angeli?



#93 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 12:55

tudi to je možno ...

se zavedam tega ja.ampak ni mi jasno kako lahko k tebi pride negativno če kličeš pozitivno...



#94 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 12:58

se zavedam tega ja.ampak ni mi jasno kako lahko k tebi pride negativno če kličeš pozitivno...

čist simpl ti bom povedal

 

iščeš in kličeš princesko, katera tudi potem pride k tebi

čez čas pa ugotoviš, da imaš v bajti lepega vraga.............

 

no, js pri princeski sem imel srečo tongue.png



#95 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 31. julij 2015, 13:01

Res je, energije se lahko "šmajhlajo", da so prijazne, zravn pa hudički inno.gif



#96 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 13:12

čist simpl ti bom povedal

 

iščeš in kličeš princesko, katera tudi potem pride k tebi

čez čas pa ugotoviš, da imaš v bajti lepega vraga.............

 

no, js pri princeski sem imel srečo tongue.png

hm to si pa zelo lepo povedal :D 


Res je, energije se lahko "šmajhlajo", da so prijazne, zravn pa hudički inno.gif

se strinjam ja :) sem veliko o tem bral :)



#97 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. julij 2015, 13:33

bral sem veliko knjig o angelih ki jih je napisala doreen virtue. vem da so tudi nižji angeli oziroma demoni.pravijo da pa nadangele zmeraj ko izrečeš njihovo ime pridejo in ti pomagajo tako velja tudi za vnebovzete mojstre.vem da se velikrat padli angeli našemijo v dobre angele in nas poskušajo zavesti.Ob koncu šole se mi je šlo da bi zdelal letnik brez popravcev zato sem prosil jezusa da mi pomaga da me samo še čudež reši. slišal sem nato tudi besede naredil boš šolo to ti obljubimo(prosil sem tudi angele). šolo sem naredil uspešno.nato pa je čez nekaj dni jezus prišel v moje sanje.vsaj tako se je predstavil.in rekel je kar obljubimo to izpolnimo. vaše mnenje glede moje izkušnje?


če pravite da je težko priklicati prave nadangele in angele vas pa prosim za pravi način... V življenju se nenehno učimo pa še zmeraj neumni umremo tongue.png

 

Doreen Virtue ima dobre knjige...za laično javnost...za kaj več boš moral čitat pa koga drugega...tongue.png

 

Nadangeli ne pridejo vedno, ker ne delajo s posamezniki, ampak z grupami ali narodi, planeti...pride mogoče samo kakšen njihov nižji birokratek (angel)...V življenje posameznika se vmešajo samo v izjemnih primerih in na kakšnih osebnih prelomnicah...To so osnove, zato pa pravim pozabi na večino tega kar piše po netu al pa govorijo ljudje...

 

Tudi o vnebovzetih mojstrih imaš napačno predstavo...mogoče si samo bolj pod okriljem svojega...ampak to še ne pomeni, da bodo prišli na vsak tvoj klic in ti pomagali...Če se nisi naučil lekcije, te bodo še oni dodatno brcnil al pa naredili take okoliščine da boš "gagal"...

 

Mislim, da je res bil "jezus", nimam pa feelinga, da je mislil na "zemeljsko" šolo...mogoče je bilo v ozadju kaj drugega...biggrin.png

 

Raje se vprašaj zakaj se toliko opiraš na angele al pa kogarkoli drugega...icon1_question.gif

 

 

se zavedam tega ja.ampak ni mi jasno kako lahko k tebi pride negativno če kličeš pozitivno...

 

Karmični dolg, podzavestni vzorci...pred karmičnim dolgom te ne reši nobena zaščita...in kot bi rekli mojstri "plati dug"...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#98 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 13:46

Doreen Virtue ima dobre knjige...za laično javnost...za kaj več boš moral čitat pa koga drugega...tongue.png

 

Nadangeli ne pridejo vedno, ker ne delajo s posamezniki, ampak z grupami ali narodi, planeti...pride mogoče samo kakšen njihov nižji birokratek (angel)...V življenje posameznika se vmešajo samo v izjemnih primerih in na kakšnih osebnih prelomnicah...To so osnove, zato pa pravim pozabi na večino tega kar piše po netu al pa govorijo ljudje...

 

Tudi o vnebovzetih mojstrih imaš napačno predstavo...mogoče si samo bolj pod okriljem svojega...ampak to še ne pomeni, da bodo prišli na vsak tvoj klic in ti pomagali...Če se nisi naučil lekcije, te bodo še oni dodatno brcnil al pa naredili take okoliščine da boš "gagal"...

 

Mislim, da je res bil "jezus", nimam pa feelinga, da je mislil na "zemeljsko" šolo...mogoče je bilo v ozadju kaj drugega...biggrin.png

 

Raje se vprašaj zakaj se toliko opiraš na angele al pa kogarkoli drugega...icon1_question.gif

 

 

 

Karmični dolg, podzavestni vzorci...pred karmičnim dolgom te ne reši nobena zaščita...in kot bi rekli mojstri "plati dug"...biggrin.png  

to je pa kar malo žalostno slišati :( na angele se opiram zato ker so mi edini pomagali v življenju ko mi drugi niso.moj angel varuh je vedno ob meni in kadar ga prosim pomaga. Imam pa še eno resno uprašanje in prosim za resen odgovor. kmalu bom šel na počitnice z prjitaleji ampak gre zraven neka oseba ki mi njene energije niso po godu(ženska je).enkrat je ena name naredila ljubezenski urok in sumim prav to ki gre z nami.zdaj pa bi vas prosil za nasvet.kaj lahko naredim da se čimbolj zaščitim.ker strah je zelo pristoen zadnje dva meseca že odkar načrtujemo te počitnice.ne bi bil problem če bi šli za en dan ampak problem je tukaj ker gremo za 5 dni :( in res me skrbi in ceu dan razmišljam sam o tem. potem pa pridejo še sanje ki me čisto dotolčejo na tla... prosim za resne nasvete



#99 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. julij 2015, 14:34

če dobr zgleda, jo men pripelji za tistih 5 dni laugh.pnglaugh.png



#100 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 14:43

če dobr zgleda, jo men pripelji za tistih 5 dni laugh.pnglaugh.png

ne zgleda dobr haha zato pa pravim da me je strah tongue.pngbiggrin.png


to je tako kot na razpisu ... ti povprašuješ ... in potem pridejo s ponudbami ... eni in drugi ... laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

če želiš, da ti angel zrihta dnar >>> hudičev angel ti ga bo prinesel

zato moraš precizirat svoje želje in vztrajat na tem ... biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

 

vse je biznis ...

pravijo da lahko tudi nebesa prosiš za denar ohmy.png


To temo je popravil/a seraphim: 31. julij 2015, 14:42





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0