Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se pobrati in kako nadaljvati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#1 Anaa_

Anaa_
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. januar 2016, 18:11

Pozdravljeni vsi skupaj!

Imam težavo, ki me psihično izčrpava vsak dan, nimam volje do življenja, prav tako sem zmeraj slabe volje - kar ni v moji navadi.

Poskusila bom na kratko opisat, kaj me muči vsak dan bolj.

Torej s fantom sva skupaj dve leti. Spoznala sva se malo po tem, ko sem jaz zaključila več letno zvezo. Veliko sva si dopisovala, se videvala, hodila na sprehode itd. Kmalu po tistem, je povedal da bi rad z menoj resno zvezo, česa jaz takoj nisem htela, ampak sva potem čez nekaj časa začela. Bilo nama je zelo lepo, bila sem človek, ki zaupa, ki verjame. Mesec po najini zvezi sem izvedela, da me vara - z bivšo. In da je z njo bil skupaj tudi ko sva se spoznala, čeprav je meni rekel da ni več v zvezi. To kar je naredil sem si dobro zapomnila. Ampak varanje se ni nehalo. Sama sem strašno maščevalen človek, zato sem mu to tudi vrnila... Ampak zaman.

Po tistem je še vedno dejaven na področju varanja, z velikim številom punc. Zadnje pol leta se je to umirilo, čeprav zaklepa telefon, tako da še zmeraj domnevam, da se s kom videva, ali vsaj dopisuje. Ima tudi prijatelja, ki zelo slabo vpliva nanj - vedno sem namreč vsega kriva jaz. Nekaj dni nazaj, mi je povedal, da z mano več noče bit, da ga gnjavim, dušim, da si želi spat sam - spiva namreč drug pri drugem. Seveda jaz v jok...

Sedaj nekako flikama zvezo, čeprav to ni več to z njegove strani - ne želi se pogovarjat o problemih, zamuja po tri ure kadar sva zmenjena, zame načeloma nima nekega zanimanja. Vmes mi je njegova bivša tudi povedala, da je pri njej bilo enako - našel si je drugo - mene, le da jaz nisem vedela, da sta skupaj takrat.

Zame je to moreče, namreč cele dneve prejočem, njega to ne gane, enostavno mi pove "nehaj se cmerit". Jaz resnično nimam več moči in ne vem kako se naj izvlečem iz tega, ker si ne predstavljam dneva brez njega, vem pa da tako ne gre. Včasih sem bila res zelo močna oseba, vesela in enostavno srečna! Ne morem si niti misliti, da če se dokončno nehava pogovarjat, bo takoj imel drugo... Boli me ob misli na to...

Bilo kakšni nasveti so dobrodošli... :(



#2 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 18:31

 A čem jst še kej dodat na to temo al raj ne?

Kva prav forumska večina?


prenos.jpg


#3 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. januar 2016, 18:43

 A čem jst še kej dodat na to temo al raj ne?

Kva prav forumska večina?

Po mojem ti boljš da si tiho kak dan, k sej si vidu da tvoja mal pogleduje sm na forum, pa da ne boš mel še kakih problemov. Drž se Krišne še par dni, dokler je tako......flirt.gif



#4 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 18:48

biggrin.png biggrin.png biggrin.png


prenos.jpg


#5 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 18:54

sicer pa menim da je prav da počakamo da se  oglasi Cookie s standardiziranimi vprašanji o osnovi.. 

Ker je čist brezpredmetno karkol rečt če osnova ne štima.


prenos.jpg


#6 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:00

sicer pa menim da je prav da počakamo da se  oglasi Cookie s standardiziranimi vprašanji o osnovi.. 

Ker je čist brezpredmetno karkol rečt če osnova ne štima.

Ma ne vem, Cookie je predsednica konzervativne stranke LNF ja, specializirana za pravice bejb, tk da ji ne bo postavljala kaj dost vprašanj. Sam napizdla jo bo kaj še čaka ga pustit ker jo pač ni vreden. Edin še to ji bo lahko svetovala, naj se znese nad njegovim avtom, pa fonom, pa še kako sramoto naj mu v službi ušpiči. 



#7 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:03

Aja? Praviš, da tiste osnove v eni drugi temi veljajo samo za tipe?


prenos.jpg


#8 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:05

Aja? Praviš, da tiste osnove v eni drugi temi veljajo samo za tipe?

Itak, sej smo mi uni tabutasti, uni k varajo, uni k sam na seks mislijo, k jim nič druzga ni važno, k smo packi, mamini sinčiči, pa to.......tongue.png



#9 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:12

Hmmm sam če tko pomislim, jst k sem svojo spoznal nisem imel čist nč pošlihtanega od osnove.

Ampak verjetno mam jst kake druge talente


prenos.jpg


#10 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:15

Hmmm sam če tko pomislim, jst k sem svojo spoznal nisem imel čist nč pošlihtanega od osnove.

Ampak verjetno mam jst kake druge talente

Itak, itak, ti poslušaš Jaj, Jaj, Krišno, kdo te neb meu rad. flirt.gif



#11 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:17

To so osnove po  Cookie 2015 izšle v založbi lnf..

Naj te najprej povprašam osnove (tvoj preprost da/ne zadošča):

1. Živiš sam (ne pri starših), nima veze al v najemu al lastniško?

2. Imaš službo (oz. nek reden denarni priliv iz dela svojih rok/možganov. ki ti omogoča preživetje vsak mesec)?

3. Znaš osnove kuhanja, čiščenja, so ti jasni osnovni pojmi samostojnega gospodinjstva in osebne higiene?

4. Nisi alkoholik, pokeraš, drogeraš, delikvent?


prenos.jpg


#12 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:31

https://www.youtube....h?v=fAITJl2u-1w


biggrin.png


sej on se je že tud jokal tukaj ... žena, mama, tašča, froci ... mogoče pa vsi rabimo točno njegove izkušnje ... biggrin.png

 

 

 Škoda da ni zdej Ceres tukaj na forumu do takrat pa uživaj v lord Hanumanu


prenos.jpg


#13 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:37

 huh.png

 

Pa kako zdej to, a nimaš oltarja njegovga doma, in to takega premičnega?

 

Nič se ne sekiri jai jai Hanuman...


 tko ene desetkrat moraš popravit  svoj  enostavčni post, niti en sam  stavek ne znaš napisat..

 

laugh.png laugh.png laugh.png

 

Niti Krishna ni milosten do tebe...


prenos.jpg


#14 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:48

https://www.youtube....h?v=fYLVlLfS3YE



#15 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 13. januar 2016, 19:58

Anaa,

Stran Takoj!!!kar pokat zacni.zamenjaj GSM.zaradi sebe.ne bos vecno mlada. Boljši bit sam k v dvoje osamljen.če znas bit seveda sama.ampak to temo najdes med duhovnostjo. pa pazi,da se ti ne bo zadeva ponovila čez par let.delo na sebi svetujem.orng.

jaz sem dobila tukaj izjemno strong nasvete glede več situacij v katerih se mi je v v osebnem zivlj.mocno zameglil vid.do motenosti...najbolj pa so mi pomagali tisti, ki so me fajn brcnili v rit in mocno napizdili!

Al kot majo angleži baje izraz.ne bodi. "Unflushable".

Mia
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#16 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. januar 2016, 20:01

flirt.gif inno.gif


prenos.jpg


#17 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. januar 2016, 20:34

ma, naj joka še par let z njim

pa tukaj naj piše, kak ji je hudo

bo vsaj forum še na forumu bolj pestro wink.png

 

drugač pa , brcni ga v rit, saj ni edini na tem sveti, ki ma tiča yes.gif



#18 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. januar 2016, 20:46

mal ga še preveri wink.png

 

http://www.regionalo...am-partner-laze



#19 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 13. januar 2016, 22:08

Pozdravljeni vsi skupaj!

Imam težavo, ki me psihično izčrpava vsak dan, nimam volje do življenja, prav tako sem zmeraj slabe volje - kar ni v moji navadi.

Poskusila bom na kratko opisat, kaj me muči vsak dan bolj.

Torej s fantom sva skupaj dve leti. Spoznala sva se malo po tem, ko sem jaz zaključila več letno zvezo. Veliko sva si dopisovala, se videvala, hodila na sprehode itd. Kmalu po tistem, je povedal da bi rad z menoj resno zvezo, česa jaz takoj nisem htela, ampak sva potem čez nekaj časa začela. Bilo nama je zelo lepo, bila sem človek, ki zaupa, ki verjame. Mesec po najini zvezi sem izvedela, da me vara - z bivšo. In da je z njo bil skupaj tudi ko sva se spoznala, čeprav je meni rekel da ni več v zvezi. To kar je naredil sem si dobro zapomnila. Ampak varanje se ni nehalo. Sama sem strašno maščevalen človek, zato sem mu to tudi vrnila... Ampak zaman.

Po tistem je še vedno dejaven na področju varanja, z velikim številom punc. Zadnje pol leta se je to umirilo, čeprav zaklepa telefon, tako da še zmeraj domnevam, da se s kom videva, ali vsaj dopisuje. Ima tudi prijatelja, ki zelo slabo vpliva nanj - vedno sem namreč vsega kriva jaz. Nekaj dni nazaj, mi je povedal, da z mano več noče bit, da ga gnjavim, dušim, da si želi spat sam - spiva namreč drug pri drugem. Seveda jaz v jok...

Sedaj nekako flikama zvezo, čeprav to ni več to z njegove strani - ne želi se pogovarjat o problemih, zamuja po tri ure kadar sva zmenjena, zame načeloma nima nekega zanimanja. Vmes mi je njegova bivša tudi povedala, da je pri njej bilo enako - našel si je drugo - mene, le da jaz nisem vedela, da sta skupaj takrat.

Zame je to moreče, namreč cele dneve prejočem, njega to ne gane, enostavno mi pove "nehaj se cmerit". Jaz resnično nimam več moči in ne vem kako se naj izvlečem iz tega, ker si ne predstavljam dneva brez njega, vem pa da tako ne gre. Včasih sem bila res zelo močna oseba, vesela in enostavno srečna! Ne morem si niti misliti, da če se dokončno nehava pogovarjat, bo takoj imel drugo... Boli me ob misli na to...

Bilo kakšni nasveti so dobrodošli... sad.png

 

To je res boleče ja. Rešiš se lahko če odkriješ svoj večni odnos s Krišno. Če želiš ti lahko pri tem pomagam.



#20 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. januar 2016, 22:46

To je res boleče ja. Rešiš se lahko če odkriješ svoj večni odnos s Krišno. Če želiš ti lahko pri tem pomagam.

daj te pizdarije piši na zasebce !!!!!!!!!!!!!!!



#21 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 13. januar 2016, 22:50

laugh.png



#22 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 14. januar 2016, 00:03

lia ma vas rada

 

 

polepšali ste mi večerhypnodisk.gif

 

samo v tej temi mi je zmanjkalo vseh razpoložljivih lajkov

 

 

našla sem se in v desno sučni inu levo sučni lunini struji

 

 

skoraj dosegla nirvano od smeha

 

 

**

 

kar se pa resnega vprašanja dotične kolegice tiče, bodem svetovala kot vsi strokovno dobro podkovani svetovalci

 

s čarobno besedico  odvisno

 

 

OD TEBE SAME

 

     OD TIPA

 

        IN OD INTERAKCIJE MED VAMA

    

          OD ŽLAHTE

 

            OD PRIJATELJEV IN PRIJATELJIC

 

                OD MILOSTI BOŽJE IN KRIŠNE

                       IN VSEKAKOR OD OSNOV

                           INU PODLAGE ZA IGRO MOČI V NASLEDNJIH DESETLETJIHflirt.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#23 Liriel

Liriel
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 303

Objavljeno: 14. januar 2016, 00:21

Nekako sem zalutala v to temo...

.. in sem ugotovila da...

ko pride nekdo s konkretnim problemom, se mu javi x (poljubno) forumašev, ki sploh še vztrajajo (vsa čast jim) na tem forumu, ampak seveda ne rešujejo problema, ampak vsak doda ščepec svoje modrosti, ki nima veze z vezo. Vsak pač nekaj napiše, glih toliko da je, za statistiko. Dejansko posluša te pa noben.

Takle mamo. 

 

Škoda, ker včasih je LNF bil forum kamor si se zatekel, ko nisi imel  kam, danes pa je to forum, kamor prideš in potem se vprašaš kaj za vraga sploh delam tu. 



#24 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 14. januar 2016, 01:10

Nekako sem zalutala v to temo...

.. in sem ugotovila da...

ko pride nekdo s konkretnim problemom, se mu javi x (poljubno) forumašev, ki sploh še vztrajajo (vsa čast jim) na tem forumu, ampak seveda ne rešujejo problema, ampak vsak doda ščepec svoje modrosti, ki nima veze z vezo. Vsak pač nekaj napiše, glih toliko da je, za statistiko. Dejansko posluša te pa noben.

Takle mamo. 

 

Škoda, ker včasih je LNF bil forum kamor si se zatekel, ko nisi imel  kam, danes pa je to forum, kamor prideš in potem se vprašaš kaj za vraga sploh delam tu. 

Liriel, statistika gor, statistika dol, kolk cajta te ni blo? Pol leta? Sam na koncu si  pršla. Neki je v nas, da si spet pršla. flirt.gif Alora nas maš vseeno še rada. inno.gif



#25 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. januar 2016, 07:59

daj te pizdarije piši na zasebce !!!!!!!!!!!!!!!

Kdo je pa tebe kej vprašal?

Jst recimo hočem da mgd ozavešča Krishno tu na forumu.


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0