Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se pobrati in kako nadaljvati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#51 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 15. januar 2016, 15:51

p.s. če en iskreno gleda kje stoji, npr. na četrti štengi, ma možnost it na peto. če ni iskren in si imaginira, da je osmi (ali drugi), ne bo mogu napredvat, dokler ne bo iskren. velja za ženske in moške, enakovredno smile.png

Deduktivno sklepam po tejle tvoji teoriji, da ženska, k ma fešto, potemtakem ko je na četrti štengi misli, da je v liftu. wink.png



#52 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 16:04

Deduktivno sklepam po tejle tvoji teoriji, da ženska, k ma fešto, potemtakem ko je na četrti štengi misli, da je v liftu. wink.png

 

Ne, ni blo v zvezi s tem, ampak kje je kdo karmično/materialno umeščen in če je iskren glede tega lahko napreduje. 



#53 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 16:11

Prabhupad (niti Krišna) ni razlagu, da so ženske krive za probleme v družbi, ampak moški. V prvem poglavju Bhagavad Gite, Arjuna (moški) zaradi določene okoliščine ne ve kaj naj naredi da bo dobro za vse in ob tem razmišlja, da če ne bo prav naredu, kaj bo to povzročilo (v skladu z Vedami, kar so besede Krišne) in v 40. verzu omenja tudi degradacijo žensk. Kopiram verz, prevod in komentar Prabhupada :
 

TEXT 40
adharmabhibhavat krsna
pradusyanti kula-striyah
strisu dustasu varsneya
jayate varna-sankarah

TRANSLATION
When irreligion is prominent in the family, O Kṛṣṇa, the women of the family become corrupt, and from the degradation of womanhood, O descendant of Vṛṣṇi, comes unwanted progeny.

PURPORT
Good population in human society is the basic principle for peace, prosperity and spiritual progress in life. The varṇāśrama religion's principles were so designed that the good population would prevail in society for the general spiritual progress of state and community. Such population depends on the chastity and faithfulness of its womanhood. As children are very prone to be misled, women are similarly very prone to degradation. Therefore, both children and women require protection by the elder members of the family. By being engaged in various religious practices, women will not be misled into adultery. According to Cāṇakya Paṇḍit, women are generally not very intelligent and therefore not trustworthy. So, the different family traditions of religious activities should always engage them, and thus their chastity and devotion will give birth to a good population eligible for participating in the varṇāśrama system. On the failure of such varṇāśrama-dharma, naturally the women become free to act and mix with men, and thus adultery is indulged in at the risk of unwanted population. Irresponsible men also provoke adultery in society, and thus unwanted children flood the human race at the risk of war and pestilence.


#54 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 16:18

p.s. ampak da je ženska ženska, je pa posledica njenih prejšnjih aktivnosti in tud to če je z nepravim moškim, tko da na konc si je vsak sam kriv za svoj padec ja in vsak sam se mora pobrat, sebe popravt, če si hoče dobr. Izvorni padec vseh je, da nismo poslušal Boga, Krišne in odrešitev vseh problemov je, da slediš Njegov dobronamerni nasvet. Amen. Om. Radhe Radhe. Hare Krišna. 



#55 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. januar 2016, 16:41

Deduktivno sklepam po tejle tvoji teoriji, da ženska, k ma fešto, potemtakem ko je na četrti štengi misli, da je v liftu. wink.png

na kateri štengi je pa potem mgd, k mu dol visi ? scratchchin.gif



#56 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. januar 2016, 16:44

Prabhupad (niti Krišna) ni razlagu, da so ženske krive za probleme v družbi, ampak moški. V prvem poglavju Bhagavad Gite, Arjuna (moški) zaradi določene okoliščine ne ve kaj naj naredi da bo dobro za vse in ob tem razmišlja, da če ne bo prav naredu, kaj bo to povzročilo (v skladu z Vedami, kar so besede Krišne) in v 40. verzu omenja tudi degradacijo žensk. Kopiram verz, prevod in komentar Prabhupada :
 

TEXT 40
adharmabhibhavat krsna
pradusyanti kula-striyah
strisu dustasu varsneya
jayate varna-sankarah

TRANSLATION
When irreligion is prominent in the family, O Kṛṣṇa, the women of the family become corrupt, and from the degradation of womanhood, O descendant of Vṛṣṇi, comes unwanted progeny.

PURPORT
Good population in human society is the basic principle for peace, prosperity and spiritual progress in life. The varṇāśrama religion's principles were so designed that the good population would prevail in society for the general spiritual progress of state and community. Such population depends on the chastity and faithfulness of its womanhood. As children are very prone to be misled, women are similarly very prone to degradation. Therefore, both children and women require protection by the elder members of the family. By being engaged in various religious practices, women will not be misled into adultery. According to Cāṇakya Paṇḍit, women are generally not very intelligent and therefore not trustworthy. So, the different family traditions of religious activities should always engage them, and thus their chastity and devotion will give birth to a good population eligible for participating in the varṇāśrama system. On the failure of such varṇāśrama-dharma, naturally the women become free to act and mix with men, and thus adultery is indulged in at the risk of unwanted population. Irresponsible men also provoke adultery in society, and thus unwanted children flood the human race at the risk of war and pestilence.

če se do sedaj podvomil v verodostojnost Prabhupade me je s tem prepričal.. Prabhupada ki jai jai jai.. 


prenos.jpg


#57 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 17:47

Mgd, do sedaj si mi dokazal samo to, da je nujen predpogoj za to, da si dober vernik to, da nimaš menstruacije in da ti fali par koleščkov.

 

Draga sestra, spraševala si me glede materialne pozicije in odgovarjal sem ti na to. Ta ni nikakršnji predpogoj ali ovira, da bi lahko nekdo bil dober vernik o čemer sem ti tudi že razlagal.  



#58 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 15. januar 2016, 17:47

Kaj pa vem.. PMS je za marsikatero bejbo zoprna rec ja, in traja tisti dan dva.. cmo materi naravi napisat reklamacijo naj pot po kateri se ohranja cloveski rod malo dodela?
Po drugi strani pa kratek tic je se veliko zoprnejsa rec, ne le za lastnika temvec za vse okrog njega. In se zal ne ponavlja le kak dan ali dva v mesecu. Se da tega reklamirat pri krisni, domnevam namrec da z materjo naravo nima dosti veze?
Samo mojih pet minut je blo tole..

#59 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 17:58

Kaj pa vem.. PMS je za marsikatero bejbo zoprna rec ja, in traja tisti dan dva.. cmo materi naravi napisat reklamacijo naj pot po kateri se ohranja cloveski rod malo dodela?

 

Z mati naravo ni nič narobe, ni treba reklamirat, pms in menstruacija sta posledici določene slabe aktivnosti v preteklosti, ljubeče vzgojni, za našo dobrobit.

 

Po drugi strani pa kratek tic je se veliko zoprnejsa rec, ne le za lastnika temvec za vse okrog njega. In se zal ne ponavlja le kak dan ali dva v mesecu. Se da tega reklamirat pri krisni, domnevam namrec da z materjo naravo nima dosti veze?
Samo mojih pet minut je blo tole..

 

Kratek tič nič esencialnega ne ovira, samo nezdravo čutno uživanje pri nekaterih, kar pa je v bistvu spet le milost. Krišna ne dela napak, niti mati narava, ki deluje pod Njegovim vodstvom. 

 

Lažni ponos se nam ne splača.


Monday, mali tič je samo maya in po Krishni ne pomeni nič (baje). biggrin.png
wink.png

 

Je materija in kot taka pomen točno to, ni nič. Če jo zlorabiš trpiš, če uporabiš prav, uživaš.



#60 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 15. januar 2016, 18:01

Nisem govorila o fizicni velikosti da ne bo promote ;) drgac pa z bolecimi pmsji nimam kaj dosti izkusenj tko da tezko kaj dosti recem o tem :)

#61 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 18:04

Pravilno uporabit ja... hja... tralala. Nič, ne bom nadaljevala.

 

Ok, bom pa jaz, pravilno uporabit pomen za služenje Krišne. Vse ostalo eventuelno pripelje do trpljenja. 


Nisem govorila o fizicni velikosti da ne bo promote wink.png drgac pa z bolecimi pmsji nimam kaj dosti izkusenj tko da tezko kaj dosti recem o tem smile.png

 

Aja, o kateri velikosti pa? 

 

Kaj pa z nestabilnostjo pri pms-ih?



#62 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 15. januar 2016, 18:11

Fizična al ne, oboje lahko boli ;)


Fizicno preveliko vsekakor :)

#63 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 15. januar 2016, 18:38

Madonca, seka tale mars v skorpijonu :-P!
V življenju sem imela dve veliki ljubezni z izjemno majhnimi "dotičnimi"- pa moram reči, ko pomislim nanju, imam milijon drugih asociacij v zvezi z njima, kot slednjo. Oba sta bila tudi neverjetna ljubimca in rojena gentlemena, nasploh moška, ob katerima sem se počutila kot prava princeska :-).

#64 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 19:19

Mgd, do sedaj si mi dokazal samo to, da je nujen predpogoj za to, da si dober vernik to, da nimaš menstruacije in da ti fali par koleščkov.

 

Draga sestra, tole poboldano si mi podtaknila, iz določenega razloga. Tvoje vrašanje ni bilo v zvezi s tem in tudi moji odgovori ne, poleg tega sem ti že prej razložil, da materialna pozicija po kateri si me tukaj spraševala in na katero sem ti odgovarjal, ni nikakršen predpogoj ali ovira, da je nekdo lahko dober vernik. 



#65 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 15. januar 2016, 20:50

Khmm....da sem jz povsem na podnu in vprašam vas...saj ne vem...lahko da bi hipno ozdravela od histeričnega smeha ali pa grem raje skočit z mostu...wink.png

 

Joke je to, Anna, da ne boš resno vzela. 

 

Če ti res dogaja, kar si napisala, potem se poskusi postavit v kar se da nevtralno pozicijo in preberi svoj post, kot da si nekdo drug. Kaj bi svetovala tej osebi? 



#66 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. januar 2016, 21:22

anna pričakuje, da se bo vsem zasmilila

hoče, da jo tolažimo, brišemo njene solzice in

ona, kot je v njeni navadi, živi svojo žrtev in pije kri vsem, ki pridejo blizu

 

sam ne ji predlagat konkretno spremembo, ker jo bo zrušilo....., no vsaj njej se zdi tako

 

matr sm pametn zdele laugh.pnglaugh.png



#67 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 15. januar 2016, 21:30

Madonca, seka tale mars v skorpijonu :-P!
V življenju sem imela dve veliki ljubezni z izjemno majhnimi "dotičnimi"- pa moram reči, ko pomislim nanju, imam milijon drugih asociacij v zvezi z njima, kot slednjo. Oba sta bila tudi neverjetna ljubimca in rojena gentlemena, nasploh moška, ob katerima sem se počutila kot prava princeska :-).

scratchchin.gif

 

 

ahja...kje si jih neki našla....to sem najprej pomislila

pol sem porumenela od zavisti

i ja bi

takoj me je pa streznilo- najprej moraš biti princeskabucktooth1.gifWhatever_anim.gif

potem sem se pa zavedla težke in manjvredne karme, ki jo nosim po volji Krišne in ostalih svetih možyes.gif

pa pms pa menstruacijeem45.gif

 

v naslednjem življenju bom v gejevski ljubeči partnerski zveziheartpump.gifrainbow.gifHydrogen.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#68 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 21:34

scratchchin.gif

 

 

ahja...kje si jih neki našla....to sem najprej pomislila

pol sem porumenela od zavisti

i ja bi

takoj me je pa streznilo- najprej moraš biti princeskabucktooth1.gifWhatever_anim.gif

potem sem se pa zavedla težke in manjvredne karme, ki jo nosim po volji Krišne in ostalih svetih možyes.gif

pa pms pa menstruacijeem45.gif

 

v naslednjem življenju bom v gejevski ljubeči partnerski zveziheartpump.gifrainbow.gifHydrogen.gif

 

Ne po njihovi volji, to je posledica tvojih določenih prejšnjih aktivnosti.



#69 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 15. januar 2016, 21:43

flirt.gif

to bo, če so dobri bog, tako ljubeči, milostni, ena sama popolnost, si vsekakor ne bi smeli dopustiti take napake kot je ženska Eva alebo Lilith....

 

Bi pa vsekakor lahko prej premislili kake igrice se grejo, pa kaki so stranski učinkisleepy.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#70 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 21:50

flirt.gif

to bo, če so dobri bog, tako ljubeči, milostni, ena sama popolnost, si vsekakor ne bi smeli dopustiti take napake kot je ženska Eva alebo Lilith....

 

Bi pa vsekakor lahko prej premislili kake igrice se grejo, pa kaki so stranski učinkisleepy.gif

 

Ženska ni napaka. To je posledica določene odločitve individualne duhovne duše.  



#71 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. januar 2016, 21:53

Ženska ni napaka. To je posledica določene odločitve individualne duhovne duše.  

se pravi,

če se duhovne duše ne bi odločale za ženski spol, potem bi naj po tvoji možni razlagi lahko obstajali samo moški  ............ azzangel.gif

 

dej predno pišeš take neumnosti, si vtakni eno svečko v rit

tko za ziher yes.gif



#72 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 22:05

se pravi,

če se duhovne duše ne bi odločale za ženski spol, potem bi naj po tvoji možni razlagi lahko obstajali samo moški  ............ azzangel.gif

 

dej predno pišeš take neumnosti, si vtakni eno svečko v rit

tko za ziher yes.gif

 

Duhovnih duš je neomejeno in vedno se kakšne odločajo za žensko telo. 



#73 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. januar 2016, 22:12

Duhovnih duš je neomejeno in vedno se kakšne odločajo za žensko telo. 

ja, res si pameten

zgleda, da tebi ni dan ne moški, ne ženski možgan

s5 so zgor neki zašuštral laugh.png



#74 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. januar 2016, 22:19

ja, res si pameten

zgleda, da tebi ni dan ne moški, ne ženski možgan

s5 so zgor neki zašuštral laugh.png

 

Tega ne morš vidt s pomočjo možganov, ženskih ali moških, sam z duhovnimi očmi. Nič niso zašuštral, vse je prav.



#75 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. januar 2016, 22:46

Madonca, seka tale mars v skorpijonu :-P!
V življenju sem imela dve veliki ljubezni z izjemno majhnimi "dotičnimi"- pa moram reči, ko pomislim nanju, imam milijon drugih asociacij v zvezi z njima, kot slednjo. Oba sta bila tudi neverjetna ljubimca in rojena gentlemena, nasploh moška, ob katerima sem se počutila kot prava princeska :-).

evo debate o tiču...

Čeprav zdej že vemo, da je tič iluzija, me še zmer zanima kake dimenzije je najhna iluzija?

 

sing.gif


lajkal te pa ne bom kr bo Gold takoj zaključil da mam majhnega.


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0