Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se pobrati in kako nadaljvati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#126 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 22:34

tale se še bl prilega temi

 

https://www.youtube....h?v=ZjtXCUDnHfU


prenos.jpg


#127 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 22:39

http://www.renton.si...sna-je-razlika/

 

 

http://www.novi-svje...nama-psihopata/

 

 

http://matrixworldhr...vnog-psihopatu/



#128 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 22:54

https://www.youtube....h?v=ezBURvaP594


prenos.jpg


#129 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 16. januar 2016, 23:00

Kot sem že povedu, Krišna ma enak odnos do žensk in moških, iz vidika možnosti materialnega in duhovnega napredka, nobene diskriminacije (BG 9.29 in 32).  

 

Včeri sm bil vprašan zakaj so iz materialnega vidika ženske manjvredne in odgovoril ker nosijo še eno slabo karmo, sam nisem omenu kaj. In ker se ne spodobi, da sam zrajcaš in pol ne zadovoljiš do konca, bom vseen kr sem na javno napisu. 

 

V Vedah je opisano (pišem na kratk), da je enkrat polbog Indra iz strahu ubil enga brahmana (duhovnika) in ko je prišla posledica greha, čeprav je bil tolk močn, da bi jo lahko nevtraliziru, jo je s kesanjem vseen sprejel in trpel eno leto in pol razdelil preostanek na 4 konce, zemljo, drevesa, ženske in vodo, v zameno za določen blagoslov. Ženske so sprejele posledico greha v zameno za blagoslov zmožnosti kontinuiranega seksa, posledica greha pa je pri njih v obliki mesečne menstruacije. Zarad tega so manjvredne ali manj čiste kot moški, materialno gledano, ni pa to, kot sem že reku, nobena ovira za materialni ali duhovni napredek ali da bi imel moški pri duhovnem napredovanju (bit dober vernik) kakšen predpogoj. Vse je odvisn od iskrenosti. 

 

Ne morš ozaveščat Krišne, če nisi iskren in pošten, ker to pomen da se sploh ne zavedaš Krišne in če se ga sam ne, kako ga lahko pomagaš ozavestit drugim. Ne gre se za nabiranje čimvečjega števila privržencev zarad materialni interesov, kot sem že v temi Šri Krišna pisu. 

Na ok, izročila in legende...Zdaj pa poglej ti tega dedca, ki je bil dovolj močan, da bi jo lahko nevtraliziral, a je krivdo prevzel in se kesal, ostanek pa kao razdelil??? Ja pol bi jo dedc naj zdržal do konca in oddelal. Tipično dedovska razlaga inno.gif  



#130 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 23:11

Imaš težave

    
        
            
            
                
                    
                        


                    
                            
                                Pico Della Mirandola
                            
                            
                        

                    


                        

    
    
    
    
        

  •                             Spol:Tip
                            

  •                             Kraj:Grosuplje
                            

    
    

                    

                    
                        

Poslano 23 minut nazaj


                        


                            Ti lahko kako pomagam s Krišninim blagoslovom?
                            
                        

                        
                            


    
    

prenos.jpg

 

 

ja, piko, tkole se piše goldu na os.



#131 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 17. januar 2016, 00:08

Goldek Goldek

kaj pa je narobe  z mojim osebnim sporočilom?

Ugotavljam, da preveč smetimo teme s temi prepucavanji pa vidm da maš neke težave pa sem te vprašal če ti jih kako lahk pomagam rešit spomočjo Krišne

Nisem vedel da se boš tako prestrašil da boš kakca spustil v  roza pižamco z modrimi kalamarčki

O jej

 

pa da skrajšam,

 

ker vidim da imaš  tut sicer zlo velik mi za povedat, se lahk tut kje dobiva..

 

Tut šamana lahk poleg pripelješ za lajkanje..

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png


prenos.jpg


#132 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 05:45

Na ok, izročila in legende...Zdaj pa poglej ti tega dedca, ki je bil dovolj močan, da bi jo lahko nevtraliziral, a je krivdo prevzel in se kesal, ostanek pa kao razdelil??? Ja pol bi jo dedc naj zdržal do konca in oddelal. Tipično dedovska razlaga inno.gif  

 

Res se je to zgodil, ni fikcija. Razdelil v zameno za blagoslov. Vsak nos svojo odgovornost. Indra ni čist moški. Čist moški je tist, ki je popolnoma predan Krišni. Tud ženska. 



#133 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 17. januar 2016, 08:26

Res se je to zgodil, ni fikcija. Razdelil v zameno za blagoslov. Vsak nos svojo odgovornost. Indra ni čist moški. Čist moški je tist, ki je popolnoma predan Krišni. Tud ženska. 

Blagoslov, ki izhaja iz umora? Prej kupim krščansko zgodbo, da si je Eva sama prislužila, kar je kasirala. 



#134 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 10:41

Blagoslov, ki izhaja iz umora? Prej kupim krščansko zgodbo, da si je Eva sama prislužila, kar je kasirala. 

 

A bi lahko prosim še enkrat prebrala kaj sem napisu? Ženske so hotle kontinuirano uživanje v seksu in bile v zameno za to pripravljene sprejet del greha, ki so ga dobile v obliki mesečne menstruacije. Polbog Indra živi na višjih materialnih planetih kjer je materialno uživanje daljše kot na Zemlji, zato so ženske hotle ta blagoslov od njega, ker jim ga lahko da. Same so si prislužle kar kasirajo, kot sem že napisu.  



#135 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 10:59

Samo od kje potem dejstvo, da so moški pripravljeni plačevati za seks ženskam in ne obratno in da se večinoma moški pritožujejo, da imajo seksa premalo, če pa so ženske dobile nagrado kontinuiranega užitka v zameno za menstruacijo? S kom pa potem ženske kontinuirano uživajo? Z moškimi, ki so višje nad materialnim bolj težko, al kako?

 

Tudi tebe prosim če vsaj prebereš kaj pišem, ker ti drgač nima smisla odgovarjat sploh. Zakaj ne berete je iz določenega razloga, določene ogroženosti... ki si jo že sama omenla par postov nazaj.



#136 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 11:11

Ne se jezit no, bodi milosten, pa odgovori.

 

Tud moški se lahko degradirajo in hotle so zmožnost.



#137 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 17. januar 2016, 11:24

A bi lahko prosim še enkrat prebrala kaj sem napisu? Ženske so hotle kontinuirano uživanje v seksu in bile v zameno za to pripravljene sprejet del greha, ki so ga dobile v obliki mesečne menstruacije. Polbog Indra živi na višjih materialnih planetih kjer je materialno uživanje daljše kot na Zemlji, zato so ženske hotle ta blagoslov od njega, ker jim ga lahko da. Same so si prislužle kar kasirajo, kot sem že napisu.  

Ja in kere babe so bile to? biggrin.png  Naj odgovarjajo zdaj. Poceni so se prodale, ker tega kontinuiranega očitno ni dovolj za vse. laugh.png

 

Šala. In hkrati, če se mi katera tu javi, da kontinuirano uživa, bodisi, da je to non stop seks, bodisi podaljšano orgazmiranje, ji dam medaljo. No ja, sem že tudi brala o odnosih, ki prinašajo duhovno rast in metode, ki vse skupaj podaljšujejo v višave...ampak še nimam dovolj časa (volje) za takšna raziskovanja icon_smile_wink.gif . Ko pridem s šihta, ko sem z družino, konjički in še kaj...sem srečna, če v miru zadremuckam icon_smesko.gif



#138 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 11:34

Ja in kere babe so bile to? biggrin.png  Naj odgovarjajo zdaj. Poceni so se prodale, ker tega kontinuiranega očitno ni dovolj za vse. laugh.png

 

Šala. In hkrati, če se mi katera tu javi, da kontinuirano uživa, bodisi, da je to non stop seks, bodisi podaljšano orgazmiranje, ji dam medaljo. No ja, sem že tudi brala o odnosih, ki prinašajo duhovno rast in metode, ki vse skupaj podaljšujejo v višave...ampak še nimam dovolj časa (volje) za takšna raziskovanja icon_smile_wink.gif . Ko pridem s šihta, ko sem z družino, konjički in še kaj...sem srečna, če v miru zadremuckam icon_smesko.gif

 

Velja za žensko telo, v osnovi. Poželjenje zamegljuje inteligenco, iz tega poceni prodaja. 



#139 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 17. januar 2016, 11:57

Ja in kere babe so bile to? biggrin.png  Naj odgovarjajo zdaj. Poceni so se prodale, ker tega kontinuiranega očitno ni dovolj za vse. laugh.png

 

Šala. In hkrati, če se mi katera tu javi, da kontinuirano uživa, bodisi, da je to non stop seks, bodisi podaljšano orgazmiranje, ji dam medaljo. No ja, sem že tudi brala o odnosih, ki prinašajo duhovno rast in metode, ki vse skupaj podaljšujejo v višave...ampak še nimam dovolj časa (volje) za takšna raziskovanja icon_smile_wink.gif . Ko pridem s šihta, ko sem z družino, konjički in še kaj...sem srečna, če v miru zadremuckam icon_smesko.gif

 

..Pišuka men so tile desci, ki takšne cvetke kupujejo že prav postani.....

 

Vse te vedske pravljice so kot je Ceres omenila -  prešvercan opomnik glede napuha, ki si ga moški vzdržuje v razvoju kompleksov...

 

Moški je priviligiran edin s fizično močjo, ker mu je dodeljeno nosilstvo potomstva ...v tem pa si je maloumno  namesto modrosti dovolil nadvladje in zato je povsod moški "nad"..

Ampak v tem vidim samo to resnico, da ves pekel na zemlji kot glavni nosilec in vedno na položaju-  povzroča ravno moški ....

 

Torej dokler se moški ne bo spametoval in ozavestil čemu je njegova moč namenjena...do takrat bo na svetu nasilje, krivica in potop...yes.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#140 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:04

..Pišuka men so tile desci, ki takšne cvetke kupujejo že prav postani.....

 

Vse te vedske pravljice so kot je Ceres omenila -  prešvercan opomnik glede napuha, ki si ga moški vzdržuje v razvoju kompleksov...

 

Moški je priviligiran edin s fizično močjo, ker mu je dodeljeno nosilstvo potomstva ...v tem pa si je maloumno  namesto modrosti dovolil nadvladje in zato je povsod moški "nad"..

Ampak v tem vidim samo to resnico, da ves pekel na zemlji kot glavni nosilec in vedno na položaju-  povzroča ravno moški ....

 

Torej dokler se moški ne bo spametoval in ozavestil čemu je njegova moč namenjena...do takrat bo na svetu nasilje, krivica in potop...yes.gif

 

Lažni napuh je problem ja.



#141 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:10

 
In hkrati, če se mi katera tu javi, da kontinuirano uživa, bodisi, da je to non stop seks, bodisi podaljšano orgazmiranje, ji dam medaljo. No ja, sem že tudi brala o odnosih, ki prinašajo duhovno rast in metode, ki vse skupaj podaljšujejo v višave...ampak še nimam dovolj časa (volje) za takšna raziskovanja icon_smile_wink.gif . Ko pridem s šihta, ko sem z družino, konjički in še kaj...sem srečna, če v miru zadremuckam icon_smesko.gif


Mah, moški, ženske..ljudje smo različni! Mene v življenju ni "glava bolela", kvečjemu me je, če moje potrebe niso bile zadovoljene ;-). Moram reči, da mi sex nikoli ni bil duhovno obarvan, sem se pa lahko ukvarjala z duhovnostjo, ko sem bila umirjena :-). Potem pa tudi obstajajo ženske, ki imajo libido do neba, imajo pa pač morda še izražen moralni imperativ, ki poskrbi, da je ta libido nadzorovan in se izživi v primernih razsežnostih :-).

#142 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:13

v končni fazi ne gre za nobeno poduhovljenost

dejstvo vsega je, da

človek pri sebi popredalčka zadeve wink.png

 

pa še malo za smeh biggrin.png

 

slika.jpg



#143 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:16

 
..Pišuka men so tile desci, ki takšne cvetke kupujejo že prav postani.....
 
Vse te vedske pravljice so kot je Ceres omenila -  prešvercan opomnik glede napuha, ki si ga moški vzdržuje v razvoju kompleksov...
 
Moški je priviligiran edin s fizično močjo, ker mu je dodeljeno nosilstvo potomstva ...v tem pa si je maloumno  namesto modrosti dovolil nadvladje in zato je povsod moški "nad"..
Ampak v tem vidim samo to resnico, da ves pekel na zemlji kot glavni nosilec in vedno na položaju-  povzroča ravno moški ....
 
Torej dokler se moški ne bo spametoval in ozavestil čemu je njegova moč namenjena...do takrat bo na svetu nasilje, krivica in potop...yes.gif


Menim, da so zaradi vseh okoliščin skozi evolucijo, vloge precej pomešane- zagotovo je težko biti dandanes pravi moški- brez te temeljne vloge, prav tako ni pravih žensk. Zato se mi zdi pomembno, da sta oba v sebi v stiku tudi s svojo nasprotnega spola stranjo in če se poklopita- kaj bi si človek želel lepšega :-)?

#144 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:19

v končni fazi ne gre za nobeno poduhovljenost
dejstvo vsega je, da
človek pri sebi popredalčka zadeve wink.png
 
pa še malo za smeh biggrin.png
 
slika.jpg

Meni to niti malo ni zabavno in smešno- tebi? Bi želel imeti takšno žensko? V resnici? Za cel life :-)?

Takšne štose pišejo moški, ki se bojijo vsega.., žensk.., še najbolj pa samih sebe.

#145 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:22

Meni to niti malo ni zabavno in smešno- tebi? Bi želel imeti takšno žensko? V resnici? Za cel life :-)?

Takšne štose pišejo moški, ki se bojijo vsega.., žensk.., še najbolj pa samih sebe.

rožice je potrebno redno zalivat

in potem imaš prekrasen cvet biggrin.png



#146 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:31

Menim, da so zaradi vseh okoliščin skozi evolucijo, vloge precej pomešane- zagotovo je težko biti dandanes pravi moški- brez te temeljne vloge, prav tako ni pravih žensk. Zato se mi zdi pomembno, da sta oba v sebi v stiku tudi s svojo nasprotnega spola stranjo in če se poklopita- kaj bi si človek želel lepšega :-)?

 

Ja sej se strinjam ...sam govorili smo o grehu menstre in vedski resnici, ki jo priviligirano opisnjujejo in potrjujejo moški  kompleksi...

...iz tega vidika zlorabe razumevanja.

Sicer se pa strinjam glede vloge med spoloma ...bi lahko bilo tako...če čebula ne bi če imela....wink.png biggrin.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#147 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:35

Zarad fizične konstitucije so manj. Zloraba višjega položaja je druga stvar. Eni ga ne. 



#148 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:44

 
Ja sej se strinjam ...sam govorili smo o grehu menstre in vedski resnici, ki jo priviligirano opisnjuje in potrjuje moški s kompleksi...
...iz tega vidika zlorabe razumevanja.
Sicer se pa strinjam glede vloge med spoloma ...bi lahko bilo tako...če čebula ne bi če imela....wink.png biggrin.png


Vem, seveda. Na kratko pač, moški prestrašen neopisljive ženske moči, jo, namesto da bi s pridom uporabil to možnost, raje zapre v zemljanko, da se počuti carja :-P.

#149 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2016, 12:52

Vem, seveda. Na kratko pač, moški prestrašen neopisljive ženske moči, jo, namesto da bi s pridom uporabil to možnost, raje zapre v zemljanko, da se počuti carja :-P.

 

Polbog Indra ni Zemljan in ni ga blo strah ženske moči zemljanke in te ženske so že bile Zemljanke. Indra je že car in ne zarad tega dogodka in je druge kategorije kot moški Zemljani. Kakršenkoli lažni napuh je problematičen. 



#150 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 569

Objavljeno: 17. januar 2016, 13:06

Polbog Indra ni Zemljan in ni ga blo strah ženske moči zemljanke in te ženske so že bile Zemljanke. Indra je že car in ne zarad tega dogodka in je druge kategorije kot moški Zemljani. Kakršenkoli lažni napuh je problematičen. 

 

polbog indra je razmišljal in  naredil tako.... al pa ni...partyy.gif

...Čist možn, da je zgodbice o tem kakšne težnje imajo ženske napisal kkšen Ibra ...tongue.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0