Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PARTNERSTVO ASTROLOŠKO - SEDMA HIŠA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
228 komentarjev na to temo

#226 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. februar 2016, 20:09

A tko icon_smile_evil.gif

se  mi je zdel, da me spet po zobeh vlačite, tko da tole moram pokomentirat icon1_sneaky1.gif

 

Aspekt sreče iščeš?

 

....

 

Pojma pa nimam kak aspekt moraš met, da se rešiš Picota ko stoji enkrat pred vrati......flirt.gif

Vrata odpre Cookie, pa je problem solved 1book.gif

 

smile.png

 

Ja pa ni. Jst recimo mam ful rad mojo mamo in sam nek perverzneš pol lahko tu vidi ojdipovski kompleks. Ker ga v resnici ni, ker jo mam rad zato ker je moja mama, ker mi je nudla celo življenje ljubezen, toplino, varnost, udobje, a za seks mam pa rad definitivno mlajše, dost mlajše. No, ne sam za seks, tut za vse ostalo, a mama je le mama. 

Tist sestavek govori o tem, da se člouk tako udobno, varno, prijetno počuti v družinskem gnezdu lahko, da se mu pol nič ne mudi ustvart svojga. Ne govori o seksu s starši, al čemu podobnem. Ampak o tem, da se mu ne mudi poročt. Preselit. O tem da mogoče tut v svojem princu išče podobnosti z enim od staršev. Ne fizično, da ne boš spet protestirala, energetsko. Seveda spet odvisno o katerem planetu je govora, pr tebi osebno je pa še tolk težje karkoli povedat, ker gre le za planet srprajzev, upora, in je edino kar se ve, dejstvo da se boš odselila, a ne ve se kdaj, ne ve se kam, ne ve se nič, ker bo to pač srprajz. In v bistvu tebi osebno bi se tist opis vladarja v tisti hiši zlo drugače napisalo lih zaradi posebnosti planeta, aspektov........

Hvala za ta sestavek, si bom zapomnila flirt.gif če se ne bosta do 25, 27-ega skipala od doma.

 

Ampak zgleda mora bit res nevzdržno, drgač se valajo po kavčih doma, dokler tastari ne škripnejo. Sami od sebe ne bodo šli, če je preudobno. Razen, če majo neke hude aspekte, ki jih "silijo" v samostojno raziskovanje sveta in svojih zmožnosti.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#227 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 27. februar 2016, 22:33

A mi lahko kdo zaupa, kje je prfoks Omar?! A ima počitnice in študentske in osnovnošolske in dijaške skupaj?! Madonca, jaz pa mislila, kako je naša prosveta v 24-h pripravljenosti :-P..

#228 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 29. februar 2016, 16:48

Sam res. Omar, kdo je rekel, da lahko kar tako mrkneš?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#229 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 2. januar 2017, 11:51

 
Hvala za ta članek, ki me je predstavil zelo zanimivo spletno stran. Upam, da slišim od vas še enkrat.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0