Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sporočila malo drugače

spročila karte pogled v tarot

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
93 komentarjev na to temo

#1 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 28. januar 2016, 11:26

Kdo ste? Kje so vaše misli?

 

Ko vaše misli tičijo v preteklosti ali v prihodnosti, zamujate čarobnost tega trenutka.

Bodite tukaj in zdaj in videli boste čarobnost dneva..

 

Želim vam čaroben dan...


Življenje je v tvojih rokah.


#2 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 29. januar 2016, 07:10

Dobro jutro

Petek...danes boste dobili sporočilo, ki vas bo vrnila v preteklost. Predelajte, sprejmite in pustite v preteklosti. Čas je za sedanjost.


Srečno

To temo je popravil/a ReaDana: 29. januar 2016, 07:11

Življenje je v tvojih rokah.


#3 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 31. januar 2016, 08:58

Nedelja.

Danes boste dobili odgovor. Odgovor lahko dobite v obliki pesmi, filma ali ljudi ki vas bodo danes obkrožili.

Uživajte, Renata

Življenje je v tvojih rokah.


#4 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 31. januar 2016, 09:29

Nedelja.

Danes boste dobili odgovor. Odgovor lahko dobite v obliki pesmi, filma ali ljudi ki vas bodo danes obkrožili.

Uživajte, Renata

Če ga bom, bo super.Če ne mi pa ni namenjeno smile.png



#5 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 31. januar 2016, 09:47

Javi, če se zgodi oz ne zgodi. ;)

Življenje je v tvojih rokah.


#6 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 31. januar 2016, 10:24

Ubistvu se je zgodilo in to malo drugače...prejela pa samo del sporočila huh.pngsmile.png



#7 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 31. januar 2016, 10:43

V bistvu so pa sporočila ves čas okoli nas. Ali jih opazujemo in iščemo, je pa druga reč biggrin.png



#8 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 31. januar 2016, 10:54

V bistvu so pa sporočila ves čas okoli nas. Ali jih opazujemo in iščemo, je pa druga reč biggrin.png

Sej.Hudo drugač, sem dobila sporočilo kar preden sem se konektala na forumu smile.png



#9 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 31. januar 2016, 10:58

Nekaj časa nazaj sem vlekla tarot karto dneva. In, ama nič drugega, kot da sem zvečer premislila, kaj v povezavi s to karto se je dogajalo, zaradi tega sem se bolj opazovala, posledično dojemala tudi sporočila... 



#10 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 31. januar 2016, 11:06

Nekaj časa nazaj sem vlekla tarot karto dneva. In, ama nič drugega, kot da sem zvečer premislila, kaj v povezavi s to karto se je dogajalo, zaradi tega sem se bolj opazovala, posledično dojemala tudi sporočila... 

A to za naslednji dan?Za nazaj ne velja biggrin.png



#11 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 31. januar 2016, 13:00

A to za naslednji dan?Za nazaj ne velja biggrin.png

Lahko za naslednji dan, če češ... jz sem zjutraj za dan pred mano biggrin.png



#12 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 31. januar 2016, 15:57

Odlično je to, da si zastaviš vprašanje in potem "slišiš" si navdušen. In tako vadimo slišati svoj glas ;)

Življenje je v tvojih rokah.


#13 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 1. februar 2016, 07:13

Februar

Mesec - preteklosti. V naš vsakdan se bo vmešala preteklost. Preteklost, ki smo jo malo pometali pod preprogo in se delali, da jo ni. Razlog za vračanje preteklosti je, da ozavestimo in sprejmemo in s tem očistimo. (Poznate Ho'oponopono? ).

Srečno

Življenje je v tvojih rokah.


#14 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 1. februar 2016, 19:01

Danes sem polagala karte.Rezultat je bil- Kolo sreče,Puščavnik,Norec,Smrt,Čarovnik.Naj sprejmem priložnost za službo?



#15 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 1. februar 2016, 19:05

Huh, a samo veliko arkano si polagala ali si imela cel špil?



#16 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 1. februar 2016, 19:12

Ja potem sem položila še dve dodatni-dvojko čaš in Hudiča.Neki nisem prepričana da bo tole kul izpadlo.



#17 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 1. februar 2016, 19:18

Ja potem sem položila še dve dodatni-dvojko čaš in Hudiča.Neki nisem prepričana da bo tole kul izpadlo.

Ne sprašuj kart, to raje pojdi na miru v sebe in razmisli, kakšne občutke imaš. Če greš tja na pogovor, kaj ti govorijo občutki. Potem, a že imaš sedaj službo? Kaj zgubiš, če pustiš staro, kaj pridobiš, če dobiš novo? 

 

Karte so meni bolj zato, da se lažje usmeriš, v katero smer razmišljat. Kaj te podpira, kaj te ovira. Pet kart je kar veliko. Potem bi bilo bolje vprašat posamezna vprašanja in na vsako položit eno karto. Takole na oko ti pravijo: Kolo sreče - možen je dobitek ali ne, Puščavnik - ekola, pojdi vase, razmisli, Norec - bolj zaupaj, ne kalkuliraj vsega, Smrt - sprememba, Čarovnik - zaupaj v svoja znanja in notranje moči. Da pa si vlekla dodatne karte, si pa samo pokazala, da nisi razumela, kar so ti karte že prej govorile. Je pa res težko iz 5 kart dobit eno sporočilo, ane. 



#18 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 1. februar 2016, 19:34

Že v štartu so bli mešani filingi.Dodatne karte sem rabla,kaj vem tko za piko na i :)



#19 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 1. februar 2016, 19:49

Že v štartu so bli mešani filingi.Dodatne karte sem rabla,kaj vem tko za piko na i smile.png

No sej, a vidiš. Če karte že vprašaš z mešanimi feelingi, ti to samo potrdijo. Ti jih vprašaš in upaš, da bodo rekle ne, ker si globoko v sebi ne želiš. Iskreno, je blo tako? 

 

Moje vprašanje kartam, če je ta služba dobra zate:  odgovor Kraljica mečev. Torej, če si razumska, če znaš delovat profesionalno, brez, da te preveč begajo čustva, če si organizirana, sistematična, je to zate. 



#20 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 1. februar 2016, 20:06

No sej, a vidiš. Če karte že vprašaš z mešanimi feelingi, ti to samo potrdijo. Ti jih vprašaš in upaš, da bodo rekle ne, ker si globoko v sebi ne želiš. Iskreno, je blo tako? 

 

Moje vprašanje kartam, če je ta služba dobra zate:  odgovor Kraljica mečev. Torej, če si razumska, če znaš delovat profesionalno, brez, da te preveč begajo čustva, če si organizirana, sistematična, je to zate. 

Ubistvu sem hotla videt dobro.Mi je tut tvoj odgovor potrdil,da je tole en velik Ne.Hvala :)



#21 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 1. februar 2016, 20:13

Prosim ylflower.gif



#22 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 1. februar 2016, 21:13

Če lahko dodam svoj pogled - Glede na karte - poglobi se vase. Nekaj se ti non-stop vrača. Ustavi kolo in izstopi. Čas je za spremembe.

Srečno

Življenje je v tvojih rokah.


#23 ReaDana

ReaDana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 2. februar 2016, 10:27

Torek...

 

Svetujem vam, da se spustite s tokom dneva...prepričana sem, da vas čaka čudovit dan...

 

Srečno


Življenje je v tvojih rokah.


#24 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 2. februar 2016, 12:18

Všečna tema, pozdravljam :-)!

#25 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. februar 2016, 13:07

men pa ni všečna a jo vseeno pozdravljam

 

 adijo!


prenos.jpg






Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: spročila, karte, pogled v tarot

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0