Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Nova Doba

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
230 komentarjev na to temo

#226 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 130

Objavljeno: 17. januar 2017, 12:07

Jz ne furam ISKCONa, kar je tvoj zmotni predsodek že od samega začetka, zato so tud tvoji odgovori prežeti z njim na podlagi svojih izkušenj z ISKCONom. In zanimivo, tudi ta zgoraj omenjen je na začetku počel isto napako. 

Uporabljaš isto literaturo, iste fraze, iste prispodobe, podobne pristope...in potem praviš, da ne furaš ISCON...mogoče bi pa moral malo pojasniti kaj sploh pomeni "furati ISKCON"...tongue.png

Drugače se pa to sploh ni nanašal na ISCON, ampak na obnašanje, miselnost kot jo imajo "krišnovci" na splošno...in to ne samo oni...podoben tip slepil ima tudi večina ljudi ki prakticira kaj drugega...Zdaj pa malo odmeditiraj ali res delam iste napake...kot da bi primerjal mačko in leva, da se obnašata isto....tongue.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#227 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 270

Objavljeno: 17. januar 2017, 12:33

Uporabljaš isto literaturo, iste fraze, iste prispodobe, podobne pristope...in potem praviš, da ne furaš ISCON...mogoče bi pa moral malo pojasniti kaj sploh pomeni "furati ISKCON"...tongue.png

Deloma to kar si ti izkusil z omenjenimi.

Drugače se pa to sploh ni nanašal na ISCON, ampak na obnašanje, miselnost kot jo imajo "krišnovci" na splošno...in to ne samo oni...podoben tip slepil ima tudi večina ljudi ki prakticira kaj drugega...Zdaj pa malo odmeditiraj ali res delam iste napake...kot da bi primerjal mačko in leva, da se obnašata isto....tongue.png

Kot sem ze napisu, iz zmotnega predsodka in nepoznavanja dolocenih stvari, delas isto napako oz. si tam kjer si. Ko bos šel še mal naprej ti bo vse jasno.

#228 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. januar 2017, 20:22

11 let nazaj me je en, ki je fural tako "Enost" kot tuki shaman, Brezo in *glas* argumentiru na isti nacin kot vi in se bolj krcevito, ene 2 let se mi zdi. No vceraj sva spet prisla v stik in mi pove, da me zdaj razume kaj sem mu takrat govoru in da se strinja da je vecna ljubezen do Boga, Šri Krišne top smile.png in tudi sam zdaj to fura. Zato me lahko razumete zakaj sem do vas strpen in potrpezljiv. Ker resnice nihce ne more spremenit. Ko jo sprejmes si pomirjen, drugace ne, a si to zeliš. Zato je le vprašanje časa.  

A zapadaš v dolgčas, v žalost ali ti le spet primanjkuje življenjske energije in smisla v življenju?

V vseh temah znamenito vskočiš, čeprav nimaš absolutno nič za povedati o temi in nato le nadaljuješ tvojo vseprisotno lajno, kako se vsi ljudje morajo odpovedati svoji poti in iti takoj na tvojo krishna pot..  Očitno si zelo duhovno lačen na tej svoji poti, da se moraš nato takih obupanih metod posluževati..

A misliš, da bi ti sploh še lahko vzdževal ta tvoja omejena prepričanja, če ne bi imel okrog dovolj nasprotnikov, s katerimi bi se zapletal v dokazovanja za svoj prav?!  

Ti si eden izmed redkih, ki tudi če se ponižaš in izpadeš smešen, boš to svojo kalvarijo vseeno nato še ponavljal v nedogled, saj ti je to edini način, da še prihajaš do svoje energije..  Energije ki ti je tam v tvojem krišnovskem zaprtem sistemu pač že zelo primanjkuje..  Zato pa venomer le vdiraš k drugim v njihove sisteme (pot pretvezo, da imaš ti nekaj boljšega za njih), vbistvu pa se le prihajaš napajati od vse ostalih, tudi od nas za katere trdiš, da nimamo nič..   Očitno imamo mnogo, kaj ne?   wink.png    

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#229 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: 17. januar 2017, 20:39

A zapadaš v dolgčas, v žalost ali ti le spet primanjkuje življenjske energije in smisla v življenju?

V vseh temah znamenito vskočiš, čeprav nimaš absolutno nič za povedati o temi in nato le nadaljuješ tvojo vseprisotno lajno, kako se vsi ljudje morajo odpovedati svoji poti in iti takoj na tvojo krishna pot..  Očitno si zelo duhovno lačen na tej svoji poti, da se moraš nato takih obupanih metod posluževati..

A misliš, da bi ti sploh še lahko vzdževal ta tvoja omejena prepričanja, če ne bi imel okrog dovolj nasprotnikov, s katerimi bi se zapletal v dokazovanja za svoj prav?!  

Ti si eden izmed redkih, ki tudi če se ponižaš in izpadeš smešen, boš to svojo kalvarijo vseeno nato še ponavljal v nedogled, saj ti je to edini način, da še prihajaš do svoje energije..  Energije ki ti je tam v tvojem krišnovskem zaprtem sistemu pač že zelo primanjkuje..  Zato pa venomer le vdiraš k drugim v njihove sisteme (pot pretvezo, da imaš ti nekaj boljšega za njih), vbistvu pa se le prihajaš napajati od vse ostalih, tudi od nas za katere trdiš, da nimamo nič..   Očitno imamo mnogo, kaj ne?   wink.png    

Nisem reku da nimate nič. 

#230 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 17. januar 2017, 21:30

Nisem reku da nimate nič. 

Če se poigram z terminologijo..  če bi ti imel Nič bi imel mnogo več kot (misliš da) imaš sedaj..  saj bi naredil korak naprej od tega "kar misliš da imaš" in kamor še imaš za iti.. 

Nič je zelo velik..  Nič je osnova za Vse..

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#231 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: Včeraj, 14:34

Če se poigram z terminologijo..  če bi ti imel Nič bi imel mnogo več kot (misliš da) imaš sedaj..  saj bi naredil korak naprej od tega "kar misliš da imaš" in kamor še imaš za iti.. 

Nič je zelo velik..  Nič je osnova za Vse..

Motiš se.

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0