Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nova Doba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
652 komentarjev na to temo

#276 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. junij 2017, 18:04

Meni se ne zdi zmotno, da mu nisem podrejen..  smile.png   ker od nekdaj čutim da sem v podrejenem položaju do Boga..  Vsaj iz pozicije, ko se identificiram s svojo formo, z to osebo, z trenutno energijsko obliko..  In podrejenost Bogu seveda ne pomeni enako kot podrejenost šefu v službi, ampak pomeni le postavitev prioritet, da veš kaj so nižji vzgibi (vibre,frekvence) in kaj višje ter da vse dobi svoj pravi pomen in svojo pravo naravno pozicijo..  torej nič ne podrediš na način zatiranja, ampak le vzpostaviš naravni božanski red v Sebi..  Podobno kot je nebo navidezno "nadrejeno" tlem, ker je pač iz našega pogleda zgoraj tla pa so spodaj..  Naravni red je, ko neba ne daješ na tla, tal pa v zrak (kar rad počne ego). Duhovni ego pa nebo/boga časti, tla/zemeljsko pa zatira ali ga označuje kot grešno..  

 

Božja intervencija, ki jo omenjaš poskrbi za to, da se naravne stvari postavijo na sebi naravna mesta in tudi božanska prisotnost in Njegova volja in Njegova prisotnost se postavi na sebi naravno mesto (vsepovsod okrog in tudi vate samega)..  In ko se to zgodi, je ta božanskost, postavljena tako izven tebe in v tebe na tak način, da do nje lahko dostopaš na način, da ko vanjo vstopiš, si tudi ti (takrat) Vse (to), za tisti trenutek si ta Bog..   ker ti je božanska intervencija odprla ta vrata in imaš sedaj tak dostop..   Drugačnega dostopa do Boga sploh ni..

Še vedno pa nisi kot forma, kot oseba, že vse to (ves čas)..   Ampak vseeno ko to Vse bolj in bolj spuščaš vase, ti Njegove energije bolj in bolj spreminjajo tvojo vibro, energetsko strukturo, zavest in ga bolj in bolj tudi poosebljaš..  (bolje rečeno on lahko na neki točki poosebi tebe).   Bog se namreč želi utelesiti, in za to je ustvaril bitja, da bi lahko na eni točki vstopil v njih, postal bitje..  To pa se lahko zgodi, če mu daš prostor in mu dovoljuješ da vstopa vate in spreminaj vse kar si..  To je vbistvu prava smrt, ki je globlja smrt kot fizična smrt, zato pa razsvetljenje ne izbere vsak, večina raje umre in se rodi nazaj v isto formo in isto frekvenčno omejenost.

 

Vem katere izkušnje opisuješ. Ampak ta "Bog", ki ga ti tukaj opisuješ/doživljaš ni isti Bog o katerem govorim jaz. Ta tvoj "Bog" je le delno izkušanje neosebnega aspekta tebe v odnosu do materije. Zato se ti zdi, da ko si kot "Bog", ne forma, da nič ni nad tabo in da si povsod in vse in tudi forme spodi ne "zatiraš".

 

In ta božanski vstop je pravi namen kreacije, ne pa te iluzije, ki generirajo tvoje izjave: da smo na Zemlji le zaradi greha (ne zaradi božjega namena), da je maya narejena zaradi trpljenja in preizkušnje (ne zaradi božjega namena), da si ti kot bitje namenjen le za večno podrejenost Bogu in ne za popolno združenje z Njim.

 

In ker si do sedaj omejen le na zgornje izkušnje in še ne želiš pokukat še naprej, sploh še nisi zmogel prebrat, čeprav sem ti že večkrat na isto odgovarjal in razlagal, da jaz govorim o čisto nečem drugem. Mi kot večna individualna duhovna duša/oseba (ne materialna oseba/forma), katere le neosebni aspekt si le do neke mere do sedaj izkusil (kar je zate "Bog"), smo v resnici mi. Nad tem nami je Bog, Absolutna Oseba, kot naš Izvor. Takrat ko zlorabmo svojo svobodno voljo, ko ne sledimo Njegovi privlačnosti, pridemo pod vpliv neznanja in se zmotno poistovetmo z materijo. Zato teb še ni jasn zakaj se iz "razsvetljenja" kasneje spet avtomatsko pojaviš v formi. Ker ti določen nivo izkušnje še manjka.

  

Ti vedno izražaš svojo podrejenost bogu (tipa delavec-šef) in skoz poudarjaš kako izrazito je Bog ločen od tebe in da je on popolnoma "ločena" kategorija od tebe - zato vem, da ves čas govoriš le iz pozicije (duhovnega) ega in pri tebi te božanske intervencije še ni bilo..  Rad pa bi jo nekako izsilil..  Ali se do takrat vsaj slepil da je pri tebi že bila, oziroma tvoj ego bi rad predvsem druge preslepil, da si ti že pri Bogu..  Zato pa si skoraj še edini tukaj, ki pride sem na forum s svojimi "duhovnimi resnicami" na tak način, da z njimi poskuša drezati v druge in nato poskuša tudi poraziti duhovne resnice od drugih in njihova lastna spoznanja..    seveda imaš tudi tukaj kako kako fajn sočno in privlačno slepilo, ki ti opraviči tvoje delovanje, da je tak pristop pa še ultra duhoven, da če to počneš pa še ultra bolj služiš "njemu" ..  njemu ja, duhovnemu egu!

 

Ker si dosedaj omejen le na delno izkušanje neosebnega sebe (kar je zate "Bog"), ti ne more še bit jasno, da Bog je ločena kategorija od večnih nas (katerega neosebni aspekt si le delno izkusil), nismo pa ločeni od Njega, ker mi smo delčki Njegove energije, On je Izvor. Zato se ti iz te omejene izkušnje tudi zdi, da pri meni "božanske intervencije" (kot jo ti razumeš) še ni bilo, samo zato ker govorim da je Bog nad nami in da je druga kategorija kot mi. Ta izkušnja je nadaljna/naprednejša izkušnji neosebnega sebe (kar si delno ti do sedaj izkusil), ne pod/pred njo, kot si ti zmotno intepretiraš, ker moj opis, zaradi svoje omejitve, asociiraš na nekaj drugega. Čeprav mi smo podrejeni Bogu, nas nikoli ne zatira, ampak vedno dobronamerno vzpodbuja v naše najvišje dobro.   



#277 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 14. junij 2017, 18:54

Ker si dosedaj omejen le na delno izkušanje neosebnega sebe (kar je zate "Bog"), ti ne more še bit jasno, da Bog je ločena kategorija od večnih nas (katerega neosebni aspekt si le delno izkusil), nismo pa ločeni od Njega, ker mi smo delčki Njegove energije, On je Izvor. Zato se ti iz te omejene izkušnje tudi zdi, da pri meni "božanske intervencije" (kot jo ti razumeš) še ni bilo, samo zato ker govorim da je Bog nad nami in da je druga kategorija kot mi. Ta izkušnja je nadaljna/naprednejša izkušnji neosebnega sebe (kar si delno ti do sedaj izkusil), ne pod/pred njo, kot si ti zmotno intepretiraš, ker moj opis, zaradi svoje omejitve, asociiraš na nekaj drugega. Čeprav mi smo podrejeni Bogu, nas nikoli ne zatira, ampak vedno dobronamerno vzpodbuja v naše najvišje dobro.   

 

Mgd, to kar ti oddajša iz sebe, je tako izrazito popisano s tem "kar ti trenutno si", da mi je že malo odveč ponavljati eno in isto..  Zato je tudi meni odveč se dobivati s tabo še osebno, čeprav si me za to že večkrat zaprosil..   Saj mi je to podobno, kot da bi se dobil z kakim "dobronamernim" jehovcem, ki me truca in truca, "da se dobima", a itak vem kam bo potem forsiral potek pogovora..   Drugače pa Mgd, saj lahko tukaj preko od nas dobiš vse kar si želiš in si lahko vzameš kolikor želiš, potrebuješ in ti je prebavljivo..  Tako da pri osebnem srečanju ni nujno da bi lahko ti dobil kaj več..  mogoče celo manj..  (hmmm?)

 

Drugače ne zanikam sploh tega, kar zgoraj pametuješ spet...   smile.png   ni mi v take banalne debate niti ni za hoditi s tabo..    ker pri tebi je res kristalno jasno, da le iz teorij želiš predavati in pametovati drugim, ki imajo že izkušnje tega..   čeprav ti sam osebnih izkušenj iz teh ezoteričnih znanj (s katerimi se bohotiš) sploh nimaš, ali izkusil si mogoče stvari ene 5 korakov nazaj, od tega kar predavaš drugim in se delaš izvedenca..   Ti misliš, da ti je teorija, ki si jo prebral iz svetih knjig ali jih dobil od bolj naprednih od tebe, dovolj!    Ničkaj dosti ti ta teorija ne koristi, saj je ne znaš še živeti..  Če bi jo znal živeti, ne bi hodil na forum le zato, da iščeš kregarijo, dokazovanje svojega prav in sparing v duhovnih temah..   Če bi prišel v stik z mano osebno in se bi to igrico poskušal iti z mano v živo, bi mojo prisotnost lahko doživel še ene 10x bolj neznosno, kot si jo izkusil že kdaj tukaj preko,..   Verjami da pri osebnem stiku imam sam še večji filter do tega, kaj je dovoljeno v moj osebni energetski prostor in potem lahko postane interakcija med najinimi energijami izrazito groba do tebe, kot si to že tudi izkusil, v kakšnih preteklih crashih z mano..

Res ti ne priporočam osebnega stika, če se boš nato poskušal s temi tvojimi vsadki in manipulacijami, mi približati tudi v živo..

 

 

 

Saj po drugi strani pa bom sedaj malo bolj naglas razmišljal in dajem v razmislek tudi Brezotu, Shamanu in še komu, ki ga je mgd še trucal, da bi se osebno dobil z njim;  a Mgd res rabi osebni stik?  

Ali je pa to le njegov zadnji obupan poskus, ohraniti to lažno identiteto duh.ega, ki mu preprečuje, da stopi že enkrat naprej iz te luknje, v kateri zataknjen čepi, že ne vem kako dolgo in ne zna stopiti naprej...  ?  

Torej vprašanje za javno razpravo je;  ali bi osebni stik z nami, Mgd-ju pomagal ali mu še bolj odmagal na njegovi poti naprej?

Mogoče ne želim sedaj odgovora, kar tako na prvo žogo, dajmo pogledati malo globje..   in se nato srečajmo tukaj z odgovori..  wink.png

hvala


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#278 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. junij 2017, 19:43

Saj po drugi strani pa bom sedaj malo bolj naglas razmišljal in dajem v razmislek tudi Brezotu, Shamanu in še komu, ki ga je mgd še trucal, da bi se osebno dobil z njim;  a Mgd res rabi osebni stik?  

Ali je pa to le njegov zadnji obupan poskus, ohraniti to lažno identiteto duh.ega, ki mu preprečuje, da stopi že enkrat naprej iz te luknje, v kateri zataknjen čepi, že ne vem kako dolgo in ne zna stopiti naprej...  ?  

Torej vprašanje za javno razpravo je;  ali bi osebni stik z nami, Mgd-ju pomagal ali mu še bolj odmagal na njegovi poti naprej?

Mogoče ne želim sedaj odgovora, kar tako na prvo žogo, dajmo pogledati malo globje..   in se nato srečajmo tukaj z odgovori..  wink.png

hvala

 

Da bi zavestno naredil kakšen premik v svoji zavesti ne....da bi hranil svoja slepila ja...nima pa to dosti veze z obupanimi poskusi...ampak z zaslepljenostjo kako dela dobra dela...

Kdor stvari ne zna ozaveščati v zadovljivi meri, preverjati stvari, ipd. tak osebek ponavadi misli koliko je duhovno napreden...Če se preveč zanaša na svoje učitelje, teorije, ki jih sliši, ne zna pa tega izkušati, preveriti, ipd. tak človek je podoben ovčki, ki samo ponavlja kaj drugi (avtoritete po njegovem mišljenju) govorijo in spet misli kako ve več kot drugi. Prav tako je slepilo oz, vzorec, da mora nujno pomagati drugim. Taki so nekateri krišnovci, še boljši primer so pa jehovci al pa določeni muslimani...

Samo osebni stik mgd-ju ne bi kaj dosti pomagal...razen če ne bi tist, ki močneje seva zavestno uporabil kakšno "presvetlitev" in mu spržil določene vzorce na površini in mogoče še malo telepatsko popričal na nivoju duša- duša, ter mu malo osvetlil določene stvari. Po drugi strani je pa itak že deležen določenega poučevanja na astralu. Ampak tudi poučevanje na astralu se lahko da malo na "stand by", če učenec ne pokaže nikakršnega napredka. Se ga pač vsake toliko časa pride malo pogledat, testira in se vidi kaj in kako. Pač lekcije skozi gre itak vsak "duhovnjak". Samo vprašanje koliko se tega nekdo zaveda....

 

In za vse to sploh ni treba gledati globoko, ker se že od oka vidi...Take karakteristike se lahko opazi pri duhovnjakih vseh vrst...In s takimi se pač nima smisla zapletati v neskončne debate, se iti nekega dokazovanja, itd...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#279 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 08:06

V knjigi Prabhupada je lepo napisan življenjepis Prabhupade....In če je za tebe par dolarjev "dovolj", za druge mogoče ni....Pa vprašanje kako tolmačiš pojem "neustrašen", ker Prabhupada je imel kar dosti strahcev...kako pa drugi te stvari olepšujejo in napihujejo, so pa že druge zgodbice...tongue.png

 

Napisal sem da je imel Prabhupad vedno dovolj denarja zase in za svojo nalogo. Neustrašen pomen neustrašen. 

 

Pojem prečiščenost vozil...pomeni tudi večja iskrenost, izražanje ljubezni, naklonjenost Krišne (kakorkoli že to kdo tolmači), itd...In zdaj ti meni povej kaj bi ti meni razlagal, če jaz to že itak izražam v dosti večji meri kot ti...Ali povedano drugače kako lahko govoriš nekomu drugemu kako naj pridobi bogastvo (lahko izraženo v denarju ali ne, lahko tudi bogastvo, ki nema veze z materialnim) kar naj bi Krišna nudil, če ga pa že itak ima več kot ti... icon1_question.gif

 

Zarad tega ker se ti to le tako zdi. 

 

 

Še največja fora pa je ko govoriš o "zadovoljnosti"...bolj prečiščena vozila avtomatsko pomenijo večjo zadovoljnost, nenavezanost, flegmatičnost, itd...In sedaj se vprašaj zakaj imaš ti več strahcev, zakaj si nezadovoljen, zakaj moraš ponavljat ene in iste bajke, zakaj hočeš "podmuklo" drugim podturit neko miselnost, zakaj se vmešavaš ko nekdo reče, da te ima dost in še marsikaj drugega...

 

In če se boš res poglobil, ne boš tajil stvari, boš dobil odgovor o svoji iskrenosti...Tako da prihrani take in podobne bajke ljudem, ki vse to kar jim očitaš, da nimajo, izražajo v večji meri kot ti sam al pa kot je izražal sam Prabhupada...

 

Nisi ti tukaj, da učiš druge, ampak da se tudi sam nekaj naučiš in se končno premakneš iz točke na kateri čepiš že leta in leta...Zdaj se pa vprašaj ali si ti toliko zaslepljen ali res ne vidiš vzocev in prepričanj pod vplivom katerih si...In če jih ne vidiš, opaziš, zakaj ne. Zakaj ti vsa tvoja duhovna praksa ne pomaga, da greš čez to...In šele potem boš mogoče razumel vsaj delček zgornjih bajk...Do takrat pa juživaj v svojih slepilih. In če še tretjič ponovim škoda časa za tebe in tvoje bajke...tongue.png biggrin.png

 

Seveda lahko "govoriš" o boljši prečiščenosti vozil, ampak praktično zakaj pol strahu glede preživetja v prvi čakri še nisi prečistu? Tvoja lastna duša te bo kmalu začela prebujat in takrat ti bo jasno kje dejansko si, kje sem jaz in kje je Prabhupad. 



#280 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 08:34

Mgd, to kar ti oddajša iz sebe, je tako izrazito popisano s tem "kar ti trenutno si", da mi je že malo odveč ponavljati eno in isto..  Zato je tudi meni odveč se dobivati s tabo še osebno, čeprav si me za to že večkrat zaprosil..   Saj mi je to podobno, kot da bi se dobil z kakim "dobronamernim" jehovcem, ki me truca in truca, "da se dobima", a itak vem kam bo potem forsiral potek pogovora..   Drugače pa Mgd, saj lahko tukaj preko od nas dobiš vse kar si želiš in si lahko vzameš kolikor želiš, potrebuješ in ti je prebavljivo..  Tako da pri osebnem srečanju ni nujno da bi lahko ti dobil kaj več..  mogoče celo manj..  (hmmm?)

 

Nikoli te nisem "prosil" za osebno srečanje. Kot sem že večkrat napisal, moje osebne izkušnje so, da se izza ekrana lahko marsikdo skriva za svojimi oh in sploh izjavami, kar gre v živo malo težje in so določene stvari bolj očitne in druga stvar, veliko je enega nalimanega špekuliranja (zaradi sklepanja po sebi, nepozornosti na to kar drug pravi, omejenih izkušenj itd.) na moje izjave, kar je v živo tudi malo težje in očitneje, zato je komunikacija in prenos čistejši in koristnejši. Ker sem te stvari ponavljajoče opazil pri tebi, sem te povabil na osebno srečanje, v upanju na čistejšo komunikacijo, ne pa za trucanje ali kakšno osebno potrebo. Jaz za opravljanje svoje naloge nisem odvisen od tega kaj ti počneš ali ne počneš. Sem pa upal, da bi v osebnem srečanju uspel vsaj malo pogledat onkraj tvojega umskega balončka. Ti pa kakor želiš.

 

 

Drugače ne zanikam sploh tega, kar zgoraj pametuješ spet...   smile.png   ni mi v take banalne debate niti ni za hoditi s tabo..    ker pri tebi je res kristalno jasno, da le iz teorij želiš predavati in pametovati drugim, ki imajo že izkušnje tega..   čeprav ti sam osebnih izkušenj iz teh ezoteričnih znanj (s katerimi se bohotiš) sploh nimaš, ali izkusil si mogoče stvari ene 5 korakov nazaj, od tega kar predavaš drugim in se delaš izvedenca..   Ti misliš, da ti je teorija, ki si jo prebral iz svetih knjig ali jih dobil od bolj naprednih od tebe, dovolj!    Ničkaj dosti ti ta teorija ne koristi, saj je ne znaš še živeti..  Če bi jo znal živeti, ne bi hodil na forum le zato, da iščeš kregarijo, dokazovanje svojega prav in sparing v duhovnih temah..   Če bi prišel v stik z mano osebno in se bi to igrico poskušal iti z mano v živo, bi mojo prisotnost lahko doživel še ene 10x bolj neznosno, kot si jo izkusil že kdaj tukaj preko,..

 

To je pač tvoja klasična obramba, ohramba določenega lažnega ega, da druge označiš kot za teoretike sebe pa za nekoga, ki ima izkušnje. To si isto reku že Brezu in ostalim, iz česar se vidi da čim se počutiš ogroženega, če se nekdo ne strinja kej s tabo, da spustiš tako obrambo, ki nima nobene zveze s tem kakšni so drugi, ker imaš do vsakega isto. Tud Brezo ima podobno, da vrže ven svoje lestvice in levele in kolk je on par lajfov pred drugimi in notr vrže še nekoga drugega ki naj bi bil prav tako vsaj nekaj korakov pred tem pred katerim ga je postalo strah. Npr. ko se je kregal v s tabo je poleg sebe ubacil, da sem še celo jaz pred tabo... se prav kaj pol šele rečt glede njega kot je pred tabo. In to isto obrambo spusti do vsakega isto, samo igralci so drugi, kar je isto kot pri tebi s tem le "branjem in teorijo" pred tabo, ki imaš "izkušnje". 

 

Jaz ne govorim zarad dokazovanja ampak zaradi vzpodbujanja naprej. Jaz nisem izkusu tvoje prisotnosti kot neznosne, ne vem zakaj bi sploh to? Pač govoriš iz svoje trenutne kapacitete in nič nepoznanega. 

 

  Verjami da pri osebnem stiku imam sam še večji filter do tega, kaj je dovoljeno v moj osebni energetski prostor in potem lahko postane interakcija med najinimi energijami izrazito groba do tebe, kot si to že tudi izkusil, v kakšnih preteklih crashih z mano..

 

Kolk si ti grob do mene je tvoja stvar, jz nimam s tem problema. Sicer si pa napisal, da določenih stvari, od stika s Celoto, ne počneš več, se prav slab odnos do drugih. Čeprav jaz vidim da ga slabega res imaš do določenih, ker se počutiš ogroženega, zarad nesprejemanja določenih stvari pri sebi.

 

Res ti ne priporočam osebnega stika, če se boš nato poskušal s temi tvojimi vsadki in manipulacijami, mi približati tudi v živo..

 

Naj te ne skrbi, nimam potrebe po vsadkih in manipulacijah, razumem pa da ti moje izjave tako doživljaš, ker osvetljujejo da tvoje "ultimativne" izkušnje to le niso. Ampak kot si že sam napisal... zakaj bi se zapiral za nova znanja? Naj te ne skrbi. Skrbi te lahko tvoja zaprtost v tvoj um, v tvoje omejitve. Seveda se lahko zdaj spet braniš da od mene ne moreš nič pridobiti ker sem pač 5 korakov za tabo in ker sem itak le teoretik smile.png Če bi to držalo, ti ne bi mogu bit tolk vznemirjen glede tega. Zato, dobro in natančno poslušaj svojo dušo kaj ti sporoča, ne le delno.

 

Saj po drugi strani pa bom sedaj malo bolj naglas razmišljal in dajem v razmislek tudi Brezotu, Shamanu in še komu, ki ga je mgd še trucal, da bi se osebno dobil z njim;  a Mgd res rabi osebni stik?  

Ali je pa to le njegov zadnji obupan poskus, ohraniti to lažno identiteto duh.ega, ki mu preprečuje, da stopi že enkrat naprej iz te luknje, v kateri zataknjen čepi, že ne vem kako dolgo in ne zna stopiti naprej...  ?  

Torej vprašanje za javno razpravo je;  ali bi osebni stik z nami, Mgd-ju pomagal ali mu še bolj odmagal na njegovi poti naprej?

Mogoče ne želim sedaj odgovora, kar tako na prvo žogo, dajmo pogledati malo globje..   in se nato srečajmo tukaj z odgovori..  wink.png

hvala

 

Zakaj ugibat? Se dobiva in direktno vidiš, izkusiš smile.png Sej to je to kar je važno, ne teorija a ne? smile.png



#281 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 08:40

Samo osebni stik mgd-ju ne bi kaj dosti pomagal...razen če ne bi tist, ki močneje seva zavestno uporabil kakšno "presvetlitev" in mu spržil določene vzorce na površini in mogoče še malo telepatsko popričal na nivoju duša- duša, ter mu malo osvetlil določene stvari. 

 

No, pa da tole ne bi ostalo le na teoriji a ne, pa dejmo še v prakso, pa da se vid. 



#282 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 08:53

z brezotom že nekaj let razpravljava z mgd-jem ...

osebni stik mu ne bi pomagal, dokler se tako togo oklepa filozofije absolutne avtoritete nad njim ...

 

Ne da se oklepam ene filozofije, ampak samo doživljam stvari kot so.

 

kot sem že večkrat povedal, je na ringlšpilu in se mota v krogu ...

posledica tega ni samo zastoj na njegovi poti, temveč celo nazadovanje ... če je bil prej za eno stopnjo nad povprečjem LNF, je zdaj izenačen ...

zaenkrat je ni sile, da bi se nehal prilizovat kvazi krišni in se poglobil svojemu globjemu bistvu ...

s tem seveda ni nič narobe ... vsi smo šli skozi te faze ..

 

Tole je tvoja že od samega začetka osnovna zmota glede mene. Zmotno misliš, da si mojo fazo že prešel, a je nisi, ker še nisi doživel tega kar sem jaz, čeprav ti tvoja duša že prišepetava da daj. 

 

.

do spoznanja, ki ga bo zopet peljalo naprej, se mora dokopat sam ...

karkoli razpravljaš z njim, čez pol ure debate vrne nazaj na začetek ...

jebiga guidek ... icon26.gif

 

Stalno spoznavam naprej, zato mi slepe ulice v katere zaideš in jih tud že sam vidiš, a še ne priznaš, niso lih nekaj kar bi sledil, kar te tudi vznemiri. Edino kar je, je čutim sočutje, da še tebe vzpodbudim da prid na plano in se osvobodi. 



#283 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. junij 2017, 09:00

Seveda lahko "govoriš" o boljši prečiščenosti vozil, ampak praktično zakaj pol strahu glede preživetja v prvi čakri še nisi prečistu? Tvoja lastna duša te bo kmalu začela prebujat in takrat ti bo jasno kje dejansko si, kje sem jaz in kje je Prabhupad. 

 

In po čemu sklepaš, da imam strah pred preživetjem...icon1_question.gif

 

Če si tako pameten potem mi pa razloži eno stvar...v zemeljski šoli obstaja kao 100 stopničk, da se doseže Buda lvl...v tem življenju si štartal na podobni stopnji kot jaz...recimo 46. stopnički, sedaj pa si prilezel nekako do 55. Prabhupada je štartal na 44. ob smrti je bil pa nekje na 58. stopnički....Jaz sem pa samo v zadnjih par letih prehodil več kot 10, v času do vojske je bil pa napredek bolj nikakav samo 6 stopničk...so whats the catch...

 

Za boljšo orientacijo...pri povprečnem človečku...

70% človeštva je pod 20 stopničko

za 20-40 stopničk se rabi v povprečju 4-6 lifeov

za 40-60...v povprečju 2-4 lifea

za 60-100...v povprečju 2-3 life...

 

To je samo približek kaj dejansko razvojna stopnja pomeni...posledično se pa kaže kot "sevanje" in vse kar je povezano s tem...in če lahko kolegica, ki je na podobni stopnji kot ti dobiva zelo dobre rezultate glede tega, potem bi lahko tudi ti...za to ni treba nobenih ne vem kakšnih sidhijev...čisto preprosta fora ki ima veze z skoncentriraj- odmeditiraj- preveri- premisli, ki lahko zelo pomaga pri duhovnih pasteh...Pa za kakšnega senzibilca al pa empata tudi ne bi smelo biti prevelik problem, da razloči določene stvari...In tako se najlažje razloči teoretike od praktikov...

 

In kaj je še največja fora...falun dafa človečki v povprečju napredujejo hitreje kot krišnovci...čeprav na prvi pogled zgleda da delajo samo neke vaje...so whats the catch... tongue.png biggrin.png

 

https://en.wikipedia...wiki/Falun_Gong


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#284 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 09:08

In po čemu sklepaš, da imam strah pred preživetjem...icon1_question.gif

 

Nič sklepanja, samoočitno je. Ko boš pozorneje poslušal svojo lastno dušo boš tudi ti še opazil. Takrat boš tudi opazil "veljavnost" tega kar si napisal spodaj. 

 

Če si tako pameten potem mi pa razloži eno stvar...v zemeljski šoli obstaja kao 100 stopničk, da se doseže Buda lvl...v tem življenju si štartal na podobni stopnji kot jaz...recimo 46. stopnički, sedaj pa si prilezel nekako do 55. Prabhupada je štartal na 44. ob smrti je bil pa nekje na 58. stopnički....Jaz sem pa samo v zadnjih par letih prehodil več kot 10, v času do vojske je bil pa napredek bolj nikakav samo 6 stopničk...so whats the catch...

 

Za boljšo orientacijo...pri povprečnem človečku...

70% človeštva je pod 20 stopničko

za 20-40 stopničk se rabi v povprečju 4-6 lifeov

za 40-60...v povprečju 2-4 lifea

za 60-100...v povprečju 2-3 life...

 

To je samo približek kaj dejansko razvojna stopnja pomeni...posledično se pa kaže kot "sevanje" in vse kar je povezano s tem...in če lahko kolegica, ki je na podobni stopnji kot ti dobiva zelo dobre rezultate glede tega, potem bi lahko tudi ti...za to ni treba nobenih ne vem kakšnih sidhijev...čisto preprosta fora ki ima veze z skoncentriraj- odmeditiraj- preveri- premisli, ki lahko zelo pomaga pri duhovnih pasteh...Pa za kakšnega senzibilca al pa empata tudi ne bi smelo biti prevelik problem, da razloči določene stvari...In tako se najlažje razloči teoretike od praktikov...

 

In kaj je še največja fora...falun dafa človečki v povprečju napredujejo hitreje kot krišnovci...čeprav na prvi pogled zgleda da delajo samo neke vaje...so whats the catch... tongue.png biggrin.png

 

https://en.wikipedia...wiki/Falun_Gong

 

Evo *glas*, še ena demonstracija tega kar sem pisal zgoraj, klasična obramba Breza... ne glede na to pred kom se počuti ogroženega, zarad nesprejemanja svoje lastne dušice, sebe :) Lohk pa bi se osvobodil, sprejel. 



#285 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. junij 2017, 10:34

Nikoli te nisem "prosil" za osebno srečanje. Kot sem že večkrat napisal, moje osebne izkušnje so, da se izza ekrana lahko marsikdo skriva za svojimi oh in sploh izjavami, kar gre v živo malo težje in so določene stvari bolj očitne in druga stvar, veliko je enega nalimanega špekuliranja (zaradi sklepanja po sebi, nepozornosti na to kar drug pravi, omejenih izkušenj itd.) na moje izjave, kar je v živo tudi malo težje in očitneje, zato je komunikacija in prenos čistejši in koristnejši. Ker sem te stvari ponavljajoče opazil pri tebi, sem te povabil na osebno srečanje, v upanju na čistejšo komunikacijo, ne pa za trucanje ali kakšno osebno potrebo. Jaz za opravljanje svoje naloge nisem odvisen od tega kaj ti počneš ali ne počneš. Sem pa upal, da bi v osebnem srečanju uspel vsaj malo pogledat onkraj tvojega umskega balončka. Ti pa kakor želiš.

 

Tvoji pozivi za srečanja, so vsepovsod po forumu, pa še več jih je v mojem ZS-predalu..  Sem pa namenoma kar hitro zaključil najino debato na ZS, saj sam nimam potrebe se izza kulis pogovarjati o tematikah, ki so javnega značaja..  Sam nisem tukaj na forumu zaradi nekih spletk, nisem prišel sem z nobeno agendo, niti nimam z nobenim ničkaj za razrešiti..  Če pa ti ne preneseš nobenega od nas, ki ima kaj za povedati o Bogu, o Vesolju, o človeku, o samemu sebi in o tem kaj doživlja ali tudi drug od drugemu ali pa o tebi..  to pa je potem le bolj tvoj problem, kot pa naš..  Tvoj problem z nami pa ti zrcali le tvoj problem s samim sabo!  Kar je očitno, saj kadarkoli imaš ti kaj za povedati, to narediš na način, da poveš le nekaj kako ima nekdo drug napačno predstavo o duhovnem in nato ga nekako počasi izvabljaš njegov odziv in ko ga izvabiš mu poskusiš počasi in podmuklo spremeniti njegovo predstavo..  Jaz tvoje predstave ne rabim spremeniti, zato tudi nimam potrebe, da bi se dobival s tabo..  kot tudi niti nimam nobene potrebe se s tabo pogovarjati izza kolisja po ZS, saj je tam debata zame enaka kot tukaj..   Saj sam nič ne rabim skrivati pred nobenim..  niti nisem tukaj v javnosti ogrožen, da bi se skrival z debatami nekje bolj privatno (da ne morejo vsi tega prebrati)..   In če nato v debatah na ZS želiš še o Shamanu, Brezotu in drugih razpravljat, se mi pa to zdi še ekstra neprimerno..  A ni bolj fer da to počneš tukaj, da tudi oni vedo kaj govoriš in se ne pogovarjaš o njih z mano izza njihovega hrbta..

 

Naj te ne skrbi, nimam potrebe po vsadkih in manipulacijah, razumem pa da ti moje izjave tako doživljaš, ker osvetljujejo da tvoje "ultimativne" izkušnje to le niso. Ampak kot si že sam napisal... zakaj bi se zapiral za nova znanja? Naj te ne skrbi. Skrbi te lahko tvoja zaprtost v tvoj um, v tvoje omejitve. Seveda se lahko zdaj spet braniš da od mene ne moreš nič pridobiti ker sem pač 5 korakov za tabo in ker sem itak le teoretik smile.png Če bi to držalo, ti ne bi mogu bit tolk vznemirjen glede tega. Zato, dobro in natančno poslušaj svojo dušo kaj ti sporoča, ne le delno.

 

Mgd nisi samo teoretik, si tudi praktik, ampak ego ti zelo nagaja in nato govoriš da obvladaš stvari, ki si jih slišal od drugih ali si jih prebral nekje..  Velika razlika je med tem kar nekako razumeš da je res, ker ti to pač rezonira z lastnimi prepričanji in med tem, da imaš dobesedno osebno izkušnjo nečesa..  Moje osebne izkušnje so včasih tudi takšne, da mi ovržejo lastno poprejšnjo predstavo o prav temu..  Zato mi je všeč, da na tak način potujem, da sproti vse izkusim..  Teoretiziranje v neskončnost naprej, brez sprobavanja tukaj in sedaj, je neprizemljena duhovnost..  Če so tebi dovolj le vse te pobožne predstave o nečemu (kar misliš da poznaš) pa tudi OK..  Kdo je tukaj razburjen in zakaj, je vsem nam jasno..  Ko se ti razburiš, se mora potem itak ves forum s tabo ukvarjati, še vedno je bilo tako..

Moja duša mi pa sporoča, da si ti čisto OK takšen kot si, tako da bodi, uživaj, napiši kdaj pa kdaj tudi na forum in želim ti, da te ne nervira več tako močno, da ostali nismo "krišnovci" in da nimamo enakih predstav o življenju (in Bogu) kot ti..  

 

Zakaj ugibat? Se dobiva in direktno vidiš, izkusiš smile.png Sej to je to kar je važno, ne teorija a ne? smile.png

 

Naš pogovor tukaj ni teorija..  Je direkten pretok informacij in energije med nami, brez določenih ovir, ki so lahko v živo..  V živo se odprejo sicer druge stvari (ki jih tukaj ni), ampak se pa zato malo zablokirajo določene stvari, ki so pa do konca odprte tukaj, pri tej komunikaciji..   Tako da vsaka stvar ima lahko prednost ali slabost..  odvisno kaj kdo išče..

A bi se ti poročil s punco samo zato, ker bi te ona provocirala, kao;  "poroči se zmano pa boš videl potem kako bo, zakaj le teoretiziraš, da že sedaj veš kako bo?"    ali pa bi ti šel z nekom nekam samo zato ker bi te provociral ali izzival, kao; "pridi sem, daj pridi no..  zakaj ne prideš, a si strahopetec?  chickeeen.."

Ti žicaš iz čustvene ravni in na ego pač poskušaš vplivati, samo da bi se nekdo dobil s tabo..  (to so orodja, ki jih zaenkrat premoreš)   Ampak ti prijemi delujejo le na ljudeh, ki na področjih kjer ti žicaš nimajo kaj razčiščeno..  Ne moreš na tak način uloviti ljudi, ki so jim te stvari jasne in so mimo teh haklcev (že davno)..

In način kako ti žicaš ljudi, da se dobijo s tabo, pove dovolj o tebi, saj te lepo opiše, kdo si, od kod izhajaš in do kod si vpraksi že prišel in kateri haklci te v življenju še držijo in ti ustvarjajo tvojo realnost..   

Fora je samo v tem, da na ta način lahko prižicaš le to kar že imaš, ne boš pa mogel prižicati ničesar kar je še nad tabo, niti ne boš zmogel izzsiliti mojstra da te vzame za učenca, niti ne boga, da ti podari novo izkušnjo..  Da se naučiš priklicati nove stvari in izkušnje, ki si jih očitno želiš (glede nato kako vzganjaš), se boš moral pa prej naučiti odložiti te neetične pristope in te nižje oblike delovanja/izsiljevanja in začeti zaupati..  zaupati, da vse prihaja na tvojo pot, da ti bo vse dano, ko boš za to zrel in bo dobro zate itd..  Saj tebi (kot vidim) manjka ravno vere in zaupanja, zato pa izsiljuješ skozi vse..  Vse na silo, vse z spletko..  Je pa to kar sem ti (le delno) začel opisovati, zavito v ene tri goste plasti prepričanj/iluzij duhovnega ega, ki ti pa kao (namesto resnice) sporoča dezinformacije, da si ti najbolj veren in najbolj predan bogu in ravno zaradi "veličine" teh tvojih kvalitet, ti sedaj tako deluješ..  (resnica je pa žal daleč od teh iluzij..)   Tudi tvoja agresija je pasivna, tako da jo izvajaš na način, da je za njo "kriv" vedno nekdo drug..  Ne pišem pa vsega tega zato, ker bi ti želel spodbijati tvoje vrednosti..  Pišem ti to zato, ker si ti tega nekako želiš in ko boš to želel to spoznati in upal vpogledati, boš pa resnično prišel do vsega tega, kar zmotno misliš da že imaš..

 

Meni sta ego in maya ravno zato tako zanimiva, saj sta tako pretkana in zvitorepna, da jih je dobesedno užitek raziskovati in gledati kako delujeta..   v vseh teh oblikah, formah, realnostih, ...  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#286 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. junij 2017, 10:45

Nič sklepanja, samoočitno je. Ko boš pozorneje poslušal svojo lastno dušo boš tudi ti še opazil. Takrat boš tudi opazil "veljavnost" tega kar si napisal spodaj. 

 

 

Evo *glas*, še ena demonstracija tega kar sem pisal zgoraj, klasična obramba Breza... ne glede na to pred kom se počuti ogroženega, zarad nesprejemanja svoje lastne dušice, sebe smile.png Lohk pa bi se osvobodil, sprejel. 

 

Ha ha ha...tokrat nisi uporabil klasičnega izgovora- umska špekulacija...Zdaj ali ne bereš postov, prebereš samo kar tebi paše al pa ne razumeš napisanih stvari...tongue.png

 

Aja, zgoraj omenjena kolegica je stara 30-35 let in do pred 2-3 let skoraj ni brala nobenih duhovnih knjig, nič meditirala al pa kaj delala na sebi...in je od rojstva do danes napredovala 12 stopničk...in s tem naredila večji premik kot pa ti mgd v tem lifeu do sedaj...In sem prepričan da te bo v roku enega leta prešišala...tongue.png   

 

Te stvari lahko vsak preveri...kdor zna...lahko celo z nihalom ali mišičnimi testi, če omenim samo čist simpl metode...kaj šele če se zna malo bolj skoncentrirat al pa odmeditirat...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#287 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. junij 2017, 11:06

A jaz iz teh duhovnih pogovorov prav razumem, da se neki grupirate in za piknik menite? biggrin.png

 

Ja točno to ja..  Samo ker smo vsi tako zaljubljeni vase in v svojo predstavo o bogu, nam potem to ne uspe..  smile.png

 

Mogoče če bi bila kaka ženska podpora, bi se pa potem mi upali z Mgd- jem dobiti..  biggrin.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#288 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 11:31

Tvoji pozivi za srečanja, so vsepovsod po forumu, pa še več jih je v mojem ZS-predalu..

 

Vabilo, z razlogom kot sem ga napisal zgoraj, je nekaj drugega kot da sem te "prosil" in z motivi, ki mi jih skušaš podtakniti.

 

 

 Sem pa namenoma kar hitro zaključil najino debato na ZS, saj sam nimam potrebe se izza kulis pogovarjati o tematikah, ki so javnega značaja..  Sam nisem tukaj na forumu zaradi nekih spletk, nisem prišel sem z nobeno agendo, niti nimam z nobenim ničkaj za razrešiti..

 

Na javnem delu foruma si me ti prvi začel obsojat da nimam nobenih izkušenj ti pa jih imaš in se pokroviteljsko postavljal nadme. Ok, seveda imaš pravico za to. Ker nisem želel da se tvoje osebno prepucavanje razširja po javnem delu in moti temo, sem se želel le s tabo osebno pogovort na ZS glede konkretnega kar imaš z mano. To piše v začetnem ZS-ju.

 

 Če pa ti ne preneseš nobenega od nas, ki ima kaj za povedati o Bogu, o Vesolju, o človeku, o samemu sebi in o tem kaj doživlja ali tudi drug od drugemu ali pa o tebi..  to pa je potem le bolj tvoj problem, kot pa naš..

 

To je bil tvoj problem glede mene, zato sem te ZS-jal iz zgoraj omenjenega razloga.

 

  Jaz tvoje predstave ne rabim spremeniti, zato tudi nimam potrebe, da bi se dobival s tabo..

 

Si to počel na javnem delu foruma, s posmehovanjem celo.

 

 kot tudi niti nimam nobene potrebe se s tabo pogovarjati izza kolisja po ZS, saj je tam debata zame enaka kot tukaj..   Saj sam nič ne rabim skrivati pred nobenim..  niti nisem tukaj v javnosti ogrožen, da bi se skrival z debatami nekje bolj privatno (da ne morejo vsi tega prebrati)..   In če nato v debatah na ZS želiš še o Shamanu, Brezotu in drugih razpravljat, se mi pa to zdi še ekstra neprimerno..  A ni bolj fer da to počneš tukaj, da tudi oni vedo kaj govoriš in se ne pogovarjaš o njih z mano izza njihovega hrbta..

 

Namen mojega ZSja ni bil se skrivat, ampak je zgoraj omenjen. Ko si po večih ZSjih začel omenjat da sem nekaj napisal že na javno, sem ti omenil Shamanna da si je nekaj narobe intepretiral, nič kar nisem napisal že na javno. Breza ali kogarkoli drugega nisem omenjal. Ves pogovor je še shranjen.

 

Moje osebne izkušnje so včasih tudi takšne, da mi ovržejo lastno poprejšnjo predstavo o prav temu..  Zato mi je všeč, da na tak način potujem, da sproti vse izkusim..  Teoretiziranje v neskončnost naprej, brez sprobavanja tukaj in sedaj, je neprizemljena duhovnost..

 

Kaj pa te potem še toliko zadržuje, da ne bi izkusil še tistih prednosti, ki jih tukaj ni? :)

 

Naš pogovor tukaj ni teorija..  Je direkten pretok informacij in energije med nami, brez določenih ovir, ki so lahko v živo..  V živo se odprejo sicer druge stvari (ki jih tukaj ni), ampak se pa zato malo zablokirajo določene stvari, ki so pa do konca odprte tukaj, pri tej komunikaciji..   Tako da vsaka stvar ima lahko prednost ali slabost..  odvisno kaj kdo išče..

A bi se ti poročil s punco samo zato, ker bi te ona provocirala, kao;  "poroči se zmano pa boš videl potem kako bo, zakaj le teoretiziraš, da že sedaj veš kako bo?"    ali pa bi ti šel z nekom nekam samo zato ker bi te provociral ali izzival, kao; "pridi sem, daj pridi no..  zakaj ne prideš, a si strahopetec?  chickeeen.."

Ti žicaš iz čustvene ravni in na ego pač poskušaš vplivati, samo da bi se nekdo dobil s tabo..  (to so orodja, ki jih zaenkrat premoreš)   Ampak ti prijemi delujejo le na ljudeh, ki na področjih kjer ti žicaš nimajo kaj razčiščeno..  Ne moreš na tak način uloviti ljudi, ki so jim te stvari jasne in so mimo teh haklcev (že davno)..

In način kako ti žicaš ljudi, da se dobijo s tabo, pove dovolj o tebi, saj te lepo opiše, kdo si, od kod izhajaš in do kod si vpraksi že prišel in kateri haklci te v življenju še držijo in ti ustvarjajo tvojo realnost..   

Fora je samo v tem, da na ta način lahko prižicaš le to kar že imaš, ne boš pa mogel prižicati ničesar kar je še nad tabo, niti ne boš zmogel izzsiliti mojstra da te vzame za učenca, niti ne boga, da ti podari novo izkušnjo..  Da se naučiš priklicati nove stvari in izkušnje, ki si jih očitno želiš (glede nato kako vzganjaš), se boš moral pa prej naučiti odložiti te neetične pristope in te nižje oblike delovanja/izsiljevanja in začeti zaupati..  zaupati, da vse prihaja na tvojo pot, da ti bo vse dano, ko boš za to zrel in bo dobro zate itd..  Saj tebi (kot vidim) manjka ravno vere in zaupanja, zato pa izsiljuješ skozi vse..  Vse na silo, vse z spletko..  Je pa to kar sem ti (le delno) začel opisovati, zavito v ene tri goste plasti prepričanj/iluzij duhovnega ega, ki ti pa kao (namesto resnice) sporoča dezinformacije, da si ti najbolj veren in najbolj predan bogu in ravno zaradi "veličine" teh tvojih kvalitet, ti sedaj tako deluješ..  (resnica je pa žal daleč od teh iluzij..)   Tudi tvoja agresija je pasivna, tako da jo izvajaš na način, da je za njo "kriv" vedno nekdo drug..  Ne pišem pa vsega tega zato, ker bi ti želel spodbijati tvoje vrednosti..  Pišem ti to zato, ker si ti tega nekako želiš in ko boš to želel to spoznati in upal vpogledati, boš pa resnično prišel do vsega tega, kar zmotno misliš da že imaš..

 

To so le tvoje predstave :) Znerviran z mojimi izkušnjami Boga in agresijo si začel ti in še vedno to počneš. Ponudil sem ti možnost da sam spoznaš in vidiš in se pomiriš, ti pa kakor hočeš.

 

Meni sta ego in maya ravno zato tako zanimiva, saj sta tako pretkana in zvitorepna, da jih je dobesedno užitek raziskovati in gledati kako delujeta..   v vseh teh oblikah, formah, realnostih, ...  

 

Ja ne vem kaj pol še čakaš :)


Ha ha ha...tokrat nisi uporabil klasičnega izgovora- umska špekulacija...Zdaj ali ne bereš postov, prebereš samo kar tebi paše al pa ne razumeš napisanih stvari...tongue.png

 

Aja, zgoraj omenjena kolegica je stara 30-35 let in do pred 2-3 let skoraj ni brala nobenih duhovnih knjig, nič meditirala al pa kaj delala na sebi...in je od rojstva do danes napredovala 12 stopničk...in s tem naredila večji premik kot pa ti mgd v tem lifeu do sedaj...In sem prepričan da te bo v roku enega leta prešišala...tongue.png   

 

Te stvari lahko vsak preveri...kdor zna...lahko celo z nihalom ali mišičnimi testi, če omenim samo čist simpl metode...kaj šele če se zna malo bolj skoncentrirat al pa odmeditirat...tongue.png biggrin.png

 

Še enkrat klasika :)



#289 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. junij 2017, 12:01

Kaj pa te potem še toliko zadržuje, da ne bi izkusil še tistih prednosti, ki jih tukaj ni? smile.png

 

Ponudil sem ti možnost da sam spoznaš in vidiš in se pomiriš..

 

Ne vidim nekih prednosti, sploh če bi se dobival s tako osebo kot si ti..  Imaš samo en namen, pokrišniti vse in vsakogar ali mu vsiliti vsaj delček tega kaj ti verjameš.. 

Zakaj jehovca ne spustiš, čez vhodna vrata ko ti pocingla na vhodna, ker ne vidiš nekih koristi pri tem dejanju..  

Ča pa jih vidiš (jih začutiš) pa ga spustiš..

 

Tudi ne vem kaj lahko ti meni poveš v živo, kar mi nisi že tukaj..  Če pa misliš, da bi lahko karkoli koristnega dobil ali ti ali jaz v srečanju v živo, pa povej?  Jaz namreč res ne vidim nič..  

Ti si zaprt za moje ideje in poglede, jaz imam tvojih v obilci na voljo tudi tukaj..   Kaj misliš, da bi mi lahko dal, kar mi ne moreš že tukaj?  A ti česa še ni uspelo izraziti?

 

Drugo je, da nisem osamljeno bitje, da bi se zaradi tega moral z nekom dobivati..  Sploh pa ne vem zakaj bi se dobival z nekom, ki bi rad le nadaljeval neko prerekanje ali karkoli že je to kar bi se ti rad šel tukaj na forumu..

Ker to kar ti počneš je itak vampirizem..   Ne da imam kaj proti vampirjem, ampak pri vampirjih, ko sežejo po meni, vem kaj se naredi..   Čisto isti odziv boš dobil v živo, kot ga dobiš tukaj..

Da bi pa se dobival s tabo samo zato, da si dokažem, da mi vampirji nič ne morejo, nima smisla, ker teh dokazov več ne rabim..  Sem to počel tako dolgo in je bil to en mojih glavnih hobijev..  ampak tudi ta hobi sem že prerasel..   tako da..

 

Če imaš kakršnokoli idejo še zakaj se dobiti v živo pa povej, jaz nobene dobre namreč ne najdem..   iskreno ti pišem, brez da bi te želel žaliti..

tako da brez zamer, res..   wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#290 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 16:02

Ne vidim nekih prednosti, sploh če bi se dobival s tako osebo kot si ti..  Imaš samo en namen, pokrišniti vse in vsakogar ali mu vsiliti vsaj delček tega kaj ti verjameš.. 

Zakaj jehovca ne spustiš, čez vhodna vrata ko ti pocingla na vhodna, ker ne vidiš nekih koristi pri tem dejanju..  

Ča pa jih vidiš (jih začutiš) pa ga spustiš..

 

Tudi ne vem kaj lahko ti meni poveš v živo, kar mi nisi že tukaj..  Če pa misliš, da bi lahko karkoli koristnega dobil ali ti ali jaz v srečanju v živo, pa povej?  Jaz namreč res ne vidim nič..  

Ti si zaprt za moje ideje in poglede, jaz imam tvojih v obilci na voljo tudi tukaj..   Kaj misliš, da bi mi lahko dal, kar mi ne moreš že tukaj?  A ti česa še ni uspelo izraziti?

 

Drugo je, da nisem osamljeno bitje, da bi se zaradi tega moral z nekom dobivati..  Sploh pa ne vem zakaj bi se dobival z nekom, ki bi rad le nadaljeval neko prerekanje ali karkoli že je to kar bi se ti rad šel tukaj na forumu..

Ker to kar ti počneš je itak vampirizem..   Ne da imam kaj proti vampirjem, ampak pri vampirjih, ko sežejo po meni, vem kaj se naredi..   Čisto isti odziv boš dobil v živo, kot ga dobiš tukaj..

Da bi pa se dobival s tabo samo zato, da si dokažem, da mi vampirji nič ne morejo, nima smisla, ker teh dokazov več ne rabim..  Sem to počel tako dolgo in je bil to en mojih glavnih hobijev..  ampak tudi ta hobi sem že prerasel..   tako da..

 

Če imaš kakršnokoli idejo še zakaj se dobiti v živo pa povej, jaz nobene dobre namreč ne najdem..   iskreno ti pišem, brez da bi te želel žaliti..

tako da brez zamer, res..   wink.png

 

Začutu bi neki več.



#291 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 18:26

z brezotom že nekaj let razpravljava z mgd-jem ...

osebni stik mu ne bi pomagal, dokler se tako togo oklepa filozofije absolutne avtoritete nad njim ...

kot sem že večkrat povedal, je na ringlšpilu in se mota v krogu ...

 

Avtoriteta nad mano ali Bog ni v smislu da mene ni ali da sem od njega zatiran, izkoriščan. To sam pomen, da je on tisti, ki daje moč da lahko delam, izbiram in on je tist, ki daje rezultate dela. In je ljubeč, tj. deluje za moje dobro. 

 

A bi ti lahko napisal na ta forum da si Bog, če ti on ne bi dal te moči? Če ti jo odvzame, ne bi mogu tega napisat. Zakaj bi mel pol tako aroganco.



#292 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 15. junij 2017, 18:40

on ON on ON ... tisti daleč proč in nedosegljiv ...

 

ukvarjaj se z dosegljivim bistvom v sebi

 

Kdo prav da je proč in nedosegljiv? Prebiva v mojem srcu in povsod, se prav mi je najbližji in kjerkoli. In tud ni ga težko dosežt, ker me ma rad, jaz se moram le obrnit k njemu. 



#293 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. junij 2017, 22:29

Začutu bi neki več.

 

Heh, kljub vsemu kar sem ti že napisal, pa je vseeno skoraj nemogoče, da te nebi hkrati tudi občudoval zaradi takih in podobnih cvetk, ki jih imaš..  biggrin.png    heheh


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#294 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. junij 2017, 17:59

Heh, kljub vsemu kar sem ti že napisal, pa je vseeno skoraj nemogoče, da te nebi hkrati tudi občudoval zaradi takih in podobnih cvetk, ki jih imaš..  biggrin.png    heheh

 

Ko se bom jaz spremenil bo avtomatsko nova doba.



#295 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 17. junij 2017, 07:58

Ko se bom jaz spremenil bo avtomatsko nova doba.

 

To pa zagotovo!

Zgodilo se bo v trenutku in celotno Vesolje se bo ustavilo samo zate in takrat boš v središču dogajanja samo Ti, vse bo obstajalo samo zate in zaradi tebe..  in dojel boš da je že od nekdaj vse tako, le za sekundo se ti je zdelo da ni tako..    In izkusil boš v svojem bitju namen in smisel vsega Vesolja..  

To se vedno zgodi tako..

 

Če pogledaš iz psihiatričnega vidika, oseba, ki se pogovarja s svojimi glasovi je shizofrenik, kar avtomatsko pomeni, da je vsak vernik ki se pogovarja s svojim bogom tudi shizofrenik..

Še najhujše oblike tega stanja so, ko shizofrenik te glasove pojmuje kot neke tuje sile, ki nato z njim upravljajo in ga silijo početi stvari, ki si jih ne želi..  Ali doživlja močne strahove in fobije zaradi teh glasov..  Ko shizofrenik sprejme te glasove, kot sel sebe in se sprijazni da jih ima, jih lahko poskuša razumeti in raziskuje zakaj se mu pojavljajo, kaj je njihov namen in kaj mu želijo sporočiti..  

V starih kulturah je ta prehod imenovan prehod v šamana..  Prehod iz te strani tančice, na drugo stran..  Šaman je torej oseba, ki je šla čez to mejo in je na drugi strani obzorja..  Tam ničesar več ne zanikaš, niti obstoja vseh (znanih ali še neznanih) sil, ki postanejo/postajajo del tebe..  In tudi glasovi ne prihajajo več od izven, tudi bog ti ni tuja sila ali sila izzven tebe..  Vse so so kot plasti tebe, saj obstajaš na neskončnih ravneh bivanaj..   Vsi vidiki tebe samega dobijo pravo naravno mesto, torej pozicijo ki jo imajo že od nekdaj in ne pozicijo, ki jim jo je poprej dajal lažni ego, napačno programiranje (od nevednežev) ali ovire, ki vladajo na tej strani tančice..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#296 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 17. junij 2017, 09:05

To pa zagotovo!

Zgodilo se bo v trenutku in celotno Vesolje se bo ustavilo samo zate in takrat boš v središču dogajanja samo Ti, vse bo obstajalo samo zate in zaradi tebe..  in dojel boš da je že od nekdaj vse tako, le za sekundo se ti je zdelo da ni tako..    In izkusil boš v svojem bitju namen in smisel vsega Vesolja..  

To se vedno zgodi tako..

 

Če pogledaš iz psihiatričnega vidika, oseba, ki se pogovarja s svojimi glasovi je shizofrenik, kar avtomatsko pomeni, da je vsak vernik ki se pogovarja s svojim bogom tudi shizofrenik..

Še najhujše oblike tega stanja so, ko shizofrenik te glasove pojmuje kot neke tuje sile, ki nato z njim upravljajo in ga silijo početi stvari, ki si jih ne želi..  Ali doživlja močne strahove in fobije zaradi teh glasov..  Ko shizofrenik sprejme te glasove, kot sel sebe in se sprijazni da jih ima, jih lahko poskuša razumeti in raziskuje zakaj se mu pojavljajo, kaj je njihov namen in kaj mu želijo sporočiti..  

V starih kulturah je ta prehod imenovan prehod v šamana..  Prehod iz te strani tančice, na drugo stran..  Šaman je torej oseba, ki je šla čez to mejo in je na drugi strani obzorja..  Tam ničesar več ne zanikaš, niti obstoja vseh (znanih ali še neznanih) sil, ki postanejo/postajajo del tebe..  In tudi glasovi ne prihajajo več od izven, tudi bog ti ni tuja sila ali sila izzven tebe..  Vse so so kot plasti tebe, saj obstajaš na neskončnih ravneh bivanaj..   Vsi vidiki tebe samega dobijo pravo naravno mesto, torej pozicijo ki jo imajo že od nekdaj in ne pozicijo, ki jim jo je poprej dajal lažni ego, napačno programiranje (od nevednežev) ali ovire, ki vladajo na tej strani tančice..

No tu si pa zadel ,tvoja ugotovitev je stvarna - kar tako naprej



#297 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. junij 2017, 09:36

vsaj za tebe, ki capljaš vzadaj ... laugh.png

 

Ja.



#298 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. junij 2017, 09:55

To pa zagotovo!

Zgodilo se bo v trenutku in celotno Vesolje se bo ustavilo samo zate in takrat boš v središču dogajanja samo Ti, vse bo obstajalo samo zate in zaradi tebe..  in dojel boš da je že od nekdaj vse tako, le za sekundo se ti je zdelo da ni tako..    In izkusil boš v svojem bitju namen in smisel vsega Vesolja..  

To se vedno zgodi tako..

 

Če pogledaš iz psihiatričnega vidika, oseba, ki se pogovarja s svojimi glasovi je shizofrenik, kar avtomatsko pomeni, da je vsak vernik ki se pogovarja s svojim bogom tudi shizofrenik..

Še najhujše oblike tega stanja so, ko shizofrenik te glasove pojmuje kot neke tuje sile, ki nato z njim upravljajo in ga silijo početi stvari, ki si jih ne želi..  Ali doživlja močne strahove in fobije zaradi teh glasov..  Ko shizofrenik sprejme te glasove, kot sel sebe in se sprijazni da jih ima, jih lahko poskuša razumeti in raziskuje zakaj se mu pojavljajo, kaj je njihov namen in kaj mu želijo sporočiti..  

V starih kulturah je ta prehod imenovan prehod v šamana..  Prehod iz te strani tančice, na drugo stran..  Šaman je torej oseba, ki je šla čez to mejo in je na drugi strani obzorja..  Tam ničesar več ne zanikaš, niti obstoja vseh (znanih ali še neznanih) sil, ki postanejo/postajajo del tebe..  In tudi glasovi ne prihajajo več od izven, tudi bog ti ni tuja sila ali sila izzven tebe..  Vse so so kot plasti tebe, saj obstajaš na neskončnih ravneh bivanaj..   Vsi vidiki tebe samega dobijo pravo naravno mesto, torej pozicijo ki jo imajo že od nekdaj in ne pozicijo, ki jim jo je poprej dajal lažni ego, napačno programiranje (od nevednežev) ali ovire, ki vladajo na tej strani tančice..

 

Ja, ampak za ta lažni ego in napačno programiranje od nevednežev si se itak ti iz popolnosti prej odločil sam, da si pridobiš to izkušnjo navidezne ločenosti, se prav ni lažno in napačno ampak je to le del božjega namena te strani tančice in so prav tako le plasti tebe, a ne?



#299 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. junij 2017, 10:05

Če pogledaš iz psihiatričnega vidika, oseba, ki se pogovarja s svojimi glasovi je shizofrenik, kar avtomatsko pomeni, da je vsak vernik ki se pogovarja s svojim bogom tudi shizofrenik..

Še najhujše oblike tega stanja so, ko shizofrenik te glasove pojmuje kot neke tuje sile, ki nato z njim upravljajo in ga silijo početi stvari, ki si jih ne želi..  Ali doživlja močne strahove in fobije zaradi teh glasov..  Ko shizofrenik sprejme te glasove, kot sel sebe in se sprijazni da jih ima, jih lahko poskuša razumeti in raziskuje zakaj se mu pojavljajo, kaj je njihov namen in kaj mu želijo sporočiti..  

V starih kulturah je ta prehod imenovan prehod v šamana..  Prehod iz te strani tančice, na drugo stran..  Šaman je torej oseba, ki je šla čez to mejo in je na drugi strani obzorja..  Tam ničesar več ne zanikaš, niti obstoja vseh (znanih ali še neznanih) sil, ki postanejo/postajajo del tebe..  In tudi glasovi ne prihajajo več od izven, tudi bog ti ni tuja sila ali sila izzven tebe..  Vse so so kot plasti tebe, saj obstajaš na neskončnih ravneh bivanaj..   Vsi vidiki tebe samega dobijo pravo naravno mesto, torej pozicijo ki jo imajo že od nekdaj in ne pozicijo, ki jim jo je poprej dajal lažni ego, napačno programiranje (od nevednežev) ali ovire, ki vladajo na tej strani tančice..

 

 

Iz psihiatričnega vidika je res tako...kar pa še ne pomeni, da je vsak vernik, ki se kao pogovarja s svojim Bogom tudi shizofrenik. Marsikdo se na nek način pogovarja z Bogom pa ne sliši glasov...tongue.png

 

Če bi šaman slišal glasove, bi se najprej naučil razločiti kaj so njegovi lastni ala podzavest, kaj pa od raznoraznih bitjec, ki lahko sugerirajo v pozitivnem ali negativnem smislu...Vse različne religije poznajo tudi pojem "obsedenost"...strahovi, živčnost in vse ostalo je ponavadi samo posledica teh bitjec. Če ima povprečni človek že tako ali tako aktivirane podzavestne strahove na full ala 100% , mu lahko xxx stvari potencirajo strahove tudi do 200%...Tako da nima smisla govoriti o stvareh katerih ne poznaš ali se se še nisi naučil...tongue.png

 

Pa spustite se malo na zemljo (vsi)...kako lahko govorite stvari o Bogecu, njegovem planu in ne vem kaj še vse, če še zemeljske šole ne razumete...tongue.png

 

Kvizko vprašanje...kako človek loči kdaj so glasovi njegovi lastni ala podzavest, kdaj pa ne (raznorazna bitjeca)...icon1_question.gif biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#300 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. junij 2017, 10:27

pred nekaj leti mi je Brezo posredoval klienta, ki mu to dogaja ... uspelo mi je umirit zadevo ... ampak zadeva ima svoje zakonitosti povezane z nami samimi in točno zato se dogajanje rado ponavlja ....

 

Katere? 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0