Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nova Doba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
652 komentarjev na to temo

#451 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 3. februar 2018, 11:30

Brezo in Glas :

Toliko napisanega in nič povedanega !

Taka globoka razmišljanja ,ki jih sproščata ,vama obema dobesedno zameglijo bistvo in realnost.

Držita se samo tistega ,kar lahko razložita z preprosto logiko in spada v to dimenzijo.

Imam občutek,da ravno vidva nista iz tega planeta ali saj ne spadata sem.



#452 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 3. februar 2018, 11:37

Jaz sem odprt za informacije...tudi do tega kar vem ali sem ozavestil, nisem prišel sam...bolj pomembno je "razlikovanje" med informacijami- ali so pod vplivom slepil ali ne, oziroma koliko...

 

Saj jaz tebe skozi zaznavam, kot da je to tvoje osnovno vodilo..  Kot da le čekiraš vse in vsakoga, kje boš komu kako slepilo našel in takrat se oglasiš in to povdariš.

Ampak če se v to delovanje vnašajo osebne plasti, se to pri meni potem odbije in vsa debata se ustavi le pri kregariji, ker tuji osebni vzgibi ne morejo na ta način vstopati v moj prostor.  Zato se le s tem potem ukvarja in se ne razvije nič kaj več, ne pride do bolj direktnega stika.  Pač poniževanje, osornost, povzdigovanje nad nekom ali karkoli druga tudi kar še nosijo ljudje, to se meni zdi balast in tega ne rabim zato temu tudi ne dovoljujem v moj prostor.. 

 

Kaj je slepilo in kaj ni vidiš mnogo bolj jasno šele ko imaš dostop do človeka..  In jaz dovoljujem dostop vame, saj se vpogledov od drugih ne bojim, ker itak je to moj način življenja.  In kar raziskujem sam, rad izmenjujem z drugimi, ki imajo dostop v ta polja..

Do veliko različnega pojmovanja in izražanja videnega/doživetega pa prihaja zaradi razlik med nami, zaradi uporabe različnih izrazov za izkušnje itd..   Še najbolj pa zaradi različne žarkovne sestave.

Če sma midva vsak na svojem bregu in najin pogovor teče na način, da se obstreljujema s topom iz brega na breg, je najino poznavanje drug drugega preslabo, da lahko govorima o jasnem vpogledu drug v drugega in da bi lahko odprla sploh debato, kdaj je pri komu lako prisotno kako slepilo in kdaj ne..  Ker je preveč balasta vmes, ki preprečuje jasen vpogled..  In tudi jasnovidne zaznave (ki sočasno tečejo) so na ta način motene, saj jim je dovoljeno le do zida, vse ostalo pa je nato osebno obarvano in se sestavi iz lastnih poznanih informacij..  Več o temu pa sem že v prejšnjem postu napisal, kako pri meni to deluje in zakaj se odbije to kar se odbije in v kaki obliki..

 

Tako da jaz sem odprt do vse informacij in ljudi, kjerkoli je pač možna iskrena izmenjava brez osebnega balasta, ker to mi je odveč..  

Itak te skozi vabim, da povej kaj več..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#453 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. februar 2018, 11:40

Ko se spregovori tako direktno, se bolj jasno pokaže ta "blueprint" duše, vidi se prepletenost energij, ki sestavljajo tvoja telesa, ter kar je meni potem zanimivo, da se lepo vidi kateri princip vodi kateri del tebe..  Kar nastane potem kot preplenost vsega kar si, s čemer lahko potem delam direktno ali pa točkovno z posameznimi vidiki, če kdaj kateri od teh pride v ozpredje in si želi vso mojo pozornost zase..

 

Vse kar tukaj opisuješ poznam in počnem tudi sam..  Saj če tega nebi, potem se midva sploh ne bi pogovarjala sedaj.  

To kar si zaznaval med najino komunikacijo od mene in da so določene stvari čisto mimo, "ki sem ti jih povedal" je to dinamika, ki nastaja čez moj polje v delovanju, saj čez refleksijo nikdar ne dajem osebi nazaj več, ko mi ta sama ponuja..  In zato se odbija od mene enaka "zamaskirana realnost", kot mi jo ponuja oseba pred mano, saj delam le z tem kar je pred mano in ne z tem kar se skriva v ozadnju.  Imam sposobnosti iti not in pogledati vse kar želim, ampak je to nekaj kar mi je breme potem, ker če bi moral na ta način pridobiti informacijo, potem teh informacij oseba pred mano ne želi in bi ji ta informacija večinoma le škodila. 

Zato sem vedno popolno voden in oseba sama stopi do mene ravno toliko kot je treba in ve enaki meri ji ponudim še sam..   Kot najstnik sem se sicer igral in kar direkt premikal zavest ljudi od tu do tam in večinoma so ljudje bili vzhičeni..  ampak efekt je potem bil le to, da so se zasvojili z mano, kot edini, ki jih znam premakniti, sami se pa tega potem niso naučili.  Zato ne premikam več nič/nobenega in sodelujem in podpiram le to/tega ki se premika že sam..   Ti si zdaj recimo naredil en korak proti in s tem odprl možnost cele sfere izmenjav med nama, ki se posledično lahko zgodijo ali pa tudi ne, če se boš kmalu spet nazaj zablokiral..

 

Glej ta proces, ko vidiš/čutiš/zaznavaš z tako hitrostjo in intenzivnostjo, ko imaš hkrati ves čas odprto vedenje, da instantno veš kaj je povezano s čimerkoli, ko takoj okriješ vir, vzorce in lahko vse programe shekaš, tudi do te mere, ko vpogledaš tudi v polja ki so glede spremebe še xxx polja zate, to stanje je tudi zame kot običajno stanje..  Saj sem se v osnovi že s temi potenciali rodil, z nadaljnimi duhovnimi težnjami pa sem kasneje vse to še spotencilal do večkratne potence, kot je bilo to že v štartu. Kaj pa nisem sam, pa se je samo preko kundalini odprtja in še drugih procesov, v katere sem vsake toliko samodejno voden in tam se mi konstantno odpira naprej..  

 

Če to zgoraj kar si opisal imenujem "mehanizem".  Če ta ultra mehanizem znaš obvladati, ko ti je v njemu naravno in znosno, ko vsi ti procesi zaznav, prepoznav, dekodiranja in ponovnega sestavljanja, teče brezhibno in brez truda..  Takrat lahko počasi začneš tudi spuščati svoj nadzor nad tem procesom in bo ta proces tekel naprej sam, kot na avtopilotu, ti pa boš dobil možnost skočiti z zavestjo kamorkoli te bo zamikalo..   Lahko da kaj od tega delaš že sedaj, ampak vseeno govoriš JAZ delam to, JAZ obvladam ono, kar pomeni da dojemaš da je ta proces tvoj osebni dosežek in tako tudi ostajaš ves čaš del tega..  

Ko ta proces postane samodejn proces, lahko iz tega izstopiš in bo vse to funkcioniralo še naprej in bodo te zaznave ti na voljo enako kot sedaj, ampak imaš pa potem možnost početi še kaj druga, saj tvoja zavest ni več fiksno priklopljena na ta strojček/mehanizem.

Ker le malo ljjudi pride do tega ultra stanja tega mehanizma, se kasneje temu ki je prišel do tega mu to stanje slej ko prej postane domačno, naravno in udobno in kasneje se je tudi od tega težko ločiti in lahko postane ovira za naprej.  Tudi ne vem če boš kje v knjigah našel učenja o temu (ne vem, ker se sam ne učim iz knjig ampak direktno od drugod..). 

Težko je tudi vedeti če to odložiš, kam lahko potem prestopiš?  Ker izven tega ni nič..

Okej to le omenim, ker tukaj imaš potem odprto pot do Vira..  Ne samo da ga spoznaš, skozi ta vrata to postaneš in ko to Si, takrat (z)veš kar so kdaj samorealizirani mojstri oisovali in je kaj od tega še kje zapisano v kakih spisih..

 

Mogoče ti pa drug da celo več kot ti zaznaš, da je prišlo do tebe...na nekatere stvari (večino) lahko vplivaš koliko boš sprejel na nekatere ne...koliko boš pa ti dal nazaj pa tvoja odločitev...

 

Imetu sposobnost "iti noter" in videti, še ne pomeni, da bodo informacije točne...Če ti misliš da lahko vidiš vse potem še marsikaj ne razumeš...Najprej bi te oviral lastni vzorci, prepričanja, etfc., na koncu pa duša in Višja sila- šele oni bi dal dokončno privolitev koliko lahko vidiš in kaj. Seveda pa obstaja tudi tretja opcija- prijateljčki, ampak njihove informacije, je treba itak vzemat z rezervo pa čeprav včasih povejo marsikaj točno...

Po drugi strani pa ne vem zakaj bi na tak način informacije predajal drugim. Če res misliš. da imaš take sposobnosti, zakaj potem nisi malo več "poštimal" pri sebi...???

 

To kar ti smatraš kot "mehanizme"- ozaveščanje in šprocesiranje...tega dela pa še ne razumeš v celoti...In pozabi, da bo vse teklo avtomatično...nekaj ja, tisti zadnji in najbnolj pomemben del, se boš moral pa pošteno potruditi in ZAVESTNO delat na temu...drugače ni napredka...

 

 

Ko si v paraleni poziciji z enakimi potenciali, se mehanizmi ogledal spremneijo do te mere, da postanejo nerazpoznavni..  (enako kot preizkušnje, ki jih opisuješ, da so na vsaki stopnički težje, enako se spreminja vse ostalo).  Prej sem ti omenil, da feedback od mene, bo na drugi strani zaznavan, kot točno to kar mora biti za to osebo in je to samodejni proces, da oseba, ki stopa proti meni z glavo buta ob zidove v katere se je zaprla in nato lahko oseba sama te zidove ali odstrani ali pa se obrne vstran in odide nazaj v svoj poznani varni zapor..  Vsekakor ne odidem jaz, ker jaz nimam kam oditi, ker sem že prispel.   

In poljem ki za to skrbi, je popolni sistem prečiščevanja/soočanja/ozaveščanja, ki v bližino mene nato spusti le ljudi, ki so na to res pripravljeni..  Zato vse zaznave, ki si jih tako dobival o meni so zame večinoma brezpredmetne, saj ne moreš priti do informacij o meni, dokler do mene sploh še nisi prišel.  In to kar ti skače ven na tvojem ekranu, čutenja, misli, tudi vsa inastant vedenja, ki jih dobivaš, vse to je lahko moteno in upravljano z poljem, ki te pripravlja, da lahko stopiš bližje k meni.. Če se zavedaš da obstajajo xxx polja, potem lahko potegneš paralele še naprej in scenarij razširiš tudi na zaznave in tako dobiš celo paleto novih možnosti in scenarijev, ki se lahko dogajajo in motijo zaznave, kot bi sploh mislil, da je možno..  Ne govorim sedaj da je to moje delo, čeprav lahko na to vplivam, ampak mi to ni potrebno, se to itak dogaja samo in je to tvoj osebni proces soočanja in tudi kot priprava na nekaj kar je pred tabo..  

Še vedno se mi zdi, da boš ene dele prepoznal kot "aha saj on šteka", nato pa te bo zopet odbilo, "ma ta je neki bluzač" in med tem dvojim nihaš že od nekdaj. 

Najprej se je vseeno dobro zavedati da določene pozicije med nama (duša in en.sestava, žarki) bodo ves čas enake in to je večno trenje, privlak in odboj, ki je trajna postavitev, se pa da s tem sodelovati ,ko se dojame namen teh postavitev..  (če si se kdaj vprašal, zakaj si se sploh pojavil v obliki nešteto točk zavesti-bitij, lahko odkriješ tudi nemen določenih postavitev med dvema bitjema)

Ne vem koliko znaš iz svoje točke vstopati v ljudi in začutiti realnosti skozi drugo bitje, tu ne mislim skozi vsevedno stanje, ko pač misliš in veš kako to je.

Ali pa če ti nakažem:

Velikokrat govoriš o "sevanju".  In ker imaš sam večinoma izkušnjo sevanja na način, da opazuješ ljudi kaj se jim dogaja, ko so pod tvojim sevanjem.  Imaš izkušnjo le iz svoje perspektive, nimaš pa je iz njihove (čeprav misliš, da jo imaš).  In ko se neki osebi "to sevanje dogaja", prepoznava vzorce, energije in prepričanja, kot da prihajajo od osebe, ki seva nanjo. In šele če ta oseba zaupa, temu ki seva, lahko od njega sprejme znanje da soočanje, ki se mu dogaja ni povezano z njim ampak le z samim sabo, energija sevanja le pospeši ta proces, ki se mu zdaj dogaja.

In ker verjetno že dodobra poznaš naravo in mehanizme svojega sevanja, ne vem če lahko akoj prepoznaš sevanja v celoti, ko prihaja do tebe skozi oblike, ki so tebi še neznane..  

In če bi rad spoznal mojo naravo sevanja, ki hodi pred mano, probaj na novo pogledati celotne procese najinih izmenjav, čez ta pogled.  Saj moje polje (sevanje) povzroči, da se osebe preden pridejo do direktne izmenjave z mano prečistijo, se soočijo z vsem kar je potrebno in če nato še vseeno želijo iti naprej, pri de do tega.  Ker ko sem ti prej omenil, ko sem včasih premikal zavesti oseb in jih premaknil na poljubno raven, se je zgodilo enkrat tudi, ko je oseba začela kričati na ves glas.  In zato tega za tem nisem dovolil več in polje poskrbi, da do tega več ne prihaja..  Vseeno pa osebe že na poti skozi moje polje, pred stikom z mojo direkt energijo lahko doživijo toliko nekih doživetij, da jim je že to preveč..  in tako se kadarkoli obrnejo, če začutijo, da je to za njih preveč.

In osebe, ki vztrajajo in se fajtajo s svojimi zidovi v katere so se enkrat zaprle, za te potem vem, da bodo slej ko prej presegle lastne omejitve in bodo naredile korak naprej in so pripravljene na (bolj) direkten stik z mojo energijo (in zavestjo).  

 

A se ti sploh zavedaš koliko vzorcev, prepričanj, etc. te omejuje, da bi prišel do te točke kot se hvališ da si...icon1_question.gif

A ti res misliš, da je problem v drugih...icon1_question.gif

Vprašaj se ali si ti odprt za to kar sprašuješ mene...icon1_question.gif

Če ti praviš da je info, ki pride od duše brezpredmetna...potem se pa človek res vpraša a ti sploh razumeš zgodbice, ki jih govoriš...idea.gif

 

O sevanju si ti začel prvi govoriti zgodbice, jaz sem samo predstavil določene nepoznane vidike...Je pa velika razlika ali človek samo seva na druge in je on na "off" ali seva na druge in je na "on"...Vprvem prfimeru bo ljudi v bližini začel samo malo pečt, udarat v galvo, različne dele telesa, etc (kzrjenje vzorcev). V drugem znajo pa celo padat dol in doživljat "čudeže". Zgodbice ki jih nisem omenjal in vprašanje če jih sploh bom...

 

Kako se oseba lahko prečisti s tvojim sevanjem, če pa sama recimo seva 10x, 100x, 1000x bolj kot ti...icon1_question.gif

A ni bolj logično, da bi bil proces obraten...tongue.png

Skratka ne vrti se vse okoli tebe...

 

 

 

Glej obstajata dva tipa ljudi, eden hodi od zgoraj navzdol, drugi pa od spodaj navzgor.  Ker sem sam od nekdaj hodil od zgoraj navzdol (kot tudi ti), so nam seveda smešni določeni pristopi ljudi (spodaj navzgor), saj kot praviš je to kot da si sam orel, ki sedi na vrhu drevesa in opazuje polža, ki pleza po deblu navzgor..  Ampak če želiš kot zemeljsko bitje združiti vse kar sam si, se je dobro naučiti tudi poti od spodaj navzgor (in obratno).  Če to narediš lahko pomagaš ljudem, ki tako zelo počasi hodijo od spodaj navzgor, da te korake počnejo hitreje in bolj učinkovto ali pa jih kar naučiš poleteti in pristati.

Dihanje ki sem ga priporočal, lahko pomaga pri hitrejši zaznavi en.sprememb v telesu.

Seveda če te zaznave že imaš in če čutiš iz podobne pozicije, kot si jo sam prej opisal itak najprej zaznaš energijo pull-push, preden ta sploh pride do telesa, da mu lahko spremeni utrip/dih ipd..   Vseeno pa je v kakih kaotičnih situacijah, najlažje opaziti najprej dih, ker je prevelik kakos vsega v prostoru in vseeno koristi pozornost tudi na temu.

Če ti le meriš hitrost informacij pri osebi in preko tega ocenjuješ druge, s tem lahko oceniš je par procentov celote..  Recimo meni teče ta proces že samodejno in če se boš ukvarjal z mano na ta način, boš zaznal le to, kar imam v ozpredju. To kar teče v ozadju pa ti bo ostalo skrito, saj si navajen iz svoje pozicije, da te to ves čas celega absorbira in je to cener  tvojega zaznavanja.   Ni nujno da je pri drugih tako..   

Je kar umetnost svoje zemljske dele sebe naučiti delovati dovolj počasi in potrpežljivo, da je potem tvoje delovanje dojemljivo za povprečnega mimoidočega.  Če se ne bi trudil v tej smeri, potem ne vem zakaj bi bil še tukaj ali zakaj bi potem sploh prišel na zemljo, če ne tudi zaradi tega?

In ko to postajaš, ne rabiš izgubiti ničesar "kar si" kadarkoli bil (saj si to ves čas in hkrati - in se to še vedno odvija, tudi ko deluješ na drugih ravneh).  

 

Da so vzorci vedno težji ko se dviguješ po poti, se strinjam, ampak ker si vedno bolj razvit, so iz druge univerzalne perspektive izzivi vbistvu vedno enaki.  To je tisto kar sem ti že omenjal, ko lahko iz te pozicije izstopiš vidiš, da izziv je vedno le en, a zrcali se skozi neskončne oblike in izziv je vedno tak, kot ga lahko preneš.  Zato lahko to vedenje uporabljaš, tudi če kaj procesiraš in se ti le zdi da je "jebeno" in se ti zdi kot da ne boš prenesel..

 

Ampak ker se sam ne nahajam le v teh tipih procesov..  Ti lahko povem, da v možganih obstaja en "gumb" ki je odskočna točka, da lahko izkusiš "vse kar je" in kar je kdorkoli že kdaj izkusil, tudi se lahko razsvetliš in razblineš, greš izven kakršnih koli oblik, lahko se tudi izničiš v Nič in izkusiš od kje je vse skupaj nastalo, lahko postaneš vsa bitja ki so in to izkusiš kot ena in edina zavest, ki Si in tudi vse interakcije med samim sabo.  Lahko greš v polja svete geometrije, ki je kot predplast vse kreacije..  Tako da direkten stik z mojimi pravimi potenciali je šele v teh poljih..  Če bom s tabo kdaj komuniciral tudi skozi njih, super.  Zaenkrat sem spoznal le eno osebo, ki dovolj blizu tega, da zmore biti direktni pretok tudi v teh poljih..

Mi je pa vseeno zelo zanimiv pogovor tudi na ravni energetskih zaznav na ravni energij telesa, uma, duše, en.bitij..

Ampak ko prestopaš še naprej od tega, to ni več edino možno polje, kjer se ti dogajanja realnost.  

 

A gre človek od zgoraj navzdol ali obratno, ne igra vloge. Pomembno je da se nauči lekcije, ozavesti stvari, jih poštima in pride iz točke A do točke B...ali bo pri temu doživljal vzpone in padce, ter koliko je pač odvisno od njegovega delovanja, taktike...

 

Hitrost informacij ne igra vloge...igra pa bolj duhovna stopnja človeka...in obstajajo igračke ki so primerne za vse in igračke primerne samo za nekatere...Nikoli nisem trdil, da dihalne tehnike ne morejo biti v pomoč...Bolj je vprašanje komu so lahko v pomoč, komu pa bolj v omejitev...

 

Zgoraj sem omenil zdravilce, jasnovidce, meditante, etc...njihove lekcije so težje kot jih lahko prenesejo...zato večinoma "pregorijo" ali odidejo na oni svet...fora je samo da si jih lahko človek sam poveča, Višja sila pa samo v nekaterih primerih...

"Jebeno" je lahko tako pri vzorcih kot pri prijateljčkih ali ostalih stvareh.....od 1-10...recimo da si na razvojni stopnički 2, prijateljčka imaš pa na 6...kar pomeni da ima močnejše sevanje in večji vpliv na tebe kot ti na njega...zdaj si pa predstavljaj človečka, ki se mu o duhovnosti sanja ne in je na 1 in ima prijateljčka na 8...daleč od tega, da je sam sposoben to shendlat...

Al pa če gre človek na regresijo, meditacijo, kundalini joga, vidi določene pretekla življenja in vidi stvari na katere sploh ni pripravljen, ga šokira, aktivira spečo karmo na katero sploh ni pripravljen...al bo to potem zmanjšal, shendlal al bo šel pa v maloro- tableti za živce, psihiatrija...

 

Ja, lahko postaneš VSE...za koliko časa...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

V meditacijah to lahko dosežeš za par sekund, minut...več pa že zelo malo verjetno...da bi pa to stanje obdržal za vekomaj pa sanja svinja kukuruz...

Po drugi strani pa če je osebek neprepucan, bo tudi skasiral svašta...je pa od načina izvedbe odvisno marsikaj- kaj koliko, v kolikšni meri, če bo sploh kaj...Nekatere meditacije na to so lahko zelo koristne..Podobno kot če ima človek bronhitis, vzame antibiotik pa čeprav piše da ima lahko take in take stranske učinke...

 

Ista pravila veljajo tudi ko govoriš o premikanju zavesti v drugega al pa rastlinco, žival, etc...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#454 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. februar 2018, 11:58

Saj jaz tebe skozi zaznavam, kot da je to tvoje osnovno vodilo..  Kot da le čekiraš vse in vsakoga, kje boš komu kako slepilo našel in takrat se oglasiš in to povdariš.

Ampak če se v to delovanje vnašajo osebne plasti, se to pri meni potem odbije in vsa debata se ustavi le pri kregariji, ker tuji osebni vzgibi ne morejo na ta način vstopati v moj prostor.  Zato se le s tem potem ukvarja in se ne razvije nič kaj več, ne pride do bolj direktnega stika.  Pač poniževanje, osornost, povzdigovanje nad nekom ali karkoli druga tudi kar še nosijo ljudje, to se meni zdi balast in tega ne rabim zato temu tudi ne dovoljujem v moj prostor.. 

 

Kaj je slepilo in kaj ni vidiš mnogo bolj jasno šele ko imaš dostop do človeka..  In jaz dovoljujem dostop vame, saj se vpogledov od drugih ne bojim, ker itak je to moj način življenja.  In kar raziskujem sam, rad izmenjujem z drugimi, ki imajo dostop v ta polja..

Do veliko različnega pojmovanja in izražanja videnega/doživetega pa prihaja zaradi razlik med nami, zaradi uporabe različnih izrazov za izkušnje itd..   Še najbolj pa zaradi različne žarkovne sestave.

Če sma midva vsak na svojem bregu in najin pogovor teče na način, da se obstreljujema s topom iz brega na breg, je najino poznavanje drug drugega preslabo, da lahko govorima o jasnem vpogledu drug v drugega in da bi lahko odprla sploh debato, kdaj je pri komu lako prisotno kako slepilo in kdaj ne..  Ker je preveč balasta vmes, ki preprečuje jasen vpogled..  In tudi jasnovidne zaznave (ki sočasno tečejo) so na ta način motene, saj jim je dovoljeno le do zida, vse ostalo pa je nato osebno obarvano in se sestavi iz lastnih poznanih informacij..  Več o temu pa sem že v prejšnjem postu napisal, kako pri meni to deluje in zakaj se odbije to kar se odbije in v kaki obliki..

 

Tako da jaz sem odprt do vse informacij in ljudi, kjerkoli je pač možna iskrena izmenjava brez osebnega balasta, ker to mi je odveč..  

Itak te skozi vabim, da povej kaj več..  

 

Zaznavaš ali si zaznaval...sedanjik ali preteklik...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

 

Torej trdiš da svetloba ljubezni in lastnosti tistega kar ti imenuješ kot Vir ne morejo vstopati v tebe...pa čeprav od nekoga drugega, ki seva bolj kot ti...Daj malo razmisli o svojih izjavah...imaš zelo omejen spekter dojemanja...

Aja pozabil sem, ne moreš, ker te ovirajo različne stvari...jestera.gif

 

Pa da ne boš mislil, da ti pametujem...tudi meni so parkrat rekli podobno...samo da meni so včaih še malo nakazal (osebki v fizični obliki) v kateri smeri se skrivajo problemi...in ko sem sprocesiral, so se kar odprle neke stvari...tudi te o katerih ti veliko govoriš, v bistvu se ti pa samo malček sanja...

 

PAMTI

-eno je kao vpogled v drugega...ovako ili onakvo...zaznavaš njegova energijska polja...bla bla bla...ni nujno da vidiš stvari take kot so

-drugo je flash, info od duše ali Boga, ki je nepopačena...

-tretje je pa lahko flash, info od raznoraznih prijateljčkov...svetlih, temnih, šarenih...

 

In če ti to mečeš vse v en koš...potem lahko samo rečem pejt na kavo in opazuj svoje misli...tralala,...Krišnamurtijeve bajke...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#455 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 3. februar 2018, 14:04

Mogoče ti pa drug da celo več kot ti zaznaš, da je prišlo do tebe...na nekatere stvari (večino) lahko vplivaš koliko boš sprejel na nekatere ne...koliko boš pa ti dal nazaj pa tvoja odločitev...

 

Verjami da zelo dobro vem kaj kdo dobiva v izmenjavah..  In tudi vem zakaj zakaj se jih ti moraš iti z mano..  

 

 

A se ti sploh zavedaš koliko vzorcev, prepričanj, etc. te omejuje, da bi prišel do te točke kot se hvališ da si...icon1_question.gif

A ti res misliš, da je problem v drugih...icon1_question.gif

Vprašaj se ali si ti odprt za to kar sprašuješ mene...icon1_question.gif

Če ti praviš da je info, ki pride od duše brezpredmetna...potem se pa človek res vpraša a ti sploh razumeš zgodbice, ki jih govoriš...idea.gif

 

O sevanju si ti začel prvi govoriti zgodbice, jaz sem samo predstavil določene nepoznane vidike...Je pa velika razlika ali človek samo seva na druge in je on na "off" ali seva na druge in je na "on"...Vprvem prfimeru bo ljudi v bližini začel samo malo pečt, udarat v galvo, različne dele telesa, etc (kzrjenje vzorcev). V drugem znajo pa celo padat dol in doživljat "čudeže". Zgodbice ki jih nisem omenjal in vprašanje če jih sploh bom...

 

Kako se oseba lahko prečisti s tvojim sevanjem, če pa sama recimo seva 10x, 100x, 1000x bolj kot ti...icon1_question.gif

A ni bolj logično, da bi bil proces obraten...tongue.png

Skratka ne vrti se vse okoli tebe...

 

Ti si obseden s tem, da bi rad vedno bil superioren nad drugimi, zato pa ne znaš sodelovati..   Vedno le zasleduješ druge in poskušaš šikaniraš kar oni ven dajejo, ker to je edini način, da se lahko greš to igrico namišljene superiornosti.

Če bi ti dajal karkoli še sam iz sebe navzven, bi se na ta način sam odprl za resnico, to kar resnično si, brez tega napuha..  

In potem teh iluzij kaj ti si in kaj drugi niso, ne bi mogel več vzdrževati..   Da ti sevaš 1000krat več kot drugi, a ti je ta iluzija res toliko vredna, da se te iluzije (in podobnih) nato skrivaš izza svojih zidov, ker je to še edini način, da te iluzije lahko kolikor tolikor še ohranjaš.  In da si tako superioren, poskušaš prikazati le v tačkanju z drugimi, kar že v štartu pove, da to nisi..  drugače pa tako niti sam ne verjameš v te pravljice o superiornosti, bi jih pa rad ja..  

 

Recimo jaz nimam problema s tem kaj drugi zmorejo, mene to veseli.   Res mi je smešno da te lahko tako ogroža, če bi nekdo obvladal nekaj kar ti ne..   Saj to ne pomeni da ti je ta oseba superiorna, mogoče le raziskuje druge stvari in na drugačne načine.. 

   

In ja dobesedno se vse vrti okoli mene, saj sem center v svojem vesolju, vse ostalo je pa ozadje.  A ti nisi center v svojem vesolju?

Zato zame niso sprejemljive pozicije, kjer bi jaz bil superioren nekomu (guru), saj potem bi me on postavil za center svojega vesolja, kar pa je v nasprotju s tem kar v resnici je on je in kar sem jaz.  Če se postavljaš nad druge z višino duhovne stopnje, jim prej onemogočaš, da sami stopijo v svoj center..  Jaz raje pomagam kot onemogočam.  Ti pa sam pri sebi malo razmisli kaj sploh počneš in zakaj.

 

 

A gre človek od zgoraj navzdol ali obratno, ne igra vloge. Pomembno je da se nauči lekcije, ozavesti stvari, jih poštima in pride iz točke A do točke B...ali bo pri temu doživljal vzpone in padce, ter koliko je pač odvisno od njegovega delovanja, taktike...

 

Hitrost informacij ne igra vloge...igra pa bolj duhovna stopnja človeka...in obstajajo igračke ki so primerne za vse in igračke primerne samo za nekatere...Nikoli nisem trdil, da dihalne tehnike ne morejo biti v pomoč...Bolj je vprašanje komu so lahko v pomoč, komu pa bolj v omejitev...

 

Zgoraj sem omenil zdravilce, jasnovidce, meditante, etc...njihove lekcije so težje kot jih lahko prenesejo...zato večinoma "pregorijo" ali odidejo na oni svet...fora je samo da si jih lahko človek sam poveča, Višja sila pa samo v nekaterih primerih...

 

Razumem kaj opisuješ..  Ampak je potrebnih kar nekaj nepravih izhodišč, da se vse to lahko zgodi..  Jaz le sporočam, da ko to prečistiš in imaš dostop do pravih izhodišč, se te realnosti več ne odvijajo..   Zakaj, kako, od kod, na kak način.. ??  Boš zgleda moral vprašati nekoga drugega, ki mu bolj zaupaš kot meni..  Ampak glede nato s kom si sedaj obkrožen, vprašanje če bo kdorkoli tam imel te informacije zate..  Odpri se še za kaj druga in potem bo prišlo..

 

 

"Jebeno" je lahko tako pri vzorcih kot pri prijateljčkih ali ostalih stvareh.....od 1-10...recimo da si na razvojni stopnički 2, prijateljčka imaš pa na 6...kar pomeni da ima močnejše sevanje in večji vpliv na tebe kot ti na njega...zdaj si pa predstavljaj človečka, ki se mu o duhovnosti sanja ne in je na 1 in ima prijateljčka na 8...daleč od tega, da je sam sposoben to shendlat...

Al pa če gre človek na regresijo, meditacijo, kundalini joga, vidi določene pretekla življenja in vidi stvari na katere sploh ni pripravljen, ga šokira, aktivira spečo karmo na katero sploh ni pripravljen...al bo to potem zmanjšal, shendlal al bo šel pa v maloro- tableti za živce, psihiatrija...

 

Ni vedno zastonj jebeno..  In ni dobro drugim nekaj odstranjevati, če niti ne veš zakaj je v štartu ta povezava sploh nastala.. 

Večina ne pozna nobenega ozadja in le odpravlja nekaj..

Ego išče vedno močnejšega neprijatelja, da se lahko dokazuje..  In to je največji motiv ljudi, ki drugim nekaj odstranjujejo, da bi dokazali svojo duhovno nadmoč nad nekom..   In tako sebi dokazali kako so "močni, napredni ali kako visoko so"..

 

Torej trdiš da svetloba ljubezni in lastnosti tistega kar ti imenuješ kot Vir ne morejo vstopati v tebe...pa čeprav od nekoga drugega, ki seva bolj kot ti...Daj malo razmisli o svojih izjavah...imaš zelo omejen spekter dojemanja...

 

Kako bi lahko zablokiral nekoga ki seva bolj kot jaz?  Težko, a se ti ne zdi..   wink.png

..

Ker pa se gre tukaj v tej temu bolj le za stavri ki jih jaz ven dajem in nato sledi tvoje haklanje na to, je bolj verjetno, da moje polje dreza vate in nato se določen balast tvojega ega bori s tem..    smile.png   Se dookazuje, brani, napihuje itd..  Pač stranski učinki, kot praviš..

Ampak tebe samega vleče v moje polje, saj ti ne vsiljujema jaz tega..  Zakaj se potem boriš z nečim kar te privlači..

Pač zunanja manifestacija tvoje notranje razpetosti med različnimi plasti tebe.

 

 

PAMTI

-eno je kao vpogled v drugega...ovako ili onakvo...zaznavaš njegova energijska polja...bla bla bla...ni nujno da vidiš stvari take kot so

-drugo je flash, info od duše ali Boga, ki je nepopačena...

-tretje je pa lahko flash, info od raznoraznih prijateljčkov...svetlih, temnih, šarenih...

 

In če ti to mečeš vse v en koš...potem lahko samo rečem pejt na kavo in opazuj svoje misli...tralala,...Krišnamurtijeve bajke...

 

Flash "od duše ali boga, ki je nepopačen" to bi si ti želel, kot bi si seveda vsakdo..  Če se pa ti na tej ravni želiš slepiti, da si sposoben vedno 100% vedeti od pridejo tvoji flashi, pač OK.   Ampak ravno take iluzije te najbolj držijo na mestu in ti onemogočajo da bi se premikal še kam naprej..   V tem primeru bi celo "Krišnamurtijeve bajke" bile kar napredek zate in ne korak nazaj..

Malo več samokritičnosti pa bo..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#456 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. februar 2018, 16:12

Verjami da zelo dobro vem kaj kdo dobiva v izmenjavah..  In tudi vem zakaj zakaj se jih ti moraš iti z mano..  

 

Svaka ti čast, če veš...jaz zadnje čase (vsaj 1 leto) od tebe ne dobivam nič...tongue.png

 

 

Ti si obseden s tem, da bi rad vedno bil superioren nad drugimi, zato pa ne znaš sodelovati..   Vedno le zasleduješ druge in poskušaš šikaniraš kar oni ven dajejo, ker to je edini način, da se lahko greš to igrico namišljene superiornosti.

Če bi ti dajal karkoli še sam iz sebe navzven, bi se na ta način sam odprl za resnico, to kar resnično si, brez tega napuha..  

In potem teh iluzij kaj ti si in kaj drugi niso, ne bi mogel več vzdrževati..   Da ti sevaš 1000krat več kot drugi, a ti je ta iluzija res toliko vredna, da se te iluzije (in podobnih) nato skrivaš izza svojih zidov, ker je to še edini način, da te iluzije lahko kolikor tolikor še ohranjaš.  In da si tako superioren, poskušaš prikazati le v tačkanju z drugimi, kar že v štartu pove, da to nisi..  drugače pa tako niti sam ne verjameš v te pravljice o superiornosti, bi jih pa rad ja..  

 

Recimo jaz nimam problema s tem kaj drugi zmorejo, mene to veseli.   Res mi je smešno da te lahko tako ogroža, če bi nekdo obvladal nekaj kar ti ne..   Saj to ne pomeni da ti je ta oseba superiorna, mogoče le raziskuje druge stvari in na drugačne načine.. 

   

In ja dobesedno se vse vrti okoli mene, saj sem center v svojem vesolju, vse ostalo je pa ozadje.  A ti nisi center v svojem vesolju?

Zato zame niso sprejemljive pozicije, kjer bi jaz bil superioren nekomu (guru), saj potem bi me on postavil za center svojega vesolja, kar pa je v nasprotju s tem kar v resnici je on je in kar sem jaz.  Če se postavljaš nad druge z višino duhovne stopnje, jim prej onemogočaš, da sami stopijo v svoj center..  Jaz raje pomagam kot onemogočam.  Ti pa sam pri sebi malo razmisli kaj sploh počneš in zakaj.

 

 

Jaz točno vem kje je moje mesto kar se duhovnosti tiče...Sem superiorem marsikomu in inferiorien nekaterim drugim...Če je to obsedenost, potem si ta pojem predstavljamo drugače...tongue.png

 

Jaz sem vzorce "videti resnico" predelal...a si jih tudi ti me pa prav boli đoko...tongue.png

 

Govoriti o superiornosti SAMO glede psihičnih moči je ena stvar, glede celote je pa druga...in jaz nimam problema priznat, da drugi uporabljajo moči, ki jih jaz nimam. Po drugi strani moraš pa razumeti  da višje duhovno razviti osebki pod Buda lvl, ni nujno da uporabljajo moči, imajo pa možnost jih aktivirati (nekatere seveda). Od Buda lvl dalje se pa te stvari še bolj spremenijo...

 

V redu, če si center svojega vesolja...če si sam središče moči okoli katerega se vrti marsikaj drugega...Ne pa mešat potem stvari iz tvojega lastnega "kozmosa" s stvarmi v kozmosu v katerem je več centrov moči in kjer si ti samo nekje na obrobju in kjer si še jaz ne bi upal trditi da sem blizu centra...tongue.png

 

V bistvu v večini primerov naredim več kot ti z vsem kar se hvališ pa čeprav samo sedim zraven druge osebe ob kavici...toliko o razumevanju bajk o sevanju...tongue.png

 

 

Razumem kaj opisuješ..  Ampak je potrebnih kar nekaj nepravih izhodišč, da se vse to lahko zgodi..  Jaz le sporočam, da ko to prečistiš in imaš dostop do pravih izhodišč, se te realnosti več ne odvijajo..   Zakaj, kako, od kod, na kak način.. ??  Boš zgleda moral vprašati nekoga drugega, ki mu bolj zaupaš kot meni..  Ampak glede nato s kom si sedaj obkrožen, vprašanje če bo kdorkoli tam imel te informacije zate..  Odpri se še za kaj druga in potem bo prišlo..

 

Ne moreš primerjati stvari iz svojega kozmosa z univerzalnim kozmosom...dejansko razumeš samo 1/5 kar je bilo nakazano v tistem citatu...tongue.png

 

 

Ni vedno zastonj jebeno..  In ni dobro drugim nekaj odstranjevati, če niti ne veš zakaj je v štartu ta povezava sploh nastala.. 

Večina ne pozna nobenega ozadja in le odpravlja nekaj..

Ego išče vedno močnejšega neprijatelja, da se lahko dokazuje..  In to je največji motiv ljudi, ki drugim nekaj odstranjujejo, da bi dokazali svojo duhovno nadmoč nad nekom..   In tako sebi dokazali kako so "močni, napredni ali kako visoko so"..

 

Kot da bi rekel ni dobro zdraviti osebo z zdravili, če dobi gnojno vnetje, če ne veš zakaj je nastalo...in bi ga pustil umreti...icon16.gif

 

Sorry, to je pa tako NEUMNA izjava, da kar glava boli...Recimo v Koranu imaš napisano kako je celo Mohamed iskal zaradi določenih stvari pomoč pri xxx. In to oseba, ki ga častijo kot preroka. Pa Jezus je tudi iskal pomoč pri xxx...

 

Ne vrti se vse okoli vzorcev, ega ali mističnih vzrokov...večinoma se stvari zaj***ker osebek sam zaj*** stvari pri meditaciji al, pri stvareh, ki se jih new agerji grejo. Lahko je to zaradi neznanja, napačnega vodstva drugih duhovnjakov, literature po netu, etc....in dobijo prijateljčka...skratka nobenih mističnih vzrokov...In če ti tega ne razumeš potem jbg...tongue.png

 

 

Kako bi lahko zablokiral nekoga ki seva bolj kot jaz?  Težko, a se ti ne zdi..   wink.png

..

Ker pa se gre tukaj v tej temu bolj le za stavri ki jih jaz ven dajem in nato sledi tvoje haklanje na to, je bolj verjetno, da moje polje dreza vate in nato se določen balast tvojega ega bori s tem..    smile.png   Se dookazuje, brani, napihuje itd..  Pač stranski učinki, kot praviš..

Ampak tebe samega vleče v moje polje, saj ti ne vsiljujema jaz tega..  Zakaj se potem boriš z nečim kar te privlači..

Pač zunanja manifestacija tvoje notranje razpetosti med različnimi plasti tebe.

 

 

Ma ti si že itak blokiran glede določenih stvari, samo tega še nisi opazil...reci hvala prijateljčki...ostalo pa hvala vzorci, prepričanja, etc...tongue.png

 

Drugače pa take kot si ti ni problema zablokirat...južne države bivše juge so ti dober zgled tega...če je pa osebek pod tabo pa itak lahko pokliče druge "prijateljčke", ki so močnejši od tebe in te potem oni zablokirajo...tongue.png

 

Moje polje lahko povozi tvoje...vse ostalo je biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 

 

Flash "od duše ali boga, ki je nepopačen" to bi si ti želel, kot bi si seveda vsakdo..  Če se pa ti na tej ravni želiš slepiti, da si sposoben vedno 100% vedeti od pridejo tvoji flashi, pač OK.   Ampak ravno take iluzije te najbolj držijo na mestu in ti onemogočajo da bi se premikal še kam naprej..   V tem primeru bi celo "Krišnamurtijeve bajke" bile kar napredek zate in ne korak nazaj..

Malo več samokritičnosti pa bo..  

 

In kje sem jaz trdil, da so moji flashi vedno od duše ali Boga...icon1_question.gif

 

Pri teh stvareh sem pa jaz zelo previden...vem kakšno moč imajo raznorazni prijateljčki, prepričanja in še marsikaj drugega...in včasih vprašam tudi za mnenje drugega kar se mene osebno ali  xxxxx tiče...Tako da raje premisli koliko bi ti sam moral dati poudarka temu z rdečo...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#457 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 3. februar 2018, 22:40

Svaka ti čast, če veš...jaz zadnje čase (vsaj 1 leto) od tebe ne dobivam nič...tongue.png

 

Heh, ne skrbi..   smile.png

Spogleduješ se z nečim, kar nima nobene logike zate, ampak vseeno bi rad to dojel..  

Zato poskušaš z vsemi poznanimi prijemi to uokviriti, izmeriti, določiti, a znova in znova ves tvoj trud pade v nič.

Če bi naredil slep korak v zadevo, ki te zanima in bi opustil vse te (jalove) prijeme, bi kaj hitro izkusil kaj te zanima in bi nato (z)vedel tudi od kod delujem jaz.

 

Nove stvari vedno pridejo na način, da nas presenetijo.  Drugače ne morejo priti. 

Vseeno pa jih umski človek želi predvideti ali se na njih pripraviti..   kar je misija nemogoče, saj pripraviš se lahko le na nekaj kar že poznaš..

Zato za nove stvari je potrebno manj truda in ne več, ter sposobnost da se umakneš sam sebi, saj si večinoma sam sebi napoti do novih izkušenj..

 

 

Po drugi strani moraš pa razumeti  da višje duhovno razviti osebki pod Buda lvl, ni nujno da uporabljajo moči, imajo pa možnost jih aktivirati (nekatere seveda). Od Buda lvl dalje se pa te stvari še bolj spremenijo...

 

Vse te teorije kako izgledajo Buda leveli so ti le ovira..  Na ta način boš si otežil priti do teh izkušenj..

Že sedaj opisuješ teorijo o teh ravneh bivanja in tudi teorijo svoje ravni bivanja..   Teorija o izkušnji.

 

Če bi le živel to kar si in bil raje bil svoja izkušnja (kot teoretiziraj o njej), bi se hitreje premikal do svojega bistva, kot se sedaj.

Ker te teorije, ti pomagajo pričakovati in si predstavljati nekaj na način, na katerega tega ne boš mogel doseči in to je le večja in večja ovira do tvojega cilja.

 

 

Kot da bi rekel ni dobro zdraviti osebo z zdravili, če dobi gnojno vnetje, če ne veš zakaj je nastalo...in bi ga pustil umreti...icon16.gif

 

Sorry, to je pa tako NEUMNA izjava, da kar glava boli...Recimo v Koranu imaš napisano kako je celo Mohamed iskal zaradi določenih stvari pomoč pri xxx. In to oseba, ki ga častijo kot preroka. Pa Jezus je tudi iskal pomoč pri xxx...

 

Ne vrti se vse okoli vzorcev, ega ali mističnih vzrokov...večinoma se stvari zaj***ker osebek sam zaj*** stvari pri meditaciji al, pri stvareh, ki se jih new agerji grejo. Lahko je to zaradi neznanja, napačnega vodstva drugih duhovnjakov, literature po netu, etc....in dobijo prijateljčka...skratka nobenih mističnih vzrokov...In če ti tega ne razumeš potem jbg...tongue.png

 

Kdorkoli je kdaj rabil mojo pomoč jo je dobil..

Vse teorije kaj je treba, če je to in ono in če bi nekdo imel pripopano bitje iz 6-te ravni on pa je komaj 2-ga raven itd so izmišljene in o temu se nima smisla na ta način pogovarjati..

Ker situacija je vedno živa v tistem trenutku ko se dogaja.  In v samem trenutku je takoj jasno kaj je za narediti in kaj ne.  Tako vsaj jaz delujem..  In ne rabim nekih teorij zakaj ja in zakaj ne, ker sproti vse (z)vem.

 

Zakaj se bi pa ti pogovarjal o teoretičnih prijemih namišljnih primerov pa ne vem?

 

 

Ma ti si že itak blokiran glede določenih stvari, samo tega še nisi opazil...reci hvala prijateljčki...ostalo pa hvala vzorci, prepričanja, etc...tongue.png

 

Drugače pa take kot si ti ni problema zablokirat...južne države bivše juge so ti dober zgled tega...če je pa osebek pod tabo pa itak lahko pokliče druge "prijateljčke", ki so močnejši od tebe in te potem oni zablokirajo...tongue.png

 

Moje polje lahko povozi tvoje...vse ostalo je biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 

Če ti tako praviš potem že je tako..    smile.png

 

 

 

Brezo in Glas :

Toliko napisanega in nič povedanega !

Taka globoka razmišljanja ,ki jih sproščata ,vama obema dobesedno zameglijo bistvo in realnost.

Držita se samo tistega ,kar lahko razložita z preprosto logiko in spada v to dimenzijo.

Imam občutek,da ravno vidva nista iz tega planeta ali saj ne spadata sem.

 

Rudi podobno kot obstaja nek višji namen zakaj se dogajajo migracije ljudi med državami ali kontinenti, na našem planetu..   podoben namen se izvaja, na bolj globalni ravni, ko se duše in drugih realnosti inkarnirajo na Zemljo ali kam drugam..

 

A ti misliš, da si že od nekdaj Zemljan?

Tebe bi sicer moral vprašati: A ti misliš, da se že od nekdaj boriš za prosto mesto v človeškem gostitelju?

Da nisi kdaj prej počel nekaj čisto drugega..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#458 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. februar 2018, 01:57

Heh, ne skrbi..   http://www.lunin.net...fault/smile.png
Spogleduješ se z nečim, kar nima nobene logike zate, ampak vseeno bi rad to dojel..  
Zato poskušaš z vsemi poznanimi prijemi to uokviriti, izmeriti, določiti, a znova in znova ves tvoj trud pade v nič.
Če bi naredil slep korak v zadevo, ki te zanima in bi opustil vse te (jalove) prijeme, bi kaj hitro izkusil kaj te zanima in bi nato (z)vedel tudi od kod delujem jaz.
 
Nove stvari vedno pridejo na način, da nas presenetijo.  Drugače ne morejo priti. 
Vseeno pa jih umski človek želi predvideti ali se na njih pripraviti..   kar je misija nemogoče, saj pripraviš se lahko le na nekaj kar že poznaš..
Zato za nove stvari je potrebno manj truda in ne več, ter sposobnost da se umakneš sam sebi, saj si večinoma sam sebi napoti do novih izkušenj..

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png 
 
V bistvu me prav boli đoko za stvari, katere omenjaš...tongue.png 
 
 

Vse te teorije kako izgledajo Buda leveli so ti le ovira..  Na ta način boš si otežil priti do teh izkušenj..
Že sedaj opisuješ teorijo o teh ravneh bivanja in tudi teorijo svoje ravni bivanja..   Teorija o izkušnji.
 
Če bi le živel to kar si in bil raje bil svoja izkušnja (kot teoretiziraj o njej), bi se hitreje premikal do svojega bistva, kot se sedaj.
Ker te teorije, ti pomagajo pričakovati in si predstavljati nekaj na način, na katerega tega ne boš mogel doseči in to je le večja in večja ovira do tvojega cilja.

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 
Mogoče bom pa kmalu postal Buda pa so se nekatere stvari začele razotkrivati...al sem pa začel malo okušati kako to zgleda oz. že dobil malo izkušenj za okusit...tongue.png 
 
Kot da bi trdil da je pri prvi pomoči teorija kako zaustaviti krvavitev, oskrbeti zlome, oživljanje ančke, etc. + kakšen easy  praktičen primer v bolnici le ovira...tongue.png 
 
 

Kdorkoli je kdaj rabil mojo pomoč jo je dobil..
Vse teorije kaj je treba, če je to in ono in če bi nekdo imel pripopano bitje iz 6-te ravni on pa je komaj 2-ga raven itd so izmišljene in o temu se nima smisla na ta način pogovarjati..
Ker situacija je vedno živa v tistem trenutku ko se dogaja.  In v samem trenutku je takoj jasno kaj je za narediti in kaj ne.  Tako vsaj jaz delujem..  In ne rabim nekih teorij zakaj ja in zakaj ne, ker sproti vse (z)vem.
 
Zakaj se bi pa ti pogovarjal o teoretičnih prijemih namišljnih primerov pa ne vem?

 

Saj v bolnici oseba tudi dobi pomoč pa to še ne pomeni da se mu stanje izboljša ali da preživi...tongue.png

 

Omenil si en svoj primer...tisti primer ima skoraj (je imel) vse kar je bilo zgoraj omenjeno...in ti si ciljal na neke vzorce...tongue.png tongue.png tongue.png

 

Al pa še bolj banalno...na T. forumu- proces prisotnosti...svetovati neke dihalne vaje na haro pa ne vem kaj še vse, če ima oseba že tako ali tako preveč vzorcev na površju....ni čudno da se ji je začel rolat, bolet, pečt...da je morala prenehati za par dni pa potem spet nadaljevat..Sem glih slučajno videl...tongue.png 
 
Al pa izjave podobnih kot ti...ko oseba zgleda zmedena, razštelana...izjava da manjka prizemljitev...treba delat vaje dihanja, vaje za prizemljevanje...v bistvu pa oseba prizemljena čist normalno...vzrok problema pa vsaj 4x prijateljčki na glavi, ki so povzročili tako stanje...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#459 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 4. februar 2018, 10:56

V bistvu me prav boli đoko za stvari, katere omenjaš...tongue.png  
 

Mogoče bom pa kmalu postal Buda pa so se nekatere stvari začele razotkrivati...al sem pa začel malo okušati kako to zgleda oz. že dobil malo izkušenj za okusit...tongue.png 
 

 

Si dobil za okusit ja, od "stvari" za katere te kao boli đoko..   

 

 

Al pa še bolj banalno...na T. forumu- proces prisotnosti...svetovati neke dihalne vaje na haro pa ne vem kaj še vse, če ima oseba že tako ali tako preveč vzorcev na površju....ni čudno da se ji je začel rolat, bolet, pečt...da je morala prenehati za par dni pa potem spet nadaljevat..Sem glih slučajno videl...tongue.png

 
Al pa izjave podobnih kot ti...

 

Ti zgleda da preko mene predeluješ še vse zamere do Pretnerja in Ogorevca, ker so te pač vrgli iz šole ali kaj ste že imeli..

Glej jaz ti nisem kriv za to, niti nima to z mano nobene veze. 

 

Tako da če te motijo izjave ljudi v procesu prisotnosti, ki so po tvoje "podobni meni"..   potem te izjave rešuj z njimi, ne z mano.  Ali pa vsaj povej katere nerazrešene probleme še imaš s temi ljudmi, ne pa da to kar direktno projiciraš name..

 

Procesa prisotnosti od Tadeja jaz namreč nikdar nisem izvajal, niti nisem nikdar nekaj preveč sodeloval v debatah o njemu na forumu..   To so sicer lahko dobri procesi za ljudi, ki imajo pol ure časa na dan, za delo na sebi.  Ampak jaz sem pa v svojem naravnem procesu prisotnosti neprekinjeno, tako da kaj takega ne morem iti izvajati za pol ure, če je to že moje naravno stanje bivanja čez cel dan (in noč).

 

Sem pa že par objav nazaj opazil da vlečeš direkt povezave med mojim zapiskom o "dihu" s "procesom prisotnosti" od Tadeja..  Čeprav jaz ne izhajam od tam.  Tako da tudi kaj imaš ti še do Tadeja (ali do Ogorevca) "nepredihano", s tem nimam jaz nič..

 

Tako da izvajaj svojo stvar, kar pač imaš, pa predelaj zamere do ljudi, do katerih imaš še očitno neke zamere..  

Pa na pozabi še na mene, ko boš v procesu..   wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#460 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 4. februar 2018, 11:16

Glas piše :

 

A ti misliš, da si že od nekdaj Zemljan?

Tebe bi sicer moral vprašati: A ti misliš, da se že od nekdaj boriš za prosto mesto v človeškem gostitelju?

Da nisi kdaj prej počel nekaj čisto drugega..

 

odg:

 

Kaj praviš na to,da je paranormalna ki obsega peto dimenzijo, "prva  in edina oblika "  kakršnega koli pojava v paralelnosti  oplemenitenih energij vesolja.

V telesu zemljana sem že okoli štetih ,180 zemeljskih let vsega skupaj pa okoli ,če računam še čakalno dobo pa 263 let.

Trenutno sem na daljšem dopustu na Zemlji.

Če imaš nešteto človeških teles na razpolago ,se ti ni treba boriti za prosto mesto da se reinkarniraš v mlado telo,kar pa tudi ni kaznivo po zakonih pete dimenzije.

 

Vsi Zemljani skupaj ,ste v objemu pete dimenzije ,v objemu paranormalnih sil, problem je le ,da se vas 99,99% tega nikoli ne bo zavedalo.

 

 

 

 



#461 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 4. februar 2018, 12:48

parazit


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#462 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 4. februar 2018, 13:43

parazit

Koliko zrezkov si pojedla ta mesec ,in uničila rastlinja ,da si nahranila parazita v sebi ?

in koliko plačljive energije si ponucala,da si toliko pri moči ,da lahko obsojaš druge ?

 

Zavedaj se, da imaš tudi ti v sebi parazita,ki te načenja spreminjati v drugačno energijo !



#463 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. februar 2018, 16:53

Si dobil za okusit ja, od "stvari" za katere te kao boli đoko..   

 

Ti zgleda da preko mene predeluješ še vse zamere do Pretnerja in Ogorevca, ker so te pač vrgli iz šole ali kaj ste že imeli..

Glej jaz ti nisem kriv za to, niti nima to z mano nobene veze. 

 

Tako da če te motijo izjave ljudi v procesu prisotnosti, ki so po tvoje "podobni meni"..   potem te izjave rešuj z njimi, ne z mano.  Ali pa vsaj povej katere nerazrešene probleme še imaš s temi ljudmi, ne pa da to kar direktno projiciraš name..

 

Procesa prisotnosti od Tadeja jaz namreč nikdar nisem izvajal, niti nisem nikdar nekaj preveč sodeloval v debatah o njemu na forumu..   To so sicer lahko dobri procesi za ljudi, ki imajo pol ure časa na dan, za delo na sebi.  Ampak jaz sem pa v svojem naravnem procesu prisotnosti neprekinjeno, tako da kaj takega ne morem iti izvajati za pol ure, če je to že moje naravno stanje bivanja čez cel dan (in noč).

 

Sem pa že par objav nazaj opazil da vlečeš direkt povezave med mojim zapiskom o "dihu" s "procesom prisotnosti" od Tadeja..  Čeprav jaz ne izhajam od tam.  Tako da tudi kaj imaš ti še do Tadeja (ali do Ogorevca) "nepredihano", s tem nimam jaz nič..

 

Tako da izvajaj svojo stvar, kar pač imaš, pa predelaj zamere do ljudi, do katerih imaš še očitno neke zamere..  

Pa na pozabi še na mene, ko boš v procesu..   wink.png

 

Zakaj taka reakcija če pa govorim kao teoretične primere...al pa namišljene...razen če...tongue.png

 

Bila je tema proces prisotnosti...bile so tvoje izjave...sklepam da si sledil...

Če tega nisi izvajal, zakaj si potem komentiral...al si govoril samo o dihanju na splošno...icon1_question.gif

 

Ko si obtoževal mene pa mogoče še koga drugega, da te energijsko napadam, so ti na površje butnil vzorci v večji meri...Od oka gledano si jih imel okol 80 in to je bil tudi nekako tvoj maximum v tem lifeu...oseba ki je kao opisovala svoj problem na T. forumu, jih je pa imela malo manj kot ti, takrat ko si obtoževal...In če ti ne znaš povezati 1+2+3+4+5= ?....tralala...

 

To nima veze s T., M. ampak bolj s tvojimi izjavami zgoraj...

 

Z moje strani je že zdavnaj vse poštimano...tudi do tebe...imaš pa ti še nekaj nerazpucan do mene...vsaj še 1/3 od vsega kar je bilo...Se pravi da bi ti moral procesirati...tongue.png biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#464 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 4. februar 2018, 17:43

Kaj praviš na to,da je paranormalna ki obsega peto dimenzijo, "prva  in edina oblika "  kakršnega koli pojava v paralelnosti  oplemenitenih energij vesolja.

V telesu zemljana sem že okoli štetih ,180 zemeljskih let vsega skupaj pa okoli ,če računam še čakalno dobo pa 263 let.

Trenutno sem na daljšem dopustu na Zemlji.

Če imaš nešteto človeških teles na razpolago ,se ti ni treba boriti za prosto mesto da se reinkarniraš v mlado telo,kar pa tudi ni kaznivo po zakonih pete dimenzije.

 

Vsi Zemljani skupaj ,ste v objemu pete dimenzije ,v objemu paranormalnih sil, problem je le ,da se vas 99,99% tega nikoli ne bo zavedalo.

 

Pravim da vidiš in doživljaš nekaj kar vsaj 98% ljudem ni dostopno za doživeti..

Vseeno pa me zanima nekaj?

Kaj če bi v stanju, ki tebi predstavlja 5. dimenzijo poskusil pogledati, v drugo smer..  Torej ti se premikaš od Zemeljske realnosti (recimo ji 4D) do tvoje realnosti oplemenitene energije (recimo 5D);   enako kot 4D prebiva zaobjeta v peto dimezijo, tako podobno je ta peta dimenzija zaobjeta v višjo obliko bivanja..  

A bi lahko tudi tja usmeril svoj fokus, naslednjič ko boš od tam deloval?

 

 

Bila je tema... ..    bile so tvoje izjave...      sklepam da si ...  ...

Če tega nisi...    zakaj si potem komentiral...    al si govoril samo o dihanju na splošno...icon1_question.gif

 

Ko si obtoževal mene...  ...         Od oka gledano si jih imel...  ...        oseba ki je kao opisovala... ..    takrat ko si obtoževal...   ...

...

 

Z moje strani je že zdavnaj vse poštimano.

 

 

Heh, a si prepričan, da si že kaj pošlihtal?

 

 

Če bi imel res razrešeno s preteklostjo, ne bi bil večinoma ujet v nekih detajlih iz preteklosti, ki ti v čisto sprotnih temah pridejo ven na način, kot da vsi mi to pravkar doživljamo..  In vse kar je pred tabo so le še dogodki iz preteklosti, ki absorbirajo sedanjost..    A se ti spomniš kakšno je bilo vreme pred 15let, 4 mesece, 2 tedna, 3 dni, 6 ur in 3minute nazaj?

Verjetno ne, ker je to nek brezpredmeten podatek zate..   In tako je zame brezpredmetna ta pomembnost na neke tvoje doživljaje iz preteklosti, ki te mučijo, čeprav sem bil kao del tvojega scenarija, ko se ti je to dogajalo..   Ampak vseeno ne vem kaj bi rad predelal zdaj tukaj z mano..   Glede nato da praviš, da si zelo napredna duša, boš to že znal sam prečistiti.  Če pa res rabiš mojo podporo za to, pa potem vsaj malo širše opiši kaj se je takrat dogajalo, zakaj te je to dogajanje tako motilo takrat..   kaj točno si takrat doživljal ob teh debatah...   in kaj točno še čutiš v tem trenutku, ko obujaš in se vživljaš v te spomine..

 

 

p.s.: A ni sakatumi moški?    smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#465 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. februar 2018, 18:20

Heh, a si prepričan, da si že kaj pošlihtal?

 

 

Če bi imel res razrešeno s preteklostjo, ne bi bil večinoma ujet v nekih detajlih iz preteklosti, ki ti v čisto sprotnih temah pridejo ven na način, kot da vsi mi to pravkar doživljamo..  In vse kar je pred tabo so le še dogodki iz preteklosti, ki absorbirajo sedanjost..    A se ti spomniš kakšno je bilo vreme pred 15let, 4 mesece, 2 tedna, 3 dni, 6 ur in 3minute nazaj?

Verjetno ne, ker je to nek brezpredmeten podatek zate..   In tako je zame brezpredmetna ta pomembnost na neke tvoje doživljaje iz preteklosti, ki te mučijo, čeprav sem bil kao del tvojega scenarija, ko se ti je to dogajalo..   Ampak vseeno ne vem kaj bi rad predelal zdaj tukaj z mano..   Glede nato da praviš, da si zelo napredna duša, boš to že znal sam prečistiti.  Če pa res rabiš mojo podporo za to, pa potem vsaj malo širše opiši kaj se je takrat dogajalo, zakaj te je to dogajanje tako motilo takrat..   kaj točno si takrat doživljal ob teh debatah...   in kaj točno še čutiš v tem trenutku, ko obujaš in se vživljaš v te spomine..

 

Jaz sem prepričan...vprašanje če si ti...oziroma če so tvoja prepričanja dejansko v skladu z resničnim stanjem...tongue.png

 

A po tvojem imajo potem vsi ljudje, ki kaj omenijo iz preteklosti probleme...Od učiteljev zgodovine, ekonomistov, bakice ki praznuje 80. let do pitaj Boga koga še...Tudi pri davkih in plačah za tekoči mesec ali leto, moraš gledat za nazaj...tongue.png

 

Kaj zdaj čutim, doživljam...samo nasmešek, flegmatičnost, pomirjenost...ker imam vse razpucan kar se dogodkov od takrat tiče...kar pomeni da sem moral razpucati tudi vplive iz preteklih lifeov...In ta del pri tebi trenutno šepa, če vzamem v računico samo karmične vezi na relaciji ti- jaz...kaj vse je pa potem še v ozadju so pa že druge zgodbice, ki nimajo veze s to relacijo, se pa prepletajo...tongue.png biggrin.png

 

Raje se vprašaj kako to da se še zmeraj nisi znebil svojih prijateljčkov, njihovih vplivov...kako da sprocesiraš dosti dosti manj vzorcev v istem časovnem obdobju kot jaz, etc...in ti bi rad pomagal meni...it must be a joke....biggrin.png biggrin.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#466 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. februar 2018, 21:07

Najprej se je vseeno dobro zavedati da določene pozicije med nama (duša in en.sestava, žarki) bodo ves čas enake in to je večno trenje, privlak in odboj, ki je trajna postavitev, se pa da s tem sodelovati ,ko se dojame namen teh postavitev..  (če si se kdaj vprašal, zakaj si se sploh pojavil v obliki nešteto točk zavesti-bitij, lahko odkriješ tudi nemen določenih postavitev med dvema bitjema)

Ne vem koliko znaš iz svoje točke vstopati v ljudi in začutiti realnosti skozi drugo bitje, tu ne mislim skozi vsevedno stanje, ko pač misliš in veš kako to je.

 

Ampak ker se sam ne nahajam le v teh tipih procesov..  Ti lahko povem, da v možganih obstaja en "gumb" ki je odskočna točka, da lahko izkusiš "vse kar je" in kar je kdorkoli že kdaj izkusil, tudi se lahko razsvetliš in razblineš, greš izven kakršnih koli oblik, lahko se tudi izničiš v Nič in izkusiš od kje je vse skupaj nastalo, lahko postaneš vsa bitja ki so in to izkusiš kot ena in edina zavest, ki Si in tudi vse interakcije med samim sabo.  

 

A lahko razodeneš kaj je ta "gumb" da jaz izkusim to?

   

Recimo jaz nimam problema s tem kaj drugi zmorejo, mene to veseli.   Res mi je smešno da te lahko tako ogroža, če bi nekdo obvladal nekaj kar ti ne..   Saj to ne pomeni da ti je ta oseba superiorna, mogoče le raziskuje druge stvari in na drugačne načine..

In ja dobesedno se vse vrti okoli mene, saj sem center v svojem vesolju, vse ostalo je pa ozadje.  A ti nisi center v svojem vesolju?

Zato zame niso sprejemljive pozicije, kjer bi jaz bil superioren nekomu (guru), saj potem bi me on postavil za center svojega vesolja, kar pa je v nasprotju s tem kar v resnici je on je in kar sem jaz.  Če se postavljaš nad druge z višino duhovne stopnje, jim prej onemogočaš, da sami stopijo v svoj center..  Jaz raje pomagam kot onemogočam.

 

Ko si ti vsa bitja kot pišeš zgoraj, je to mišljeno v "tvojem vesolju" ali dejansko vsa bitja, tudi ta v "njihovem vesolju" kot pišeš tukaj?



#467 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 5. februar 2018, 00:52

A po tvojem imajo potem vsi ljudje, ki kaj omenijo iz preteklosti probleme...

 

Ne, samo tisti jih imajo, ki jih imajo..

 

Recimo ko vstopaš v mojo temo prideš v določeno polje delovanja, ki ti ga odpiram..   Ampak nato se ti vsa tvoja bremena (osebnost, karma, prijapeljčki, itd), vklopijo in si ne moreš pomagati, da se me ne bi začel lotevati le na osebni ravni in se tako zapreš za vse ostale vibracije.. 

Saj veš, programčki, ki takoj aktivirajo vsevedneža v tebi, ki "jasno" vidi moje iluzije in potem se (zaradi koktejla drugih osebnostnih vzgibov) ne moreš več zadržati, da me ne bi želel spremeniti in mi tako vsiliti (svoj balast), ki se izraža skozi tebe tisti trenutek.   Če ti potem rahlo nakažem, kje je vrok za tvoje doživljanje in delovanje, se ti ponavadi vklopi le še dodatni upor, v obliki še bolj jasnih vpogledov "vame", fleši (od same "duše in boga"), ti govorijo kje vse sem "jaz" nerazrešen in da zato pišem tako zgrešene stvari..   itd itd..  

 

Pač ves balast, ki lahko osebi prihaja na površje in ji ne dovoljuje vstopiti v drugo realnost, ki se ji ponuja izza te omejen, ki je je navajena..   ko oseba uspe odložiti ves ta balast, ki sedaj upravlja z njo, je potem možen ta prvi korak naprej..  od tukaj naprej pa se vse možnosti komaj začnejo odpirati..  

 

Zdaj pa nazaj poglej koliko krogov sem na ta način s tabo že prehodil pa še vedno ponavljaš ene in iste napake in se vrtiš v enem in istem krogu..  Ja, saj opazim kak mm spremebe tu in tam pri tebi, zato vseeno dovolim izmenjavi med nama, da teče nek čas.

 

Pa ker tudi vem da:

Slej ko prej boš lahko odložil vse te maske, sprostil se bo bo ta oklep vseh teh programov, ki sedaj držijo nadzor nad tvojo zavestjo. 

In takrat bo to najveličastnejši trenutek vseh časov - tako zate, kot za vso preostalo kreacijo.   Celotno vesolje z vsemi nami bo takrat posvečeno le za to, kar se bo takrat zrealiziralo skozi tebe... ..

 

 

No in tema, ki jo jaz ponudim je lahko namreč prvi (možni) korak..  (ki pa ga ne more narediti nihče namesto tebe) 

In ta korak lahko vodi nato še v mnogo naslednjih korakov, ampak večina zaradi osebnega balasta (karme, programov) ne uspe narediti niti tega prvega koraka..  

 

 

A lahko razodeneš kaj je ta "gumb" da jaz izkusim to?

 

Ni samo en "gumb", ampak cela sekvenca zaporednih impulzov, ki se zgodijo, v tem sufisticiranem organizmu, ki ga imaš tukaj na voljo..   Zdaj ne gre vedno v čisto enakem zaporedju za vsakega, ampak vseeno so enake stvari, ki se jih moraš imeti aktivirane v sebi naenkrat, da se ti stvari odprejo na ta način..  Čeprav včasih gre bolj v eno smer, drugič bolj v drugo, tretjič..     So to vseeno bolj kot ne, le drugačne perspektive eno in iste "stvari"..

V tebi je polno žlez, ki jih moraš imeti prečiščenih in polnem potencialu delovanja, da lahko čez spojine, ki jih te izločajo akivirajo link med popolnim zlitjem fizičnega in duhovnega..   uresničenje celotnega kozmosa skozi eno točko v vesolju.. 

 

Seveda je potrebno imeti poprej odprt kundalini, energetske centre odklenjene..  itd  itd  

Pa seveda da imaš čim manj balasta še naloženega, preden sploh poskušaš kaj od tega, ker tukaj potem ni možno več nobenih vsebin v sebi projicirati na druge..   in to je tudi edini razlog zakaj se onemogoči vstop še ne dovolj prečiščenim osebam..    ker najprej se instantno sprožijo vsa čustva, vsa podzavest, vse vsebine, aktivira se celotna karma naenkrat in vse to se instantno izkusi in izstop iz tega ni več možen..   Takrat moraš vse to sprjeti saj poti nazaj ni več..

 

Zato vso to počasno soočanje, ki se včasih dogaja čez take "obračune", lahko sicer ponudi počasno odlaganje teh bremen..  Ampak predolgo jaz ne morem biti ta nadomestni ekran nekomu drugemu, da ta lahko počasi in varno sooča z njimi, saj me čakajo druge stvari, ki so zame zdaj na vrsti..  In se tukaj ne zadržujem več predolgo.. 

 

 

Ko si ti vsa bitja kot pišeš zgoraj, je to mišljeno v "tvojem vesolju" ali dejansko vsa bitja, tudi ta v "njihovem vesolju" kot pišeš tukaj?

 

Ko to postaneš, ostane samo še eno vesolje in eno bitje..   in že pred tem je ogromno korakov, kjer je ta meja med osebami in njihovimi trenutnimi vesolji razblinjena..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#468 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. februar 2018, 01:51

Ne, samo tisti jih imajo, ki jih imajo..

 

Recimo ko vstopaš v mojo temo prideš v določeno polje delovanja, ki ti ga odpiram..   Ampak nato se ti vsa tvoja bremena (osebnost, karma, prijapeljčki, itd), vklopijo in si ne moreš pomagati, da se me ne bi začel lotevati le na osebni ravni in se tako zapreš za vse ostale vibracije.. 

Saj veš, programčki, ki takoj aktivirajo vsevedneža v tebi, ki "jasno" vidi moje iluzije in potem se (zaradi koktejla drugih osebnostnih vzgibov) ne moreš več zadržati, da me ne bi želel spremeniti in mi tako vsiliti (svoj balast), ki se izraža skozi tebe tisti trenutek.   Če ti potem rahlo nakažem, kje je vrok za tvoje doživljanje in delovanje, se ti ponavadi vklopi le še dodatni upor, v obliki še bolj jasnih vpogledov "vame", fleši (od same "duše in boga"), ti govorijo kje vse sem "jaz" nerazrešen in da zato pišem tako zgrešene stvari..   itd itd..  

 

Pač ves balast, ki lahko osebi prihaja na površje in ji ne dovoljuje vstopiti v drugo realnost, ki se ji ponuja izza te omejen, ki je je navajena..   ko oseba uspe odložiti ves ta balast, ki sedaj upravlja z njo, je potem možen ta prvi korak naprej..  od tukaj naprej pa se vse možnosti komaj začnejo odpirati..  

 

Zdaj pa nazaj poglej koliko krogov sem na ta način s tabo že prehodil pa še vedno ponavljaš ene in iste napake in se vrtiš v enem in istem krogu..  Ja, saj opazim kak mm spremebe tu in tam pri tebi, zato vseeno dovolim izmenjavi med nama, da teče nek čas.

 

Pa ker tudi vem da:

Slej ko prej boš lahko odložil vse te maske, sprostil se bo bo ta oklep vseh teh programov, ki sedaj držijo nadzor nad tvojo zavestjo. 

In takrat bo to najveličastnejši trenutek vseh časov - tako zate, kot za vso preostalo kreacijo.   Celotno vesolje z vsemi nami bo takrat posvečeno le za to, kar se bo takrat zrealiziralo skozi tebe... ..

 

 

No in tema, ki jo jaz ponudim je lahko namreč prvi (možni) korak..  (ki pa ga ne more narediti nihče namesto tebe) 

In ta korak lahko vodi nato še v mnogo naslednjih korakov, ampak večina zaradi osebnega balasta (karme, programov) ne uspe narediti niti tega prvega koraka..  

 

Tvoja tema je znotraj večjega polja delovanja...kar ti dejansko odpreš je bolj malo od tega kar misliš...Recimo da si ti oseba A, oseba B poda komentar, oseba C, D. E, se zapletejo v pogovor in nastane zanimiva debata iz katere se marsikateri obični človek ali duhovnjak kaj nauči. Oseba A pa se drži na distanci, ker kao ni konstruktivno...Kdo komu odpira polje...??? 

 

Hm, vprašanje kaj smatraš pod vsa bremena...vse naenkrat...al različni odtenki vsakega od njih...1book.gif

Pri povprečnemu človeku je mogoče aktivno 10 ali 100 tisočinka enega procenta...pri povprečnih duhovnjakih pa 1/100 enega procenta kar imajo še za predelat...tongue.png

Zato pa se govori o aktivni karmi in speči karmi...dvomim da bi kdorkoli zdržal milijon vzorcev na površini ali milijon prijateljčkov na sebi, če bi se vse aktiviralo naenkrat. Posledica bi bila odhod človečka na oni svet prej kot v eni uri...Tudi če bi jih bilo samo10 ali 100 tisoč se situacija ne bi kaj bistveno spremenila...čao miki...tongue.png

 

 

Če bi te jaz hotel spremeniti ali ti kaj vsiliti bi že zdavnaj uporabil način kot nekateri tvoji prijateljčki...tongue.png

A ti sploh ločiš kaj je povedano z jezo, nevtralno, dobronamerno in kaj je vsiljevanje...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

 

A si ti pismen ali ne...al pa ne razumeš napisanega...jaz sem se osredotočal na citate in na tisto kar si mi očital...in kdaj lahko oseba vidi vzorce pri drugih...???

Takrat ko jih ima sama razpucana...al pa če jih ima v večji meri...tongue.png

 

Ko oseba odloži trenutno aktiven balast, se aktivira drug balast, ki je za malenkost nižje v auričnem polju...če pa se oseba znebi vsega balasta je pa vsaj Buda+2 ali več...in šele od tam dalje se začne to kar ti filozofiraš...tongue.png

 

Krogov v tem lifeu ali vseh....raje se vprašaj kaj sem ti naredil v preteklem lifeu, da me še zmeraj podzavestno sovražiš...in mogoče se ti bo kaj razotkrilo...tongue.png

 

A veš da nisem edini, ki misli "pa kva ta bluzi"...biggrin.png biggrin.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#469 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. februar 2018, 10:29

Ko to postaneš, ostane samo še eno vesolje in eno bitje..   in že pred tem je ogromno korakov, kjer je ta meja med osebami in njihovimi trenutnimi vesolji razblinjena..

 

Aha, se pravi ko si ti vse si s tem tudi jaz, tako je bilo mišljeno. Ok. In enkrat prej sem te že vprašal, da če mi lahko poveš kaj leži na mizi za mojim računalnikom pa mi še nisi odgovoril. Glede a to, ali je mogoče, da si ti določeno svojo izkušnjo zaradi še ene določene slepe pege intepretiraš kot da si ti vsa bitja, pa to v resnici ni res, tako kot npr. nekdo v mraku na cesti vidi vrv ampak si zaradi pomanjkanja svetlobe narobe intepretira, da je to kača? Če ti vidiš "eno zavest" izza vseh "oseb in vesolij", je to lahko tako kot nekdo vidi iz daljine eno zeleno črto, a ko pride bližje lahko vidi veliko različnih zelenih dreves tam. 



#470 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 5. februar 2018, 19:11

jaaa *glas*

nimaš pojma kaj leži na mizi za mgd-jevim računalnikom ...   tongue.png laugh.png

 

so tam umazani štumfi, cota za brisanje tiča, Krišnova slika ... ali kaj ??? icon26.gif

 

Heh, vsaj dve si zadel verjetno..    smile.png

 

 

Aha, se pravi ko si ti vse si s tem tudi jaz, tako je bilo mišljeno. Ok. In enkrat prej sem te že vprašal, da če mi lahko poveš kaj leži na mizi za mojim računalnikom pa mi še nisi odgovoril. Glede a to, ali je mogoče, da si ti določeno svojo izkušnjo zaradi še ene določene slepe pege intepretiraš kot da si ti vsa bitja, pa to v resnici ni res, tako kot npr. nekdo v mraku na cesti vidi vrv ampak si zaradi pomanjkanja svetlobe narobe intepretira, da je to kača? Če ti vidiš "eno zavest" izza vseh "oseb in vesolij", je to lahko tako kot nekdo vidi iz daljine eno zeleno črto, a ko pride bližje lahko vidi veliko različnih zelenih dreves tam. 

 

Nima pomena da te karkoli prepričujem, ker namen je da sam izkusiš in nato sam opišuješ izkušnjo..

Da pa sedaj zahtevaš, da ti dokažem da zrak obstaja, na način da ti točno opišem njegovo barvo, je to malo težko, a se ti ne zdi..  Oziroma tvoje vprašanje je tako mimo, kot če bi ti nekdo rekel, da ima njegov avto 100 konjev, ti pa bi rekel, hmm če je to res mi pvej njihova imena, da vidim če jih res imaš..    

 

 

Tvoja tema je znotraj večjega polja delovanja...kar ti dejansko odpreš je bolj malo od tega kar misliš...

 

Tukaj je odvisno od vsakega pri sebi, koliko se zna odpreti..  Jaz zase vem koliko odpiram zase, koliko pa želi ali zmore sogovornik, pa je odvisno od njega..

Pa niste vi tuka edini ki imate možnost sodelovati v temah ki jih ponujam..  imam širšo paleto ljudi skozi različne vire in nekateri znajo zelo dobro uporabiti izhodišča, ki jih ponudim..

 

 

Hm, vprašanje kaj smatraš pod vsa bremena...vse naenkrat...al različni odtenki vsakega od njih...1book.gif

Pri povprečnemu človeku je mogoče aktivno 10 ali 100 tisočinka enega procenta...pri povprečnih duhovnjakih pa 1/100 enega procenta kar imajo še za predelat...tongue.png

Zato pa se govori o aktivni karmi in speči karmi...dvomim da bi kdorkoli zdržal milijon vzorcev na površini ali milijon prijateljčkov na sebi, če bi se vse aktiviralo naenkrat. Posledica bi bila odhod človečka na oni svet prej kot v eni uri...Tudi če bi jih bilo samo10 ali 100 tisoč se situacija ne bi kaj bistveno spremenila...čao miki...tongue.png

... ... ...

Ko oseba odloži trenutno aktiven balast, se aktivira drug balast, ki je za malenkost nižje v auričnem polju...če pa se oseba znebi vsega balasta je pa vsaj Buda+2 ali več...in šele od tam dalje se začne to kar ti filozofiraš...tongue.png

 

Tukaj je en tvoj omejen pogled, ker pač slepo verjameš nečemu kar si prebral v nekem tvojem učbeniku.

Jaz sem tudi včasih mislil, da je treba čakati 100 življenj na nekaj ja..  Dokler nisem bil pač popeljan v to..

 

In ja, točno tako je kot zgoraj opisuješ;  če imaš miljon vzorcev, potem izkusiš cel miljon vzorcev na dušek (ali pač skozi celoten proces, ko se ta aktivira).. 

Ampak fokus se začne na obrobju, nato pa se po plasteh premika in slej ko prej premakne na izvorne stvari, torej na korenske zadeve, od koder se napajajo vsi ostali manjši vzorci..  In ko se soočiš s temi korenskimi zadevami, si se soočil tudi z ostalim miljonom, ki izhaja iz tega..

In strah pred izničenjem predelaš recimo na način, da se pač izničiš, saj je to najhitrejši način kako iti skozi to stvar.. ter da narediš stvar do konca.

 

In tako izkusiš tudi odhod iz fizične realnosti (v eni uri), kot opisuješ..   ampak če nisi tega procesa sprožil na silo, ampak si bil voden v ta proces, kot sem bil jaz..  si ves čaš podprt z celoto kozmosa pri vsakem koraku..   in tako se po dovršitvi tega procesa lahko odločiš, če se želiš zmanifestirati nazaj v fizično obliko iz latere si se demanifestital in če izbereš to opcijo se lahko zopet po korakih nazaj povrneš v to obliko..   in preideš nazaj v pojavnost..

 

Ampak izkustveno to ni ena ura, ker proces lahko traja tudi tisočletja, ampak ker prideš nazaj v enako točko od koder si odšel, je nato mogoče za okolico to razumljeno tako, kot da je bila to urca ali dve..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#471 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. februar 2018, 19:43

Tukaj je odvisno od vsakega pri sebi, koliko se zna odpreti..  Jaz zase vem koliko odpiram zase, koliko pa želi ali zmore sogovornik, pa je odvisno od njega..

Pa niste vi tuka edini ki imate možnost sodelovati v temah ki jih ponujam..  imam širšo paleto ljudi skozi različne vire in nekateri znajo zelo dobro uporabiti izhodišča, ki jih ponudim..

 

A imaš z njimi kaj bolj "konstruktivne" debate...tongue.png

 

 

Tukaj je en tvoj omejen pogled, ker pač slepo verjameš nečemu kar si prebral v nekem tvojem učbeniku.

Jaz sem tudi včasih mislil, da je treba čakati 100 življenj na nekaj ja..  Dokler nisem bil pač popeljan v to..

 

In ja, točno tako je kot zgoraj opisuješ;  če imaš miljon vzorcev, potem izkusiš cel miljon vzorcev na dušek (ali pač skozi celoten proces, ko se ta aktivira).. 

Ampak fokus se začne na obrobju, nato pa se po plasteh premika in slej ko prej premakne na izvorne stvari, torej na korenske zadeve, od koder se napajajo vsi ostali manjši vzorci..  In ko se soočiš s temi korenskimi zadevami, si se soočil tudi z ostalim miljonom, ki izhaja iz tega..

In strah pred izničenjem predelaš recimo na način, da se pač izničiš, saj je to najhitrejši način kako iti skozi to stvar.. ter da narediš stvar do konca.

 

In tako izkusiš tudi odhod iz fizične realnosti (v eni uri), kot opisuješ..   ampak če nisi tega procesa sprožil na silo, ampak si bil voden v ta proces, kot sem bil jaz..  si ves čaš podprt z celoto kozmosa pri vsakem koraku..   in tako se po dovršitvi tega procesa lahko odločiš, če se želiš zmanifestirati nazaj v fizično obliko iz latere si se demanifestital in če izbereš to opcijo se lahko zopet po korakih nazaj povrneš v to obliko..   in preideš nazaj v pojavnost..

 

Ampak izkustveno to ni ena ura, ker proces lahko traja tudi tisočletja, ampak ker prideš nazaj v enako točko od koder si odšel, je nato mogoče za okolico to razumljeno tako, kot da je bila to urca ali dve..

 

A ti resno misliš, da sem bral te stvari...s takimi izjavami samo dokazuješ koliko imaš dejansko praktične podlage...tongue.png

 

A ti resno misliš, da lahko kar tako prideš do korenin vzorcev ne da bi prej v "zadostni" količini razrahljal površino...že iz pogleda aktivne in pasivne karme+ kar to potegne za sabo, je ta trditev smešna...tongue.png

 

Jaz sem mislil, da bi s tako količino stvari na površini človek umrl v eni uri...tako da ne vem kako v ta konteks paše dematerializacija, materializacija...in če se pride nazaj po več tisoč letih štetih po zemeljskem času, da bi okolica z osebki bila še zmeraj ista...Whatever_anim.gif

Mogoče v kakšni tvoji realnosti, ne pa taki kot jo živimo mi na zemlji...v fizični dimenziji...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#472 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. februar 2018, 20:54

Nima pomena da te karkoli prepričujem, ker namen je da sam izkusiš in nato sam opišuješ izkušnjo..

 

Sej moje vprašanje ni bilo namenjeno temu da hočem, da bi me ti prepričeval.

 

Da pa sedaj zahtevaš, da ti dokažem da zrak obstaja, na način da ti točno opišem njegovo barvo, je to malo težko, a se ti ne zdi.. 

 

Ja, je težko, sam jaz te nisem spraševal po tem in na tak način. Napisal si da si ti izkusil, da si vsa bitja, torej si tudi jaz, torej bi lahko zlahka pogledal kaj leži zadaj in mi povedal in le demonstriral da tvoja izjava drži. No, očitno si ti raje dal ilustracijo enega drugega vprašanja in "težkega" odgovora, da bi prikazal, kot da je neka pomankljivost v mojem preprostem vprašanju (ne zahtevi). No, sej s tem si že drugič (v zgornji izjavi prvič) le potrdil nekaj.

 

Oziroma tvoje vprašanje je tako mimo, kot če bi ti nekdo rekel, da ima njegov avto 100 konjev, ti pa bi rekel, hmm če je to res mi pvej njihova imena, da vidim če jih res imaš..    

 

Nisem te spraševal po tem in na tak način. Še tretjič si nekaj potrdil. In v globini sebe tudi veš kaj. 



#473 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 6. februar 2018, 09:46

Glas : odgovor na tvoje vprašanje

 

 

Zemljani še daleč niste v 4.d. ampak živite v 3.d. zato pa tudi pišete po netu bedarije.

 

3.d je čas katerega še ne znate opredeliti ali dešifrirati; za to je potrebna čisto navadna logika,katero pa ne znate osvojiti ,ker živite vzporedno z preteklim časom ; živite tisto,kar se vam že zgodi ;  tisto ,kar pa prihaja pa nimate pojma.

 

Živeti v 4.d. je treba živeti tisto,kar se trenutno dogaja in tu nastane problem ,ker ukrepate tako kot 3.d..in zato ne osvojite 4.d.

4.d.je pa pogoj za prehod v 5.d. 

 

5.d pa živite tisto , kar, ste že  preživeli ; to se pravi živite v smeri iz prihodnosti v preteklost.,in ta prehod je v prehod svojega konstantnega časa rojstva ujeti za rep in se vrteti v neskončni večnosti , zato pa uporabite drugo telo , (čeprav je telo evolucijsko malo zastarelo)

 

Če se sedanjost v delčku časa spremeni v preteklost in se vse vrti nekem krogu.

Torej , preteklost gre v levo - prihodnost pa v desno.

Ker se vrti v krogu ,slej kot prej prihodnost ujame rep preteklosti.

In to se dogaja v 5.d. enostavno zasleduješ preteklost in ugotoviš ,da si določene stvari že doživljal.

Z enim samim telesom z daljšo življenjsko dobo ,bi bilo to kroženje enostavneje odkriti -(večnost življenja )

Fenomen pa je da enostavno pri kroženju uporabiš eno in isto telo kar dvakrat ali morda tudi v tretje   ?.



#474 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 6. februar 2018, 16:28

A imaš z njimi kaj bolj "konstruktivne" debate...tongue.png

 

Seveda imam osebe, s katerimi so debate mnogo bolj konstruktivne..

Ampak to ne pomeni da imam vas kaj manj rad zato..  wink.png   heh

 

Vbistvu vas vse cenim točno takšne kot ste..  In sem hvaležen, da ste. 

Naša izmenjava med nami je kot ples energij (in vsebin), ki jih izmenjujemo med sabo..

 

 

...že iz pogleda aktivne in pasivne karme+ kar to potegne za sabo, je ta trditev smešna...tongue.png

 

Jaz sem mislil, da bi s tako količino stvari na površini človek umrl v eni uri...tako da ne vem kako v ta konteks paše dematerializacija, materializacija...in če se pride nazaj po več tisoč letih štetih po zemeljskem času, da bi okolica z osebki bila še zmeraj ista...Whatever_anim.gif

 

Seveda so lahko moje trditve smešne, tudi jaz nisem verjel, da je kaj takega možno, dokler nisem bil popeljan "down to the rabbit hole"...

Lahko še naprej verjameš, da obstaja strog obrazec za to, kdaj je to komaj možno in točno kako se to lahko zgodi..  Ampak mislim da boš presenečen še, da se lahko to zgodi tudi drugače in ne po pravilih, za katera misliš da so nujna..

 

Časa pa zgleda ti čisto statično dojemaš..  ampak narava časa ni taka, kot to učijo v šolah.  Lahko odideš iz te sedanje točke doživljanja za neomejeno dolgo, odživiš leta/stoletja in se nato vrneš na enako točko od koder si odšel..  Čas ne teče l(e) od leve proti desni..  Ves čas (ki je bil in ki bo) obstaja hkrati in ko se ti se uspe odlepiti iz statične točke na premici kolektivnega doživljanja, se lahko premikaš po času podobno kot po 3D prostoru..  (levo, desno, gor, dol)

 

Sej moje vprašanje ni bilo namenjeno temu da hočem, da bi me ti prepričeval.

 

Ne obstaja ravno veliko opcij zakaj bi me to vprašal..   wink.png

In če si dobil že tri potrditve potem ohrani prepričanje, ki ga imaš..  In če se kdaj kasneje pojavilo kaj druga, kar ti ovrže vse te poprejše potrditve, boš že takrat spremenil kar bo potrebno, tako da se ne obremenjuj do takrat..  

 

 

Glas : odgovor na tvoje vprašanje

 

Zemljani še daleč niste v 4.d. ampak živite v 3.d. zato pa tudi pišete po netu bedarije.

 

3.d je čas katerega še ne znate opredeliti ali dešifrirati; za to je potrebna čisto navadna logika,katero pa ne znate osvojiti ,ker živite vzporedno z preteklim časom ; živite tisto,kar se vam že zgodi ;  tisto ,kar pa prihaja pa nimate pojma.

 

Živeti v 4.d. je treba živeti tisto,kar se trenutno dogaja in tu nastane problem ,ker ukrepate tako kot 3.d..in zato ne osvojite 4.d.

4.d.je pa pogoj za prehod v 5.d. 

 

5.d pa živite tisto , kar, ste že  preživeli ; to se pravi živite v smeri iz prihodnosti v preteklost.,in ta prehod je v prehod svojega konstantnega časa rojstva ujeti za rep in se vrteti v neskončni večnosti , zato pa uporabite drugo telo , (čeprav je telo evolucijsko malo zastarelo)

 

Če se sedanjost v delčku časa spremeni v preteklost in se vse vrti nekem krogu.

Torej , preteklost gre v levo - prihodnost pa v desno.

Ker se vrti v krogu ,slej kot prej prihodnost ujame rep preteklosti.

In to se dogaja v 5.d. enostavno zasleduješ preteklost in ugotoviš ,da si določene stvari že doživljal.

Z enim samim telesom z daljšo življenjsko dobo ,bi bilo to kroženje enostavneje odkriti -(večnost življenja )

Fenomen pa je da enostavno pri kroženju uporabiš eno in isto telo kar dvakrat ali morda tudi v tretje   ?.

 

Rudi jaz ne dojemam čas kot četrto dimenzijo..  Saj čas obstaja tudi v 1D, v 2D itd..  In matrica čas/prostor tvori to splošno poznano 3D realnost..  Iluzija časa je potrebna, da se lahko premikamo čez prostor..  V 4D pa se doživljanje prostora/časa spremeni..  ta potem ni več tako fiksen ampak čist fluiden, lahko ustavljaš, vrtiš, pospešuješ ipd..

 

Drugače pa me zanima nekaj:

Glede nato da poznaš formulo večnosti, da prehajaš skozi čas in skozi razna telesa..  Kar pomeni da si osvobojen zapora materije in časa.  Me zanima kaj je potem tvoj vir tega kroničnega nezadovoljstva?  In sočasno tudi jeze in besa, ki ga izražaš..

 

Skozi to kar ti izražaš, jasno sporočaš, da nisi ravno zadovoljna oseba..  In ni potrebno imeti nekih ultra jasnovidnih sposobnostih, da lahko opaziš te vsebine pri tebi.

A te vse to kar opisuješ (in doživljaš) že dolgočasi?

Ali kaj je po tvoje krivo za to?  

 

Ker krivdo vseeno nekako vališ na človeštvo..  Saj je ogromno nekega prezira in zaničevanja, ko govoriš ljudem ali o ljudeh..  Opisuješ jih kot da so manj vredni, nevredni ali kot smeti - sploh v primerjavi s tabo.

 

Kako ti gledaš na vse to in zakaj misliš da tako čutiš do ostalih ljudi?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#475 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. februar 2018, 19:39

Ne obstaja ravno veliko opcij zakaj bi me to vprašal..   wink.png

 

Vprašal sem te zato, da vidim, če si sedaj mogoče že pripravljen vsaj pomislit na to, da če tvoja izkušnja "ene in edine zavesti, ki Si ti", res pomeni, da si zato ti vsa nešteta bitja ali je lahko to mogoče tudi malo tvoja pretirana intepretacija te izkušnje, ki v praksi ne drži.

 

In če si dobil že tri potrditve potem ohrani prepričanje, ki ga imaš..  In če se kdaj kasneje pojavilo kaj druga, kar ti ovrže vse te poprejše potrditve, boš že takrat spremenil kar bo potrebno, tako da se ne obremenjuj do takrat..  

 

Ja zaenkrat nisi bil pripravljen na to niti pomislit. Maš pa še vedno vedno možnost. Moja izkušnja gre tako, da si ti večno le eno izmed neštetih večnih zavestnih bitij. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0


    Bing (1)