Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nova Doba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
652 komentarjev na to temo

#26 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 16. marec 2016, 17:45

Iz vsega tega napisanega sklepam, da se ti še sanja ne kaj je to "brezčasje"...ker za delovati v brezčasju mora biti človeček zelo psihično stabilen...če si gledal Men in black 3, tisti vesoljček, ki je dojemal dogodke večdimenzionalno...sedanjost, preteklost, prihodnost so združeni, človeček vse to lahko vidi istočasno...delovati v takih pogojih je pa tista "jeba", ki jo ponavadi določa "svetloba" v celicah ali z drugo besedo rečeno xxx razvojna stopnja posameznika...

 

Čas za fizično realnost je čisto dobro definiran...pa mislim da so maji v južni ameriki imeli celo za par sekund ali minut (na leto) bolj poštimano kot je ta naš 24 urni sistem...ker po znanstvenih raziskavah in uporabljenih napravcah dan ni glih dolg 24 ur, ampak par minut in sekund manj...Tako da jaz ne bi dajal toliko pozornosti na čas...ker v bistvu ni toliko pomemben kar se dimenzij tiče...

 

A do zdaj sem ti jaz moral razlagati kaj je brezčasje in če sploh obstaja itd..  Zdaj ko ti ji zmanjkalo argumentov proti, si pa naenkrat ti postal zagovornik brezčasja in sedaj jaz vsesakor ne morem imeti več blagega pojma o temu..  le kako bi lahko?  Saj kjer si ti, si lahko samo TI, za druge ljudi potem ni več prostora..  Jaz razumem problem prenapihnjenega ega..  Mi je pa hkrati smešen..   biggrin.png    Da je le tebi ugodno..   wink.png

 

Aja pa da ne pozabim, da jaz niti "men in black 3" nisem gledal..  huh pol pa sem res nepoučen iz "modrosti svetega lesa"..     laugh.png

 

 

 

no jaaa ... kje se rodiš je odvisno tudi od tvojega poslanstva, namena, darme ... in konec koncev, saj nam pa nič ne manjka ... biggrin.png ... povsod je lahko fajn, če si znaš naredit ... tongue.png

pa če pomislim, da so lahko mogoče bejbe v četrti ali peti dimenziji dosti bolj čudne, je čisto fajn biti turist tukaj v 3D ... scratchchin.gif yes.gif biggrin.png

 

Zakaj potem porabljaš vse ure dneva v jamranju nad oblastniki, širjenju youtube zarot na ljudstvom ipd..

Pol ne več jamrati, da te sive eminence imajo v oblasti..   uživaj potem v njihovem lastništvu..   wink.png

Pa če se ti je za fajtati nonstop, se na njih spravi, saj ravno njih najbolj sovražiš in če njih ne bi bilo, potem se ti zdi, da bi ti v 3D bilo pa res lepo..  

(čeprav je to ena večjih iluzij..)

 

 

Načeloma mi je vseeno, kateri simbolni sistem nekdo uporablja, dokler je jasno definiran in konsistenten. Tukaj trije poskušamo dešifrirati na kakšen način razumeš in uporabljaš določene izraze, ...

 

Glej enim lahko narišeš, pa ne bodo videli..  Eden izmed takih si tudi ti..  

So pa še drugi, ki bodo videli/razumeli, ampak bodo zavestno potem zadevo uporabili za kako manipulacijo, da bi čimlažje potem se šli svoj egoboj..  in vsiljevanju svojega..  edini smisel vseh egotriperjev..  Ni važna tematika, ni važno kdo je nasproti, važno je le, da se še kdo najde, ki bi se ga dalo potegniti v ta obroč in ga zaplesti v ta tip "debate"..  chat.gif  

 

To pa je očitno tudi edini namen tega vašega vrtca tukaj..

 

Tako da ne vem zakaj bi tebi (ali vam trem) pomagal v nečemu, česar si ne želite in tudi ne znate uporabljati..

Je moj čas in trud predragocen, da bi se ukvarjal s takimi šemami, pa še "biseri niso za svinje"..  kot pač že pravi tisti rek..   wink.png

 

Saj drugače pa dva dni nazaj Brezo še ni vedel, da sploh so dimenzije, kaj je 4.,5., koliko jih je itd.. zdaj pa je že postal glavni izvedenec za to temo..   wink.png    

Ti bo on vse lepo razložil..  tako kot se spodobi in niti mm drugače..  ylflower.gif    

hehe


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#27 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 16. marec 2016, 20:03

 To pa je očitno tudi edini namen tega vašega vrtca tukaj..

 

Občasno spremljam ta forum, redko pa se udeležujem debat. Tokrat je bilo bolj izjemoma. Brezo-tu so že mnogi očitali egotrip. Ne trdim, da je 100% razrešen delovanja iz ega. Ampak kot neodvisni opazovalec sem v ozadju pogosto zaznal drugačen namen - razslepljevanje. Izkušnje kažejo, da gre za boleč proces, ko se ego močno upira, sledijo čustvene reakcije, jeza in projekcije. A če bi bil človek malo bolj odprt bi se lahko toliko naučil.

 

Morda jaz tu delujem iz ega in pišem kar pišem, v samopotrjevanje. Morda pa je v ozadju tudi drugačen namen, impulz. Odličen trening razločevanja, subtilnega zaznavanja ozadja, energije, ki je prepletena v besedilo.



#28 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. marec 2016, 23:28

A do zdaj sem ti jaz moral razlagati kaj je brezčasje in če sploh obstaja itd..  Zdaj ko ti ji zmanjkalo argumentov proti, si pa naenkrat ti postal zagovornik brezčasja in sedaj jaz vsesakor ne morem imeti več blagega pojma o temu..  le kako bi lahko?  Saj kjer si ti, si lahko samo TI, za druge ljudi potem ni več prostora..  Jaz razumem problem prenapihnjenega ega..  Mi je pa hkrati smešen..   biggrin.png    Da je le tebi ugodno..   wink.png

 

Aja pa da ne pozabim, da jaz niti "men in black 3" nisem gledal..  huh pol pa sem res nepoučen iz "modrosti svetega lesa"..     laugh.png

 

 

Padel si na iste cake kot že mnogi drugi pred teboj...tongue.png

 

Prebral sem samo par stavkov v zgornjem postu kjer kao opisuješ dimenzije in že sta prišla dva flasha...dobesedno kot stavek na "notranjem ekrančku"...seveda sem prebral do konca...preveril par stvari in je samo potrdilo vse skupaj...

 

Skratka govoriš o nekih dimenzijah, v bistvu pa nimaš niti popolnoma izoblikovanega mišljenja kaj to je...kaj šele dejanskih izkušenj...in potem določene stvari zavijaš malo v celofan...Če te je lahko že pred mano medvedek malo "prečital", te bo lahko še kdo drug...

 

In če že hočeš vedeti stvari o prenapihnjemem egotu...približno razmerje ti:jaz= 9:1...tako da boš moral še dosti delati na sebi...sem celo "odmeditiral" eno minuto, da sem preveril kaj je na stvari...tongue.png

 

Pa malo razmisli kaj je medvedek nakazal...me je malo presenetil z nekaterimi posti...ampak zdaj ko sem se malo bolj poglobil mi je čisto jasno zakaj...Če povem da "šiša" Sal Rachela sem s tem povedal več kot dovolj...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#29 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 17. marec 2016, 00:05

Padel si na iste cake kot že mnogi drugi pred teboj...tongue.png

 

Prebral sem samo par stavkov v zgornjem postu kjer kao opisuješ dimenzije in že sta prišla dva flasha...dobesedno kot stavek na "notranjem ekrančku"...seveda sem prebral do konca...preveril par stvari in je samo potrdilo vse skupaj...

 

Skratka govoriš o nekih dimenzijah, v bistvu pa nimaš niti popolnoma izoblikovanega mišljenja kaj to je...kaj šele dejanskih izkušenj...

 

Težko bi neka žepna varianta terapevta zvana Brezo lahko vedela kaj jaz vem ali ne..  Zgleda da že res ubupno hrepeniš po nekem novem naivcu, ki bi se ti vsaj malo odprl, da bi ti potem probal spet malo šarati..   cool.png     

 

Govorim o oni ubogi punci, ki se ti je zaupala, ki si ji ob kavi delal bog ve kaj, nato pa direkt sem na forum pritekel vse napisati, kaj vseee je imela, kaj vseee se je dogajalo, kako je ona vdihnila in kako si ti ob tem vzdrhtel..  icon1_blush.gif   in pridih katerih bitij si ob tem drhtenju dobival..  cool.png

(kaj se le takrat ko ti kdo drug posodi svoje polje počutiš duhovno? ali zakaj tak obup?  pa saj poskusi malo še sam s sabo..  

a je res tako nevzdržno?)

 

Če še pri mgd-ju misliš, da rabiš take zgodbice, ko se dajata med sabo, ne vem kako potem sploh lahko probavaš pri meni..    

 

Mislim a ne misliš, da bi več naredil za svoj napredek, če bi enostavno upošteval osnovno etiko in moralo, ter zadržal raje zase kaj sta počela s tisto punco?

In ne da greš potem sebe poniževati z razgaljanjem takih zgodbic, ker pač ne veš več š čem mgd-ja nadvladati..

Vse v imenu borbe a?   

No jaz ti mnogo veselja sicer ne morem ponuditi..  ti bom le malo nakazal..

Saj vem da je ravno obdobje ko mnoge meče..  pa ker se med sabo glodate že leta (predvidevam), se vam potem kar sline pocedijo, če se kdo pojavi, ki bi se ga mogoče dalo poglodati..  Ampak pri meni to žal ni možno..  Ker hrane je v kozmosu dovolj, če se le odpreš za njo..  tako da tam si vzami ali stradaj še naprej, od mene je žal ne boš dobil..   ali pa glodaj kar si do zdaj glodal..     blush.png      očitno ti ne tekne več, ampak ne morem pomagati..  žal   


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#30 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. marec 2016, 08:02

Težko bi neka žepna varianta terapevta zvana Brezo lahko vedela kaj jaz vem ali ne..  Zgleda da že res ubupno hrepeniš po nekem novem naivcu, ki bi se ti vsaj malo odprl, da bi ti potem probal spet malo šarati..   cool.png     

 

Govorim o oni ubogi punci, ki se ti je zaupala, ki si ji ob kavi delal bog ve kaj, nato pa direkt sem na forum pritekel vse napisati, kaj vseee je imela, kaj vseee se je dogajalo, kako je ona vdihnila in kako si ti ob tem vzdrhtel..  icon1_blush.gif   in pridih katerih bitij si ob tem drhtenju dobival..  cool.png

(kaj se le takrat ko ti kdo drug posodi svoje polje počutiš duhovno? ali zakaj tak obup?  pa saj poskusi malo še sam s sabo..  

a je res tako nevzdržno?)

 

Če še pri mgd-ju misliš, da rabiš take zgodbice, ko se dajata med sabo, ne vem kako potem sploh lahko probavaš pri meni..    

 

Mislim a ne misliš, da bi več naredil za svoj napredek, če bi enostavno upošteval osnovno etiko in moralo, ter zadržal raje zase kaj sta počela s tisto punco?

In ne da greš potem sebe poniževati z razgaljanjem takih zgodbic, ker pač ne veš več š čem mgd-ja nadvladati..

Vse v imenu borbe a?   

No jaz ti mnogo veselja sicer ne morem ponuditi..  ti bom le malo nakazal..

Saj vem da je ravno obdobje ko mnoge meče..  pa ker se med sabo glodate že leta (predvidevam), se vam potem kar sline pocedijo, če se kdo pojavi, ki bi se ga mogoče dalo poglodati..  Ampak pri meni to žal ni možno..  Ker hrane je v kozmosu dovolj, če se le odpreš za njo..  tako da tam si vzami ali stradaj še naprej, od mene je žal ne boš dobil..   ali pa glodaj kar si do zdaj glodal..     blush.png      očitno ti ne tekne več, ampak ne morem pomagati..  žal   

 

Kaj ko bi malo odmeditiral in sprocesiral stvari, ki so ti "butnile" ven, kot da govoriš "neumnosti"...tongue.png

 

Kar se dimenzij tiče, si v besedilu izjavil par "težkih neumnosti"...iz česar se lahko sklepa, da ne veš kaj dosti, pobiraš informacije iz različnih new age tič tračev in si na podlagi tistega ustvarjaš mnenje, itd...

 

To še ne pomeni, da mogoče nisi imel malo izkušenj kar se doživljanja dimenzij tiče...Še bolj smešno pa je, da je tvoja "svetloba celic" še 1x manjša od določenih posameznikov katerim tukaj gor "pametuješ..."svetloba celic" namreč določa koliko človek dejansko sploh lahko kaj doživlja, razume stvari, itd...

 

Doživljanje "brezčasja" je v meditaciji čisto nekaj drugega, bolj na nivoju dječjega vrtiča, kot pa življenje v materiji (ne zajema samo fizični svet) in pozornost uma v "brezčasju"...Tega si še jaz za sebe ne bi upal trditi pa čeprav sem doživel svašta na ta pojem...Tapravo brezčasje se dejansko začne šele od Buda level dalje...zato o temu sploh nima smisla govoriti po forumih...Ker to je v nekem smislu bistvu kar "huda" nadgradnja kar se karmičnih vezi tiče...kar se pa karmičnih vezi tiče, seje pa v neki drugi temi dejansko pokazalo komu se dejansko res kaj sanja o temu...

 

Ti si začel govoriti o nekem času in dajati poudarek temu...v bistvu si se skoncentriral na to...jaz času zaradi tega zgoraj napisanega sploh nisem dajal veliko pozornosti...Če greš še enkrat čez, boš videl, da nisi odgovoril oz, podal nobenega svojega pogleda na tistih par vprašanj o čemur je sploh bilo govora...

 

Karmične bajke niso imele skoraj nobene veze z mgd-jem...podal sem samo par bistvenih informacij, da se že enkrat preseka vozel, ki se vleče par let in po večih temah na forumih...kdor ve o čem se gre in zna ugotoviti bistvo...

 

Kar se tiče etike in morale...nikjer nisem izpostavil ničesar pomembnega, da bi razkril za koga se gre...in tako delajo tudi po zdravstvenih inštitucijah, ko se učijo o boleznih, na primerih, pacientih in ko imajo zagovor iz praktičnega dela...in še marsikje drugje...izpostavil sem samo tisto na kar se je nanašala tema....tako da lahko zgodbice o etiki pridigaš drugim...

 

Kakor jaz trenutno vidim stvari, je da ti je nekaj močno "butnilo" ven...kar za moje pojme ni nič kaj posebnega, bilo je samo vprašanje časa...vse ostalo je pa tipična reakcija tistega čemur mi ljudje pravimo "ego"...vse ostalo so neka pogrevanja zgodbic iz preteklosti, katerih ozadja sploh ne razumeš, tolmačenja ki nimajo veze z realnostjo, določeni "nizki" udarci s katerimi me skušaš sprovocirati, si daješ duška, večino tistega kar očitaš meni je dejansko tvoje, itd...Nisi ne prvi in ne zadnji...In to lahko opazi že en nevtralen zunanji opazovalec, malo bolj resen meditant, senzibilec, ipd...S celim postom si toliko udaril mimo, kot nikoli do sedaj...

 

In kot pravijo bolj pametni od mene...delo na sebi vabi...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#31 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 17. marec 2016, 09:06

Kaj ko bi malo odmeditiral in sprocesiral stvari, ki so ti "butnile" ven, kot da govoriš "neumnosti"...tongue.png

 

Kar se dimenzij tiče, si v besedilu izjavil par "težkih neumnosti"...iz česar se lahko sklepa, da ne veš kaj dosti, pobiraš informacije iz različnih new age tič tračev in si na podlagi tistega ustvarjaš mnenje, itd...

 

To še ne pomeni, da mogoče nisi imel malo izkušenj kar se doživljanja dimenzij tiče...Še bolj smešno pa je, da je tvoja "svetloba celic" še 1x manjša od določenih posameznikov katerim tukaj gor "pametuješ..."svetloba celic" namreč določa koliko človek dejansko sploh lahko kaj doživlja, razume stvari, itd...

 

Doživljanje "brezčasja" je v meditaciji čisto nekaj drugega, bolj na nivoju dječjega vrtiča, kot pa življenje v materiji (ne zajema samo fizični svet) in pozornost uma v "brezčasju"...Tega si še jaz za sebe ne bi upal trditi pa čeprav sem doživel svašta na ta pojem...Tapravo brezčasje se dejansko začne šele od Buda level dalje...zato o temu sploh nima smisla govoriti po forumih...Ker to je v nekem smislu bistvu kar "huda" nadgradnja kar se karmičnih vezi tiče...kar se pa karmičnih vezi tiče, seje pa v neki drugi temi dejansko pokazalo komu se dejansko res kaj sanja o temu...

 

Ti si začel govoriti o nekem času in dajati poudarek temu...v bistvu si se skoncentriral na to...jaz času zaradi tega zgoraj napisanega sploh nisem dajal veliko pozornosti...Če greš še enkrat čez, boš videl, da nisi odgovoril oz, podal nobenega svojega pogleda na tistih par vprašanj o čemur je sploh bilo govora...

 

Karmične bajke niso imele skoraj nobene veze z mgd-jem...podal sem samo par bistvenih informacij, da se že enkrat preseka vozel, ki se vleče par let in po večih temah na forumih...kdor ve o čem se gre in zna ugotoviti bistvo...

 

Kar se tiče etike in morale...nikjer nisem izpostavil ničesar pomembnega, da bi razkril za koga se gre...in tako delajo tudi po zdravstvenih inštitucijah, ko se učijo o boleznih, na primerih, pacientih in ko imajo zagovor iz praktičnega dela...in še marsikje drugje...izpostavil sem samo tisto na kar se je nanašala tema....tako da lahko zgodbice o etiki pridigaš drugim...

 

Kakor jaz trenutno vidim stvari, je da ti je nekaj močno "butnilo" ven...kar za moje pojme ni nič kaj posebnega, bilo je samo vprašanje časa...vse ostalo je pa tipična reakcija tistega čemur mi ljudje pravimo "ego"...vse ostalo so neka pogrevanja zgodbic iz preteklosti, katerih ozadja sploh ne razumeš, tolmačenja ki nimajo veze z realnostjo, določeni "nizki" udarci s katerimi me skušaš sprovocirati, si daješ duška, večino tistega kar očitaš meni je dejansko tvoje, itd...Nisi ne prvi in ne zadnji...In to lahko opazi že en nevtralen zunanji opazovalec, malo bolj resen meditant, senzibilec, ipd...S celim postom si toliko udaril mimo, kot nikoli do sedaj...

 

In kot pravijo bolj pametni od mene...delo na sebi vabi...biggrin.png

 

Brezo ne skrbi, nisem se spravil nate..  niti se ne mislim, saj me ne mikajo te stvari..  tako brez skrbi.  

Razumem pa zakaj ti je vsak moj post in moja objava tako ogrožujoča, da si ne moreš pomagati "da nebi"..   in zakaj ti moje besede niso všeč, ampak sam si vprašal.. tako da meni je tvoj odgovor ali tvoja ego reakcija tukaj OK, toliko da pač poskušaš ohranjati svoj status, ampak daj o stvareh, ki sva tukaj spregovorila, v samoti le malo globje premisliti..   (to je vse kar ti pripročam in bi bilo dobro zate)

 

In brezeveze neka užaljenost zdaj in zamere, pa saj sam iščeš sparing partnerje..  wink.png   In lahko te le pohvalim, da če bi jaz iskal sparing partnerja, bi ti vsekakor bil zanimiv primerek, saj si zelo kreativen v odgovorih in tudi znajdeš se v situaciji..   Kar dokazuje da imaš tudi druge sposobnosti..  Tako da se ne rabiš več truditi tega več dokazati, saj ti dajem v vednost, da si že dokazal..   

Ampak verjetno opažaš, da to pri meni ne teče tako kot si pričakoval ali kot si navajen..   ker se ne zapletam (na nepotrebnem), le povem kaj drugi išče od mene..  

 

te pa razumem zakaj me loviš in zakaj ne moreš nehati..   saj če leta in leta delaš le na ustvarjanju statusa, namesto da bi delal na drugih pomembnejših delih sebe (ter še bolj krepiš že ta neukrotljivi ego)  ter imaš v podzavesti med družico programov tudi program "Imam prav in se ne motim", potem ti te vsebine drugačnega delovanja res ne dovoljujejo..   

Ampak da se!   Le v isti situaciji enkrat naredi drugačen odziv (kot ga ponavadi) in ti bo steklo...

clover.gif


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#32 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. marec 2016, 09:52

Brezo ne skrbi, nisem se spravil nate..  niti se ne mislim, saj me ne mikajo te stvari..  tako brez skrbi.  

Razumem pa zakaj ti je vsak moj post in moja objava tako ogrožujoča, da si ne moreš pomagati "da nebi"..   in zakaj ti moje besede niso všeč, ampak sam si vprašal.. tako da meni je tvoj odgovor ali tvoja ego reakcija tukaj OK, toliko da pač poskušaš ohranjati svoj status, ampak daj o stvareh, ki sva tukaj spregovorila, v samoti le malo globje premisliti..   (to je vse kar ti pripročam in bi bilo dobro zate)

 

In brezeveze neka užaljenost zdaj in zamere, pa saj sam iščeš sparing partnerje..  wink.png   In lahko te le pohvalim, da če bi jaz iskal sparing partnerja, bi ti vsekakor bil zanimiv primerek, saj si zelo kreativen v odgovorih in tudi znajdeš se v situaciji..   Kar dokazuje da imaš tudi druge sposobnosti..  Tako da se ne rabiš več truditi tega več dokazati, saj ti dajem v vednost, da si že dokazal..   

Ampak verjetno opažaš, da to pri meni ne teče tako kot si pričakoval ali kot si navajen..   ker se ne zapletam (na nepotrebnem), le povem kaj drugi išče od mene..  

 

te pa razumem zakaj me loviš in zakaj ne moreš nehati..   saj če leta in leta delaš le na ustvarjanju statusa, namesto da bi delal na drugih pomembnejših delih sebe (ter še bolj krepiš že ta neukrotljivi ego)  ter imaš v podzavesti med družico programov tudi program "Imam prav in se ne motim", potem ti te vsebine drugačnega delovanja res ne dovoljujejo..   

Ampak da se!   Le v isti situaciji enkrat naredi drugačen odziv (kot ga ponavadi) in ti bo steklo...

clover.gif

 

A ti razumeš pomen mantre "delo na sebi vabi"...tongue.png

 

Za vse ostalo pa še enkrat poglej začetek te teme...moj pristop je bil v "nevtralnem" tonu...in to ne samo moj...potem je začel tebi butat ven malo bolj kot ponavadi....resničnost vseh trditev je malo večja kot v prejšnjem postu, ampak še zmeraj zelo nizka...tongue.png

 

Raje se vprašaj ali te nekdo res lovi al je v ozadju čisto nekaj drugega...al si se sploh pripravljen poglobiti v sebe al raje projeciraš svoje "frustracije" na druge...tale post bolj velja (okoli 80%) za tebe kot za mene...

 

Moč v duhovnosti pomeni tudi postaviti se zase, zagovarjati stališče, odreagirati na provokacije, če se tako začuti...in še marsikaj več...Če ti to zamenjuješ za lov potem je pa res skrajni čas, da začneš malo bolj delati na slepilih...Ne bi bilo slabo, če bi še enkrat malo bolj razmislil kaj je omenil medvedek, je za zgoraj omenjene procente bolj zadel bistvo...

 

Če pa se slučajno greš glasno samoizpraševanje ali glasno samoanalizo pa lahko mirne duše poveš...pa da te ne motimo preveč...da se lahko lažje soočiš s svojo "pandorino skrinjico"...Če ti pa kaj ni všeč pa še zmeraj lahko zbrišeš celo temo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#33 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 17. marec 2016, 11:58

A ti razumeš pomen mantre "delo na sebi vabi"...tongue.png

 

Za vse ostalo pa še enkrat poglej začetek te teme...  ... ..

 

Zakaj bi se vračal nazaj, a ti ni prijetno kjer si sedaj?   Ne morem jaz te mantre izvajati namesto tebe..  Saj ti bemtiš v moji temi, ki praviš da tebi sploh ni blizu, ne bemtim jaz v tvoji temi, ki meni ni blizu..       scratchchin.gif       

Zakaj se sploh ukvarjaš z Novo Dobo, če za tebe ne obstaja??     (no saj oba vema zakaj..)

 

Pa nadaljnih informacij o tvojih (neozaveščenih) vsebinah ne boš več izvabil od mene zaenkrat, saj nebi konstruktivno to dojel, saj že ob temu kar sem ti namignil do sedaj, imaš občutek kot da ti kožo vlečem iz telesa..     Whatever_anim.gif

 

Lahko pa ti povem malo še o egu, zakaj se tako obnaša, zakaj se oseba, ki ji tako močno drži ego v oblasti, zakaj se odloča za take izbire ipd..

Pač sam veš, da si bil že del šole, ampak ker je tvoj ego postal prevelika ovira, te je ego odrezal od tam in si pristal nazaj v "dječjem vrtiču", kot ga sam lepo imenuješ..   

Sužnji ega, ne prenesejo ljudji ki imajo podobne sposobnosti (kaj šele večje) in bi naredili ABSOLUTNO VSE, da jih premagajo "konkurenco", da porazijo potolčejo vse, kar se njim zdi, da jim ogroža njihov najvišji prestol..  Saj se je njihov ego tja postavil in za nobeno ceno se temu ne bo odpovedal..  tudi za ceno lastnega napredka..  žal

Tako ti ljudje raje zapustijo okolje, kjer bi lahko napredovali in gredo raje nazaj v okolje (z nižjo stopnjo zavesti), kjer bodo zelo težko srečali osebo, ki jim bo kos..   Tam namreč njihov ego lažje vzdržuje svoj občutek nadvzviženosti..  vsevednosti..  nepremagljivosti..  itd

Ti zveni to poznano? 

 

Če ti pa kaj ni všeč pa še zmeraj lahko zbrišeš celo temo...

 

Nimam te navade pa tudi pooblastil verjetno ne..    Sem pa opazil v tem kratkem času, da vam nekaterim, ki vam ego hodi 3 korake odspredaj, da velikokrat zaradi tega pišete velike neumnosti..  ko pa naknadno komaj dojamete kaj ste napisali, jih pa greste za nazaj brisati, (čeprav drugi tega ne morejo storiti)..  Že na prvi moj post na tem forumu je to naredil shamannamo, pa opažam da vas je par takih ki ste podobni v teh delovanjih..   Jaz le opazujem in ja kaj češ, take so pač izbire..  s tem izbirate tudi realnost, ki vam vlada..  mellow.png    žal..

 

Agresija pa deluje tako, da če vsemogočni egonad nekom ne zmaga, nato poskusi osebo zradirati, najprej iz "svojega" peskovnika, nato iz "svojega" dječjega vrtiča, kasneje iz "tvoje" Zemlje..  še kasneje iz celotnega Vesolja..

Na kateri stopnji si trenutno?!     cool.png

 

Drugače pa bolje da uporabiš veze, če jih imaš na tem foromu in poskusiš doseči moj izbris, da se ti agresija ne rezleze na preširoko območje..

...


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#34 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. marec 2016, 13:21

Zakaj bi se vračal nazaj, a ti ni prijetno kjer si sedaj?   Ne morem jaz te mantre izvajati namesto tebe..  Saj ti bemtiš v moji temi, ki praviš da tebi sploh ni blizu, ne bemtim jaz v tvoji temi, ki meni ni blizu..       scratchchin.gif       

Zakaj se sploh ukvarjaš z Novo Dobo, če za tebe ne obstaja??     (no saj oba vema zakaj..)

 

Pa nadaljnih informacij o tvojih (neozaveščenih) vsebinah ne boš več izvabil od mene zaenkrat, saj nebi konstruktivno to dojel, saj že ob temu kar sem ti namignil do sedaj, imaš občutek kot da ti kožo vlečem iz telesa..     Whatever_anim.gif

 

Lahko pa ti povem malo še o egu, zakaj se tako obnaša, zakaj se oseba, ki ji tako močno drži ego v oblasti, zakaj se odloča za take izbire ipd..

Pač sam veš, da si bil že del šole, ampak ker je tvoj ego postal prevelika ovira, te je ego odrezal od tam in si pristal nazaj v "dječjem vrtiču", kot ga sam lepo imenuješ..   

Sužnji ega, ne prenesejo ljudji ki imajo podobne sposobnosti (kaj šele večje) in bi naredili ABSOLUTNO VSE, da jih premagajo "konkurenco", da porazijo potolčejo vse, kar se njim zdi, da jim ogroža njihov najvišji prestol..  Saj se je njihov ego tja postavil in za nobeno ceno se temu ne bo odpovedal..  tudi za ceno lastnega napredka..  žal

Tako ti ljudje raje zapustijo okolje, kjer bi lahko napredovali in gredo raje nazaj v okolje (z nižjo stopnjo zavesti), kjer bodo zelo težko srečali osebo, ki jim bo kos..   Tam namreč njihov ego lažje vzdržuje svoj občutek nadvzviženosti..  vsevednosti..  nepremagljivosti..  itd

Ti zveni to poznano? 

 

 

Nimam te navade pa tudi pooblastil verjetno ne..    Sem pa opazil v tem kratkem času, da vam nekaterim, ki vam ego hodi 3 korake odspredaj, da velikokrat zaradi tega pišete velike neumnosti..  ko pa naknadno komaj dojamete kaj ste napisali, jih pa greste za nazaj brisati, (čeprav drugi tega ne morejo storiti)..  Že na prvi moj post na tem forumu je to naredil shamannamo, pa opažam da vas je par takih ki ste podobni v teh delovanjih..   Jaz le opazujem in ja kaj češ, take so pač izbire..  s tem izbirate tudi realnost, ki vam vlada..  mellow.png    žal..

 

Agresija pa deluje tako, da če vsemogočni egonad nekom ne zmaga, nato poskusi osebo zradirati, najprej iz "svojega" peskovnika, nato iz "svojega" dječjega vrtiča, kasneje iz "tvoje" Zemlje..  še kasneje iz celotnega Vesolja..

Na kateri stopnji si trenutno?!     cool.png

 

Drugače pa bolje da uporabiš veze, če jih imaš na tem foromu in poskusiš doseči moj izbris, da se ti agresija ne rezleze na preširoko območje..

...

 

 

Če boš nadaljeval v taki meri, bom res mislil, da so se ti začeli kisati možgani...tongue.png

 

1. Ti besedo ego razumeš drugače kot jaz...in tudi v psihologiji se ta pojem uporablja v drugačnem, pomenu kot ga večina ljudi...

 

2. Tebi ego oz. to kar ti razumeš pod tem pojmom dela bolj kot meni...cifra omenjena gor...kar pomeni da imaš več agresije za "razpucat"...zato pa si na taki razvojni stopnji kot si...in od tega je odvisna "svetloba celic"...

 

3. Ti določene stvari tolmačiš po svoje...včasih se človek res vpraša od kje si dobil kakšne informacije...a ti sploh bereš kaj piše oz. še bolje ali sploh razumeš napisano...a mi lahko citiraš kje sem jaz trdil, da nova doba ne obstaja...fora je samo v različnem pogledu na kao novo dobo...

 

4. Kakšna šola...če govoriš o dogodkih izpred okoli petih let, ti lahko povem da je moj korak od trakrat bil tak kot ga povprečni duhovnjaki naredijo v približno 3x lifeih...Iz tega sledi, da se preveč zanašaš na zastarelo miselnost o nekomu...Kot da bi še zmeraj trdil, da je Zemlja ravna, namesto da bi uporabil satelitske posnetke iz kjer se lepo vidi, da je okrogla...

 

5. Ne projeciraj svojih frustracij, opažanj, želja na večino...jaz ne brišem svojih postov...če bi jih hotel, bi zbrisal vse z nicknameom vred...ampak zakaj bi, če sem nabluzio tako gluposti kot pametne stvari...tudi stvari, ki lahko duhovnjakom pomagajo na duhovni poti...stvari, ki se jih ne izve v nobenih new age knjigah...In to odločitev sem sprejel po "resni" meditaciji...

 

6. Vsi ljudje imajo sposobnosti...vprašanje je samo zakaj jih nekateri uporabljajo, drugi ne...in v kolikšni meri...

 

7. Raje se vprašaj zakaj te toliko motijo določene osebe tukaj gor (v tej temi), od katerih "najmanjši" seva svetlobo celic vsaj za 1/3 več kot ti...

 

8. Če te zanima na kateri stopnji sem...odmeditiraj...preveri...whats the problem...strahci, neznanje...icon1_question.gif

 

9. A veš kaj lahko "sevanje" močnejšega sproži pri šibkejšemu...al pa podajanje informacij, ki jih nekdo še ni slišal, noče slišati, se sprijazniti...pa naj bo to preko pogovora, tipkanja, pogleda, ipd...icon1_question.gif

To kar se sedaj izraža pri tebi...tongue.png

 

Na kratko povedano...natrosil si polno nekih gluposti katerim se lahko jaz utemeljeno samo smejim...in če se ne moreš sprijazniti s tem...potem ne bi bilo slabo če bi malo predihal, odspal, zmeditiral, preveril (če znaš), sprocesiral...Zlasti pa v redu razmisli o zadnjih štirih točkah...biggrin.png

 

Jaz nimam nobenih vez tukaj...i am one man army...še zmeraj lahko kontaktiraš administratorja in dosežeš izbris, če hočeš...jaz s tvojim pričanjem nimam nobenih problemov...Ne pa pričakovati da bom glih tiho, če se spravljaš name, obtožuješ nekaj kar lahko že meditant na "probation path" vidi da ni res, lapaš budalavštine 100 na uro, ipd...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#35 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. marec 2016, 16:42

a se mi samo zdi, da tudi ti rad glodaš ... biggrin.png ??? ... si mogoče osamljen ... a te bog nima rad tako kot mgdja .... laugh.png laugh.png laugh.png

 

ti, a še kaj pišeš na pretnarjevem forumu ... ??? tongue.png  ... oz. na komercialni europski duhovni strani, kjer nihče od kvazi ućiteljev in prerokov ne presega 3,5 ... 

 

Samo majhen intermezzo...Tadej nima več foruma ne vem koliko časa...mislim da okoli pol leta ali celo več...baje je imel "tehnične" težave...enkrat delal drugič ni...

 

Fora je v tem, da osebki na forumu niso ugotovili, da se v bistvu sploh ne gre za vzroke na fizičnem nivoju, ampak so bolj bile v igri zadeve povezane z xxx stvarmi...Skratka stvari, ki jih je T. zanikal, po drugi strani pa podcenjeval, po tretji strani pa ni imel "zadovoljivega" znanja o temu...In kombinacija xxx stvari in podzavestnih vzorcev je prav "eksplozivna" mešanica...Upam da je do sedaj kaj napredoval v tej smeri...

 

Kdor se spomni sci- fi zgodbic zakaj lahko elektronika crkava iz "neznanega" vzroka....zakaj se v črni kroniki lahko prebere "iz neznanega vzroka zletel iz ceste"...mu je lahko hitro jasno kateri dejavniki so lahko v igri...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. marec 2016, 18:25

Da je duhovnost.eu ena velika komerciala mi je znano...da pa ima svoj forum, to je pa nekaj novega...Po FB-ju popajo linke iz te strani...ampak za moje pojme je vse nekaj površinsko...mogoče zato nisem kao na tekočem, ker ne dajem pozornosti tem stvarem...biggrin.png

 

Mi je pa potem zanimivo poslušat pri kolikih ljudeh so ljudje iskali pomoč pa niso ugotovili, da je vzrok xxx stvar al pa kakšno prilepljeno bitjece s katerim obstajajo "neporavnani računi"...

 

V glavnem jaz trenutno najbolj prisegam na "psihično kirurgijo" podobno kot to dela človeček T....čeprav mi še marsikaj glede tega ni jasno, je to taprava stvarca za novo dobo, ki prihaja...se lahko dela svašta...Zakaj bi oseba procesirala nek vzorec 3-12 mesecev ali več (odvisno od razvojne stopnje), če lahko skensla v petih minutah...Seveda obstajajo cake...

 

Primer človečka xxx...pride do osebe z rakom, malo vrta s prsti, naredi kao z roko psihični rez, malo čudnih gibov, dematerializira bolezen, materializira zunaj, zapolni praznino...in uradni zdravniki se lahko samo čudijo...Skratka zanimive sci- fi bajke...biggrin.png

 

Kakor sem pogledal na brzino je tisti forum samo prenešen iz tadejeve strani...par zanimivih strani z zelo sočnimi detajli je bilo izbrisanih ali izgubljenih...vprašanje če bo sploh zaživel...odvisno kakšna bo volja Krišne...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. marec 2016, 19:24

pred leti sem gledal dokumentarec iz južne amerike o šamanskih operacijah ... za operacije vzamejo nadomestni organ ...

imaš recim bulo ali podobna na ledvici, tipi vzamejo nadomestno svinsko ledvico, jo postavijo na telo zraven obolelega dela in izvedejo operacijo, izrežejo bulo ali rak s prsti eccetera ...

najbrž bi se dalo na youtubu najt kaj o tem ... 

 

To kar delajo v J ameriki al pa ponekod v aziji je bolj malo podobno temu kar imam jaz v mislih...Bistvena razlika je recimo v temu da šamani ponavadi niso na nivoju Bude, skozi njih delajo kao neki duhovi ali astralni zdravilci, človeček xxx pa je...

 

Recimo obolelo tkivo sploh ni nujno izrezati, dovolj je če se mu vzame energija (izravna karmo ali vzroke) in tkivo samo propade...Kot drugo se recimo lahko "precvikajo" karmične vezi z vzorci ali bitji...sploh ni nujno da se gre za uradno dokazano bolezen...lahko se dobesedno naredi kao psihična lobotomija in odstrani "črna" gmota na glavi "(shizofreniki)...vstavi zmaterializirana medvretenčna ploščica v fizično hrbtenico, popravi živec...In še polno drugih stvari...

 

Mislim da je celo pogoj za to da mora biti človeček na nivoju Bude al pa pred tem, da se lahko igra s temi stvarmi oz. da sploh začenja dobivati znanje o temu...

 

Na you tube ni nič podobnega, tudi na netu ni nobenih podrobnosti kar se tega tičene, kaj šele kakšne literature...jbg bo treba le meditirat...al pa še malo delat na sebi...in mogoče mi bo kakšen Buda dal še kakšen namig al pa puzle...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#38 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 18. marec 2016, 00:11

No vidita kako sta se razživela zdaj, ko sem malo stopil v vajin krog..   wink.png

Zdaj vseh klobas ne morem iti ravno komentirati..  No lahko, samo ne vidim kaj bi bil smisel..  Ker debata tam itak ni konstruktivna, pa ne da se pritožujem, saj sem to vedel že vnaprej da ne bo..  

 

No če nadaljujem le pri zadnji tematiki psihična kirurgija;

Psihična kirurgija je do današnjih dni dokaj izzvenela..  Turof recimo v tisti njegovi knjigi niza čudež za čudežem..  Zdaj ali je v knjigi pač pretiravanje ali pa so v začetku njegove kariere, njegovi kirurški posegi bili mnogo bolj efektivni (podobni tem opisom v knjigi)..  Poznam sicer primere, ko jim je njegova terapija sicer pomagala, ampak po moje 95% ljudi le hodi in hodi k njemu znova in znova, napredek pa?  hmm, če sploh je ali pa je zelo majhen..

Ena taka psihilna operacija pri njemu pride okrog 80€, samo da on potem skozi predlaga še neke svetlobne kroge, kar je še ena vsota..

Pa nazadnje, ko je to vodila Breda z Bleda, je kot mantro ponavljala, k njemu je treba kar hoditi, hoditi, redno,..    Pač to potem zelo spominja, kot da nekdo hodi k nekemu bioenergetiku enkrat na mesec, da te polni z energijo..

 

Poznam tudi ljudi, ki so šli k temu John of Godu-u iz J.Amerike..  Tudi čudežnih ozdravetij ni bilo..  So pa mnogi nabavili naknadno od njega neke drage terapevtske mize za obsevanje..  vrednosti par tisoč evrov..   pa še kaj je treba ob tisti terapiji nabaviti..  

 

Jaz v osnovi vidim en problem, da bitja ki delujejo pri psihičnih operacijah skozi nek izbrani medij, da ta bitja imajo mogoče dobre namene, ampak ta bitja ne prihajajo ravno iz zavidljivih ravni, saj če bi bile na teh ravneh, bi to zdravljenje bilo duhovno zdravljenje in ne energetsko..

 

Drugače pri Turofu je zanimivo tudi to, da mu ne rabiš povedati kje imaš problem, pa vseeno avtomatsko gre to delat..  Toraj vpogled bitij na te ravni vseeno je..  Je bila kolegica v zadnjem letu dvakrat in obojekrat je delal točno problem, ki ga ima, brez da bi mu povedala kaj to je..

Samo kaj ko pa nekega zaznavnega efekta, pri izboljšanju težave vseeno ni..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#39 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. marec 2016, 09:40

No vidita kako sta se razživela zdaj, ko sem malo stopil v vajin krog..   wink.png

Zdaj vseh klobas ne morem iti ravno komentirati..  No lahko, samo ne vidim kaj bi bil smisel..  Ker debata tam itak ni konstruktivna, pa ne da se pritožujem, saj sem to vedel že vnaprej da ne bo..  

 

No če nadaljujem le pri zadnji tematiki psihična kirurgija;

Psihična kirurgija je do današnjih dni dokaj izzvenela..  Turof recimo v tisti njegovi knjigi niza čudež za čudežem..  Zdaj ali je v knjigi pač pretiravanje ali pa so v začetku njegove kariere, njegovi kirurški posegi bili mnogo bolj efektivni (podobni tem opisom v knjigi)..  Poznam sicer primere, ko jim je njegova terapija sicer pomagala, ampak po moje 95% ljudi le hodi in hodi k njemu znova in znova, napredek pa?  hmm, če sploh je ali pa je zelo majhen..

Ena taka psihilna operacija pri njemu pride okrog 80€, samo da on potem skozi predlaga še neke svetlobne kroge, kar je še ena vsota..

Pa nazadnje, ko je to vodila Breda z Bleda, je kot mantro ponavljala, k njemu je treba kar hoditi, hoditi, redno,..    Pač to potem zelo spominja, kot da nekdo hodi k nekemu bioenergetiku enkrat na mesec, da te polni z energijo..

 

Poznam tudi ljudi, ki so šli k temu John of Godu-u iz J.Amerike..  Tudi čudežnih ozdravetij ni bilo..  So pa mnogi nabavili naknadno od njega neke drage terapevtske mize za obsevanje..  vrednosti par tisoč evrov..   pa še kaj je treba ob tisti terapiji nabaviti..  

 

Jaz v osnovi vidim en problem, da bitja ki delujejo pri psihičnih operacijah skozi nek izbrani medij, da ta bitja imajo mogoče dobre namene, ampak ta bitja ne prihajajo ravno iz zavidljivih ravni, saj če bi bile na teh ravneh, bi to zdravljenje bilo duhovno zdravljenje in ne energetsko..

 

Drugače pri Turofu je zanimivo tudi to, da mu ne rabiš povedati kje imaš problem, pa vseeno avtomatsko gre to delat..  Toraj vpogled bitij na te ravni vseeno je..  Je bila kolegica v zadnjem letu dvakrat in obojekrat je delal točno problem, ki ga ima, brez da bi mu povedala kaj to je..

Samo kaj ko pa nekega zaznavnega efekta, pri izboljšanju težave vseeno ni..

 

 

Vidim, da vam sploh ni jasno kakšno "psihično kirurgijo" sem imel v mislih...

 

1. Šamani ali pa John of God se ne morajo primerjati recimo s Turrofom...ker pri Turrofu ni nobenih posrednikov, noben ne deluje skozi njega, skratka ni noben medij (kar se po ezoteriki smatra pod ta pojem)...če pa že deluje so to Avatarji al pa angelska bitja nivoja Buda+...pa še to vprašanje ali delujejo skozi njeg ali se samo pridružijo zraven in operirajo direkt na osebi...

 

2. Turrof ima ceno 30 funtov tako v angliji kot SLO...vse ostalo so posredniki, organizatorji, itd...on nič ne pravi ali sugerira...ampak je to bolj delo ostalih, ki služijo na njegov račun...

 

3. Ko so se knjige pisale je bil Turoff "vajenec"...tudi na slikah izpred recimo 20 let je videti "ožet"...po domače povedano iste cake kakor se zdravilci ujamejo, ponavadi se končajo s težko boleznijo ali smrtjo...samo da on je nekako sfural ta del...in potem se mu je "odprlo"...

 

4. Turoff ali xxx grejo na vzroke..."zdraviti" vzroke še ne pomeni, da se bo fizična bolezen zmanjšala...lahko se jo pa omeji...vse je odvisno od xxx dejavnikov katerim tako človeček T kot M. ne dajeta velike pozornosti...master xxx pa pravi, da je to šele štartna pozicija iz katere se izhaja...

 

5. Šamani in skoraj 99% ljudi, ki izvaja psihično kirurgijo delajo "površinsko"...Turrof ali xxx posegajo v globino (karmične zadeve)...zato iz tega vidika ni smiselno primerjat jabolke s hruškami pa čeprav oboje kao spada pod sadje...

 

Zato pa pravim, da nima smisla govoriti o temu, ker javnosti je poznano samo to kar delajo šamani, kar se vidi na you tube...da pa človeček- Buda lahko to izvaja so pa bajke o katerih se ne ve skoraj nič...in to sem jaz imel v mislih...Tako da to še zdaleč ni izvenelo, ker take stvari so delali do sedaj le določeni posamezniki...to je kar hud upgrade tistega kar se igrajo šamani in kar je javnosti dejansko sploh znano...

 

Šamano tudi ti si malo pobrkal oz. vse mečeš v isti koš...Buda level zdravilec naj ne bi kasiral nič...in tudi tisti ki so blizu tega levela naj bi kasiral minimalac, mogoče par procentov...

 

Če hočete ocenjevati ali nekdo ala Turoff dejansko kaj pomaga ali ne...se najprej naučite preverjati karmične stvari, razvijte jasnovidnost in še druge stvari...ker trditi da ni pomagalo nič, je za moje pojme larifari...mogoče ni pomagalo na fizični ravni (kar seveda ljudje največkrat pričakujejo), kaj pa če so se izravnale določene karmične stvari zaradi katere osebi A ni bilo treba umreti v roku dveh mesecev in se ji je življenje kao podaljšalo za dve leti...In spet smo pri karmičnih dejavnikih in posledicah katerih itak večina ljudi ne razume...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#40 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. marec 2016, 09:55

pomešal ali ne ... uporabljam univerzalne principe ... ali sem še vedno šaman ali ne, je naslednje vprašanje ... 

 

Mogoče "pomešal" ni glih dober izraz...osredotočil si se bolj na "zemeljski" del...ali drugače povedano do level Buda...in do tukaj bi se povečini strinjal s tabo...

 

Pod pojmom "šaman" smatram ljudi iz obeh amerik, vzhoda in iz drugje, ki povečini delajo z duhovi, astralnimi bitji, itd...skratka tako kot se propagira, vidi, bere po medijih, netu, itd...Tebe glih ne bi vrgel v isti koš pa čeprav se kao imaš za šamana...Razlikovati po načinu delovanja in ne po imenih ali nazivih, to je "ključ" kateri odpira in prihrani marsikaj...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#41 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 18. marec 2016, 23:43

- prva težava je, ker je veliko šarlatanov, ki jim je edini cilj kasiranje

- naslednja težava je v klientu ... klenti pričakujejo instant zdravljenje in čudeže brez sodelovanja, brez upoštevanja kozmičnih principov ... bolezen ima svoj smisel in namen, človeku pove da ne deluje in ne živi pravilno, da se je potrebno spremenit ... in če pri sebi ne odpraviš vzroke težav, se težava nadaljuje ... bližnjic ni ... ljudje pa se v bistvu nočejo spremenit, vsaj večina ne ...

- na terapevtu je odgovornost ... če si terapevt in tvoj cilj ni kasiranje, se s časom distanciraš od dajanja pomoči ljudem, ki niso pri stvari ... naj še kar trpijo naprej, v tem je smisel trpljenja ...  

če se kot terapevt tega ne držiš, dobiš bumerang ... zaradi bumerangov terapevti umirajo dosti prej ..

 

Tega ne bi mogel bolje napisati niti sam..       OK-thumb.gif

 

Ker vidim, da ti je jasno, bom samo malo šel naprej, kako sam povezujem doleočene stvari, ki pa vseeno gredo skupaj..

Ker imatudi bolezen svoj namen (saj drugače ne bi več obstajala), je treba to spoštovati, zato je meni skoraj nesmisel, "zdraviti", bolej je osebo učiti, kako se naj pozdravi..  kose bo naučila pozdraviti, bo dobila na tej poti kar ji je prej manjkalo tudi za vnaprej za ohranjanje svojega zdravja..

 

Ampak kot ima nek namen bolezen, ga na določeni točki ima tudi ozdravitev..  In del tega je lahko tudi, da na določeni točki dobiš informacijo kam iti, kaj zaužiti ali kaj aktivirati, da se spraviš nazaj v ravnovesje, če si pač padel izven..   Na podoben način je lahko del ozdravitvene izkušnje tudi psihična kirurgija ali kaka druga zadeva..

 

Saj vsaka taka zadeva je lahko konkretna točka samospremembe, (no je pa vedno odvisno od pripravljenosti posameznika)..  

 

 

Vidim, da vam sploh ni jasno kakšno "psihično kirurgijo" sem imel v mislih...

 

1. Šamani ali pa John of God se ne morajo primerjati recimo s Turrofom...ker pri Turrofu ni nobenih posrednikov, noben ne deluje skozi njega, skratka ni noben medij (kar se po ezoteriki smatra pod ta pojem)...če pa že deluje so to Avatarji al pa angelska bitja nivoja Buda+...pa še to vprašanje ali delujejo skozi njeg ali se samo pridružijo zraven in operirajo direkt na osebi...

 

2. Turrof ima ceno 30 funtov tako v angliji kot SLO...vse ostalo so posredniki, organizatorji, itd...on nič ne pravi ali sugerira...ampak je to bolj delo ostalih, ki služijo na njegov račun...

 

3. Ko so se knjige pisale je bil Turoff "vajenec"...tudi na slikah izpred recimo 20 let je videti "ožet"...po domače povedano iste cake kakor se zdravilci ujamejo, ponavadi se končajo s težko boleznijo ali smrtjo...samo da on je nekako sfural ta del...in potem se mu je "odprlo"...

 

... ... ...

 

Če hočete ocenjevati ali nekdo ala Turoff dejansko kaj pomaga ali ne...se najprej naučite preverjati karmične stvari, razvijte jasnovidnost in še druge stvari...ker trditi da ni pomagalo nič, je za moje pojme larifari...mogoče ni pomagalo na fizični ravni (kar seveda ljudje največkrat pričakujejo), kaj pa če so se izravnale določene karmične stvari zaradi katere osebi A ni bilo treba umreti v roku dveh mesecev in se ji je življenje kao podaljšalo za dve leti...In spet smo pri karmičnih dejavnikih in posledicah katerih itak večina ljudi ne razume...biggrin.png

 

Prvo kot prvo, ni me treba vikati..  icon1_wink.gif

 

Zanima pa me, ali si pri Turoffu bil že tudi ti osebno?

Oziroma od kod ti informacije, da skozi Turoffa ne delujejo entitete, ampak le "Avatarji, angeli itd"?

 

Dobro jaz se s Turoffom že dolgo nisem ukvarjal..  Tako da od nazadnje poznam le informacije o tistih 100 entitetah, ki bi naj delovale skozi njega, 10 najbolj pogostih, predvsem poznan pa tisti kitajc dr. Khan ali kaj je že bil..  bivši Zemeljski doktor, sedaj umrli, ki kot entiteta deluje skozi telo Turoffa..

 

Je pa res, da edine informacije, ki sem jih jaz prebiral o Turoffu je verjetno iz te knjige:  http://www.misteriji...kov_do_vecnosti

pa še iz ene boljše, ki jo je napisal nekdo drug o Turofu..  (imena ne vem več..)


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#42 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. marec 2016, 07:18

Tega ne bi mogel bolje napisati niti sam..       OK-thumb.gif

 

Ker vidim, da ti je jasno, bom samo malo šel naprej, kako sam povezujem doleočene stvari, ki pa vseeno gredo skupaj..

Ker imatudi bolezen svoj namen (saj drugače ne bi več obstajala), je treba to spoštovati, zato je meni skoraj nesmisel, "zdraviti", bolej je osebo učiti, kako se naj pozdravi..  kose bo naučila pozdraviti, bo dobila na tej poti kar ji je prej manjkalo tudi za vnaprej za ohranjanje svojega zdravja..

 

Ampak kot ima nek namen bolezen, ga na določeni točki ima tudi ozdravitev..  In del tega je lahko tudi, da na določeni točki dobiš informacijo kam iti, kaj zaužiti ali kaj aktivirati, da se spraviš nazaj v ravnovesje, če si pač padel izven..   Na podoben način je lahko del ozdravitvene izkušnje tudi psihična kirurgija ali kaka druga zadeva..

 

Saj vsaka taka zadeva je lahko konkretna točka samospremembe, (no je pa vedno odvisno od pripravljenosti posameznika)..  

 

 

 

Prvo kot prvo, ni me treba vikati..  icon1_wink.gif

 

Zanima pa me, ali si pri Turoffu bil že tudi ti osebno?

Oziroma od kod ti informacije, da skozi Turoffa ne delujejo entitete, ampak le "Avatarji, angeli itd"?

 

Dobro jaz se s Turoffom že dolgo nisem ukvarjal..  Tako da od nazadnje poznam le informacije o tistih 100 entitetah, ki bi naj delovale skozi njega, 10 najbolj pogostih, predvsem poznan pa tisti kitajc dr. Khan ali kaj je že bil..  bivši Zemeljski doktor, sedaj umrli, ki kot entiteta deluje skozi telo Turoffa..

 

Je pa res, da edine informacije, ki sem jih jaz prebiral o Turoffu je verjetno iz te knjige:  http://www.misteriji...kov_do_vecnosti

pa še iz ene boljše, ki jo je napisal nekdo drug o Turofu..  (imena ne vem več..)

 

V bistvu te nisem vikal, ampak se je prvi stavek nanašal tudi na druge...čeprav je bil kao citat od tvojega post...

 

Nisem še bil pri njemu...poznam in srečal pa sem par ljudi, ki ga poznajo malo bolj...in katerim celo govori malo bajke, ki jih javnosti ne...sem ga pa od daleč enkrat celo videl, od oka bi rekel kakšnih 10 m...en anglež mi je bil prav zanimiv...

 

Kot drugo se mi je pa parkrat pojavil v sanjah, meditacijah...za nekaj vem da me je kao nekaj podučeval ala mojster- učenec ali bolj razviti učenec- manj razviti učenec...Pri meditacijah je bil pa včasih tudi on samo kot eden izmed "nižjih" oz. kot član ekipe...

 

Ta knjiga je dobra...je pa treba vedeti, da se je od takrat do danes marsikaj lahko spremenilo...

 

Pod entiteto se lahko šteje tudi master Jezusa...ampak ponavadi se pod ta pojem šteje bitjeca, ki niso še na nivoju Bude...

 

In glih zaradi tega sem Turoffa malo bolj čekiral, malo odmeditiral prav na te stvari...in v tej igri nisem sam, ampak tudi par oseb, ki imajo določene sposobnosti bolje razvite (jasnovidnost, telepatska komunikacija, itd.)...zato se mi približno sanja na kakšen način dela, ker smo skupaj sestavili neko sliko oz. je vsak dobil nek puzle...tudi preko Turoffa direkt (v meditaciji) ali od bitjec, ki so celo njemu kao master...zakaj je temu tako je treba pa v redu poznati tisto kar ezoterika omenja kot notranji ašrami, odnos učitelj- učenec in še marsikaj drugega...

 

In glih zato pravim, da se njega ne more metat v koš z drugimi, ker obstajajo prevelike razlike...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#43 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 19. marec 2016, 07:50

Huhhh what a night..    Ponoči je prišel na obisk Turoff in se je dogajalo nekaj zelo posebnega..   icon1_xmas.gif   (nič kar bi kdaj prej z njim že izkusil)

Ko bom imel več časa napišem še kaj več..  

 

Hvala, da ste me spomnili na Turoffa..  wink.png

Pred leti sem bil dokaj povezan z njim, zadnja leta pa čist pozabil na njega..

 

Drugače ne vem če kdo ve zakaj je Turoff tako povezan s Slovenijo..   Kot sam pravi se je pred ene 1000leti se kot učenec zatekel v eno od naših jamo (Socerb) in se tam razsvetlil..  Zato se zdaj vrača tja in vsako leto dela tam obred..  Pa nasploh je skozi v SLO, vsaj ene 4x na leto..  pač dobri spomini..    smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#44 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. marec 2016, 07:10

V sanje zelo rad prihaja ja smile.png vendar, če ga pokličemo, sam se ne vsiljuje.

 

Prošnja ali poziv ne igra kaj dosti vloge...V sanjah se lahko pojavi tudi zaradi čisto "drugih" vzrokov ali razlogov...Lahko se pojavi celo osebi, katera sploh nikoli ni slišala za njega al pa ga videla...Ampak pustimo to trenutno na miru...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#45 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. marec 2016, 17:34

No, vseveden lih ni

 

https://www.youtube....h?v=FgSEuwZxvaQ



#46 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 21. marec 2016, 08:52

Kakršna koli manija ni dobra in kakršnokol pretiravanje v čemerkoli pa če je to Turoff, Krišna ali lasten ego, te le omeji in namesto odpira..  

Kar se tiče Turoffa pa najlažje veš kdo ali kaj on je če ga sam spoznaš/prepoznaš..  Vsekakor ni noben prevarant, ne počne nič neetičnega, če greš k njemu lahko res popolnoma zaupaš celotnemu procesu..   youtube filmčki marsikaj prenesejo..  jaz ne verjamem sicer tega kar Brezo trdi o Turoffu, še manj pa ta bedarija od mgd-ja..

Podobno imaš youtube filmčke, 100% strokovne, da so piramide v Bosni so fake (ali le naraven hrib),..  jaz sem jim recimo verjel, bolj kot temu kar trdi ta "plavajoči" Osmanagič..  ampak ker me ne zanimajo toliko tuja mnenja in ker imam zelo dober dar lastnega prepoznavanja informacij, lahko povem da me piramide na prvi pogled niso prepričale..  ampak ko sem vstopil v tunele Ravne sem pa kaj hitro vedel kje sem, saj se čuti zadeva..  toraj to je najboljši način prepoznavanja..  če si kolikor toliko prečiščen in subtilen, lahko vse sam sprobaš in če si v stiku, si tudi voden tja kjer je kaj za tebe in kje imaš kaj dobrega za spoznati, prepoznati, se naučiti in doživeti...

Če se vrnem do Turoffa; jaz sem pred ene 7mimi leti bil na Socerbu na njegovem dogodku, na tisti ful lepi ceremoniji, ki jo dela v jami na Socerbu in sem doživel nekaj tako čistega (po tem obredu), da sem vedel, da sem našel nekaj novega (za takrat) in je bilo res zanimivo..  Vglavnem med ceremonijo, mojemu umu sicer ni bilo kaj preveč všeč kako je potekalo pač tisto, saj je vse preveč ličilo na "mašo", ampak dobro občutki so doživljali še kaj druga kot um, pa tudi koncept je čist drugačen, namen, vsi v belem že kot štart, cvetje itd.. pač ena lepa posvetitev v življenje samo.

Po ceremoniji pa se je se je dogajalo v telesu nekaj, kar poprej (do takrat), še nisem nikjer začutil in je povod (ali aktivator tega) bil seveda ta obred..  Lastnik te energije, ki se je aktivirala pa ni bil Turoff, ampak jaz sam in moja partnerka..   Vglavnem sva še kar ure prebila tam na tistih pečinah Socerba in je kar teklo in teklo.., skozi vse celice v telesu..  Nora in res sveta izkušnja..   Pač poznal sem te stvari, sami sem jih do tedaj vedno bolj v drugih dimenzijah izkušal, nikoli ne tako fizično skozi svoje celice v tem telesu tu..

Ampak vseeno vsemu kaj je Turoff povedal takrat v jami (ali še kdaj kje kasneje) nisem v celo ti verjel..  Recimo njegova zgodba o razsvetljenju, jo ne razumevam tako kot jo on, saj sam popolnoma vem, kaj je razsvetljenje in v temu opisu, ki jih je dajal sem začutil neke iluzije ali tudi ego..  ampak dobro, zaznal sem pač stvari in to mi le pomaga človeka postaviti na pravo mesto (zame)..   toraj kjer mu je mesto..

 

Nato kako leto ali dve po temu sem še obiskal kak njegov dogodek in vse je bilo dokaj zanimivo..  Sem šel sprobati tudi ta healing in recimo meni ko sem šel tja sem bil eden izmed zelo redkih, ki jim ni šel v telo..  Položil mi je le roke na telo in držal..  Čez telo mi je steklo tako močno, da res ni..  Vglavnem stekla je čista ljubezen, tudi energija, ki fizično odpre pretoke, verjetno sem bil takrat spet malo zablokiral te stvari v telesu..  tako da sem zelo dobro potem poznal filing popolne odprtosti in nazaj zaprtosti, da sem kasneje lažje vzdrževal tako stanje odprtosti v telesu in meridijanih, ki si ga resnično želim in ne le da puščam nekim svojim reakcijam na razne okoliščine, da upravljajo z mojimi pretoki in z mojo lastno željeno odprtostjo do ljubezni in do sveta..

Je pa bil krog ljudi, ki so mi blizu z mano in vsem je šel noter v telo, enim ni bilo to nič posebnega (pa tudi brez kasnejšega izboljšanja) drugim je šel not in jih totalno šokiral s tem dejanjem, saj so šli bolj iz radovednosti tja..  čez mesece pa so opazili, da se neka stvar, ki je bila že kronična, sploh pojavlja več ne, toraj je bilo porihtano in se nikdar več vrnilo..   Pa brezveze mi je razpravljati z youtube pametnjakoviči, da so operacije fake, ko imaš enkrat to izkušnjo, ko čutiš kako ti vstopi v telo, ko čutiš kaj se zgodi v tebi in ko imaš "brazgotino" še mesece po temu..  toraj se vidi rez in majhna izboklina, ne sicer kot brazgotina, ki jo odneseš iz bolnice, saj ni te grde brazgotine, ampak taka lepa kot bi jo narisal in čez ene 2-4 mesece izgine brez sledu..  lahko pa že mnogo prej..

 

Sem pa šel tudi na tisti daršan, ki ga organizira in tam sem pa opazil še drugo plat Turoffa, ki sem jo delno opazil že na Socerbu,..  kar sicer ne pove celotne zgodbe, ampak meni samemu pove kdo ali kaj je Turoff, resnični tak kot je, brez olepšavanj, brez napihovanj ali kakršnih koli povzdigovanj..  in pač ta prisotnost ega, (ki je delno tudi vzrok, da ni opazil teh TV prevarantov, da mu nastavljajo zanko in manipulirajo z njim),.. in pač ko sem v celoti tudi ta del spoznal, sem potem začutil, da ne rabim več njegovih učenj in da je čas da grem naprej in vstran od njega..   pa tu ni nobene zamere, vse izkušnje so bile pristne in svete, ampak taka je pač moja pot..  grem kamorkoli sem voden in grem na isti način tudi nato naprej..   je pa Turoff kot tak, popolnoma iskren, se ne pretverja, kar pove pove pač ker to res misli v tistem trenutku in ne zadržuje ničesar, toraj odprtost uma, misli, srca, čustev, energije, vsega..  lepo je karkoli imeti s takimi ljudmi, ki ne zadržujejo ničesar in le preprosto povejo VSE kar se v njih pojavi..  saj to je skoraj izgubljena lastnost vseh ostalih ljudi..  

No saj pomisli v sebi, preden kaj poveš, koliko si pozoren na okoliščine, kaj bodo drugi mislili, če TO rečeš, ali ko želiš nekaj doseči, kako splaniraš, da bo povedano res doseglo učinek, ki ga želiš,..  itd  

 

No predstavljaj pa si, da bi šel recimo na razgovor za službo in bi bil iskren v vsemu, odprt in iskren popolnoma do vsega in vseh in rekel recimo nekaj takega kot je to:

"Pozdravljeni, ja videl sem da iščete delavca na to delovno mesto, ki me sicer malo zanima, saj imam sicer ustrezno izobrazbo in nekaj malega sem že počel v tej stroki, čeprav me ne zanima preveč to delo, bi vseeno rad prišel do tega delovnega mesta, ker sedaj res rabim denar in ker sem poguglal vašo firmo in se mi zdi da ste dobra firma, ki ne bo še hitro propadla, zato sem mislil, da bi prišel k vam in poskusil dobiti to prosto delovno mesto, ter nato poskušal zdržati vsaj par let pri vas..  sicer se bojim, da se bom naveličal tega delovnega mesta že v parih mesecih, ampak bom vseeno tudi po tem vstrajal in se poskušal delati, kot da mi je še v to službo za hoditi in se bom poskusil delati, da me zanima, saj ravno odplačujem kredit in bi mi res zelo odgovarjala finančna stabilnost vsaj naslednja tri leta..  in pri sebi res upam da bom zdržal vsaj tako dolgo..

Po tem odobju pa se bom mogoče že itak tako navadil, da bom tudi kasneje ostal dalje pri vas, ampak bom pa hkrati zraven vseeno iskal in brskal med oglasi, kaj še drugi ponujajo in če se ponudi boljša obcija (in ker bom v teh letih pri vas pridobil še mnogo izkušenj), potem bom vsekakor takoj šel k boljšemu ponudniku in to takoj če (in ko) se pojavi boljša opcija!"

 

No je recimo lahko resnica nekaterih ljudi, kaj pa je povedano pa..:  ...   to pa vsak sam ve, kaj pove na takem mestu in v taki situaciji..    smile.png

 

Jaz se vsekakor trudim delovati ves čas odprto..  In za Turofa tudi vem, da le pove vse, direkt iz sebe, preprosto, z odprtim srcem in umom, brez da bi sploh pomislil kaj govori in brez da bi se kakorkoli zadrževal ali olepševal ali karkoli spreminjal, da bi to zvenelo bolj všečno za poslušalca..

In taka odprtost dovoljuje tudi naivcem, da ga dojamejo "primtivno, naivno,.."  ampak v odprtosti ni nič primitivnega, primitiven je ta umsko okleščen svet, in vseh 100miljonov okvirjev, ki je skreiralo to (staro) družbo, ki odhaja..

Delujejo pa skozi Turoffa višja bitja, ne bom predaval katera in iz katerih nivojev, lahko povem samo, da se zgodi lahko marsikaj, veliko je pa odvisno predvsem od posameznika, koliko je sam pripravljen se odpreti ob taki izkušnji in koliko je pripravljen sprejeti vase..   bolj ko se odpreš, večji so lahko darovi..  ampak večina ne ve kaj pomeni to - "odpreti se"..

Ampak ni pa ta izkušnja, ki se dogaja, dana samo od Turoff in je on res le portal skozi katerega delujejo bitja iz drugih dimenzij..  Zato včasih njegov ego malo tudi se napihne, saj dela, ki se dogajajo preko njega so večja od njega samega, ampak to je postranska zadeva..  

In da sploh si lahko tak portal, moraš biti najprej popolnoma odprt in pretočen in tudi na ustrezni duhovni stopnji, da sploh zmoreš prenesti te vstope in izstope (ter vibracije) teh bitij, ki vstopajo in izstopajo, pa tudi pretoke energij ki posledično gredo skozi telo osebe, ki je tak portal..   Koliko vem je direkten zavestni stik možen le med bitji ki si niso med sabo oddaljeni več kor 2,5 stopnji duhovnega razvoja..  

Vglavnem ni Turoff vse, kar se dogaja pri Turoffu, se dogaja mnogo več, saj tudi deluje skozi njega mnogo več..  to je vse..

Odvisno pa koliko si kot posameznik pripravljen sprejeti in doživeti..  Vsak si vzame toliko kot trenutno zmore tudi..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#47 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. marec 2016, 10:25

Kar se tiče Turoffa pa najlažje veš kdo ali kaj on je če ga sam spoznaš/prepoznaš..  Vsekakor ni noben prevarant, ne počne nič neetičnega, če greš k njemu lahko res popolnoma zaupaš celotnemu procesu..   youtube filmčki marsikaj prenesejo..  jaz ne verjamem sicer tega kar Brezo trdi o Turoffu, še manj pa ta bedarija od mgd-ja..

 

"Slučajno" sem naletel na ta dokaj nov video ko se ga je Turrofa že omenjalo in kar sem želel tukaj deliti je le to, da očitno ni vseveden, tako kot je to Bog, Krišna npr.



#48 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 21. marec 2016, 10:54

"Slučajno" sem naletel na ta dokaj nov video ko se ga je Turrofa že omenjalo in kar sem želel tukaj deliti je le to, da očitno ni vseveden, tako kot je to Bog, Krišna npr.

 

Meni osebno je jasno da je ta video star najmanj 10let (če ne več)!  Eno je da nisem umsko opran in si dovolim razmišljati s svojim umom, drugo je da imam zelo dober stik z Virom, ki me vodi, mi daje smernie in vedenja, če in ko jih rabim..

A ti za vedenje vprašaš krišno (pač svojo mentalno predstavo krišne) ali kdo ti pove to kaj veš?

Kdo ti je recimo povedal, da je ta video "nov", ker meni je smešno da bi bil nov, ker ko sem jaz Turoffa spoznal je bil v bolj zreli energiji kot je na tem videu, vprašanje v kateri je sedaj, ker nisem v nobenem kontaktu z njim že leta..  

Vsekakor pa prepoznavam razvoj energije in ta video je bil stoposto posnet mnogo let preden sem ga jaz srečal recimo,..  Saj mi deluje mnogo bolj "otročje", kot sem ga jaz spoznal pred 7 leti..    

Tako da ne ven glih če je tvoja zaznava "nov video" taprava..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#49 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2016, 11:02

Glas vse lepo in prav...sedaj pa probaj gledati in odmeditirati še malo v teh smereh...

 

-Prepričanja kako naj bi se nek "guru", ki se je rodil, živel na zahodu obnašal na zahodu, zahodna miselnost...obnašanje do medijev...

 

-Kaj te je zmotilo pri obredu...ali ima kaj veze s krščanstvom...

 

-odnos in telepatska komunikacija duša k duši...iz tega sledi da so možni trije glavni pristopi in ne samo eden kakor se razbere iz zgornjega opisa...

 

-A si res prepričan, da res veš kaj "razsvetljenje" pomeni...ker tega si še jaz ne bi upal trditi...pozabiš lahko na večino tistega kar ljudje govorijo...

 

-A si že zvedel zakaj se ti je kao pojavil v sanjah...

 

- Ni nujno da mora posameznik biti odprt..."sevanje" močnejšega in razvitejšega bitjeca lahko sproži pri manj razvitem marsikaj...kar se lahko izrazi na malo morje načinov...lahko je to doma, v trgovini, lokalu, nekemu srečanju, itd...

 

O temu bi lahko jaz napisal prav par sci- fi zgodbic iz nočnih lokalov ala diskoteka varianta kjer sem že jaz rekel WTF, a je to možno...Recimo kako se lahko že samo s "presvetljevanjem" ali "sevanjem" lahko spremeni okus cigaret. In potem oseba kadi dva čika istočasno in ne more verjeti, da je tako različen okus. Al pa manipulacija z baklo- ogenj, kjer se ogenj usmeri prav navzgor, ko piha veter in to parkrat. Da ne govorim o osebah, ki so se nahajal v bližini in so imeli osebne probleme, kaj se jim je dogajalo. Eden glih da se ni začel klanjati. In to samo s prisotnosjo xxx osebe, brez da bi namensko še kaj delal. Al pa kako je otrok približno 2-3 let na urgenci, po rtg slikanju in ne vem še čemu kar so mu delal, kar nehal jokat po samo par sekundnem "svetlobnem" šusu, ki je bil namensko poslan. In to se je zgodilo ta vikend...Skratka ta vikend je bil zelo pester od "črno humorskih dogodkov", pretepa v MB lokalu kjer je bila neka pjevačica, za katerega so še policaji in marsikateri drug rekel, da tega še niso videli do totalno otkačenih stvari na južnem delu SLO...Da sem se že jaz vprašal whats the catch...ker lune ni bilo na vidiku...

 

-A si opazil da so se ti spržila določena prepričanja, ki so se ti izoblikovala na T. forumu...in katera so prav izstopala v nekem postu zgoraj...

 

In še enkrat bom poudaril...Turoff je "prevelik" zalogaj za razumevanje pri "povprečni" osebi in tudi za marsikaterega "duhovnjaka, new agerja"...njega lahko malo bolj razumne samo oseba, ki je "blizu" njegovega levela...Tako bi lahko jaz recimo rekel za nekatere posnetke pa kdo iz koga dela budalo, novinarji iz Turoffa ali glih obratno...

 

In še nekaj...stik je možen tudi med bitji večjimi od 2,5 razlike duhovnega razvoja (karkoli naj bi že to pomenilo)...vprašanje je samo koliko časa bi ta stik trajal...sekundo, par sekund, minuto ali več...in kaj bi se pri temu zgodilo...Višje razvita bitja lahko tudi zmanjšajo vibracijo, če je to potrebno. Fora je samo v tem, da ne sodelujejo s komerkoli...in spet smo pri notranjih ašramih in tistemu kar to potegne za sabo...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#50 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. marec 2016, 11:04

A ti za vedenje vprašaš krišno (pač svojo mentalno predstavo krišne) ali kdo ti pove to kaj veš?

 

Ne svojo mentalno predstavo Krišne, ampak Krišno ali svojega duhovnega učitelja, ki ima kontakt z Njim.

 

Kdo ti je recimo povedal, da je ta video "nov", ker meni je smešno da bi bil nov, ker ko sem jaz Turoffa spoznal je bil v bolj zreli energiji kot je na tem videu, vprašanje v kateri je sedaj, ker nisem v nobenem kontaktu z njim že leta..  

Vsekakor pa prepoznavam razvoj energije in ta video je bil stoposto posnet mnogo let preden sem ga jaz srečal recimo,..  Saj mi deluje mnogo bolj "otročje", kot sem ga jaz spoznal pred 7 leti..    

Tako da ne ven glih če je tvoja zaznava "nov video" taprava..

 

"Nov" na youtube, po datumu objave. 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0