Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Nova Doba

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
493 komentarjev na to temo

#51 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 30 365

Objavljeno: 17. marec 2016, 19:30

To kar delajo v J ameriki al pa ponekod v aziji je bolj malo podobno temu kar imam jaz v mislih...Bistvena razlika je recimo v temu da šamani ponavadi niso na nivoju Bude, skozi njih delajo kao neki duhovi ali astralni zdravilci, človeček xxx pa je...

Recimo obolelo tkivo sploh ni nujno izrezati, dovolj je če se mu vzame energija (izravna karmo ali vzroke) in tkivo samo propade...Kot drugo se recimo lahko "precvikajo" karmične vezi z vzorci ali bitji...sploh ni nujno da se gre za uradno dokazano bolezen...lahko se dobesedno naredi kao psihična lobotomija in odstrani "črna" gmota na glavi "(shizofreniki)...vstavi zmaterializirana medvretenčna ploščica v fizično hrbtenico, popravi živec...In še polno drugih stvari...

Mislim da je celo pogoj za to da mora biti človeček na nivoju Bude al pa pred tem, da se lahko igra s temi stvarmi oz. da sploh začenja dobivati znanje o temu...

Na you tube ni nič podobnega, tudi na netu ni nobenih podrobnosti kar se tega tičene, kaj šele kakšne literature...jbg bo treba le meditirat...al pa še malo delat na sebi...in mogoče mi bo kakšen Buda dal še kakšen namig al pa puzle...biggrin.png

vsi ti postopki temeljijo na vizualizaciji ... kreativni vizualizaciji ... ko dogaja to kar znaš vizualizirat + še nekaj .... več o tem pa ne bom razlagal, da ne bi kdo s premalo zavesti začel delat pizdarije ... 

#52 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 453

Objavljeno: 18. marec 2016, 00:11

No vidita kako sta se razživela zdaj, ko sem malo stopil v vajin krog..   wink.png

Zdaj vseh klobas ne morem iti ravno komentirati..  No lahko, samo ne vidim kaj bi bil smisel..  Ker debata tam itak ni konstruktivna, pa ne da se pritožujem, saj sem to vedel že vnaprej da ne bo..  

No če nadaljujem le pri zadnji tematiki psihična kirurgija;

Psihična kirurgija je do današnjih dni dokaj izzvenela..  Turof recimo v tisti njegovi knjigi niza čudež za čudežem..  Zdaj ali je v knjigi pač pretiravanje ali pa so v začetku njegove kariere, njegovi kirurški posegi bili mnogo bolj efektivni (podobni tem opisom v knjigi)..  Poznam sicer primere, ko jim je njegova terapija sicer pomagala, ampak po moje 95% ljudi le hodi in hodi k njemu znova in znova, napredek pa?  hmm, če sploh je ali pa je zelo majhen..

Ena taka psihilna operacija pri njemu pride okrog 80€, samo da on potem skozi predlaga še neke svetlobne kroge, kar je še ena vsota..

Pa nazadnje, ko je to vodila Breda z Bleda, je kot mantro ponavljala, k njemu je treba kar hoditi, hoditi, redno,..    Pač to potem zelo spominja, kot da nekdo hodi k nekemu bioenergetiku enkrat na mesec, da te polni z energijo..

Poznam tudi ljudi, ki so šli k temu John of Godu-u iz J.Amerike..  Tudi čudežnih ozdravetij ni bilo..  So pa mnogi nabavili naknadno od njega neke drage terapevtske mize za obsevanje..  vrednosti par tisoč evrov..   pa še kaj je treba ob tisti terapiji nabaviti..  

Jaz v osnovi vidim en problem, da bitja ki delujejo pri psihičnih operacijah skozi nek izbrani medij, da ta bitja imajo mogoče dobre namene, ampak ta bitja ne prihajajo ravno iz zavidljivih ravni, saj če bi bile na teh ravneh, bi to zdravljenje bilo duhovno zdravljenje in ne energetsko..

Drugače pri Turofu je zanimivo tudi to, da mu ne rabiš povedati kje imaš problem, pa vseeno avtomatsko gre to delat..  Toraj vpogled bitij na te ravni vseeno je..  Je bila kolegica v zadnjem letu dvakrat in obojekrat je delal točno problem, ki ga ima, brez da bi mu povedala kaj to je..

Samo kaj ko pa nekega zaznavnega efekta, pri izboljšanju težave vseeno ni..

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#53 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 18. marec 2016, 07:30

Drugače pri Turofu je zanimivo tudi to, da mu ne rabiš povedati kje imaš problem, pa vseeno avtomatsko gre to delat..  Toraj vpogled bitij na te ravni vseeno je..  Je bila kolegica v zadnjem letu dvakrat in obojekrat je delal točno problem, ki ga ima, brez da bi mu povedala kaj to je..

- prva težava je, ker je veliko šarlatanov, ki jim je edini cilj kasiranje

- naslednja težava je v klientu ... klenti pričakujejo instant zdravljenje in čudeže brez sodelovanja, brez upoštevanja kozmičnih principov ... bolezen ima svoj smisel in namen, človeku pove da ne deluje in ne živi pravilno, da se je potrebno spremenit ... in če pri sebi ne odpraviš vzroke težav, se težava nadaljuje ... bližnjic ni ... ljudje pa se v bistvu nočejo spremenit, vsaj večina ne ...

- na terapevtu je odgovornost ... če si terapevt in tvoj cilj ni kasiranje, se s časom distanciraš od dajanja pomoči ljudem, ki niso pri stvari ... naj še kar trpijo naprej, v tem je smisel trpljenja ...  

če se kot terapevt tega ne držiš, dobiš bumerang ... zaradi bumerangov terapevti umirajo dosti prej ..

#54 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 983

Objavljeno: 18. marec 2016, 09:40

No vidita kako sta se razživela zdaj, ko sem malo stopil v vajin krog..   wink.png

Zdaj vseh klobas ne morem iti ravno komentirati..  No lahko, samo ne vidim kaj bi bil smisel..  Ker debata tam itak ni konstruktivna, pa ne da se pritožujem, saj sem to vedel že vnaprej da ne bo..  

No če nadaljujem le pri zadnji tematiki psihična kirurgija;

Psihična kirurgija je do današnjih dni dokaj izzvenela..  Turof recimo v tisti njegovi knjigi niza čudež za čudežem..  Zdaj ali je v knjigi pač pretiravanje ali pa so v začetku njegove kariere, njegovi kirurški posegi bili mnogo bolj efektivni (podobni tem opisom v knjigi)..  Poznam sicer primere, ko jim je njegova terapija sicer pomagala, ampak po moje 95% ljudi le hodi in hodi k njemu znova in znova, napredek pa?  hmm, če sploh je ali pa je zelo majhen..

Ena taka psihilna operacija pri njemu pride okrog 80€, samo da on potem skozi predlaga še neke svetlobne kroge, kar je še ena vsota..

Pa nazadnje, ko je to vodila Breda z Bleda, je kot mantro ponavljala, k njemu je treba kar hoditi, hoditi, redno,..    Pač to potem zelo spominja, kot da nekdo hodi k nekemu bioenergetiku enkrat na mesec, da te polni z energijo..

Poznam tudi ljudi, ki so šli k temu John of Godu-u iz J.Amerike..  Tudi čudežnih ozdravetij ni bilo..  So pa mnogi nabavili naknadno od njega neke drage terapevtske mize za obsevanje..  vrednosti par tisoč evrov..   pa še kaj je treba ob tisti terapiji nabaviti..  

Jaz v osnovi vidim en problem, da bitja ki delujejo pri psihičnih operacijah skozi nek izbrani medij, da ta bitja imajo mogoče dobre namene, ampak ta bitja ne prihajajo ravno iz zavidljivih ravni, saj če bi bile na teh ravneh, bi to zdravljenje bilo duhovno zdravljenje in ne energetsko..

Vidim, da vam sploh ni jasno kakšno "psihično kirurgijo" sem imel v mislih...

1. Šamani ali pa John of God se ne morajo primerjati recimo s Turrofom...ker pri Turrofu ni nobenih posrednikov, noben ne deluje skozi njega, skratka ni noben medij (kar se po ezoteriki smatra pod ta pojem)...če pa že deluje so to Avatarji al pa angelska bitja nivoja Buda+...pa še to vprašanje ali delujejo skozi njeg ali se samo pridružijo zraven in operirajo direkt na osebi...

2. Turrof ima ceno 30 funtov tako v angliji kot SLO...vse ostalo so posredniki, organizatorji, itd...on nič ne pravi ali sugerira...ampak je to bolj delo ostalih, ki služijo na njegov račun...

3. Ko so se knjige pisale je bil Turoff "vajenec"...tudi na slikah izpred recimo 20 let je videti "ožet"...po domače povedano iste cake kakor se zdravilci ujamejo, ponavadi se končajo s težko boleznijo ali smrtjo...samo da on je nekako sfural ta del...in potem se mu je "odprlo"...

4. Turoff ali xxx grejo na vzroke..."zdraviti" vzroke še ne pomeni, da se bo fizična bolezen zmanjšala...lahko se jo pa omeji...vse je odvisno od xxx dejavnikov katerim tako človeček T kot M. ne dajeta velike pozornosti...master xxx pa pravi, da je to šele štartna pozicija iz katere se izhaja...

5. Šamani in skoraj 99% ljudi, ki izvaja psihično kirurgijo delajo "površinsko"...Turrof ali xxx posegajo v globino (karmične zadeve)...zato iz tega vidika ni smiselno primerjat jabolke s hruškami pa čeprav oboje kao spada pod sadje...

Zato pa pravim, da nima smisla govoriti o temu, ker javnosti je poznano samo to kar delajo šamani, kar se vidi na you tube...da pa človeček- Buda lahko to izvaja so pa bajke o katerih se ne ve skoraj nič...in to sem jaz imel v mislih...Tako da to še zdaleč ni izvenelo, ker take stvari so delali do sedaj le določeni posamezniki...to je kar hud upgrade tistega kar se igrajo šamani in kar je javnosti dejansko sploh znano...

Šamano tudi ti si malo pobrkal oz. vse mečeš v isti koš...Buda level zdravilec naj ne bi kasiral nič...in tudi tisti ki so blizu tega levela naj bi kasiral minimalac, mogoče par procentov...

Če hočete ocenjevati ali nekdo ala Turoff dejansko kaj pomaga ali ne...se najprej naučite preverjati karmične stvari, razvijte jasnovidnost in še druge stvari...ker trditi da ni pomagalo nič, je za moje pojme larifari...mogoče ni pomagalo na fizični ravni (kar seveda ljudje največkrat pričakujejo), kaj pa če so se izravnale določene karmične stvari zaradi katere osebi A ni bilo treba umreti v roku dveh mesecev in se ji je življenje kao podaljšalo za dve leti...In spet smo pri karmičnih dejavnikih in posledicah katerih itak večina ljudi ne razume...biggrin.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#55 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 18. marec 2016, 09:46

1. Šamani ali pa John of God se ne morajo primerjati recimo s Turrofom...čeprav za njega še ne vem kam bi ga dal...ker pri Turrofu ni nobenih posrednikov, noben ne deluje skozi njega, skratka ni noben medij (kar se po ezoteriki smatra pod ta pojem)...če pa že deluje so to Avatarji al pa angelska bitja nivoja Buda+...pa še to vprašanje ali delujejo skozi njeg ali se samo pridružijo zraven in operirajo direkt na osebi...

2. Turrof ima ceno 30 funtov tako v angliji kot SLO...vse ostalo so posredniki, organizatorji, itd...on nič ne pravi ali sugerira...ampak je to bolj delo ostalih, ki služijo na njegov račun...

3. Ko so se knjige pisale je bil Turoff "vajenec"...tudi na slikah izpred recimo 20 let je videti "ožet"...po domače povedano iste cake kakor se zdravilci ujamejo, ponavadi se končajo s težko boleznijo ali smrtjo...samo da on je nekako sfural ta del...in potem se mu je "odprlo"...

4. Turoff ali xxx grejo na vzroke..."zdraviti" vzroke še ne pomeni, da se bo fizična bolezen zmanjšala...lahko se jo pa omeji...vse je odvisno od xxx dejavnikov katerim tako človeček T kot M. ne dajeta velike pozornosti...master xxx pa pravi, da je to šele štartna pozicija iz katere se izhaja...

5. Šamani in skoraj 99,9% ljudi, ki izvaja psihično kirurgijo delajo površinsko...Turrof in xxx posegajo v globino (karmične zadeve)...zato iz tega vidika ni smiselno primerjat jabolke s hruškami pa čeprav oboje kao spada pod sadje...

Zato pa pravim, da nima smisla govoriti o temu, ker javnosti je poznano samo to kar delajo šamani, kar se vidi na you tube...da pa človeček- Buda lahko to izvaja so pa bajke o katerih se ne ve skoraj nič...in to sem jaz imel v mislih...Tako da to še zdaleč ni izvenelo, ker take stvari so delali do sedaj le določeni posamezniki...to je kar hud upgrade tistega kar se igrajo šamani in kar je javnosti dejansko sploh znano...

Šamano tudi ti si malo pobrkal oz. vse mečeš v isti koš...Buda level zdravilec naj ne bi kasiral nič...in tudi tisti ki so blizu tega levela naj bi kasiral minimalac, mogoče par procentov...

Če hočete ocenjevati ali nekdo ala Turoff dejansko kaj pomaga ali ne...se najprej naučite preverjati karmične stvari, razvijte jasnovidnost in še druge stvari...ker trditi da ni pomagalo nič, je za moje pojme larifari...mogoče ni pomagalo na fizični ravni (kar seveda ljudje največkrat pričakujejo), kaj pa če so se izravnale določene karmične stvari zaradi katere osebi A ni bilo treba umreti v roku dveh mesecev in se ji je življenje kao podaljšalo za dve leti...In spet smo pri karmičnih dejavnikih in posledicah katerih itak večina ljudi ne razume...biggrin.png

pomešal ali ne ... uporabljam univerzalne principe ... ali sem še vedno šaman ali ne, je naslednje vprašanje ... samo šaman je osnova, orodje ... ni pa cilj 

bumerangi me ne motijo ... nasprotno ... zelo poučni so ... 

#56 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 18. marec 2016, 09:55

pomešal ali ne ... uporabljam univerzalne principe ... ali sem še vedno šaman ali ne, je naslednje vprašanje ... 

Mogoče "pomešal" ni glih dober izraz...osredotočil si se bolj na "zemeljski" del...ali drugače povedano do level Buda...in do tukaj bi se povečini strinjal s tabo...

Pod pojmom "šaman" smatram ljudi iz obeh amerik, vzhoda in iz drugje, ki povečini delajo z duhovi, astralnimi bitji, itd...skratka tako kot se propagira, vidi, bere po medijih, netu, itd...Tebe glih ne bi vrgel v isti koš pa čeprav se kao imaš za šamana...Razlikovati po načinu delovanja in ne po imenih ali nazivih, to je "ključ" kateri odpira in prihrani marsikaj...biggrin.png

myst1c.gif

#57 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 18. marec 2016, 10:02

Mogoče "pomešal" ni glih dober izraz...osredotočil si se bolj na "zemeljski" del...ali drugače povedano do level Buda...in do tukaj bi se povečini strinjal s tabo...

Pod pojmom "šaman" smatram ljudi iz obeh amerik, vzhoda in iz drugje, ki povečini delajo z duhovi, astralnimi bitji, itd...skratka tako kot se propagira, vidi, bere po medijih, netu, itd...Tebe glih ne bi vrgel v isti koš pa čeprav se kao imaš za šamana...Razlikovati po načinu delovanja in ne po imenih ali nazivih, to je "ključ" kateri odpira in prihrani marsikaj...biggrin.png

sigurno je v meni del šamana ... mu pa ne pustim več preveč do besede, ravno zato ker šaman ne gre dalje od astrala kot si napisal ... pasti pa je itak več ... in odprejo se, ko želiš prečkat astral in nadaljevat k bistvu ...

#58 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 18. marec 2016, 23:43

- prva težava je, ker je veliko šarlatanov, ki jim je edini cilj kasiranje

- naslednja težava je v klientu ... klenti pričakujejo instant zdravljenje in čudeže brez sodelovanja, brez upoštevanja kozmičnih principov ... bolezen ima svoj smisel in namen, človeku pove da ne deluje in ne živi pravilno, da se je potrebno spremenit ... in če pri sebi ne odpraviš vzroke težav, se težava nadaljuje ... bližnjic ni ... ljudje pa se v bistvu nočejo spremenit, vsaj večina ne ...

- na terapevtu je odgovornost ... če si terapevt in tvoj cilj ni kasiranje, se s časom distanciraš od dajanja pomoči ljudem, ki niso pri stvari ... naj še kar trpijo naprej, v tem je smisel trpljenja ...  

če se kot terapevt tega ne držiš, dobiš bumerang ... zaradi bumerangov terapevti umirajo dosti prej ..

Tega ne bi mogel bolje napisati niti sam..       OK-thumb.gif

Ker vidim, da ti je jasno, bom samo malo šel naprej, kako sam povezujem doleočene stvari, ki pa vseeno gredo skupaj..

Ker imatudi bolezen svoj namen (saj drugače ne bi več obstajala), je treba to spoštovati, zato je meni skoraj nesmisel, "zdraviti", bolej je osebo učiti, kako se naj pozdravi..  kose bo naučila pozdraviti, bo dobila na tej poti kar ji je prej manjkalo tudi za vnaprej za ohranjanje svojega zdravja..

Ampak kot ima nek namen bolezen, ga na določeni točki ima tudi ozdravitev..  In del tega je lahko tudi, da na določeni točki dobiš informacijo kam iti, kaj zaužiti ali kaj aktivirati, da se spraviš nazaj v ravnovesje, če si pač padel izven..   Na podoben način je lahko del ozdravitvene izkušnje tudi psihična kirurgija ali kaka druga zadeva..

Saj vsaka taka zadeva je lahko konkretna točka samospremembe, (no je pa vedno odvisno od pripravljenosti posameznika)..  

1. Šamani ali pa John of God se ne morajo primerjati recimo s Turrofom...ker pri Turrofu ni nobenih posrednikov, noben ne deluje skozi njega, skratka ni noben medij (kar se po ezoteriki smatra pod ta pojem)...če pa že deluje so to Avatarji al pa angelska bitja nivoja Buda+...pa še to vprašanje ali delujejo skozi njeg ali se samo pridružijo zraven in operirajo direkt na osebi...

... ... ...

Prvo kot prvo, ni me treba vikati..  icon1_wink.gif

Zanima pa me, ali si pri Turoffu bil že tudi ti osebno?

Oziroma od kod ti informacije, da skozi Turoffa ne delujejo entitete, ampak le "Avatarji, angeli itd"?

Dobro jaz se s Turoffom že dolgo nisem ukvarjal..  Tako da od nazadnje poznam le informacije o tistih 100 entitetah, ki bi naj delovale skozi njega, 10 najbolj pogostih, predvsem poznan pa tisti kitajc dr. Khan ali kaj je že bil..  bivši Zemeljski doktor, sedaj umrli, ki kot entiteta deluje skozi telo Turoffa..

Je pa res, da edine informacije, ki sem jih jaz prebiral o Turoffu je verjetno iz te knjige:  http://www.misteriji...kov_do_vecnosti

pa še iz ene boljše, ki jo je napisal nekdo drug o Turofu..  (imena ne vem več..)

#59 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 19. marec 2016, 07:18

Tega ne bi mogel bolje napisati niti sam..       OK-thumb.gif

Ker vidim, da ti je jasno, bom samo malo šel naprej, kako sam povezujem doleočene stvari, ki pa vseeno gredo skupaj..

Ker imatudi bolezen svoj namen (saj drugače ne bi več obstajala), je treba to spoštovati, zato je meni skoraj nesmisel, "zdraviti", bolej je osebo učiti, kako se naj pozdravi..  kose bo naučila pozdraviti, bo dobila na tej poti kar ji je prej manjkalo tudi za vnaprej za ohranjanje svojega zdravja..

Ampak kot ima nek namen bolezen, ga na določeni točki ima tudi ozdravitev..  In del tega je lahko tudi, da na določeni točki dobiš informacijo kam iti, kaj zaužiti ali kaj aktivirati, da se spraviš nazaj v ravnovesje, če si pač padel izven..   Na podoben način je lahko del ozdravitvene izkušnje tudi psihična kirurgija ali kaka druga zadeva..

Saj vsaka taka zadeva je lahko konkretna točka samospremembe, (no je pa vedno odvisno od pripravljenosti posameznika)..  

Prvo kot prvo, ni me treba vikati..  icon1_wink.gif

Zanima pa me, ali si pri Turoffu bil že tudi ti osebno?

Oziroma od kod ti informacije, da skozi Turoffa ne delujejo entitete, ampak le "Avatarji, angeli itd"?

Dobro jaz se s Turoffom že dolgo nisem ukvarjal..  Tako da od nazadnje poznam le informacije o tistih 100 entitetah, ki bi naj delovale skozi njega, 10 najbolj pogostih, predvsem poznan pa tisti kitajc dr. Khan ali kaj je že bil..  bivši Zemeljski doktor, sedaj umrli, ki kot entiteta deluje skozi telo Turoffa..

Je pa res, da edine informacije, ki sem jih jaz prebiral o Turoffu je verjetno iz te knjige:  http://www.misteriji...kov_do_vecnosti

pa še iz ene boljše, ki jo je napisal nekdo drug o Turofu..  (imena ne vem več..)

V bistvu te nisem vikal, ampak se je prvi stavek nanašal tudi na druge...čeprav je bil kao citat od tvojega post...

Nisem še bil pri njemu...poznam in srečal pa sem par ljudi, ki ga poznajo malo bolj...in katerim celo govori malo bajke, ki jih javnosti ne...sem ga pa od daleč enkrat celo videl, od oka bi rekel kakšnih 10 m...en anglež mi je bil prav zanimiv...

Kot drugo se mi je pa parkrat pojavil v sanjah, meditacijah...za nekaj vem da me je kao nekaj podučeval ala mojster- učenec ali bolj razviti učenec- manj razviti učenec...Pri meditacijah je bil pa včasih tudi on samo kot eden izmed "nižjih" oz. kot član ekipe...

Ta knjiga je dobra...je pa treba vedeti, da se je od takrat do danes marsikaj lahko spremenilo...

Pod entiteto se lahko šteje tudi master Jezusa...ampak ponavadi se pod ta pojem šteje bitjeca, ki niso še na nivoju Bude...

In glih zaradi tega sem Turoffa malo bolj čekiral, malo odmeditiral prav na te stvari...in v tej igri nisem sam, ampak tudi par oseb, ki imajo določene sposobnosti bolje razvite (jasnovidnost, telepatska komunikacija, itd.)...zato se mi približno sanja na kakšen način dela, ker smo skupaj sestavili neko sliko oz. je vsak dobil nek puzle...tudi preko Turoffa direkt (v meditaciji) ali od bitjec, ki so celo njemu kao master...zakaj je temu tako je treba pa v redu poznati tisto kar ezoterika omenja kot notranji ašrami, odnos učitelj- učenec in še marsikaj drugega...

In glih zato pravim, da se njega ne more metat v koš z drugimi, ker obstajajo prevelike razlike...biggrin.png

myst1c.gif

#60 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 19. marec 2016, 07:50

Huhhh what a night..    Ponoči je prišel na obisk Turoff in se je dogajalo nekaj zelo posebnega..   icon1_xmas.gif   (nič kar bi kdaj prej z njim že izkusil)

Ko bom imel več časa napišem še kaj več..  

Hvala, da ste me spomnili na Turoffa..  wink.png

Pred leti sem bil dokaj povezan z njim, zadnja leta pa čist pozabil na njega..

Drugače ne vem če kdo ve zakaj je Turoff tako povezan s Slovenijo..   Kot sam pravi se je pred ene 1000leti se kot učenec zatekel v eno od naših jamo (Socerb) in se tam razsvetlil..  Zato se zdaj vrača tja in vsako leto dela tam obred..  Pa nasploh je skozi v SLO, vsaj ene 4x na leto..  pač dobri spomini..    smile.png

#61 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 19. marec 2016, 14:17

https://www.youtube....h?v=9ouKIoHVtME

https://www.youtube....h?v=YoTDtB7fk8o

#62 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 20. marec 2016, 07:10

V sanje zelo rad prihaja ja smile.png vendar, če ga pokličemo, sam se ne vsiljuje.

Prošnja ali poziv ne igra kaj dosti vloge...V sanjah se lahko pojavi tudi zaradi čisto "drugih" vzrokov ali razlogov...Lahko se pojavi celo osebi, katera sploh nikoli ni slišala za njega al pa ga videla...Ampak pustimo to trenutno na miru...icon_smesko.gif

myst1c.gif

#63 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 349

Objavljeno: 20. marec 2016, 17:34

No, vseveden lih ni

https://www.youtube....h?v=FgSEuwZxvaQ

#64 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 20. marec 2016, 18:15

dajte folk ... ne pretiravajte s tem turoffom ... scratchchin.gif

#65 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 21. marec 2016, 08:52

Kakršna koli manija ni dobra in kakršnokol pretiravanje v čemerkoli pa če je to Turoff, Krišna ali lasten ego, te le omeji in namesto odpira..  

Kar se tiče Turoffa pa najlažje veš kdo ali kaj on je če ga sam spoznaš/prepoznaš..  Vsekakor ni noben prevarant, ne počne nič neetičnega, če greš k njemu lahko res popolnoma zaupaš celotnemu procesu..   youtube filmčki marsikaj prenesejo..  jaz ne verjamem sicer tega kar Brezo trdi o Turoffu, še manj pa ta bedarija od mgd-ja..

Podobno imaš youtube filmčke, 100% strokovne, da so piramide v Bosni so fake (ali le naraven hrib),..  jaz sem jim recimo verjel, bolj kot temu kar trdi ta "plavajoči" Osmanagič..  ampak ker me ne zanimajo toliko tuja mnenja in ker imam zelo dober dar lastnega prepoznavanja informacij, lahko povem da me piramide na prvi pogled niso prepričale..  ampak ko sem vstopil v tunele Ravne sem pa kaj hitro vedel kje sem, saj se čuti zadeva..  toraj to je najboljši način prepoznavanja..  če si kolikor toliko prečiščen in subtilen, lahko vse sam sprobaš in če si v stiku, si tudi voden tja kjer je kaj za tebe in kje imaš kaj dobrega za spoznati, prepoznati, se naučiti in doživeti...

Če se vrnem do Turoffa; jaz sem pred ene 7mimi leti bil na Socerbu na njegovem dogodku, na tisti ful lepi ceremoniji, ki jo dela v jami na Socerbu in sem doživel nekaj tako čistega (po tem obredu), da sem vedel, da sem našel nekaj novega (za takrat) in je bilo res zanimivo..  Vglavnem med ceremonijo, mojemu umu sicer ni bilo kaj preveč všeč kako je potekalo pač tisto, saj je vse preveč ličilo na "mašo", ampak dobro občutki so doživljali še kaj druga kot um, pa tudi koncept je čist drugačen, namen, vsi v belem že kot štart, cvetje itd.. pač ena lepa posvetitev v življenje samo.

Po ceremoniji pa se je se je dogajalo v telesu nekaj, kar poprej (do takrat), še nisem nikjer začutil in je povod (ali aktivator tega) bil seveda ta obred..  Lastnik te energije, ki se je aktivirala pa ni bil Turoff, ampak jaz sam in moja partnerka..   Vglavnem sva še kar ure prebila tam na tistih pečinah Socerba in je kar teklo in teklo.., skozi vse celice v telesu..  Nora in res sveta izkušnja..   Pač poznal sem te stvari, sami sem jih do tedaj vedno bolj v drugih dimenzijah izkušal, nikoli ne tako fizično skozi svoje celice v tem telesu tu..

Ampak vseeno vsemu kaj je Turoff povedal takrat v jami (ali še kdaj kje kasneje) nisem v celo ti verjel..  Recimo njegova zgodba o razsvetljenju, jo ne razumevam tako kot jo on, saj sam popolnoma vem, kaj je razsvetljenje in v temu opisu, ki jih je dajal sem začutil neke iluzije ali tudi ego..  ampak dobro, zaznal sem pač stvari in to mi le pomaga človeka postaviti na pravo mesto (zame)..   toraj kjer mu je mesto..

Nato kako leto ali dve po temu sem še obiskal kak njegov dogodek in vse je bilo dokaj zanimivo..  Sem šel sprobati tudi ta healing in recimo meni ko sem šel tja sem bil eden izmed zelo redkih, ki jim ni šel v telo..  Položil mi je le roke na telo in držal..  Čez telo mi je steklo tako močno, da res ni..  Vglavnem stekla je čista ljubezen, tudi energija, ki fizično odpre pretoke, verjetno sem bil takrat spet malo zablokiral te stvari v telesu..  tako da sem zelo dobro potem poznal filing popolne odprtosti in nazaj zaprtosti, da sem kasneje lažje vzdrževal tako stanje odprtosti v telesu in meridijanih, ki si ga resnično želim in ne le da puščam nekim svojim reakcijam na razne okoliščine, da upravljajo z mojimi pretoki in z mojo lastno željeno odprtostjo do ljubezni in do sveta..

Je pa bil krog ljudi, ki so mi blizu z mano in vsem je šel noter v telo, enim ni bilo to nič posebnega (pa tudi brez kasnejšega izboljšanja) drugim je šel not in jih totalno šokiral s tem dejanjem, saj so šli bolj iz radovednosti tja..  čez mesece pa so opazili, da se neka stvar, ki je bila že kronična, sploh pojavlja več ne, toraj je bilo porihtano in se nikdar več vrnilo..   Pa brezveze mi je razpravljati z youtube pametnjakoviči, da so operacije fake, ko imaš enkrat to izkušnjo, ko čutiš kako ti vstopi v telo, ko čutiš kaj se zgodi v tebi in ko imaš "brazgotino" še mesece po temu..  toraj se vidi rez in majhna izboklina, ne sicer kot brazgotina, ki jo odneseš iz bolnice, saj ni te grde brazgotine, ampak taka lepa kot bi jo narisal in čez ene 2-4 mesece izgine brez sledu..  lahko pa že mnogo prej..

Sem pa šel tudi na tisti daršan, ki ga organizira in tam sem pa opazil še drugo plat Turoffa, ki sem jo delno opazil že na Socerbu,..  kar sicer ne pove celotne zgodbe, ampak meni samemu pove kdo ali kaj je Turoff, resnični tak kot je, brez olepšavanj, brez napihovanj ali kakršnih koli povzdigovanj..  in pač ta prisotnost ega, (ki je delno tudi vzrok, da ni opazil teh TV prevarantov, da mu nastavljajo zanko in manipulirajo z njim),.. in pač ko sem v celoti tudi ta del spoznal, sem potem začutil, da ne rabim več njegovih učenj in da je čas da grem naprej in vstran od njega..   pa tu ni nobene zamere, vse izkušnje so bile pristne in svete, ampak taka je pač moja pot..  grem kamorkoli sem voden in grem na isti način tudi nato naprej..   je pa Turoff kot tak, popolnoma iskren, se ne pretverja, kar pove pove pač ker to res misli v tistem trenutku in ne zadržuje ničesar, toraj odprtost uma, misli, srca, čustev, energije, vsega..  lepo je karkoli imeti s takimi ljudmi, ki ne zadržujejo ničesar in le preprosto povejo VSE kar se v njih pojavi..  saj to je skoraj izgubljena lastnost vseh ostalih ljudi..  

No saj pomisli v sebi, preden kaj poveš, koliko si pozoren na okoliščine, kaj bodo drugi mislili, če TO rečeš, ali ko želiš nekaj doseči, kako splaniraš, da bo povedano res doseglo učinek, ki ga želiš,..  itd  

No predstavljaj pa si, da bi šel recimo na razgovor za službo in bi bil iskren v vsemu, odprt in iskren popolnoma do vsega in vseh in rekel recimo nekaj takega kot je to:

"Pozdravljeni, ja videl sem da iščete delavca na to delovno mesto, ki me sicer malo zanima, saj imam sicer ustrezno izobrazbo in nekaj malega sem že počel v tej stroki, čeprav me ne zanima preveč to delo, bi vseeno rad prišel do tega delovnega mesta, ker sedaj res rabim denar in ker sem poguglal vašo firmo in se mi zdi da ste dobra firma, ki ne bo še hitro propadla, zato sem mislil, da bi prišel k vam in poskusil dobiti to prosto delovno mesto, ter nato poskušal zdržati vsaj par let pri vas..  sicer se bojim, da se bom naveličal tega delovnega mesta že v parih mesecih, ampak bom vseeno tudi po tem vstrajal in se poskušal delati, kot da mi je še v to službo za hoditi in se bom poskusil delati, da me zanima, saj ravno odplačujem kredit in bi mi res zelo odgovarjala finančna stabilnost vsaj naslednja tri leta..  in pri sebi res upam da bom zdržal vsaj tako dolgo..

Po tem odobju pa se bom mogoče že itak tako navadil, da bom tudi kasneje ostal dalje pri vas, ampak bom pa hkrati zraven vseeno iskal in brskal med oglasi, kaj še drugi ponujajo in če se ponudi boljša obcija (in ker bom v teh letih pri vas pridobil še mnogo izkušenj), potem bom vsekakor takoj šel k boljšemu ponudniku in to takoj če (in ko) se pojavi boljša opcija!"

No je recimo lahko resnica nekaterih ljudi, kaj pa je povedano pa..:  ...   to pa vsak sam ve, kaj pove na takem mestu in v taki situaciji..    smile.png

Jaz se vsekakor trudim delovati ves čas odprto..  In za Turofa tudi vem, da le pove vse, direkt iz sebe, preprosto, z odprtim srcem in umom, brez da bi sploh pomislil kaj govori in brez da bi se kakorkoli zadrževal ali olepševal ali karkoli spreminjal, da bi to zvenelo bolj všečno za poslušalca..

In taka odprtost dovoljuje tudi naivcem, da ga dojamejo "primtivno, naivno,.."  ampak v odprtosti ni nič primitivnega, primitiven je ta umsko okleščen svet, in vseh 100miljonov okvirjev, ki je skreiralo to (staro) družbo, ki odhaja..

Delujejo pa skozi Turoffa višja bitja, ne bom predaval katera in iz katerih nivojev, lahko povem samo, da se zgodi lahko marsikaj, veliko je pa odvisno predvsem od posameznika, koliko je sam pripravljen se odpreti ob taki izkušnji in koliko je pripravljen sprejeti vase..   bolj ko se odpreš, večji so lahko darovi..  ampak večina ne ve kaj pomeni to - "odpreti se"..

Ampak ni pa ta izkušnja, ki se dogaja, dana samo od Turoff in je on res le portal skozi katerega delujejo bitja iz drugih dimenzij..  Zato včasih njegov ego malo tudi se napihne, saj dela, ki se dogajajo preko njega so večja od njega samega, ampak to je postranska zadeva..  

In da sploh si lahko tak portal, moraš biti najprej popolnoma odprt in pretočen in tudi na ustrezni duhovni stopnji, da sploh zmoreš prenesti te vstope in izstope (ter vibracije) teh bitij, ki vstopajo in izstopajo, pa tudi pretoke energij ki posledično gredo skozi telo osebe, ki je tak portal..   Koliko vem je direkten zavestni stik možen le med bitji ki si niso med sabo oddaljeni več kor 2,5 stopnji duhovnega razvoja..  

Vglavnem ni Turoff vse, kar se dogaja pri Turoffu, se dogaja mnogo več, saj tudi deluje skozi njega mnogo več..  to je vse..

Odvisno pa koliko si kot posameznik pripravljen sprejeti in doživeti..  Vsak si vzame toliko kot trenutno zmore tudi..

#66 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: 21. marec 2016, 10:25

Kar se tiče Turoffa pa najlažje veš kdo ali kaj on je če ga sam spoznaš/prepoznaš..  Vsekakor ni noben prevarant, ne počne nič neetičnega, če greš k njemu lahko res popolnoma zaupaš celotnemu procesu..   youtube filmčki marsikaj prenesejo..  jaz ne verjamem sicer tega kar Brezo trdi o Turoffu, še manj pa ta bedarija od mgd-ja..

"Slučajno" sem naletel na ta dokaj nov video ko se ga je Turrofa že omenjalo in kar sem želel tukaj deliti je le to, da očitno ni vseveden, tako kot je to Bog, Krišna npr.

#67 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 21. marec 2016, 10:54

"Slučajno" sem naletel na ta dokaj nov video ko se ga je Turrofa že omenjalo in kar sem želel tukaj deliti je le to, da očitno ni vseveden, tako kot je to Bog, Krišna npr.

Meni osebno je jasno da je ta video star najmanj 10let (če ne več)!  Eno je da nisem umsko opran in si dovolim razmišljati s svojim umom, drugo je da imam zelo dober stik z Virom, ki me vodi, mi daje smernie in vedenja, če in ko jih rabim..

A ti za vedenje vprašaš krišno (pač svojo mentalno predstavo krišne) ali kdo ti pove to kaj veš?

Kdo ti je recimo povedal, da je ta video "nov", ker meni je smešno da bi bil nov, ker ko sem jaz Turoffa spoznal je bil v bolj zreli energiji kot je na tem videu, vprašanje v kateri je sedaj, ker nisem v nobenem kontaktu z njim že leta..  

Vsekakor pa prepoznavam razvoj energije in ta video je bil stoposto posnet mnogo let preden sem ga jaz srečal recimo,..  Saj mi deluje mnogo bolj "otročje", kot sem ga jaz spoznal pred 7 leti..    

Tako da ne ven glih če je tvoja zaznava "nov video" taprava..

#68 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 21. marec 2016, 11:02

Glas vse lepo in prav...sedaj pa probaj gledati in odmeditirati še malo v teh smereh...

-Prepričanja kako naj bi se nek "guru", ki se je rodil, živel na zahodu obnašal na zahodu, zahodna miselnost...obnašanje do medijev...

-Kaj te je zmotilo pri obredu...ali ima kaj veze s krščanstvom...

-odnos in telepatska komunikacija duša k duši...iz tega sledi da so možni trije glavni pristopi in ne samo eden kakor se razbere iz zgornjega opisa...

-A si res prepričan, da res veš kaj "razsvetljenje" pomeni...ker tega si še jaz ne bi upal trditi...pozabiš lahko na večino tistega kar ljudje govorijo...

-A si že zvedel zakaj se ti je kao pojavil v sanjah...

- Ni nujno da mora posameznik biti odprt..."sevanje" močnejšega in razvitejšega bitjeca lahko sproži pri manj razvitem marsikaj...kar se lahko izrazi na malo morje načinov...lahko je to doma, v trgovini, lokalu, nekemu srečanju, itd...

O temu bi lahko jaz napisal prav par sci- fi zgodbic iz nočnih lokalov ala diskoteka varianta kjer sem že jaz rekel WTF, a je to možno...Recimo kako se lahko že samo s "presvetljevanjem" ali "sevanjem" lahko spremeni okus cigaret. In potem oseba kadi dva čika istočasno in ne more verjeti, da je tako različen okus. Al pa manipulacija z baklo- ogenj, kjer se ogenj usmeri prav navzgor, ko piha veter in to parkrat. Da ne govorim o osebah, ki so se nahajal v bližini in so imeli osebne probleme, kaj se jim je dogajalo. Eden glih da se ni začel klanjati. In to samo s prisotnosjo xxx osebe, brez da bi namensko še kaj delal. Al pa kako je otrok približno 2-3 let na urgenci, po rtg slikanju in ne vem še čemu kar so mu delal, kar nehal jokat po samo par sekundnem "svetlobnem" šusu, ki je bil namensko poslan. In to se je zgodilo ta vikend...Skratka ta vikend je bil zelo pester od "črno humorskih dogodkov", pretepa v MB lokalu kjer je bila neka pjevačica, za katerega so še policaji in marsikateri drug rekel, da tega še niso videli do totalno otkačenih stvari na južnem delu SLO...Da sem se že jaz vprašal whats the catch...ker lune ni bilo na vidiku...

-A si opazil da so se ti spržila določena prepričanja, ki so se ti izoblikovala na T. forumu...in katera so prav izstopala v nekem postu zgoraj...

In še enkrat bom poudaril...Turoff je "prevelik" zalogaj za razumevanje pri "povprečni" osebi in tudi za marsikaterega "duhovnjaka, new agerja"...njega lahko malo bolj razumne samo oseba, ki je "blizu" njegovega levela...Tako bi lahko jaz recimo rekel za nekatere posnetke pa kdo iz koga dela budalo, novinarji iz Turoffa ali glih obratno...

In še nekaj...stik je možen tudi med bitji večjimi od 2,5 razlike duhovnega razvoja (karkoli naj bi že to pomenilo)...vprašanje je samo koliko časa bi ta stik trajal...sekundo, par sekund, minuto ali več...in kaj bi se pri temu zgodilo...Višje razvita bitja lahko tudi zmanjšajo vibracijo, če je to potrebno. Fora je samo v tem, da ne sodelujejo s komerkoli...in spet smo pri notranjih ašramih in tistemu kar to potegne za sabo...

myst1c.gif

#69 mgd

mgd
  • Lunatik

Objavljeno: 21. marec 2016, 11:04

A ti za vedenje vprašaš krišno (pač svojo mentalno predstavo krišne) ali kdo ti pove to kaj veš?

Ne svojo mentalno predstavo Krišne, ampak Krišno ali svojega duhovnega učitelja, ki ima kontakt z Njim.

Kdo ti je recimo povedal, da je ta video "nov", ker meni je smešno da bi bil nov, ker ko sem jaz Turoffa spoznal je bil v bolj zreli energiji kot je na tem videu, vprašanje v kateri je sedaj, ker nisem v nobenem kontaktu z njim že leta..  

Vsekakor pa prepoznavam razvoj energije in ta video je bil stoposto posnet mnogo let preden sem ga jaz srečal recimo,..  Saj mi deluje mnogo bolj "otročje", kot sem ga jaz spoznal pred 7 leti..    

Tako da ne ven glih če je tvoja zaznava "nov video" taprava..

"Nov" na youtube, po datumu objave. 

#70 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 21. marec 2016, 19:28

Glas vse lepo in prav...sedaj pa probaj gledati in odmeditirati še malo v teh smereh...

-Prepričanja kako naj bi se nek "guru", ki se je rodil, živel na zahodu obnašal na zahodu, zahodna miselnost...obnašanje do medijev...

-Kaj te je zmotilo pri obredu...ali ima kaj veze s krščanstvom...

-odnos in telepatska komunikacija duša k duši...iz tega sledi da so možni trije glavni pristopi in ne samo eden kakor se razbere iz zgornjega opisa...

-A si res prepričan, da res veš kaj "razsvetljenje" pomeni...ker tega si še jaz ne bi upal trditi...pozabiš lahko na večino tistega kar ljudje govorijo...

-A si že zvedel zakaj se ti je kao pojavil v sanjah...

- Ni nujno da mora posameznik biti odprt..."sevanje" močnejšega in razvitejšega bitjeca lahko sproži pri manj razvitem marsikaj...kar se lahko izrazi na malo morje načinov...lahko je to doma, v trgovini, lokalu, nekemu srečanju, itd...

O temu bi lahko jaz napisal prav par sci- fi zgodbic iz nočnih lokalov ala diskoteka varianta kjer sem že jaz rekel WTF, a je to možno...Recimo kako se lahko že samo s "presvetljevanjem" ali "sevanjem" lahko spremeni okus cigaret. In potem oseba kadi dva čika istočasno in ne more verjeti, da je tako različen okus. Al pa manipulacija z baklo- ogenj, kjer se ogenj usmeri prav navzgor, ko piha veter in to parkrat. Da ne govorim o osebah, ki so se nahajal v bližini in so imeli osebne probleme, kaj se jim je dogajalo. Eden glih da se ni začel klanjati. In to samo s prisotnosjo xxx osebe, brez da bi namensko še kaj delal. Al pa kako je otrok približno 2-3 let na urgenci, po rtg slikanju in ne vem še čemu kar so mu delal, kar nehal jokat po samo par sekundnem "svetlobnem" šusu, ki je bil namensko poslan. In to se je zgodilo ta vikend...Skratka ta vikend je bil zelo pester od "črno humorskih dogodkov", pretepa v MB lokalu kjer je bila neka pjevačica, za katerega so še policaji in marsikateri drug rekel, da tega še niso videli do totalno otkačenih stvari na južnem delu SLO...Da sem se že jaz vprašal whats the catch...ker lune ni bilo na vidiku...

-A si opazil da so se ti spržila določena prepričanja, ki so se ti izoblikovala na T. forumu...in katera so prav izstopala v nekem postu zgoraj...

Oj Brezo kaj pa če bi ti še naprej meditiral v tej smeri, kamor že meditiraš, jaz pa bi tudi naprej v svoji..   smile.png

Pa ne pišem zdaj tega, kot da zavraćam kaj ali da ne želim česa sprejeti..  Ampak gre za to, da ko sem na neki poti, se ne bom ukvarjal z nečim, kar trenutno ni del moje sedanje poti..   Vbistvu mi ni toliko pomembno vse to glede Turoffa, saj kot sem že rekel, da nekaj let nisem bil v stiku z informacijami glede njega, pa ne bom sedaj se v to poglabljal sedaj zaradi teh debat tukaj, saj sem ravno sredi drugih procesov..

Drugače, če so tvoje izvenčutne zaznave in trditve o Turoffu pravilne, bi mi itak bilo še najbolj všeč..   Saj svet rabi taka bitja, čimveč kaj se da,..  tako da naj se tvoje zaznave pozlatijo..  ampak res ni moj stil, da bi zdaj to preverjal,..   tudi pa ne morem pisati o nečem kar nisem jaz, tako da opisal sem svojo izkušnjo, pa če se kako še spomnim jo še napišem..

To kar je mene "zmotilo" pri obredu, ni pomembno, jaz sem si pri rani mladosti (delno v naivnosti in nevednosti) odstranil bariero podzavest/zavest, tako da moji vzorci mi ne morejo delovati nezavedno, brez da jih nebi hkrati zelo živo in dejavno opazoval pred očmi ..  

Tako da jaz hkrati ko opazujem mojo zaznavo drugega opazujem tudi svoja razna prepričanja, lahko tudi mnenja, pričakovanja itd..  In to ne teče pri meni ločeno..  Tako da ko se "odločim", se ne odločim, zaradi ene stvari, "odločim se" ko vstopi nek namen in se nato premaknem, do takrat pa le opazujem in se ne odločam..  

(Če razumeš kar sem opisal potem razumeš, da se ne "odločam" več, ampak se le sledim lastnemu namenu..)

Tako da pozabi, da "me je karkoli zmotilo", to sem pač uporabil besede, ki jih ljudje uporabljajo v vsakodnevnem besednjaku, če bi jaz pisal moj umski tok svojega razumevanja, ne bi vedeli kateri jezik je zdaj to..

Epilog vsega tega je;  takrat sem enostavno začutil nek namen, da grem pač naprej ali pač vstran od Turoffa..  Pa zaradi mene je lahko trikrat razsvetljen..  (in mu privoščim če je)   ..ampak ni to edino merilo zame, da se bi jaz zaradi tega zadrževal nekje dalje kot je moj namen..

O izkušnji razsvetljenja raje ne začenjajmo, saj z verbalnim izražanjem se ne da vstopati v vsako izkušnjo.. Srečati samega sebe v polnosti je najbolj grozna in čudovita izkušnja hkrati - to je dobro se zavedati preden greš po določene izkušnje..

Ko praviš: "Whats the catch?  Saj lune ni na vidiku.."

Ti povem samo, da smo v obdobju med dvema mrkoma, sončni je bil 8.3, lunin pa bo 23.3. ...  tako da obdobje med mrkoma je praviloma živa ludnica, potencira se marsikaj,..

Meni se prepričanja "ne pržijo", saj dajem v določenem trenutku ven zmesi takih energij, katere čutim, da so potrebne za namen, ki ga imam ali ga želim uzraziti..

To kar ti imenuješ "prepričanja" to je za mene le nek izrazni tip v katerega pač vstopim, če začutim da je to potrebno.. več izraznih tipov poznaš širše opcije delovanja imaš (na tem polju delovanja)..  Me pa to polje delovanja ne zanima ravno tako močno, da bi želel tukaj se truditi ne vem kako dolgo, saj če zadeva ne pelje zelo hitro naprej, grema sam naprej ali drugam..  

Tako da jaz bi zate lahko rekel isto, kar si ti naštel meni, ampak ne bom, ker vem da ne gre za to tukaj pri nama..

Saj sem bil v taki situaciji že večkrat (z večimi posamezniki) in če se zadeve sinhrono tako spreminjajo, to pomeni le blokade med dvema dušama, ki so nastale enkrat mnogo prej in sedaj delujejo kot dva isto nabita magneta, ki jih ne moreš približati skupaj in nastajajo odboji, ki so nepremostljivi, da se ne moreš zopet nazaj povezati v direkten stik (brez vsega tega balasta), če nisi temu zares dozorel..   In če nisi, potem vmes skačejo "prepričanja", ego, osebnost, ali katerekoli druge konfliktne zadeve, ki preprečujejo čisti stik med dvema osebama..

In vsakič ko se odstrani "prepričanje pri drugemu", to pomeni da je bila odstranjena ta ena bariera, na poti do direktne komunikacije, kjer ni več teh polj, ki pa zdaj še vedno tu in tam skačejo vmes..

Sanje pa so bile jasne takoj, saj je bila zelo čista izkušnja, tako izkušnja njega, kot tudi ljudi, ki organizirajo dogodke z njim tukaj v SLO..

bom drugič o tem..

#71 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 21. marec 2016, 19:55

To kar je mene "zmotilo" pri obredu, ni pomembno, jaz sem si pri rani mladosti (delno v naivnosti in nevednosti) odstranil bariero podzavest/zavest, tako da moji vzorci mi ne morejo delovati nezavedno, brez da jih nebi hkrati zelo živo in dejavno opazoval pred očmi ..  

Tako da jaz hkrati ko opazujem mojo zaznavo drugega opazujem tudi svoja razna prepričanja, lahko tudi mnenja, pričakovanja itd..  In to ne teče pri meni ločeno..  Tako da ko se "odločim", se ne odločim, zaradi ene stvari, "odločim se" ko vstopi nek namen in se nato premaknem, do takrat pa le opazujem in se ne odločam..  

(Če razumeš kar sem opisal potem razumeš, da se ne "odločam" več, ampak se le sledim lastnemu namenu..)

Tako da pozabi, da "me je karkoli zmotilo", to sem pač uporabil besede, ki jih ljudje uporabljajo v vsakodnevnem besednjaku, če bi jaz pisal moj umski tok svojega razumevanja, ne bi vedeli kateri jezik je zdaj to..

Epilog vsega tega je;  takrat sem enostavno začutil nek namen, da grem pač naprej ali pač vstran od Turoffa..  Pa zaradi mene je lahko trikrat razsvetljen..  (in mu privoščim če je)   ..ampak ni to edino merilo zame, da se bi jaz zaradi tega zadrževal nekje dalje kot je moj namen..

V redu razmisli o temu delu...zlasti tisto kar je z rdečo...toliko slepil na enem kupu...zgleda da boš moral še v redu delati na sebi... biggrin.png

Z Turoffom ali brez...who cares...zgornje alineje se sploh niso kaj dosti nanašala na njega...Pa malo v redu razmisli o pojmu aktivna in pasivna karma...biggrin.png

myst1c.gif

#72 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 22. marec 2016, 07:12

V redu razmisli o temu delu...zlasti tisto kar je z rdečo...toliko slepil na enem kupu...zgleda da boš moral še v redu delati na sebi... biggrin.png

Z Turoffom ali brez...who cares...zgornje alineje se sploh niso kaj dosti nanašala na njega...Pa malo v redu razmisli o pojmu aktivna in pasivna karma...biggrin.png

A si kdaj že poskusil, da bi komuniciral z osebo le zaradi komunikacije in ne zaradi tega, da poskušaš vsak mm te osebe tiščati v svoje okvire ocenjevanja in primerjanja..  Nimajo vsi čisto take poti kot ti..  Zakaj si tako obseden da vse le presojaš, namesto da raje sodeluješ z energijo ki je pred tabo..   V lestvice, ki si si jih ustaril zase, ne moreš spraviti vse in vsakega, saj obstajajo še poti in načini, ki jih še nisi spoznal..  In načini presojanja in ocenjevanja, ki jih uporabljaš veljajo sicer za en del poznanega odseka realnosti, ki ti je pač najbolj blizu, ne velja pa za preostali del..  Tega pa lahko spoznaš le če ga le puščaš da je tak kot je in sodeluješ z njim..  Ne moreš pa ga spoznati, če boš raje ostajal tam kjer si, presojal in sodil iz do sedaj poznanega in ne boš upal prestopiti v nekaj kaj ti nekdo drug kaže..

Verjamem da boš videl to kar pišem le kot nadaljevanje mojih iluzij,..  Obstaja en udobni prostor iz katerega  lahko rečeš; ma kaj ta bluzi in spet na brzino vzameš ven svoj meter, "me premeriš" in zopet butneš ven tvojo vsevedno analizo..  Obstaja pa še nekaj druga, ko rečeš, ok bom poskusil nekaj novega in tokrat samo za foro poskusil vse to vzeti kot, da je res, pa bom videl kam me bo pripeljalo..   Vsevednost sicer ljudem, ki že veliko vedo lahko nudi en tak fini občutek in tudi stabilnost (varno zavetje), ampak te bolj in bolj zapira pred nadaljnimi novimi izkušnjami.. 

A si se kdaj vprašal kako bi bilo če bi lahko deloval iz čiste radosti, navdiha in se prepuščal da le deluješ iz tega in se tokrat ne bi zgodilo več nič hudega (kot se je poprej), torej ne bi nikamor več zabredel, ker si ne postavljaš več strogih meril, nebi zapadel na pot pretiravanja, niti ne bi šel po poti da bi škodil svojemu telesu zaradi tega, ne sebi ne drugim..  Ne rabiš se spraševati če je to možno!  Vprašaj se če bi to obstajalo, če si to sploh želel?  A pojem biti brez karme za tebe sploh obstaja?  Zakaj misliš, da ljudje imajo karmo?  Zakaj jim je potrebna in kaj misliš da bi bilo drugače, če je ne bi imeli..

#73 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 22. marec 2016, 08:37

A si kdaj že poskusil, da bi komuniciral z osebo le zaradi komunikacije in ne zaradi tega, da poskušaš vsak mm te osebe tiščati v svoje okvire ocenjevanja in primerjanja..  Nimajo vsi čisto take poti kot ti..  Zakaj si tako obseden da vse le presojaš, namesto da raje sodeluješ z energijo ki je pred tabo..   V lestvice, ki si si jih ustaril zase, ne moreš spraviti vse in vsakega, saj obstajajo še poti in načini, ki jih še nisi spoznal..  In načini presojanja in ocenjevanja, ki jih uporabljaš veljajo sicer za en del poznanega odseka realnosti, ki ti je pač najbolj blizu, ne velja pa za preostali del..  Tega pa lahko spoznaš le če ga le puščaš da je tak kot je in sodeluješ z njim..  Ne moreš pa ga spoznati, če boš raje ostajal tam kjer si, presojal in sodil iz do sedaj poznanega in ne boš upal prestopiti v nekaj kaj ti nekdo drug kaže..

Verjamem da boš videl to kar pišem le kot nadaljevanje mojih iluzij,..  Obstaja en udobni prostor iz katerega  lahko rečeš; ma kaj ta bluzi in spet na brzino vzameš ven svoj meter, "me premeriš" in zopet butneš ven tvojo vsevedno analizo..  Obstaja pa še nekaj druga, ko rečeš, ok bom poskusil nekaj novega in tokrat samo za foro poskusil vse to vzeti kot, da je res, pa bom videl kam me bo pripeljalo..   Vsevednost sicer ljudem, ki že veliko vedo lahko nudi en tak fini občutek in tudi stabilnost (varno zavetje), ampak te bolj in bolj zapira pred nadaljnimi novimi izkušnjami.. 

A si se kdaj vprašal kako bi bilo če bi lahko deloval iz čiste radosti, navdiha in se prepuščal da le deluješ iz tega in se tokrat ne bi zgodilo več nič hudega (kot se je poprej), torej ne bi nikamor več zabredel, ker si ne postavljaš več strogih meril, nebi zapadel na pot pretiravanja, niti ne bi šel po poti da bi škodil svojemu telesu zaradi tega, ne sebi ne drugim..  Ne rabiš se spraševati če je to možno!  Vprašaj se če bi to obstajalo, če si to sploh želel?  A pojem biti brez karme za tebe sploh obstaja?  Zakaj misliš, da ljudje imajo karmo?  Zakaj jim je potrebna in kaj misliš da bi bilo drugače, če je ne bi imeli..

Nova doba pomeni tudi doba "razblinjanja" slepil...kar lahko povzroča točno take reakcije kot si jih ti pokazal v parih postih...Torej lahko poveš kaj o temu, če veš...tongue.png

Govoriš iste stvari kot že par osebkov pred tabo...Kaj ko bi si še enkrat prebral poste za nazaj..."Moja merila" so podobna merila kot jih uporabljajo Buda level bitjeca...torej se meni z njimi...

Po drugi strani pa kako lahko govoriš o neki "svetlobi celic", če ne poznaš kriterijev in kar je v bistvu "merilo"...

Obstaja malo morje poti...In če ti misliš, da jaz propagiram edino in kao pravilno pot, potem v redu razmisli o temu...

V zgornjih citatih si omenil take neumnosti, da se človek resno vpraša pa komu ego več buta...Skratka precenjuješ samega sebe, svoje sposobnosti in še marsikaj...Če primerjam tebe in mgd-ja si vsaj za kakšne 1/3 lifea (če vzamem life kot 100 let) pod njim, če boš nadaljeval v takem tempu, da prideš do točke kjer je on sedaj...Pa kdo koga slepi tukaj...

A poznaš tisti feeling, ko človek nekaj bere in mu nek del dobesedno izstopa iz besedila...to je bil točno ta citat...in v ozadju je bila črnina...in jaz sem najprej preveril a je to moje al ni...In to je tisto kar v redu razmisli...Ker ima veze tako s tvojim odzivom, z mojim pristopom kot tvojimi sanjami s Turoffom...In če grem še bolj v detajle "uredi" karmične vezi med sabo in mano...In razmisli kolikšen delež je imelo to, da ti je tako butnil ven zgoraj...skratka aktivacija "uspavane" karme nad katero nimaš kaj dosti vpliva...In mogoče me boš potem lažje prenašal...biggrin.png

myst1c.gif

#74 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 22. marec 2016, 08:41

Kako se povezujejo spremembe na Zemlji z vplivom "fotonskega pasu" :

"..Fotonski pas je tok fotonov, svetlobnih delcev, ki prihajajo iz galaktičnega centra proti zvezdi stalnici Alkione. Leta 1961 so fotonski pas odkrili sateliti, prvi pa je o njem poročal Paul Otto Hesse. Prvi kontakt z našim sončnim sistemom beleži leto 1972, ko se je planet Pluton na kratko pojavil v njem. Ko se je Zemlja marca 1987 za en teden dotaknila roba fotonskega pasu, se je zanimanje zanj zelo povečalo, toda ker se pričakovani “trije dnevi teme” niso zgodili, se je zanimanje znatno poleglo.

10646956_818503401527172_121821399373224

Celotni sončni sistem se počasi iz strani premika v fotonski pas. Ko planeti krožijo okoli Sonca, prihajajo v ta pas in odhajajo iz njega. Zemlja se v fotonskem pasu pojavlja že od leta 1987, vsako leto v času pred in po spomladanskem enakonočju, bivanje v njem pa se vsakokrat podaljša za približno dva tedna. Tako je bila recimo v letu 1997 Zemlja v fotonskem pasu od 29.12.97 do 8.6.98, naslednje leto pa je bila v njem od 22.12.98 do 15.6.99. To je bilo po zelo dolgem času tudi prvič, da je bil naš planet v pasu več kot pol leta. Zemlja bo v fotonski pas popolnoma prišla predvidoma decembra 2012 in bo v njem ostala približno 2000 let. Nazadnje se je naš celotni sončni sistem nahajal v fotonskem pasu v dobi Leva oziroma v času med 10800 pr.n.š. in 8640 pr.n.š."

- Ruski geofizik Dr. Alexei Dimitriew je že v 90-tih letih izhajal iz predpostavke, da je naš sončev sistem vstopil v ”s plazmo bogato področje vesolja”, kar vodi do občutnih sprememb nam poznanih energijskih stanj v vesolju. Govorimo o ”galaktičnem super valu”, kateremu je izpostavljena Zemlja in vsi ostali planeti v našem sončevem sistemu.

povzeto iz: https://marjankogeln...=news.publishes

Vpliv fotonskega pasu prinaša zelo osebne spremembe v naše življenje. Te spremembe se bodo ali pa so se že izrazile skozi naše telo, um in duha. Na splošno je od leta 1987 moč opaziti povečan splošni interes za duhovnost. Razen legendarnih virov pisana zgodovina že dolgo časa ni beležila tolikšnega svetovnega zanimanja za duhovnost. Srečanje s fotonskim pasom v vsakomur od nas dviguje nivo vibracij, zato bolj občutljive, duhovno napredne duše in tisti, ki so prodorni opazovalci, prvi opazijo ta fenomen tudi v svojih zgodnjih fazah pojavljanja, preostali pa so jim ali jim še bodo sledili.

Čeprav naj bi srečanje s fotonskim pasom v svojem bistvu predstavljalo pozitivno izkušnjo, pa tega vsi ne bodo tako občutili. Duhovna izkušnja je v resnici odvisna od posameznika. Korist tega pojava je povezana s tako imenovano konvergenco ali usmerjenostjo k isti točki. Le-ta je za vsem tem tudi mehanizem, ki dejansko povzroči fotone oziroma duhovne delce. Če smo v tem času dovolj razviti in pretočni, se v našem zavedanju pojavi veliko napredovanje, saj se uglasimo z višjimi frekvencami. Če smo negativni, kar pomeni, da posedujemo preveč nižjih frekvenc zaradi egoističnih dejanj, ne smemo pričakovati, da bi preživeli nezdružljivost frekvenc, ki bodo neposredno vplivale tudi na naš DNK. V tem času bo na površje priplaval ves skrit, skrivnosten in zadržan material (blokade), da bi se prečistil. To bo velika priložnost za napredek, toda kjer bo preveč nakopičene negativnosti, se bodo pojavile bolezni, depresije in celo smrt. Da se bo pričakovana "Zlata doba" pojavila, lahko torej pričakuje le posameznik z dovolj samodiscipline, da izboljša in dvigne svojo zavest ter prečisti vse blokade. To bo obdobje preroda planeta Zemlje.

Astronom in majevski astrolog Hunbatz Men je dekodiral večino od 17 majevskih koledarjev.  Eden od teh koledarjev, "Calendario edel Tzek'eb o Pleyades", opisuje čas poti in pomen orbite našega Sonca okrog osrednje zvezde Plejad, Alkione. Glede na ta koledar je 26.000 letni cikel našega Sonca okrog Alkione enak enemu sončnemu letu azteškega koledarja. Glede na ta koledar se bo ta 26.000 letni cikel zaključil decembra 2012. Poleg tega pa bomo tedaj zaključili tudi večji, 104.000 letni cikel in začeli "El Quinto Sol". V tem ciklu bodo tisti, ki ostanejo, postali kozmično človeštvo. Takrat bodo možni tudi kontakti z ostalimi svetovi.

Ti »Veliki vodniki« niso svetlobne krogle ali angeli s krili. To so ljudje, ki so dovolj razviti, tako da lahko vidijo vnaprej, vidijo čez iluzijo, za zastor. Ti ljudje so tukaj in še več jih prihaja, da bodo ostale ljudi vodili v holistične avenije in jih poučujejo na naraven način, z močjo pozitivizma ter večje vizije in modrosti. Takšni ljudje so se odločili pomešati se z okolico, tako da so zavarovani s svojo anonimnostjo. Izgledajo kot ostali in živijo preprosto življenje. Toda niso enaki, saj lahko vidijo tisto, česar drugi še zaenkrat niso sposobni. Če imate stike s temi ljudmi, si lahko štejete to za blagoslov. Na žalost večina ljudi ne prepozna teh edinstvenih duš. V bistvu jih ljudje ponavadi obsojajo, zavračajo, kritizirajo in prezirajo, saj njihova Svetloba sveti na našo lastno “temo” in ignoranco; vsi vemo, kako boli, če vidimo svoje slabosti in šibkosti! Jezus, Buda, Krišna, Mohamed, Lao Zi, Mo Zi, Konfucij, Chuang Zi, vse so bili posebej napredne duše in le spomnimo se, kako so bili obravnavani.

Veliki vodniki prinašajo dodatno energijo za Zemljino vnebovzetje. Ta bitja so iz oddaljenih galaksij in so se razvila v drugih realnostih, ki presegajo našo. Vezani so na ne-vmešavanje in morajo biti povabljeni, preden lahko delijo energijo ali modrost. Vedno pa se odzovejo na posameznikovo lastno iskrenost in vrlinska dejanja.

»ne obstaja božanska narava, ki je nad človeško naravo. Najbolj uravnotežena človeška narava se ne razlikuje od božanske narave. Božanska narava je naša samonarava, nerazvajena z nepomembnimi željami in fantazijami.«

vir: http://home.amis.net...otonski pas.htm

Obstajajo sicer še malo bolj resne in obširne kozmološke raziskave, kot sta ta dva zapisa tu zgoraj..  

Tako da podajam kot zanimivost.. 

#75 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 22. marec 2016, 08:48

jaaa, rešili nas bojo fotoni ... ali pa kaj drugega ... 

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0