Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vse naše želje

želje

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#1 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 28. april 2016, 20:29

Odpiram to temo, ki naj bo kot nekakšen poštni nabiralnik za dopisovanje z vesoljem.

Skratka, vsi imamo kakšno željo, ki si želimo da se uresniči in da ne bo želja samo v oblakih, jo napišimo semkaj. Saj veste kako gre sosledje: misel --> beseda --> dejanje.

Želje oddane tu pa naj se manifestirajo na tak način, da bo dobro za vse kar obstaja (naša prijateljica in sodelavka: etika smile.png ).

 

 

Želim si, da si rastline, živali in ljudje lepo opomorejo od posledic sedanje ohladitve in naj je ugodno vreme za obilen in zdrav pridelek.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#2 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. april 2016, 21:06

Odpiram to temo, ki naj bo kot nekakšen poštni nabiralnik za dopisovanje z vesoljem.

Skratka, vsi imamo kakšno željo, ki si želimo da se uresniči in da ne bo želja samo v oblakih, jo napišimo semkaj. Saj veste kako gre sosledje: misel --> beseda --> dejanje.

Želje oddane tu pa naj se manifestirajo na tak način, da bo dobro za vse kar obstaja (naša prijateljica in sodelavka: etika smile.png ).

 

 

Želim si, da si rastline, živali in ljudje lepo opomorejo od posledic sedanje ohladitve in naj je ugodno vreme za obilen in zdrav pridelek.

 

Če vesolje že ve kaj je dobro za vse kar obstaja, a ne bi blo pol dobro si želet tisto kar si vesolje želi?



#3 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 28. april 2016, 21:49

Če vesolje že ve kaj je dobro za vse kar obstaja, a ne bi blo pol dobro si želet tisto kar si vesolje želi?

 

Jaz, ti, mi, smo vesolje in ustvarjamo svojo in skupno realnost.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#4 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. april 2016, 21:53

Jaz, ti, mi, smo vesolje in ustvarjamo svojo in skupno realnost.

 

Kaj pa je blo pol mišljen s spodnjim?

 

 

Želje oddane tu pa naj se manifestirajo na tak način, da bo dobro za vse kar obstaja (naša prijateljica in sodelavka: etika smile.png ).



#5 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 29. april 2016, 06:21

Ko bi zmogli to, kar svetujejo modri, se zahvaliti, torej se zavedeti, da ze je, kar si zelimo, bi bili na konju. Saj pravijo, da se je treba poglobiti do korenin zelja in najti njihov izvor. A je ze kdo od vas izvedel, da zelja ni njegova pravzaprav? Z zeljo sporocamo, da necesa danes ni in upamo da bo jutri oz. v prihodnosti. In kako gre to skupaj s tistim, da je vse sedaj in v nas?
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#6 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 29. april 2016, 07:10

Eno so zelje, drugo pa je namen in delovanje v smeri tistega, kar lahko spremenimo...Ker dokler nismo prosti zelja tezko svobodno delujemo. Sicer pa hitro postanemo suznji.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#7 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 29. april 2016, 07:26

Zelja je lahko neznatna, pa upravlja z nami npr. si bi zeleli da si drugi dobro mislijo o nas..., ker bi radi sebe videli kot dobre...Sodimo...Nismo svobodni...To prinese zivljenje z ogromno napora, zivljenje-jeco...Zavedanje, zavedanje, zavedanje...Dobro, slabo ali sreca...kot je rekel DeMello...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#8 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 29. april 2016, 07:43

Toda naj tema zazivi, kakor tudi mi s srci polnih zelja...Jaz sem sicer bolj taksna, da tisto, kar si zares zelim, obdrzim zase, kot da je sveto... Morda bi morala poskusit kdaj ubesedit...Hawk!
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#9 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 29. april 2016, 08:16

Jaz vidim želje takle:

S tem, ko si pravo stvar želim na pravi način, izboljšuje in raste moja sposobnost delovanja v smeri želje. Pa naj bo to zdravje, denar, dobri odnosi...

Temeljito tudi razmislim o svoji želji in naravnam svojo miselnost, da se želja manifestira že v sedanjosti, se pravi da grem z namero in izrazoslovjem, da to že imam, da to že je, tu in zdaj.

Željo razvijem do te mere, da verjamem, da se bo ta želja tudi uresničila.

 

Opažam, da se nekateri ljudje bojijo želja ker se jim želje ne uresničijo tako kot so si predstavljali, ali pa se sploh ne uresničijo. Recimo si ful želijo zdravja in ozdravitve, v sebi pa si govorijo:

"da le nebi zbolel, da se nebi stanje poslabšalo, da se nebi razvilo to in to".

A vidite kam se v tem primeru usmerja energija in namen: v bolezen in poslabšanje. tistole podčrtano negacijo vesolje kratko malo prezre (ker v vesolju vse je, ne praktično ne obstaja)

 

"želim si, da imam zdravje, da sem zdrav, da je vidno moje izboljšanje" nosi čisto drug naboj za uresničitev.

 

Al pa poslušam ljudi, ko se poleti začnejo valiti nevihtni oblaki in vzdihujejo: "oh da vsaj nebi bilo toče, da nam vsaj nebi vse toča stolkla" spet kam usmerjajo energijo, ja pismo rosno, v točo jo usmerjajo Whatever_anim.gif

bi blo boljše rečti: "v redu, oblaki so tu, pada pa naj lep in miren dež, naj lepo zalije hvaležne rastline"

 

Delujemo dobronamerno in etično edoom16.gif


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#10 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 29. april 2016, 10:39

A zlata ribica se je upokojila? wink.png



#11 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 29. april 2016, 16:31

"da le nebi zbolel, da se nebi stanje poslabšalo, da se nebi razvilo to in to".

 

Se strinjam, res ni prav govoriti si 'da le nebi zbolel'.

Pravilno bi bilo 'da le ne bi zbolel'.

 

Pravilna raba jezika je pomembna.

Recimo, tista iz osnove šole - kaj bi bilo, če pošljem v vesolje misli 'pomilostiti ne, usmrtiti' namesto 'pomilostiti, ne usmrtiti'.

 

Just sayin'. Če že ima kdo tak antropocentričen pogled na vesolje, potem je dobro takšne 'malenkosti' upoštevati.

 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#12 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 30. april 2016, 14:00

Da uresničim ta življenjski plan... če ne bom pa sigurno šla byby... v onstranstvo. Komaj čakam! Bi šla takoj. Mi je že brezveze. Razen če začnem kot nosorog predavat, da folk dobi kaj od mene. Če ne to je brezveze... rabim, da folk dobi Kaj od mene... en smisel lajfa. če ga že jaz nimam, ker mi ni... nič do tega d<a tukaj bluzim.

#13 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 2. maj 2016, 12:32

Želim si, da moje ledvice zelo dobro delujejo.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#14 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 3. maj 2016, 12:11

"Vesolje smiselno niza dogodke."

 

Naj mi bo dano, da nekoč o njih spregovorim.



#15 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. maj 2016, 12:50

Želim si, da manj JEM laugh.png wink.png



#16 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 3. maj 2016, 15:14

ohmy.png  moraš bit precizna. Manj pomeni kaj? Da ne končaš ko kak anoreksik...

 

Jem toliko in kar telo potrebuje... npr

 

+ kak prigrizek za dušco partyy.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#17 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. maj 2016, 17:27

ohmy.png  moraš bit precizna. Manj pomeni kaj? Da ne končaš ko kak anoreksik...

 

Jem toliko in kar telo potrebuje... npr

 

+ kak prigrizek za dušco partyy.gif

Saj se zafrkavam, srčece laugh.png . Itak niti ni lepo, da sem se to pohecala. Ker nisem precizirala, bi mi vesolje celo lahko to poslalo v obliki kakšne bolezni. Tako da: 

 

Želim, da rastem v procesu osebne rasti, na "gentle way" (ni treba prehudih kulturnih šokov wink.png ), da ojačam svoje energijsko polje in suverenost, samozavest, na pozitiven način v skladu z najvišjim dobrim in da me pri tem podpira zdravje. rainbow.gif



#18 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 3. maj 2016, 18:32

Saj se zafrkavam, srčece laugh.png .

 

 

love3.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#19 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. maj 2016, 21:00

Jaz bom rekla le: Think BIG, REALLY big! ylflower.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#20 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 10. maj 2016, 12:13

1.želim si,da bi bolani ozdraveli

2.lačni bili siti

3.prenažrti lepo počivali nekje v senci

4.potrebni ljubezni dobili že enkrat to svojo ljubezen

5.žejni vode, dobili vodo še za jutri

6.požrtni na kapital pomrli že na koncu današnjega dneva,ko  zaide sonce

7.da bi vse, kar nam nudi in da zemlja pravičneje porazdelili ,ostanek pa dali tudi lenuhom ,ker jih imamo radi

8.da bi bila vojna sprtih samo še na filmih

9.da bi sonce ogrelo še nek drugi planet in bi šli tja lahko na obisk

10.na splošno ;da nebi bilo čutiti te napetosti v zraku in bi se imeli vsi fajn



#21 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 10. maj 2016, 21:17

Da bi bili vsi zlobneži hudo leni.


There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#22 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 12. maj 2016, 13:08

žal je zloba negativna hiper aktivnost

Mar ne bi imeli šamani kak lek zoper to stanje?


There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#23 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. maj 2016, 13:13

Mar ne bi imeli šamani kak lek zoper to stanje?

Njet.  Človek mora sam prehodit pot. Ne da ga nekdo prestavi iz enega mesta na drugega. Žal, do tacajt, da bomo vsi skapčali, bomo najbrž prej uničili ta fizični oz. materialni svet. 



#24 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 12. maj 2016, 13:21

Njet.  Človek mora sam prehodit pot. Ne da ga nekdo prestavi iz enega mesta na drugega. Žal, do tacajt, da bomo vsi skapčali, bomo najbrž prej uničili ta fizični oz. materialni svet. 

Saj v tem tiči težava. Preden en tak hiperaktivni nebodigatreba prehodi celotno pot do spoznanja, lahko mi zamenjamo agregatno stanje. Zato se sprašujem, če se ne da  zbobnat skup kake vesoljce. 


There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#25 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. maj 2016, 14:15

Saj v tem tiči težava. Preden en tak hiperaktivni nebodigatreba prehodi celotno pot do spoznanja, lahko mi zamenjamo agregatno stanje. Zato se sprašujem, če se ne da  zbobnat skup kake vesoljce. 

Ja, najboljše bi bilo. Se pa pogosto sprašujem in razmišljam o božji volji, ko je nas ljudi poslal iz Raja na pot dvojnosti in iskanja boljšega sebe. Le zakaj, če pa smo že bili v božji popolnosti. In še najbližje mojemu omejenemu zemeljskemu sklepanju je, da smo bili tam kot nepopisan list in samo zato lahko bili tam, ker itak nič nismo vedeli, poznali, posledično nič pričakovali in slabega mislili. In najbrž se moramo naučit bit v Popolnosti tako, da vse vemo, pa kljub temu nič nočemo...scratchchin.gif icon26.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0