Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vse naše želje

želje

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#26 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 13. maj 2016, 18:59

Ja, najboljše bi bilo. Se pa pogosto sprašujem in razmišljam o božji volji, ko je nas ljudi poslal iz Raja na pot dvojnosti in iskanja boljšega sebe. Le zakaj, če pa smo že bili v božji popolnosti. In še najbližje mojemu omejenemu zemeljskemu sklepanju je, da smo bili tam kot nepopisan list in samo zato lahko bili tam, ker itak nič nismo vedeli, poznali, posledično nič pričakovali in slabega mislili. In najbrž se moramo naučit bit v Popolnosti tako, da vse vemo, pa kljub temu nič nočemo...scratchchin.gif icon26.gif

Ja, takšni dokončni smotri so tudi meni uganka. Nekaj pa mora bit na tem, da se ustvari iz tega nepopolnega sveta, drugače bi mirno ostajali na oni strani. Karkoli že, siguren sem samo, da smo bolj na začetkuazzangel.gif


There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#27 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 13. maj 2016, 21:58

Se pa pogosto sprašujem in razmišljam o božji volji, ko je nas ljudi poslal iz Raja na pot dvojnosti in iskanja boljšega sebe.

 

Sej ni to res.

 

Le zakaj, če pa smo že bili v božji popolnosti.

 

Sej nismo bli.

 

In še najbližje mojemu omejenemu zemeljskemu sklepanju je, da smo bili tam kot nepopisan list in samo zato lahko bili tam, ker itak nič nismo vedeli, poznali, posledično nič pričakovali in slabega mislili. In najbrž se moramo naučit bit v Popolnosti tako, da vse vemo, pa kljub temu nič nočemo...scratchchin.gif icon26.gif

 

Ne, ni tko :)

 

Ker smo nepopolni in tisti (ne vsi), ki niso poslušal popolnega, so zlorabil svojo svobodno voljo in pršli v probleme iz katerih se naučijo da to res ni bla dobra izbira. Takoj k jo popravjo, se rešjo in dosežejo svojo popolnost.



#28 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 16. maj 2016, 04:53

Mnogo poln je tega govora o tej gospodarski rasti, ja.

Moja želja je, da se začne gospodarsko rast vrednotiti po kvaliteti in ne po kvantiteti.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#29 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 7. september 2017, 12:25

Franchement vous êtes formidable d'avoir fait un site pareil, 


#30 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. september 2017, 12:12

Franchement vous êtes formidable d'avoir fait un site pareil,
voyance mail gratuit



#31 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 7. november 2017, 13:35

Všeč mi je vaš članek, se mi zdi zelo dobro napisano in strukturirano spremeni, ker pogosto nimamo možnosti, da bi videli to vrsto članka.

consultation voyance gratuite en ligne






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0